Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КАНД 00:00
Брантфорд Галакси Брантфорд Галакси 2 - 3 СК Скарбъроу СК Скарбъроу
КРЛА 00:00
Пунтаренас Пунтаренас 2 - 1 АД Санта Роса АД Санта Роса
ОФЛ 00:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 5 - 4 Филаделфия Юниън II Филаделфия Юниън II
КОЛА 00:00
Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга 1 - 1 Патриотас Бояка Патриотас Бояка
БРАБ 00:30
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 1 - 1 Парана Парана
ЧИЛИ 00:30
Аудакс Италиано Аудакс Италиано 0 - 0 Курико Унидо Курико Унидо
БРА 01:00
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 1 - 0 Бая Бая
КРПД 01:00
Гуадалупе Гуадалупе 4 - 1 Перес Селедон Перес Селедон
МЕК 01:00
Гуадалахара Гуадалахара 2 - 1 Мазатлан Мазатлан
БРА 01:00
Интернасионал Интернасионал 1 - 1 Сао Пауло Сао Пауло
БРАЦ 01:00
Вила Нова Вила Нова 0 - 0 Трезе Трезе
ЕКВ 01:00
Олмедо Олмедо 3 - 2 Аукас Аукас
БРАД 01:00
Атлетико Акреано Атлетико Акреано 2 - 2 Брагантино ПА Брагантино ПА
БРАД 01:00
Фаст Клубе Фаст Клубе 0 - 0 Рио Бранко Рио Бранко
БРАЦ 01:00
Ботафого ПБ Ботафого ПБ 1 - 1 Пайсанду Пайсанду
БРАД 01:30
Калденсе Калденсе 0 - 3 Атлетико Алагоиняс Атлетико Алагоиняс
ПЕРУ 02:00
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 2 - 1 Аякучо Аякучо
САЩ 02:00
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 4 - 0 ФК Синсинати ФК Синсинати
КАНД 02:00
Воркута Воркута 1 - 1 Хамилтън Сити Хамилтън Сити
ОФЛ 02:00
Шарлът Индипендънс Шарлът Индипендънс 1 - 3 Мемфис 901 Мемфис 901
ОФЛ 02:00
Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс 0 - 1 Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик
КОЛА 02:05
Енвигадо Енвигадо 1 - 0 Хуниор Хуниор
ПАР 02:30
Сол де Америка Сол де Америка 2 - 4 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
ПАР 02:30
Серо Портеньо Серо Портеньо 3 - 1 Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион
ОФЛ 02:30
Бирмингам Легион Бирмингам Легион 1 - 2 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ПАР 02:30
Либертад Либертад 3 - 0 Спортиво Сан Лоренсо Спортиво Сан Лоренсо
ОФЛ 02:30
Маями ФК Маями ФК 0 - 1 Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс
КРЛА 03:00
Санта Ана Санта Ана 2 - 0 Кармелита Кармелита
БРА 03:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 3 - 1 Гремио Гремио
ОФЛ 03:00
Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс 1 - 0 Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК
ОФЛ 03:00
Сейнт Луис Сейнт Луис 0 - 1 Луисвил Сити Луисвил Сити
ОФЛ 03:00
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 1 - 1 Реал Монархс Реал Монархс
МЕК 03:00
Пумас УНАМ Пумас УНАМ 1 - 1 Некакса Некакса
НХЛ 03:10
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 2 - 2 Далас Старс Далас Старс
ЕКВ 03:30
Текнико Университарио Текнико Университарио 0 - 5 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
ЕКВ 03:30
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 1 - 1 Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил
ХОНД 04:00
УПНФМ УПНФМ 2 - 3 Мотагуа Мотагуа
НБА 04:10
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 117 - 107 Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс
КОЛА 04:10
Депортес Толима Депортес Толима 1 - 0 Америка де Кали Америка де Кали
АВНПЛ 04:15
Уъдън Уестън Уъдън Уестън 1 - 2 Монаро Пантърс Монаро Пантърс
ОФЛ 04:30
Ел Пасо Локомотиве Ел Пасо Локомотиве 0 - 0 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
ОФЛ 04:30
Рено 1868 Рено 1868 1 - 1 Сакраменто Републик Сакраменто Републик
КРПД 05:00
Алауеленсе Алауеленсе 2 - 0 Ередияно Ередияно
МЕК 05:06
Монтерей Монтерей 0 - 2 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
ОФЛ 05:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 1 - 0 Ориндж Каунти Ориндж Каунти
ОФЛ 05:30
Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс 2 - 2 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
ЯП3 07:00
Сагамихара Сагамихара 3 - 2 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП 07:00
Вегалта Сендай Вегалта Сендай 2 - 3 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП3 07:00
ЙССЦ ЙССЦ 1 - 6 Серезо Осака II Серезо Осака II
ЯП3 07:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 4 - 2 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе
ЮКОР2 07:30
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс 1 - 2 Теджън Хана Ситизън Теджън Хана Ситизън
АВНПЛ 07:30
Уулонгонг Уулвс Уулонгонг Уулвс 1 - 0 Уестърн Сидни Уондърърс (21) Уестърн Сидни Уондърърс (21)
АВНПЛ 07:30
Чарлстън Адзури Чарлстън Адзури 1 - 0 Уестън Уъркърс Уестън Уъркърс
АВНПЛ 08:00
Рокдейл Сити Сънс Рокдейл Сити Сънс 3 - 2 АПИА Лейхард Тайгърс АПИА Лейхард Тайгърс
ЯП3 08:00
Гамба Осака (23) Гамба Осака (23) 2 - 0 Роасо Кумамото Роасо Кумамото
ЯП3 08:00
Гифу Гифу 3 - 1 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
ЯП2 08:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 1 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП2 08:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 1 - 3 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ЮКОР 08:00
Съннам Съннам 0 - 6 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЮКОР 08:00
Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк 0 - 2 Кануън Кануън
АВНПЛ 09:00
СК Уондърърс СК Уондърърс 1 - 4 Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър
РУС3 09:00
Сахалин Сахалин 0 - 0 Знамя Ногинск Знамя Ногинск
АВНПЛ 09:00
Куинсланд Лайънс Куинсланд Лайънс 4 - 0 Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II
ЯП3 09:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 0 - 0 Грула Мориока Грула Мориока
ЯП3 09:00
Имабари Имабари 2 - 1 Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори
РУС3 09:00
Чита Чита 0 - 1 Ленинградец Ленинградец
АВНПЛ 09:30
Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед 1 - 1 Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс
ЮКОР2 10:00
Кьоннам Кьоннам 3 - 1 Чунгнам Асан Чунгнам Асан
КИТ1 10:00
Куншан Куншан 3 - 2 Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан
ЯП2 10:00
Токио Верди Токио Верди 1 - 0 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП2 10:00
Мито Холихок Мито Холихок 3 - 1 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
ЯП 10:00
Саган Тосу Саган Тосу 3 - 0 Токио Токио
БЪЛЖЛ 10:00
Пълдин (Ж) Пълдин (Ж) 0 - 6 Локомотив Пловдив (Ж) Локомотив Пловдив (Ж)
ЮКОР 10:30
Сангджу Сангму Сангджу Сангму 0 - 1 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
ЮКОР 10:30
Таегу Таегу 2 - 2 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
КИТ1 10:30
Шънси Чанан Шънси Чанан 0 - 2 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
КИТ 10:30
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 2 - 0 Хенан Жануе Хенан Жануе
КИТ 10:30
Шънджън Шънджън 0 - 1 Цзянсу Сайнти Цзянсу Сайнти
КИТ 10:30
Шандун Лунън Шандун Лунън 0 - 0 Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф
РУС3 11:00
Зенит Иркутск Зенит Иркутск 1 - 0 Динамо Москва II Динамо Москва II
БЪЛЖЛ 11:00
Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж) 0 - 2 Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж)
АВНПЛ 11:00
Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик 1 - 1 Голд Коуст Найтс Голд Коуст Найтс
ЯП 11:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 0 - 2 Ойта Тринита Ойта Тринита
КИТ1 11:00
Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню 0 - 2 Чънду Бетър Сити Чънду Бетър Сити
ЧЕХ2 11:15
Бланско Бланско 1 - 2 Виктория Жижков Виктория Жижков
АВС1 11:30
Рапид Виена II Рапид Виена II 2 - 3 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
АВСРЛ 11:30
ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау 5 - 1 Хал Хал
АВСРЛ 11:30
Сваровски Тирол II Сваровски Тирол II 3 - 0 Телфс Телфс
СЛВК2 11:30
Петржалка Петржалка 1 - 2 Шаморин Шаморин
АВСРЛ 11:30
Имст Имст 1 - 0 Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II
СЛВК2 11:30
Слован Братислава II Слован Братислава II 1 - 2 Партизан Бардейов Партизан Бардейов
ГЕРОЛ 11:45
ХЕБК ХЕБК 1 - 1 Сюдерелбе Сюдерелбе
РУМ2 12:00
Металоглобус Металоглобус 0 - 0 Университатея Клуж Университатея Клуж
ЯП 12:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 1 - 2 Гамба Осака Гамба Осака
ЯП2 12:00
Точиги Точиги 2 - 0 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ЯП3 12:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 0 - 3 Нагано Парсейро Нагано Парсейро
РУС3 12:00
Урал II Урал II 1 - 2 Тюмен Тюмен
ФТРГ 12:00
Маргарита Гаспарян Маргарита Гаспарян 0 - 2 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ФТРГ 12:00
Анна Блинкова Анна Блинкова 1 - 2 Астра Шарма Астра Шарма
ФТРГ 12:00
Виктория Азаренка Виктория Азаренка 2 - 0 Данка Ковинич Данка Ковинич
ФТРГ 12:00
Яник Синер Яник Синер 3 - 0 Давид Гофен Давид Гофен
ФТРГ 12:00
Себастиян Корда Себастиян Корда 3 - 1 Андреас Сепи Андреас Сепи
ФТРГ 12:00
Айла Томлянович Айла Томлянович 0 - 2 Мария Сакари Мария Сакари
ФТРГ 12:00
Мари Бузкова Мари Бузкова 1 - 2 Кая Канепи Кая Канепи
ФТРГ 12:00
Камила Рахимова Камила Рахимова 2 - 0 Шелби Роджърс Шелби Роджърс
ФТРГ 12:00
Мадисън Инглис Мадисън Инглис 0 - 2 Екатерина Александрова Екатерина Александрова
ФТРГ 12:00
Бенджамин Бонси Бенджамин Бонси 3 - 1 Емил Руусувори Емил Руусувори
ЯП2 12:30
Рюкю Рюкю 0 - 1 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЕСТ 13:00
Легион Легион 3 - 1 Тамека Тамека
ЯП2 13:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 1 - 2 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма
РУС3 13:00
Луки-Енергия Луки-Енергия 2 - 1 Коломна Коломна
ИСП2 13:00
Луго Луго 0 - 2 Алмерия Алмерия
ИСП 13:00
Осасуна Осасуна 1 - 3 Леванте Леванте
РУС1 13:00
Енисей Енисей 0 - 1 Краснодар II Краснодар II
ЮКОР 13:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 5 - 3 Гвангджу Гвангджу
ЯП 13:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 1 - 3 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
ЯП 13:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 0 - 1 Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале
КАЗХ 13:00
Окжетпес Окжетпес 3 - 3 Кайрат Кайрат
ХОЛ 13:15
Фейенорд Фейенорд 4 - 2 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
ХОЛ1 13:15
Де Граафшап Де Граафшап 2 - 0 НЕК НЕК
ПОР2 13:15
Мафра Мафра 2 - 1 Бенфика II Бенфика II
ФТРГ 13:30
Анна-Каролина Шмидлова Анна-Каролина Шмидлова 2 - 0 Винъс Уилямс Винъс Уилямс
ТУР 13:30
Ризеспор Ризеспор 1 - 1 Аланияспор Аланияспор
ИТА 13:30
Специя Специя 1 - 4 Сасуоло Сасуоло
ФТРГ 13:30
Юрий Родионов Юрий Родионов 3 - 2 Жереми Шарди Жереми Шарди
ФТРГ 13:30
Даниел Еванс Даниел Еванс 2 - 3 Кей Нишикори Кей Нишикори
ФТРГ 13:30
Томаш Махач Томаш Махач 2 - 3 Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц
ФТРГ 13:30
Федерико Кория Федерико Кория 3 - 0 Джейсън Юнг Джейсън Юнг
ФТРГ 13:30
Пабло Андухар Пабло Андухар 0 - 3 Стефано Травалия Стефано Травалия
ФТРГ 13:30
Елиот Беншетри Елиот Беншетри 0 - 3 Джон Иснър Джон Иснър
ПОЛ1 13:40
ЛКС Лодз ЛКС Лодз 4 - 1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
УКР 14:00
Лвов Лвов 0 - 5 Заря Заря
АНГ 14:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 1 Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед
ГЕР3 14:00
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 1 - 1 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
КИТ1 14:00
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 0 - 1 Нантун Жиюн Нантун Жиюн
ТУР1 14:00
Бандърмаспор Бандърмаспор 2 - 2 Самсунспор Самсунспор
ГЕР4 14:00
Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II 7 - 0 Хайдер ШФ Хайдер ШФ
РУС1 14:00
Иртиш Омск Иртиш Омск 1 - 0 Факел Факел
ТАДЖ 14:00
Душанбе 83 Душанбе 83 1 - 0 Локомотив Памир Локомотив Памир
ФТРГ 14:00
Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович 2 - 1 Анна-Лена Фридзам Анна-Лена Фридзам
ФТРГ 14:00
Марко Чечинато Марко Чечинато 3 - 0 Алекс Де Минор Алекс Де Минор
ТАДЖ 14:00
ЦСКА Памир ЦСКА Памир 1 - 0 Истиклол Истиклол
ФТРГ 14:00
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 0 Сара Сорибес Тормо Сара Сорибес Тормо
УЗБЕ 14:00
Коканд-1912 Коканд-1912 2 - 1 Буньодкор Буньодкор
ТАДЖ 14:00
Хатлон Хатлон 2 - 3 Худжанд Худжанд
РУС3 14:00
Калуга Калуга 1 - 2 Сокол Саратов Сокол Саратов
ДАН3 14:00
АБ АБ 0 - 0 ХИК ХИК
ДАН3 14:00
Холстебро Холстебро 4 - 1 Сфб-Оуре Сфб-Оуре
ДАН3 14:00
Тистед Тистед 1 - 0 Орхус Фремад Орхус Фремад
ШВЕЦ1 14:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 1 - 1 Солентуна Солентуна
ТАЙЛ2 14:00
Прае Юнайтед Прае Юнайтед 2 - 0 Након Патом Након Патом
ТАЙЛ 14:00
Након Ратчасима Након Ратчасима 3 - 3 Сухотай Сухотай
РУС3 14:00
Носта Носта 3 - 3 Волна Нижегородская Волна Нижегородская
ТАЙЛ2 14:00
Удон Тани Удон Тани 0 - 2 Ранонг Юнайтед Ранонг Юнайтед
ГРУК 14:00
Гагра Гагра 0 - 0 Дила Дила
ГРУК 14:00
Сабуртало Сабуртало 2 - 0 Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси
ШВЕЦ1 14:00
Утсиктен Утсиктен 0 - 1 Линдоме Линдоме
РУС 14:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 2 - 3 Ростов Ростов
РУС1 14:00
Спартак Москва II Спартак Москва II 1 - 0 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
ТАЙЛ 14:00
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 0 - 2 БГ Патхум Юнайтед БГ Патхум Юнайтед
ФРА 14:00
Бордо Бордо 0 - 0 Ница Ница
ШОТ 14:00
Мъдъруел Мъдъруел 1 - 5 Рейнджърс Рейнджърс
ЛАТ 14:00
Йелгава Йелгава 2 - 0 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс
КОСОВ 14:30
Гиляни Гиляни 0 - 0 Балкани Сува река Балкани Сува река
ГЕР4 14:30
БAK'07 БAK'07 3 - 1 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
РУС3 14:30
Твер Твер 0 - 0 Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург
ДАН1 14:30
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 0 - 3 Виборг Виборг
ГЕР2 14:30
Нюрнберг Нюрнберг 1 - 0 Зандхаузен Зандхаузен
ГЕР4 14:30
Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде 1 - 3 Алтглинике Алтглинике
ГЕР4 14:30
Херта БШК II Херта БШК II 1 - 0 Кемницер Кемницер
ГЕР4 14:30
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 1 - 1 Енерги Котбус Енерги Котбус
ГЕР4 14:30
БФК Динамо БФК Динамо 2 - 2 Оптик Ратенов Оптик Ратенов
БEЛ 14:30
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 2 - 2 Зулте Варегем Зулте Варегем
ГЕР2 14:30
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 0 - 1 Бохум Бохум
ГЕР2 14:30
Санкт Паули Санкт Паули 4 - 2 Хайденхайм Хайденхайм
КИТ1 14:35
Суджоу Донгву Суджоу Донгву 2 - 3 Пекин СЮ Пекин СЮ
КИТ1 14:35
Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун 1 - 0 Ляонин Шънян Ляонин Шънян
РУС3 15:00
Металург Липецк Металург Липецк 1 - 1 Химик-Арсенал Химик-Арсенал
ЕСТ 15:00
Нъме Калю Нъме Калю 2 - 1 Транс Транс
КИТ 15:00
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 1 - 0 Далян Про Далян Про
ТАЙЛ2 15:00
Чангмай Чангмай 5 - 0 Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил
ДАН1 15:00
Фредериция Фредериция 1 - 0 Силкеборг Силкеборг
РУС3 15:00
Салют-Белгород Салют-Белгород 6 - 0 Химки II Химки II
ГЕР3 15:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 3 - 0 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн
AНГЧ 15:00
Бристол Сити Бристол Сити 2 - 0 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
ГЕРОЛ 15:00
ТФД Велберт ТФД Велберт 3 - 3 Унион Нететал Унион Нететал
ДАНДС 15:00
КФУМ Копенхаген КФУМ Копенхаген 2 - 2 Хусум Хусум
ИСП 15:00
Ейбар Ейбар 1 - 2 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
ФТРГ 15:00
Беноа Пер Беноа Пер 3 - 0 Соон Воо Квон Соон Воо Квон
ТАЙЛ2 15:00
Сисакет Сисакет 0 - 2 Аутая Юнайтед Аутая Юнайтед
УЗБЕ 15:00
Машал Машал 0 - 1 Сурхан Сурхан
ГЕРОЛ 15:00
Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ 0 - 2 Виктория Хамбург Виктория Хамбург
ГЕРОЛ 15:00
Рюгенберген Рюгенберген 7 - 3 Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III
ГЕРОЛ 15:00
Льохбрюж Льохбрюж 0 - 1 Дасендорф Дасендорф
ГЕРОЛ 15:00
Тодесфелде Тодесфелде 1 - 3 Ейшеде Ейшеде
ГЕР4 15:00
Хавелс Хавелс 3 - 0 Йеделох Йеделох
ГЕР4 15:00
Санкт Паули II Санкт Паули II 2 - 1 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
РУС3 15:00
Лада Димитровград Лада Димитровград 1 - 1 Криля Советов II Криля Советов II
ШВЕЦ1 15:00
Берга Берга 0 - 0 Йефле Йефле
ТАЙЛ 15:00
Прачуап Прачуап 0 - 3 Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити
НОР2 15:00
Квик Халден Квик Халден 1 - 2 Братвог Братвог
ШВЦР2 15:00
Мюнсинген Мюнсинген 0 - 2 Ивердон Спорт Ивердон Спорт
ЛАТ 15:00
Вентспилс Вентспилс 2 - 0 Тукумс Тукумс
ФИН3 15:00
ОЛС ОЛС 2 - 1 ГБК ГБК
ФИН3 15:00
РоПС II РоПС II 1 - 0 ВИФК ВИФК
ШВЕЦ1 15:00
Лунд Лунд 1 - 2 Ландскруна Ландскруна
ШВЕЦ1 15:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 4 - 0 Ескилсмине Ескилсмине
ТАЙЛ 15:00
Районг Районг 0 - 2 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
РУС1 15:00
Чертаново Чертаново 0 - 0 Торпедо Москва Торпедо Москва
ГЕРОЛ 15:00
1. ФК Мерзебург 1. ФК Мерзебург 3 - 0 Плауен Плауен
ЛИТ 15:00
Банга Банга 1 - 2 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
ГЕР4 15:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 1 Бон СК Бон СК
ДАН 15:00
Сьонерюск Сьонерюск 3 - 1 Олборг Олборг
ДАН 15:00
ОГФ ОГФ 4 - 2 ОБ ОБ
ГЕРОЛ 15:00
ШФК Херта ШФК Херта 2 - 1 Лок Щендал Лок Щендал
ГЕРОЛ 15:00
Ханза Рощок II Ханза Рощок II 2 - 1 Щраусберг Щраусберг
ГЕРОЛ 15:00
Херта Зелендорф Херта Зелендорф 6 - 0 Рощокер Рощокер
ГЕРОЛ 15:00
Виктория Зеелов Виктория Зеелов 0 - 2 Тасмания Берлин Тасмания Берлин
МАЛС 15:15
Сабах Сабах 3 - 2 Мелака Юнайтед Мелака Юнайтед
КАЗХ 15:15
Астана Астана 3 - 0 Жетису Жетису
УНГ2 15:15
Дьормот Дьормот 2 - 0 Вашаш Вашаш
ФТРГ 15:30
Борна Чорич Борна Чорич 1 - 3 Норберт Гомбос Норберт Гомбос
ФТРГ 15:30
Доминик Кьопфер Доминик Кьопфер 3 - 1 Антоан Хоанг Антоан Хоанг
ФТРГ 15:30
Джордан Томпсън Джордан Томпсън 0 - 3 Раду Албот Раду Албот
ФТРГ 15:30
Барбора Стрицова Барбора Стрицова 2 - 0 Варвара Лепченко Варвара Лепченко
ФТРГ 15:30
Ирина-Камелия Бегу Ирина-Камелия Бегу 2 - 1 Джил Белен Тейхман Джил Белен Тейхман
ФТРГ 15:30
Анет Контавайт Анет Контавайт 1 - 2 Каролин Гарсия Каролин Гарсия
ШВЕЦ 15:30
Малмьо ФФ Малмьо ФФ 3 - 0 Хекен Хекен
АВС 15:30
Хартберг Хартберг 1 - 1 Щурм Грац Щурм Грац
ШВЕЦ 15:30
Хелзингборг Хелзингборг 0 - 1 Йостершунд Йостершунд
ШВЕЦ 15:30
Фалкенбери Фалкенбери 1 - 3 Хамарби Хамарби
ШВЕЦС 15:30
ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал 2 - 1 Трелеборис Трелеборис
ХОЛ 15:30
Утрехт Утрехт 3 - 1 РКК Валвейк РКК Валвейк
РУС3 15:30
Строгино Строгино 1 - 1 Квант Квант
АВС 15:30
Аустрия Виена Аустрия Виена 2 - 2 Адмира Адмира
ИТАСД 16:00
Трастевере Трастевере 2 - 1 Грасина Грасина
ИТЛП 16:00
Карарезе Карарезе 0 - 0 Про Патрия Про Патрия
ФТРГ 16:00
Камила Джорджи Камила Джорджи 0 - 1 Мартина Тревисан Мартина Тревисан
ИТЛП 16:00
Калчо Падова Калчо Падова 0 - 1 Имолезе Имолезе
ГЕРОЛ 16:00
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 1 - 1 Шермбек Шермбек
ИТАБ 16:00
Кремонезе Кремонезе 0 - 2 Читадела Читадела
БЪЛЖЛ 16:00
Севлиево (Ж) Севлиево (Ж) 0 - 7 НСА София (Ж) НСА София (Ж)
ИТАСД 16:00
Синалунгезе Синалунгезе 2 - 3 Фламина Фламина
ИТАСД 16:00
Априлия Априлия 0 - 3 Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо
ИТАСД 16:00
Монтеджорджо Монтеджорджо 2 - 0 Кастелфидардо Калчо Кастелфидардо Калчо
ШВЕЦ1 16:00
Силвия Силвия 2 - 0 Тим Торен Тим Торен
ИТАСД 16:00
Сестри Леванте Сестри Леванте 1 - 0 Чита ди Варезе Чита ди Варезе
ИТЛП 16:00
Губио Губио 0 - 2 Модена Модена
ИТАСД 16:00
Брено Брено 1 - 1 Сона Сона
ИТАСД 16:00
Фосано Фосано 1 - 0 Салуцо Салуцо
ИТАСД 16:00
Империя Империя 1 - 2 Бра Бра
ИТАСД 16:00
ПДОАЕ ПДОАЕ 3 - 1 Киери Киери
ИТАСД 16:00
Десензано Калвина Десензано Калвина 0 - 0 Касатезе Касатезе
ИТАСД 16:00
Каронезе Каронезе 4 - 0 Дертона Дертона
ИТЛП 16:00
ФералпиСало ФералпиСало 2 - 1 Арецо Арецо
ИТЛП 16:00
Катания Катания 1 - 1 Паганезе Паганезе
ИТЛП 16:00
Терамо Терамо 2 - 0 Палермо Палермо
ИТАСД 16:00
Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 3 - 1 Канара Канара
ИТАСД 16:00
Пинето Пинето 1 - 2 Сан Николо Сан Николо
ИТАСД 16:00
Адриезе Адриезе 1 - 2 Манзанезе Манзанезе
ИТАСД 16:00
АКН Сиена АКН Сиена 2 - 1 Остия Маре Остия Маре
ИТЛП 16:00
Албинолефе Албинолефе 0 - 0 Ливорно Ливорно
ИТАСД 16:00
Ачиреале Ачиреале 3 - 1 Ренде Ренде
ИТАСД 16:00
Амброзияна Амброзияна 0 - 2 Тренто Тренто
ИТАСД 16:00
Калдиеро Терме Калдиеро Терме 1 - 0 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
ИТАСД 16:00
Камподарседжо Камподарседжо 0 - 0 Местре Местре
ИТАСД 16:00
Картиляно Картиляно 1 - 1 Монтебелуна Монтебелуна
ИТАСД 16:00
Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 1 - 3 Унион Клодиензе Унион Клодиензе
ИТАСД 16:00
Есте Есте 3 - 1 Белуно Белуно
ИТАСД 16:00
Читановезе Читановезе 2 - 2 Месина Месина
ИТАСД 16:00
Соренто Соренто 2 - 1 Нардо Калчо Нардо Калчо
ИТАСД 16:00
Франкавила Франкавила 3 - 2 Портичи Портичи
ИТАСД 16:00
Арзачена Арзачена 2 - 2 Лате Долче Лате Долче
ИТАСД 16:00
Латина Латина 2 - 1 Гладиатор Гладиатор
ИТАСД 16:00
Нуова Монтероси Нуова Монтероси 2 - 1 Савоя Савоя
ИТАСД 16:00
Бриндиси Бриндиси 3 - 2 Гравина Гравина
ИТАСД 16:00
ФК Риети ФК Риети 0 - 0 Вастезе Вастезе
ИТАСД 16:00
Крема Крема 3 - 1 Нибионоджионо Нибионоджионо
ИТАСД 16:00
Караваджо Караваджо 2 - 1 Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро
ИТАСД 16:00
Фолоника Гаворано Фолоника Гаворано 3 - 0 Скандичи Скандичи
ИТАСД 16:00
Битонто Битонто 0 - 1 Фиделис Андрия Фиделис Андрия
ИТЛП 16:00
Пистойезе Пистойезе 1 - 1 Алесандрия Алесандрия
ИТЛП 16:00
Олбия Олбия 0 - 1 Понтедера Понтедера
ИТАСД 16:00
Пичерно Пичерно 0 - 0 Таранто Таранто
ИТАСД 16:00
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 2 - 2 Тийм Алтамура Тийм Алтамура
ИТЛП 16:00
Карпи Карпи 2 - 0 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 16:00
Триестина Триестина 0 - 1 Мателика Калчо Мателика Калчо
ИТАСД 16:00
Лентиджионе Лентиджионе 3 - 1 Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано
ИТАСД 16:00
Прато Прато 1 - 0 Фиоренцола Фиоренцола
ИТАСД 16:00
Ротонда Ротонда 3 - 0 Тройна Тройна
ИТАСД 16:00
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 1 - 0 Ликата Ликата
ИТАСД 16:00
Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 2 - 2 Боргосезия Боргосезия
ИТАСД 16:00
Леняно Леняно 1 - 1 Арконатезе Арконатезе
ИТАСД 16:00
Вадо Вадо 1 - 1 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 16:00
Вис Артена Вис Артена 2 - 0 Нола 1925 Нола 1925
ГЪР 16:00
Арис Арис 2 - 2 ПАС Янина ПАС Янина
ШВЕЦ1 16:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 1 - 2 Фрей Фрей
ИТА 16:00
Елас Верона Елас Верона 1 - 0 Удинезе Удинезе
ГЕРОЛ 16:00
Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен 3 - 2 Пеш Пеш
ГЕРОЛ 16:00
Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер 1 - 3 Фрехен Фрехен
ГЕРОЛ 16:00
Ейлендорф Ейлендорф 2 - 3 Хюрт Хюрт
ГЕРОЛ 16:00
БКВ Глеш/Пафендорф БКВ Глеш/Пафендорф 4 - 2 Дойц Дойц
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Брейниг ШФ Брейниг 1 - 1 Алфтер Алфтер
ГЕРОЛ 16:00
Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен 1 - 1 Бакнанг Бакнанг
ГЕРОЛ 16:00
Льорах-Бромбах Льорах-Бромбах 0 - 1 Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ
ИТАСД 16:00
Тритиум Тритиум 0 - 1 Вис Нова Гисано Вис Нова Гисано
ГЕР4 16:00
ЛШК Ханза ЛШК Ханза 1 - 0 Алтона 93 Алтона 93
ГЕР4 16:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 0 - 1 Теутония Хамбург Теутония Хамбург
ТУР 16:00
Сивасспор Сивасспор 0 - 0 Анкарагюджю Анкарагюджю
РУС1 16:00
Оренбург Оренбург 2 - 2 Балтика Балтика
АВСРЛ 16:00
Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II 1 - 1 Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК
ШВЕЦ2 16:00
ИФ Карлстад II ИФ Карлстад II 3 - 5 Венершбори ФК Венершбори ФК
ЛАТ 16:00
Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала 1 - 2 Рига Рига
МОЛД 16:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 2 - 0 Зимбру Зимбру
ФРА 16:00
Анже СКО Анже СКО 3 - 2 Брест Брест
ФРА 16:00
Дижон Дижон 2 - 2 Монпелие Монпелие
ФРА 16:00
Монако Монако 3 - 2 Страсбург Страсбург
ФРА 16:00
Ним Ним 1 - 1 Ланс Ланс
ШЦ1ЛК 16:00
Бил-Биен Бил-Биен 1 - 1 Басекур Басекур
ШЦ1ЛК 16:00
Лангентал Лангентал 3 - 1 Люцерн II Люцерн II
ГЕРОЛ 16:00
Енепетал Енепетал 2 - 1 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ШЦ1ЛК 16:00
Косова Косова 2 - 1 Винтертур II Винтертур II
МАК 16:00
Ренова Ренова 1 - 3 Македония ГП Македония ГП
МАК 16:00
Вардар Вардар 3 - 1 Беласица Струмица Беласица Струмица
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Зейлсхайм ШФ Зейлсхайм 3 - 3 Ханау 93 Ханау 93
ГЕРОЛ 16:00
Фернвалд Фернвалд 2 - 4 Нойхоф Нойхоф
ГЕРОЛ 16:00
Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг 2 - 0 Бад Вилбел Бад Вилбел
ГЕРОЛ 16:00
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 1 - 1 Баунатал Баунатал
РУС3 16:00
Олимп-Долгопрудний Олимп-Долгопрудний 2 - 1 Зенит II Зенит II
АНГ 16:00
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 1 - 1 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ГЕРОЛ 16:00
Спейер Спейер 3 - 5 Рьохлинг Вьолклинген Рьохлинг Вьолклинген
ГЕРОЛ 16:00
Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II 0 - 1 Ватеншайд 09 Ватеншайд 09
ГЕРОЛ 16:00
Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК 3 - 0 Виктория Клархолц Виктория Клархолц
ГЕРОЛ 16:00
Шпрокхьофел Шпрокхьофел 2 - 1 ТШФ Халтерн ТШФ Халтерн
ГЕРОЛ 16:00
Вреден Вреден 2 - 1 Хамер ШФ Хамер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Елверсберг II Елверсберг II 1 - 1 Федерсхайм Федерсхайм
ГЕРОЛ 16:00
Мербуш Мербуш 2 - 0 Германия Ратинген Германия Ратинген
ГЕРОЛ 16:00
Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен 2 - 3 ШФ Баумберг ШФ Баумберг
ТУР 16:00
Коняспор Коняспор 4 - 1 Бешикташ Бешикташ
МАК 16:00
Пелистер Пелистер 1 - 3 Шкендия Шкендия
МАК 16:00
Струга Струга 2 - 0 Шкупи Шкупи
МАК 16:00
Академия Пандев Академия Пандев 1 - 0 Силекс Силекс
ГЕРОЛ 16:00
Берсенбрюк Берсенбрюк 3 - 4 Кикерс Емден Кикерс Емден
ГЕРОЛ 16:00
Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе 1 - 2 Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус
ГЕРОЛ 16:00
Гифхорн Гифхорн 2 - 1 ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг
ГЕРОЛ 16:00
ШФГ Гьотинген ШФГ Гьотинген 5 - 0 Лупо-Мартини Лупо-Мартини
ГЕРОЛ 16:00
Ватан Спорт Ватан Спорт 2 - 1 Хащедт Хащедт
ГЕРОЛ 16:00
Унион Бремен Унион Бремен 0 - 4 Геестемюнде Геестемюнде
ГЕРОЛ 16:00
Ян Динслакен-Хисфелд Ян Динслакен-Хисфелд 0 - 3 Шонебек Шонебек
ГЕРОЛ 16:00
Монхайм Монхайм 3 - 1 ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн
ГЕРОЛ 16:00
1. ФК Мьонхенгладбах 1. ФК Мьонхенгладбах 2 - 1 ШК Велберт ШК Велберт
ГЕРОЛ 16:00
Гонсенхайм Гонсенхайм 4 - 0 Салмрор Салмрор
ГЕРОЛ 16:00
Унион Торнеш Унион Торнеш 1 - 5 Буххолц Буххолц
ИТАСД 16:00
Инсиеме Формия Инсиеме Формия 1 - 0 Касино Касино
ИТАСД 16:00
Путеолана Путеолана 2 - 1 Чита ди Фасано Чита ди Фасано
ИТАСД 16:00
Реал Джулиянова Реал Джулиянова 0 - 2 Вастоджиарди Вастоджиарди
ИТАСД 16:00
Реканатезе Реканатезе 1 - 0 Синтиялбалонга Синтиялбалонга
ИТАСД 16:00
Карбония Карбония 2 - 0 Торес Торес
ИТАСД 16:00
Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе 0 - 4 Матезе Матезе
ИТАСД 16:00
Атлетико Терме Фиуджи Атлетико Терме Фиуджи 0 - 1 Кастелнуово Вомано Кастелнуово Вомано
ИТАСД 16:00
Спортинг Трестина Спортинг Трестина 1 - 0 Монтеспакато Монтеспакато
МАЛВ 16:00
Келантан Юнайтед Келантан Юнайтед 2 - 3 Теренгану II Теренгану II
ИТАСД 16:00
Кастровилари Кастровилари 1 - 1 Датило Датило
ИТАСД 16:00
Муравера Муравера 3 - 2 Ланузей Ланузей
ГЕРОЛ 16:00
ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах 1 - 1 Валдгирмес Валдгирмес
ИТАСД 16:00
Рочела Рочела 0 - 2 Патерно Патерно
ИТАСД 16:00
Касарано Касарано 2 - 0 Реал Агро Аверса Реал Агро Аверса
ИТАСД 16:00
ФК Месина ФК Месина 2 - 1 Сан Лука Сан Лука
ИТАСД 16:00
Гелбисон Гелбисон 3 - 2 Санта Мария Чиленто Санта Мария Чиленто
ИТАСД 16:00
Медзолара Медзолара 2 - 1 Прогресо Калчо Прогресо Калчо
ИТАСД 16:00
Бианкавила Бианкавила 4 - 3 Чита ди Сант Агата Чита ди Сант Агата
ИТАСД 16:00
Порто Сант'Елпидио Порто Сант'Елпидио 0 - 2 Толентино Толентино
ИТАСД 16:00
Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 1 - 0 Лорнано Бадесе Лорнано Бадесе
ИТАСД 16:00
Пиянезе Пиянезе 3 - 0 Тиферно Лерчи Тиферно Лерчи
ШВЕЦ1 16:00
Асириска Турабдин Асириска Турабдин 0 - 0 Твякер Твякер
РУС3 16:00
Смоленск Смоленск 1 - 1 Знамя Труда Знамя Труда
РУС3 16:00
Торпедо Владимир Торпедо Владимир 2 - 1 Казанка Казанка
РУС3 16:00
Машук КМВ Машук КМВ 3 - 1 СКА Ростов СКА Ростов
ШВЕЦ1 16:00
Ханинге Ханинге 1 - 0 ИФК Люлео ИФК Люлео
ШВЕЦ1 16:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 4 - 3 Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити
ИТАСД 16:00
Чита ди Фолино Чита ди Фолино 2 - 1 Санджиованезе Санджиованезе
ИТАСД 16:00
Сасо Маркони Дзола Сасо Маркони Дзола 2 - 2 Кореджесе Кореджесе
ИТАСД 16:00
Кионс Кионс 1 - 1 Унион Сан Джорджио-Седико Унион Сан Джорджио-Седико
ГЕРОЛ 16:00
Екернфьордер ШФ Екернфьордер ШФ 3 - 5 Бордесхолм Бордесхолм
РУС1 16:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 3 - 0 Акрон Акрон
ГЕРОЛ 16:15
Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ 2 - 3 Хенеф 05 Хенеф 05
ГЕРОЛ 16:15
Вестфалия Херне Вестфалия Херне 1 - 2 Ерндтебрюк Ерндтебрюк
ГЕРОЛ 16:30
Дюселдорф Запад Дюселдорф Запад 1 - 1 Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК
ГЕРОЛ 16:30
Бохолт Бохолт 5 - 1 Клеве Клеве
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 4 - 1 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
РУС 16:30
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 2 - 0 Урал Урал
ЧЕХ 16:30
Яблонец Яблонец 4 - 1 Опава Опава
ЧЕХ 16:30
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 4 - 1 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
БиХ1 16:30
ГОШК Габела ГОШК Габела 1 - 1 Посушие Посушие
ГЕРОЛ 16:30
Финентроп/Баменол Финентроп/Баменол 2 - 2 Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне
ГЕРОЛ 16:30
Фортуна Кьолн II Фортуна Кьолн II 0 - 2 Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник
БиХ1 16:30
Вис Косова Вис Косова 2 - 0 Игман Кониц Игман Кониц
БЪЛБ 16:30
Литекс Литекс 5 - 1 Миньор Перник Миньор Перник
ЧЕХ 16:30
Пардубице Пардубице 3 - 0 Слован Либерец Слован Либерец
УЕЛС 16:30
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 1 - 4 Конас Кий Конас Кий
УЕЛС 16:30
Кернарфън Таун Кернарфън Таун 0 - 4 Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс
ТУР1 16:30
Османлъспор Османлъспор 1 - 3 Адана Демирспор Адана Демирспор
ГЕРОЛ 16:30
Бремерхафен Бремерхафен 1 - 0 Комет Арстен Комет Арстен
АФКШЛ 16:40
Персеполис Персеполис 1 - 0 Ал Сад Ал Сад
СЛВН 16:45
Целе Целе 2 - 0 Браво Браво
ШВЕЦ1 17:00
Карлслунд Карлслунд 1 - 3 Сандвикен Сандвикен
ЧИЛИБ 17:00
Пуерто Монт Пуерто Монт 1 - 0 Кобрелоа Кобрелоа
РУС1 17:00
Алания Владикавказ Алания Владикавказ 3 - 1 Текстилчик Текстилчик
РУС1 17:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 0 - 1 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
РУС3 17:00
Форте Таганрог Форте Таганрог 1 - 2 Дружба Дружба
ШВЦР 17:00
Сервет Сервет 1 - 0 Базел Базел
РУС3 17:00
Интер Черкеск Интер Черкеск 1 - 1 Краснодар III Краснодар III
РУС3 17:00
Сатурн Раменское Сатурн Раменское 5 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
РУС3 17:00
Факел II Факел II 2 - 1 Металург Видное Металург Видное
ПОЛ1 17:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 2 - 0 Хробри Глогов Хробри Глогов
НОР2 17:00
Шайд Шайд 2 - 0 Сеня Сеня
БEЛ 17:00
Андерлехт Андерлехт 1 - 1 АШ Ойпен АШ Ойпен
БЕЛ2 17:00
Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед 1 - 2 Дайнце Дайнце
ЛЮКС 17:00
Диферданж 03 Диферданж 03 1 - 0 Роданж Роданж
ЛЮКС 17:00
Жьонес Еш Жьонес Еш 1 - 0 Хостерт Хостерт
ЛЮКС 17:00
Расинг Юнион Расинг Юнион 3 - 1 Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк
ЛЮКС 17:00
УНА Щрасен УНА Щрасен 3 - 0 Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен
ЛЮКС 17:00
РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика 1 - 1 Суифт Есперанж Суифт Есперанж
ЛЮКС 17:00
Вилтц Вилтц 3 - 0 Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн
ШЦ1ЛК 17:00
Делемон Делемон 6 - 1 Шьотц Шьотц
СЪРБ 17:00
Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад 1 - 0 Нови Пазар Нови Пазар
СЪРБ 17:00
Напредак Напредак 1 - 2 Металац ГМ Металац ГМ
АВСРЛ 17:00
Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл 2 - 1 Рьотис Рьотис
АВСРЛ 17:00
Волфурт Волфурт 4 - 2 Аустрия Лустенау II Аустрия Лустенау II
УНГ2 17:00
Сентльоринц Сентльоринц 1 - 2 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус
ЛЮКС 17:00
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 2 - 0 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
ШОТ 17:00
Рос Каунти Рос Каунти 0 - 3 Абърдийн Абърдийн
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 3 - 0 Хибърниън Хибърниън
БРА 17:00
Васко да Гама Васко да Гама 1 - 1 РБ Брагантино РБ Брагантино
ШВЕЦ1 17:00
Тебю Тебю 2 - 0 Карлстад Карлстад
ШВЕЦ2 17:00
Асириска Асириска 2 - 0 ИФК Ескилстюна ИФК Ескилстюна
ШВЕЦ2 17:00
Кристиандстадс Кристиандстадс 2 - 4 Асарум Асарум
ИСЛ 17:00
КР Рейкявик КР Рейкявик 1 - 2 Филкир Филкир
ИСЛ 17:00
ФХ ФХ 1 - 0 Фьолнир Фьолнир
ФАРО 17:00
НСИ НСИ 4 - 1 Скала Скала
ФАРО 17:00
ТБ ТБ 0 - 2 Викингур Гота Викингур Гота
ФИН3 17:00
Клуби-04 Клуби-04 7 - 0 ХДЖС Академия ХДЖС Академия
ФИН3 17:00
ДЖБК ДЖБК 0 - 2 ДжС Херкулес ДжС Херкулес
ЛАТ 17:00
Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 2 - 2 Ригас ФШ Ригас ФШ
ЛИТ 17:00
Жалгирис Жалгирис 3 - 2 Паневежис Паневежис
УНГ2 17:00
Будайорш Будайорш 1 - 0 Шорокшар СК Шорокшар СК
ДАН 17:00
Брьондби Брьондби 2 - 1 Хорсенс Хорсенс
СЛВН2 17:00
Шмартно Шмартно 0 - 3 Фужинар Фужинар
СЪРБ1 17:00
Железничар Панчево Железничар Панчево 2 - 1 Будучност Добановци Будучност Добановци
СЪРБ1 17:00
Слога Кралево Слога Кралево 3 - 1 Колубара Колубара
СЪРБ1 17:00
Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица 0 - 1 Лозница Лозница
СЪРБ1 17:00
Графичар Графичар 1 - 0 Земун Земун
СЪРБ1 17:00
Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад 1 - 1 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац
СЪРБ1 17:00
Раднички Пирот Раднички Пирот 2 - 1 Жарково Жарково
ИСЛ 17:00
ИА ИА 2 - 2 Викингур Рейкявик Викингур Рейкявик
ЧГ2 17:00
Беране Беране 1 - 0 Ибар Ибар
ЧГ2 17:00
Бокел Бокел 3 - 1 Дрезга Дрезга
ЧГ2 17:00
Морнар Морнар 2 - 1 Йединство Биело поле Йединство Биело поле
ЧГ2 17:00
Грбал Грбал 0 - 2 Игало Игало
ФТРГ 17:00
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 3 - 0 Анди Мъри Анди Мъри
СЪРБ1 17:00
ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд 0 - 1 Борац Чачак Борац Чачак
СЪРБ1 17:00
Динамо Враня Динамо Враня 0 - 1 Ягодина Ягодина
ГЕРОЛ 17:00
ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт 3 - 1 ФШФ Дуисбург ФШФ Дуисбург
БЛР 17:00
Динамо Минск Динамо Минск 1 - 0 Витебск Витебск
ИСП 17:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 6 - 1 Гранада Гранада
ИСП2 17:00
Майорка Майорка 1 - 0 Сабадел Сабадел
АНГ1 17:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 2 - 0 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
ШВЦР 17:00
Люцерн Люцерн 2 - 2 Лозана Спорт Лозана Спорт
ШВЦР 17:00
Вадуц Вадуц 0 - 1 Санкт Гален Санкт Гален
ШВЦ1 17:00
Киасо Киасо 0 - 2 Грасхопър Грасхопър
УКР 17:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 2 - 0 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
ХЪР2 17:00
Бьело Бърдо Бьело Бърдо 3 - 1 Цибалия Цибалия
ХЪР2 17:00
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 1 - 0 Дубрава Загреб Дубрава Загреб
РУС3 17:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 3 - 1 Биолог Биолог
ФТРГ 17:30
Кирстен Флипкенс Кирстен Флипкенс 0 - 2 Юлия Путинцева Юлия Путинцева
ПОР 17:30
Фаренсе Фаренсе 0 - 1 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
ФТРГ 17:30
Грийт Минен Грийт Минен 0 - 2 Надя Подороска Надя Подороска
ЧЕХ2 17:30
Варнсдорф Варнсдорф 2 - 2 Дукла Прага Дукла Прага
НОР2 17:30
Фредрикстад Фредрикстад 3 - 2 Тромсдален Тромсдален
ПОР2 17:30
Ароука Ароука 1 - 1 Академико Висеу Академико Висеу
ПОР2 17:30
Каса Пия Каса Пия 1 - 1 Визела Визела
ФТРГ 17:40
Федерико Делбонис Федерико Делбонис 2 - 3 Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро
ХОЛ 17:45
Хераклес Хераклес 1 - 1 ПСВ ПСВ
ХОЛ 17:45
Емен Емен 1 - 1 Вилем II Вилем II
АЗР 18:00
Нефтчи Баку Нефтчи Баку 1 - 1 Габала Габала
ЧГ 18:00
Рудар Плевля Рудар Плевля 1 - 2 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
УНГ2 18:00
Шиофок Шиофок 1 - 2 Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци
УНГ2 18:00
Солнок МАВ Солнок МАВ 1 - 0 Айка Айка
УНГ2 18:00
Сегед 2011 Сегед 2011 2 - 1 ДЕАК ДЕАК
УНГ2 18:00
Бекешчаба Бекешчаба 1 - 3 Казинцбарцика Казинцбарцика
РУС1 18:00
Чайка Чайка 0 - 2 Велес Москва Велес Москва
РУС1 18:00
Нефтехимик Нефтехимик 1 - 1 Криля Советов Криля Советов
РУС3 18:00
Кубан Краснодар Кубан Краснодар 0 - 2 Кубан Павловская Кубан Павловская
ХЪР2 18:00
Опатия Опатия 1 - 1 Ориент 1919 Ориент 1919
АВС 18:00
ЛАСК ЛАСК 3 - 1 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ПОР 18:00
Жил Висенте Жил Висенте 1 - 0 Портимоненсе Портимоненсе
МЛТ 18:00
Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК 1 - 4 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
ГЪР 18:00
ОФИ ОФИ 2 - 2 Атромитос Атромитос
УНГ2 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 1 - 2 Дороги Дороги
ФРА 18:00
Лориен Лориен 1 - 1 Олимпик Лион Олимпик Лион
AНГЧ 18:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 1 - 0 Норич Сити Норич Сити
ЧИЛИБ 18:00
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 1 - 0 Магалянеш Магалянеш
ШВЕЦ1 18:00
Вернаму Вернаму 2 - 0 Тролхетан Тролхетан
ГЕРОЛ 18:00
ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал 4 - 0 Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф
ФАРО 18:00
ИФ ИФ 1 - 1 ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур
УНГ2 18:00
Чаквари ТК Чаквари ТК 1 - 3 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
ФИН 18:30
Мариехамн Мариехамн 0 - 2 КуПС КуПС
ФИН 18:30
Хонка Хонка 1 - 2 Хака Хака
ФИН 18:30
Илвес Илвес 4 - 0 ТПС ТПС
АНГ 18:30
Манчестър Сити Манчестър Сити 2 - 5 Лестър Сити Лестър Сити
ИТЛП 18:30
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 2 - 3 Бари Бари
ИТЛП 18:30
Тернана Тернана 0 - 0 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИТЛП 18:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 2 - 1 Катанзаро Катанзаро
ИТЛП 18:30
Юве Стабия Юве Стабия 1 - 2 Монополи Монополи
ИТЛП 18:30
Лукезе Лукезе 3 - 3 Перголетезе Перголетезе
ШВЕЦС 18:30
Умея Умея 0 - 3 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна
ШВЕЦ 18:30
Елфсборг Елфсборг 0 - 0 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
ШВЕЦ 18:30
Юргорден Юргорден 1 - 2 Норшьопинг Норшьопинг
ИТЛП 18:30
Виртус Верона Виртус Верона 1 - 1 Чезена Чезена
ИТЛП 18:30
Равена Равена 1 - 2 Сюдтирол Сюдтирол
ИТЛП 18:30
Про Верчели Про Верчели 1 - 0 Новара Новара
ИТЛП 18:30
Перуджа Перуджа 2 - 2 Фано Фано
ИТЛП 18:30
Фермана Фермана 0 - 1 Мантова Мантова
ИТЛП 18:30
Ренате Ренате 2 - 3 Комо Комо
БЪЛ 18:45
Черно море Черно море 2 - 0 Арда Арда
ЧЕХ 19:00
Прибрам Прибрам 1 - 3 Спарта Прага Спарта Прага
ГЕР 19:00
Фрайбург Фрайбург 1 - 1 Волфсбург Волфсбург
ЧГ 19:00
Искра Даниловград Искра Даниловград 1 - 0 Петровац Петровац
ЧГ 19:00
Дечич Дечич 1 - 1 Сутиеска Сутиеска
РУМ 19:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 0 - 0 Киндия Търговище Киндия Търговище
ТУР 19:00
Галатасарай Галатасарай 0 - 0 Фенербахче Фенербахче
ИТА 19:00
Кротоне Кротоне 0 - 2 Милан Милан
ПОР2 19:00
Порто II Порто II 1 - 2 Пенафиел Пенафиел
ТУР1 19:00
Алтай Алтай 6 - 0 Ескишехирспор Ескишехирспор
СЛВН 19:00
Копер Копер 1 - 3 Мура Мура
ДАН 19:00
Вейле Вейле 2 - 2 Копенхаген Копенхаген
НОР 19:00
Олесун Олесун 1 - 2 Розенборг Розенборг
НОР 19:00
Мьондален Мьондален 1 - 2 Викинг Викинг
БиХ 19:00
Тузла Сити Тузла Сити 2 - 1 Слобода Тузла Слобода Тузла
ЧГ2 19:00
Ком Подгорица Ком Подгорица 2 - 2 Арсенал Тиват Арсенал Тиват
ИРЛ 19:00
Фин Харпс Фин Харпс 1 - 1 Корк Сити Корк Сити
ИТА 19:00
Наполи Наполи 6 - 0 Дженоа Дженоа
БЛР 19:00
Рух Брест Рух Брест 5 - 0 Слуцк Слуцк
МАР 19:00
Ренесанс Земамра Ренесанс Земамра 1 - 0 Молудия Уджда Молудия Уджда
ЛИТ 19:00
Судува Судува 7 - 1 Ритериай Ритериай
НОР 19:00
Хаугесунд Хаугесунд 4 - 4 Одд Одд
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 1 - 1 Бран Бран
РУС 19:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 1 - 3 Рубин Казан Рубин Казан
РУС 19:00
ЦСКА Москва ЦСКА Москва 0 - 1 Локомотив Москва Локомотив Москва
СЛВК 19:00
ДАК ДАК 3 - 1 Тренчин Тренчин
УНГ 19:00
Хонвед Хонвед 1 - 2 Уйпещ Уйпещ
НОР 19:00
Стабек Стабек 2 - 0 Старт Старт
БEЛ 19:15
Клуб Брюж Клуб Брюж 2 - 1 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
ИСП2 19:15
Понферадина Понферадина 3 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИСП2 19:15
Тенерифе Тенерифе 1 - 2 Мирандес Мирандес
ИСЛ 19:15
Грота Грота 2 - 4 КА КА
ИСП2 19:15
Реал Овиедо Реал Овиедо 0 - 2 Еспаньол Еспаньол
ФТРГ 19:25
Йохана Конта Йохана Конта 0 - 2 Кори Гоф Кори Гоф
ЧИЛИБ 19:30
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 1 - 2 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
ИСП 19:30
Реал Валядолид Реал Валядолид 1 - 1 Селта де Виго Селта де Виго
ЧИЛИБ 19:30
Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка 1 - 2 Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика
ЧИЛИБ 19:30
Мелипиля Мелипиля 1 - 0 Нубленсе Нубленсе
УКР 19:30
Колос Ковальовка Колос Ковальовка 0 - 0 Ингулец Ингулец
ИСП 19:30
Кадис Кадис 1 - 3 Севиля Севиля
УКР 19:30
Десна Десна 3 - 1 Рух Виники Рух Виники
ЖНБА 20:00
Кънектикът Сън Кънектикът Сън 75 - 84 Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес
ГВАТ 20:00
Мюнисипал Мюнисипал 3 - 0 Сакачиспас Сакачиспас
ЧГ 20:00
Зета Зета 1 - 1 Подгорица Подгорица
КРЛА 20:00
Мюнисипал Сан Рамон Мюнисипал Сан Рамон 1 - 0 Есказусена Есказусена
НФЛ 20:00
Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс 26 - 30 Чикаго Беърс Чикаго Беърс
НФЛ 20:00
Бъфало Билс Бъфало Билс 35 - 32 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
НФЛ 20:00
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 34 - 20 Вашингтон Футбол Тийм Вашингтон Футбол Тийм
НФЛ 20:00
Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс 36 - 20 Лас Вегас Райдърс Лас Вегас Райдърс
НФЛ 20:00
Ню Йорк Джайънтс Ню Йорк Джайънтс 9 - 36 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
НФЛ 20:00
Филаделфия Ийгълс Филаделфия Ийгълс 23 - 23 Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс
НФЛ 20:00
Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 28 - 21 Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс
НФЛ 20:00
Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс 30 - 31 Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс
ФТРГ 20:00
Даяна Ястремска Даяна Ястремска 0 - 2 Дария Гаврилова Дария Гаврилова
ГВАТ 20:00
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 2 - 1 Кселаху Кселаху
КРПД 20:00
Картахинес Картахинес 2 - 1 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
МЕК2 20:00
Леонес Негрос УдеГ Леонес Негрос УдеГ 2 - 2 Пумас Табаско Пумас Табаско
ПОР2 20:00
Вилафранкензе Вилафранкензе 0 - 0 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
ПОР2 20:00
Шавеш Шавеш 1 - 0 Кова Пиедаде Кова Пиедаде
ТУНК 20:00
Монастир Монастир 2 - 0 ЕС Тунис ЕС Тунис
ФТРГ 20:05
Анна Калинская Анна Калинская 0 - 2 Южени Бушар Южени Бушар
ХЪРВ 20:05
Хайдук Сплит Хайдук Сплит 2 - 0 Вараждин Вараждин
ФТРГ 20:10
Нина Стоянович Нина Стоянович 0 - 2 Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова
ФТРГ 20:15
Миомир Кечманович Миомир Кечманович 0 - 3 Диего Шварцман Диего Шварцман
ФТРГ 20:20
Корентин Муте Корентин Муте 2 - 3 Лоренцо Джустино Лоренцо Джустино
ПОР 20:30
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 0 - 2 Спортинг КП Спортинг КП
ГЪР 20:30
АЕК Атина АЕК Атина 3 - 0 Ламия Ламия
ФТРГ 20:40
Александър Зверев Александър Зверев 3 - 0 Денис Новак Денис Новак
АФКШЛ 20:45
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 1 - 0 Ал Таавон Ал Таавон
АНГ 21:00
Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед 4 - 0 Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс
ЕГИП 21:00
Замалек Замалек 4 - 3 Ел Гуна Ел Гуна
БЕЛ2 21:00
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен 2 - 5 РФК Сераинг РФК Сераинг
БиХ 21:00
Широки брег Широки брег 2 - 1 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ХОЛ1 21:00
Волендам Волендам 0 - 0 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
БРАД 21:00
Кашиас Кашиас 2 - 1 Атлетико Тубарао Атлетико Тубарао
БЪЛ 21:00
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 2 - 1 ЦСКА София ЦСКА София
БРАЦ 21:00
Волта Редонда Волта Редонда 2 - 2 Бруске Бруске
СЛВН 21:15
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 3 - 2 Домжале Домжале
МАР 21:15
Раджа Казабланка Раджа Казабланка 1 - 0 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
БРАД 21:15
Сентрал СК Сентрал СК 2 - 2 Итабаяна Итабаяна
МАР 21:15
Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал 0 - 1 РСБ Беркан РСБ Беркан
БРАЦ 21:30
Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим 2 - 1 Итуано Итуано
НОР 21:30
Будьо/Глимт Будьо/Глимт 2 - 0 Волеренга Волеренга
ИРЛ 21:30
Дъндалк Дъндалк 0 - 4 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
ИСП2 21:30
Леганес Леганес 3 - 1 Картахена Картахена
ИТА 21:45
Рома Рома 2 - 2 Ювентус Ювентус
БEЛ 21:45
Ексел Мускрон Ексел Мускрон 1 - 1 Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа
РУМ 21:45
Политехника Яши Политехника Яши 5 - 2 ФКСБ ФКСБ
ИТАБ 22:00
Реджиана Реджиана 2 - 2 Пиза Пиза
БРА 22:00
Палмейрас Палмейрас 1 - 1 Фламенго Фламенго
ЧИЛИ 22:00
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 3 - 1 Универсидад Чили Универсидад Чили
ЖНБА 22:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 71 - 92 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
ИСП 22:00
Барселона Барселона 4 - 0 Виляреал Виляреал
КОЛБ 22:00
Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира 1 - 2 Атлетико ФК Атлетико ФК
КОЛА 22:00
Бояка Чико Бояка Чико 0 - 2 Кукута Депортиво Кукута Депортиво
БРАД 22:00
Индепенденте ПА Индепенденте ПА 0 - 2 Галвес Галвес
БРАЦ 22:00
Томбенсе Томбенсе 2 - 1 Лондрина Лондрина
БРАД 22:00
Фрей Паулистано Фрей Паулистано 0 - 1 Витория да Конкиста Витория да Конкиста
ГВАТ 22:00
Депортиво Санарате Депортиво Санарате 2 - 2 Ачуапа Ачуапа
ФРА 22:00
Реймс Реймс 0 - 2 ПСЖ ПСЖ
ИСЛ 22:15
ХК ХК 2 - 3 Стярнан Стярнан
ИСЛ 22:15
Валур Валур 1 - 1 Брейдаблик Брейдаблик
МЛТ 22:15
Хибърниънс Хибърниънс 3 - 1 Флориана Флориана
КРЛА 23:00
Асери Асери 1 - 0 Туриялба Туриялба
КРПД 23:00
Жикарал Жикарал 3 - 1 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
ПОР 23:00
Рио Аве Рио Аве 0 - 0 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
НФЛ 23:05
Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс 36 - 7 Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс
НФЛ 23:05
Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс 16 - 21 Каролина Пантърс Каролина Пантърс
НФЛ 23:25
Сиатъл Сийхоукс Сиатъл Сийхоукс 38 - 31 Далас Каубойс Далас Каубойс
НФЛ 23:25
Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс 23 - 26 Детройт Лайънс Детройт Лайънс
НФЛ 23:25
Денвър Бронкос Денвър Бронкос 10 - 28 Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс
МАР 23:30
Могреб Тетуан Могреб Тетуан 1 - 1 Видад Казабланка Видад Казабланка
КОЛБ 23:30
Валедупар Валедупар 1 - 2 Атлетико Уила Атлетико Уила
ОФЛ 23:30
Такома Дефианс Такома Дефианс 2 - 1 Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II
ЕКВ 23:30
Делфин Делфин 0 - 0 Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито