Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПЛИ 01:15
Гремио Гремио 2 - 0 Универсидад Католика Универсидад Католика
БРАБ 01:15
Аваи Аваи 1 - 0 Фигейренсе Фигейренсе
БРАБ 01:15
Ювентуде Ювентуде 1 - 0 Операрио ПР Операрио ПР
КОПЛИ 01:15
Пенярол Пенярол 3 - 0 Коло Коло Коло Коло
БРАБ 01:15
Витория Витория 0 - 1 ССА ССА
БРАБ 02:30
Оесте Оесте 0 - 1 Ботафого СП Ботафого СП
ЖНБА 02:40
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 66 - 63 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
МЕК2 03:05
Канкун Канкун 1 - 2 Венадос Венадос
БРАБ 03:30
Парана Парана 1 - 1 Шапекоенсе Шапекоенсе
БРАБ 03:30
Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 1 - 1 Сампайо Корея Сампайо Корея
КОПЛИ 03:30
Бока Хуниорс Бока Хуниорс 0 - 0 Либертад Либертад
КОПЛИ 03:30
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 4 - 0 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
КОПЛИ 03:30
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 0 - 0 Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман
КОПЛИ 03:30
Америка де Кали Америка де Кали 0 - 0 Интернасионал Интернасионал
КОЛА 03:40
Агилас Дорадос Агилас Дорадос 1 - 1 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
БРАБ 04:30
Куяба Куяба 1 - 0 Наутико Наутико
МЕК2 05:05
Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора 2 - 3 Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас
КИТ1 10:00
Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан 1 - 2 Нантун Жиюн Нантун Жиюн
КИТ1 10:00
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 1 - 1 Чанчун Ятай Чанчун Ятай
КИТ1 10:00
Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню 2 - 2 Пекин СЮ Пекин СЮ
ХК 10:00
Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт 1 - 1 Хепи Вали Хепи Вали
ЯПК 10:00
Фукуяма Сити Фукуяма Сити 1 - 0 Балеин Шимоносеки Балеин Шимоносеки
КИТ1 10:30
Ляонин Шънян Ляонин Шънян 2 - 2 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
ФТРГ 12:00
Раду Албот Раду Албот 0 - 3 Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц
ФТРГ 12:10
Елина Свитолина Елина Свитолина 2 - 1 Рената Заразуа Рената Заразуа
ФТРГ 12:10
Виктория Азаренка Виктория Азаренка 0 - 2 Анна-Каролина Шмидлова Анна-Каролина Шмидлова
ФТРГ 12:10
Сара Ерани Сара Ерани 1 - 2 Кики Бертенс Кики Бертенс
ФТРГ 12:10
Барбора Стрицова Барбора Стрицова 1 - 2 Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова
ФТРГ 12:10
Надя Подороска Надя Подороска 2 - 1 Юлия Путинцева Юлия Путинцева
ФТРГ 12:10
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 3 - 1 Доминик Кьопфер Доминик Кьопфер
ФТРГ 12:10
Юго Гастон Юго Гастон 3 - 1 Йошито Нишиока Йошито Нишиока
ФТРГ 12:10
Себастиян Корда Себастиян Корда 3 - 1 Джон Иснър Джон Иснър
ФТРГ 12:10
Астра Шарма Астра Шарма 0 - 2 Екатерина Александрова Екатерина Александрова
РУСК 13:00
Зенит Иркутск Зенит Иркутск 0 - 0 Нижни Новгород Нижни Новгород
ЯП2 13:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 3 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП 13:00
Висел Кобе Висел Кобе 1 - 0 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЯП2 13:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 0 - 1 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП 13:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 1 - 1 Саган Тосу Саган Тосу
ЯП2 13:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 1 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП2 13:00
Рюкю Рюкю 0 - 1 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЯП2 13:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 0 - 0 Киото Санга Киото Санга
ПОЛ2 13:00
Шльонск Вроцлав II Шльонск Вроцлав II 1 - 1 Мотор Любин Мотор Любин
ЯП2 13:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 2 - 1 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП2 13:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 1 - 0 Точиги Точиги
РУСК 13:00
Родина Москва Родина Москва 3 - 0 Енисей Енисей
ЯП2 13:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 4 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 13:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 0 - 0 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 13:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 0 - 1 Токушима Вортис Токушима Вортис
ЯП2 13:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 0 - 1 Ехиме Ехиме
ТАДЖ 13:30
Регар Тадаз Регар Тадаз 1 - 2 Худжанд Худжанд
ЯП 13:30
Урава Редс Урава Редс 0 - 1 Токио Токио
ТАДЖ 13:30
Куктош Куктош 1 - 1 Истиклол Истиклол
ТАДЖ 13:30
ЦСКА Памир ЦСКА Памир 3 - 1 Душанбе 83 Душанбе 83
ТАДЖ 13:30
Хатлон Хатлон 0 - 0 Локомотив Памир Локомотив Памир
ФТРГ 13:40
Лоренцо Джустино Лоренцо Джустино 0 - 3 Диего Шварцман Диего Шварцман
ФТРГ 13:40
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 3 - 1 Юрий Родионов Юрий Родионов
ФТРГ 13:40
Бернарда Пера Бернарда Пера 0 - 2 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
ФТРГ 13:40
Дария Гаврилова Дария Гаврилова 1 - 2 Южени Бушар Южени Бушар
ГРУ2 14:00
Шукура Шукура 1 - 0 Самгурали Самгурали
ФТРГ 14:10
Су-Вей Хсие Су-Вей Хсие 0 - 2 Ига Швьонтек Ига Швьонтек
ФТРГ 14:10
Анастасия Павлюченкова Анастасия Павлюченкова 0 - 2 Катерина Синякова Катерина Синякова
ФТРГ 14:10
Джак Сок Джак Сок 0 - 3 Доминик Тийм Доминик Тийм
КИТ1 14:35
Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун 2 - 1 Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен
КИТ1 14:35
Пекин Рене Пекин Рене 3 - 2 Чънду Бетър Сити Чънду Бетър Сити
ИТАК 15:00
Реджина Реджина 1 - 0 Терамо Терамо
УЗБЕ 15:00
Металург Бекабад Металург Бекабад 1 - 1 Андижон Андижон
ФТРГ 15:10
Каспер Рууд Каспер Рууд 3 - 2 Томи Пол Томи Пол
ФТРГ 15:10
Кей Нишикори Кей Нишикори 2 - 3 Стефано Травалия Стефано Травалия
ФТРГ 15:10
Макензи Макдоналд Макензи Макдоналд 0 - 3 Рафаел Надал Рафаел Надал
ФТРГ 15:10
Хуан Игнасио Лондеро Хуан Игнасио Лондеро 1 - 3 Марко Чечинато Марко Чечинато
ФТРГ 15:10
Михаил Кукушкин Михаил Кукушкин 0 - 3 Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро
ФТРГ 15:10
Александър Бублик Александър Бублик 0 - 3 Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего
ФТРГ 15:40
Беноа Пер Беноа Пер 1 - 3 Федерико Кория Федерико Кория
ФТРГ 15:40
Кая Канепи Кая Канепи 0 - 2 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ФТРГ 15:40
Камила Рахимова Камила Рахимова 0 - 2 Мария Сакари Мария Сакари
БЪЛК 16:00
Светкавица Търговище Светкавица Търговище 1 - 4 Созопол Созопол
БЪЛК 16:00
Оборище Оборище 1 - 0 Добруджа 1919 Добруджа 1919
ИТАК 16:00
Козенца Козенца 0 - 0 Алесандрия Алесандрия
ЧЕХК 16:00
Спарта Прага Спарта Прага 2 - 0 Бланско Бланско
ИТАК 16:00
Кремонезе Кремонезе 4 - 0 Арецо Арецо
КОСОВ 16:00
Лапи Лапи 1 - 3 Балкани Сува река Балкани Сува река
КОСОВ 16:00
Трепча 89 Трепча 89 1 - 0 Прищина Прищина
КОСОВ 16:00
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 3 - 1 Беса Печ Беса Печ
БЪЛК 16:00
Извор Горски извор Извор Горски извор 4 - 2 Септември Симитли Септември Симитли
БЪЛК 16:00
Дреновец Дреновец 1 - 1 Струмска слава Струмска слава
БЪЛК 16:00
Севлиево Севлиево 6 - 0 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
ИТАК 16:00
Пиза Пиза 2 - 0 Юве Стабия Юве Стабия
КИП2 16:00
АЕ Закакиу АЕ Закакиу 2 - 0 Дигенис Морфу Дигенис Морфу
КИП2 16:00
Омония Псевда Омония Псевда 1 - 2 Арис Лимасол Арис Лимасол
БЪЛК 16:00
Чавдар Троян Чавдар Троян 0 - 4 Кариана Ерден Кариана Ерден
КИП2 16:00
Ксилотимву Ксилотимву 0 - 0 Дигенис Ипсонас Дигенис Ипсонас
ПОЛ2 16:00
Гарбарния Краков Гарбарния Краков 2 - 2 Битовия Битов Битовия Битов
ГЕР4 16:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 1 - 1 Улм Улм
БЪЛК 16:00
Ботев Ихтиман Ботев Ихтиман 2 - 0 Нефтохимик Нефтохимик
КИП2 16:00
Алки Ороклини Алки Ороклини 0 - 3 Агия Напа Агия Напа
БЪЛК 16:00
Надежда Доброславци Надежда Доброславци 2 - 1 Миньор Перник Миньор Перник
ИТАК 16:00
Фрозиноне Фрозиноне 1 - 3 Калчо Падова Калчо Падова
НОР2 16:00
Левангер Левангер 2 - 1 Сотра Сотра
КИП2 16:00
Ахиронас Ахиронас 1 - 1 Онисилос Онисилос
КИП2 16:00
Омония Арадипу Омония Арадипу 0 - 0 ПАЕЕК ПАЕЕК
ИТАК 16:00
Читадела Читадела 3 - 1 Новара Новара
РУСК 16:00
Машук КМВ Машук КМВ 1 - 0 Динамо Брянск Динамо Брянск
РУСК 16:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 2 - 4 Велес Москва Велес Москва
КИП2 16:00
ЕН ТОИ Лакатамия ЕН ТОИ Лакатамия 0 - 0 Акритас Акритас
ФТРГ 16:10
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 0 Ирина-Камелия Бегу Ирина-Камелия Бегу
ЧЕХК 16:30
Хлумец над Цидлиноу Хлумец над Цидлиноу 1 - 3 Теплице Теплице
ЧЕХК 16:30
Карвина Карвина 1 - 3 Влашим Влашим
ЧЕХК 16:30
Таборско Таборско 0 - 3 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
ЧГ 16:30
Петровац Петровац 0 - 1 Йезеро Плав Йезеро Плав
ИТАК 16:30
Пескара Пескара 1 - 1 Сан Николо Сан Николо
ХЪР2 16:30
Юнак Юнак 2 - 2 Интер Запрешич Интер Запрешич
ХЪР2 16:30
Осиек II Осиек II 1 - 0 Кустошия Кустошия
ХЪР2 16:30
Дугополье Дугополье 4 - 1 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ШВЕЦК 16:30
Боденс Боденс 0 - 3 Вестерос СК Вестерос СК
ПОЛ2 16:30
СКРА Честохова СКРА Честохова 1 - 0 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
ХЪР2 16:30
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 1 - 1 Опатия Опатия
ХЪР2 16:30
Дубрава Загреб Дубрава Загреб 2 - 2 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
ХЪР2 16:30
Ориент 1919 Ориент 1919 2 - 1 Динамо Загреб II Динамо Загреб II
ХЪР2 16:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 2 - 4 Сесвете Сесвете
ХЪР2 16:30
Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 1 - 3 Солин Солин
ЧГ2 16:30
Арсенал Тиват Арсенал Тиват 1 - 0 Грбал Грбал
АФКШЛ 16:40
Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд 2 - 0 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
ЧГ 17:00
Сутиеска Сутиеска 2 - 0 Рудар Плевля Рудар Плевля
ПОЛ1 17:00
Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 1 - 4 Щомил Олщин Щомил Олщин
ЧИЛИБ 17:00
Копияпо Копияпо 1 - 1 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
РУСК 17:00
Салют-Белгород Салют-Белгород 0 - 3 Текстилчик Текстилчик
ЙОРД 17:00
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 0 - 4 Акаба Акаба
ЧИЛИБ 17:00
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 2 - 0 Пуерто Монт Пуерто Монт
РУСК 17:00
Звезда Перм Звезда Перм 0 - 3 Оренбург Оренбург
ШВЕЦК 17:00
Гаутиод Гаутиод 1 - 0 Люнгшиле Люнгшиле
ШВЕЦК 17:00
Форуърд Форуърд 0 - 3 Акрополис Акрополис
ПОЛ2 17:00
Старгард Шчечински Старгард Шчечински 0 - 5 Стал Ржешов Стал Ржешов
ИТАК 17:00
Виртус Ентела Виртус Ентела 2 - 1 Албинолефе Албинолефе
ФТРГ 17:10
Александър Зверев Александър Зверев 3 - 2 Пиер-Хюг Хърбърт Пиер-Хюг Хърбърт
ФТРГ 17:10
Бенджамин Бонси Бенджамин Бонси 0 - 3 Яник Синер Яник Синер
ШВЕЦК 17:30
Ангеред БК Ангеред БК 1 - 3 Хекен Хекен
ШВЕЦК 17:30
Астрио Астрио 0 - 9 Фалкенбери Фалкенбери
ФТРГ 17:40
Каролин Гарсия Каролин Гарсия 2 - 0 Аляксандра Саснович Аляксандра Саснович
ФТРГ 17:40
Кори Гоф Кори Гоф 1 - 2 Мартина Тревисан Мартина Тревисан
ЧИЛИБ 18:00
Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика 1 - 1 Депортес Валдивия Депортес Валдивия
ИТАК 18:00
Виченца Виртус Виченца Виртус 1 - 1 Про Патрия Про Патрия
КИП2 18:00
Отело Отело 2 - 1 Анагениси Деринея Анагениси Деринея
ГЕРОЛ 18:00
Линкс 1949 Линкс 1949 3 - 3 Льорах-Бромбах Льорах-Бромбах
ЧГ 18:00
ОФК Титоград ОФК Титоград 1 - 0 Зета Зета
МЛТ 18:00
Лия Атлетик Лия Атлетик 0 - 0 Биркиркара Биркиркара
ИТАК 18:00
Асколи Асколи 1 - 4 Перуджа Перуджа
ИТАК 18:00
Емполи Емполи 2 - 1 Ренате Ренате
МЛТ 18:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 0 - 1 Хибърниънс Хибърниънс
ФИН1 18:30
Оулу Оулу 1 - 1 Каяни Каяни
ФИН1 18:30
ЕИФ ЕИФ 1 - 1 МуСа МуСа
ФИН1 18:30
ВПС ВПС 1 - 3 Яро Яро
ФИН1 18:30
МИПА МИПА 0 - 3 КТП КТП
БЪЛК 18:30
Дунав 2010 Дунав 2010 0 - 2 Янтра 1919 Янтра 1919
ФИН1 18:30
МП МП 3 - 1 Гнистан Гнистан
ФИН1 18:30
СДЖК Академия СДЖК Академия 2 - 0 КПВ КПВ
РУСК 19:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 1 - 4 Криля Советов Криля Советов
ИТАК 19:00
Реджиана Реджиана 1 - 1 Монополи Монополи
ИТАК 19:00
Венеция Венеция 2 - 0 Карарезе Карарезе
ЕСТЕА 19:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 0 - 2 Вапрус Вапрус
ИТА 19:00
Удинезе Удинезе 0 - 2 Специя Специя
ИТА 19:00
Беневенто Беневенто 2 - 5 Интер Интер
ДАН1 19:00
Виборг Виборг 3 - 1 Вендсисел Вендсисел
ПОЛ2 19:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 4 - 2 Лех Познан II Лех Познан II
ПОЛ2 19:00
Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз 1 - 3 ГКС Катовице ГКС Катовице
СЛВК 19:00
Слован Братислава Слован Братислава 2 - 0 Сеница Сеница
ЕСТ 19:00
Нъме Калю Нъме Калю 0 - 0 Тулевик Тулевик
ПОЛ2 19:00
Калиш Калиш 0 - 3 Вигри Сувалки Вигри Сувалки
ЧГ 19:00
Подгорица Подгорица 1 - 1 Дечич Дечич
ПОЛ1 19:00
Хробри Глогов Хробри Глогов 1 - 1 Гурник Ленчна Гурник Ленчна
РУСК 19:00
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 1 - 3 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
ИТАК 19:00
Порденоне Порденоне 3 - 0 Касарано Касарано
ИТАК 19:00
Салернитана Салернитана 3 - 0 Сюдтирол Сюдтирол
ИТАК 19:00
Киево Киево 1 - 1 Катанзаро Катанзаро
ИТАК 19:00
Лече Лече 2 - 0 ФералпиСало ФералпиСало
ПОЛ1 19:10
Корона Келце Корона Келце 0 - 3 Нечеча Нечеча
ШВЕЦК 19:30
Тебю Тебю 0 - 2 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна
ШВЕЦК 19:30
Стенунгсунд Стенунгсунд 0 - 3 Елфсборг Елфсборг
АВС1 19:30
Дорнбирн Дорнбирн 1 - 2 Рапид Виена II Рапид Виена II
АВС1 19:30
Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК 4 - 0 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
АВСРЛ 19:30
Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 2 - 1 Дорнбринер Дорнбринер
ПОЛ1 19:30
Одра Ополе Одра Ополе 1 - 0 Ресовия Жешов Ресовия Жешов
ШВЕЦК 19:30
Халмия Халмия 0 - 3 Хелзингборг Хелзингборг
ШВЕЦК 19:30
Торнс Торнс 1 - 1 Трелеборис Трелеборис
ШВЕЦК 19:30
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 0 - 0 Варберг Варберг
ГЕР4 19:30
Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах 0 - 5 Фрайбург II Фрайбург II
КК 19:30
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 1 - 1 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ЙОРД 19:30
Ал Салт Ал Салт 0 - 2 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
ШВЕЦК 19:30
Асириска БК Асириска БК 0 - 5 Мелбю Мелбю
ШВЕЦК 19:30
Стокхолм Интернационале Стокхолм Интернационале 1 - 1 Дегерфорш Дегерфорш
ШВЕЦК 19:30
Сандвикен Сандвикен 2 - 0 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ШВЕЦК 19:30
Ландскруна Ландскруна 1 - 0 Йостерс Йостерс
ЧИЛИБ 19:30
Кобрелоа Кобрелоа 1 - 0 Депортес Темуко Депортес Темуко
ШВЕЦК 19:30
Хускварна Хускварна 1 - 3 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
ЧГ 20:00
Будучност Подгорица Будучност Подгорица 1 - 0 Искра Даниловград Искра Даниловград
ФРА2 20:00
Аячо Аячо 1 - 0 Дюнкерк Дюнкерк
ИСП 20:00
Виляреал Виляреал 3 - 1 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
АВСРЛ 20:00
Сваровски Тирол II Сваровски Тирол II 3 - 1 Вакер Инсбрук II Вакер Инсбрук II
ФАРО 20:00
Викингур Гота Викингур Гота 4 - 1 АБ Аргир АБ Аргир
АВСРЛ 20:00
Аустрия Залцбург Аустрия Залцбург 1 - 0 Аниф Аниф
ПОЛ1 20:00
Белхатов Белхатов 1 - 3 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
ПОЛ1 20:00
Радомяк Радом Радомяк Радом 0 - 2 Медж Легница Медж Легница
ПОЛ1 20:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 2 - 1 Ястшембе Ястшембе
АВСК 20:00
Швац Швац 1 - 3 Хохенемс Хохенемс
ДАН1 20:00
Хелсингор Хелсингор 0 - 2 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ИСП 20:00
Уеска Уеска 0 - 0 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ДАН1 20:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 0 - 4 Силкеборг Силкеборг
ГЕРОЛ 20:00
Ньотинген Ньотинген 3 - 0 Илсхофен Илсхофен
ГЕРОЛ 20:00
Брухзал Брухзал 0 - 2 ШГФ Фрейберг ШГФ Фрейберг
ГЕРОЛ 20:00
Ройтлинген Ройтлинген 3 - 2 Зандхаузен II Зандхаузен II
ГЕРОЛ 20:00
Бисинген Бисинген 1 - 0 Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген
ГЕРОЛ 20:00
Астория Валдорф II Астория Валдорф II 1 - 2 Оберахерн Оберахерн
ГЕРОЛ 20:00
КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм 0 - 2 Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен
ГЕРОЛ 20:00
Некарсулмер СУ Некарсулмер СУ 2 - 1 Фрейбургер Фрейбургер
ГЕРОЛ 20:00
Гьопингер ШФ Гьопингер ШФ 2 - 0 Щутгартер Кикерс Щутгартер Кикерс
ГЕРОЛ 20:15
Падерборн 07 II Падерборн 07 II 0 - 1 Гютерслох Гютерслох
АВСРЛ 20:30
Имст Имст 3 - 2 ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау
ШВЦР2 20:30
Блек Старс Блек Старс 0 - 0 Белинзона Белинзона
ШВЦР2 20:30
Стад Нион Стад Нион 1 - 1 Ивердон Спорт Ивердон Спорт
ГЕРОЛ 20:30
ОСК Бремерхафен ОСК Бремерхафен 1 - 1 Комет Арстен Комет Арстен
ГЕРОЛ 20:30
Бремерхафен Бремерхафен 5 - 3 БТШ Нойщат БТШ Нойщат
АФКШЛ 20:45
Персеполис Персеполис 2 - 0 Пахтакор Пахтакор
МАР 21:00
РСБ Беркан РСБ Беркан 1 - 2 Ренесанс Земамра Ренесанс Земамра
МАР 21:00
ФУС Рабат ФУС Рабат 3 - 1 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
МАР 21:00
Молудия Уджда Молудия Уджда 2 - 2 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
ШЦ1ЛК 21:00
Госау Госау 4 - 0 Балцерс Балцерс
МАР 21:00
Итихад Танжер Итихад Танжер 1 - 0 Могреб Тетуан Могреб Тетуан
МАР 21:00
Хурибга Хурибга 1 - 0 Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал
ФАТ 21:00
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 1 - 1 Брайтън & Хоув Албиън (21) Брайтън & Хоув Албиън (21)
МАР 21:00
Видад Казабланка Видад Казабланка 4 - 1 Олимпик Сафи Олимпик Сафи
БРАД 21:00
Брагантино ПА Брагантино ПА 3 - 1 Фаст Клубе Фаст Клубе
КК 21:00
Бърнли Бърнли 0 - 3 Манчестър Сити Манчестър Сити
ИТАК 21:00
Бреша Бреша 3 - 0 Трапани Трапани
ГЕРОЛ 21:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 4 - 2 Арминия Хановер Арминия Хановер
БРАД 21:00
Португеса Рио де Жанейро Португеса Рио де Жанейро 0 - 2 Бангу Бангу
ШЦ1ЛК 21:00
Цуг Цуг 2 - 2 Шьотц Шьотц
ПЕРУ 21:00
Карлос Манучи Карлос Манучи 3 - 3 Спортинг Кристал Спортинг Кристал
СЛВН 21:00
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 1 - 0 Горица Нова Горица Горица Нова Горица
АВС1 21:25
Форвертс Щайр Форвертс Щайр 2 - 2 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
БРАД 21:30
Гуарани де Собрал Гуарани де Собрал 1 - 0 Кампиненсе Кампиненсе
ГЕРСК 21:30
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 3 - 2 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
КК 21:45
Евертън Евертън 4 - 1 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед
КК 21:45
Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън 0 - 3 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
УЕЛС 21:45
Кардиф МЮ Кардиф МЮ 0 - 1 Пенибонт Пенибонт
УЕЛС 21:45
Бала Таун Бала Таун 2 - 2 Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс
УЕЛС 21:45
Бари Таун Юнайтед Бари Таун Юнайтед 2 - 1 Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти
БРАД 21:45
Алтос Алтос 3 - 1 Мото Клуб МА Мото Клуб МА
УЕЛС 21:45
Кернарфън Таун Кернарфън Таун 2 - 1 Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед
УЕЛС 21:45
Конас Кий Конас Кий 2 - 0 Абъристуит Таун Абъристуит Таун
НЛП 21:45
Тивертън Таун Тивертън Таун 3 - 1 Уестън-Супер-Меър Уестън-Супер-Меър
НЛП 21:45
Кингстониън Кингстониън 3 - 2 Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли
НЛП 21:45
Фарнбъроу Фарнбъроу 0 - 0 Йет Таун Йет Таун
ИТА 21:50
Лацио Лацио 1 - 4 Аталанта Аталанта
ШЛ 22:00
Мидтиланд Мидтиланд 4 - 1 Славия Прага Славия Прага
БРАД 22:00
Ривър АК Ривър АК 1 - 0 Ювентуде МА Ювентуде МА
БРАД 22:00
Фрей Паулистано Фрей Паулистано 3 - 0 Жасиоба Жасиоба
ИТАК 22:00
СПАЛ СПАЛ 0 - 0 Бари Бари
БРАД 22:00
КЕОВ Операрио КЕОВ Операрио 1 - 0 Реал Нороесте Реал Нороесте
БРАД 22:00
Индепенденте ПА Индепенденте ПА 1 - 2 ЖИ Парана ЖИ Парана
БРАД 22:00
Синоп Синоп 1 - 2 Сантос АП Сантос АП
БРАД 22:00
Апаресиденсе Апаресиденсе 1 - 1 Гояния Гояния
ШЛ 22:00
ПАОК ПАОК 1 - 2 Краснодар Краснодар
ШЛ 22:00
Залцбург Залцбург 3 - 1 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
БРАД 22:00
Насионал Парана Насионал Парана 1 - 2 Кабофриензе Кабофриензе
МЛТ 22:15
Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 3 - 0 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
МЛТ 22:15
Валета Валета 1 - 3 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
БРАБ 22:30
АД Конфиянса АД Конфиянса 1 - 1 Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас
ИСП 22:30
Ейбар Ейбар 0 - 1 Елче Елче
ИСП 22:30
Реал Мадрид Реал Мадрид 1 - 0 Реал Валядолид Реал Валядолид
БРАД 23:00
Униао Рондонополис Униао Рондонополис 4 - 1 Витория ЕС Витория ЕС
КРПД 23:00
Жикарал Жикарал 0 - 1 Депортиво Саприса Депортиво Саприса
ПЕРУ 23:30
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 0 - 5 Университарио де Депортес Университарио де Депортес