Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЧИЛИ 00:30
Уачипато Уачипато 1 - 1 Ла Серена Ла Серена
ЕКВ 00:30
Ел Насионал Ел Насионал 2 - 2 Оренсе Оренсе
ПАР 01:00
Гуайреня Гуайреня 3 - 3 12 октомври 12 октомври
БРАБ 01:15
Шапекоенсе Шапекоенсе 0 - 0 Америка Минейро Америка Минейро
БРАБ 01:15
Ботафого СП Ботафого СП 1 - 2 КРБ КРБ
КОЛА 02:00
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 2 - 0 Ла Екидад Ла Екидад
ПЕРУ 02:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 1 - 1 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
БРАЦ 02:00
Крисиума Крисиума 2 - 0 ЕК Сао Жозе ЕК Сао Жозе
НХЛ 03:10
Далас Старс Далас Старс 4 - 4 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
БРАБ 03:30
Крузейро Крузейро 0 - 1 Аваи Аваи
МЕК 03:30
Пуебла Пуебла 3 - 3 Керетаро Керетаро
НБА 03:40
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 121 - 108 Маями Хийт Маями Хийт
КОЛА 04:05
Онсе Калдас Онсе Калдас 2 - 0 Атлетико Насионал Атлетико Насионал
МЕК 05:30
Хуарес Хуарес 0 - 1 Атлас Атлас
АВНПЛ 07:00
Южен Хобарт Южен Хобарт 3 - 6 Олимпия Уориърс Олимпия Уориърс
АВНПЛ 07:15
Девънпорт Сити Девънпорт Сити  3 - 1 Кингбъроу Лайънс Кингбъроу Лайънс
АВНПЛ 07:30
Кларънс Зибрас Кларънс Зибрас 4 - 1 Ривърсайд Олимпик Ривърсайд Олимпик
АВНПЛ 07:30
Ламбтън Джафас Ламбтън Джафас 3 - 0 Лейк Макуайър Лейк Макуайър
РКНЛ 08:00
Чонджу Чонджу 2 - 3 Чонгжу Чонгжу
ЮКОР 08:00
Сувон Блууингс Сувон Блууингс 3 - 1 Сеул Сеул
ЯП3 08:00
Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед 0 - 2 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
ЯП 08:00
Нагоя Грампус Нагоя Грампус 3 - 1 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП2 08:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 1 - 1 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
РКНЛ 08:00
Янджу Ситизън Янджу Ситизън 0 - 1 Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън
РКНЛ 08:00
Янджу Ситизън Янджу Ситизън 0 - 1 Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън
РКНЛ 08:00
Чонджу Чонджу 2 - 3 Чонгжу Чонгжу
АВНПЛ 08:30
Аделаида Юнайтед II Аделаида Юнайтед II 1 - 1 Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс
АВНПЛ 08:30
Мейтланд Мейтланд 2 - 1 Еджуърт Ийгълс Еджуърт Ийгълс
АВНПЛ 08:30
Аделаида Кометс Аделаида Кометс 4 - 0 Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс
АВНПЛ 08:30
Аделаида Сити Аделаида Сити 1 - 1 Модбъри Джетс Модбъри Джетс
АВНПЛ 08:30
Метро Старс Метро Старс 1 - 5 Кройдън Кингс Кройдън Кингс
АВНПЛ 08:30
Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед 2 - 1 Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик
АВНПЛ 08:30
Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс 2 - 3 Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити
РКНЛ 09:00
Чеонан Сити Чеонан Сити 0 - 0 Чунчон Чунчон
РКНЛ 09:00
Чангуон Сити Чангуон Сити 4 - 0 Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън
РКНЛ 09:00
Чеонан Сити Чеонан Сити 0 - 0 Чунчон Чунчон
РКНЛ 09:00
Чангуон Сити Чангуон Сити 4 - 0 Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън
АВНПЛ 09:00
Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс 1 - 1 Менли Юнайтед Менли Юнайтед
РКНЛ 09:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 0 - 1 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
РКНЛ 09:00
Мокпо Сити Мокпо Сити 1 - 2 Хвасон Хвасон
РКНЛ 09:00
Мокпо Сити Мокпо Сити 1 - 2 Хвасон Хвасон
РКНЛ 09:00
Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън 0 - 1 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
АВНПЛ 09:30
Адамстаун Роузбъдс Адамстаун Роузбъдс 2 - 2 Валънтайн Валънтайн
АВНПЛ 09:30
Лонсестън Сити Лонсестън Сити 1 - 3 Гленорчи Найтс Гленорчи Найтс
АВНПЛ 10:00
Гвелъп Корейша Гвелъп Корейша 0 - 3 Флореат Атина Флореат Атина
АВНПЛ 10:00
Балката Балката 3 - 0 Пърт Глори II Пърт Глори II
АВНПЛ 10:00
Армадейл Армадейл 5 - 3 Соренто ФК Соренто ФК
ЮКОР2 10:00
Анянг Анянг 0 - 0 Бучеон 1995 Бучеон 1995
АВНПЛ 10:00
Кокбърн Сити Кокбърн Сити 1 - 3 ЕКЮ Йондалъп ЕКЮ Йондалъп
АВНПЛ 10:00
Бейсуотър Сити Бейсуотър Сити 1 - 4 Пърт СК Пърт СК
АВНПЛ 10:00
Рокингам Сити Рокингам Сити 2 - 2 Ингълуд Юнайтед Ингълуд Юнайтед
АВНПЛ 10:15
Капалаба Капалаба 3 - 0 Редландс Юнайтед Редландс Юнайтед
КИТ1 10:30
Тайчжоу Юанда Тайчжоу Юанда 1 - 0 Пекин Рене Пекин Рене
АВНПЛ 10:30
Бризбейн Сити Бризбейн Сити 1 - 2 Бризбейн Страйкърс Бризбейн Страйкърс
РУМ2 10:55
СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу 0 - 1 КСМ Решица КСМ Решица
РУМ2 11:00
Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу 1 - 2 Миовени Миовени
АВНПЛ 11:00
Канбера ФК Канбера ФК 3 - 1 Гънгалин Юнайтед Гънгалин Юнайтед
РУМ2 11:00
Аеростар Бакъу Аеростар Бакъу 3 - 2 Миеркуря Чук Миеркуря Чук
РУМ2 11:00
Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 3 - 2 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
РУМ2 11:05
АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара 2 - 0 Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара
ДАНДС 11:30
БСФ БСФ 1 - 3 Фредериксунд Фредериксунд
МАЛВ 11:45
ЮКМ ЮКМ 1 - 2 Пулау Пинанг Пулау Пинанг
ЯП 12:00
Урава Редс Урава Редс 0 - 2 Йокохама Йокохама
АВНПЛ 12:00
Сидни Олимпик Сидни Олимпик 1 - 1 Норт Шор Маринърс Норт Шор Маринърс
АВНПЛ 12:00
Мт Друит Таун Мт Друит Таун 0 - 5 Сидни II Сидни II
РУМ2 12:30
Комуна Реча Комуна Реча 2 - 1 Рапид Букурещ Рапид Букурещ
ЮКОР2 12:30
Сувон ФК Сувон ФК 1 - 0 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП2 12:30
Киото Санга Киото Санга 2 - 4 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЛИТ1 13:00
Хегелман Литауен Хегелман Литауен 2 - 0 Джугас Телшай Джугас Телшай
РКНЛ 13:00
Каннин Сити Каннин Сити 2 - 0 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
ГЕРОЛ 13:00
Айленбург Айленбург 4 - 1 Мартинрода Мартинрода
РУС3 13:00
Оренбург II Оренбург II 1 - 2 Волга Уляновск Волга Уляновск
ПОР2 13:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 2 - 1 Варзим Варзим
ДАНДС 13:00
Аведьоре Аведьоре 3 - 4 БК Юнион БК Юнион
ЯП 13:00
Висел Кобе Висел Кобе 4 - 0 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ЯП2 13:00
Ехиме Ехиме 0 - 0 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 13:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 1 - 1 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
РКНЛ 13:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 1 - 0 Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП
РКНЛ 13:00
Каннин Сити Каннин Сити 2 - 0 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
КАЗХ 13:00
Тараз Тараз 0 - 0 Тобол Тобол
ВИЕТ 13:00
Да Нанг Да Нанг 1 - 0 Хай Фонг Хай Фонг
ВИЕТ 13:00
Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 2 - 2 Бин Дуонг Бин Дуонг
ВИЕТ 13:00
Тан Хоа Тан Хоа 1 - 2 Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин
ВИЕТ 13:00
Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити 5 - 1 Нам Дин Нам Дин
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 2 - 2 Ханой Ханой
ВИЕТ 13:00
Виетел Виетел 1 - 0 Сайгон Сайгон
ЕСТ 13:00
Тулевик Тулевик 1 - 1 Куресааре Куресааре
ВИЕТ 13:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 2 - 0 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
РКНЛ 13:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 1 - 0 Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП
ТУР 13:30
Кайсериспор Кайсериспор 1 - 3 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
ПОЛ1 13:40
Медж Легница Медж Легница 1 - 1 Корона Келце Корона Келце
ТАЙЛ2 13:45
Лампанг Лампанг 0 - 0 Конкаен Конкаен
ТАЙЛ 13:45
Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 2 - 1 Ратчабури Ратчабури
РУС 14:00
Тамбов Тамбов 0 - 2 Спартак Москва Спартак Москва
ГЕРОЛ 14:00
Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин 2 - 1 РШФ Айнтрахт РШФ Айнтрахт
ГЕРОЛ 14:00
Блау-Вайс Зорбау Блау-Вайс Зорбау 2 - 4 Интер Лайпциг Интер Лайпциг
БЛР1 14:00
Химик Светлогорск Химик Светлогорск 2 - 1 Орша Орша
ШВЕЦ2 14:00
Винберг Винберг 1 - 1 Халмия Халмия
ШВЕЦ2 14:00
Русенгорд Русенгорд 3 - 1 Преспа Бирлик Преспа Бирлик
ШВЕЦ2 14:00
Ахлафорс Ахлафорс 5 - 0 Омол Омол
ДАН3 14:00
Сидвест Сидвест 2 - 3 Ямербугт Ямербугт
ДАН3 14:00
Ванльозе Ванльозе 2 - 0 Аварта Аварта
ТУР1 14:00
Юмранийеспор Юмранийеспор 1 - 3 Истанбулспор Истанбулспор
ГЕР4 14:00
Волфсбург II Волфсбург II 1 - 0 ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург
ГЕР4 14:00
Хановер 96 II Хановер 96 II 3 - 2 Обернойланд Обернойланд
ГЕР4 14:00
Фьоникс Любек Фьоникс Любек 0 - 1 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург
ГЕРОЛ 14:00
Вердер Бремен III Вердер Бремен III 1 - 1 Лехер ТШ Лехер ТШ
БЛР 14:00
Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ 1 - 1 Ислоч Ислоч
УКР 14:00
Минай Минай 0 - 4 Динамо Киев Динамо Киев
ДАНДС 14:00
ВРИ ВРИ 2 - 2 Вейгаард Б Вейгаард Б
ДАНДС 14:00
Алерьод Алерьод 1 - 1 ГВИ ГВИ
ДАНДС 14:00
Отеруп Отеруп 3 - 2 Греве Греве
ДАНДС 14:00
ОКС ОКС 4 - 4 Хорсенс II Хорсенс II
ДАНДС 14:00
Б 1913 Б 1913 0 - 1 Таруп-Пааруп Таруп-Пааруп
ДАНДС 14:00
Виби Виби 1 - 6 Рингкьобинг Рингкьобинг
ДАНДС 14:00
Карлслунде Карлслунде 2 - 0 Фремад Валби Фремад Валби
ГЕР2 14:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 0 - 0 Холщайн Кил Холщайн Кил
ГЕР2 14:00
Дармщат 98 Дармщат 98 0 - 0 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
ГЕР2 14:00
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 1 - 0 Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс
ИСП 14:00
Депортиво Алавес Депортиво Алавес 0 - 0 Хетафе Хетафе
ТАЙЛ2 14:00
Самут Сахон Самут Сахон 0 - 3 Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая
ГРУК 14:00
Самгурали Самгурали 2 - 0 Телави Телави
ПОЛ2 14:00
Лех Познан II Лех Познан II 1 - 3 Гурник Полковице Гурник Полковице
ГРУК 14:00
Тбилиси Сити Тбилиси Сити 2 - 5 Чихура Чихура
ТАДЖ 14:00
Регар Тадаз Регар Тадаз 1 - 0 Файзканд Файзканд
ТАДЖ 14:00
Куктош Куктош 2 - 2 Истаравшан Истаравшан
ТАЙЛ 14:00
Полис Теро Полис Теро 1 - 2 Чонбури Чонбури
ШВЕЦС 14:00
Норби Норби 0 - 2 Дегерфорш Дегерфорш
ШВЕЦ1 14:00
Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска 1 - 2 Васалунд Васалунд
ДАНДС 14:15
Лисенг Лисенг 1 - 3 Кьелеруп Кьелеруп
ГЕРОЛ 14:15
Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 2 - 2 Боргфелд Боргфелд
ДАН3 14:30
ФА 2000 ФА 2000 0 - 0 Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И
ДАН3 14:30
ВСК Орхус ВСК Орхус 0 - 1 Холбек Б&И Холбек Б&И
ГЕР4 14:30
Бабелсберг Бабелсберг 2 - 1 Тенис Борусия Тенис Борусия
ГЕР4 14:30
Германия Халберщат Германия Халберщат 0 - 0 Лихтенберг Лихтенберг
ГЕР4 14:30
Ауербах Ауербах 3 - 2 ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц
ГЕР4 14:30
Виктория Берлин Виктория Берлин 3 - 2 Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг
АНГ 14:30
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 2 - 3 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ГЕР4 14:30
Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена 2 - 0 Люкенвалде Люкенвалде
AНГЧ 14:30
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 0 - 2 Суонзи Сити Суонзи Сити
AНГЧ 14:30
Уотфорд Уотфорд 1 - 0 Лутън Таун Лутън Таун
ШВЕЦ2 14:30
Сьоведален Сьоведален 1 - 3 Стенунгсунд Стенунгсунд
КИТ1 14:35
Дзянси Ляншен Дзянси Ляншен 1 - 3 Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен
РУМ 14:45
Академика Клинчени Академика Клинчени 2 - 0 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 6 - 0 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР4 15:00
Липщат 08 Липщат 08 0 - 3 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕР4 15:00
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 2 - 4 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 1 - 0 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 15:00
Шалке 04 II Шалке 04 II 1 - 2 Щраелен Щраелен
ГЕР4 15:00
Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II 5 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ДАН1 15:00
Скиве Скиве 0 - 2 Фремад Амагер Фремад Амагер
ГЕРОЛ 15:00
Грима Грима 5 - 1 Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф
ГЕРОЛ 15:00
Лудвигсфелде Лудвигсфелде 0 - 3 Айнхайт Рудолщадт Айнхайт Рудолщадт
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 0 - 1 Хомберг Хомберг
ГЕРОЛ 15:00
Зандхаузен II Зандхаузен II 1 - 4 Ньотинген Ньотинген
ГЕР4 15:00
Байерн Алзенау Байерн Алзенау 3 - 1 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 0 - 1 Хомбург Хомбург
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 1 - 2 Елверсберг Елверсберг
ФИН3 15:00
Вааякоски Вааякоски 0 - 1 ДЖИППО ДЖИППО
ФИН3 15:00
СалПа СалПа 1 - 1 ПИФ ПИФ
БЛР1 15:00
Слоним Слоним 2 - 0 Ошмяни Ошмяни
ФИН3 15:00
Викингит Викингит 1 - 1 МиПК МиПК
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 1 - 1 ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт
ГЕРОЛ 15:00
Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс 2 - 0 Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ
ГЕРОЛ 15:00
Кришов Кришов 2 - 0 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
ГЕРОЛ 15:00
Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген 0 - 0 Вилинген Вилинген
ГЕРОЛ 15:00
Щаакен Щаакен 3 - 0 Торгеловер ШФ Грейф Торгеловер ШФ Грейф
ГЕРОЛ 15:00
Фрейбургер Фрейбургер 0 - 6 Астория Валдорф II Астория Валдорф II
ФИН3 15:00
ДжаПС ДжаПС 3 - 1 ЕПС ЕПС
ГЕРОЛ 15:00
Равенсбург Равенсбург 0 - 0 КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм
ГЕРОЛ 15:00
Илсхофен Илсхофен 2 - 2 Брухзал Брухзал
ГЕРОЛ 15:00
ШГФ Фрейберг ШГФ Фрейберг 7 - 0 Линкс 1949 Линкс 1949
ФИН3 15:00
ПК-35 ПК-35 2 - 0 ПККУ ПККУ
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 1 Кьолн II Кьолн II
ГЕРОЛ 15:00
Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак 0 - 2 БТШ Нойщат БТШ Нойщат
ГЕР4 15:00
Вердер Бремен II Вердер Бремен II 2 - 0 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
КИТ1 15:00
Съчуан Цзюню Съчуан Цзюню 1 - 3 Чанчун Ятай Чанчун Ятай
ТУР3 15:00
Пазарспор Пазарспор 1 - 3 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
ТУР3 15:00
Ванспор Ванспор 0 - 0 Къркларелиспор Къркларелиспор
ТУР3 15:00
24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор 2 - 1 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР3 15:00
Гюмушанеспор Гюмушанеспор 1 - 0 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 15:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 0 - 8 Санджактепе Санджактепе
ЛИТ1 15:00
Паневежис II Паневежис II 1 - 2 Дайнава Дайнава
ВЛ2ДЕ 15:00
Арсенал (23) Арсенал (23) 0 - 1 Тотнъм Хотспър (23) Тотнъм Хотспър (23)
ГЕРОЛ 15:00
Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ 2 - 1 Осдорф Осдорф
УКРП 15:00
Полеся Полеся 1 - 1 Прикарпатия Прикарпатия
ГЕРОЛ 15:00
Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 3 - 0 Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ
ТУР3 15:00
Елязъгспор Елязъгспор 1 - 1 Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор
НИД3 15:00
ГВВВ ГВВВ 0 - 3 Спакенбург Спакенбург
ГЕР3 15:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 2 - 0 Ханза Рощок Ханза Рощок
ГЕРОЛ 15:00
Айнтрахт Трир Айнтрахт Трир 5 - 0 Хасия Бинген Хасия Бинген
ДАН3 15:00
Миделфарт Миделфарт 5 - 0 Несби Несби
ДАН3 15:00
Далум Далум 0 - 0 Фрем Фрем
ДАНДС 15:00
Одер Одер 4 - 3 Варде ИФ Елит Варде ИФ Елит
ДАНДС 15:00
Херлев Херлев 1 - 1 Тааструп Тааструп
АВС1 15:00
Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау 0 - 1 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо
ГЕР3 15:00
Верл Верл 3 - 0 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ГЕР3 15:00
Виктория Кьолн Виктория Кьолн 0 - 2 Веен Висбаден Веен Висбаден
ГЕР3 15:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 1 - 1 Цвикау Цвикау
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 1 - 1 Магдебург Магдебург
ГЕР3 15:00
Халешер Халешер 0 - 2 Инголщат Инголщат
УКРП 15:00
Кристал Кристал 1 - 2 Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков
ТАЙЛ 15:00
Трат Трат 2 - 3 Порт Порт
ИТАБ 15:00
Бреша Бреша 1 - 1 Асколи Асколи
ТАЙЛ2 15:00
Утай Тани Утай Тани 0 - 4 Чянгмай Юнайтед Чянгмай Юнайтед
ТАЙЛ2 15:00
Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед 3 - 1 Къстъмс Юнайтед Къстъмс Юнайтед
ИТАБ 15:00
Козенца Козенца 0 - 0 Виртус Ентела Виртус Ентела
ИТАБ 15:00
Фрозиноне Фрозиноне 0 - 2 Емполи Емполи
ИТАБ 15:00
Лече Лече 0 - 0 Порденоне Порденоне
ИТАБ 15:00
Пескара Пескара 0 - 0 Киево Киево
ИТАБ 15:00
Салернитана Салернитана 1 - 1 Реджина Реджина
ШВЕЦ2 15:00
Вьоргьорда Вьоргьорда 0 - 2 Лидшьопинг Лидшьопинг
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Тидахолм ИФК Тидахолм 1 - 1 Гаутиод Гаутиод
ШВЕЦ2 15:00
Гребестад Гребестад 2 - 3 Одеволд Одеволд
ФИН1 15:00
КПВ КПВ 0 - 1 ВПС ВПС
ШВЕЦ2 15:00
Фриска Вильор Фриска Вильор 6 - 1 Сандвикс Сандвикс
ФИН3 15:00
Кийсто Кийсто 1 - 2 ПС Кеми ПС Кеми
ФИН3 15:00
П-Лирот П-Лирот 0 - 3 ГрИФК ГрИФК
ФИН3 15:00
Еспоо Еспоо 3 - 3 КааПо КааПо
ФИН3 15:00
Атлантис Атлантис 5 - 1 Джаз Джаз
ШВЕЦ2 15:00
Карлсхамн Карлсхамн 1 - 0 Далсторпс Далсторпс
ШВЕЦ2 15:00
Алмебода Линерид Алмебода Линерид 0 - 3 Хускварна Хускварна
ШВЕЦ2 15:00
Нюроз Нюроз 2 - 3 Худинге Худинге
ШВЕЦ2 15:00
Форуърд Форуърд 5 - 0 Асириска ИФ Асириска ИФ
ШВЕЦ2 15:00
Шелефтео Шелефтео 2 - 0 ИФК Йостершунд ИФК Йостершунд
ШВЕЦ2 15:00
Кунгсенген Кунгсенген 1 - 3 Лидингьо Лидингьо
ШВЕЦ2 15:00
Енскеде Енскеде 5 - 2 Фана БК Фана БК
ШВЕЦ2 15:00
Карлберг Карлберг 1 - 1 Стокхолм Интернационале Стокхолм Интернационале
ШВЕЦ2 15:00
ИФК Малмьо ИФК Малмьо 7 - 0 Асириска БК Асириска БК
ШВЕЦ2 15:00
Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо 0 - 1 Енгелхолм Енгелхолм
ШВЕЦ2 15:00
Есльовс Есльовс 1 - 2 Вьостра Фролюнда Вьостра Фролюнда
ШВЕЦ2 15:00
Уларед Уларед 2 - 1 Лимхамн Бункефло 07 Лимхамн Бункефло 07
ШВЕЦ2 15:00
Носаби Носаби 1 - 1 Торд Торд
ШВЕЦ2 15:00
Кумла Кумла 4 - 1 Труса-Вагнхерад Труса-Вагнхерад
АРМЕ 15:15
Ширак Ширак 0 - 3 Арарат Арарат
ТУР3 15:30
Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 2 - 1 Нигде Анадолу Нигде Анадолу
БЛР1 15:30
Спутник Спутник 5 - 1 Локомотив Гомел Локомотив Гомел
ТУР3 15:30
Хаджеттепе Хаджеттепе 2 - 1 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ТУР3 15:30
Башкент Академи Башкент Академи 0 - 1 Тургутлуспор Тургутлуспор
НИД3 15:30
ХХК ХХК 0 - 2 Амстердамше ФК Амстердамше ФК
УНГ 15:45
Пакш СЕ Пакш СЕ 4 - 0 МТК МТК
ГЕРОЛ 16:00
Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц 1 - 0 Гинсхайм Гинсхайм
ГЕРОЛ 16:00
ОСК Бремерхафен ОСК Бремерхафен 0 - 3 Бремер ШФ Бремер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен 1 - 2 Германия Егесторф Германия Егесторф
ТУР 16:00
Гьозтепе Гьозтепе 2 - 2 Газиантеп ФК Газиантеп ФК
ТУР 16:00
Хатайспор Хатайспор 1 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ИТА 16:00
Торино Торино 2 - 4 Аталанта Аталанта
ТУР3 16:00
Пендикспор Пендикспор 4 - 0 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор
ГЕРОЛ 16:00
Хесен Драйайх Хесен Драйайх 3 - 3 Едерсхайм Едерсхайм
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Хадамар Рот-Вайс Хадамар 0 - 2 Хюнфелдер ШФ Хюнфелдер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 0 - 1 1906 Eрлензе 1906 Eрлензе
БЛР 16:00
Городея Городея 1 - 1 Славия Мозир Славия Мозир
ДАНДС 16:00
Джурсланд Джурсланд 0 - 1 Скьолд Себи Скьолд Себи
ДАНДС 16:00
Ньоресундби Ньоресундби 2 - 0 Тьоринг Тьоринг
ДАН3 16:00
Нюкьобинг Нюкьобинг 6 - 3 Брьоншьой Брьоншьой
ДАН3 16:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 3 - 0 АБ Тярнби АБ Тярнби
ДАН3 16:00
Б 93 Б 93 3 - 2 Брабранд Брабранд
НИД3 16:00
АЩВХ АЩВХ 2 - 0 Де Треферс Де Треферс
ТУР3 16:00
Сакаряспор Сакаряспор 1 - 1 Еюпспор Еюпспор
ТУР3 16:00
Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор 1 - 0 1922 Коняспор 1922 Коняспор
МАК 16:00
Борец Борец 0 - 0 Работнички Работнички
БЪЛЖЛ 16:00
Варна (Ж) Варна (Ж) 3 - 0 Янтра Габрово (Ж) Янтра Габрово (Ж)
БЪЛЖЛ 16:00
Бароко (Ж) Бароко (Ж) 0 - 3 Пирин Лейдис Пирин Лейдис
УКРП 16:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 2 - 1 Алианс Липова долина Алианс Липова долина
БЪЛЖЛ 16:00
Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж) 1 - 2 Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж)
БЪЛЖЛ 16:00
Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) 13 - 0 Левски Чепинци (Ж) Левски Чепинци (Ж)
ТАЙЛ 16:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 1 - 0 Суфанбури Суфанбури
УКРП 16:00
ВПК-Агро Шевченковка ВПК-Агро Шевченковка 0 - 3 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
САНМА 16:00
Ювенес/Догана Ювенес/Догана 0 - 2 СС Виртус СС Виртус
САНМА 16:00
Ла Фиорита Ла Фиорита 7 - 2 Кайлунго Кайлунго
САНМА 16:00
Фаетано Фаетано 1 - 2 СС Космос СС Космос
САНМА 16:00
Пенароса Пенароса 1 - 3 Тре Пене Тре Пене
ЛИТ1 16:00
Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис 1 - 4 Невежис Невежис
ТУР3 16:00
Маниса Маниса 6 - 1 Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор
ТУР3 16:00
Саръйер Саръйер 1 - 1 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ТУР3 16:00
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 3 - 1 Анкара Демирспор Анкара Демирспор
ТУР3 16:00
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 4 - 1 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
НИД3 16:00
Ейселмервогелс Ейселмервогелс 4 - 3 Волендам II Волендам II
ГЕРОЛ 16:00
Дорнбрайте Любек Дорнбрайте Любек 1 - 2 Унион Ноймюнстер Унион Ноймюнстер
ШВЕЦ1 16:00
Карлскрона Карлскрона 3 - 0 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
ШВЕЦ2 16:00
Венершбори ИФ Венершбори ИФ 1 - 1 Нордвьормланд Нордвьормланд
ШВЕЦ2 16:00
Стьоде Стьоде 4 - 1 Морьон Морьон
ШВЕЦ2 16:00
Нотвикенс ИК Нотвикенс ИК 1 - 0 Готне Готне
ШВЕЦ1 16:00
Торнс Торнс 1 - 0 Мотала Мотала
ТАЙЛ2 16:00
Касетсарт Касетсарт 2 - 0 Неви Сатахип Неви Сатахип
МАЛВ 16:00
Джохор Дарул Такзим II Джохор Дарул Такзим II 1 - 1 Перак II Перак II
МАЛС 16:00
Паханг Паханг 2 - 1 Кедах Кедах
МАЛС 16:00
Селангор Селангор 3 - 3 ЮТМ ЮТМ
УЗБЕ 16:00
АГМК АГМК 2 - 1 Къзълкум Къзълкум
УЗБЕ 16:00
Навбахор Навбахор 0 - 0 Насаф Насаф
ШВЕЦ 16:00
Йоребру Йоребру 2 - 1 Сириус Сириус
ШВЕЦС 16:00
Далкурд Далкурд 1 - 1 Акрополис Акрополис
ШВЕЦ2 16:00
Отвидаберг Отвидаберг 3 - 1 Рининге Рининге
ШВЕЦ2 16:00
Скилебо Скилебо 1 - 3 Худиксвал Худиксвал
ШВЕЦ2 16:00
Кварнсведенс Кварнсведенс 0 - 1 Гамла Упсала Гамла Упсала
ФИН3 16:00
НДЖС НДЖС 3 - 3 Култсу Култсу
БЛР1 16:00
Лида Лида 2 - 3 Гранит Гранит
МОЛД 16:00
Дачия Буюкан Дачия Буюкан 4 - 0 Динамо-Ауто Динамо-Ауто
ФРА2 16:00
Тулуза Тулуза 3 - 1 Оксер Оксер
ШВЦР2 16:00
Блек Старс Блек Старс 2 - 3 Хам Хам
ПОЛ 16:00
Краковия Краков Краковия Краков 2 - 2 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
НИД3 16:00
Рийнсбургсе Бойс Рийнсбургсе Бойс 1 - 1 Шевенинген Шевенинген
ШВЕЦ2 16:00
Йостерлен Йостерлен 1 - 1 Рьопе Рьопе
ЕСТ 16:00
Пайде Пайде 4 - 1 Талина Калев Талина Калев
СМВЛ 16:30
Вардари Форино Вардари Форино 0 - 4 Кадино Кадино
СМВЛ 16:30
Саса Саса 2 - 3 Пехчево Пехчево
СМВЛ 16:30
Тиквеш Тиквеш 1 - 1 Брегалница Щип Брегалница Щип
СМВЛ 16:30
Осогово Осогово 1 - 1 Слога Виница Слога Виница
СМВЛ 16:30
Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия 2 - 1 Победа Победа
КИП2 16:30
Дигенис Ипсонас Дигенис Ипсонас 0 - 0 Арис Лимасол Арис Лимасол
СМВЛ 16:30
Плачковица Плачковица 3 - 0 Росоман Росоман
СМВЛ 16:30
Влазрими 77 Влазрими 77 0 - 0 Охрид Охрид
СМВЛ 16:30
Скопие Скопие 1 - 0 Лабунища Лабунища
СМВЛ 16:30
Дрита Боговинье Дрита Боговинье 1 - 3 КФ Гостивар КФ Гостивар
СМВЛ 16:30
Велеща Велеща 1 - 1 Кораб Дебър Кораб Дебър
УЕЛС 16:30
Цефн Друидс Цефн Друидс 1 - 1 Кардиф МЮ Кардиф МЮ
ГЕРОЛ 16:30
Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме 2 - 2 Хам Юнайтед Хам Юнайтед
БЛР1 16:30
Волна Волна 0 - 3 Гомел Гомел
УЕЛС 16:30
Пенибонт Пенибонт 1 - 5 Бала Таун Бала Таун
ЧГ 16:30
Йезеро Плав Йезеро Плав 1 - 0 ОФК Титоград ОФК Титоград
КИП2 16:30
Онисилос Онисилос 1 - 1 Отело Отело
КИП2 16:30
Акритас Акритас 0 - 1 Ахиронас Ахиронас
НИД3 16:30
ТЕК ТЕК 3 - 1 Екселсиор Маслейс Екселсиор Маслейс
БиХ1 16:30
Братство Грачаница Братство Грачаница 2 - 0 Славен Живинице Славен Живинице
БиХ1 16:30
Горажде Горажде 1 - 3 Радник Хаджици Радник Хаджици
БиХ1 16:30
Орашие Орашие 3 - 0 Чаплина Чаплина
РУС 16:30
Зенит Зенит 6 - 0 Уфа Уфа
ГЕРОЛ 16:30
Оберахерн Оберахерн 1 - 2 Бисинген Бисинген
СЛВН 16:30
Табор Сежана Табор Сежана 3 - 1 Марибор Марибор
НИД3 16:30
Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II 0 - 1 Куик Бойс Куик Бойс
НИД3 16:30
Катвийк Катвийк 2 - 2 Козакен Бойс Козакен Бойс
БиХ1 16:30
Йединство Бихач Йединство Бихач 1 - 0 Рудар Какан Рудар Какан
БиХ1 16:30
Звезда Градачац Звезда Градачац 3 - 2 Травник Травник
СЛВК2 16:30
Славой Требишов Славой Требишов 2 - 0 Комарно Комарно
СЛВК2 16:30
Дубница Дубница 1 - 0 ФК Кошице ФК Кошице
БиХ1 16:30
Будучност Бановици Будучност Бановици 1 - 2 ТОШК Тешан ТОШК Тешан
КИП2 16:30
АЕ Закакиу АЕ Закакиу 0 - 1 Омония Псевда Омония Псевда
КИП2 16:30
Агия Напа Агия Напа 0 - 2 ЕН ТОИ Лакатамия ЕН ТОИ Лакатамия
КИП2 16:30
Анагениси Деринея Анагениси Деринея 1 - 2 Ксилотимву Ксилотимву
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 2 - 0 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
ГЕР 16:30
Майнц 05 Майнц 05 1 - 4 Щутгарт Щутгарт
ГЕР 16:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 1 - 1 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ГЕР 16:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 1 - 1 Унион Берлин Унион Берлин
ГЕРОЛ 16:30
Алемания Валдалгесхайм Алемания Валдалгесхайм 1 - 2 Кобленц Кобленц
ГЕРОЛ 16:30
Ягерсбург Ягерсбург 0 - 0 Мехтерсхайм Мехтерсхайм
ГЕРОЛ 16:30
Херта Висбах Херта Висбах 1 - 2 Арминия Лудвигсхафен Арминия Лудвигсхафен
КИП2 16:30
Дигенис Морфу Дигенис Морфу 2 - 2 Курис Ерими Курис Ерими
ГЕРОЛ 16:30
Ворматия Вормс Ворматия Вормс 2 - 1 Дифлен Дифлен
БЪЛБ 16:30
Янтра 1919 Янтра 1919 0 - 1 Септември Симитли Септември Симитли
ГЕР 16:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 1 - 0 Кьолн Кьолн
АФКШЛ 16:40
Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда 1 - 1 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай
ГЕР4 17:00
Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст 1 - 1 Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден
ГЕРОЛ 17:00
Хаген/Утледе Хаген/Утледе 0 - 0 Ротенбургер ШФ Ротенбургер ШФ
НЛП 17:00
Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър 1 - 1 Метрополитън Полис Метрополитън Полис
ГЕРОЛ 17:00
ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн 3 - 3 Арминия Хановер Арминия Хановер
AHГ2 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 0 - 2 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
AHГ2 17:00
Бароу Бароу 1 - 1 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
AHГ2 17:00
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 2 - 1 Стивънидж Стивънидж
AHГ2 17:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 0 - 0 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
ИСП 17:00
Валенсия Валенсия 1 - 1 Уеска Уеска
ИСП2 17:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 2 - 2 Лас Палмас Лас Палмас
НЛП 17:00
Уимбърн Таун Уимбърн Таун 0 - 1 Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед
НЛП 17:00
Йет Таун Йет Таун 4 - 1 Дорчестър Таун Дорчестър Таун
НЛП 17:00
Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу 4 - 0 Фарнбъроу Фарнбъроу
НЛП 17:00
Хендън Хендън 0 - 4 Труро Сити Труро Сити
НЛП 17:00
Пуул Таун Пуул Таун 2 - 1 Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед
НЛП 17:00
Тамуърт Тамуърт 4 - 2 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 17:00
Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин 1 - 2 Тивертън Таун Тивертън Таун
НЛП 17:00
Таунтън Таун Таунтън Таун 2 - 0 Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс
AHГ2 17:00
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 1 - 2 Ексетър Сити Ексетър Сити
AHГ2 17:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 2 - 3 Кроули Таун Кроули Таун
AHГ2 17:00
Порт Вейл Порт Вейл 0 - 0 Харогейт Таун Харогейт Таун
АНГ1 17:00
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 2 - 0 Рочдейл Рочдейл
АНГ1 17:00
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 0 - 2 Хъл Сити Хъл Сити
АНГ1 17:00
Плимут Аргайл Плимут Аргайл 1 - 1 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
AНГЧ 17:00
Кардиф Сити Кардиф Сити 1 - 2 Рединг Рединг
AНГЧ 17:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 1 - 1 Мидълзбро Мидълзбро
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 0 - 1 Стоук Сити Стоук Сити
AНГЧ 17:00
Милуол Милуол 1 - 1 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
Барнзли Барнзли 0 - 0 Ковънтри Сити Ковънтри Сити
АНГ1 17:00
Джилингам Джилингам 2 - 0 Блекпул Блекпул
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 0 - 1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 4 - 1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
AHГ2 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 0 - 0 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
AHГ2 17:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 1 - 0 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
AHГ2 17:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 1 - 2 Моркамб Моркамб
АНГ1 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 4 - 2 Бъртън Албиън Бъртън Албиън
АНГ1 17:00
Съндърланд Съндърланд 1 - 0 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
АНГ1 17:00
Портсмут Портсмут 1 - 2 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
АНГ1 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 4 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
АНГ1 17:00
Крю Александра Крю Александра 2 - 0 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
AНГЧ 17:00
Бирмингам Сити Бирмингам Сити 1 - 1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
НЛП 17:00
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 4 - 2 Стратфорд Таун Стратфорд Таун
ЛИТ1 17:00
БФА БФА 2 - 1 Жалгирис II Жалгирис II
НЛП 17:00
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 0 - 0 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър
НЛП 17:00
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 3 - 0 Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити
НЛП 17:00
Уитби Таун Уитби Таун 2 - 2 Бъкстън Бъкстън
НЛП 17:00
Нантуич Таун Нантуич Таун 3 - 0 Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик
НЛП 17:00
Грантхям Таун Грантхям Таун 1 - 2 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 17:00
Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед 0 - 0 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 17:00
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 1 - 2 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
НЛП 17:00
Хароу Бъроу Хароу Бъроу 1 - 2 Солсбъри Солсбъри
НЛП 17:00
Бъкстън Бъкстън 2 - 2 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 17:00
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 0 - 0 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
БЛР1 17:00
Арсенал Дзержинск Арсенал Дзержинск 1 - 1 Крумкачи Крумкачи
АЗР 17:00
Сабаил Сабаил 2 - 1 Сабах Баку Сабах Баку
УКРП 17:00
Нива Тернопил Нива Тернопил 1 - 1 Авангард Краматорск Авангард Краматорск
УКРП 17:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 1 - 0 Верес Ривне Верес Ривне
УКРП 17:00
Кремин Кремин 1 - 0 Оболон Киев Оболон Киев
КОСОВ 17:00
Фероникели Фероникели 2 - 2 Дреница Србица Дреница Србица
КОСОВ 17:00
Трепча 89 Трепча 89 1 - 0 Лапи Лапи
ЛИТ1 17:00
Йонава Йонава 1 - 2 ФА Шяуляй ФА Шяуляй
НЛП 17:00
Матлок Таун Матлок Таун 2 - 0 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 17:00
Миклоувър Миклоувър 1 - 2 Морпет Таун Морпет Таун
НЛП 17:00
Хорсхям Хорсхям 1 - 2 Чесхънт Чесхънт
НЛП 17:00
Ейлвичърч Ейлвичърч 2 - 2 Ройстън Таун Ройстън Таун
НЛП 17:00
Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 0 - 1 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
НЛП 17:00
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 0 - 1 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
НЛП 17:00
Коувил Таун Коувил Таун 4 - 1 Лейстън Лейстън
НЛП 17:00
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 3 - 2 Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу
НЛП 17:00
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 0 - 0 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 17:00
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 1 - 1 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 17:00
Сторбридж Сторбридж 1 - 0 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 17:00
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 1 - 1 Баруел Баруел
НЛП 17:00
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 1 - 3 Крей Уондърърс Крей Уондърърс
НЛП 17:00
Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий 7 - 0 Лидърхед Лидърхед
НЛП 17:00
Кингстониън Кингстониън 0 - 4 Уъртинг Уъртинг
НЛП 17:00
Люис Люис 1 - 2 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
НЛП 17:00
Маргейт Маргейт 2 - 2 Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик
НЛП 17:00
Мерстхям Мерстхям 0 - 1 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
НЛП 17:00
Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун 1 - 2 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
НЛП 17:00
Харингей Бъроу Харингей Бъроу 2 - 1 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
НЛП 17:00
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 4 - 1 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 17:00
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 1 - 0 Хорнчърч Хорнчърч
НЛП 17:00
Радклиф Радклиф 1 - 4 Уитън Албиън Уитън Албиън
AНГЧ 17:00
Дарби Каунти Дарби Каунти 0 - 4 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс
ИСЛ1 17:00
Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 3 - 0 Афтурелдинг Афтурелдинг
ШВЕЦ2 17:00
Фагерста Сьодра ИК Фагерста Сьодра ИК 1 - 3 Стоксунд Стоксунд
ШВЕЦ2 17:00
Вьормболс Вьормболс 1 - 0 Тюресьо Тюресьо
ШВЕЦ2 17:00
Тьофтея Тьофтея 3 - 2 Ютерхогдал Ютерхогдал
ИРЛ1 17:00
Шамрок Роувърс II Шамрок Роувърс II 2 - 5 ЮКД ЮКД
НОР2 17:00
Ейдсволд Ейдсволд 2 - 0 Алта Алта
НОР2 17:00
Берум Берум 1 - 1 Брюне Брюне
НОР2 17:00
Нутоден Нутоден 2 - 1 Нардо Нардо
НОР2 17:00
Флекерьой Флекерьой 0 - 1 Егерсунд Егерсунд
НОР2 17:00
Аскер Аскер 5 - 3 Фрам Ларвик Фрам Ларвик
НОР2 17:00
Флоя Флоя 0 - 1 Хьод Хьод
НОР2 17:00
Флурьо Флурьо 2 - 2 Киелсос Киелсос
ИСЛ1 17:00
Тор Тор 0 - 2 Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик
АНГ 17:00
Кристъл Палас Кристъл Палас 1 - 2 Евертън Евертън
БиХ1 17:00
Сутиеска Фоча Сутиеска Фоча 1 - 0 Дрина Зворник Дрина Зворник
БиХ1 17:00
Слобода Нови град Слобода Нови град 0 - 0 Леотар Леотар
БиХ1 17:00
Звезда 09 Звезда 09 2 - 2 Модрича Модрича
БиХ1 17:00
Железничар Баня Лука Железничар Баня Лука 0 - 0 Текстилац Дервента Текстилац Дервента
БиХ1 17:00
Рудар Приедор Рудар Приедор 2 - 0 Борац Козарска Дубица Борац Козарска Дубица
БиХ1 17:00
Славия Източно Сараево Славия Източно Сараево 2 - 0 Подрине Яня Подрине Яня
БиХ1 17:00
Козара Градишка Козара Градишка 1 - 3 Любич Пърнявор Любич Пърнявор
БиХ1 17:00
Слога Добой Слога Добой 2 - 2 Йединство Бръчко Йединство Бръчко
АВСРЛ 17:00
Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 1 - 2 Ротенберг Ротенберг
АВСРЛ 17:00
Гуртен Гуртен 1 - 1 Ст. Анна Ст. Анна
БЪЛБ 17:00
Струмска слава Струмска слава 3 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
БЪЛБ 17:00
Септември София Септември София 1 - 0 Добруджа 1919 Добруджа 1919
УКР 17:00
Ворскла Ворскла 0 - 0 Мариупол Мариупол
ПОЛ1 17:00
Гурник Ленчна Гурник Ленчна 2 - 1 Радомяк Радом Радомяк Радом
ХЪР2 17:00
Сесвете Сесвете 4 - 0 Солин Солин
ХЪР2 17:00
Кустошия Кустошия 0 - 0 Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц
РУС3 17:00
Красний Смоленск Красний Смоленск 1 - 0 Рязан Рязан
СЛВН2 17:00
Декани Декани 0 - 1 НШ Драва НШ Драва
СЛВН2 17:00
Радомлье Радомлье 2 - 1 Брда Доброво Брда Доброво
СЛВН2 17:00
Доб Доб 4 - 4 Нафта Нафта
ИТАБ 17:00
Венеция Венеция 1 - 0 Виченца Виртус Виченца Виртус
СЛВН2 17:00
Билье Билье 5 - 2 Белтинци Белтинци
СЪРБ 17:00
Явор Иваница Явор Иваница 1 - 1 Златибор Чайетина Златибор Чайетина
СЪРБ 17:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 4 - 2 Рад Белград Рад Белград
СЪРБ 17:00
Чукарички Чукарички 4 - 0 Мачва Шабац Мачва Шабац
БиХ 17:00
Олимпик Сараево Олимпик Сараево 1 - 4 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
ШОТ 17:00
Сейнт Мирън Сейнт Мирън 0 - 1 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 2 - 0 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ШОТ 17:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 1 - 1 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед
БРАБ 17:00
Фигейренсе Фигейренсе 2 - 2 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ФИН3 17:00
ПЕПО ПЕПО 3 - 1 Кифен Кифен
ФИН1 17:00
МуСа МуСа 1 - 1 МП МП
ИСЛ1 17:00
Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 0 - 3 ИБВ ИБВ
ИСЛ1 17:00
Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур 2 - 4 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик
ШВЦР2 17:00
Цюрих II Цюрих II 0 - 1 Бавой Бавой
ШВЦР2 17:00
ИФ Ювентус ИФ Ювентус 2 - 1 Базел II Базел II
СЪРБ 17:00
Бачка Топола Бачка Топола 3 - 0 Спартак Суботица Спартак Суботица
ШЦ1ЛК 17:00
Линт Линт 2 - 3 Балцерс Балцерс
ШЦ1ЛК 17:00
Ешен/Маурен Ешен/Маурен 1 - 1 Туген Туген
ШЦ1ЛК 17:00
Хьонг Хьонг 5 - 0 Талвил Талвил
ШЦ1ЛК 17:00
Госау Госау 4 - 0 Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих
ШЦ1ЛК 17:00
Волен Волен 1 - 0 Солотурн Солотурн
ШЦ1ЛК 17:00
Цуг Цуг 2 - 1 Голдау Голдау
ШЦ1ЛК 17:00
Грасхопър II Грасхопър II 4 - 2 Баден Баден
ШВЦР2 17:00
Кьониц Кьониц 1 - 6 Раперсвил-Йона Раперсвил-Йона
ШВЦР2 17:00
Брюл Брюл 1 - 0 Сион II Сион II
БEЛ 17:15
Беерсхот Беерсхот 3 - 2 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
ЧЕХ2 17:30
Простеев Простеев 1 - 1 Таборско Таборско
ГЕРОЛ 17:30
Олденбургер ШФ Олденбургер ШФ 2 - 2 Любек II Любек II
ПОР 17:30
Маритимо Маритимо 2 - 1 Тондела Тондела
ЧЕХ 17:30
Теплице Теплице 2 - 1 Баник Острава Баник Острава
ЧЕХ2 17:30
Тринец Тринец 0 - 5 Височина Ихлава Височина Ихлава
ЧЕХ2 17:30
Лишен Лишен 1 - 0 Влашим Влашим
ЧЕХ 17:30
Карвина Карвина 0 - 0 Млада Болеслав Млада Болеслав
ЧЕХ 17:30
Злин Злин 0 - 1 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ГЕРОЛ 17:30
Дуденхофен Дуденхофен 2 - 1 Епелборн Епелборн
ХОЛ1 17:30
НАК Бреда НАК Бреда 2 - 1 ПСВ II ПСВ II
ХОЛ 17:30
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 4 - 0 Спарта Ротердам Спарта Ротердам
ШВЕЦ2 18:00
Сюрианска Сюрианска 1 - 0 Брумьола Брумьола
МЛТ 18:00
Биркиркара Биркиркара 0 - 3 Моста Моста
ИСЛ1 18:00
Гриндавик Гриндавик 3 - 1 Магни Магни
ШВЕЦ2 18:00
Еншьопингс Еншьопингс 3 - 1 ИФК Йостерокер ИФК Йостерокер
ШВЕЦ2 18:00
Гуте Гуте 1 - 1 Арамейска/Сюрианска Арамейска/Сюрианска
АВСРЛ 18:00
Мансдорф-Гросензерсдорф Мансдорф-Гросензерсдорф 3 - 0 Нойзидъл Нойзидъл
РУС3 18:00
Муром Муром 1 - 1 Родина Москва Родина Москва
ФРА 18:00
Сент Етиен Сент Етиен 0 - 3 Рен Рен
МЛТ 18:00
Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 2 - 0 Лия Атлетик Лия Атлетик
ГЕРОЛ 18:00
Волфенбютел Волфенбютел 0 - 0 Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм
ГЕРОЛ 18:00
Бухония Флиден Бухония Флиден 2 - 1 Диткирхен Диткирхен
ДАН 18:00
Мидтиланд Мидтиланд 1 - 0 Рандерс Рандерс
БЪЛБ 18:00
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 0 - 1 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
ПОЛ2 18:00
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 2 - 0 Старгард Шчечински Старгард Шчечински
АВС 18:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 0 - 2 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 1 - 2 Рапид Виена Рапид Виена
АВС 18:00
Рийд Рийд 1 - 3 Залцбург Залцбург
АВСРЛ 18:00
Лаутерах Лаутерах 2 - 4 Хохенемс Хохенемс
АВСРЛ 18:00
Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург 2 - 1 Пинзгау Шаалфелден Пинзгау Шаалфелден
ШЦ1ЛК 18:00
Парадисо Парадисо 2 - 1 Диетикон Диетикон
БЛР 18:00
Торпедо БелАЗ Торпедо БелАЗ 0 - 1 Неман Гродно Неман Гродно
ШЦ1ЛК 18:00
Натерс Натерс 5 - 1 Вьове Спортс Вьове Спортс
ШЦ1ЛК 18:00
Адзури 90 Адзури 90 0 - 3 Лозана Спорт II Лозана Спорт II
ШЦ1ЛК 18:00
Мерен Мерен 3 - 1 Мартини Спортс  Мартини Спортс
ШЦ1ЛК 18:00
Мутенц Мутенц 2 - 2 Буокс Буокс
ШЦ1ЛК 18:00
Тере Сейнте Тере Сейнте 0 - 4 Ла Шо дьо Фон Ла Шо дьо Фон
ШЦ1ЛК 18:00
Санкт Гален II Санкт Гален II 1 - 4 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен
ХЪРВ 18:00
Истра 1961 Истра 1961 1 - 0 Шибеник Шибеник
СЛВН 18:30
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 2 - 0 Алуминий Алуминий
ШВЕЦС 18:30
Халмстад Халмстад 2 - 0 Люнгшиле Люнгшиле
ПОЛ 18:30
Лехия Гданск Лехия Гданск 4 - 0 Подбешкидзе Подбешкидзе
ШВЦ1 18:30
Вил Вил 3 - 1 Тюн Тюн
ВЛ2ДЕ 18:30
Саутхямптън (23) Саутхямптън (23) 2 - 2 Уест Хям Юнайтед (23) Уест Хям Юнайтед (23)
ФИН1 18:30
Гнистан Гнистан 2 - 1 СДЖК Академия СДЖК Академия
ГЪР 18:30
Волос НФК Волос НФК 0 - 0 ПАОК ПАОК
ШВЕЦС 18:30
Браге Браге 1 - 2 Йостерс Йостерс
ШВЕЦС 18:30
Вестерос СК Вестерос СК 2 - 2 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ГЕРОЛ 18:30
Емелсхаузен Емелсхаузен 1 - 4 ФФ Енгерс 07 ФФ Енгерс 07
БЪЛ 18:45
Лудогорец Лудогорец 2 - 0 Берое Берое
РУМ2 18:45
Петролул 52 Петролул 52 0 - 1 Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш
СЛВК2 19:00
Подбрезова Подбрезова 1 - 2 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш
ШВЦР2 19:00
Етоал Каруж Етоал Каруж 1 - 0 Брейтенрайн Брейтенрайн
ЕСТЕА 19:00
Вапрус Вапрус 1 - 0 Маарду Маарду
ИТА 19:00
Каляри Каляри 0 - 2 Лацио Лацио
СЛВН2 19:00
Кърка Кърка 4 - 1 Кръшко Кръшко
ИРЛ 19:00
Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед 1 - 0 Слиго Роувърс Слиго Роувърс
БиХ 19:00
Вележ Вележ 2 - 1 Радник Биелина Радник Биелина
НОР 19:00
Молде Молде 0 - 1 Сандефьор Сандефьор
ЕСТЕА 19:00
Тамека II Тамека II 1 - 5 Пярну Пярну
ТУР1 19:00
Акхисарспор Акхисарспор 2 - 0 Балъкесирспор Балъкесирспор
ТУР1 19:00
Бурсаспор Бурсаспор 1 - 2 Гиресунспор Гиресунспор
ТУР 19:00
Трабзонспор Трабзонспор 3 - 1 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
ЧЕХ2 19:00
Усти над Лабем Усти над Лабем 1 - 1 Хрудим Хрудим
ПОЛ2 19:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 2 - 2 Погон Шедълце Погон Шедълце
ПОЛ2 19:00
Сокол Острода Сокол Острода 2 - 0 Жнич Пръжков Жнич Пръжков
СЪРБ 19:00
Младост Лучани Младост Лучани 0 - 4 Цървена звезда Цървена звезда
СЛВК 19:00
Сеница Сеница 0 - 2 Спартак Търнава Спартак Търнава
ШЦ1ЛК 19:00
Йънг Бойс II Йънг Бойс II 7 - 0 Олимпик дьо Женева Олимпик дьо Женева
ИТА 19:00
Сампдория Сампдория 2 - 3 Беневенто Беневенто
ШВЦ1 19:00
Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 2 - 1 Криенс Криенс
ЕСТЕА 19:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 1 - 0 Нъме Юнайтед Нъме Юнайтед
ПОЛ2 19:00
Битовия Битов Битовия Битов 0 - 1 СКРА Честохова СКРА Честохова
МОЛД 19:00
Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени 0 - 1 Милсами Милсами
ШВЦР2 19:00
Стад Нион Стад Нион 1 - 1 Белинзона Белинзона
ИСП2 19:15
Малага Малага 1 - 0 Алкоркон Алкоркон
АЗР 19:15
Кешла Кешла 2 - 3 Зира Зира
ИСП2 19:15
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 2 - 0 Херона Херона
ИСП2 19:15
УД Логронес УД Логронес 1 - 1 Кастейон Кастейон
ЧИЛИБ 19:30
Депортес Темуко Депортес Темуко 3 - 1 Барнечея Барнечея
ИСП 19:30
Елче Елче 0 - 3 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
АНГ 19:30
Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън 3 - 3 Челси Челси
УКР 19:30
Александрия Александрия 4 - 1 Днипро-1 Днипро-1
ГЕР 19:30
Шалке 04 Шалке 04 1 - 3 Вердер Бремен Вердер Бремен
БEЛ 19:30
Мехелен Мехелен 2 - 0 Синт Тройден Синт Тройден
УЕЛС 19:45
Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед 0 - 1 Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед
ХОЛ 19:45
Фортуна Ситард Фортуна Ситард 3 - 3 АЗ АЗ
ФРА2 20:00
Гингам Гингам 1 - 0 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
ШВЦР 20:00
Сион Сион 0 - 0 Йънг Бойс Йънг Бойс
ФРА2 20:00
Нанси Нанси 0 - 1 Льо Авър Льо Авър
ФРА2 20:00
Ниор Ниор 2 - 2 Париж Париж
ФРА2 20:00
Роде Роде 2 - 1 Дюнкерк Дюнкерк
ГВАТ 20:00
Малакатеко Малакатеко 1 - 0 Комуникасьонес Комуникасьонес
ХЪР2 20:00
Интер Запрешич Интер Запрешич 0 - 1 Осиек II Осиек II
БЛР 20:00
БАТЕ БАТЕ 2 - 4 Динамо Брест Динамо Брест
СЛВК 20:00
Земплин Михайловце Земплин Михайловце 2 - 0 Похроние Похроние
ФРА2 20:00
Шамбли Шамбли 2 - 1 Шатору Шатору
ФРА2 20:00
Амиен СК Амиен СК 0 - 0 По По
ЧЕХ 20:00
Славия Прага Славия Прага 3 - 0 Словачко Словачко
ШВЦР 20:00
Цюрих Цюрих 2 - 2 Лугано Лугано
ХЪР2 20:00
Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец 4 - 3 Юнак Юнак
СЛВН2 20:00
Брежице Брежице 1 - 0 Приморие Приморие
РУС 20:00
Сочи Сочи 1 - 1 Краснодар Краснодар
СЛВК 20:00
Злате Моравце Злате Моравце 4 - 0 Жилина Жилина
СЛВК 20:00
Нитра Нитра 3 - 0 Серед Серед
МЕК2 20:00
Тласкала Тласкала 0 - 3 Атланте Атланте
СЛВК 20:00
Слован Братислава Слован Братислава 5 - 0 Ружомберок Ружомберок
СЛВК2 20:00
Скалица Скалица 1 - 1 Пучов Пучов
АВСРЛ 20:00
Щурм Грац II Щурм Грац II 3 - 1 Алерхайлиген Алерхайлиген
ШЦ1ЛК 20:00
Шеноа Шеноа 1 - 0 Ланси Ланси
ФРА2 20:00
Валансиен Валансиен 1 - 0 Каен Каен
ФРА2 20:00
Аячо Аячо 1 - 1 Сошо Сошо
КРЛА 20:00
Кофутпа Кофутпа 2 - 1 Кариари Пококи Кариари Пококи
ХЪРВ 20:05
Осиек Осиек 2 - 1 Горица Загреб Горица Загреб
ПОР 20:30
Бенфика Бенфика 2 - 0 Морейренсе Морейренсе
УНГ 20:30
Залаегерсег Залаегерсег 3 - 1 Дьошгьор Дьошгьор
КИП 20:30
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 2 - 1 АЕЛ АЕЛ
ГЪР 20:30
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 2 - 0 Панайтоликос Панайтоликос
АФКШЛ 20:45
Пахтакор Пахтакор 2 - 1 Естеглал Естеглал
ПОЛ 21:00
Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток 0 - 1 Заглембе Любин Заглембе Любин
ЕГИП 21:00
Танта Танта 0 - 1 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ХОЛ 21:00
Хееренвеен Хееренвеен 1 - 0 ВВВ ВВВ
АВС1 21:00
Амщететн Амщететн 3 - 3 Дорнбирн Дорнбирн
ПЕРУ 21:00
УТК Кахамарка УТК Кахамарка 3 - 0 Сиенсиано Сиенсиано
БЪЛ 21:05
Ботев Пловдив Ботев Пловдив 2 - 1 Левски Левски
МАР 21:15
Хасания Агадир Хасания Агадир 2 - 1 ФУС Рабат ФУС Рабат
НОР 21:30
Стрьомгодсет Стрьомгодсет 0 - 0 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
СЛВН2 21:30
Рудар Велене Рудар Велене 1 - 1 Триглав Триглав
ИСП2 21:30
Фуенлабрада Фуенлабрада 1 - 0 Албасете Албасете
РУМ 21:30
Виторул Виторул 4 - 1 Астра Астра
ИРЛ 21:30
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 2 - 0 Шелбърн Шелбърн
ИТЛП 21:45
Леко Леко 1 - 0 Джана Ермино Джана Ермино
ИТЛП 21:45
Вис Песаро Вис Песаро 2 - 2 Леняго Салус Леняго Салус
БЕЛ2 21:45
РУДМ РУДМ 3 - 1 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило
ИТЛП 21:45
Кавезе Кавезе 0 - 1 Вибонезе Вибонезе
БEЛ 21:45
Гент Гент 2 - 3 АХ Льовен АХ Льовен
ИТА 21:50
Интер Интер 4 - 3 Фиорентина Фиорентина
БРАБ 22:00
ССА ССА 3 - 2 Ювентуде Ювентуде
КОЛБ 22:00
Янерос Янерос 1 - 1 Леонес Леонес
ЧИЛИ 22:00
Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар 2 - 2 Универсидад Католика Универсидад Католика
ИСП 22:00
Реал Бетис Реал Бетис 2 - 3 Реал Мадрид Реал Мадрид
АНГ 22:00
Бърнли Бърнли 0 - 1 Саутхямптън Саутхямптън
ХОЛ 22:00
Аякс Аякс 2 - 1 Витес Витес
ФРА 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 1 - 1 Метц Метц
ГВАТ 22:00
Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа 2 - 0 Изтапа Изтапа
БРАЦ 22:00
Сао Бенто Сао Бенто 1 - 1 Боа Боа
МЛТ 22:15
Балзан Балзан 0 - 1 Валета Валета
МЛТ 22:15
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 1 - 1 Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус
САЩ 22:30
Нешвил СК Нешвил СК 1 - 1 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
БРАБ 22:30
Витория Витория 3 - 1 Оесте Оесте
ЕКВ 22:45
Мушук Руна Мушук Руна 2 - 1 Гуаякил Сити Гуаякил Сити
ПОР 23:00
Боависта Боависта 0 - 5 Порто Порто
КОЛБ 23:00
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 0 - 0 Реал Картахена Реал Картахена
КОЛБ 23:00
Баранкила Баранкила 0 - 1 Кортулуа Кортулуа
БРАЦ 23:00
Императриц Императриц 1 - 2 Феровиарио Феровиарио
КРПД 23:00
Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 0 - 1 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес
ПЕРУ 23:00
Карлос Щайн Карлос Щайн 0 - 2 Алианса Лима Алианса Лима
ЕКВ2 23:00
Фуерца Амариля Фуерца Амариля 0 - 0 Атлетико Санто Доминго Атлетико Санто Доминго
ЕКВ2 23:00
Гуаласео Гуаласео 1 - 0 Америка де Кито Америка де Кито
КРЛА 23:00
Гуанакастека Гуанакастека 2 - 2 Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито
ЕКВ2 23:00
Санта Рита Винсес Санта Рита Винсес 1 - 1 9 октомври 9 октомври
ПЕРУ 23:30
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 0 - 1 Карлос Манучи Карлос Манучи