Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
АВНПЛ 08:30
Аделаида Сити Аделаида Сити 2 - 1 Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс
АВНПЛ 08:30
Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед 4 - 3 Аделаида Юнайтед II Аделаида Юнайтед II
ЯП3 09:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 2 - 0 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП3 10:00
Имабари Имабари 0 - 1 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
РКНЛ 11:00
Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън 1 - 0 Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън
РКНЛ 11:00
Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 7 - 0 Янджу Ситизън Янджу Ситизън
ЯП3 11:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 2 - 3 Сагамихара Сагамихара
АВНПЛ 11:30
Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик 5 - 2 Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити
ЮКОР 12:00
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 4 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЮКОР2 12:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 4 - 0 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
ЯП 12:00
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 1 - 2 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЯП 12:00
Гамба Осака Гамба Осака 1 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП2 12:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 3 - 5 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 12:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 1 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП 12:00
Йокохама Йокохама 1 - 2 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ЯП 12:30
Ойта Тринита Ойта Тринита 2 - 0 Саган Тосу Саган Тосу
ЮКОР2 13:00
Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд 0 - 3 Сувон ФК Сувон ФК
РКНЛ 13:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 0 - 1 Хвасон Хвасон
РКНЛ 13:00
Чангуон Сити Чангуон Сити 0 - 0 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
ЮКОР 13:00
Кануън Кануън 2 - 4 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЯП 13:00
Урава Редс Урава Редс 0 - 0 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
РКНЛ 13:00
Чонгжу Чонгжу 1 - 0 Чонджу Чонджу
РКНЛ 13:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 2 - 1 Мокпо Сити Мокпо Сити
ПРС 13:00
Андерлехт Андерлехт 0 - 1 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
ЯП 13:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 0 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП2 13:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 2 - 0 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ПОЛ2 13:00
Легионовия Легионово Легионовия Легионово 5 - 2 Гриф Вейхерово Гриф Вейхерово
ЯП2 13:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 1 - 2 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 13:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 4 - 0 Рюкю Рюкю
ЯП 13:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 0 - 1 Токио Токио
ЯП2 13:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 0 - 0 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 13:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 1 Киото Санга Киото Санга
ЯП2 13:00
Мито Холихок Мито Холихок 0 - 3 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП 13:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 2 - 1 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЯП 13:30
Висел Кобе Висел Кобе 0 - 3 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ПОЛ1 13:40
Медж Легница Медж Легница 2 - 2 Тихи 71 Тихи 71
ДАН3 14:00
ВСК Орхус ВСК Орхус 0 - 3 Б 93 Б 93
ШВЕЦ2 14:00
Сьоведален Сьоведален 3 - 3 Ахлафорс Ахлафорс
ЮКОР 14:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 3 - 3 Сеул Сеул
ФИН3 14:00
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа 4 - 0 НДЖС НДЖС
ДАН3 14:20
Миделфарт Миделфарт 5 - 0 Брьоншьой Брьоншьой
АНГ 14:30
Норич Сити Норич Сити 0 - 1 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
AНГЧ 14:30
Дарби Каунти Дарби Каунти 1 - 1 Нотингам Форест Нотингам Форест
ДАН3 15:00
Сидвест Сидвест 0 - 1 Хилерьод Хилерьод
ДАН3 15:00
Вейгаард Б Вейгаард Б 2 - 4 ФА 2000 ФА 2000
ДАН3 15:00
Рингкьобинг Рингкьобинг 2 - 4 Холбек Б&И Холбек Б&И
ГЕР3 15:00
Кемницер Кемницер 4 - 2 Ханза Рощок Ханза Рощок
ГЕР3 15:00
Юрдинген Юрдинген 1 - 1 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 15:00
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 2 - 2 Халешер Халешер
ГЕР3 15:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 0 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ГЕР3 15:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 4 - 0 Унтерхахинг Унтерхахинг
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 0 - 2 Инголщат Инголщат
ГЕР3 15:00
Магдебург Магдебург 2 - 2 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 7 - 0 Фрем Фрем
ДАН3 15:00
АБ АБ 1 - 1 ХИК ХИК
ФИН3 15:00
Илвес II Илвес II 2 - 0 ХДЖС Академия ХДЖС Академия
ФИН3 15:00
П-Лирот П-Лирот 1 - 4 СалПа СалПа
ФИН3 15:00
ДжС Херкулес ДжС Херкулес 1 - 2 ДЖИППО ДЖИППО
ФИН3 15:00
ПККУ ПККУ 2 - 1 Рейпас Рейпас
ФИН3 15:00
ДжаПС ДжаПС 4 - 0 Хонка Академия Хонка Академия
ДАН3 15:00
Ямербугт Ямербугт 0 - 0 Хелсингор Хелсингор
ДАН3 15:00
Брабранд Брабранд 1 - 0 Ванльозе Ванльозе
ГЕР3 15:00
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 1 - 0 Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах
ГЕР3 15:00
Мепен Мепен 4 - 3 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг
ГЕР3 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 0 - 0 Цвикау Цвикау
ДАН3 15:15
Несби Несби 1 - 2 Сковсхьовед Сковсхьовед
ДАН3 15:30
Далум Далум 1 - 1 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
ДАН 15:30
Силкеборг Силкеборг 2 - 0 Лингби Лингби
ТАДЖ 15:30
Файзканд Файзканд 0 - 4 Истиклол Истиклол
ТАДЖ 15:30
Локомотив Памир Локомотив Памир 0 - 2 Худжанд Худжанд
ТАДЖ 15:30
Душанбе 83 Душанбе 83 3 - 3 Истаравшан Истаравшан
ШВЕЦС 16:00
Умея Умея 0 - 0 Йостерс Йостерс
АВС1 16:00
Дорнбирн Дорнбирн 0 - 3 Лафнитц Лафнитц
ФИН3 16:00
ПС Кеми ПС Кеми 4 - 1 ВИФК ВИФК
ШВЕЦС 16:00
Далкурд Далкурд 1 - 2 Дегерфорш Дегерфорш
ФИН3 16:00
ЕПС ЕПС 2 - 2 Викингит Викингит
ПОЛ 16:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 1 - 2 Заглембе Любин Заглембе Любин
БЛР 16:00
БАТЕ БАТЕ 0 - 1 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ
ЕСТК 16:00
Флора Флора 2 - 1 Транс Транс
ФИН3 16:00
ДЖБК ДЖБК 4 - 3 РоПС II РоПС II
ИСЛ2 16:00
Фьордабигд Фьордабигд 6 - 1 Видир Видир
ЛАТ 16:00
Вентспилс Вентспилс 2 - 1 Лиепая Лиепая
УКРП 16:00
Балкани Зоря Балкани Зоря 1 - 2 Минай Минай
ДАН1 16:00
Вендсисел Вендсисел 0 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ЛИТ1 16:00
Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис 4 - 2 БФА БФА
ФИН1 16:00
ЕИФ ЕИФ 0 - 0 ВПС ВПС
ПОЛ1 16:10
Стал Мелец Стал Мелец 1 - 1 Одра Ополе Одра Ополе
РУС 16:30
Динамо Москва Динамо Москва 0 - 1 Арсенал Тула Арсенал Тула
АНГ 17:00
Лестър Сити Лестър Сити 3 - 0 Кристъл Палас Кристъл Палас
AНГЧ 17:00
Стоук Сити Стоук Сити 4 - 0 Барнзли Барнзли
АНГ 17:00
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 5 - 2 АФК Борнемут АФК Борнемут
AНГЧ 17:00
Фулъм Фулъм 1 - 0 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
ПРС 17:00
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 3 - 2 Кортрейк Кортрейк
AНГЧ 17:00
Лутън Таун Лутън Таун 0 - 5 Рединг Рединг
AНГЧ 17:00
Брентфорд Брентфорд 3 - 0 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
AНГЧ 17:00
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 0 - 0 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
ЛИТ1 17:00
Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II 2 - 5 Жалгирис II Жалгирис II
ФИН1 17:00
МуСа МуСа 0 - 2 Каяни Каяни
ФИН1 17:00
МИПА МИПА 1 - 2 Оулу Оулу
ПРС 17:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 2 - 2 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
AНГЧ 17:00
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 1 - 3 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
ЛИТ1 17:00
Паневежис II Паневежис II 0 - 0 Атмосфера Атмосфера
БЛР1 17:00
Сморгон Сморгон 1 - 2 Локомотив Гомел Локомотив Гомел
ФИН3 17:00
Кифен Кифен 1 - 0 Култсу Култсу
AНГЧ 17:00
Бристол Сити Бристол Сити 0 - 1 Кардиф Сити Кардиф Сити
ФАРО 17:00
ИФ ИФ 1 - 2 ХБ ХБ
ИСЛ1 17:00
Вестри Вестри 2 - 3 Гриндавик Гриндавик
ИСЛ 17:00
Грота Грота 4 - 4 ХК ХК
ИСЛ 17:00
Фьолнир Фьолнир 1 - 2 Филкир Филкир
ГРУ 17:00
Чихура Чихура 0 - 2 Дила Дила
ФИН1 17:00
СДЖК Академия СДЖК Академия 0 - 3 КТП КТП
БЛР1 17:30
Волна Волна 1 - 2 Нафтан Нафтан
БЛР 18:00
Городея Городея 2 - 2 Витебск Витебск
ИСП2 18:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 1 - 2 Елче Елче
БЛРЖ 18:00
Динамо-БГУ (Ж) Динамо-БГУ (Ж) 3 - 0 Днепър Могилев (Ж) Днепър Могилев (Ж)
УКРП 18:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 1 - 0 Черкашчина-Академия Черкашчина-Академия
МОЛД 18:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 5 - 1 Кодру Лозова Кодру Лозова
ИСП2 18:00
Нумансия Нумансия 1 - 0 Екстремадура УД Екстремадура УД
ПОЛ2 18:00
Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля 3 - 0 Гурник Полковице Гурник Полковице
ИСП 18:00
Селта де Виго Селта де Виго 1 - 1 Реал Бетис Реал Бетис
КОСОВ 18:00
Дукагини Дукагини 1 - 5 Балкани Сува река Балкани Сува река
КОСОВ 18:00
Фероникели Фероникели 0 - 2 Гниляне Гниляне
БЪЛЖЛ 18:00
Левски Чепинци (Ж) Левски Чепинци (Ж) 0 - 1 Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж)
БЪЛ 18:00
Левски Левски 1 - 2 Славия Славия
ЧЕХ2 18:00
Славой Вишеград Славой Вишеград 2 - 7 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
ЛАТ 18:00
Рига Рига 3 - 1 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс
ЧЕХ2 18:00
Виктория Жижков Виктория Жижков 0 - 1 Влашим Влашим
ЧЕХ2 18:00
Лишен Лишен 2 - 3 Дукла Прага Дукла Прага
ЧЕХ2 18:00
Храдец Кралове Храдец Кралове 1 - 0 Усти над Лабем Усти над Лабем
БЪЛЖЛ 18:00
Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) 1 - 2 Пълдин (Ж) Пълдин (Ж)
АВС 18:00
Сваровски Тирол Сваровски Тирол 0 - 0 Адмира Адмира
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 2 - 0 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
АВС 18:00
Аустрия Виена Аустрия Виена 1 - 0 Матерсбург Матерсбург
БЛР1 18:00
Ошмяни Ошмяни 1 - 1 Гомел Гомел
ЧЕХ2 18:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 3 - 2 Простеев Простеев
ИТА 18:15
Ювентус Ювентус 4 - 1 Торино Торино
РУС 18:30
Криля Советов Криля Советов 0 - 0 Ростов Ростов
ШВЕЦС 18:30
Норби Норби 2 - 2 Люнгшиле Люнгшиле
УКРП 18:30
Ингулец Ингулец 3 - 2 Авангард Краматорск Авангард Краматорск
РУС 18:30
Спартак Москва Спартак Москва 2 - 3 Тамбов Тамбов
ШВЕЦС 18:30
Йоргрите Йоргрите 2 - 1 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна
ШВЕЦС 18:30
Браге Браге 0 - 0 Халмстад Халмстад
ТУР 18:30
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 0 - 0 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
ПОЛ 18:30
Лех Познан Лех Познан 2 - 1 Легия Варшава Легия Варшава
ТУР 18:30
Анкарагюджю Анкарагюджю 1 - 4 Аланияспор Аланияспор
ПОЛ1 18:40
Варта Познан Варта Познан 1 - 2 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
ИРАН 18:45
Трактор Сази Трактор Сази 2 - 0 Санат Нафт Санат Нафт
ДАН 19:00
Сьонерюск Сьонерюск 1 - 1 ОБ ОБ
СЛВК 19:00
Нитра Нитра 0 - 2 Похроние Похроние
СЛВК 19:00
ДАК ДАК 2 - 0 Жилина Жилина
СЛВК 19:00
Сеница Сеница 0 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
СЛВК 19:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 2 - 0 Ружомберок Ружомберок
НОР 19:00
Старт Старт 1 - 1 Викинг Викинг
БЛР1 19:00
Орша Орша 0 - 0 Спутник Спутник
ЛИТ 19:00
Судува Судува 1 - 0 Ритериай Ритериай
ПОР 19:00
Витория Сетубал Витория Сетубал 2 - 3 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
УКРП 19:00
Кремин Кремин 1 - 1 Волин Волин
ФАРО 19:00
Скала Скала 0 - 4 Викингур Гота Викингур Гота
СЛВК 19:00
Слован Братислава Слован Братислава 4 - 0 Земплин Михайловце Земплин Михайловце
ФАРО 19:00
АБ Аргир АБ Аргир 0 - 4 Б36 Б36
СЛВК 19:00
Тренчин Тренчин 3 - 2 Серед Серед
ПРС 19:05
Клуб Брюж Клуб Брюж 4 - 1 АХ Льовен АХ Льовен
ШВЦР 19:15
Базел Базел 2 - 0 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ШВЦ1 19:15
Киасо Киасо 1 - 1 Шафхаузен Шафхаузен
ИРАН 19:15
Зоб Ахан Зоб Ахан 1 - 4 Пейкан Пейкан
ГЪР 19:15
Астерас Триполи Астерас Триполи 4 - 0 Волос НФК Волос НФК
УКРП 19:25
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 2 - 1 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
АНГ 19:30
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 0 - 2 Арсенал Арсенал
УКР 19:30
Динамо Киев Динамо Киев 2 - 3 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
ЧГ2 19:30
Отрант-Олимпик Отрант-Олимпик 4 - 3 Морнар Морнар
ИРАН 19:30
Персеполис Персеполис 1 - 0 Шахин Бушер Шахин Бушер
ЧГ2 19:30
Ловчен Ловчен 1 - 1 Дечич Дечич
ЧГ2 19:30
Ибар Ибар 2 - 1 Арсенал Тиват Арсенал Тиват
ФАРО 19:30
КИ КИ 2 - 1 ТБ ТБ
ЧГ2 19:30
Бокел Бокел 1 - 1 Дрезга Дрезга
ПРС 19:35
Олимпик Лион Олимпик Лион 1 - 0 Ница Ница
ХЪРВ 19:55
Истра 1961 Истра 1961 2 - 2 Горица Загреб Горица Загреб
ГРУ 20:00
Телави Телави 3 - 1 Самтредия Самтредия
ТУР1 20:00
Менеменспор Менеменспор 4 - 2 Аданаспор Аданаспор
БЛР 20:00
Неман Гродно Неман Гродно 1 - 0 Ислоч Ислоч
РУМ 20:00
ФКСБ ФКСБ 1 - 1 Ботошани Ботошани
ТУР1 20:00
Бурсаспор Бурсаспор 1 - 0 Алтънорду Алтънорду
ЛАТ 20:00
Ригас ФШ Ригас ФШ 1 - 0 Йелгава Йелгава
СЛВК2 20:00
Скалица Скалица 0 - 0 Дубница Дубница
ИСЛ 20:00
КР Рейкявик КР Рейкявик 2 - 0 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик
ЧГ2 20:00
Йединство Биело поле Йединство Биело поле 0 - 1 Йезеро Плав Йезеро Плав
МОЛД 20:30
Милсами Милсами 0 - 0 Петрокъб Петрокъб
ИТА 20:30
Сасуоло Сасуоло 4 - 2 Лече Лече
РУС 20:30
Локомотив Москва Локомотив Москва 0 - 0 Сочи Сочи
ИСП 20:30
Реал Валядолид Реал Валядолид 1 - 0 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ИСП2 20:30
Алмерия Алмерия 1 - 2 Тенерифе Тенерифе
РУС 20:30
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 0 - 4 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ИЗР 20:45
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 3 - 0 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ИЗР 20:45
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева 3 - 1 Апоел Хайфа Апоел Хайфа
ФАРО 21:00
НСИ НСИ 1 - 0 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
ЧЕХ 21:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 3 - 0 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
ИЗР 21:00
Макаби Хайфа Макаби Хайфа 0 - 1 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
ТУР 21:00
Анталияспор Анталияспор 0 - 2 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ТУР 21:00
Фенербахче Фенербахче 2 - 1 Гьозтепе Гьозтепе
ГЕРК 21:00
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 2 - 4 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ПОЛ 21:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 0 - 3 Краковия Краков Краковия Краков
СЛВН 21:00
Рудар Велене Рудар Велене 1 - 3 Алуминий Алуминий
ПОЛ2 21:08
Елана Торун Елана Торун 1 - 2 ГКС Катовице ГКС Катовице
ПОР 21:15
Портимоненсе Портимоненсе 0 - 1 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
АВС1 21:25
Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт 3 - 0 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо
НОР 21:30
Волеренга Волеренга 2 - 2 Олесун Олесун
ГЪР 21:30
ОФИ ОФИ 2 - 2 ПАОК ПАОК
ШВЦР 21:30
Цюрих Цюрих 2 - 0 Сервет Сервет
ШВЦ1 21:30
Вил Вил 2 - 0 Криенс Криенс
АНГ 22:00
Челси Челси 3 - 0 Уотфорд Уотфорд
ХЪРВ 22:05
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 3 - 1 Интер Запрешич Интер Запрешич
ХЪРВ 22:05
Вараждин Вараждин 1 - 0 Славен Копривница Славен Копривница
ИСП2 22:45
Кадис Кадис 2 - 0 Реал Овиедо Реал Овиедо
ИТА 22:45
Лацио Лацио 0 - 3 Милан Милан
ИСП2 22:45
Фуенлабрада Фуенлабрада 2 - 2 Мирандес Мирандес
ИСП 23:00
Гранада Гранада 2 - 2 Валенсия Валенсия
ПОР 23:15
Бенфика Бенфика 3 - 1 Боависта Боависта
ПОР 23:30
Спортинг Брага Спортинг Брага 4 - 0 Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш