Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АВНПЛ 13:00
Метро Старс Метро Старс 5 - 4 Аделаида Кометс Аделаида Кометс
АВНПЛ 13:45
Кройдън Кингс Кройдън Кингс 3 - 3 Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс
АВНПЛ 13:45
Модбъри Джетс Модбъри Джетс 2 - 4 Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс
РУМ2 17:00
Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 0 - 0 Арджеш Арджеш
БЛР 17:00
Славия Мозир Славия Мозир 3 - 1 Слуцк Слуцк
ЛИТ1 17:30
Невежис Невежис 4 - 0 Миния Миния
ЛИТ1 18:00
Джугас Телшай Джугас Телшай 1 - 1 Ритериай II Ритериай II
МОЛД 18:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 3 - 1 Флорещ Флорещ
ЛАТ 18:00
Тукумс Тукумс 1 - 3 Метта/ЛУ Метта/ЛУ
ЛИТ 18:00
Жалгирис Жалгирис 0 - 0 Банга Банга
КОСОВ 18:00
Вучитрън Вучитрън 2 - 2 Фламуртари Прищина Фламуртари Прищина
ФИН3 18:30
ТПВ ТПВ 2 - 2 КааПо КааПо
ПОЛ1 18:40
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 2 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
БЪЛ 18:45
Ботев Враца Ботев Враца 0 - 0 Арда Арда
НОР1 19:00
Саннес Улф Саннес Улф 4 - 3 Ейгарден Ейгарден
УКР 19:00
Лвов Лвов 2 - 2 Ворскла Ворскла
НОР1 19:00
Тромсьо Тромсьо 1 - 0 Рауфос Рауфос
ФИН3 19:00
Атлантис Атлантис 3 - 4 Клуби-04 Клуби-04
НОР1 19:00
КФУМ КФУМ 2 - 1 Йерв Йерв
НОР1 19:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 4 - 0 Стрьомен Стрьомен
ФИН3 19:00
Кийсто Кийсто 0 - 3 ГБК ГБК
ЛИТ1 19:00
Дайнава Дайнава 0 - 1 Йонава Йонава
БЛР 19:00
Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ 3 - 3 Динамо Брест Динамо Брест
ПОЛ 19:00
ЛКС Лодз ЛКС Лодз 1 - 2 Висла Краков Висла Краков
НОР1 19:00
Осане Осане 1 - 4 Согндал Согндал
ЛИТ1 19:00
ФА Шяуляй ФА Шяуляй 0 - 4 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
НОР1 19:00
Гроруд Гроруд 0 - 1 Лилестрьом Лилестрьом
ЧЕХ2 19:00
Хрудим Хрудим 1 - 3 Пардубице Пардубице
НОР1 19:00
Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 2 - 3 Ранхайм Ранхайм
СЛВН 19:00
Браво Браво 1 - 2 Целе Целе
ШВЦ1 19:15
Вадуц Вадуц 2 - 3 Грасхопър Грасхопър
ШВЦ1 19:15
Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 2 - 2 Винтертур Винтертур
АНГ1 19:30
Портсмут Портсмут 1 - 1 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
АВС1 19:30
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 1 - 3 Хорн Хорн
АВС1 19:30
Лиеферинг Лиеферинг 4 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
ДАН1 19:30
Нествед Нествед 0 - 1 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ИТАБ 19:45
Пиза Пиза 2 - 0 Читадела Читадела
ДАН3 20:00
Тистед Тистед 2 - 2 Аварта Аварта
ЛАТ 20:00
Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 2 - 2 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала
ГРУ 20:00
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси 4 - 0 Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси
РУМ 20:00
Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш 1 - 2 Университатя Крайова Университатя Крайова
ШВЕЦС 20:00
Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра 3 - 1 Акрополис Акрополис
ДАН 20:00
Есбер Есбер 1 - 2 Хорсенс Хорсенс
ЛИТ 20:00
Паневежис Паневежис 0 - 2 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
ШВЕЦС 20:00
Трелеборис Трелеборис 1 - 1 ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал
МОЛД 20:30
Шериф Шериф 2 - 0 Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени
ИСП2 20:30
Херона Херона 1 - 0 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
ШВЕЦ2 20:30
Уларед Уларед 1 - 0 Асириска БК Асириска БК
БЪЛ 21:00
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 3 - 1 Дунав 2010 Дунав 2010
ИСЛ1 21:00
ИБВ ИБВ 2 - 0 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик
КОСОВ 21:00
Прищина Прищина 1 - 0 Дреница Србица Дреница Србица
СЛВН 21:00
Домжале Домжале 2 - 1 Табор Сежана Табор Сежана
ТУР 21:00
Денизлиспор Денизлиспор 0 - 1 Газиантеп ФК Газиантеп ФК
ПОЛ1 21:10
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 0 - 2 Хробри Глогов Хробри Глогов
ПОР 21:15
Санта Клара Санта Клара 0 - 1 Маритимо Маритимо
АВС1 21:25
Форвертс Щайр Форвертс Щайр 0 - 1 Рийд Рийд
НОР1 21:30
Хам Кам Хам Кам 2 - 3 Конгсвингер Конгсвингер
ШВЦ1 21:30
Аарау Аарау 5 - 4 Лозана Спорт Лозана Спорт
ПОЛ 21:30
Корона Келце Корона Келце 1 - 1 Арка Гдиня Арка Гдиня
АНГ1 21:30
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 1 - 4 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
ИТАБ 22:00
Кремонезе Кремонезе 1 - 0 Пескара Пескара
ИТАБ 22:00
Козенца Козенца 0 - 1 Асколи Асколи
ИТАБ 22:00
Салернитана Салернитана 2 - 1 Юве Стабия Юве Стабия
ИСЛ2 22:00
Селфос Селфос 2 - 1 Вьолсунгур Вьолсунгур
ИТАБ 22:00
Виртус Ентела Виртус Ентела 1 - 1 Киево Киево
ИТАБ 22:00
Венеция Венеция 0 - 2 Емполи Емполи
ИТАБ 22:00
Трапани Трапани 2 - 1 Ливорно Ливорно
ИТАБ 22:00
Перуджа Перуджа 1 - 2 Порденоне Порденоне
ИТАБ 22:00
Кротоне Кротоне 3 - 0 Беневенто Беневенто
ИТАБ 22:00
Фрозиноне Фрозиноне 2 - 1 Специя Специя
ИСЛ2 22:15
ИР ИР 3 - 4 Далвик/Рейнир Далвик/Рейнир
ИСЛ2 22:15
Тротур Вогар Тротур Вогар 1 - 2 Хаукар Хаукар
ИСЛ1 22:15
Кефлавик Кефлавик 1 - 2 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
ИСЛ1 22:15
Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик 1 - 0 Афтурелдинг Афтурелдинг
AНГЧ 22:15
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 0 - 1 Милуол Милуол
ИСЛ1 22:15
Магни Магни 0 - 2 Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур
ИСП 23:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 3 - 0 Майорка Майорка
ИСЛ 23:00
Валур Валур 1 - 4 ИА ИА