Срещи

Предстоящи срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
НФЛ 00:00
Бъфало Билс Бъфало Билс 17 - 26 Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс
УРУ2 01:00
Роча Роча 0 - 0 Атенас Атенас
КОЛА 02:00
Алианса Петролера Алианса Петролера 0 - 1 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
БРА 02:00
Ботафого Ботафого 0 - 0 Гояс Гояс
БРА 02:00
Бая Бая 3 - 1 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
БРАЦ 02:00
Манаус Манаус 3 - 2 Ботафого ПБ Ботафого ПБ
ЕКВ 02:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 2 - 1 ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо
ПЕРУ 02:15
Карлос Манучи Карлос Манучи 0 - 1 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
САЩ 02:30
Ню Инглънд Ню Инглънд 1 - 2 Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън
НФЛ 03:15
Далас Каубойс Далас Каубойс 10 - 38 Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс
КОЛА 04:00
Депортиво Кали Депортиво Кали 3 - 2 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе
МЕК 05:00
Леон Леон 3 - 2 Америка Америка
АВНПЛ 12:30
СК Уондърърс СК Уондърърс 3 - 5 Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс
ВИЕТ 13:00
Куанг Нам Куанг Нам 2 - 0 Нам Дин Нам Дин
ВИЕТ 13:00
Хай Фонг Хай Фонг 2 - 0 Тан Хоа Тан Хоа
ВИЕТ 13:00
Да Нанг Да Нанг 2 - 0 Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан
ГРУ2 13:00
Динамо Зугдиди Динамо Зугдиди 1 - 4 Самгурали Самгурали
ГРУ2 13:00
Гагра Гагра 0 - 2 Рустави Рустави
ГРУ2 13:00
ВИТ Грузия ВИТ Грузия 0 - 0 Сиони Сиони
ТУР1 13:30
Анкара Кечийоренгюджю Анкара Кечийоренгюджю 1 - 0 Бандърмаспор Бандърмаспор
ВИЕТ 14:00
Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин 3 - 1 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
МОЛД 14:00
Флорещ Флорещ 1 - 4 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
ТУР3 14:00
Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор 2 - 2 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
ТУР3 14:00
Байбурт Байбурт 1 - 0 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ТУР3 14:00
Елязъгспор Елязъгспор 3 - 2 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
МОЛД 14:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 1 - 2 Шериф Шериф
ТУРК 14:30
Беледийеспор Кютахяспор Беледийеспор Кютахяспор 1 - 2 Дариджа Генчлербирлиги Дариджа Генчлербирлиги
БЪЛК 15:00
Кариана Ерден Кариана Ерден 0 - 1 Царско село Царско село
КОСОВ 15:00
Дреница Србица Дреница Србица 0 - 1 Арберия Арберия
КОСОВ 15:00
Беса Печ Беса Печ 2 - 2 Лапи Лапи
ВИЕТ 15:15
Ханой Ханой 1 - 0 Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин
СЛВН2 16:00
Шмартно Шмартно 0 - 4 Кърка Кърка
ТУРК 17:00
Ичел Идманюрду Спор Ичел Идманюрду Спор 6 - 0 Паясспор Паясспор
ЧИЛИ 17:00
Депортес Икике Депортес Икике 2 - 0 Ла Серена Ла Серена
БЪЛ 17:30
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 0 - 0 Арда Арда
ГЕР4 17:30
Бахлингер СК Бахлингер СК 4 - 3 Шот Майнц Шот Майнц
КУВ 17:40
Ал Салмия Ал Салмия 2 - 2 Хайтан Хайтан
КУВ 17:40
Ал Кувейт Ал Кувейт 1 - 1 Ал Шабаб Кувейт Ал Шабаб Кувейт
МОЛД 18:00
Милсами Милсами 2 - 0 Зимбру Зимбру
ЛИТК 18:00
Паневежис Паневежис 4 - 0 Ритериай Ритериай
МЛТ 18:00
Лия Атлетик Лия Атлетик 0 - 3 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
МЛТ 18:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 0 - 2 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
ФИН1 18:30
СДЖК Академия СДЖК Академия 2 - 3 Яро Яро
ФИН3 18:30
СалПа СалПа 1 - 1 КааПо КааПо
ФИН1 18:30
МуСа МуСа 0 - 2 ВПС ВПС
ФИН1 18:30
МП МП 2 - 3 КТП КТП
ТУР1 19:00
Ескишехирспор Ескишехирспор 0 - 1 Самсунспор Самсунспор
СЛВНК 19:00
Рудар Велене Рудар Велене 0 - 3 Марибор Марибор
ГЕРОЛ 19:00
Оберахерн Оберахерн 2 - 1 КфР Пфорцхайм КфР Пфорцхайм
АВСРЛ 19:30
Аустрия Лустенау II Аустрия Лустенау II 1 - 0 Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц
ЧИЛИ 19:30
Унион Ла Калера Унион Ла Калера 3 - 0 Уачипато Уачипато
ХОЛ1 19:45
ПСВ II ПСВ II 1 - 1 НЕК НЕК
ХОЛ1 19:45
НАК Бреда НАК Бреда 0 - 4 Камбюр Камбюр
ШЛ 19:55
Динамо Киев Динамо Киев 0 - 2 Ювентус Ювентус
ШЛ 19:55
Зенит Зенит 1 - 2 Клуб Брюж Клуб Брюж
КУВ 19:55
Бурган Бурган 0 - 3 Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт
КУВ 19:55
Ярмук Ярмук 1 - 3 Ал Тадамон Ал Тадамон
ТУРК 20:00
Каршъяка Каршъяка 3 - 0 Бергама Беледийеспор Бергама Беледийеспор
ГЕР3 20:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 4 - 3 Любек Любек
ГЕР3 20:00
Верл Верл 3 - 1 Магдебург Магдебург
АНГ1 20:00
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 0 - 1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
AHГ2 20:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 1 - 0 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
ГЕРОЛ 20:00
Хюнфелдер ШФ Хюнфелдер ШФ 0 - 1 Баунатал Баунатал
ШВЦ1 20:00
Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 2 - 1 Вил Вил
ШВЦ1 20:00
Тюн Тюн 0 - 1 Винтертур Винтертур
ШВЦ1 20:00
Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши 4 - 1 Киасо Киасо
ГЕР3 20:00
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 1 - 2 Цвикау Цвикау
ГЕР3 20:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 1 - 2 Ханза Рощок Ханза Рощок
ДАН1 20:00
Есбер Есбер 0 - 2 Хвидовре Хвидовре
ГЕР3 20:00
Юрдинген Юрдинген 0 - 4 Веен Висбаден Веен Висбаден
ЛИТ 20:00
Судува Судува 1 - 1 Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис
АВСРЛ 20:00
Алерхайлиген Алерхайлиген 4 - 4 Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК
ГЕР4 20:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 1 - 0 Гисен Гисен
ГЕР4 20:00
Хофенхайм II Хофенхайм II 2 - 1 Улм Улм
ГЕР4 20:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 1 - 5 Елверсберг Елверсберг
ГЕР4 20:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 2 - 3 Хомбург Хомбург
ГЕР4 20:00
Ален Ален 1 - 1 Хесен Касел Хесен Касел
ДАН1 20:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 2 - 1 Хобро Хобро
АВСРЛ 20:00
Драсбург Драсбург 1 - 4 Брюк/Лейта Брюк/Лейта
АВСРЛ 20:30
Нойзидъл Нойзидъл 2 - 1 Винер Виктория Винер Виктория
ШВЦ1 20:30
Криенс Криенс 5 - 2 Грасхопър Грасхопър
АНГ1 20:30
Джилингам Джилингам 0 - 2 Портсмут Портсмут
AHГ2 20:30
Моркамб Моркамб 1 - 1 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
ПОР2 20:30
Шавеш Шавеш 0 - 2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
AHГ2 21:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 1 - 0 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
АНГ1 21:00
Хъл Сити Хъл Сити 1 - 0 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
AHГ2 21:00
Бароу Бароу 3 - 3 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
АНГ1 21:00
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 0 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
AHГ2 21:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 0 - 1 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
АНГ1 21:00
Блекпул Блекпул 0 - 1 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 21:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 4 - 1 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
АНГ1 21:00
Съндърланд Съндърланд 1 - 0 Крю Александра Крю Александра
АНГ1 21:00
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 3 - 2 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГ1 21:00
Линкълн Сити Линкълн Сити 2 - 0 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
АНГ1 21:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 0 Флийтууд Таун Флийтууд Таун
AHГ2 21:00
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 3 - 1 Порт Вейл Порт Вейл
AHГ2 21:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 2 - 1 Кроули Таун Кроули Таун
AHГ2 21:00
Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик 1 - 1 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
ШОТ 21:00
Абърдийн Абърдийн 4 - 2 Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл
AHГ2 21:00
Стивънидж Стивънидж 0 - 1 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
НЛП 21:30
Скарбъроу Атлетик Скарбъроу Атлетик 2 - 1 Уитби Таун Уитби Таун
НЛП 21:30
Нънийтън Бъроу Нънийтън Бъроу 6 - 2 Ст. Ивс Таун Ст. Ивс Таун
НЛП 21:45
Саут Шийлдс Саут Шийлдс 0 - 0 Морпет Таун Морпет Таун
НЛП 21:45
Грантхям Таун Грантхям Таун 0 - 1 Матлок Таун Матлок Таун
НЛП 21:45
Гейнзбро Тринити Гейнзбро Тринити 3 - 2 Стейлбридж Селтик Стейлбридж Селтик
НЛП 21:45
Юнайтед ъф Манчестър Юнайтед ъф Манчестър 1 - 1 Ланкастър Сити Ланкастър Сити
НЛП 21:45
Бъкстън Бъкстън 2 - 2 Миклоувър Миклоувър
НЛП 21:45
Уорингтън Таун Уорингтън Таун 2 - 2 Нантуич Таун Нантуич Таун
ИРЛ1 21:45
Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед 1 - 3 Дроида Юнайтед Дроида Юнайтед
КОНФ 21:45
Уилдстоун Уилдстоун 3 - 2 Честърфийлд Честърфийлд
УЕЛС 21:45
Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед 1 - 2 Бала Таун Бала Таун
НЛП 21:45
Басфорд Юнайтед Басфорд Юнайтед 1 - 0 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
НЛП 21:45
Атертън Колиъриъс Атертън Колиъриъс 5 - 0 Бамбър Бридж Бамбър Бридж
AНГЧ 21:45
Бристол Сити Бристол Сити 0 - 1 Мидълзбро Мидълзбро
AНГЧ 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 1 Суонзи Сити Суонзи Сити
АНГ1 21:45
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 2 - 1 Суиндън Таун Суиндън Таун
НЛП 21:45
Брайтлингсий Риджънт Брайтлингсий Риджънт 3 - 0 Лидърхед Лидърхед
АНГ1 21:45
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 0 - 1 Рочдейл Рочдейл
AHГ2 21:45
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 1 - 1 Уолсол Уолсол
НЛП 21:45
Люис Люис 1 - 0 Мерстхям Мерстхям
AHГ2 21:45
Гримзби Таун Гримзби Таун 1 - 2 Харогейт Таун Харогейт Таун
AHГ2 21:45
Солфорд Сити Солфорд Сити 3 - 0 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
AНГЧ 21:45
Милуол Милуол 2 - 0 Лутън Таун Лутън Таун
AНГЧ 21:45
Норич Сити Норич Сити 1 - 0 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
AНГЧ 21:45
Нотингам Форест Нотингам Форест 1 - 1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
НЛП 21:45
Чесхънт Чесхънт 0 - 3 Хорнчърч Хорнчърч
НЛП 21:45
Ийст Търък Юнайтед Ийст Търък Юнайтед 3 - 2 Хорсхям Хорсхям
НЛП 21:45
Енфийлд Таун Енфийлд Таун 1 - 0 Маргейт Маргейт
НЛП 21:45
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 4 - 1 Коринтиан Кежуълс Коринтиан Кежуълс
AНГЧ 21:45
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 1 - 0 Дарби Каунти Дарби Каунти