Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЕКВ2 00:30
Америка де Кито Америка де Кито 1 - 0 Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс
УРУ2 01:00
Такуарембо Такуарембо 1 - 2 Суд Америка Суд Америка
БРАБ 01:15
АД Конфиянса АД Конфиянса 1 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ПЕРУ 02:00
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 1 - 0 Аякучо Аякучо
КОЛА 02:00
Ла Екидад Ла Екидад 4 - 0 Бояка Чико Бояка Чико
ПАР 02:00
12 октомври 12 октомври 3 - 1 Сол де Америка Сол де Америка
КРЛА 03:00
Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито 1 - 1 АД Санта Роса АД Санта Роса
ЕКВ 03:00
ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо 2 - 1 Олмедо Олмедо
МЕК 03:30
Некакса Некакса 0 - 1 Пуебла Пуебла
БРАБ 03:30
Наутико Наутико 1 - 1 Шапекоенсе Шапекоенсе
НБА 04:10
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 126 - 114 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
КРПД 05:00
Алауеленсе Алауеленсе 3 - 1 Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия
ОФЛ 05:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 1 - 0 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
САЩ 05:00
Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 3 - 0 Лос Анджелис Лос Анджелис
МЕК 05:30
Мазатлан Мазатлан 2 - 3 Крус Асул Крус Асул
АВНПЛ 06:30
Гънгалин Юнайтед Гънгалин Юнайтед 2 - 0 Коома Тайгърс Коома Тайгърс
АВНПЛ 06:45
Лейк Макуайър Лейк Макуайър 2 - 3 Броудмедоу Меджик Броудмедоу Меджик
АВНПЛ 07:15
Девънпорт Сити Девънпорт Сити  1 - 0 Ривърсайд Олимпик Ривърсайд Олимпик
ЯП3 07:30
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 0 - 0 Грула Мориока Грула Мориока
АВНПЛ 08:00
Кройдън Кингс Кройдън Кингс 3 - 2 Аделаида Сити Аделаида Сити
ЯП2 08:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 0 - 0 Киото Санга Киото Санга
ЯП2 08:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 0 - 1 Токушима Вортис Токушима Вортис
РУС1 08:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 0 - 0 Балтика Балтика
ЯП 08:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 0 - 1 Гамба Осака Гамба Осака
РКНЛ 08:00
Янджу Ситизън Янджу Ситизън 0 - 5 Чангуон Сити Чангуон Сити
АВНПЛ 08:30
Модбъри Джетс Модбъри Джетс 1 - 2 Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед
АВНПЛ 08:30
Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити 3 - 2 Аделаида Кометс Аделаида Кометс
АВНПЛ 08:45
Канбера ФК Канбера ФК 1 - 0 Белконен Юнайтед Белконен Юнайтед
РКНЛ 09:00
Хвасон Хвасон 1 - 1 Кимхае Сити Кимхае Сити
РКНЛ 09:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 1 - 0 Каннин Сити Каннин Сити
ЯП2 09:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 2 - 2 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП3 09:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 2 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП3 09:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 1 - 2 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП3 09:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 4 - 0 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
АВНПЛ 09:30
Лонсестън Сити Лонсестън Сити 1 - 3 Южен Хобарт Южен Хобарт
АВНПЛ 09:30
Гленорчи Найтс Гленорчи Найтс 7 - 0 Кингбъроу Лайънс Кингбъроу Лайънс
ЮКОР2 10:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 0 - 2 Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед
АВНПЛ 10:00
Соренто ФК Соренто ФК 1 - 1 Кокбърн Сити Кокбърн Сити
АВНПЛ 10:00
Пърт СК Пърт СК 5 - 0 Рокингам Сити Рокингам Сити
АВНПЛ 10:00
Бейсуотър Сити Бейсуотър Сити 0 - 0 Пърт Глори II Пърт Глори II
АВНПЛ 10:00
Балката Балката 0 - 2 Ингълуд Юнайтед Ингълуд Юнайтед
АВНПЛ 10:00
Армадейл Армадейл 1 - 2 Флореат Атина Флореат Атина
АВНПЛ 10:00
Гвелъп Корейша Гвелъп Корейша 1 - 1 ЕКЮ Йондалъп ЕКЮ Йондалъп
РКНЛ 10:00
Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен 1 - 2 Мокпо Сити Мокпо Сити
ЮКОР2 10:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 1 - 2 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП 10:00
Саган Тосу Саган Тосу 1 - 3 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
ХК 10:00
Ийстърн Ийстърн 2 - 1 Китчий Китчий
АВНПЛ 10:30
Уестън Уъркърс Уестън Уъркърс 1 - 1 Ламбтън Джафас Ламбтън Джафас
КИТК 10:30
Тиендзин Теда Тиендзин Теда 2 - 0 Шъдзяджуан Евър Брайт Шъдзяджуан Евър Брайт
АВНПЛ 10:30
Аделаида Юнайтед II Аделаида Юнайтед II 4 - 0 Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс
АВНПЛ 11:00
Куинсланд Лайънс Куинсланд Лайънс 4 - 0 Редландс Юнайтед Редландс Юнайтед
РУМ2 11:00
Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 4 - 0 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
РКНЛ 11:00
Чонгжу Чонгжу 3 - 1 Чунчон Чунчон
РКНЛ 11:00
Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 1 - 1 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
ЯП3 11:00
Сагамихара Сагамихара 1 - 1 Имабари Имабари
РУМ2 11:00
Миовени Миовени 0 - 1 Металоглобус Металоглобус
РУМ2 11:00
Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920 2 - 2 СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу
РУМ2 11:00
Слатина Слатина 2 - 0 Комуна Реча Комуна Реча
КИТ1 11:00
Пекин СЮ Пекин СЮ 0 - 1 Пекин Рене Пекин Рене
ЯП 11:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 2 - 1 Висел Кобе Висел Кобе
РУМ2 11:00
КСМ Решица КСМ Решица 0 - 0 АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара
РУМ2 11:05
Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара 2 - 0 Аеростар Бакъу Аеростар Бакъу
АВНПЛ 11:30
Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър 3 - 2 Бризбейн Сити Бризбейн Сити
АВНПЛ 11:30
Голд Коуст Найтс Голд Коуст Найтс 3 - 0 Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед
АВНПЛ 11:30
Олимпия Уориърс Олимпия Уориърс 1 - 2 Кларънс Зибрас Кларънс Зибрас
ЯП 12:00
Серезо Осака Серезо Осака 1 - 2 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
ЯП2 12:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 0 - 2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
АВНПЛ 12:00
Уестърн Сидни Уондърърс (21) Уестърн Сидни Уондърърс (21) 2 - 1 Норт Шор Маринърс Норт Шор Маринърс
ЯП3 12:00
Гамба Осака (23) Гамба Осака (23) 2 - 3 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе
АВНПЛ 12:15
Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс 1 - 2 Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик
ЮКОР2 12:30
Кьоннам Кьоннам 1 - 2 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
АВНПЛ 12:30
Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик 1 - 0 Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс
ЮКОР2 12:30
Анянг Анянг 1 - 2 Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс
ЯП 12:30
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 0 - 3 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
КИТК 13:00
Ухан Зал Ухан Зал 1 - 1 Хъбей КФФК Хъбей КФФК
ЯП2 13:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 2 - 1 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
ЕСТ 13:00
Транс Транс 0 - 1 Тулевик Тулевик
ШВЕЦ2 13:00
Вьостра Фролюнда Вьостра Фролюнда 5 - 1 Винберг Винберг
ЯП2 13:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 2 - 1 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 13:00
Рюкю Рюкю 3 - 2 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП3 13:00
Гифу Гифу 0 - 2 Нагано Парсейро Нагано Парсейро
ЯП2 13:00
Джубило Ивата Джубило Ивата 2 - 3 Точиги Точиги
ЕСТ 13:00
Талина Калев Талина Калев 1 - 2 Тамека Тамека
ДАНДС 13:00
ГВИ ГВИ 4 - 1 ЛСФ ЛСФ
ПОР2 13:00
Каса Пия Каса Пия 0 - 6 Бенфика II Бенфика II
ЛИТ1 13:00
Йонава Йонава 1 - 0 Дайнава Дайнава
ЯП3 13:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 1 - 2 ЙССЦ ЙССЦ
КАЗХ 13:00
Тараз Тараз 0 - 2 Жетису Жетису
ЯП 13:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 1 - 1 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП2 13:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 1 - 2 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
РУС1 13:00
Том Томск Том Томск 1 - 3 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
ТУР 13:30
Генчлербирлиги Генчлербирлиги 0 - 0 Коняспор Коняспор
ПОЛ1 13:40
Видзев Лодз Видзев Лодз 2 - 0 Щомил Олщин Щомил Олщин
ТАЙЛ2 13:45
Чянгмай Юнайтед Чянгмай Юнайтед 1 - 0 Сисакет Сисакет
ТАЙЛ 13:45
Полис Теро Полис Теро 1 - 1 Ратчабури Ратчабури
ДАНДС 14:00
Вейгаард Б Вейгаард Б 3 - 1 Орхус Фремад II Орхус Фремад II
ДАНДС 14:00
Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп 1 - 0 Рингкьобинг Рингкьобинг
УКР 14:00
Александрия Александрия 0 - 2 Ворскла Ворскла
БЛР 14:00
Витебск Витебск 1 - 1 Белшина Белшина
ДАНДС 14:00
ОКС ОКС 2 - 0 Виби Виби
ГЕРОЛ 14:00
Бремер ШФ Бремер ШФ 1 - 1 Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак
ГЕР4 14:00
Хановер 96 II Хановер 96 II 0 - 1 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
ТУР1 14:00
Бандърмаспор Бандърмаспор 1 - 0 Акхисар Беледийеспор Акхисар Беледийеспор
ТУР1 14:00
Тузласпор Тузласпор 1 - 0 Балъкесирспор Балъкесирспор
ЛИТ1 14:00
Миния Миния 2 - 2 БФА БФА
ГЕРОЛ 14:00
Дасендорф Дасендорф 2 - 1 Унион Торнеш Унион Торнеш
ГЕРОЛ 14:00
БТШ Нойщат БТШ Нойщат 3 - 6 Унион Бремен Унион Бремен
РУС3 14:00
Биолог Биолог 1 - 1 Анжи Анжи
ГЕР4 14:00
Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II 2 - 2 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ШВЕЦ1 14:00
Линдоме Линдоме 6 - 0 Карлскрона Карлскрона
ШВЕЦ1 14:00
Ескилсмине Ескилсмине 1 - 1 Лунд Лунд
ШВЕЦ2 14:00
Стенунгсунд Стенунгсунд 2 - 0 ИФК Тидахолм ИФК Тидахолм
НОР2 14:00
Братвог Братвог 0 - 0 Флурьо Флурьо
ГЕР2 14:00
Зандхаузен Зандхаузен 3 - 2 Дармщат 98 Дармщат 98
ГЕРОЛ 14:00
ФФЛ Хале ФФЛ Хале 2 - 0 Айленбург Айленбург
ГЕРОЛ 14:00
Плауен Плауен 1 - 1 Кришов Кришов
ДАН1 14:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 2 - 4 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ШВЕЦ1 14:00
Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска 1 - 0 Фрей Фрей
ГЕР2 14:00
Хановер 96 Хановер 96 2 - 0 Карлсруе ШК Карлсруе ШК
ГЕР2 14:00
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 0 - 3 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
НОР2 14:00
Сеня Сеня 1 - 1 Флоя Флоя
КИТ1 14:00
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 0 - 0 Куншан Куншан
ТАДЖ 14:00
Файзканд Файзканд 1 - 1 Душанбе 83 Душанбе 83
ТАДЖ 14:00
Истаравшан Истаравшан 4 - 0 Регар Тадаз Регар Тадаз
ТАДЖ 14:00
Локомотив Памир Локомотив Памир 3 - 2 ЦСКА Памир ЦСКА Памир
ТАЙЛ2 14:00
Неви Сатахип Неви Сатахип 3 - 1 Утай Тани Утай Тани
ГЕР4 14:30
Германия Халберщат Германия Халберщат 0 - 2 Алтглинике Алтглинике
ДАН1 14:30
Силкеборг Силкеборг 3 - 1 Есбер Есбер
ГЕР4 14:30
Ауербах Ауербах 1 - 1 Тенис Борусия Тенис Борусия
ГЕР4 14:30
БAK'07 БAK'07 1 - 5 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
ШВЕЦ2 14:30
Умея ФК Академи Умея ФК Академи 5 - 4 Нотвикенс ИК Нотвикенс ИК
ДАН3 14:30
КФУМ Роскилде КФУМ Роскилде 0 - 4 АБ АБ
ГЕР4 14:30
БФК Динамо БФК Динамо 6 - 2 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ГРУК 14:30
Гагра Гагра 1 - 0 Динамо Батуми Динамо Батуми
ДАНДС 14:30
Хеденстед Хеденстед 2 - 2 Одер Одер
АНГ 14:30
Евертън Евертън 5 - 2 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън
AНГЧ 14:30
Нотингам Форест Нотингам Форест 0 - 2 Кардиф Сити Кардиф Сити
ГЕРОЛ 14:30
Ротенбургер ШФ Ротенбургер ШФ 2 - 3 ТБ Упхузен ТБ Упхузен
РУМ2 14:30
Рапид Букурещ Рапид Букурещ 1 - 1 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
КИТ1 14:35
Шънси Чанан Шънси Чанан 1 - 1 Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун
КИТК 14:35
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 2 - 1 Циндао Хуангхай Циндао Хуангхай
ДАН1 15:00
Виборг Виборг 3 - 1 Скиве Скиве
ГЕРОЛ 15:00
РШФ Айнтрахт РШФ Айнтрахт 2 - 2 БШК Сюд 05 БШК Сюд 05
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 3 - 2 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ГЕР4 15:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 1 Хомберг Хомберг
ГЕР4 15:00
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 2 - 1 Щраелен Щраелен
ГЕР4 15:00
Бон СК Бон СК 0 - 2 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 1 - 1 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 15:00
Липщат 08 Липщат 08 1 - 1 Кьолн II Кьолн II
ГЕРОЛ 15:00
Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 2 - 0 Карл Цайс Йена II Карл Цайс Йена II
ГЕРОЛ 15:00
Ан Дер Фанер Хьохе Ан Дер Фанер Хьохе 2 - 0 1. ФК Мерзебург 1. ФК Мерзебург
ГЕР4 15:00
Бахлингер СК Бахлингер СК 1 - 4 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ГЕР4 15:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 2 - 6 Фрайбург II Фрайбург II
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 0 - 0 Улм Улм
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 1 - 0 Гисен Гисен
ГЕР4 15:00
Елверсберг Елверсберг 5 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ГЕР4 15:00
Хомбург Хомбург 3 - 1 Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф
ГЕР4 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 1 - 1 Пирмасенс Пирмасенс
БЛР1 15:00
Химик Светлогорск Химик Светлогорск 1 - 2 Волна Волна
ГЕР4 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 3 - 0 Хофенхайм II Хофенхайм II
ГЕРОЛ 15:00
Хузумер Хузумер 1 - 1 Бордесхолм Бордесхолм
ГЕРОЛ 15:00
Мартинрода Мартинрода 2 - 5 Людвигсфелде Людвигсфелде
ГЕРОЛ 15:00
Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ 0 - 7 ШГФ Фрейберг ШГФ Фрейберг
ГЕРОЛ 15:00
Бакнанг Бакнанг 1 - 1 Равенсбург Равенсбург
ГЕРОЛ 15:00
Рощокер Рощокер 1 - 3 Пампов Пампов
ГЕРОЛ 15:00
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 3 - 0 Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген
РУС1 15:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 2 - 1 Велес Москва Велес Москва
РУС1 15:00
Чертаново Чертаново 0 - 3 Факел Факел
ГЕР4 15:00
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 2 - 1 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 1 - 1 ВСК Орхус ВСК Орхус
ДАН3 15:00
Брабранд Брабранд 0 - 2 Миделфарт Миделфарт
ДАН3 15:00
Ямербугт Ямербугт 4 - 1 Далум Далум
ЕПЖ 15:00
Германия (Ж) Германия (Ж) 3 - 0 Република Ирландия (Ж) Република Ирландия (Ж)
ГЕР3 15:00
Ханза Рощок Ханза Рощок 3 - 1 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ГЕР3 15:00
Мепен Мепен 1 - 3 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен
ГЕР3 15:00
Цвикау Цвикау 2 - 1 Унтерхахинг Унтерхахинг
ГЕР3 15:00
Любек Любек 1 - 1 Саарбрюкен Саарбрюкен
ГЕР3 15:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 2 - 2 Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор
ДАНДС 15:00
Кьоге Норд Кьоге Норд 1 - 1 БСФ БСФ
ДАН3 15:00
АБ Тярнби АБ Тярнби 1 - 3 Нюкьобинг Нюкьобинг
ДАНДС 15:00
Исхьой Исхьой 1 - 2 КФУМ Копенхаген КФУМ Копенхаген
НИД3 15:00
Шевенинген Шевенинген 0 - 1 АЩВХ АЩВХ
ГЕРОЛ 15:00
Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ 1 - 2 Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ
ГЕР3 15:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 0 - 0 Верл Верл
ЛИТ1 15:00
Кауно Жалгирис II Кауно Жалгирис II 1 - 1 Атмосфера Атмосфера
ГЕРОЛ 15:00
Кикерс Емден Кикерс Емден 1 - 2 ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург
ГЕРОЛ 15:00
Баунатал Баунатал 1 - 3 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
AHГ2 15:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 0 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
ДАНДС 15:00
Хернинг Фремад Хернинг Фремад 0 - 2 ВРИ ВРИ
ДАНДС 15:00
Тааструп Тааструп 1 - 0 Скьолд Биркерьод Скьолд Биркерьод
ДАНДС 15:00
Хусум Хусум 0 - 0 Тярнби ФФ Тярнби ФФ
ДАНДС 15:00
БК Юнион БК Юнион 3 - 1 Фредериксунд Фредериксунд
КИТК 15:00
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ 3 - 2 Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан
ШВЕЦ2 15:00
Готне Готне 3 - 2 Тьофтея Тьофтея
ШВЕЦ2 15:00
Рининге Рининге 1 - 1 Кумла Кумла
ШВЕЦ2 15:00
Худинге Худинге 0 - 1 Отвидаберг Отвидаберг
ШВЕЦ2 15:00
Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска 3 - 0 Нюроз Нюроз
ШВЕЦ2 15:00
Тюресьо Тюресьо 1 - 2 Гуте Гуте
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Ескилстюна ИФК Ескилстюна 1 - 2 Форуърд Форуърд
ШВЕЦ2 15:00
Стокхолм Интернационале Стокхолм Интернационале 0 - 1 Еншьопингс Еншьопингс
ШВЕЦ2 15:00
Онсала Онсала 2 - 2 Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо
ШВЕЦ2 15:00
Ютерхогдал Ютерхогдал 3 - 0 Стьоде Стьоде
ШВЕЦ2 15:00
Омол Омол 2 - 2 Вьоргьорда Вьоргьорда
ШВЕЦ2 15:00
Гаутиод Гаутиод 2 - 0 ИФ Карлстад II ИФ Карлстад II
ГЕРОЛ 15:00
Донаущауф Донаущауф 1 - 0 Пулах Пулах
ГЕРОЛ 15:00
Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург 3 - 1 Котерн Котерн
ГЕРОЛ 15:00
Пипинсрайд Пипинсрайд 4 - 3 Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг
ГЕРОЛ 15:00
Дахау Дахау 2 - 3 Дайсенхофен Дайсенхофен
НОР2 15:00
Сотра Сотра 1 - 1 Берум Берум
ШВЕЦ1 15:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 5 - 1 ИФК Люлео ИФК Люлео
ГЕРОЛ 15:00
Ансбах Ансбах 5 - 0 Кам Кам
ШВЕЦ2 15:00
Лимхамн Бункефло 07 Лимхамн Бункефло 07 0 - 1 ИФК Малмьо ИФК Малмьо
ФИН3 15:00
ВИФК ВИФК 0 - 2 Кийсто Кийсто
ФИН3 15:00
ПК-35 ПК-35 3 - 1 ДжаПС ДжаПС
ГЕРОЛ 15:00
Елтерсдорф Елтерсдорф 5 - 0 Карлбург Карлбург
ТАЙЛ 15:00
Порт Порт 0 - 1 БГ Патхум Юнайтед БГ Патхум Юнайтед
ФИН3 15:00
Кифен Кифен 0 - 1 ЕПС ЕПС
ШВЕЦ2 15:00
Хускварна Хускварна 1 - 6 Йостерлен Йостерлен
ШВЕЦ2 15:00
Брумьола Брумьола 3 - 1 Носаби Носаби
ШВЕЦ2 15:00
Торд Торд 4 - 0 Кристиандстадс Кристиандстадс
ШВЕЦ2 15:00
Асарум Асарум 1 - 3 Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ
ТАЙЛ2 15:00
Ранонг Юнайтед Ранонг Юнайтед 1 - 2 Чангмай Чангмай
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Хеслехолм ИФК Хеслехолм 2 - 3 Алмебода Линерид Алмебода Линерид
ТАЙЛ2 15:00
Къстъмс Юнайтед Къстъмс Юнайтед 2 - 0 Касетсарт Касетсарт
ГЕР4 15:05
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 1 - 1 Кемницер Кемницер
АРМК 15:30
БКМА БКМА 0 - 0 Лори Лори
АРМК 15:30
Ширак Ширак 1 - 2 Алашкерт Алашкерт
ШВЕЦ2 15:30
Стоксунд Стоксунд 2 - 0 Кунгсенген Кунгсенген
НИД3 15:30
Ноордвийк Ноордвийк 1 - 1 Катвийк Катвийк
ДАНДС 15:30
Вордингборг Вордингборг 0 - 2 Греве Греве
ГЕРОЛ 15:45
Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен 1 - 1 Дуденхофен Дуденхофен
ГЕРОЛ 16:00
Хюнфелдер ШФ Хюнфелдер ШФ 1 - 1 Фернвалд Фернвалд
ГЕРОЛ 16:00
Валдгирмес Валдгирмес 1 - 1 Бухония Флиден Бухония Флиден
ГЕРОЛ 16:00
Диткирхен Диткирхен 2 - 0 Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц
САНМА 16:00
Тре Пене Тре Пене 4 - 0 Фиорентино Фиорентино
ГЕРОЛ 16:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 0 - 2 ШФГ Гьотинген ШФГ Гьотинген
ТУР 16:00
Денизлиспор Денизлиспор 0 - 0 Трабзонспор Трабзонспор
ГЕР4 16:00
Йеделох Йеделох 0 - 1 Обернойланд Обернойланд
ГЕРОЛ 16:00
Ханау 93 Ханау 93 3 - 0 Рот-Вайс Хадамар Рот-Вайс Хадамар
БЛР 16:00
Динамо Брест Динамо Брест 2 - 1 Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ
ДАНДС 16:00
Варде ИФ Елит Варде ИФ Елит 3 - 3 Колдинг Б Колдинг Б
ПОЛ2 16:00
Старгард Шчечински Старгард Шчечински 1 - 4 Битовия Битов Битовия Битов
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 1 - 3 ФА 2000 ФА 2000
ДАН3 16:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 2 - 2 Ванльозе Ванльозе
ДАН3 16:00
Фрем Фрем 3 - 1 Холстебро Холстебро
ГЕРОЛ 16:00
Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген 1 - 2 Ворматия Вормс Ворматия Вормс
НИД3 16:00
Волендам II Волендам II 0 - 2 ХХК ХХК
НИД3 16:00
Спакенбург Спакенбург 0 - 0 Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II
НИД3 16:00
Куик Бойс Куик Бойс 1 - 0 Кьонинклайке ХФК Кьонинклайке ХФК
САНМА 16:00
Мурата Мурата 1 - 2 Домагнано Домагнано
РУС3 16:00
Квант Квант 0 - 0 Салют-Белгород Салют-Белгород
ФАРО 16:00
ТБ ТБ 0 - 0 КИ КИ
ТАЙЛ 16:00
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 2 - 1 Суфанбури Суфанбури
ТАЙЛ2 16:00
Аутая Юнайтед Аутая Юнайтед 1 - 2 Лампанг Лампанг
МАЛС 16:00
ЮТМ ЮТМ 2 - 1 Теренгану Теренгану
МАЛС 16:00
Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим 6 - 1 Селангор Селангор
МАЛВ 16:00
Перак II Перак II 0 - 0 Негери Семблиян Негери Семблиян
ДАНДС 16:00
Тьоринг Тьоринг 4 - 3 Скьолд Себи Скьолд Себи
АЗР 16:00
Габала Габала 0 - 0 Кешла Кешла
САНМА 16:00
Либертас Либертас 2 - 0 Пенароса Пенароса
ГЕРОЛ 16:00
Вилзинг Вилзинг 2 - 0 Зелигенпортен Зелигенпортен
ШВЕЦ1 16:00
Вернаму Вернаму 3 - 1 Шьовде АИК Шьовде АИК
ЕСТ 16:00
Куресааре Куресааре 2 - 2 Легион Легион
БЛР1 16:00
Гранит Гранит 1 - 1 Орша Орша
УРУ2 16:00
Сентрал Еспаньол Сентрал Еспаньол 3 - 2 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
ШВЕЦ1 16:00
Торнс Торнс 3 - 0 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
МОЛД 16:00
Дачия Буюкан Дачия Буюкан 2 - 1 Зимбру Зимбру
ШВЕЦ2 16:00
Одеволд Одеволд 5 - 0 Ахлафорс Ахлафорс
МАЛВ 16:00
Пулау Пинанг Пулау Пинанг 2 - 1 Куала Лумпур Куала Лумпур
ШВЕЦ1 16:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 1 - 1 Карлслунд Карлслунд
ШВЕЦ2 16:00
Нордвьормланд Нордвьормланд 0 - 2 Сьоведален Сьоведален
ШВЕЦ1 16:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 2 - 1 Твякер Твякер
ШВЕЦ1 16:00
Асириска Турабдин Асириска Турабдин 4 - 0 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
ФИН3 16:00
НДЖС НДЖС 0 - 2 ПККУ ПККУ
ШВЕЦ2 16:00
Далсторпс Далсторпс 1 - 1 Сюрианска Сюрианска
ФИН3 16:00
ГБК ГБК 1 - 1 ДЖБК ДЖБК
ФРА2 16:00
Клермон Клермон 1 - 1 Тулуза Тулуза
РУС1 16:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 3 - 0 Шинник Шинник
РУС1 16:00
Оренбург Оренбург 0 - 0 Акрон Акрон
ПОЛ 16:00
Лехия Гданск Лехия Гданск 4 - 2 Стал Мелец Стал Мелец
ГЕРОЛ 16:00
Брухзал Брухзал 4 - 1 Зандхаузен II Зандхаузен II
НИД3 16:00
Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс 2 - 2 Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс
НИД3 16:00
Козакен Бойс Козакен Бойс 4 - 1 Ейселмервогелс Ейселмервогелс
ШВЕЦ2 16:00
Сандвикс Сандвикс 0 - 1 Боденс Боденс
ПРС 16:05
Удинезе Удинезе 0 - 1 СПАЛ СПАЛ
БЪЛБ 16:15
Локомотив София Локомотив София 2 - 0 Литекс Литекс
СМВЛ 16:30
КФ Гостивар КФ Гостивар 1 - 1 Велеща Велеща
СМВЛ 16:30
Пехчево Пехчево 0 - 3 Тиквеш Тиквеш
УЕЛС 16:30
Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед 3 - 1 Кернарфън Таун Кернарфън Таун
СМВЛ 16:30
Победа Победа 0 - 0 Плачковица Плачковица
СМВЛ 16:30
Слога Виница Слога Виница 1 - 1 Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия
СМВЛ 16:30
Росоман Росоман 3 - 2 Саса Саса
СМВЛ 16:30
Кораб Дебър Кораб Дебър 0 - 1 Вардари Форино Вардари Форино
СМВЛ 16:30
Охрид Охрид 0 - 1 Скопие Скопие
ГЕРОЛ 16:30
Салмрор Салмрор 1 - 4 Алемания Валдалгесхайм Алемания Валдалгесхайм
МАК 16:30
Македония ГП Македония ГП 2 - 1 Вардар Вардар
МАК 16:30
Работнички Работнички 1 - 1 Струга Струга
ГЕР 16:30
Щутгарт Щутгарт 2 - 3 Фрайбург Фрайбург
ГЕР 16:30
Унион Берлин Унион Берлин 1 - 3 Аугсбург Аугсбург
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 2 - 3 Хофенхайм Хофенхайм
ГЕР 16:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 1 - 4 Херта БШК Херта БШК
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
СМВЛ 16:30
Кадино Кадино 0 - 1 Влазрими 77 Влазрими 77
ГЕР4 16:30
Шалке 04 II Шалке 04 II 2 - 0 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
КИП2 16:30
Омония Арадипу Омония Арадипу 2 - 1 Дигенис Морфу Дигенис Морфу
БиХ1 16:30
Чаплина Чаплина 2 - 2 Горажде Горажде
ГЕРОЛ 16:30
Вилинген Вилинген 1 - 0 Оберахерн Оберахерн
ГЕРОЛ 16:30
Линкс 1949 Линкс 1949 1 - 3 Илсхофен Илсхофен
ШВЦР2 16:30
Базел II Базел II 6 - 2 Кьониц Кьониц
БиХ1 16:30
Славен Живинице Славен Живинице 0 - 1 Звезда Градачац Звезда Градачац
СЛВК2 16:30
Славой Требишов Славой Требишов 1 - 0 Шаморин Шаморин
ГЕРОЛ 16:30
Бисинген Бисинген 2 - 0 Фрейбургер Фрейбургер
БиХ1 16:30
Будучност Бановици Будучност Бановици 1 - 0 ГОШК Габела ГОШК Габела
ГЕРОЛ 16:30
Ньотинген Ньотинген 3 - 0 Ройтлинген Ройтлинген
СЛВК2 16:30
Комарно Комарно 1 - 0 Партизан Бардейов Партизан Бардейов
СЛВК2 16:30
Дубница Дубница 0 - 2 Пучов Пучов
СЛВК2 16:30
Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 4 - 4 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш
БиХ1 16:30
Игман Кониц Игман Кониц 0 - 1 Посушие Посушие
БиХ1 16:30
Травник Травник 0 - 1 Йединство Бихач Йединство Бихач
БиХ1 16:30
Рудар Какан Рудар Какан 5 - 0 Орашие Орашие
ГЕРОЛ 16:30
Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ 0 - 0 Льорах-Бромбах Льорах-Бромбах
РУС 16:30
Урал Урал 1 - 1 Зенит Зенит
ДАН 16:30
Мидтиланд Мидтиланд 1 - 0 Лингби Лингби
ПОЛ2 16:30
Жнич Пръжков Жнич Пръжков 0 - 2 Стал Ржешов Стал Ржешов
ДАНДС 16:30
Кьелеруп Кьелеруп 5 - 0 Ньоресундби Ньоресундби
КИП2 16:30
Ксилотимву Ксилотимву 0 - 2 Онисилос Онисилос
ГЕРОЛ 16:30
Дифлен Дифлен 0 - 0 Елверсберг II Елверсберг II
КИП2 16:30
Отело Отело 3 - 0 Акритас Акритас
ГЕРОЛ 16:30
Карбах Карбах 0 - 0 Ейсбахтал Ейсбахтал
ГЕРОЛ 16:30
ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07 0 - 0 Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир
ГЕРОЛ 16:30
Федерсхайм Федерсхайм 6 - 2 Херта Висбах Херта Висбах
КИП2 16:30
ЕН ТОИ Лакатамия ЕН ТОИ Лакатамия 0 - 1 ПАЕЕК ПАЕЕК
НИД3 16:30
ТЕК ТЕК 1 - 1 ГВВВ ГВВВ
КИП2 16:30
Курис Ерими Курис Ерими 1 - 1 АЕ Закакиу АЕ Закакиу
КИП2 16:30
Ахиронас Ахиронас 1 - 1 Агия Напа Агия Напа
ГЕРОЛ 16:30
Хасия Бинген Хасия Бинген 0 - 3 Гонсенхайм Гонсенхайм
КИП2 16:30
Алки Ороклини Алки Ороклини 1 - 0 АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси
СЛВН 16:45
Браво Браво 0 - 0 Копер Копер
НЛП 17:00
Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун 1 - 4 Сторбридж Сторбридж
НЛП 17:00
Бекънсфийлд Таун Бекънсфийлд Таун 1 - 2 Пуул Таун Пуул Таун
НЛП 17:00
Хитчин Таун Хитчин Таун 5 - 1 Ейлвичърч Ейлвичърч
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 2 - 2 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
СЪРБ1 17:00
ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд 0 - 1 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац
СЪРБ1 17:00
Раднички Пирот Раднички Пирот 0 - 1 Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад
СЪРБ1 17:00
Слога Кралево Слога Кралево 1 - 2 Земун Земун
СЪРБ1 17:00
Дубочица Дубочица 0 - 0 Лозница Лозница
СЪРБ1 17:00
Железничар Панчево Железничар Панчево 2 - 1 Колубара Колубара
АВСРЛ 17:00
Хохенемс Хохенемс 4 - 1 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
СЪРБ 17:00
Бачка Паланка Бачка Паланка 0 - 0 Напредак Напредак
СЪРБ 17:00
Металац ГМ Металац ГМ 1 - 1 Младост Лучани Младост Лучани
СЪРБ 17:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 0 - 0 Чукарички Чукарички
СЪРБ1 17:00
Динамо Враня Динамо Враня 2 - 3 Будучност Добановци Будучност Добановци
НЛП 17:00
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 2 - 0 Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед
НЛП 17:00
Морпет Таун Морпет Таун 1 - 1 Грантхям Таун Грантхям Таун
НЛП 17:00
Саут Шийлдс Саут Шийлдс 3 - 0 Миклоувър Спортс Миклоувър Спортс
НЛП 17:00
Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс 0 - 1 Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед
НЛП 17:00
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 1 - 1 Ланкастър Сити Ланкастър Сити
НЛП 17:00
Уитън Албиън Уитън Албиън 0 - 2 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 17:00
Бъкстън Бъкстън 4 - 2 Радклиф Бъроу Радклиф Бъроу
НЛП 17:00
Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед 0 - 2 Уорингтън Таун Уорингтън Таун
НЛП 17:00
Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс 0 - 2 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
НЛП 17:00
Бамбър Бридж Бамбър Бридж 1 - 0 Матлок Таун Матлок Таун
НЛП 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 1 - 1 Нантуич Таун Нантуич Таун
КОСОВ 17:00
Беса Печ Беса Печ 1 - 4 Балкани Сува река Балкани Сува река
КОСОВ 17:00
Прищина Прищина 3 - 0 Дреница Србица Дреница Србица
НЛП 17:00
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 1 - 2 Маргейт Маргейт
НЛП 17:00
Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик 3 - 0 Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун
НЛП 17:00
Чешънт Чешънт 1 - 0 Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед
НЛП 17:00
Лейстън Лейстън 0 - 1 Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик
НЛП 17:00
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 0 - 0 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
НЛП 17:00
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 1 - 3 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
НЛП 17:00
Фарнбъроу Фарнбъроу 1 - 3 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
НЛП 17:00
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 1 - 1 Таунтън Таун Таунтън Таун
НЛП 17:00
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 1 - 1 Йет Таун Йет Таун
НЛП 17:00
Тивертън Таун Тивертън Таун 5 - 0 Уимбърн Таун Уимбърн Таун
НЛП 17:00
Труро Сити Труро Сити 1 - 0 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 17:00
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 1 - 1 Хартли Уитни Хартли Уитни
НЛП 17:00
Баруел Баруел 1 - 2 Лоустофт Таун Лоустофт Таун
НЛП 17:00
Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу 1 - 1 АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс
НЛП 17:00
Стратфорд Таун Стратфорд Таун 2 - 1 Кингс Ленгли Кингс Ленгли
НЛП 17:00
Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс 1 - 2 Харингей Бъроу Харингей Бъроу
НЛП 17:00
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 5 - 1 Кингстониън Кингстониън
НЛП 17:00
Енфийлд Таун Енфийлд Таун 4 - 1 Люис Люис
НЛП 17:00
АФК Хорнчърч АФК Хорнчърч 2 - 1 Мерстхям Мерстхям
НЛП 17:00
Лидърхед Лидърхед 1 - 1 Хорсхям Хорсхям
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 1 - 2 Уъртинг Уъртинг
НЛП 17:00
Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс 1 - 1 Тамуърт Тамуърт
НЛП 17:00
Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед 1 - 1 Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет
НЛП 17:00
Ройстън Таун Ройстън Таун 2 - 2 Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед
НЛП 17:00
Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун 1 - 0 Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун
НЛП 17:00
Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг 1 - 1 Коувил Таун Коувил Таун
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 2 - 1 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
ФИН 17:00
Интер Турку Интер Турку 0 - 1 СДЖК СДЖК
ФИН 17:00
ХИФК ХИФК 2 - 2 Мариехамн Мариехамн
ФИН 17:00
Илвес Илвес 1 - 1 Хака Хака
ИСЛ 17:00
Фьолнир Фьолнир 1 - 1 КА КА
ШВЕЦ2 17:00
Енгелхолм Енгелхолм 1 - 0 Русенгорд Русенгорд
ШВЕЦ2 17:00
ИФК Йостерокер ИФК Йостерокер 2 - 1 Кварнсведенс Кварнсведенс
ШВЕЦ2 17:00
Гамла Упсала Гамла Упсала 1 - 2 Скилебо Скилебо
ШВЕЦ2 17:00
Худиксвал Худиксвал 7 - 0 Фагерста Сьодра ИК Фагерста Сьодра ИК
ШВЕЦ2 17:00
Асириска ИФ Асириска ИФ 2 - 1 Вьормболс Вьормболс
АНГ1 17:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 0 - 2 Съндърланд Съндърланд
ШВЦР2 17:00
Брейтенрайн Брейтенрайн 2 - 2 ИФ Ювентус ИФ Ювентус
AHГ2 17:00
Моркамб Моркамб 0 - 5 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
AHГ2 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 2 - 2 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
ШВЦР2 17:00
Хам Хам 1 - 1 Сион II Сион II
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 3 - 2 Ливингстън Ливингстън
ШОТ 17:00
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 2 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ШОТ 17:00
Килмарнък Килмарнък 2 - 1 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
ШОТ 17:00
Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън 0 - 1 Рос Каунти Рос Каунти
ШВЕЦ1 17:00
Карлстад Карлстад 4 - 3 Берга Берга
ШВЕЦ2 17:00
Труса-Вагнхерад Труса-Вагнхерад 1 - 2 Асириска Асириска
ШВЕЦ2 17:00
ИФК Йостершунд ИФК Йостершунд 1 - 2 Фриска Вильор Фриска Вильор
ШВЕЦ2 17:00
Лидшьопинг Лидшьопинг 0 - 1 Венершбори ИФ Венершбори ИФ
AHГ2 17:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 0 - 2 Порт Вейл Порт Вейл
РУС3 17:00
Краснодар III Краснодар III 0 - 1 Кубан Краснодар Кубан Краснодар
РУС1 17:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 1 - 0 Текстилчик Текстилчик
БЛР1 17:00
Сморгон Сморгон 0 - 2 Слоним Слоним
АНГ 17:00
Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 4 - 3 Фулъм Фулъм
ШВЕЦ2 17:00
Фана БК Фана БК 0 - 2 Карлберг Карлберг
ЙОРД 17:00
Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 2 - 1 Ал Хюсеин Ал Хюсеин
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 1 - 0 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
ГЕРОЛ 17:00
Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II 3 - 0 1880 Васербург 1880 Васербург
ГЕРОЛ 17:00
Абтсвинд Абтсвинд 2 - 1 Амертал Амертал
AHГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 2 - 2 Брадфорд Сити Брадфорд Сити
AHГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 0 - 4 Солфорд Сити Солфорд Сити
ШВЕЦ1 17:00
Мотала Мотала 1 - 3 Тролхетан Тролхетан
НОР2 17:00
Вард Вард 1 - 1 Флекерьой Флекерьой
НОР2 17:00
Арендал Арендал 3 - 1 Нутоден Нутоден
НОР2 17:00
Мос Мос 1 - 3 Фредрикстад Фредрикстад
НОР2 17:00
Киелсос Киелсос 2 - 2 Квик Халден Квик Халден
AHГ2 17:00
Харогейт Таун Харогейт Таун 2 - 2 Уолсол Уолсол
АНГ1 17:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 1 - 2 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
ШЦ1ЛК 17:00
Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен 3 - 1 Хьонг Хьонг
БиХ1 17:00
Дрина Зворник Дрина Зворник 1 - 1 Железничар Баня Лука Железничар Баня Лука
БиХ1 17:00
Модрича Модрича 4 - 1 Сутиеска Фоча Сутиеска Фоча
БиХ1 17:00
Текстилац Дервента Текстилац Дервента 1 - 0 Слобода Нови град Слобода Нови град
БЪЛБ 17:00
Нефтохимик Нефтохимик 0 - 4 Кариана Ерден Кариана Ерден
БЪЛБ 17:00
Спортист Своге Спортист Своге 1 - 1 Витоша Бистрица Витоша Бистрица
БЪЛБ 17:00
Янтра 1919 Янтра 1919 0 - 2 Септември София Септември София
СЛВН2 17:00
Белтинци Белтинци 2 - 4 Кърка Кърка
СЛВН2 17:00
Фужинар Фужинар 5 - 0 Билье Билье
СЛВН2 17:00
Приморие Приморие 1 - 1 Шмартно Шмартно
СЛВН2 17:00
НШ Драва НШ Драва 1 - 2 Доб Доб
БиХ1 17:00
Звезда 09 Звезда 09 2 - 0 Славия Източно Сараево Славия Източно Сараево
БиХ1 17:00
Любич Пърнявор Любич Пърнявор 2 - 2 Подрине Яня Подрине Яня
ШЦ1ЛК 17:00
Диетикон Диетикон 1 - 4 Санкт Гален II Санкт Гален II
ШЦ1ЛК 17:00
Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих 2 - 4 Парадисо Парадисо
ШЦ1ЛК 17:00
Туген Туген 3 - 2 Госау Госау
АВСРЛ 17:00
Рийд II Рийд II 1 - 1 Гуртен Гуртен
АВСРЛ 17:00
Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II 6 - 1 Сваровски Тирол II Сваровски Тирол II
АВСРЛ 17:00
Бишофсхофен Бишофсхофен 1 - 1 ТШФ Ст. Йохан ТШФ Ст. Йохан
БиХ1 17:00
Борац Козарска Дубица Борац Козарска Дубица 2 - 0 Слога Добой Слога Добой
БиХ1 17:00
Йединство Бръчко Йединство Бръчко 2 - 2 Козара Градишка Козара Градишка
БиХ1 17:00
Леотар Леотар 0 - 0 Рудар Приедор Рудар Приедор
СЛВН2 17:00
Кръшко Кръшко 1 - 2 Рудар Велене Рудар Велене
ПОЛ2 17:00
Гарбарния Краков Гарбарния Краков 1 - 3 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ПОЛ2 17:00
СКРА Честохова СКРА Честохова 1 - 1 Мотор Любин Мотор Любин
AНГЧ 17:00
Суонзи Сити Суонзи Сити 0 - 0 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
АНГ1 17:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 4 - 4 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
ШЦ1ЛК 17:00
Лозана Спорт II Лозана Спорт II 4 - 1 Тере Сейнте Тере Сейнте
АНГ1 17:00
Блекпул Блекпул 2 - 0 Суиндън Таун Суиндън Таун
АНГ1 17:00
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 0 - 2 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
АНГ1 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 2 - 1 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГ1 17:00
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 1 - 3 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
ШВЦР2 17:00
Бавой Бавой 0 - 3 Стад Нион Стад Нион
АНГ1 17:00
Хъл Сити Хъл Сити 1 - 0 Крю Александра Крю Александра
АНГ1 17:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 1 - 2 Линкълн Сити Линкълн Сити
AНГЧ 17:00
Брентфорд Брентфорд 3 - 0 Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун
AНГЧ 17:00
Лутън Таун Лутън Таун 2 - 1 Дарби Каунти Дарби Каунти
ШЦ1ЛК 17:00
Баден Баден 2 - 1 Волен Волен
ДАНДС 17:00
Хорсенс II Хорсенс II 2 - 3 Мариенлист Мариенлист
УКР 17:00
Ингулец Ингулец 1 - 1 Десна Десна
ШЦ1ЛК 17:00
Голдау Голдау 0 - 2 Бил-Биен Бил-Биен
AНГЧ 17:00
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 5 - 0 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
AНГЧ 17:00
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 0 - 0 Уотфорд Уотфорд
AНГЧ 17:00
Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед 0 - 1 Милуол Милуол
AНГЧ 17:00
Рединг Рединг 2 - 0 Барнзли Барнзли
AНГЧ 17:00
Норич Сити Норич Сити 2 - 2 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
AНГЧ 17:00
Мидълзбро Мидълзбро 1 - 1 АФК Борнемут АФК Борнемут
АНГ1 17:00
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 2 - 3 Джилингам Джилингам
ИСП2 17:00
Мирандес Мирандес 1 - 1 Реал Овиедо Реал Овиедо
ШЦ1ЛК 17:00
Солотурн Солотурн 5 - 1 Мутенц Мутенц
ИСП 17:00
Виляреал Виляреал 2 - 1 Ейбар Ейбар
AHГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 2 - 0 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 3 - 0 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
AHГ2 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 0 - 3 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
ГЕРОЛ 17:00
Ян Динслакен-Хисфелд Ян Динслакен-Хисфелд 1 - 2 Дюселдорф Запад Дюселдорф Запад
AHГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 2 - 1 Бароу Бароу
БEЛ 17:15
КВ Остенде КВ Остенде 3 - 1 АХ Льовен АХ Льовен
ПОР2 17:30
Мафра Мафра 1 - 0 Академико Висеу Академико Висеу
ПОР2 17:30
Ароука Ароука 0 - 0 Лейшоеш Лейшоеш
АВСРЛ 17:30
Щрипфинг Щрипфинг 2 - 1 Брюк/Лейта Брюк/Лейта
ЧГ2 17:30
Дрезга Дрезга 1 - 4 Йединство Биело поле Йединство Биело поле
ЧГ2 17:30
Морнар Морнар 3 - 0 Ибар Ибар
ЧГ2 17:30
Бокел Бокел 1 - 1 Игало Игало
ЧГ2 17:30
Грбал Грбал 0 - 2 Ком Подгорица Ком Подгорица
ЧГ2 17:30
Беране Беране 1 - 2 Арсенал Тиват Арсенал Тиват
ШВЕЦ2 17:30
Лидингьо Лидингьо 2 - 3 Енскеде Енскеде
ГЕРОЛ 17:30
Гросбардорф Гросбардорф 1 - 0 Айнтрахт Бамберг Айнтрахт Бамберг
БиХ 17:30
Младост Добой Какан Младост Добой Какан 1 - 2 Вележ Вележ
ЧЕХ2 17:30
Дукла Прага Дукла Прага 3 - 1 Тринец Тринец
ЧЕХ2 17:30
Виктория Жижков Виктория Жижков 0 - 2 Храдец Кралове Храдец Кралове
ХОЛ 17:30
АЗ АЗ 1 - 1 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
ХЪР2 17:30
Цибалия Цибалия 2 - 1 Динамо Загреб II Динамо Загреб II
РУС1 17:30
Иртиш Омск Иртиш Омск 0 - 4 Криля Советов Криля Советов
ХЪР2 17:30
Дубрава Загреб Дубрава Загреб 1 - 4 Опатия Опатия
ГЕРОЛ 17:30
Епелборн Епелборн 3 - 4 Ягерсбург Ягерсбург
ХОЛ1 17:30
ТОП Ос ТОП Ос 2 - 2 Камбюр Камбюр
АВСРЛ 17:30
Леобендорф Леобендорф 3 - 2 Мансдорф-Гросензерсдорф Мансдорф-Гросензерсдорф
ГЕРОЛ 17:30
Санд Санд 1 - 0 АТШФ Ерланген АТШФ Ерланген
ХЪР2 17:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 1 - 1 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
ЧЕХ 17:30
Опава Опава 0 - 0 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ХЪР2 17:30
Юнак Юнак 2 - 2 Дугополье Дугополье
ХЪР2 17:30
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 3 - 2 Интер Запрешич Интер Запрешич
ПОЛ1 17:30
Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 1 - 2 Одра Ополе Одра Ополе
ЧЕХ 17:30
Баник Острава Баник Острава 3 - 0 Пардубице Пардубице
БЛР 18:00
Городея Городея 1 - 3 Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ
ШЦ1ЛК 18:00
Ла Шо дьо Фон Ла Шо дьо Фон 3 - 1 Мерен Мерен
ГРУК 18:00
Спаери Спаери 0 - 2 Дила Дила
ГЕРОЛ 18:00
Мехтерсхайм Мехтерсхайм 1 - 4 Спейер Спейер
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 1 Рапид Виена Рапид Виена
ПОЛ1 18:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 1 - 2 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
АВС 18:00
Сваровски Тирол Сваровски Тирол 1 - 1 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
ХЪРВ 18:00
Горица Загреб Горица Загреб 2 - 2 Истра 1961 Истра 1961
АВС 18:00
Залцбург Залцбург 4 - 1 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
ГЕРОЛ 18:00
1906 Eрлензе 1906 Eрлензе 0 - 6 ШФ Зейлсхайм ШФ Зейлсхайм
ПОЛ2 18:00
Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 0 - 0 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
РУС1 18:00
Нефтехимик Нефтехимик 0 - 0 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
ФРА 18:00
Ланс Ланс 2 - 1 Бордо Бордо
ШВЦР2 18:00
Мюнсинген Мюнсинген 1 - 4 Брюл Брюл
ШЦ1ЛК 18:00
Ешаленс Ешаленс 1 - 3 Йънг Бойс II Йънг Бойс II
ШЦ1ЛК 18:00
Винтертур II Винтертур II 2 - 2 Линт Линт
ПОР 18:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 3 - 3 Боависта Боависта
ШВЦР2 18:00
Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона 5 - 1 Блек Старс Блек Старс
ШЦ1ЛК 18:00
Буокс Буокс 0 - 0 Делемон Делемон
АВСРЛ 18:00
Зеекирхен Зеекирхен 2 - 1 Аниф Аниф
ШВЕЦ1 18:00
Ландскруна Ландскруна 0 - 0 Утсиктен Утсиктен
ГЕРОЛ 18:00
ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг 0 - 0 Лупо-Мартини Лупо-Мартини
ГЕР4 18:00
Фьоникс Любек Фьоникс Любек 0 - 3 Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт
БЛР1 18:00
Гомел Гомел 1 - 0 Спутник Спутник
МЛТ 18:00
Зейтун Коринтианс Зейтун Коринтианс 2 - 2 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
РУС1 18:00
Чайка Чайка 2 - 1 Краснодар II Краснодар II
АЗР 18:15
Сумгаит Сумгаит 2 - 1 Сабаил Сабаил
АРМК 18:30
Арарат Арарат 3 - 0 Севан Севан
ПРС 18:30
Специя Специя 5 - 0 Пистойезе Пистойезе
ШВЦ1 18:30
Криенс Криенс 3 - 1 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ШВЦ1 18:30
Шафхаузен Шафхаузен 5 - 2 Киасо Киасо
ПОЛ 18:30
Погон Шчечин Погон Шчечин 1 - 0 Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав
ШЦ1ЛК 18:30
Мартини Спортс Мартини Спортс  1 - 2 Шеноа Шеноа
КИП 18:30
Пафос Пафос 2 - 2 Етникос Ахна Етникос Ахна
ШВЦР2 18:30
Ивердон Спорт Ивердон Спорт 4 - 1 Цюрих II Цюрих II
ЕГИП 18:30
Танта Танта 0 - 0 Маср Маср
ШВЕЦС 18:30
Трелеборис Трелеборис 1 - 1 Йоргрите Йоргрите
ШЦ1ЛК 18:30
Ланси Ланси 2 - 1 Натерс Натерс
ШВЕЦС 18:30
Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра 4 - 1 Йостерс Йостерс
БЪЛ 18:45
Берое Берое 4 - 0 Черно море Черно море
ШВЦР2 18:45
Белинзона Белинзона 1 - 3 Етоал Каруж Етоал Каруж
ПОЛ1 19:00
Белхатов Белхатов 1 - 1 Тихи 71 Тихи 71
ПОЛ1 19:00
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 0 Ястшембе Ястшембе
БЪЛБ 19:00
Септември Симитли Септември Симитли 2 - 3 Хебър 1918 Хебър 1918
ПОЛ2 19:00
Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз 0 - 4 Сокол Острода Сокол Острода
ГЕРОЛ 19:00
Сюдерелбе Сюдерелбе 3 - 2 Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст
ТУР 19:00
Аланияспор Аланияспор 2 - 0 Кайсериспор Кайсериспор
ТУР 19:00
Бешикташ Бешикташ 1 - 1 Анталияспор Анталияспор
ТУР1 19:00
Алтънорду Алтънорду 0 - 2 Бурсаспор Бурсаспор
КОЛБ 19:00
Богота Богота 2 - 1 Унион Магдалена Унион Магдалена
ПОР2 19:00
Порто II Порто II 4 - 1 Визела Визела
ПЕРУ 19:00
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 0 - 1 Карлос Манучи Карлос Манучи
СЛВН 19:00
Марибор Марибор 2 - 2 Целе Целе
МОЛД 19:00
Петрокъб Петрокъб 1 - 2 Милсами Милсами
ЛЮКС 19:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 0 - 3 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
РУМ 19:00
Сепси Сепси 1 - 1 Виторул Виторул
ИТА 19:00
Фиорентина Фиорентина 1 - 0 Торино Торино
НОР 19:00
Волеренга Волеренга 2 - 1 Молде Молде
ЛЮКС 19:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 2 - 2 Суифт Есперанж Суифт Есперанж
ПРС 19:00
Лацио Лацио 0 - 0 Беневенто Беневенто
БиХ 19:00
Радник Биелина Радник Биелина 4 - 0 Олимпик Сараево Олимпик Сараево
АВСРЛ 19:00
Щадл-Паура Щадл-Паура 0 - 1 Щурм Грац II Щурм Грац II
СЛВК2 19:00
Подбрезова Подбрезова 5 - 0 Жилина II Жилина II
ПРС 19:05
Интер Интер 7 - 0 Пиза Пиза
ИСП2 19:15
Алкоркон Алкоркон 2 - 0 Тенерифе Тенерифе
ИСП2 19:15
Кастейон Кастейон 0 - 1 Малага Малага
ПОЛ2 19:15
Гурник Полковице Гурник Полковице 0 - 2 ГКС Катовице ГКС Катовице
ИСП 19:30
Хетафе Хетафе 1 - 0 Осасуна Осасуна
ШВЕЦ1 19:30
Васалунд Васалунд 4 - 0 Тим Торен Тим Торен
УКР 19:30
Динамо Киев Динамо Киев 3 - 1 Лвов Лвов
АНГ 19:30
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 1 - 3 Кристъл Палас Кристъл Палас
ШВЦ1 19:30
Аарау Аарау 1 - 3 Вил Вил
БEЛ 19:30
Ексел Мускрон Ексел Мускрон 0 - 1 Гент Гент
ЙОРД 19:30
Ал Рамта Ал Рамта 2 - 1 Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон
ГЕР 19:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 3 - 0 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
ХОЛ 19:45
Витес Витес 2 - 0 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
УЕЛС 19:45
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 2 - 2 Нютаун Нютаун
ШВЦР 20:00
Лугано Лугано 2 - 1 Люцерн Люцерн
ШВЦР 20:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 2 - 1 Цюрих Цюрих
МЕК2 20:00
Атланте Атланте 3 - 0 Венадос Венадос
ЕПЖ 20:00
Молдова (Ж) Молдова (Ж) 0 - 9 Испания (Ж) Испания (Ж)
СМВЛ 20:00
Брегалница Щип Брегалница Щип 1 - 1 Осогово Осогово
ЛЮКС 20:00
Вилтц Вилтц 2 - 1 УТ Петанж УТ Петанж
ГВАТ 20:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 2 - 0 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
СЪРБ1 20:00
Ягодина Ягодина 1 - 1 Траял Крушевац Траял Крушевац
ПОЛ2 20:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 2 - 1 Хутник Краков Хутник Краков
ФРА2 20:00
Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38 2 - 0 Аячо Аячо
ЛЮКС 20:00
Роданж Роданж 1 - 1 Хостерт Хостерт
АВСРЛ 20:00
Ст. Анна Ст. Анна 5 - 1 Бад Глайхенберг Бад Глайхенберг
СЛВК2 20:00
Скалица Скалица 3 - 0 Попрад Попрад
СЛВК 20:00
Тренчин Тренчин 3 - 2 Нитра Нитра
СЛВК 20:00
Похроние Похроние 2 - 2 Серед Серед
СЛВК 20:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 1 - 0 Злате Моравце Злате Моравце
ПОР2 20:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 1 - 3 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
ЧЕХ 20:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 1 - 4 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
ФРА2 20:00
Париж Париж 0 - 2 Нанси Нанси
ФРА2 20:00
По По 0 - 1 Гингам Гингам
ФРА2 20:00
Сошо Сошо 2 - 2 Роде Роде
ФРА2 20:00
Шатору Шатору 0 - 0 Амиен СК Амиен СК
ЛЮКС 20:00
Диферданж 03 Диферданж 03 3 - 0 Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк
КРЛА 20:00
Кармелита Кармелита 0 - 2 Кофутпа Кофутпа
КРЛА 20:00
Кариари Пококи Кариари Пококи 1 - 0 Есказусена Есказусена
ФРА2 20:00
Каен Каен 0 - 0 Шамбли Шамбли
ФРА2 20:00
Дюнкерк Дюнкерк 1 - 0 Валансиен Валансиен
ФРА2 20:00
Льо Авър Льо Авър 0 - 1 Ниор Ниор
ПРС 20:00
Елче Елче 0 - 1 Барселона Барселона
ХЪРВ 20:05
Динамо Загреб Динамо Загреб 3 - 3 Славен Копривница Славен Копривница
КИП 20:30
АЕЛ АЕЛ 3 - 1 Кармиотиса Кармиотиса
ГЪР 20:30
Панайтоликос Панайтоликос 0 - 2 АЕК Атина АЕК Атина
УРУГВ 21:00
Плаза Колония Плаза Колония 1 - 3 Пенярол Пенярол
ПОЛ 21:00
Легия Варшава Легия Варшава 1 - 3 Гурник Забже Гурник Забже
СЛВК 21:00
Ружомберок Ружомберок 4 - 0 Земплин Михайловце Земплин Михайловце
ХОЛ 21:00
ПСВ ПСВ 2 - 1 Емен Емен
БЪЛ 21:00
Левски Левски 3 - 0 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
ШЦ1ЛК 21:00
Басекур Басекур 2 - 2 Грасхопър II Грасхопър II
ЕГИП 21:00
Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро 0 - 0 Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса
БиХ 21:00
Железничар Железничар 0 - 1 Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу
ПОЛ1 21:00
Нечеча Нечеча 2 - 0 Ресовия Жешов Ресовия Жешов
ФАРО 21:00
НСИ НСИ 4 - 1 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
МАР 21:15
Хурибга Хурибга 0 - 1 РСБ Беркан РСБ Беркан
ПЕРУ 21:15
Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо 1 - 1 Алианса Лима Алианса Лима
АВС1 21:25
Хорн Хорн 2 - 4 Лиеферинг Лиеферинг
ИРЛ 21:30
Шелбърн Шелбърн 1 - 1 Фин Харпс Фин Харпс
НОР 21:30
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 2 - 0 Мьондален Мьондален
СЛВН2 21:30
Триглав Триглав 0 - 4 Радомлье Радомлье
РУМ 21:45
Университатя Крайова Университатя Крайова 2 - 1 Волунтари Волунтари
ИТА 21:45
Елас Верона Елас Верона 0 - 0 Рома Рома
БEЛ 21:45
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  2 - 4 Андерлехт Андерлехт
БЕЛ2 21:45
Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 3 - 2 РФК Сераинг РФК Сераинг
КОЛА 22:00
Патриотас Бояка Патриотас Бояка 0 - 1 Енвигадо Енвигадо
ГВАТ 22:00
Изтапа Изтапа 1 - 1 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
ИСП2 22:00
Райо Валекано Райо Валекано 2 - 1 Сабадел Сабадел
ИСП 22:00
Селта де Виго Селта де Виго 2 - 1 Валенсия Валенсия
ХОЛ 22:00
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 1 - 3 Хееренвеен Хееренвеен
ФРА 22:00
Рен Рен 2 - 1 Монако Монако
АНГ 22:00
Арсенал Арсенал 2 - 1 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед
БРАЦ 22:00
Сао Бенто Сао Бенто 1 - 1 Волта Редонда Волта Редонда
МЛТ 22:15
Моста Моста 2 - 2 Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед
САЩ 22:30
Спортинг КС Спортинг КС 2 - 3 Далас Далас
БРАБ 22:30
Америка Минейро Америка Минейро 0 - 1 Фигейренсе Фигейренсе
КОЛБ 23:00
Леонес Леонес 1 - 2 Валедупар Валедупар
КОЛБ 23:00
Реал Картахена Реал Картахена 0 - 1 Орсомарсо Орсомарсо
БРАЦ 23:00
Трезе Трезе 0 - 0 Жакуйпензе Жакуйпензе
ПОР 23:00
Порто Порто 3 - 1 Спортинг Брага Спортинг Брага
КОЛБ 23:30
Кортулуа Кортулуа 6 - 0 Атлетико ФК Атлетико ФК
УРУГВ 23:30
Серо Ларго Серо Ларго 0 - 0 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
ПЕРУ 23:30
Куско Куско 2 - 3 Сиенсиано Сиенсиано
ЕКВ 23:30
Оренсе Оренсе 2 - 2 Аукас Аукас
САЩ 23:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 0 - 0 Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити