Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЕКВ2 00:00
Манта Манта 1 - 3 Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс
КОЛБ 02:00
Унион Магдалена Унион Магдалена 2 - 1 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
БРАБ 02:00
КРБ КРБ 0 - 0 Америка Минейро Америка Минейро
БРА 02:00
Флуминензе Флуминензе 4 - 0 Коритиба Коритиба
БРАЦ 02:00
Санта Крус Санта Крус 3 - 3 Жакуйпензе Жакуйпензе
ЕКВ 02:15
ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо 2 - 2 Макара Макара
НХЛ 03:10
Далас Старс Далас Старс 0 - 2 Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг
НФЛ 03:15
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 20 - 34 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
КОЛБ 04:05
Депортес Киндио Депортес Киндио 2 - 2 Богота Богота
ФТРГ 12:10
Алисън ван Ойтванк Алисън ван Ойтванк 2 - 1 Ребека Петерсон Ребека Петерсон
ФТРГ 12:10
Маяр Шериф Маяр Шериф 1 - 2 Каролина Плишкова Каролина Плишкова
ФТРГ 12:10
Моника Никулеску Моника Никулеску 1 - 2 Даниел Роуз Колинс Даниел Роуз Колинс
ФТРГ 12:10
Йелена Остапенко Йелена Остапенко 2 - 0 Мадисън Бренгъл Мадисън Бренгъл
ФТРГ 12:10
Нао Хибино Нао Хибино 2 - 0 Марта Костюк Марта Костюк
ФТРГ 12:10
Вашек Поспишил Вашек Поспишил 0 - 3 Матео Беретини Матео Беретини
ФТРГ 12:10
Юго Умбер Юго Умбер 1 - 3 Марк Полманс Марк Полманс
ФТРГ 12:10
Лойд Джордж Харис Лойд Джордж Харис 3 - 0 Алексей Попирин Алексей Попирин
ФТРГ 12:10
Кристиан Гарин Кристиан Гарин 3 - 1 Филип Колшрайбер Филип Колшрайбер
ФТРГ 12:10
Тимеа Бабош Тимеа Бабош 0 - 2 Ана Богдан Ана Богдан
ФТРГ 12:10
Дженифър Брейди Дженифър Брейди 1 - 2 Клара Таусон Клара Таусон
РУС3 13:00
Динамо Барнаул Динамо Барнаул 0 - 3 Новосибирск Новосибирск
ТАДЖ 13:30
Истаравшан Истаравшан 5 - 2 Файзканд Файзканд
ФТРГ 13:40
Зарина Диас Зарина Диас 1 - 2 Онс Джабер Онс Джабер
ФТРГ 13:40
Ласло Джере Ласло Джере 0 - 3 Кевин Андерсън Кевин Андерсън
ФТРГ 13:40
Душан Лайович Душан Лайович 3 - 1 Джанлука Маджер Джанлука Маджер
ФТРГ 13:40
Елена Рибакина Елена Рибакина 2 - 0 Сорана Кърстя Сорана Кърстя
ФТРГ 13:40
Аролд Майо Аролд Майо 0 - 3 Алехандро Давидович Фокина Алехандро Давидович Фокина
ФТРГ 13:40
Сам Куери Сам Куери 2 - 3 Андрей Рубльов Андрей Рубльов
ФТРГ 13:40
Лаура Зигемунд Лаура Зигемунд 2 - 0 Кристина Младенович Кристина Младенович
ФТРГ 13:40
Дона Векич Дона Векич 0 - 2 Ирина Мария Бара Ирина Мария Бара
ФТРГ 13:40
Уго Делиен Уго Делиен 0 - 3 Рикардас Беранкис Рикардас Беранкис
ГРУ2 14:00
ВИТ Грузия ВИТ Грузия 1 - 3 Шевардени 1906 Шевардени 1906
ГРУ2 14:00
Сиони Сиони 0 - 0 Рустави Рустави
ГРУ2 14:00
Мерани Мартвили Мерани Мартвили 2 - 3 Динамо Зугдиди Динамо Зугдиди
ФТРГ 14:10
Людмила Самсонова Людмила Самсонова 1 - 2 София Кенин София Кенин
ФТРГ 14:10
Фиона Феро Фиона Феро 2 - 0 Хедър Уотсън Хедър Уотсън
ФТРГ 15:10
Куентин Халис Куентин Халис 2 - 3 Маркос Хирон Маркос Хирон
ФТРГ 15:10
Новак Джокович Новак Джокович 3 - 0 Микаел Юмер Микаел Юмер
ФТРГ 15:10
Катерина Козлова Катерина Козлова 1 - 2 Паула Бадоса Паула Бадоса
ФТРГ 15:10
Юлия Гьоргес Юлия Гьоргес 2 - 1 Алисън Риск Алисън Риск
ФТРГ 15:40
Стив Джонсън Стив Джонсън 0 - 3 Роберто Карбайес-Баена Роберто Карбайес-Баена
ФТРГ 15:40
Роберто Баутиста Агут Роберто Баутиста Агут 3 - 0 Ришар Гаске Ришар Гаске
ФТРГ 15:40
Хенри Лааксонен Хенри Лааксонен 1 - 3 Пабло Куевас Пабло Куевас
ФТРГ 15:40
Хауме Мунар Хауме Мунар 2 - 3 Стефанос Циципас Стефанос Циципас
ФТРГ 15:40
Ясутака Учияма Ясутака Учияма 0 - 3 Атила Балаш Атила Балаш
ФТРГ 15:40
Слоун Стивънс Слоун Стивънс 2 - 0 Виталия Дяченко Виталия Дяченко
ФТРГ 15:40
Тиаго Монтейро Тиаго Монтейро 3 - 0 Николоз Басилашвили Николоз Басилашвили
БЪЛК 16:00
Загорец Загорец 2 - 1 Хебър 1918 Хебър 1918
БЪЛК 16:00
Спартак Варна Спартак Варна 2 - 1 Локомотив София Локомотив София
БЪЛК 16:00
Родопа Смолян Родопа Смолян 0 - 2 Пирин Благоевград Пирин Благоевград
ЕГИП 16:00
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 6 - 0 Маср Маср
КОСОВ 16:00
Арберия Арберия 0 - 0 Фероникели Фероникели
ШВЕЦК 16:30
Васалунд Васалунд 0 - 5 Браге Браге
ФТРГ 16:40
Андрей Мартин Андрей Мартин 3 - 0 Жоао Соуса Жоао Соуса
ЙОРД 17:00
Маан Маан 2 - 0 Ал Сареех Ал Сареех
ФТРГ 17:10
Денис Шаповалов Денис Шаповалов 3 - 1 Жил Симон Жил Симон
ФТРГ 17:10
Грегоар Барере Грегоар Барере 0 - 3 Григор Димитров Григор Димитров
ФТРГ 17:10
Дария Касаткина Дария Касаткина 2 - 0 Хармъни Тан Хармъни Тан
ФТРГ 17:40
Петра Мартич Петра Мартич 2 - 0 Мисаки Дой Мисаки Дой
ФТРГ 17:40
Арина Сабаленка Арина Сабаленка 2 - 0 Джесика Пегула Джесика Пегула
УРУ2 18:15
Вила Еспаньола Вила Еспаньола 1 - 2 Черито Черито
ЕГИП 18:30
ЕНППИ ЕНППИ 1 - 0 Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса
БАХР 18:30
Ал Хид Ал Хид 2 - 1 Ал Хала Ал Хала
ИСЛ1 18:30
Тор Тор 1 - 1 Афтурелдинг Афтурелдинг
ИСЛ1 18:45
Вестри Вестри 1 - 2 Фрам Рейкявик Фрам Рейкявик
ИСЛ1 18:45
Гриндавик Гриндавик 3 - 0 Викингур Олафсвик Викингур Олафсвик
ИСЛ1 18:45
Кефлавик Кефлавик 3 - 1 ИБВ ИБВ
РУМ2 19:00
У Крайова 1948 У Крайова 1948 2 - 1 Слатина Слатина
ПЕРУ 19:00
Академия Кантолао Академия Кантолао 2 - 2 Карлос Щайн Карлос Щайн
ДАН3 19:00
Роскилде Роскилде 0 - 1 Нествед Нествед
ДАН1 19:00
Хобро Хобро 2 - 1 Скиве Скиве
ГЕР4 19:00
Елверсберг Елверсберг 1 - 1 Хесен Касел Хесен Касел
ПОЛ1 19:10
Видзев Лодз Видзев Лодз 1 - 1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец
АВС1 19:30
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 1 - 2 Хорн Хорн
АВС1 19:30
Лафнитц Лафнитц 0 - 1 Грацер АК Грацер АК
АВС1 19:30
Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо 1 - 1 Лиеферинг Лиеферинг
АВС1 19:30
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 2 - 0 Амщететн Амщететн
ЙОРД 19:30
Ал Хюсеин Ал Хюсеин 0 - 1 Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон
ФРНА 19:45
Кевийи Руан Кевийи Руан 2 - 0 Сете Сете
ХОЛ1 19:45
Айндховен Айндховен 3 - 3 Рода ЮК Рода ЮК
АВСРЛ 20:00
Вьоргл Вьоргл 3 - 3 Китцбюел Китцбюел
ИСП 20:00
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 0 - 1 Валенсия Валенсия
ПОЛ2 20:00
Жнич Пръжков Жнич Пръжков 1 - 0 Хутник Краков Хутник Краков
ГЕР4 20:00
Хомбург Хомбург 2 - 3 Пирмасенс Пирмасенс
ГЕР4 20:00
Хофенхайм II Хофенхайм II 2 - 2 Балинген Балинген
ГЕР4 20:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 1 - 1 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ГЕР4 20:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 0 - 1 Щутгарт II Щутгарт II
АВСРЛ 20:00
ТШФ Ст. Йохан ТШФ Ст. Йохан 4 - 1 Зеекирхен Зеекирхен
ИСЛ1 20:00
Лейкнир Фаскрудсфьордур Лейкнир Фаскрудсфьордур 0 - 7 Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик
НОР1 20:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 0 - 7 Тромсьо Тромсьо
АВСРЛ 20:00
Гуртен Гуртен 1 - 1 Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК
АВСРЛ 20:00
Пинзгау Шаалфелден Пинзгау Шаалфелден 3 - 2 Валс-Грюнау Валс-Грюнау
ДАН1 20:00
Фремад Амагер Фремад Амагер 2 - 3 Есбер Есбер
ДАНДС 20:00
Фремад Валби Фремад Валби 0 - 2 Аведьоре Аведьоре
ГЕРОЛ 20:30
Осдорф Осдорф 0 - 2 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
ГЕРОЛ 20:30
Хащедт Хащедт 1 - 2 Бремер ШФ Бремер ШФ
ГЕРОЛ 20:30
Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ 6 - 1 Геестемюнде Геестемюнде
ГЕР4 20:30
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 3 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ГЕРОЛ 20:30
Ватан Спорт Ватан Спорт 3 - 1 Хабенхаузер ФФ Хабенхаузер ФФ
ГЕРОЛ 20:30
Шваххаузен Шваххаузен 1 - 2 Лехер ТШ Лехер ТШ
ГЕРОЛ 20:30
Вердер Бремен III Вердер Бремен III 0 - 1 Аумунд-Вегесак Аумунд-Вегесак
ГЕРОЛ 20:30
Хемелинген Хемелинген 5 - 3 Боргфелд Боргфелд
УРУ2 20:30
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 4 - 0 Суд Америка Суд Америка
ГЕРОЛ 20:30
Бринкумер ШФ Бринкумер ШФ 4 - 1 Унион Бремен Унион Бремен
ЕГИП 21:00
Пирамидс Пирамидс 1 - 0 Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари
МАР 21:00
Юсуфия Берешид Юсуфия Берешид 2 - 4 ФАР Рабат ФАР Рабат
МАР 21:00
Дифа Ел Джадида Дифа Ел Джадида 1 - 2 Хасания Агадир Хасания Агадир
ИСЛ1 21:00
Тротур Рейкявик Тротур Рейкявик 0 - 1 Магни Магни
ФАТ 21:00
Крю Александра Крю Александра 1 - 0 Нюкасъл Юнайтед (21) Нюкасъл Юнайтед (21)
ФРНА 21:00
Конкарно Конкарно 0 - 1 Шоле Шоле
ФАТ 21:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 3 - 2 Ливърпул (21) Ливърпул (21)
ФАТ 21:00
Уолсол Уолсол 1 - 1 Челси (21) Челси (21)
ФРНА 21:00
Орлеан Орлеан 3 - 1 Авранше Авранше
ФРНА 21:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 1 - 0 Анеси Анеси
ФАТ 21:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 0 - 1 Уест Хям Юнайтед (21) Уест Хям Юнайтед (21)
ФАТ 21:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 0 - 4 Манчестър Сити (21) Манчестър Сити (21)
ПЕРУ 21:15
Сиенсиано Сиенсиано 0 - 0 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
АВС1 21:25
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 0 - 0 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
НЛП 21:30
Нийдхям Маркет Нийдхям Маркет 3 - 1 Ройстън Таун Ройстън Таун
ПОЛ2 21:30
Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 3 - 3 Сокол Острода Сокол Острода
ПОЛ1 21:40
Арка Гдиня Арка Гдиня 0 - 2 Тихи 71 Тихи 71
НЛП 21:45
Ейлвичърч Ейлвичърч 1 - 3 Стратфорд Таун Стратфорд Таун
НЛП 21:45
Уолтън Кежуълс Уолтън Кежуълс 1 - 3 Хендън Хендън
НЛП 21:45
Коувил Таун Коувил Таун 1 - 1 Реддич Юнайтед Реддич Юнайтед
НЛП 21:45
Банбъри Юнайтед Банбъри Юнайтед 2 - 0 Хеднесфорд Таун Хеднесфорд Таун
НЛП 21:45
АФК Ръшдън & Даймъндс АФК Ръшдън & Даймъндс 7 - 1 Хитчин Таун Хитчин Таун
НЛП 21:45
Кингс Ленгли Кингс Ленгли 2 - 2 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 21:45
Лоустофт Таун Лоустофт Таун 1 - 0 Питърбъро Спортс Питърбъро Спортс
НЛП 21:45
Дорчестър Таун Дорчестър Таун 0 - 0 Уимбърн Таун Уимбърн Таун
НЛП 21:45
Чесхям Юнайтед Чесхям Юнайтед 0 - 0 Хартли Уитни Хартли Уитни
НЛП 21:45
Биглъсуейд Таун Биглъсуейд Таун 7 - 4 Лейстън Лейстън
ФАТ 21:45
Солфорд Сити Солфорд Сити 2 - 0 Моркамб Моркамб
ИРЛ 21:45
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 1 - 0 Дери Сити Дери Сити
НЛП 21:45
Миклоувър Миклоувър 2 - 1 Уитън Албиън Уитън Албиън
НЛП 21:45
Труро Сити Труро Сити 1 - 1 Таунтън Таун Таунтън Таун
НЛП 21:45
Метрополитън Полис Метрополитън Полис 5 - 2 Хароу Бъроу Хароу Бъроу
НЛП 21:45
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 1 - 2 Каршолтън Атлетик Каршолтън Атлетик
НЛП 21:45
Бауърс & Питсий Бауърс & Питсий 2 - 1 Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт
НЛП 21:45
Бишъпс Стортфорд Бишъпс Стортфорд 4 - 1 Енфийлд Таун Енфийлд Таун
НЛП 21:45
Аштън Юнайтед Аштън Юнайтед 3 - 3 Саут Шийлдс Саут Шийлдс
НЛП 21:45
Грантхям Таун Грантхям Таун 1 - 1 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 21:45
Хайд Юнайтед Хайд Юнайтед 2 - 2 Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър
НЛП 21:45
Ланкастър Сити Ланкастър Сити 2 - 2 Морпет Таун Морпет Таун
НЛП 21:45
Маргейт Маргейт 1 - 1 Хорнчърч Хорнчърч
НЛП 21:45
Нантуич Таун Нантуич Таун 2 - 1 Бъкстън Бъкстън
НЛП 21:45
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 2 - 0 Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс
НЛП 21:45
Люис Люис 1 - 3 Уъртинг Уъртинг
НЛП 21:45
Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта 1 - 3 Крей Уондърърс Крей Уондърърс
НЛП 21:45
Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик 0 - 3 Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик
НЛП 21:45
Хейс & Йединг Юнайтед Хейс & Йединг Юнайтед 3 - 1 Суиндън Супермарин Суиндън Супермарин
НЛП 21:45
Ръшхол Олимпик Ръшхол Олимпик 4 - 3 Бромсгроув Спортинг Бромсгроув Спортинг
НЛП 21:45
Тамуърт Тамуърт 2 - 1 Баруел Баруел
НЛП 21:45
Матлок Таун Матлок Таун 2 - 2 Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед
УЕЛС 21:45
Нютаун Нютаун 4 - 1 Цефн Друидс Цефн Друидс
КК 21:45
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 1 - 1 Челси Челси
ФАТ 21:45
Рочдейл Рочдейл 0 - 0 Манчестър Юнайтед (21) Манчестър Юнайтед (21)
ИТАК 21:45
Монца Монца 3 - 0 Триестина Триестина
НЛП 21:45
Мерстхям Мерстхям 3 - 0 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
НЛП 21:45
Хорсхям Хорсхям 0 - 1 Богнор Реджис Таун Богнор Реджис Таун
НЛП 21:45
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 5 - 1 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 21:45
Потърс Бар Таун Потърс Бар Таун 3 - 0 Чесхънт Чесхънт
ПОР2 22:00
Академика Академика 0 - 1 Фейренсе Фейренсе
ШЛ 22:00
Омония Никозия Омония Никозия 0 - 0 Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея
ШЛ 22:00
Ференцварош Ференцварош 0 - 0 Молде Молде
ШЛ 22:00
Динамо Киев Динамо Киев 3 - 0 Гент Гент
ИСП 22:30
Хетафе Хетафе 3 - 0 Реал Бетис Реал Бетис
УРУ2 22:45
Атенас Атенас 2 - 0 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
ФТРГ 23:00
Полин Парментие Полин Парментие 0 - 2 Вероника Кудерметова Вероника Кудерметова
ПЕРУ 23:30
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 0 - 1 Сесар Вайехо Сесар Вайехо