Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КРПД 00:00
Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 1 - 2 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
КРЛА 00:00
Пунтаренас Пунтаренас 0 - 0 Ла У Университариос Ла У Университариос
КАНД 00:00
Хамилтън Сити Хамилтън Сити 1 - 0 Брантфорд Галакси Брантфорд Галакси
КОЛА 00:00
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 1 - 2 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе
ПАР 00:00
Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо 2 - 1 Генерал Диас Генерал Диас
ГВАТ 00:30
Кобан Империал Кобан Империал 2 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ОФЛ 00:30
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 2 - 1 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
БРАЦ 01:00
Манаус Манаус 0 - 0 Санта Крус Санта Крус
МЕК 01:00
Атлас Атлас 0 - 1 Пачука Пачука
БРАБ 01:00
Понте Прета Понте Прета 1 - 1 Операрио ПР Операрио ПР
БРА 01:00
Форталеза Форталеза 1 - 0 Интернасионал Интернасионал
БРА 01:00
РБ Брагантино РБ Брагантино 4 - 2 Сеара Сеара
ОФЛ 01:30
Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед 0 - 1 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
УРУГВ 01:45
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 4 - 2 Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо
ОФЛ 02:00
Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК 0 - 1 Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс
САЩ 02:00
Ню Йорк РБ Ню Йорк РБ 0 - 1 ФК Синсинати ФК Синсинати
ЕКВ 02:00
Емелек Емелек 1 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ПЕРУ 02:00
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 2 - 1 Алианса Универсидад Алианса Универсидад
КАНД 02:00
СК Скарбъроу СК Скарбъроу 0 - 3 Сербиън Уайт Ийгълс Сербиън Уайт Ийгълс
САЩ 02:00
Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 1 - 2 Интер Маями Интер Маями
КОЛА 02:05
Алианса Петролера Алианса Петролера 1 - 0 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
ОФЛ 02:30
Луисвил Сити Луисвил Сити 4 - 1 Мемфис 901 Мемфис 901
ПАР 02:30
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 7 - 0 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
САЩ 02:30
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 2 - 2 Торонто Торонто
САЩ 02:30
Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю 2 - 0 Нешвил СК Нешвил СК
САЩ 02:30
Орландо Сити Орландо Сити 4 - 1 Чикаго Файър Чикаго Файър
НХЛ 02:40
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 1 - 4 Далас Старс Далас Старс
ОФЛ 03:00
Сейнт Луис Сейнт Луис 3 - 2 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
МЕК 03:00
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 3 - 0 Керетаро Керетаро
БРАБ 03:00
ССА ССА 3 - 1 Крузейро Крузейро
САЩ 03:00
Хюстън Динамо Хюстън Динамо 2 - 2 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
КРПД 03:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 1 - 4 Перес Селедон Перес Селедон
БРАБ 03:00
Куяба Куяба 3 - 0 Оесте Оесте
БРА 03:00
Атлетико ГО Атлетико ГО 3 - 4 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
НБА 03:40
Маями Хийт Маями Хийт 106 - 117 Бостън Селтикс Бостън Селтикс
ОФЛ 04:00
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 2 - 0 ОКС Енерджи ОКС Енерджи
КОЛА 04:10
Мильонариос Мильонариос 1 - 3 Онсе Калдас Онсе Калдас
ОФЛ 04:30
Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве 1 - 0 Реал Монархс Реал Монархс
САЩ 04:30
Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк 1 - 2 Ванкувър Уайткапс Ванкувър Уайткапс
КРПД 05:00
Ередияно Ередияно 3 - 1 Гуадалупе Гуадалупе
МЕК 05:00
Америка Америка 1 - 0 Гуадалахара Гуадалахара
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 2 - 3 Сан Диего Лоял Сан Диего Лоял
САЩ 05:30
ЛА Галакси ЛА Галакси 0 - 2 Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс
САЩ 05:30
Сан Хосе Ърткуейкс Сан Хосе Ърткуейкс 1 - 6 Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс
АВНПЛ 06:30
Канбера Олимпик Канбера Олимпик 0 - 5 Монаро Пантърс Монаро Пантърс
АВНПЛ 07:30
Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс 1 - 0 Сидни Олимпик Сидни Олимпик
АВНПЛ 07:30
Адамстаун Роузбъдс Адамстаун Роузбъдс 0 - 6 Мейтланд Мейтланд
АВНПЛ 07:30
Нюкасъл Олимпик Нюкасъл Олимпик 1 - 3 Еджуърт Ийгълс Еджуърт Ийгълс
АВНПЛ 08:00
Сидни Юнайтед Сидни Юнайтед 2 - 1 Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс
АВНПЛ 08:45
Тъгеранонг Юнайтед Тъгеранонг Юнайтед 0 - 3 Уъдън Уестън Уъдън Уестън
ЮКОР 09:00
Кануън Кануън 1 - 2 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ЮКОР 09:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 2 - 0 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЮКОР 09:00
Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед 0 - 1 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
РКНЛ 09:00
Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън 0 - 1 Чеонан Сити Чеонан Сити
ЮКОР 09:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 4 - 3 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
РУС3 09:00
Сахалин Сахалин 5 - 1 Факел II Факел II
АВНПЛ 09:00
СК Уондърърс СК Уондърърс 1 - 2 Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед
ЮКОР 09:00
Сеул Сеул 0 - 0 Таегу Таегу
ЮКОР 09:00
Съннам Съннам 0 - 2 Гвангджу Гвангджу
РКНЛ 09:00
Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън 1 - 1 Чонджу Чонджу
ХК 10:00
Р&Ф Р&Ф 2 - 2 Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт
АВНПЛ 10:15
Капалаба Капалаба 3 - 1 Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II
КИТ1 10:30
Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен 0 - 2 Ляонин Шънян Ляонин Шънян
КИТ1 10:30
Нантун Жиюн Нантун Жиюн 0 - 0 Чанчун Ятай Чанчун Ятай
КИТ1 11:00
Суджоу Донгву Суджоу Донгву 0 - 0 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню
ЯП2 11:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 0 - 0 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
АВНПЛ 11:30
Сидни II Сидни II 0 - 4 Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 1 - 1 ФК Кошице ФК Кошице
АВС1 11:30
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 5 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
КАЗХ 12:00
Астана Астана 1 - 1 Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда
ЯП 12:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 1 - 0 Йокохама Йокохама
ГЕРОЛ 12:00
Геестемюнде Геестемюнде 3 - 5 Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ
РУМ2 12:30
Виторул П. Търгу Жиу Виторул П. Търгу Жиу 2 - 4 У Крайова 1948 У Крайова 1948
ЯП 13:00
Урава Редс Урава Редс 0 - 3 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
ЯП 13:00
Токио Токио 1 - 0 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
БЛР 13:00
Ислоч Ислоч 2 - 1 Динамо Минск Динамо Минск
ИСП2 13:00
Луго Луго 2 - 1 Леганес Леганес
ПОЛ2 13:00
Шльонск Вроцлав II Шльонск Вроцлав II 0 - 3 Калиш Калиш
РУС3 13:00
Знамя Труда Знамя Труда 2 - 1 Луки-Енергия Луки-Енергия
РУС3 13:00
Зенит II Зенит II 3 - 1 Твер Твер
ФИН 13:00
Хонка Хонка 0 - 0 ХЯК ХЯК
ЕСТЕА 13:00
Елва Елва 2 - 0 Вьондра Вьондра
ХОЛ 13:15
АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг 0 - 1 Грьонинген Грьонинген
ПОР2 13:15
Академика Академика 1 - 0 Ещорил Ещорил
ЯП2 13:30
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 0 Ехиме Ехиме
ИТА 13:30
Парма Парма 0 - 2 Наполи Наполи
ТУР 13:30
ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор 1 - 2 Сивасспор Сивасспор
ПОЛ1 13:40
Корона Келце Корона Келце 0 - 2 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
ГЕРОЛ 14:00
Любек II Любек II 0 - 2 Тодесфелде Тодесфелде
ТУР1 14:00
Анкара Кечийоренгюджю Анкара Кечийоренгюджю 2 - 0 Османлъспор Османлъспор
ГЕР3 14:00
Инголщат Инголщат 2 - 1 Юрдинген Юрдинген
АНГ 14:00
Саутхямптън Саутхямптън 2 - 5 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
УКР 14:00
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 3 - 0 Минай Минай
ФИН3 14:00
РоПС II РоПС II 0 - 1 ДжС Херкулес ДжС Херкулес
ТАДЖ 14:00
Хатлон Хатлон 1 - 1 Истиклол Истиклол
РУС3 14:00
Химик-Арсенал Химик-Арсенал 3 - 1 Строгино Строгино
РУС3 14:00
Сокол Саратов Сокол Саратов 0 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
ТАДЖ 14:00
Худжанд Худжанд 1 - 2 Куктош Куктош
ИСЛ1 14:00
Вестри Вестри 2 - 0 Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур
ДАН3 14:00
Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И 1 - 1 Хилерьод Хилерьод
ДАН3 14:00
Аварта Аварта 2 - 2 Роскилде Роскилде
ШВЕЦ2 14:00
Преспа Бирлик Преспа Бирлик 3 - 0 Есльовс Есльовс
ФИН3 14:00
КааПо КааПо 4 - 0 П-Лирот П-Лирот
ШОТ 14:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 2 Рейнджърс Рейнджърс
ФРА 14:00
Ница Ница 0 - 3 ПСЖ ПСЖ
РУС 14:00
Уфа Уфа 0 - 1 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
РУС 14:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 3 - 2 Сочи Сочи
ДАН1 14:00
Фремад Амагер Фремад Амагер 4 - 0 Хвидовре Хвидовре
РУС3 14:00
Лада Толяти Лада Толяти 1 - 0 Криля Советов II Криля Советов II
ДАН3 14:00
Тистед Тистед 0 - 1 Б 93 Б 93
ТАЙЛ 14:00
Трат Трат 0 - 1 Сухотай Сухотай
ТАЙЛ2 14:00
Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая 3 - 2 Прае Юнайтед Прае Юнайтед
ТАЙЛ2 14:00
Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил 2 - 2 Удон Тани Удон Тани
ТАЙЛ 14:00
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 0 - 0 Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити
ГЕР4 14:30
Виктория Берлин Виктория Берлин 2 - 0 Лихтенберг Лихтенберг
ГЕР4 14:30
Херта БШК II Херта БШК II 1 - 2 Люкенвалде Люкенвалде
ГЕР2 14:30
Холщайн Кил Холщайн Кил 1 - 0 Падерборн Падерборн
ГЕР2 14:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 1 - 1 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР2 14:30
Хайденхайм Хайденхайм 2 - 0 Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг
ДАН3 14:30
Холбек Б&И Холбек Б&И 0 - 2 Сфб-Оуре Сфб-Оуре
ГЕРОЛ 14:30
Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II 2 - 0 Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил
КОСОВ 14:30
Фероникели Фероникели 4 - 0 Гниляне Гниляне
ГЕР4 14:30
Бабелсберг Бабелсберг 0 - 1 Енерги Котбус Енерги Котбус
ГЕР4 14:30
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 5 - 1 Оптик Ратенов Оптик Ратенов
БEЛ 14:30
Зулте Варегем Зулте Варегем 0 - 6 Клуб Брюж Клуб Брюж
ГРУК 14:30
Тбилиси Сити Тбилиси Сити 3 - 2 Самтредия Самтредия
КИТ1 14:35
Тайчжоу Юанда Тайчжоу Юанда 1 - 2 Чънду Бетър Сити Чънду Бетър Сити
КИТ1 14:35
Дзянси Ляншен Дзянси Ляншен 0 - 4 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
ЛАТ 15:00
БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс 0 - 4 Лиепая Лиепая
ГЕР4 15:00
Ален Ален 1 - 2 Байерн Алзенау Байерн Алзенау
ГЕР4 15:00
Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах 2 - 2 Балинген Балинген
ГЕРОЛ 15:00
Астория Валдорф II Астория Валдорф II 1 - 5 Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс
ГЕРОЛ 15:00
Айнхайт Рудолщадт Айнхайт Рудолщадт 3 - 1 Блау-Вайс Зорбау Блау-Вайс Зорбау
ГЕРОЛ 15:00
Торгеловер ШФ Грейф Торгеловер ШФ Грейф 5 - 2 ШФК Херта ШФК Херта
ДАН 15:00
ОБ ОБ 1 - 1 Нордселанд Нордселанд
ГЕРОЛ 15:00
Лок Щендал Лок Щендал 0 - 2 Ханза Рощок II Ханза Рощок II
ГЕРОЛ 15:00
Грайфсвалдер Грайфсвалдер 0 - 0 Виктория Зеелов Виктория Зеелов
ГЕРОЛ 15:00
Тасмания Берлин Тасмания Берлин 3 - 1 Щерн Щерн
ГЕРОЛ 15:00
Нойстерлитц Нойстерлитц 1 - 1 Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин
ДАН 15:00
Копенхаген Копенхаген 1 - 2 Брьондби Брьондби
НОР2 15:00
Брюне Брюне 4 - 2 Левангер Левангер
ШВЕЦ1 15:00
Солентуна Солентуна 3 - 0 Силвия Силвия
ЛАТ 15:00
Тукумс Тукумс 0 - 0 Йелгава Йелгава
ФИН1 15:00
СДЖК Академия СДЖК Академия 1 - 1 ВПС ВПС
ЛАТ 15:00
Метта/ЛУ Метта/ЛУ 1 - 1 Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала
ГЕР3 15:00
Магдебург Магдебург 0 - 2 Халешер Халешер
ШЦ1ЛК 15:00
Люцерн II Люцерн II 2 - 1 Цуг Цуг
ЕСТ 15:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 2 - 1 Нъме Калю Нъме Калю
ШВЕЦ2 15:00
Рьопе Рьопе 2 - 0 Карлсхамн Карлсхамн
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 1 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 0 - 4 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург
ГЕР4 15:00
Хавелс Хавелс 1 - 1 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург
КИТ1 15:00
Съчуан Цзюню Съчуан Цзюню 0 - 0 Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан
УКРП 15:00
Кристал Кристал 0 - 1 Полеся Полеся
БЛР1 15:00
Нафтан Нафтан 1 - 2 Крумкачи Крумкачи
БЛР 15:00
Слуцк Слуцк 1 - 3 БАТЕ БАТЕ
РУС3 15:00
Звезда Перм Звезда Перм 2 - 2 Урал II Урал II
УЗБЕ 15:00
Бухоро Бухоро 1 - 3 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
ТАЙЛ2 15:00
Конкаен Конкаен 1 - 2 Након Патом Након Патом
ТАЙЛ2 15:00
Самут Сахон Самут Сахон 2 - 4 Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм 1 - 1 ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн
ГЕРОЛ 15:00
1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II 0 - 2 Инголщат II Инголщат II
ТАЙЛ 15:00
Након Ратчасима Након Ратчасима 0 - 4 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
РУС3 15:00
Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург 0 - 1 Олимп-Долгопрудний Олимп-Долгопрудний
ТАЙЛ 15:00
Прачуап Прачуап 1 - 0 Чонбури Чонбури
РУС3 15:00
Тюмен Тюмен 1 - 0 Челябинск Челябинск
КАЗХ 15:00
Кайсар Кайсар 1 - 1 Ордабаси Ордабаси
ГЕРОЛ 15:00
Кобленц Кобленц 2 - 1 Мюлхайм-Кьорлих Мюлхайм-Кьорлих
ДАН3 15:00
Несби Несби 0 - 2 Сидвест Сидвест
МАЛВ 15:15
Кучинг ФА Кучинг ФА 2 - 0 Келантан Келантан
ШВЕЦ 15:30
Йостершунд Йостершунд 1 - 1 Юргорден Юргорден
РУС3 15:30
Легион Динамо Легион Динамо 4 - 1 Интер Черкеск Интер Черкеск
ШВЕЦ 15:30
АИК АИК 3 - 0 Хамарби Хамарби
АВС 15:30
Адмира Адмира 0 - 5 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен
ГЕРОЛ 15:30
Хемелинген Хемелинген 1 - 1 ОСК Бремерхафен ОСК Бремерхафен
АВС 15:30
Хартберг Хартберг 0 - 2 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
НИД3 15:30
Де Треферс Де Треферс 0 - 3 Амстердамше ФК Амстердамше ФК
ХОЛ 15:30
Вилем II Вилем II 4 - 0 Хераклес Хераклес
ХОЛ 15:30
Фейенорд Фейенорд 1 - 1 Твенте Твенте
ШЦ1ЛК 15:30
Талвил Талвил 2 - 2 Косова Косова
ШВЕЦС 15:30
Далкурд Далкурд 1 - 1 Браге Браге
НОР2 15:30
Алта Алта 3 - 1 Шайд Шайд
ШВЕЦС 15:30
Акрополис Акрополис 1 - 1 Халмстад Халмстад
БЛР1 15:30
Локомотив Гомел Локомотив Гомел 1 - 1 Арсенал Дзержинск Арсенал Дзержинск
ТУР3 15:30
Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду 1 - 1 Ванспор Ванспор
ТУР3 15:30
1922 Коняспор 1922 Коняспор 0 - 1 Сакаряспор Сакаряспор
ТУР3 15:30
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 7 - 0 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
ТУР3 15:30
Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор 2 - 0 Пендикспор Пендикспор
ТУР3 15:30
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 3 Башкент Академи Башкент Академи
ТУР3 15:30
Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор 1 - 0 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ТУР3 15:30
Йени Чорумспор Йени Чорумспор 1 - 3 Маниса Маниса
ТУР3 15:30
Нигде Анадолу Нигде Анадолу 1 - 1 Хаджеттепе Хаджеттепе
ГЕРОЛ 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 4 - 2 АШК Дортмунд АШК Дортмунд
ГЕРОЛ 16:00
Гютерслох Гютерслох 1 - 0 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09
ГЕРОЛ 16:00
1. ФК Мьонхенгладбах 1. ФК Мьонхенгладбах 0 - 2 ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн
ГЕРОЛ 16:00
Ерндтебрюк Ерндтебрюк 2 - 1 Виктория Клархолц Виктория Клархолц
ГЕРОЛ 16:00
Майнерцхаген Майнерцхаген 2 - 4 ТШФ Халтерн ТШФ Халтерн
ГЕРОЛ 16:00
Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК 4 - 1 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 16:00
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 3 - 2 Хамер ШФ Хамер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен 2 - 1 ФШФ Дуисбург ФШФ Дуисбург
ГЕРОЛ 16:00
Крей Крей 1 - 3 ШФ Баумберг ШФ Баумберг
ГЕРОЛ 16:00
Мербуш Мербуш 1 - 1 Клеве Клеве
ГЕРОЛ 16:00
Гинсхайм Гинсхайм 1 - 1 Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм
ГЕРОЛ 16:00
Вреден Вреден 4 - 1 Падерборн 07 II Падерборн 07 II
ТУР3 16:00
Тургутлуспор Тургутлуспор 1 - 0 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор
AНГЧ 16:00
Стоук Сити Стоук Сити 0 - 2 Бристол Сити Бристол Сити
АНГ 16:00
Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 0 - 3 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ГЕРОЛ 16:00
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 8 - 1 Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне
ГЕРОЛ 16:00
Едерсхайм Едерсхайм 2 - 3 ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах
ТУР3 16:00
Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор 1 - 3 Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор
ТУР3 16:00
Еюпспор Еюпспор 4 - 1 Пазарспор Пазарспор
ГЕРОЛ 16:00
Нойхоф Нойхоф 0 - 4 Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг
САНМА 16:00
Фолгоре Фолгоре 0 - 1 Ла Фиорита Ла Фиорита
САНМА 16:00
СС Виртус СС Виртус 2 - 2 Фаетано Фаетано
САНМА 16:00
Кайлунго Кайлунго 0 - 1 Сан Джовани Сан Джовани
ЛИТ1 16:00
Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис 2 - 0 Джугас Телшай Джугас Телшай
ГЕР4 16:00
Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел 3 - 0 Хайдер ШФ Хайдер ШФ
ТУР 16:00
Касъмпаша Касъмпаша 2 - 0 Ризеспор Ризеспор
ГЕРОЛ 16:00
БВ Лохне БВ Лохне 6 - 3 Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе
ГЕРОЛ 16:00
Хаген/Утледе Хаген/Утледе 0 - 4 Хееслингер ШК Хееслингер ШК
ГЕРОЛ 16:00
Гифхорн Гифхорн 2 - 3 Волфенбютел Волфенбютел
ГЕРОЛ 16:00
Арминия Хановер Арминия Хановер 0 - 2 Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен
ГЕРОЛ 16:00
Хащедт Хащедт 2 - 3 Шваххаузен Шваххаузен
ГЕРОЛ 16:00
Комет Арстен Комет Арстен 2 - 1 Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Боргфелд Боргфелд 0 - 3 Ватан Спорт Ватан Спорт
ТУР3 16:00
Санджактепе Санджактепе 0 - 0 Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон
ТУР3 16:00
Инегьолспор Инегьолспор 0 - 0 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
МАЛС 16:00
ПДРМ ПДРМ 0 - 2 Перак Перак
ФАРО 16:00
Б36 Б36 3 - 0 АБ Аргир АБ Аргир
МАЛС 16:00
ФЕЛДА Юнайтед ФЕЛДА Юнайтед 2 - 2 Паханг Паханг
БЛР1 16:00
Ошмяни Ошмяни 3 - 2 Лида Лида
РУС3 16:00
Кубан Павловская Кубан Павловская 3 - 0 Махачкала Махачкала
МОЛД 16:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 2 - 2 Кодру Лозова Кодру Лозова
ИТА 16:00
Дженоа Дженоа 4 - 1 Кротоне Кротоне
МАЛВ 16:00
Селангор II Селангор II 1 - 6 Джохор Дарул Такзим II Джохор Дарул Такзим II
МАЛВ 16:00
Теренгану II Теренгану II 2 - 2 ЮКМ ЮКМ
МАЛС 16:00
Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед 1 - 1 Петалинг Джая Сити Петалинг Джая Сити
ТУР3 16:00
Къркларелиспор Къркларелиспор 1 - 1 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
НОР2 16:00
Нардо Нардо 1 - 1 Аскер Аскер
ГЕРОЛ 16:00
Кайзерслаутерн II Кайзерслаутерн II 4 - 1 Емелсхаузен Емелсхаузен
РУС3 16:00
Волна Нижегородская Волна Нижегородская 1 - 0 Оренбург II Оренбург II
ДАН1 16:00
Хобро Хобро 3 - 2 Фредериция Фредериция
ГЕРОЛ 16:00
Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф 0 - 3 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
ГЕРОЛ 16:00
Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник 3 - 0 БКВ Глеш/Пафендорф БКВ Глеш/Пафендорф
ГЕРОЛ 16:00
Алфтер Алфтер 1 - 1 Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Хенеф 05 Хенеф 05 2 - 0 Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф
ПОЛ 16:00
Заглембе Любин Заглембе Любин 1 - 1 Краковия Краков Краковия Краков
ФРА 16:00
Брест Брест 3 - 2 Лориен Лориен
ФРА 16:00
Метц Метц 2 - 1 Реймс Реймс
ФРА 16:00
Монпелие Монпелие 4 - 1 Анже СКО Анже СКО
ФРА 16:00
Страсбург Страсбург 1 - 0 Дижон Дижон
ГЕРОЛ 16:15
Щеркраде-Север Щеркраде-Север 2 - 3 Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК
ЧЕХ 16:30
Збройовка Бърно Збройовка Бърно 2 - 4 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ЧЕХ 16:30
Слован Либерец Слован Либерец 1 - 1 Карвина Карвина
РУМ 16:30
Ботошани Ботошани 0 - 0 Академика Клинчени Академика Клинчени
ГЕРОЛ 16:30
Бохолт Бохолт 3 - 0 ШК Велберт ШК Велберт
ГЕРОЛ 16:30
Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ 2 - 1 Вердер Бремен III Вердер Бремен III
ГЕРОЛ 16:30
Лехер ТШ Лехер ТШ 4 - 1 Бремерхафен Бремерхафен
ТУР1 16:30
Истанбулспор Истанбулспор 2 - 1 Алтай Алтай
УЕЛС 16:30
Бала Таун Бала Таун 2 - 1 Цефн Друидс Цефн Друидс
КИП2 16:30
Омония Псевда Омония Псевда 3 - 0 Дигенис Ипсонас Дигенис Ипсонас
УЕЛС 16:30
Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс 2 - 0 Кардиф МЮ Кардиф МЮ
УЕЛС 16:30
Конас Кий Конас Кий 1 - 0 Пенибонт Пенибонт
ГЕРОЛ 16:30
Фризия 03 Ризум-Линдхолм Фризия 03 Ризум-Линдхолм 3 - 6 ТШБ Фленсбург ТШБ Фленсбург
ГЕРОЛ 16:30
Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол 0 - 1 Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II
РУС 16:30
Рубин Казан Рубин Казан 0 - 2 Спартак Москва Спартак Москва
МАК 16:30
Шкендия Шкендия 2 - 1 Академия Пандев Академия Пандев
СМВЛ 16:30
Лабунища Лабунища 2 - 0 Дрита Боговинье Дрита Боговинье
НОР2 16:30
Тромсдален Тромсдален 2 - 1 Ейдсволд Ейдсволд
ГЕР 16:30
РБ Лайпциг РБ Лайпциг 3 - 1 Майнц 05 Майнц 05
БиХ1 16:30
ТОШК Тешан ТОШК Тешан 3 - 0 Братство Грачаница Братство Грачаница
БиХ1 16:30
Радник Хаджици Радник Хаджици 1 - 1 Вис Косова Вис Косова
ГЕРОЛ 16:30
Фрехен Фрехен 1 - 4 Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен
ГЕРОЛ 16:30
Пеш Пеш 5 - 0 Ейлендорф Ейлендорф
ГЕРОЛ 16:30
ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал 3 - 2 Веселинг-Урфелд Веселинг-Урфелд
ГЕРОЛ 16:30
Дойц Дойц 1 - 1 Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер
МАК 16:30
Беласица Струмица Беласица Струмица 0 - 2 Пелистер Пелистер
МАК 16:30
Силекс Силекс 1 - 2 Борец Борец
МАК 16:30
Шкупи Шкупи 4 - 3 Ренова Ренова
АНГ1 17:00
Рочдейл Рочдейл 0 - 0 Портсмут Портсмут
БЛР 17:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 0 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
ГЕР4 17:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 0 - 3 ЛШК Ханза ЛШК Ханза
УКР 17:00
Заря Заря 2 - 2 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
РУС3 17:00
Красний Смоленск Красний Смоленск 1 - 1 Сатурн Раменское Сатурн Раменское
РУС3 17:00
Есентуки Есентуки 2 - 0 Динамо Ставропол Динамо Ставропол
СЛВН2 17:00
Брда Доброво Брда Доброво 1 - 0 Декани Декани
СЛВН2 17:00
Нафта Нафта 1 - 2 Брежице Брежице
БЕЛ2 17:00
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен 2 - 1 Клуб Брюж II Клуб Брюж II
ИСП 17:00
Уеска Уеска 0 - 2 Кадис Кадис
ИСП2 17:00
Еспаньол Еспаньол 0 - 0 Майорка Майорка
ШВЦР 17:00
Санкт Гален Санкт Гален 1 - 0 Сион Сион
ШВЦР 17:00
Лозана Спорт Лозана Спорт 2 - 1 Сервет Сервет
УЗБЕ 17:00
Навбахор Навбахор 0 - 0 Андижон Андижон
ШВЦР 17:00
Базел Базел 2 - 2 Вадуц Вадуц
НЛП 17:00
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 1 - 2 Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий
ЧИЛИБ 17:00
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 1 - 1 Кобрелоа Кобрелоа
АЗР 17:00
Зира Зира 0 - 2 Сабах Баку Сабах Баку
ЛИТ1 17:00
Паневежис II Паневежис II 1 - 3 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
СЛВН 17:00
Домжале Домжале 3 - 1 Табор Сежана Табор Сежана
ДАН 17:00
Рандерс Рандерс 1 - 1 ОГФ ОГФ
ШВЕЦ2 17:00
Питео Питео 4 - 0 ИФК Умея ИФК Умея
БЪЛБ 17:00
Миньор Перник Миньор Перник 0 - 0 Добруджа 1919 Добруджа 1919
ШВЕЦ2 17:00
Халмия Халмия 0 - 2 Уларед Уларед
ГЕРОЛ 17:00
Швабмюнхен Швабмюнхен 0 - 3 Швабен Аугсбург Швабен Аугсбург
РУС3 17:00
Дружба Дружба 1 - 1 Машук КМВ Машук КМВ
СЪРБ 17:00
Спартак Суботица Спартак Суботица 1 - 2 Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад
СЪРБ 17:00
Нови Пазар Нови Пазар 1 - 0 Инджия Инджия
СЪРБ 17:00
Рад Белград Рад Белград 1 - 0 Явор Иваница Явор Иваница
ФАРО 17:00
Викингур Гота Викингур Гота 2 - 1 Скала Скала
РУС3 17:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 2 - 0 Носта Носта
ФИН1 17:00
МИПА МИПА 1 - 1 Яро Яро
ФИН1 17:00
ЕИФ ЕИФ 5 - 0 Каяни Каяни
ФИН3 17:00
Рейпас Рейпас 7 - 1 Култсу Култсу
АВСРЛ 17:00
Рьотис Рьотис 0 - 4 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
ФИН3 17:00
Клуби-04 Клуби-04 3 - 2 Атлантис Атлантис
ЛЮКС 17:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2 - 0 Фола Еш Фола Еш
ШЦ1ЛК 17:00
Олимпик дьо Женева Олимпик дьо Женева 0 - 1 Адзури 90 Адзури 90
ЛАТ 17:00
Ригас ФШ Ригас ФШ 1 - 1 Вентспилс Вентспилс
БEЛ 17:00
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 2 - 1 Кортрейк Кортрейк
ФИН3 17:00
ОЛС ОЛС 3 - 2 ПС Кеми ПС Кеми
ЛЮКС 17:00
РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика 0 - 0 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн
БРАБ 17:00
Аваи Аваи 2 - 5 Сампайо Корея Сампайо Корея
ФИН3 17:00
ДЖИППО ДЖИППО 1 - 0 КуФу-98 КуФу-98
ШОТ 17:00
Абърдийн Абърдийн 0 - 3 Мъдъруел Мъдъруел
РУС3 17:30
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 0 - 2 Спартак Налчик Спартак Налчик
ХЪР2 17:30
Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 3 - 1 Сесвете Сесвете
ХЪР2 17:30
Осиек II Осиек II 6 - 0 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ЧЕХ2 17:30
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 1 Бланско Бланско
ЧЕХ2 17:30
Таборско Таборско 0 - 2 Усти над Лабем Усти над Лабем
ХЪР2 17:30
Ориент 1919 Ориент 1919 1 - 1 Кустошия Кустошия
БЪЛ 17:45
Етър Етър 1 - 3 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
ХОЛ 17:45
Аякс Аякс 3 - 0 РКК Валвейк РКК Валвейк
МЛТ 18:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 0 - 1 Балзан Балзан
АВСРЛ 18:00
Телфс Телфс 1 - 0 ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау
АВСРЛ 18:00
Швац Швац 2 - 1 Имст Имст
ГРУК 18:00
Телави Телави 2 - 0 Мерани Тбилиси Мерани Тбилиси
ФРА 18:00
Нант Нант 2 - 2 Сент Етиен Сент Етиен
АФКШЛ 18:00
Шахр Кодру Шахр Кодру 0 - 0 Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд
ПОР 18:00
Санта Клара Санта Клара 2 - 0 Маритимо Маритимо
УКРП 18:00
Оболон Киев Оболон Киев 2 - 3 Черноморец Одеса Черноморец Одеса
РУС3 18:00
Муром Муром 0 - 1 Торпедо Владимир Торпедо Владимир
МЛТ 18:00
Лия Атлетик Лия Атлетик 4 - 0 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
РУС3 18:00
Рязан Рязан 1 - 2 Металург Липецк Металург Липецк
АВС 18:00
Аустрия Виена Аустрия Виена 2 - 1 Рийд Рийд
ГЕРОЛ 18:00
Бад Вилбел Бад Вилбел 1 - 2 Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф
ГЪР 18:15
Ламия Ламия 1 - 2 ОФИ ОФИ
ФИН 18:30
РоПС РоПС 0 - 2 КуПС КуПС
ШВЕЦ 18:30
Норшьопинг Норшьопинг 1 - 1 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
АНГ 18:30
Челси Челси 0 - 2 Ливърпул Ливърпул
ШВЕЦ 18:30
ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 1 - 2 Калмар Калмар
ЕГИП 18:30
Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 2 - 1 Ел Гуна Ел Гуна
ПОЛ 18:30
Лех Познан Лех Познан 1 - 0 Варта Познан Варта Познан
ФИН1 18:30
Оулу Оулу 1 - 2 КПВ КПВ
КИП 18:30
Омония Никозия Омония Никозия 2 - 1 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
ФИН3 18:30
ГрИФК ГрИФК 2 - 0 Еспоо Еспоо
ФИН3 18:30
Викингит Викингит 0 - 4 Хонка Академия Хонка Академия
ФИН1 18:30
Гнистан Гнистан 3 - 1 МуСа МуСа
РУМ 18:45
УТА Арад УТА Арад 2 - 3 Политехника Яши Политехника Яши
УРУГВ 19:00
Данубио Данубио 2 - 2 Бостън Ривър Бостън Ривър
ЧГ 19:00
Сутиеска Сутиеска 0 - 2 Зета Зета
ЕКВ2 19:00
9 октомври 9 октомври 2 - 1 Гуаласео Гуаласео
ТУР3 19:00
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 1 - 0 Гюмушанеспор Гюмушанеспор
ТУР3 19:00
Амед Амед 0 - 1 24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор
БиХ 19:00
Слобода Тузла Слобода Тузла 2 - 3 Сараево Сараево
ИСЛ1 19:00
Магни Магни 0 - 1 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
ТУР3 19:00
Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор 0 - 0 Саръйер Саръйер
МАР 19:00
Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал 0 - 1 Итихад Танжер Итихад Танжер
ГЕР 19:00
Волфсбург Волфсбург 0 - 0 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ДАН 19:00
Вейле Вейле 4 - 1 Сьонерюск Сьонерюск
РУС 19:00
Локомотив Москва Локомотив Москва 1 - 0 Тамбов Тамбов
СЛВК 19:00
Жилина Жилина 2 - 2 Слован Братислава Слован Братислава
ЛАТ 19:00
Рига Рига 1 - 0 Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ
НОР 19:00
Старт Старт 1 - 2 Кристиансунд Кристиансунд
НОР 19:00
Розенборг Розенборг 2 - 1 Хаугесунд Хаугесунд
НОР 19:00
Сандефьор Сандефьор 0 - 0 Стрьомгодсет Стрьомгодсет
НОР 19:00
Викинг Викинг 5 - 2 Олесун Олесун
СЛВН 19:00
Алуминий Алуминий 1 - 0 Олимпия Любляна Олимпия Любляна
ЧЕХ 19:00
Спарта Прага Спарта Прага 3 - 1 Злин Злин
ТУР 19:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 0 - 2 Галатасарай Галатасарай
ТУР 19:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 2 - 2 Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк
ТУР1 19:00
Гиресунспор Гиресунспор 1 - 1 Менеменспор Менеменспор
ИТА 19:00
Сасуоло Сасуоло 1 - 1 Каляри Каляри
НОР 19:00
Бран Бран 1 - 3 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
ИСП2 19:15
Картахена Картахена 0 - 1 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
АЗР 19:15
Карабах Карабах 1 - 2 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИСП2 19:15
Албасете Албасете 0 - 2 Понферадина Понферадина
БEЛ 19:15
Генк Генк 3 - 1 Мехелен Мехелен
УКРП 19:25
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 1 - 0 Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск
ИСП 19:30
Реал Бетис Реал Бетис 2 - 0 Реал Валядолид Реал Валядолид
ЙОРД 19:30
Акаба Акаба 0 - 0 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
КИП 19:30
Еносис Еносис 0 - 2 АПОЕЛ АПОЕЛ
УКР 19:30
Рух Виники Рух Виники 1 - 2 Колос Ковальовка Колос Ковальовка
ИСП 19:30
Гранада Гранада 2 - 1 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ЧИЛИБ 19:30
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 0 - 2 Депортес Темуко Депортес Темуко
НФЛ 20:00
Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс 28 - 11 Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс
ЧГ 20:00
Подгорица Подгорица 1 - 0 Йезеро Плав Йезеро Плав
КРЛА 20:00
Туриялба Туриялба 2 - 1 Пуерто Голфито Пуерто Голфито
КРЛА 20:00
Мюнисипал Сан Рамон Мюнисипал Сан Рамон 2 - 1 Санта Ана Санта Ана
ГВАТ 20:00
Ачуапа Ачуапа 1 - 0 Мюнисипал Мюнисипал
СЛВК 20:00
Сеница Сеница 2 - 4 ДАК ДАК
СЪРБ 20:00
Златибор Чайетина Златибор Чайетина 0 - 1 Партизан Партизан
МЕК 20:00
Толука Толука 1 - 2 Сантос Лагуна Сантос Лагуна
НФЛ 20:00
Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс 31 - 17 Каролина Пантърс Каролина Пантърс
НФЛ 20:00
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 42 - 21 Детройт Лайънс Детройт Лайънс
НФЛ 20:00
Далас Каубойс Далас Каубойс 40 - 39 Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс
НФЛ 20:00
Чикаго Беърс Чикаго Беърс 17 - 13 Ню Йорк Джайънтс Ню Йорк Джайънтс
НФЛ 20:00
Маями Долфинс Маями Долфинс 28 - 31 Бъфало Билс Бъфало Билс
ЖНБА 20:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 62 - 87 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 13 - 31 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
НФЛ 20:00
Филаделфия Ийгълс Филаделфия Ийгълс 19 - 37 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
НФЛ 20:00
Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 26 - 21 Денвър Бронкос Денвър Бронкос
НФЛ 20:00
Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс 33 - 30 Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс
ЕКВ2 20:00
Атлетико Санто Доминго Атлетико Санто Доминго 0 - 0 Атлетико Портеньо Атлетико Портеньо
ХЪРВ 20:05
Вараждин Вараждин 0 - 1 Осиек Осиек
ФАРО 20:30
ХБ ХБ 4 - 2 ИФ ИФ
ПОР 20:30
Морейренсе Морейренсе 2 - 0 Фаренсе Фаренсе
КИП 20:30
Анортозис Анортозис 1 - 3 Аполон Лимасол Аполон Лимасол
БЪЛ 20:30
ЦСКА София ЦСКА София 2 - 2 Лудогорец Лудогорец
ГЪР 20:30
Волос НФК Волос НФК 0 - 1 Арис Арис
АНГ 21:00
Лестър Сити Лестър Сити 4 - 2 Бърнли Бърнли
АФКШЛ 21:00
Естеглал Естеглал 1 - 1 Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад
ЧГ 21:00
ОФК Титоград ОФК Титоград 1 - 1 Искра Даниловград Искра Даниловград
ЧГ 21:00
Дечич Дечич 4 - 1 Рудар Плевля Рудар Плевля
АФКШЛ 21:00
Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай 0 - 0 Пахтакор Пахтакор
ХОЛ1 21:00
НЕК НЕК 0 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
НОР2 21:00
Хьод Хьод 4 - 0 Волеренга II Волеренга II
ЕГИП 21:00
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 1 - 1 Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари
УРУГВ 21:15
Прогресо Прогресо 3 - 0 Уондърърс Уондърърс
МАР 21:15
Ренесанс Земамра Ренесанс Земамра 1 - 2 Видад Казабланка Видад Казабланка
ЕКВ 21:30
Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито 2 - 1 Текнико Университарио Текнико Университарио
ИСП2 21:30
Лас Палмас Лас Палмас 3 - 3 Фуенлабрада Фуенлабрада
РУМ 21:30
ФКСБ ФКСБ 3 - 0 Арджеш Арджеш
СЛВН 21:30
Мура Мура 1 - 0 Горица Нова Горица Горица Нова Горица
НОР 21:30
Одд Одд 2 - 0 Стабек Стабек
ИТА 21:45
Ювентус Ювентус 3 - 0 Сампдория Сампдория
БEЛ 21:45
Антверп Антверп 2 - 2 АШ Ойпен АШ Ойпен
ИСП 22:00
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 0 - 0 Реал Мадрид Реал Мадрид
ГВАТ 22:00
Кселаху Кселаху 1 - 1 Малакатеко Малакатеко
БРАЦ 22:00
Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим 2 - 0 Крисиума Крисиума
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 1 - 1 Лил Лил
БРА 22:00
Коритиба Коритиба 1 - 0 Васко да Гама Васко да Гама
БРА 22:00
Гремио Гремио 1 - 1 Палмейрас Палмейрас
КРЛА 22:00
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 0 - 1 Гуанакастека Гуанакастека
КОЛБ 22:00
Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ 1 - 1 Янерос Янерос
СЪРБ 22:00
Цървена звезда Цървена звезда 6 - 0 Вождовац Вождовац
БРАЦ 22:00
Боа Боа 1 - 2 Итуано Итуано
БРАЦ 22:00
Бруске Бруске 1 - 0 Томбенсе Томбенсе
МЛТ 22:15
Флориана Флориана 2 - 1 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
МЛТ 22:15
Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 3 - 1 Хибърниънс Хибърниънс
КОЛБ 22:30
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 1 - 0 Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира
ПОР 23:00
Тондела Тондела 1 - 1 Рио Аве Рио Аве
НФЛ 23:05
Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс 30 - 15 Вашингтон Футбол Тийм Вашингтон Футбол Тийм
КОЛА 23:15
Депортиво Пасто Депортиво Пасто 2 - 0 Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба
НФЛ 23:25
Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс 20 - 23 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
НФЛ 23:25
Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс 16 - 33 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
МАР 23:30
Раджа Казабланка Раджа Казабланка 3 - 1 Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида
УРУГВ 23:30
Серо Серо 1 - 0 Рентистас Рентистас