ВЕН
Венецуела
|
00:00 |
Депортиво Лара
|
|
0 - 0 |
|
Академия Пуерто Кабельо
|
|
БРАД
Бразилия
|
00:00 |
Феровиария
|
|
3 - 0 |
|
Бангу
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
00:30 |
Унион Еспаньола
|
|
1 - 0 |
|
Кобресал
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
01:00 |
Атлетико Портеньо
|
|
0 - 0 |
|
Фуерца Амариля
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:00 |
Куяба
|
|
3 - 3 |
|
Парана
|
|
МЕК2
Мексико
|
01:00 |
Тласкала
|
|
2 - 1 |
|
Симаронес де Сонора
|
|
БРАД
Бразилия
|
01:00 |
Баре
|
|
0 - 1 |
|
Жувентуде МА
|
|
БРАД
Бразилия
|
01:00 |
Бая де Фейра
|
|
0 - 1 |
|
Гама
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:00 |
Сампайо Корея
|
|
1 - 3 |
|
Конфиянса
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
01:15 |
Расинг Клуб де Авелянеда
|
|
2 - 1 |
|
Естудиантес де Мерида
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
01:15 |
Насионал Монтевидео
|
|
2 - 0 |
|
Алианса Лима
|
|
БРАД
Бразилия
|
02:00 |
Кампиненсе
|
|
4 - 1 |
|
Глобо
|
|
БРАД
Бразилия
|
02:00 |
Жойнвили
|
|
2 - 1 |
|
Сао Каетано
|
|
КОЛК
Колумбия
|
02:00 |
Ла Екидад
|
|
1 - 2 |
|
Кукута Депортиво
|
|
БРАД
Бразилия
|
02:00 |
Америка РН
|
|
4 - 1 |
|
Атлетико Кажазейрас
|
|
БРАД
Бразилия
|
03:00 |
Фаст Клубе
|
|
1 - 0 |
|
Атлетико Акреано
|
|
ВЕН
Венецуела
|
03:00 |
Карабобо
|
|
0 - 0 |
|
Атлетико Венецуела
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:05 |
Леонес Негрос УдеГ
|
|
0 - 1 |
|
Канкун
|
|
БРА
Бразилия
|
03:30 |
Васко да Гама
|
|
1 - 2 |
|
Коринтианс
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Боливар
|
|
2 - 3 |
|
Клуб Гуарани
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Фламенго
|
|
3 - 1 |
|
Хуниор
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Индепендиенте Вале
|
|
2 - 0 |
|
Барселона СК
|
|
КОПЛИ
КОНМЕБОЛ Копа Либертадорес
|
03:30 |
Палмейрас
|
|
5 - 0 |
|
Тигре
|
|
КОЛК
Колумбия
|
04:00 |
Бояка Чико
|
|
1 - 1 |
|
Реал Сантандер
|
|
КОЛК
Колумбия
|
04:00 |
Енвигадо
|
|
3 - 0 |
|
Онсе Калдас
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
05:00 |
Маринерос
|
|
1 - 1 |
|
КОФУТПА
|
|
МЕК2
Мексико
|
05:05 |
Дорадос
|
|
1 - 1 |
|
Тапатио
|
|
МККМХ
Мексико
|
05:06 |
Тихуана
|
|
0 - 1 |
|
Монтерей
|
|
КИТ
Китай
|
10:30 |
Цанджоу Майти Лайънс
|
|
0 - 2 |
|
Далян Про
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
11:00 |
Кайсар
|
|
2 - 0 |
|
Шахтьор Караганда
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
11:00 |
Ордабаси
|
|
3 - 1 |
|
Жетису
|
|
ТУРК
Турция
|
13:00 |
Ербааспор
|
|
0 - 1 |
|
Йозгатспор 1959
|
|
ТУРК
Турция
|
13:00 |
Агръ 1970
|
|
1 - 2 |
|
52 Ордуспор
|
|
ТУРК
Турция
|
13:30 |
Каракьопрю Беледийеспор
|
|
1 - 0 |
|
Османийеспор
|
|
ТУРК
Турция
|
13:30 |
Тепеджикспор
|
|
1 - 0 |
|
1877 Алемдъгспор
|
|
ТУР1
Турция
|
13:30 |
Тузласпор
|
|
2 - 0 |
|
Анкараспор
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
14:00 |
Астана
|
|
1 - 0 |
|
Тобол
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
14:00 |
Машал
|
|
1 - 2 |
|
Коканд-1912
|
|
РУС3
Русия
|
14:30 |
Краснодар III
|
|
5 - 3 |
|
Туапсе
|
|
КИТ
Китай
|
14:35 |
Пекин Гуоан
|
|
2 - 1 |
|
Шандун Тайшан
|
|
СЛВНК
Словения
|
15:00 |
НШ Драва
|
|
2 - 0 |
|
Мура
|
|
БЪЛК
България
|
15:00 |
Черноморец Балчик
|
|
1 - 0 |
|
Септември София
|
|
БЪЛК
България
|
15:00 |
Созопол
|
|
0 - 0 |
|
Етър
|
|
БЪЛК
България
|
15:00 |
Оборище
|
|
0 - 4 |
|
Ботев Пловдив
|
|
ТУРК
Турция
|
15:00 |
Беледийе Деринджеспор
|
|
3 - 0 |
|
Чанкая
|
|
БЪЛК
България
|
15:00 |
Надежда Доброславци
|
|
0 - 2 |
|
Ботев Враца
|
|
АРМЕ
Армения
|
15:30 |
Сюник
|
|
1 - 0 |
|
Лори
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
15:40 |
Абха
|
|
1 - 1 |
|
Ал Хилал Рияд
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
16:00 |
Буньодкор
|
|
6 - 2 |
|
Андижон
|
|
ТУР1
Турция
|
16:00 |
Истанбулспор
|
|
2 - 2 |
|
Акхисарспор
|
|
МЖД
Международни
|
16:00 |
Етиопия
|
|
2 - 3 |
|
Замбия
|
|
КАЗХ
Казахстан
|
16:00 |
Кайрат
|
|
3 - 1 |
|
Каспий
|
|
ИТЛП
Италия
|
16:00 |
Про Патрия
|
|
3 - 0 |
|
Лукезе
|
|
БЛР
Беларус
|
17:00 |
Динамо Брест
|
|
3 - 1 |
|
Слуцк
|
|
ОАЕ
ОАЕ
|
17:15 |
Хата
|
|
2 - 4 |
|
Ал Васл
|
|
ОАЕ
ОАЕ
|
17:15 |
Ал Фуджайрах
|
|
1 - 3 |
|
Банияс
|
|
ЕПЖ
УЕФА Европейско първенство жени
|
17:30 |
Гърция (Ж)
|
|
1 - 0 |
|
Черна гора (Ж)
|
|
ИСП2
Испания
|
17:30 |
Леганес
|
|
1 - 0 |
|
Реал Сарагоса
|
|
ЙОРД
Йордания
|
18:00 |
Шабаб Ал Ордон
|
|
2 - 2 |
|
Сахаб
|
|
БАХ12
Бахрейн
|
18:00 |
Бусайтийн
|
|
4 - 1 |
|
Бахрейн СК
|
|
ФИН
Финландия
|
18:00 |
ХИФК
|
|
1 - 0 |
|
РоПС
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
18:05 |
Ал Таавон
|
|
1 - 0 |
|
Ал Насър Рияд
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
Интер Турку
|
|
3 - 0 |
|
ТПС
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
Хонка
|
|
2 - 1 |
|
Лахти
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
СДЖК
|
|
1 - 3 |
|
Илвес
|
|
ФИН
Финландия
|
18:30 |
КуПС
|
|
2 - 3 |
|
Хака
|
|
ЕПЖ
УЕФА Европейско първенство жени
|
18:30 |
Уелс (Ж)
|
|
4 - 0 |
|
Фарьорски острови (Ж)
|
|
ЕСТЕА
Естония
|
19:00 |
Пярну
|
|
1 - 1 |
|
Вапрус
|
|
ТУР1
Турция
|
19:00 |
Менемен
|
|
2 - 1 |
|
Бурсаспор
|
|
ДАН1
Дания
|
19:00 |
Силкеборг
|
|
1 - 2 |
|
Виборг
|
|
ТУРК
Турция
|
19:00 |
Буджаспор 1928
|
|
0 - 1 |
|
Сомаспор
|
|
ЕПЖ
УЕФА Европейско първенство жени
|
19:45 |
Швеция (Ж)
|
|
7 - 0 |
|
Латвия (Ж)
|
|
САРБ
Саудитска Арабия
|
19:55 |
Ал Ахли Джеда
|
|
1 - 0 |
|
Ал Уехда Мека
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Байер Леверкузен
|
|
6 - 2 |
|
Ница
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Рапид Виена
|
|
1 - 2 |
|
Арсенал
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Риека
|
|
0 - 1 |
|
Реал Сосиедад
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
ЦСКА София
|
|
0 - 2 |
|
ЧФР Клуж
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Йънг Бойс
|
|
1 - 2 |
|
Рома
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Апоел Беер Шева
|
|
3 - 1 |
|
Славия Прага
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Дъндалк
|
|
1 - 2 |
|
Молде
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Стандарт Лиеж
|
|
0 - 2 |
|
Рейнджърс
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Лех Познан
|
|
2 - 4 |
|
Бенфика
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
ПСВ
|
|
1 - 2 |
|
Гранада
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
ПАОК
|
|
1 - 1 |
|
Омония Никозия
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
19:55 |
Наполи
|
|
0 - 1 |
|
АЗ
|
|
ОАЕ
ОАЕ
|
20:00 |
Шарджа
|
|
2 - 1 |
|
Ал Вахда Абу Даби
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Дойчландсбергер СК
|
|
2 - 2 |
|
Рийд II
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Майорка
|
|
0 - 0 |
|
Албасете
|
|
ИСП2
Испания
|
20:00 |
Реал Овиедо
|
|
0 - 0 |
|
Райо Валекано
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
20:00 |
Йоншьопингс Сьодра
|
|
1 - 0 |
|
ГАИС
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
20:00 |
Браге
|
|
0 - 1 |
|
Люнгшиле
|
|
ДАНДС
Дания
|
20:00 |
Колдинг Б
|
|
0 - 4 |
|
Виби
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Крей
|
|
0 - 2 |
|
Бохолт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Унион Нететал
|
|
1 - 0 |
|
Шонебек
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Потигуар Мосоро
|
|
2 - 2 |
|
Итабаяна
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Новоризонтино
|
|
1 - 1 |
|
Кашиас
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Португеса Рио де Жанейро
|
|
2 - 1 |
|
Каскавел
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Витория ЕС
|
|
1 - 2 |
|
Гояния
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:30 |
Афогадос
|
|
2 - 2 |
|
Гуарани де Собрал
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:30 |
Насионал Парана
|
|
1 - 1 |
|
Мирасол
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:30 |
Комо
|
|
0 - 0 |
|
Перголетезе
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:30 |
Мото Клуб МА
|
|
2 - 0 |
|
Сантос АП
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Юве Стабия
|
|
2 - 0 |
|
Кавезе
|
|
ИТЛП
Италия
|
21:45 |
Фоджа
|
|
1 - 2 |
|
Авелино
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Спарта Прага
|
|
1 - 4 |
|
Лил
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Селтик
|
|
1 - 3 |
|
Милан
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Виляреал
|
|
5 - 3 |
|
Сивасспор
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Лестър Сити
|
|
3 - 0 |
|
Заря
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Тотнъм Хотспър
|
|
3 - 0 |
|
ЛАСК
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Лудогорец
|
|
1 - 2 |
|
Антверп
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Динамо Загреб
|
|
0 - 0 |
|
Фейенорд
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Волфсбергер АК
|
|
1 - 1 |
|
ЦСКА Москва
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Хофенхайм
|
|
2 - 0 |
|
Цървена звезда
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Слован Либерец
|
|
1 - 0 |
|
Гент
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Спортинг Брага
|
|
3 - 0 |
|
АЕК Атина
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
КЕОВ Операрио
|
|
0 - 0 |
|
Агуя Негра
|
|
ЛЕ
УЕФА Лига Европа
|
22:00 |
Макаби Тел Авив
|
|
1 - 0 |
|
Карабах
|
|
ИСП2
Испания
|
22:30 |
Малага
|
|
1 - 0 |
|
Спортинг Хихон
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
22:30 |
Манта
|
|
3 - 1 |
|
Чакаритас
|
|
БРАД
Бразилия
|
23:00 |
Марсилио Диас
|
|
1 - 1 |
|
Сао Луис
|
|