Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ОФЛ 00:00
Мемфис 901 Мемфис 901 0 - 1 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ЖНБА 00:10
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 93 - 100 Чикаго Скай Чикаго Скай
БРАБ 01:00
Крузейро Крузейро 2 - 1 Ботафого СП Ботафого СП
БРАБ 01:00
Витория Витория 1 - 0 Сампайо Корея Сампайо Корея
БРАЦ 01:00
Манаус Манаус 1 - 1 Вила Нова Вила Нова
БРАБ 01:00
Аваи Аваи 3 - 1 Наутико Наутико
БРА 01:00
Форталеза Форталеза 0 - 2 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе
НБА 01:10
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 116 - 111 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
ПАР 01:30
Либертад Либертад 1 - 1 12 октомври 12 октомври
БРА 01:30
Коритиба Коритиба 0 - 1 Интернасионал Интернасионал
ОФЛ 02:00
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 1 - 1 Чарлстън Батери Чарлстън Батери
ОФЛ 02:00
Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс 4 - 1 Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II
УРУГВ 02:00
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 1 Прогресо Прогресо
УРУГВ 02:00
Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо 1 - 1 Серо Ларго Серо Ларго
НИКРГ 02:00
Реал Мадрис Реал Мадрис 1 - 1 Дирианген Дирианген
ОФЛ 02:30
Бирмингам Легион Бирмингам Легион 1 - 0 Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II
НБА 02:40
Маями Хийт Маями Хийт 112 - 119 Финикс Сънс Финикс Сънс
ОФЛ 03:00
Сейнт Луис Сейнт Луис 0 - 2 Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс
ОФЛ 03:00
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 0 - 3 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
МЕК 03:00
Крус Асул Крус Асул 2 - 0 Леон Леон
БРАБ 03:00
Понте Прета Понте Прета 0 - 1 Америка Минейро Америка Минейро
БРА 03:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 3 - 2 Сеара Сеара
ОФЛ 03:00
Луисвил Сити Луисвил Сити 1 - 1 Инди Илевън Инди Илевън
БРАБ 03:00
ССА ССА 1 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
МЕК 03:06
Монтерей Монтерей 2 - 2 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
НХЛ 03:10
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 1 - 4 Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс
НБА 03:40
Далас Маверикс Далас Маверикс 119 - 119 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
ОФЛ 04:00
Остин Болд Остин Болд 4 - 1 Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали
ОФЛ 04:30
Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве 4 - 2 Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс
ОФЛ 05:00
Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II 0 - 1 Сакраменто Републик Сакраменто Републик
МЕК 05:00
Гуадалахара Гуадалахара 0 - 1 Пуебла Пуебла
НИКРГ 05:00
Ювентус Манагуа Ювентус Манагуа 1 - 3 Уолтър Ферети Уолтър Ферети
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 5 - 2 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
ОФЛ 05:30
Рено 1868 Рено 1868 2 - 1 Такома Дефианс Такома Дефианс
ЯП3 07:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 1 - 0 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
АВНПЛ 08:00
Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед 1 - 0 Норт Шор Маринърс Норт Шор Маринърс
ЯП3 09:00
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 4 - 1 Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки
АВНПЛ 09:30
Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед 2 - 3 Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II
ЯП3 10:00
Имабари Имабари 1 - 1 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
АВНПЛ 11:00
Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик 0 - 1 Бризбейн Страйкърс Бризбейн Страйкърс
СЛВК2 11:30
Шаморин Шаморин 3 - 1 Попрад Попрад
АВСРЛ 11:30
Ротенберг Ротенберг 0 - 2 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 0 - 4 Подбрезова Подбрезова
АВНПЛ 11:30
Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс 1 - 0 Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс
ЮКОР2 12:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 1 - 2 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП 12:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 1 - 0 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ЯП3 12:00
Гамба Осака (23) Гамба Осака (23) 2 - 1 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
ЯП3 12:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 2 - 1 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП3 12:00
Нагано Парсейро Нагано Парсейро 0 - 1 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ЯП2 13:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 0 - 2 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
КИТ 13:00
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 0 - 1 Шандун Лунън Шандун Лунън
ФИН3 13:00
КуФу-98 КуФу-98 2 - 2 Вааякоски Вааякоски
ЮКОР2 13:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 2 - 0 Сувон ФК Сувон ФК
ЯП2 13:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЮКОР 13:00
Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед 0 - 2 Съннам Съннам
ЯП 13:00
Серезо Осака Серезо Осака 0 - 0 Токио Токио
ЮКОР 13:00
Сангджу Сангму Сангджу Сангму 2 - 0 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЕСТ 13:00
Пайде Пайде 4 - 0 Талина Калев Талина Калев
ЛИТ1 14:00
БФА БФА 0 - 3 Ритериай II Ритериай II
РУС3 14:00
Зенит II Зенит II 1 - 1 Смоленск Смоленск
РУС3 14:00
Оренбург II Оренбург II 0 - 1 Новосибирск Новосибирск
РУС3 14:00
Лада Толяти Лада Толяти 0 - 5 Звезда Перм Звезда Перм
РУС3 14:00
Ленинградец Ленинградец 5 - 2 Родина Москва Родина Москва
ШВЕЦ2 14:00
Русенгорд Русенгорд 1 - 1 Есльовс Есльовс
НОР2 14:00
Братвог Братвог 1 - 1 Мос Мос
ПРС 14:05
Вердер Бремен Вердер Бремен 2 - 0 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг
БEЛ 14:30
Синт Тройден Синт Тройден 2 - 1 Гент Гент
ТАДЖ 15:00
Хатлон Хатлон 4 - 2 Регар Тадаз Регар Тадаз
ПРС 15:00
Юрдинген Юрдинген 0 - 3 ПСВ ПСВ
ТАДЖ 15:00
ЦСКА Памир ЦСКА Памир 1 - 1 Истаравшан Истаравшан
КИТ 15:00
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 0 - 2 Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти
ШВЕЦ2 15:00
Карлберг Карлберг 3 - 1 Еншьопингс Еншьопингс
ШВЕЦС 15:30
Йоргрите Йоргрите 2 - 1 Трелеборис Трелеборис
ПРС 15:30
Фейенорд Фейенорд 3 - 0 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ПРС 15:30
Де Граафшап Де Граафшап 1 - 2 Волендам Волендам
ШВЕЦ 15:30
Хекен Хекен 0 - 2 Калмар Калмар
ШВЕЦ 15:30
Йоребру Йоребру 1 - 1 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
ШВЕЦ 15:30
Фалкенбери Фалкенбери 0 - 1 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
РУС3 16:00
Олимп-Долгопрудний Олимп-Долгопрудний 3 - 0 Чита Чита
РУС3 16:00
Машук КМВ Машук КМВ 4 - 1 Махачкала Махачкала
ЕСТ 16:00
Нъме Калю Нъме Калю 3 - 0 Транс Транс
РУС3 16:00
Химик-Арсенал Химик-Арсенал 0 - 0 Сокол Саратов Сокол Саратов
РУС3 16:00
Строгино Строгино 1 - 1 Знамя Ногинск Знамя Ногинск
РУС3 16:30
Легион Динамо Легион Динамо 1 - 0 Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск
ЮАР2 16:30
Ричардс Бей Ричардс Бей 2 - 2 ТС Спортинг ТС Спортинг
ЮАР2 16:30
Реал Кингс Реал Кингс 2 - 0 Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед
ГРУ 16:30
Чихура Чихура 0 - 4 Динамо Батуми Динамо Батуми
ШВЕЦ1 16:30
Тим Торен Тим Торен 1 - 4 Васалунд Васалунд
ШВЕЦ1 16:30
ИФК Люлео ИФК Люлео 1 - 0 Сандвикен Сандвикен
РУС3 17:00
Красний Смоленск Красний Смоленск 0 - 1 Калуга Калуга
РУС3 17:00
Волна Нижегородская Волна Нижегородская 1 - 0 Челябинск Челябинск
РУС3 17:00
Квант Квант 2 - 1 Металург Видное Металург Видное
РУС3 17:00
Твер Твер 1 - 1 Зенит Иркутск Зенит Иркутск
РУС3 17:00
Металург Липецк Металург Липецк 2 - 0 Факел II Факел II
РУС3 17:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 2 - 0 Урал II Урал II
РУС3 17:00
КАМАЗ КАМАЗ 6 - 0 Криля Советов II Криля Советов II
РУС3 17:00
Салют-Белгород Салют-Белгород 2 - 1 Сатурн Раменское Сатурн Раменское
РУС3 17:00
Казанка Казанка 2 - 1 Коломна Коломна
РУС3 17:00
Туапсе Туапсе 1 - 6 Кубан Краснодар Кубан Краснодар
РУС3 17:00
Дружба Дружба 1 - 4 Анжи Анжи
ШВЦК 17:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 3 - 1 Сион Сион
АВСРЛ 17:00
Рьотис Рьотис 1 - 3 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
ШОТ 17:00
Рейнджърс Рейнджърс 3 - 0 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
БРАБ 17:00
Оесте Оесте 0 - 0 Шапекоенсе Шапекоенсе
БEЛ 17:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 1 - 2 Генк Генк
РУС 17:00
Уфа Уфа 0 - 3 Краснодар Краснодар
ФИН1 17:00
ВПС ВПС 1 - 1 Каяни Каяни
ФИН 17:00
РоПС РоПС 2 - 3 Мариехамн Мариехамн
ШВЕЦ2 17:00
Венершбори ИФ Венершбори ИФ 1 - 0 ИФ Карлстад II ИФ Карлстад II
ШВЕЦ1 17:00
Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити 2 - 0 Ландскруна Ландскруна
НОР2 17:00
Аскер Аскер 0 - 1 Нутоден Нутоден
УРУГВ 17:15
Бостън Ривър Бостън Ривър 0 - 2 Уондърърс Уондърърс
ПОЛК 17:30
СКРА Честохова СКРА Честохова 1 - 3 Стал Стальова Воля Стал Стальова Воля
НОР2 17:30
Волеренга II Волеренга II 2 - 1 Тромсдален Тромсдален
ПРС 17:45
Хераклес Хераклес 0 - 1 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
РУС3 18:00
СКА Ростов СКА Ростов 1 - 0 Спартак Налчик Спартак Налчик
СЛВК2 18:00
Слован Братислава II Слован Братислава II 1 - 2 Скалица Скалица
ЕГИП 18:00
Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса 2 - 1 Асван Асван
РУС3 18:00
Рязан Рязан 2 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
ЙОРД 18:00
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 1 - 3 Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон
АРМСК 18:00
Ноа Ноа 1 - 1 Арарат-Армения Арарат-Армения
РУС3 18:00
Муром Муром 2 - 1 Знамя Труда Знамя Труда
МАК 18:30
Ренова Ренова 0 - 0 Струга Струга
МАК 18:30
Пелистер Пелистер 1 - 0 Академия Пандев Академия Пандев
МАК 18:30
Беласица Струмица Беласица Струмица 0 - 6 Силекс Силекс
МАК 18:30
Македония ГП Македония ГП 2 - 1 Работнички Работнички
МАК 18:30
Шкупи Шкупи 2 - 2 Шкендия Шкендия
ФИН 18:30
Интер Турку Интер Турку 2 - 0 Хака Хака
ШВЕЦ 18:30
Йостершунд Йостершунд 0 - 1 Елфсборг Елфсборг
ШВЕЦ 18:30
Мелбю Мелбю 3 - 1 АИК АИК
ШВЕЦ 18:30
Юргорден Юргорден 1 - 2 Хамарби Хамарби
ФИН3 18:30
Викингит Викингит 2 - 2 Кифен Кифен
ШОТ 18:30
Килмарнък Килмарнък 1 - 1 Селтик Селтик
УНГ2 18:30
Шорокшар СК Шорокшар СК 0 - 1 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус
УНГ2 18:30
ДЕАК ДЕАК 1 - 2 Дороги Дороги
ФИН3 18:30
МиПК МиПК 4 - 1 Рейпас Рейпас
БиХ1 18:30
ТОШК Тешан ТОШК Тешан 0 - 1 Посушие Посушие
ФИН 18:30
Лахти Лахти 3 - 2 Илвес Илвес
ФИН1 18:30
КПВ КПВ 0 - 4 Яро Яро
ФИН 18:30
КуПС КуПС 0 - 3 ХЯК ХЯК
УНГ2 18:45
Шиофок Шиофок 1 - 1 Дебрецен Дебрецен
БЪЛ 18:45
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 2 - 0 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
РУС3 19:00
Кубан Павловская Кубан Павловская 2 - 0 Есентуки Есентуки
МАР2 19:00
АС Сале АС Сале 0 - 1 Сиди Касем Сиди Касем
МАР2 19:00
Видад Фес Видад Фес 0 - 1 Риади Салми Риади Салми
МАР2 19:00
Итихад Хемисет Итихад Хемисет 0 - 1 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш
РУС3 19:00
Форте Таганрог Форте Таганрог 4 - 0 Динамо Ставропол Динамо Ставропол
РУС3 19:00
Краснодар III Краснодар III 1 - 0 Биолог Биолог
РУС 19:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 0 Ахмат Грозни Ахмат Грозни
МАР2 19:00
Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир 0 - 0 Шабаб Мохамедия Шабаб Мохамедия
СЛВК 19:00
ДАК ДАК 6 - 0 Серед Серед
ЕСТ 19:00
Тамека Тамека 1 - 1 ФКИ Левадия ФКИ Левадия
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 3 - 2 Старт Старт
НОР 19:00
Стрьомгодсет Стрьомгодсет 3 - 4 Сандефьор Сандефьор
НОР 19:00
Мьондален Мьондален 1 - 0 Хаугесунд Хаугесунд
НОР 19:00
Олесун Олесун 2 - 2 Викинг Викинг
МАР2 19:00
Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра 2 - 1 Магреб Фес Магреб Фес
САРБ 19:00
Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам 3 - 2 Ал Фейха Ал Фейха
НОР 19:00
Стабек Стабек 0 - 1 Одд Одд
ТУН 19:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 2 - 0 УС Татавин УС Татавин
ТУН 19:00
КС Сфаксен КС Сфаксен 0 - 0 Бизертен Бизертен
ИРЛ 19:00
Дери Сити Дери Сити 1 - 2 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
МАР2 19:00
Расинг де Казабланка Расинг де Казабланка 0 - 0 Видад Темара Видад Темара
МАР2 19:00
КАК Кенитра КАК Кенитра 1 - 1 Шабаб Риф Хосейма Шабаб Риф Хосейма
САРБ 19:15
Дамк Дамк 2 - 1 Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма
БEЛ 19:15
Мехелен Мехелен 2 - 2 Андерлехт Андерлехт
СЪРБ 19:30
Мачва Шабац Мачва Шабац 0 - 3 Цървена звезда Цървена звезда
САРБ 19:30
Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека 0 - 0 Ал Раед Ал Раед
НБА 19:40
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 121 - 103 Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс
УНГ2 20:00
Сегед 2011 Сегед 2011 1 - 1 Сентльоринц Сентльоринц
УНГ2 20:00
Вашаш Вашаш 2 - 1 Чаквари ТК Чаквари ТК
УНГ2 20:00
Айка Айка 0 - 1 Бекешчаба Бекешчаба
СЪРБ 20:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 4 - 1 Металац ГМ Металац ГМ
СЪРБ 20:00
Бачка Топола Бачка Топола 5 - 1 Златибор Чайетина Златибор Чайетина
СЪРБ 20:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 2 - 1 Нови Пазар Нови Пазар
СЪРБ 20:00
Напредак Напредак 2 - 1 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
УНГ2 20:00
Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци 1 - 1 Казинцбарцика Казинцбарцика
СЪРБ 20:00
Младост Лучани Младост Лучани 2 - 0 Инджия Инджия
УНГ2 20:00
Дьормот Дьормот 2 - 1 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
УНГ2 20:00
Солнок МАВ Солнок МАВ 1 - 0 Будайорш Будайорш
МЕК 20:00
Пумас УНАМ Пумас УНАМ 1 - 1 Хуарес Хуарес
РУС 20:00
Спартак Москва Спартак Москва 2 - 2 Сочи Сочи
ПРС 20:05
Шалке 04 Шалке 04 5 - 1 Оснабрюк Оснабрюк
ЙОРД 20:30
Маан Маан 0 - 4 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
РУМПЛ 20:30
Киндия Търговище Киндия Търговище 2 - 0 Миовени Миовени
ПРС 21:00
Ним Ним 0 - 1 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
САРБ 21:00
Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда 1 - 2 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
ТУН 21:00
Клуб Африкан Клуб Африкан 2 - 1 Метлауи Метлауи
УРУГВ 21:00
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 1 - 1 Пенярол Пенярол
ЕГИП 21:00
Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро 2 - 0 ЕНППИ ЕНППИ
БЪЛ 21:00
Славия Славия 1 - 1 Черно море Черно море
НБА 21:10
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 108 - 99 Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис
СЪРБ 21:30
Чукарички Чукарички 3 - 0 Рад Белград Рад Белград
СЪРБ 21:30
Партизан Партизан 4 - 0 Явор Иваница Явор Иваница
СЪРБ 21:30
Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад 1 - 1 Бачка Паланка Бачка Паланка
СЪРБ 21:30
Вождовац Вождовац 1 - 3 Войводина Войводина
НОР 21:30
Розенборг Розенборг 5 - 1 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
БEЛ 21:45
Кортрейк Кортрейк 1 - 3 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
ЖНБА 22:00
Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс 97 - 81 Минесота Линкс Минесота Линкс
ИТАБ 22:00
Фрозиноне Фрозиноне 0 - 1 Порденоне Порденоне
БРА 22:00
Сантос Сантос 1 - 1 РБ Брагантино РБ Брагантино
БРА 22:00
Фламенго Фламенго 0 - 1 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
НБА 22:10
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 113 - 122 Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс
ПАР 23:00
Сол де Америка Сол де Америка 0 - 0 Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион
НХЛ 23:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 1 - 1 Далас Старс Далас Старс
НХЛ 23:00
Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс 2 - 1 Бостън Бруинс Бостън Бруинс