Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПЛИ 01:00
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 3 - 0 Делфин Делфин
КОПЛИ 01:00
Сао Пауло Сао Пауло 2 - 2 Ривър Плейт Ривър Плейт
БРАК 01:00
Ботафого Ботафого 1 - 0 Васко да Гама Васко да Гама
БРАЦ 02:00
Лондрина Лондрина 1 - 0 ЕК Сао Жозе ЕК Сао Жозе
ЖНБА 02:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 80 - 79 Финикс Меркюри Финикс Меркюри
НБА 02:10
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 101 - 106 Маями Хийт Маями Хийт
КОПЛИ 03:00
Либертад Либертад 0 - 2 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
КОПЛИ 03:00
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 5 - 0 Фламенго Фламенго
НХЛ 03:10
Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс 1 - 1 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
НФЛ 03:20
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 35 - 30 Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс
ЖНБА 04:00
Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс 59 - 73 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
ОФЛ 04:30
Рено 1868 Рено 1868 3 - 2 Такома Дефианс Такома Дефианс
КОПЛИ 05:00
Клуб Гуарани Клуб Гуарани 4 - 1 Тигре Тигре
КОПЛИ 05:00
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 1 - 2 Хуниор Хуниор
МЕК2 05:00
Тампико Мадеро Тампико Мадеро 1 - 2 Атлетико Морелия Атлетико Морелия
ЛЕ 10:00
Рига Рига 1 - 0 Тре Фиори Тре Фиори
КИТК 10:30
Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти 2 - 0 Шънджън Шънджън
АВНПЛ 12:00
АПИА Лейхард Тайгърс АПИА Лейхард Тайгърс 1 - 0 Мт Друит Таун Мт Друит Таун
АВНПЛ 12:30
Менли Юнайтед Менли Юнайтед 1 - 2 Блектаун Сити Блектаун Сити
ЯП3 13:00
Серезо Осака II Серезо Осака II 2 - 1 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЛИТ1 13:00
Жалгирис II Жалгирис II 2 - 0 Ритериай II Ритериай II
КИТК 13:00
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 1 - 1 Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф
АВНПЛ 13:45
Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс 1 - 1 Метро Старс Метро Старс
ВЛ2ДЕ 14:00
Тотнъм Хотспър (23) Тотнъм Хотспър (23) 3 - 0 Уест Хям Юнайтед (23) Уест Хям Юнайтед (23)
КИТК 14:35
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 2 - 0 Хенан Жануе Хенан Жануе
КИТК 15:00
Шандун Лунън Шандун Лунън 4 - 0 Далян Про Далян Про
ВЛ2ДЕ 15:00
Рединг (23) Рединг (23) 0 - 4 Фулъм (23) Фулъм (23)
МАЛВ 15:15
Селангор Юнайтед Селангор Юнайтед 2 - 1 Келантан Юнайтед Келантан Юнайтед
МОЛД 16:00
Флорещ Флорещ 0 - 5 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
УРУ2 16:00
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 1 - 3 Черито Черито
ЮАР 16:00
Аякс Кейптаун Аякс Кейптаун 0 - 2 Блек Леопардс Блек Леопардс
ВЛ2ДЕ 16:00
Лийдс Юнайтед (23) Лийдс Юнайтед (23)	2 - 2 Уулвърхямптън Уондърърс (23) Уулвърхямптън Уондърърс (23)
БЛР 16:30
Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ 0 - 6 Рух Брест Рух Брест
ЕПЖ 17:00
Русия (Ж) Русия (Ж) 0 - 1 Нидерландия (Ж) Нидерландия (Ж)
СЪРБ1 17:00
Графичар Графичар 1 - 1 Жарково Жарково
ЙОРД 17:00
Ал Салт Ал Салт 2 - 1 Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман
СЪРБ1 17:00
Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица 1 - 2 Борац Чачак Борац Чачак
АФКШЛ 18:00
Шарджа Шарджа 4 - 2 Ал Духаил Ал Духаил
ПОР2 18:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 2 - 1 Пенафиел Пенафиел
РУМ 18:00
Киндия Търговище Киндия Търговище 1 - 3 Херманщат Херманщат
КАЗХ 18:00
Окжетпес Окжетпес 2 - 2 Каспий Каспий
АФКШЛ 18:00
Ал Сад Ал Сад 4 - 0 Ал Аин Ал Аин
УРУ2 18:15
Вила Еспаньола Вила Еспаньола 2 - 2 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас
ФИН3 18:30
Джаз Джаз 4 - 1 Илвес II Илвес II
БЛР 18:30
Неман Гродно Неман Гродно 2 - 0 Минск Минск
ЕПЖ 18:30
Белгия (Ж) Белгия (Ж) 6 - 1 Румъния (Ж) Румъния (Ж)
ФИН3 18:30
ТПВ ТПВ 1 - 0 ХДЖС Академия ХДЖС Академия
ЕПЖ 18:30
Хърватия (Ж) Хърватия (Ж) 1 - 1 Швейцария (Ж) Швейцария (Ж)
ПРС 18:35
Севиля Севиля 2 - 1 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ПОЛ1 18:40
Арка Гдиня Арка Гдиня 4 - 0 Медж Легница Медж Легница
БЪЛ 18:45
Царско село Царско село 1 - 2 Ботев Враца Ботев Враца
ГЕР3 18:45
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 0 - 1 Динамо Дрезден Динамо Дрезден
КИП2 19:00
Арис Лимасол Арис Лимасол 2 - 2 Анагениси Деринея Анагениси Деринея
УКР 19:00
Днипро-1 Днипро-1 1 - 2 Мариупол Мариупол
ПОР2 19:00
Шавеш Шавеш 0 - 0 Варзим Варзим
ТУР1 19:00
Ескишехирспор Ескишехирспор 0 - 0 Аданаспор Аданаспор
ЛИТ1 19:00
ФА Шяуляй ФА Шяуляй 0 - 1 Невежис Невежис
СЪРБ 19:00
Войводина Войводина 2 - 0 Радник Сурдулица Радник Сурдулица
ПЕРУ 19:00
Карлос Щайн Карлос Щайн 1 - 1 Атлетико Грау Атлетико Грау
ЕГИП 19:00
Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод 3 - 2 ЕНППИ ЕНППИ
ХЪРВ 19:00
Шибеник Шибеник 3 - 2 Локомотива Загреб Локомотива Загреб
ЧЕХ2 19:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 1 - 1 Лишен Лишен
ПОЛ 19:00
Подбешкидзе Подбешкидзе 1 - 4 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
МАР2 19:00
Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра 0 - 1 Шабаб Мохамедия Шабаб Мохамедия
МАР2 19:00
Магреб Фес Магреб Фес 1 - 0 Тихад Казабланка Тихад Казабланка
МАР2 19:00
Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра 1 - 0 Сиди Касем Сиди Касем
ЕПЖ 19:00
Фарьорски острови (Ж) Фарьорски острови (Ж) 0 - 6 Северна Ирландия (Ж) Северна Ирландия (Ж)
МОЛД 19:00
Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени 1 - 2 Шериф Шериф
МАР2 19:00
АС Сале АС Сале 0 - 0 Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш
ГЪР 19:00
ПАОК ПАОК 1 - 1 Атромитос Атромитос
КИП 19:00
Ермис Арадипу Ермис Арадипу 0 - 1 Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия
ЕПЖ 19:15
Чехия (Ж) Чехия (Ж) 0 - 0 Полша (Ж) Полша (Ж)
ЙОРД 19:30
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 2 - 2 Ал Сареех Ал Сареех
ГЕР2 19:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 2 - 1 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф
ГЕР4 19:30
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 0 - 1 Вердер Бремен II Вердер Бремен II
АВС1 19:30
Рапид Виена II Рапид Виена II 1 - 1 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо
АВС1 19:30
Дорнбирн Дорнбирн 1 - 1 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
АВС1 19:30
Форвертс Щайр Форвертс Щайр 0 - 3 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
АВС1 19:30
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 0 - 0 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
АВС1 19:30
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 2 - 4 Грацер АК Грацер АК
ДАН3 19:30
Нествед Нествед 2 - 0 ХИК ХИК
ГЕР2 19:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 1 - 1 Нюрнберг Нюрнберг
ИРЛ 19:45
Дери Сити Дери Сити 0 - 0 Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик
ХОЛ1 19:45
Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт 0 - 1 Волендам Волендам
ХОЛ1 19:45
ПСВ II ПСВ II 1 - 2 Айндховен Айндховен
ГЕРОЛ 20:00
Брамфелдер Брамфелдер 1 - 1 Льохбрюж Льохбрюж
ШВЦ1 20:00
Тюн Тюн 2 - 2 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ЕПЖ 20:00
Косово (Ж) Косово (Ж) 2 - 0 Естония (Ж) Естония (Ж)
ПОР2 20:00
Вилафранкензе Вилафранкензе 0 - 4 Фейренсе Фейренсе
ГЕР4 20:00
Волфсбург II Волфсбург II 3 - 2 ХСК Хановер ХСК Хановер
ТУР 20:00
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 1 - 1 Гьозтепе Гьозтепе
ДАНДС 20:00
Силкеборг КФУМ Силкеборг КФУМ 4 - 1 Джурсланд Джурсланд
ДАН1 20:00
Хелсингор Хелсингор 3 - 0 Вендсисел Вендсисел
ШВЕЦ1 20:00
Йефле Йефле 1 - 1 Сандвикен Сандвикен
ШВЕЦ1 20:00
Тебю Тебю 2 - 2 Ханинге Ханинге
ШВЕЦ2 20:00
Венершбори ФК Венершбори ФК 6 - 4 Гребестад Гребестад
ШВЕЦ2 20:00
Морьон Морьон 0 - 1 Шелефтео Шелефтео
ШВЕЦ2 20:00
Асириска БК Асириска БК 3 - 1 Варбергс ГИФ Варбергс ГИФ
ГЕР4 20:00
ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 1 - 4 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
АВСРЛ 20:00
Унион Вьокламаркт Унион Вьокламаркт 0 - 2 Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II
АВСРЛ 20:00
Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК 3 - 3 Херта Велс Херта Велс
АВСРЛ 20:00
Велс Велс 1 - 5 Вайц Вайц
АВСРЛ 20:00
Алерхайлиген Алерхайлиген 3 - 0 Калсдорф Калсдорф
АВСРЛ 20:00
Глайсдорф 09 Глайсдорф 09 4 - 0 Шпитал Шпитал
РУС 20:00
Краснодар Краснодар 7 - 2 Химки Химки
АВСРЛ 20:00
Хал Хал 0 - 4 Китцбюел Китцбюел
ГЕРОЛ 20:15
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 5 - 2 Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ
АВСРЛ 20:30
Драсбург Драсбург 1 - 2 Тийм Винер Линиен Тийм Винер Линиен
ГЕРОЛ 20:30
Хам Юнайтед Хам Юнайтед 2 - 0 Рюгенберген Рюгенберген
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Хамбург Виктория Хамбург 0 - 3 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
ПРС 20:30
Севиля Севиля 0 - 1 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ГЕРОЛ 20:30
Интер Лайпциг Интер Лайпциг 1 - 1 Грима Грима
АВСРЛ 20:30
Трайшкирхен/Трибусвинкел Трайшкирхен/Трибусвинкел 3 - 1 Винер Виктория Винер Виктория
ГЪР 20:30
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 3 - 0 Астерас Триполи Астерас Триполи
УРУ2 20:30
Атенас Атенас 2 - 1 Вила Тереса Вила Тереса
АВСРЛ 20:30
Винер СК Винер СК 1 - 0 Винер Нойщат Винер Нойщат
ШВЦ1 21:00
Грасхопър Грасхопър 3 - 2 Винтертур Винтертур
ВЛ2ДЕ 21:00
Блекбърн Роувърс (23) Блекбърн Роувърс (23) 2 - 1 Манчестър Сити (23) Манчестър Сити (23)
АФКШЛ 21:00
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 2 - 0 Сепахан Сепахан
АФКШЛ 21:00
Ал Таавон Ал Таавон 0 - 1 Персеполис Персеполис
ПЕРУ 21:00
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 2 - 1 Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба
ПОР 21:00
Фамаликао Фамаликао 1 - 5 Бенфика Бенфика
ЕПЖ 21:00
Черна гора (Ж) Черна гора (Ж) 1 - 3 Украйна (Ж) Украйна (Ж)
ЕПЖ 21:00
Словения (Ж) Словения (Ж) 3 - 1 Турция (Ж) Турция (Ж)
ЕГИП 21:00
Асван Асван 1 - 0 Замалек Замалек
ГЕРОЛ 21:00
Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III 1 - 1 Сасел Сасел
ВЛ2ДЕ 21:00
Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23) 2 - 1 Ливърпул (23) Ливърпул (23)
ВЛ2ДЕ 21:00
Саутхямптън (23) Саутхямптън (23) 1 - 4 Челси (23) Челси (23)
ГЕРОЛ 21:00
Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус 2 - 0 Берсенбрюк Берсенбрюк
ГЕРОЛ 21:00
ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт 3 - 1 Унион Нететал Унион Нететал
РУМ 21:00
Астра Астра 0 - 2 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
ФРНА 21:00
Орлеан Орлеан 1 - 1 Лион Душер Лион Душер
ЧЕХ 21:00
Славия Прага Славия Прага 5 - 1 Теплице Теплице
ХОЛ 21:00
ВВВ ВВВ 1 - 1 Утрехт Утрехт
ФРНА 21:00
Конкарно Конкарно 1 - 1 Кевийи Руан Кевийи Руан
ФРНА 21:00
Вилфранше Вилфранше 0 - 3 Бастия Бастия
ФРНА 21:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 3 - 3 Булон Булон
ВЛ2ДЕ 21:00
Брайтън & Хоув Албиън (23) Брайтън & Хоув Албиън (23) 2 - 2 Арсенал (23) Арсенал (23)
ФРНА 21:00
Бастия-Боржо Бастия-Боржо 1 - 1 Льо Ман Льо Ман
БЕЛ2 21:00
РУДМ РУДМ 0 - 1 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед
ЛЮКС 21:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 2 - 1 Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен
ФРНА 21:00
Авранше Авранше 2 - 1 Стад Бриошин Стад Бриошин
ШЦ1ЛК 21:00
Шьотц Шьотц 2 - 3 Лангентал Лангентал
ВЛ2ДЕ 21:00
Астън Вила (23) Астън Вила (23) 3 - 0 Норич Сити (23) Норич Сити (23)
БЪЛ 21:00
Монтана Монтана 3 - 1 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ФРНА 21:00
Кретей Кретей 1 - 0 Шоле Шоле
ШЦ1ЛК 21:15
Вьове Спортс Вьове Спортс 1 - 4 Бюле Бюле
АВС1 21:25
Лафнитц Лафнитц 2 - 2 Амщететн Амщететн
ГЕР 21:30
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 8 - 0 Шалке 04 Шалке 04
ПОЛ 21:30
Висла Краков Висла Краков 0 - 3 Висла Плок Висла Плок
ИРЛ1 21:45
ЮКД ЮКД 1 - 3 Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед
ИРЛ 21:45
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 0 - 1 Бохемианс Бохемианс
ИРЛ1 21:45
Атлон Таун Атлон Таун 2 - 1 Коб Рамблърс Коб Рамблърс
ИРЛ1 21:45
Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед 1 - 0 Уексфорд Уексфорд
ИРЛ1 21:45
Брей Уондърърс Брей Уондърърс 3 - 0 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
БEЛ 21:45
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 3 - 1 Беерсхот-Вилрейк Беерсхот-Вилрейк
ИРЛ1 21:45
Шамрок Роувърс II Шамрок Роувърс II 0 - 2 Кебинтили Кебинтили
AНГЧ 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 3 - 2 Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс
УЕЛС 21:45
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 3 - 1 Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед
ФРА 22:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 0 - 0 Ним Ним
ХОЛ1 22:00
Рода ЮК Рода ЮК 4 - 0 Дордрехт Дордрехт
ХОЛ1 22:00
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 0 - 3 Аякс II Аякс II
ЕПЖ 22:00
Сърбия (Ж) Сърбия (Ж) 0 - 2 Франция (Ж) Франция (Ж)
УРУ2 22:45
Роча Роча 1 - 1 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
ПОР 23:15
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 0 - 1 Белененсеш Белененсеш
ПЕРУ 23:30
Мелгар Мелгар 1 - 1 Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин