Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ПОЛ1 16:00
Радомяк Радом Радомяк Радом 3 - 1 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
АРМЕ 16:30
Ширак Ширак 0 - 0 Лори Лори
УЗБЕ 17:00
Бухоро Бухоро 1 - 4 Металург Бекабад Металург Бекабад
АРМЕ 17:00
Ноа Ноа 1 - 0 Арарат Арарат
АРМ1 17:30
Урарту II Урарту II 0 - 5 Ван Чаренцаван Ван Чаренцаван
ТУР1 17:30
Юмранийеспор Юмранийеспор 3 - 0 Ескишехирспор Ескишехирспор
УЗБЕ 18:00
Пахтакор Пахтакор 3 - 1 Сурхан Сурхан
УЗБЕ 18:00
АГМК АГМК 2 - 1 Насаф Насаф
ФИН 18:00
Интер Турку Интер Турку 3 - 1 РоПС РоПС
БЪЛЖЛ 18:00
Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) 0 - 3 НСА София (Ж) НСА София (Ж)
УЗБЕ 18:00
Навбахор Навбахор 2 - 0 Согдияна Согдияна
ЧЕХ2 18:00
Витковице Витковице 5 - 2 Тринец Тринец
БЪЛ 18:30
Етър Етър 1 - 0 Витоша Бистрица Витоша Бистрица
ФИН3 18:30
ПЕПО ПЕПО 3 - 1 МиПК МиПК
ФИН3 18:30
КуФу-98 КуФу-98 5 - 1 ОЛС ОЛС
ФИН3 18:30
Йиваскюла Йиваскюла 2 - 1 Вааякоски Вааякоски
ЕСТЕА 18:30
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 3 - 1 Пярну Пярну
ЕСТЕА 18:30
Флора II Флора II 1 - 2 Вьондра Вьондра
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 2 - 2 Молде Молде
АРМЕ 19:00
Арарат-Армения Арарат-Армения 0 - 0 Алашкерт Алашкерт
AНГЧ 19:00
Хъл Сити Хъл Сити 2 - 1 Мидълзбро Мидълзбро
ЕСТЕА 19:00
К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве 0 - 4 Маарду Маарду
ПОЛ1 19:10
Белхатов Белхатов 1 - 1 Подбешкидзе Подбешкидзе
АВС 19:30
Хартберг Хартберг 3 - 3 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ЕСТЕА 19:30
Нъме Юнайтед Нъме Юнайтед 2 - 2 Вапрус Вапрус
ДАН1 19:30
Фредериция Фредериция 1 - 2 Хвидовре Хвидовре
ГРУ 20:00
Динамо Батуми Динамо Батуми 1 - 1 Сабуртало Сабуртало
ШВЕЦ1 20:00
Васалунд Васалунд 6 - 0 Солентуна Солентуна
ТУР1 20:00
Истанбулспор Истанбулспор 0 - 1 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ТУР1 20:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 0 - 5 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк
РУМ 20:00
Виторул Виторул 1 - 0 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
АНГ 20:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 3 - 1 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ШВЕЦ 20:00
ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 1 - 0 АИК АИК
ШВЕЦ 20:00
Фалкенбери Фалкенбери 1 - 2 Сириус Сириус
ШВЕЦ 20:00
Хамарби Хамарби 1 - 0 Варберг Варберг
ШВЕЦ 20:00
Хелзингборг Хелзингборг 0 - 1 Мелбю Мелбю
ШВЕЦ 20:00
Йоребру Йоребру 0 - 0 Хекен Хекен
ИЗР 20:15
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 1 - 0 Секция Нес Циона Секция Нес Циона
ИЗР 20:15
Ашдод Ашдод 3 - 1 Апоел Хадера Апоел Хадера
ИЗР 20:15
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 0 - 1 Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба
ИЗР1 20:30
Бейтар Тел Авив Бат Ям Бейтар Тел Авив Бат Ям 1 - 3 Апоел Йерусалим Апоел Йерусалим
ИЗР1 20:30
Бней Сахнин Бней Сахнин 3 - 0 Апоел Рамат Хашарон Апоел Рамат Хашарон
ИЗР1 20:30
Апоел Акре Апоел Акре 0 - 0 Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет
ИЗР1 20:30
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 5 - 2 Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион
ИЗР1 20:30
Кфар Касим Кфар Касим 1 - 2 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ИЗР1 20:30
Апоел Ашкелон Апоел Ашкелон 0 - 3 Апоел Ум ал-Фахм Апоел Ум ал-Фахм
ИСП 20:30
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 2 - 1 Еспаньол Еспаньол
ИСП 20:30
Ейбар Ейбар 0 - 2 Осасуна Осасуна
ИТА 20:30
Аталанта Аталанта 2 - 0 Наполи Наполи
ИСП2 20:30
Уеска Уеска 1 - 0 Лас Палмас Лас Палмас
ИЗР1 20:30
Апоел Афула Апоел Афула 2 - 1 Апоел Ноф Ха Галил Апоел Ноф Ха Галил
БЪЛ 20:45
Царско село Царско село 1 - 4 Черно море Черно море
ИСЛ1 21:00
Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 0 - 2 Тор Тор
ИСП2 21:00
Албасете Албасете 1 - 1 Алкоркон Алкоркон
ШВЦР 21:30
Сион Сион 0 - 2 Люцерн Люцерн
ГЕРПЛ 21:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 0 - 0 Хайденхайм Хайденхайм
НОР 21:30
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 0 - 1 Бран Бран
ПОЛ1 21:40
Щомил Олщин Щомил Олщин 2 - 0 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
ИСЛ2 22:15
Кордренгир Кордренгир 3 - 0 Нярдвик Нярдвик
АНГ 22:15
Манчестър Сити Манчестър Сити 4 - 0 Ливърпул Ливърпул
ИСЛ2 22:15
КФ КФ 3 - 2 Кари Кари
ИТА 22:45
Рома Рома 0 - 2 Удинезе Удинезе
ИСП2 22:45
Райо Валекано Райо Валекано 0 - 0 Малага Малага
ИСП 23:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 1 - 0 Хетафе Хетафе