Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАД 01:00
Бая де Фейра Бая де Фейра 1 - 1 Бразилензе Бразилензе
БРАД 01:00
Жойнвили Жойнвили 2 - 0 Сао Луис Сао Луис
БРАД 01:00
Атлетико Алагоиняс Атлетико Алагоиняс 3 - 0 Палмас Палмас
КОПЛИ 01:00
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 2 - 3 Сантос Сантос
КОЛК 01:30
Депортес Киндио Депортес Киндио 1 - 0 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
БРАЦ 02:00
Бруске Бруске 2 - 1 Лондрина Лондрина
БРАД 02:00
Витория да Конкиста Витория да Конкиста 0 - 3 АБЦ АБЦ
КОПЛИ 03:00
Тигре Тигре 1 - 3 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
МЕК2 03:00
Селая Селая 1 - 0 Леонес Негрос УдеГ Леонес Негрос УдеГ
НФЛ 03:20
Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс 28 - 37 Денвър Бронкос Денвър Бронкос
КОЛК 03:45
Унион Магдалена Унион Магдалена 1 - 3 Леонес Леонес
БРАД 04:00
Рио Бранко Рио Бранко 0 - 0 Атлетико Акреано Атлетико Акреано
КОПЛИ 05:00
Делфин Делфин 3 - 0 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
МЕК2 05:00
Тампико Мадеро Тампико Мадеро 2 - 0 Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака
КАЗХ 10:30
Кайсар Кайсар 0 - 0 Окжетпес Окжетпес
ЮКОР 11:00
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 4 - 1 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
ФТРГ 12:10
Каспер Рууд Каспер Рууд 0 - 3 Доминик Тийм Доминик Тийм
ФТРГ 12:10
Елина Свитолина Елина Свитолина 2 - 0 Екатерина Александрова Екатерина Александрова
ФТРГ 12:10
Южени Бушар Южени Бушар 0 - 2 Ига Швьонтек Ига Швьонтек
АВНПЛ 12:30
Блектаун Сити Блектаун Сити 3 - 0 АПИА Лейхард Тайгърс АПИА Лейхард Тайгърс
АВНПЛ 12:30
Менли Юнайтед Менли Юнайтед 1 - 0 Мт Друит Таун Мт Друит Таун
АВНПЛ 12:30
Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър 1 - 3 Бризбейн Олимпик Бризбейн Олимпик
КАЗХ 12:45
Ордабаси Ордабаси 1 - 1 Тараз Тараз
АВНПЛ 13:00
Маркони Сталиънс Маркони Сталиънс 1 - 3 Норт Шор Маринърс Норт Шор Маринърс
ЯП3 13:00
Серезо Осака II Серезо Осака II 0 - 0 Имабари Имабари
ФТРГ 13:40
Педро Мартинес Портеро Педро Мартинес Портеро 0 - 3 Себастиян Корда Себастиян Корда
ФТРГ 13:40
Станислас Вавринка Станислас Вавринка 2 - 3 Юго Гастон Юго Гастон
ФТРГ 13:40
Анна-Каролина Шмидлова Анна-Каролина Шмидлова 0 - 2 Надя Подороска Надя Подороска
ФТРГ 13:40
Лоренцо Сонего Лоренцо Сонего 3 - 0 Тейлър Хари Фриц Тейлър Хари Фриц
АВНПЛ 13:45
Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс 1 - 0 Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс
АВНПЛ 13:45
Кройдън Кингс Кройдън Кингс 3 - 1 Аделаида Кометс Аделаида Кометс
ФТРГ 14:10
Симона Халеп Симона Халеп 2 - 0 Аманда Анисимова Аманда Анисимова
АЗР 14:30
Сабах Баку Сабах Баку 0 - 2 Кешла Кешла
МОЛД 15:00
Кодру Лозова Кодру Лозова 1 - 4 Петрокъб Петрокъб
ВЛ2ДЕ 15:00
Лийдс Юнайтед (23) Лийдс Юнайтед (23)	1 - 0 Мидълзбро (23) Мидълзбро (23)
УЗБЕ 15:00
Согдияна Согдияна 2 - 1 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
ФТРГ 15:10
Федерико Кория Федерико Кория 0 - 3 Яник Синер Яник Синер
МАЛВ 15:15
Селангор Юнайтед Селангор Юнайтед 0 - 1 Теренгану II Теренгану II
ФТРГ 15:40
Каролин Гарсия Каролин Гарсия 2 - 1 Елиз Мертенс Елиз Мертенс
ФТРГ 15:40
Норберт Гомбос Норберт Гомбос 0 - 3 Диего Шварцман Диего Шварцман
ФТРГ 15:40
Александър Зверев Александър Зверев 3 - 0 Марко Чечинато Марко Чечинато
МАЛС 16:00
Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим 4 - 1 Сабах Сабах
МАЛВ 16:00
Пулау Пинанг Пулау Пинанг 4 - 0 Келантан Юнайтед Келантан Юнайтед
УРУ2 16:00
Черито Черито 1 - 1 Атенас Атенас
ВЛ2ДЕ 16:00
Блекбърн Роувърс (23) Блекбърн Роувърс (23) 2 - 2 Манчестър Юнайтед (23) Манчестър Юнайтед (23)
СЪРБ1 16:00
Земун Земун 0 - 0 ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд
МАЛВ 16:00
Перак II Перак II 0 - 0 Куала Лумпур Куала Лумпур
МАЛВ 16:00
Селангор II Селангор II 2 - 1 ЮКМ ЮКМ
КАЗХ 16:00
Тобол Тобол 2 - 0 Жетису Жетису
МАЛС 16:00
ЮТМ ЮТМ 2 - 4 Петалинг Джая Сити Петалинг Джая Сити
УЗБЕ 16:00
Насаф Насаф 4 - 1 Машал Машал
БЛР 16:00
Динамо Минск Динамо Минск 2 - 1 Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ
ВЛ2ДЕ 16:30
Уест Бромич Албиън (23) Уест Бромич Албиън (23) 1 - 1 Рединг (23) Рединг (23)
ФТРГ 16:30
Барбора Крейчикова Барбора Крейчикова 2 - 1 Цветана Пиронкова Цветана Пиронкова
УЗБЕ 17:00
Къзълкум Къзълкум 2 - 1 Коканд-1912 Коканд-1912
ЧИЛИ 17:00
Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс 3 - 1 Депортес Икике Депортес Икике
ФТРГ 17:10
Стефано Травалия Стефано Травалия 0 - 3 Рафаел Надал Рафаел Надал
ФТРГ 17:40
Мартина Тревисан Мартина Тревисан 2 - 1 Мария Сакари Мария Сакари
ФТРГ 17:40
Катерина Синякова Катерина Синякова 0 - 2 Кики Бертенс Кики Бертенс
БЪЛ 17:45
Царско село Царско село 1 - 0 Черно море Черно море
МОЛД 18:00
Милсами Милсами 1 - 1 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
ГРУ 18:00
Телави Телави 1 - 3 Динамо Батуми Динамо Батуми
КИП 18:00
Еносис Еносис 2 - 1 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
РУМ2 18:00
Рапид Букурещ Рапид Букурещ 4 - 2 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
УРУ2 18:15
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 0 - 0 Роча Роча
ФИН3 18:30
ХДЖС Академия ХДЖС Академия 5 - 2 ТПВ ТПВ
ЛИТ1 18:30
Невежис Невежис 3 - 1 Хегелман Литауен Хегелман Литауен
БАХР 18:30
Ал Шабаб Манама Ал Шабаб Манама 0 - 1 Бусайтийн Бусайтийн
ЕГИП 18:30
Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод 1 - 3 Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби
БАХР 18:30
Ал Ахли Манама Ал Ахли Манама 0 - 1 Ийст Рифа Ийст Рифа
ФИН3 18:30
Джаз Джаз 6 - 0 П-Лирот П-Лирот
ФИН 18:30
ХИФК ХИФК 1 - 1 Хонка Хонка
ФИН 18:30
Лахти Лахти 3 - 1 Мариехамн Мариехамн
ФИН3 18:30
ВИФК ВИФК 1 - 1 Кийсто Кийсто
ПЕРУ 19:00
Карлос Щайн Карлос Щайн 1 - 2 Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин
ЛИТ 19:00
Ритериай Ритериай 4 - 0 Банга Банга
ЛИТ1 19:00
Дайнава Дайнава 2 - 1 ФА Шяуляй ФА Шяуляй
ТУР1 19:00
Истанбулспор Истанбулспор 2 - 1 Бандърмаспор Бандърмаспор
ПОР2 19:00
Пенафиел Пенафиел 3 - 1 Мафра Мафра
ХЪРВ 19:00
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 0 - 0 Истра 1961 Истра 1961
ЧЕХ2 19:00
Височина Ихлава Височина Ихлава 1 - 2 Простеев Простеев
ПОЛ 19:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 3 - 0 Висла Плок Висла Плок
АВС1 19:30
Лиеферинг Лиеферинг 1 - 1 Грацер АК Грацер АК
АВС1 19:30
Хорн Хорн 1 - 1 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо
ДАНДС 19:30
РБ 1906 РБ 1906 0 - 2 Алерьод Алерьод
ГЕР2 19:30
Бохум Бохум 0 - 0 Оснабрюк Оснабрюк
ГЕР2 19:30
Зандхаузен Зандхаузен 1 - 0 Санкт Паули Санкт Паули
ИРЛ 19:45
Дери Сити Дери Сити 2 - 0 Уотърфорд Юнайтед Уотърфорд Юнайтед
ХОЛ1 19:45
ПСВ II ПСВ II 3 - 0 Телстар Телстар
ХОЛ1 19:45
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 2 - 3 Утрехт II Утрехт II
АВСРЛ 20:00
Алерхайлиген Алерхайлиген 5 - 0 Унион Вьокламаркт Унион Вьокламаркт
ДАН3 20:00
ХИК ХИК 3 - 1 Роскилде Роскилде
СЪРБ 20:00
Раднички Ниш Раднички Ниш 1 - 1 Младост Лучани Младост Лучани
КИП 20:00
Докса Катокопия Докса Катокопия 3 - 3 Кармиотиса Кармиотиса
АВСРЛ 20:00
Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК 4 - 0 Калсдорф Калсдорф
АВСРЛ 20:00
Глайсдорф 09 Глайсдорф 09 1 - 1 Бад Глайхенберг Бад Глайхенберг
ДАН 20:00
Рандерс Рандерс 1 - 2 Брьондби Брьондби
ГЕРОЛ 20:00
Епелборн Епелборн 1 - 8 Херта Висбах Херта Висбах
ЧЕХ 20:00
Словачко Словачко 0 - 1 Пардубице Пардубице
ДАН3 20:00
Ямербугт Ямербугт 2 - 0 Тистед Тистед
ГЕР4 20:00
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 0 - 0 Херта БШК II Херта БШК II
ГЕР3 20:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 3 - 0 Динамо Дрезден Динамо Дрезден
ТУР 20:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 1 - 1 Трабзонспор Трабзонспор
ТУР 20:00
Анкарагюджю Анкарагюджю 0 - 1 Кайсериспор Кайсериспор
ГЕР4 20:00
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 1 - 2 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ГЕР4 20:00
Шварц-вайс Реден Шварц-вайс Реден 2 - 1 Хавелс Хавелс
АВСРЛ 20:00
Ст. Анна Ст. Анна 6 - 2 Херта Велс Херта Велс
ГЕРОЛ 20:00
Брамфелдер Брамфелдер 1 - 1 Дасендорф Дасендорф
ШВЕЦ2 20:00
Хьослехолм ИФ Хьослехолм ИФ 3 - 4 Носаби Носаби
АВСРЛ 20:00
Велс Велс 2 - 2 Гуртен Гуртен
БЪЛ 20:15
ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София 5 - 0 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ГЕРОЛ 20:15
Конкордия Хамбург Конкордия Хамбург 2 - 1 ХЕБК ХЕБК
УРУ2 20:30
Суд Америка Суд Америка 1 - 3 Вила Тереса Вила Тереса
ГЕР4 20:30
Тенис Борусия Тенис Борусия 4 - 2 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде
АВСРЛ 20:30
Драсбург Драсбург 2 - 2 Мансдорф-Гросензерсдорф Мансдорф-Гросензерсдорф
АВСРЛ 20:30
Трайшкирхен/Трибусвинкел Трайшкирхен/Трибусвинкел 5 - 0 Винер Нойщат Винер Нойщат
ГЕР4 20:30
Виденбрюк Виденбрюк 0 - 0 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 2 - 0 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
УРУ2 20:30
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 3 - 2 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
ГЕРОЛ 20:30
Хасия Бинген Хасия Бинген 4 - 0 Емелсхаузен Емелсхаузен
ГЕРОЛ 20:30
ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф 4 - 0 Мербуш Мербуш
ГЕРОЛ 20:30
Осдорф Осдорф 2 - 3 Бармбек-Уленхорст Бармбек-Уленхорст
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Хамбург Виктория Хамбург 8 - 1 Майндорфер ШФ Майндорфер ШФ
ГЕРОЛ 20:30
Хам Юнайтед Хам Юнайтед 4 - 1 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
ГЕР4 20:30
Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел 3 - 0 Фьоникс Любек Фьоникс Любек
РУМ 21:00
Университатя Крайова Университатя Крайова 1 - 0 Политехника Яши Политехника Яши
ВЛ2ДЕ 21:00
Кристъл Палас (23) Кристъл Палас (23) 0 - 1 Астън Вила (23) Астън Вила (23)
ГЕРОЛ 21:00
Хамбургер ШФ III Хамбургер ШФ III 2 - 4 Курслак-Нойенгаме Курслак-Нойенгаме
ВЛ2ДЕ 21:00
Дарби Каунти (23) Дарби Каунти (23) 2 - 1 Лестър Сити (23) Лестър Сити (23)
ШВЦ1 21:00
Тюн Тюн 1 - 3 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
БЕЛ2 21:00
РФК Сераинг РФК Сераинг 6 - 1 Клуб Брюж II Клуб Брюж II
ХОЛ 21:00
Утрехт Утрехт 1 - 1 Хееренвеен Хееренвеен
ФРНА 21:00
Авранше Авранше 3 - 1 Шоле Шоле
ФРНА 21:00
Конкарно Конкарно 1 - 1 Бастия Бастия
ФРНА 21:00
Вилфранше Вилфранше 0 - 1 Льо Ман Льо Ман
УНГ 21:00
МТК МТК 1 - 2 Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ
ФРНА 21:00
Сете Сете 4 - 0 Булон Булон
ФРНА 21:00
Кретей Кретей 1 - 3 Кевийи Руан Кевийи Руан
ФРНА 21:00
Бастия-Боржо Бастия-Боржо 1 - 1 Бург ан Брес Бург ан Брес
ПОР 21:00
Морейренсе Морейренсе 1 - 1 Боависта Боависта
ФРНА 21:00
Стад Бриошин Стад Бриошин 1 - 1 Лион Душер Лион Душер
ФРНА 21:00
Лавал Лавал 1 - 2 Ред Стар Ред Стар
ВЛ2ДЕ 21:00
Фулъм (23) Фулъм (23) 0 - 2 Норич Сити (23) Норич Сити (23)
АВС1 21:25
Амщететн Амщететн 2 - 2 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ЕГИП 21:30
Исмайли Исмайли 1 - 1 Смуха Смуха
ПОЛ 21:30
Шльонск Вроцлав Шльонск Вроцлав 3 - 1 Краковия Краков Краковия Краков
ГЕР 21:30
Унион Берлин Унион Берлин 4 - 0 Майнц 05 Майнц 05
ШОТ 21:45
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 1 - 2 Ливингстън Ливингстън
ИРЛ1 21:45
Уексфорд Уексфорд 0 - 2 Шамрок Роувърс II Шамрок Роувърс II
ШОТ 21:45
Хибърниън Хибърниън 3 - 2 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
ИРЛ1 21:45
Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед 0 - 2 Атлон Таун Атлон Таун
ИРЛ 21:45
Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс 4 - 0 Слиго Роувърс Слиго Роувърс
ШОТ 21:45
Абърдийн Абърдийн 2 - 1 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ИРЛ1 21:45
ЮКД ЮКД 1 - 3 Брей Уондърърс Брей Уондърърс
AНГЧ 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 3 АФК Борнемут АФК Борнемут
ИТА 21:45
Фиорентина Фиорентина 1 - 2 Сампдория Сампдория
БEЛ 21:45
Антверп Антверп 4 - 1 Мехелен Мехелен
ЕКВ2 22:00
9 октомври 9 октомври 2 - 0 Атлетико Портеньо Атлетико Портеньо
ФРА 22:00
ПСЖ ПСЖ 6 - 1 Анже СКО Анже СКО
ХОЛ1 22:00
НАК Бреда НАК Бреда 4 - 0 Аякс II Аякс II
ЧИЛИ 22:00
О'Хигинс О'Хигинс 1 - 4 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
ХОЛ1 22:00
АЗ II АЗ II 3 - 3 МВВ МВВ
БРАБ 22:30
Фигейренсе Фигейренсе 4 - 1 Оесте Оесте
ПОР 23:15
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 1 - 0 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
ПЕРУ 23:30
Сесар Вайехо Сесар Вайехо 1 - 0 Сиенсиано Сиенсиано