Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
РКФАК 07:00
Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън 0 - 0 Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън
РКФАК 08:00
Паджу Ситизен Паджу Ситизен 2 - 2 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
РКФАК 09:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 2 - 0 Чунжу Ситизън Чунжу Ситизън
РКФАК 09:00
Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед 4 - 0 Сонгвол Сонгвол
РКФАК 09:00
Анянг Анянг 2 - 0 Гоянг Ситизън Гоянг Ситизън
РКФАК 10:00
Хвасон Хвасон 2 - 2 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
РКФАК 10:00
Сувон ФК Сувон ФК 10 - 0 Хьочанг Хьочанг
ЮКОР 10:30
Сеул Сеул 1 - 4 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
ПРС 11:00
Сепси Сепси 2 - 1 Киндия Търговище Киндия Търговище
РКФАК 11:00
Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 4 - 0 СМКЕ СМКЕ
ПРС 11:05
Университатя Крайова Университатя Крайова 0 - 3 Виторул Виторул
ПРС 11:15
Адмира Прага Адмира Прага 3 - 1 Локо Влтавин Локо Влтавин
ПРС 11:30
Вадуц Вадуц 1 - 5 Цюрих Цюрих
ПРС 11:30
Хлучин Хлучин 0 - 4 Одра Петрковице Одра Петрковице
ПРС 11:40
ХЯК ХЯК 4 - 0 Гнистан Гнистан
ПРС 12:00
Люцерн Люцерн 2 - 2 Шафхаузен Шафхаузен
ПРС 12:00
Аарау Аарау 1 - 1 Тюн Тюн
ПРС 13:00
Согндал Согндал 1 - 0 Олесун Олесун
БЛРК 13:00
Осиповичи Осиповичи 1 - 3 Спутник Спутник
ЮКОР 13:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 0 - 4 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
БЛРК 13:00
Бумпром Бумпром 0 - 6 Днепър Могилев Днепър Могилев
ЮКОР 13:00
Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк 1 - 1 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
РКФАК 13:00
Улсан Ситизън Улсан Ситизън 1 - 0 Бучеон 1995 Бучеон 1995
РКФАК 13:00
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 3 - 0 Сихунг Ситизън Сихунг Ситизън
РКФАК 13:00
Кьоннам Кьоннам 3 - 3 Мокпо Сити Мокпо Сити
РКФАК 13:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 4 - 2 Чеонан Сити Чеонан Сити
РКФАК 13:00
Каннин Сити Каннин Сити 2 - 1 Чонгжу Чонгжу
РКФАК 13:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 3 - 0 Чунчон Чунчон
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 1 - 0 Да Нанг Да Нанг
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 2 - 1 Тан Хоа Тан Хоа
ЛИТ 13:00
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис 0 - 1 Жалгирис Жалгирис
ПОЛ2 13:00
Лех Познан II Лех Познан II 2 - 1 Погон Шедълце Погон Шедълце
РКФАК 13:00
Чунгнам Асан Чунгнам Асан 1 - 0 Чонджу Чонджу
ЕСТ 13:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 4 - 0 Талина Калев Талина Калев
ПОЛ1 13:40
Подбешкидзе Подбешкидзе 1 - 0 Нечеча Нечеча
ГЕР2 14:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 2 - 3 Динамо Дрезден Динамо Дрезден
ГЕР2 14:00
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 3 - 0 Дармщат 98 Дармщат 98
ГЕР2 14:00
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 1 - 1 Нюрнберг Нюрнберг
ПРС 14:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 3 - 1 Сандефьор Сандефьор
БЛР 14:00
Слуцк Слуцк 1 - 1 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
БЛРК 14:00
Мелиоратор Житковичи Мелиоратор Житковичи 1 - 1 Лида Лида
ПРС 14:00
СДЖК СДЖК 1 - 1 Хака Хака
ПРС 14:00
Йиваскюла Йиваскюла 2 - 1 ТПВ ТПВ
ПРС 14:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 2 - 0 Лозана Спорт Лозана Спорт
РКФАК 14:00
Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд 1 - 0 Чангуон Сити Чангуон Сити
ВИЕТ 14:00
Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 0 - 2 Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин
БЛРК 14:00
Полоцк Полоцк 1 - 3 Химик Светлогорск Химик Светлогорск
ГЕРЖ 14:00
Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж) 5 - 1 ФФК Франкфурт (Ж) ФФК Франкфурт (Ж)
ПРС 14:00
Винтертур Винтертур 1 - 0 ИФ Ювентус ИФ Ювентус
ДАН1 14:00
Роскилде Роскилде 2 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ПРС 14:30
Университатя Крайова Университатя Крайова 2 - 1 Виторул Виторул
ПРС 14:50
Сервет Сервет 0 - 3 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ГЕР3 15:00
Мепен Мепен 0 - 3 Ханза Рощок Ханза Рощок
ПРС 15:00
РоПС РоПС 3 - 1 Каяни Каяни
ПРС 15:00
КуПС КуПС 3 - 0 КПВ КПВ
ПРС 15:00
МуСа МуСа 3 - 1 П-Лирот П-Лирот
ПРС 15:00
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 0 Похроние Похроние
ГЕР3 15:00
Цвикау Цвикау 5 - 1 Халешер Халешер
СЪРБ 15:00
Явор Иваница Явор Иваница 1 - 3 Войводина Войводина
ЛИТ1 15:00
Хегелман Литауен Хегелман Литауен 4 - 0 БФА БФА
ГЕР3 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 2 - 1 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 1 - 2 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ГЕР3 15:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 2 - 1 Кемницер Кемницер
ПРС 15:00
Хонка Хонка 1 - 2 Лахти Лахти
ВИЕТ 15:00
Ханой Ханой 3 - 0 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
ГЕР3 15:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
БЛРК 15:00
Горки Горки 0 - 3 Ошмяни Ошмяни
ПРС 15:10
Оулу Оулу 2 - 2 ДжС Херкулес ДжС Херкулес
ПРС 15:15
Стярнан Стярнан 3 - 2 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
БЛРК 16:00
Строител Копил Строител Копил 1 - 3 Орша Орша
ПРС 16:00
Нитра Нитра 0 - 0 Ружомберок Ружомберок
БЛР 16:00
Ислоч Ислоч 1 - 1 Рух Брест Рух Брест
БЛРК 16:00
СМИ Аутотранс СМИ Аутотранс 2 - 5 Слоним Слоним
БЛРК 16:00
Барановичи Барановичи 1 - 0 Сморгон Сморгон
ЛИТ1 16:00
Дайнава Дайнава 2 - 1 Атмосфера Атмосфера
БЛРК 16:00
Кронон Кронон 0 - 6 Гранит Гранит
БЛРК 16:00
Енергосбит-БСАТУ Енергосбит-БСАТУ 2 - 6 Островец Островец
ПРС 16:00
МИПА МИПА 7 - 2 Судет Судет
АВС1 16:00
Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо 2 - 1 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ПОЛ 16:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 2 - 2 Висла Плок Висла Плок
ЕСТ 16:00
Легион Легион 0 - 0 Транс Транс
ПОЛ1 16:10
Варта Познан Варта Познан 2 - 0 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
ГЕР 16:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 2 - 2 Хофенхайм Хофенхайм
ГЕР 16:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 4 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕР 16:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 1 - 1 Падерборн Падерборн
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 0 - 2 Майнц 05 Майнц 05
ДАН1 16:30
Хвидовре Хвидовре 1 - 0 Нюкьобинг Нюкьобинг
ЛИТ 17:00
Паневежис Паневежис 1 - 3 Судува Судува
УКР 17:00
Заря Заря 1 - 0 Колос Ковальовка Колос Ковальовка
БЛРК 17:00
БГУ Минск БГУ Минск 0 - 5 Гомел Гомел
КОСОВ 17:00
Фероникели Фероникели 3 - 1 Вучитрън Вучитрън
ПОЛ2 17:00
Легионовия Легионово Легионовия Легионово 1 - 2 Елана Торун Елана Торун
ЧЕХ 17:00
Злин Злин 1 - 0 Прибрам Прибрам
БЪЛ 17:00
Дунав 2010 Дунав 2010 0 - 0 Арда Арда
ФАРО 17:00
ТБ ТБ 0 - 1 ХБ ХБ
КОСОВ 17:01
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 1 - 0 Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина
БЛРК 17:30
Стенленск Пинск Стенленск Пинск 0 - 1 Арсенал Дзержинск Арсенал Дзержинск
УНГ 17:55
Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори 0 - 2 Пакш СЕ Пакш СЕ
БЛР 18:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 3 Неман Гродно Неман Гродно
АВС 18:00
Адмира Адмира 0 - 2 Матерсбург Матерсбург
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 1 - 1 Аустрия Виена Аустрия Виена
АВС 18:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 1 - 1 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
ЧЕХ2 18:00
Усти над Лабем Усти над Лабем 2 - 3 Варнсдорф Варнсдорф
БЛРК 18:00
Спартак Шклов Спартак Шклов 0 - 4 Нафтан Нафтан
БЛРК 18:00
Перши Регион Перши Регион 0 - 15 Локомотив Гомел Локомотив Гомел
ЧЕХ2 18:00
Простеев Простеев 1 - 0 Баник Соколов Баник Соколов
ЧЕХ2 18:00
Виктория Жижков Виктория Жижков 2 - 1 Лишен Лишен
ПОЛ 18:30
Заглембе Любин Заглембе Любин 3 - 3 Лех Познан Лех Познан
СЪРБ1 18:30
Бачка Паланка Бачка Паланка 4 - 0 Нови Пазар Нови Пазар
СЪРБ1 18:30
Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад 0 - 0 Раднички Пирот Раднички Пирот
СЪРБ1 18:30
Синджелич Белград Синджелич Белград 1 - 3 Колубара Колубара
СЪРБ1 18:30
Динамо Враня Динамо Враня 0 - 2 Земун Земун
ПОЛ2 18:40
Гурник Ленчна Гурник Ленчна 1 - 2 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
БЪЛ 18:45
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 0 - 1 Ботев Враца Ботев Враца
ИССКЖ 19:00
Валур (Ж) Валур (Ж) 1 - 2 Селфос (Ж) Селфос (Ж)
СЪРБ 19:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 3 - 2 Партизан Партизан
ЧЕХ 19:00
Слован Либерец Слован Либерец 2 - 2 Млада Болеслав Млада Болеслав
СЛВН 19:00
Табор Сежана Табор Сежана 0 - 3 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ГЪР 19:15
Паниониос Паниониос 1 - 0 Волос НФК Волос НФК
ГЕР 19:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 1 - 0 Херта БШК Херта БШК
ХЪРВ 19:55
Славен Копривница Славен Копривница 0 - 0 Горица Загреб Горица Загреб
УНГ 20:00
Фехервар Фехервар 2 - 0 Кишварда Кишварда
ИЗР 20:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 3 - 0 Ашдод Ашдод
СЪРБ 20:00
Цървена звезда Цървена звезда 4 - 1 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
БЛР 20:00
Динамо Брест Динамо Брест 6 - 1 Минск Минск
ИЗР 20:00
Бней Йехуда Бней Йехуда 5 - 0 Апоел Хадера Апоел Хадера
ИЗР 20:15
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба 2 - 0 Апоел Раанана Апоел Раанана
БЪЛ 21:00
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 0 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
ИЗР 21:00
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 0 - 0 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ПОЛ 21:00
Погон Шчечин Погон Шчечин 1 - 0 Краковия Краков Краковия Краков
ЧЕХ 21:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 0 - 1 Спарта Прага Спарта Прага
АВС1 21:25
Грацер АК Грацер АК 1 - 1 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
ГББЛ 21:30
БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен 85 - 95 Ратиофарм Улм Ратиофарм Улм
ГЪР 21:30
Арис Арис 3 - 1 ОФИ ОФИ
СЪРБ 22:00
Чукарички Чукарички 0 - 1 Инджия Инджия
УНГ 22:05
Уйпещ Уйпещ 1 - 0 Хонвед Хонвед
ХЪРВ 22:05
Вараждин Вараждин 1 - 3 Динамо Загреб Динамо Загреб
ПОР 23:15
Боависта Боависта 0 - 1 Морейренсе Морейренсе