Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАК 00:00
РБ Брагантино РБ Брагантино 1 - 3 Палмейрас Палмейрас
КОПСУ 00:15
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 3 - 0 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
КОПСУ 00:15
Сол де Америка Сол де Америка 0 - 0 Универсидад Католика Универсидад Католика
КОПСУ 00:15
Унион Санта Фе Унион Санта Фе 0 - 1 Емелек Емелек
КОЛК 00:45
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 3 - 2 Ла Екидад Ла Екидад
БРАЦ 01:00
Итуано Итуано 3 - 1 Бруске Бруске
ЕКВ2 02:00
Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс 0 - 3 Америка де Кито Америка де Кито
ВЕН 02:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 1 - 0 Метрополитанос Метрополитанос
НФЛ 02:20
Каролина Пантърс Каролина Пантърс 17 - 25 Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс
КОПСУ 02:30
Мелгар Мелгар 1 - 0 Бая Бая
КОПСУ 02:30
Плаза Колония Плаза Колония 0 - 1 Хуниор Хуниор
КОПСУ 02:30
Индепендиенте Индепендиенте 1 - 0 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман
БРАК 02:30
Гремио Гремио 1 - 0 Ювентуде Ювентуде
МЕК2 03:00
Атланте Атланте 4 - 1 Дорадос Дорадос
КРПД 03:00
Гуадалупе Гуадалупе 1 - 0 Картахинес Картахинес
КОЛК 03:10
Алианса Петролера Алианса Петролера 4 - 0 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
МЕК 05:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 0 - 5 Мазатлан Мазатлан
КАЗХ 10:00
Ордабаси Ордабаси 0 - 3 Тобол Тобол
АВНПЛ 12:00
Бризбейн Роар II Бризбейн Роар II 0 - 3 Голд Коуст Найтс Голд Коуст Найтс
АВНПЛ 12:00
СК Уондърърс СК Уондърърс 0 - 2 Куинсланд Лайънс Куинсланд Лайънс
РУС3 12:00
Краснодар III Краснодар III 0 - 3 СКА Ростов СКА Ростов
ВИЕТ 12:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 1 - 1 Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин
ЯП3 12:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 0 Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК
АРМЕ 13:00
Ширак Ширак 0 - 3 Ноа Ноа
КАЗХ 13:00
Астана Астана 0 - 1 Кайрат Кайрат
ИРАК 13:30
Ал Симауа Ал Симауа 1 - 0 Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра
ИРАК 13:30
Ал Кахраба Ал Кахраба 2 - 2 Ал Худод Ал Худод
ПОЛК 13:30
Гарбарния Краков Гарбарния Краков 1 - 1 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице
ТАЙЛ 13:30
Суфанбури Суфанбури 5 - 0 Полис Теро Полис Теро
ВИЕТ 14:15
Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити 2 - 1 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
САРБ 14:40
Ал Аин Ал Аин 2 - 4 Ал Фатех Ал Фатех
УРУ2 14:45
Вила Еспаньола Вила Еспаньола 1 - 1 Сентрал Еспаньол Сентрал Еспаньол
ХЪР2 15:00
Хрватски Драговоляц Хрватски Драговоляц 3 - 2 Сесвете Сесвете
ВЛ2ДЕ 15:00
Рединг (23) Рединг (23) 3 - 2 Нюкасъл Юнайтед (23) Нюкасъл Юнайтед (23)
ВЛ2ДЕ 15:00
Норич Сити (23) Норич Сити (23) 1 - 3 Мидълзбро (23) Мидълзбро (23)
КАЗХ 15:00
Кайсар Кайсар 0 - 1 Каспий Каспий
ХЪР2 15:00
Дубрава Загреб Дубрава Загреб 0 - 0 Рудеш Загреб Рудеш Загреб
ЕГИП 15:00
ЕНППИ ЕНППИ 1 - 2 Танта Танта
РУС3 15:00
Есентуки Есентуки 2 - 1 Форте Таганрог Форте Таганрог
ИРАК 15:15
Ал Завраа Ал Завраа 1 - 1 Нафт Багдад Нафт Багдад
ЧИЛИ 16:00
Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 3 - 1 Унион Ла Калера Унион Ла Калера
ОАЕ 16:15
Аджман Аджман 0 - 0 Хата Хата
ОАЕ 16:15
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 1 - 1 Шабаб Ал Ахли Дубай Шабаб Ал Ахли Дубай
БЪЛ 17:00
Черно море Черно море 1 - 2 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
ЙОРД 17:00
Маан Маан 2 - 2 Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман
УРУ2 17:00
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 0 - 2 Вила Тереса Вила Тереса
ЕГИП 17:30
Ел Гуна Ел Гуна 1 - 2 Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод
ПЕРУ 18:00
Академия Кантолао Академия Кантолао 0 - 0 Атлетико Грау Атлетико Грау
МЛТ 18:00
Моста Моста 1 - 0 Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК
ПОЛ2 18:00
ГКС Катовице ГКС Катовице 5 - 0 Старгард Шчечински Старгард Шчечински
ТУР1 18:00
Балъкесирспор Балъкесирспор 0 - 3 Аданаспор Аданаспор
РУМ 18:00
Арджеш Арджеш 2 - 1 Волунтари Волунтари
БиХ 18:00
Сараево Сараево 5 - 1 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ПЕРУ 18:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 3 - 2 Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо
КИП 18:00
Еносис Еносис 0 - 0 Докса Катокопия Докса Катокопия
ХЪР2 18:00
Интер Запрешич Интер Запрешич 2 - 2 Кустошия Кустошия
КИП2 18:00
Арис Лимасол Арис Лимасол 4 - 1 Алки Ороклини Алки Ороклини
ФИН3 18:30
РоПС II РоПС II 2 - 1 ОЛС ОЛС
ИРАК 18:30
Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад 2 - 0 Багдад Багдад
САРБ 18:50
Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека 1 - 2 Ал Фейсали Харма Ал Фейсали Харма
ПОЛК 19:00
Сокол Острода Сокол Острода 0 - 0 Варта Познан Варта Познан
СЪРБ 19:00
Войводина Войводина 3 - 1 Бачка Паланка Бачка Паланка
ЕСТЕА 19:00
Вапрус Вапрус 4 - 0 Тамека II Тамека II
ПОЛК 19:00
Нечеча Нечеча 0 - 2 Раков Ченстохова Раков Ченстохова
ПОЛК 19:00
КСЗО Островйец КСЗО Островйец 2 - 3 Гурник Забже Гурник Забже
ДАН1 19:00
Виборг Виборг 3 - 0 Хелсингор Хелсингор
ПОЛ 19:00
Погон Шчечин Погон Шчечин 3 - 0 Ягелония Бялисток Ягелония Бялисток
ГЕР4 19:00
Хофенхайм II Хофенхайм II 0 - 0 Щутгарт II Щутгарт II
ХЪР2 19:00
Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец 3 - 0 Опатия Опатия
УКР 19:00
Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк 4 - 1 Мариупол Мариупол
ТУР 19:00
Трабзонспор Трабзонспор 3 - 4 Касъмпаша Касъмпаша
ТУР 19:00
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 5 - 1 ББ Ерзурумспор ББ Ерзурумспор
ОАЕ 19:00
Банияс Банияс 5 - 0 Хорфакан Хорфакан
УРУ2 19:15
Атенас Атенас 2 - 2 Суд Америка Суд Америка
БЪЛ 19:15
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 2 - 2 Монтана Монтана
АВС1 19:30
Аустрия Виена II Аустрия Виена II 0 - 2 Лиеферинг Лиеферинг
ГЕР2 19:30
Хамбургер ШФ Хамбургер ШФ 2 - 2 Санкт Паули Санкт Паули
ГЕР4 19:30
Балинген Балинген 1 - 1 Гисен Гисен
ГЕР2 19:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 1 - 0 Хайденхайм Хайденхайм
АВС1 19:30
Лафнитц Лафнитц 2 - 0 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
АВС1 19:30
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 3 - 2 Хорн Хорн
АВС1 19:30
Форвертс Щайр Форвертс Щайр 3 - 3 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
АВС1 19:30
Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо 2 - 0 Грацер АК Грацер АК
ХОЛ1 19:45
Аякс II Аякс II 1 - 4 Алмере Сити Алмере Сити
ХОЛ1 19:45
Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт 1 - 1 МВВ МВВ
АВСРЛ 20:00
Унион Вьокламаркт Унион Вьокламаркт 1 - 3 Глайсдорф 09 Глайсдорф 09
ЕГИП 20:00
Ал Масри Ал Масри 2 - 1 Уади Дегла Уади Дегла
ГЕР3 20:00
Виктория Кьолн Виктория Кьолн 0 - 2 Любек Любек
ДАН1 20:00
Колдинг ИФ Колдинг ИФ 1 - 1 Хвидовре Хвидовре
АВСРЛ 20:00
Калсдорф Калсдорф 3 - 0 Щадл-Паура Щадл-Паура
АВСРЛ 20:00
Херта Велс Херта Велс 4 - 0 Шпитал Шпитал
ДАН 20:00
Вейле Вейле 0 - 3 Рандерс Рандерс
АВСРЛ 20:00
Волфсбергер АК II Волфсбергер АК II 1 - 2 Щурм Грац II Щурм Грац II
АВСРЛ 20:00
Гуртен Гуртен 2 - 1 Вайц Вайц
АВСРЛ 20:00
Дойчландсбергер СК Дойчландсбергер СК 6 - 2 Велс Велс
ПЕРУ 20:15
Алианса Лима Алианса Лима 1 - 2 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
ШВЕЦ1 20:30
Ландскруна Ландскруна 4 - 0 Карлскрона Карлскрона
АВСРЛ 20:30
Мансдорф-Гросензерсдорф Мансдорф-Гросензерсдорф 1 - 1 Адмира II Адмира II
АВСРЛ 20:30
Вьоргл Вьоргл 3 - 2 ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Зеелов Виктория Зеелов 1 - 1 Торгеловер ШФ Грейф Торгеловер ШФ Грейф
ГЕР4 20:30
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 4 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ШВЦ1 21:00
Тюн Тюн 1 - 0 Аарау Аарау
ВЛ2ДЕ 21:00
Астън Вила (23) Астън Вила (23) 0 - 2 Съндърланд (23) Съндърланд (23)
БЕЛ2 21:00
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен 1 - 3 Ломел Юнайтед Ломел Юнайтед
ВЛ2ДЕ 21:00
Арсенал (23) Арсенал (23) 0 - 1 Ливърпул (23) Ливърпул (23)
УРУ2 21:30
Черито Черито 1 - 1 Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео
ГЕР 21:30
Шалке 04 Шалке 04 1 - 1 Щутгарт Щутгарт
ГИБ 21:30
Сейнт Джоузефс Сейнт Джоузефс 1 - 1 Лайънс Гибралтар Лайънс Гибралтар
СИРЛ 21:45
Линфийлд Линфийлд 2 - 1 Крусейдърс Крусейдърс
AНГЧ 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 3 - 2 Рединг Рединг
БEЛ 21:45
Генк Генк 4 - 0 АШ Ойпен АШ Ойпен
ХОЛ1 22:00
ТОП Ос ТОП Ос 0 - 2 Де Граафшап Де Граафшап
АНГ 22:00
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 2 - 0 Кристъл Палас Кристъл Палас
ИСП 22:00
Ейбар Ейбар 0 - 2 Кадис Кадис
ХОЛ1 22:00
НАК Бреда НАК Бреда 0 - 1 НЕК НЕК
МЛТ 22:15
Зейтун Коринтианс Зейтун Коринтианс 2 - 3 Хибърниънс Хибърниънс
ПЕРУ 22:30
Сесар Вайехо Сесар Вайехо 2 - 0 Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба
ПОР 22:30
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 3 - 2 Порто Порто
ПЕРУ 22:30
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 1 - 0 Карлос Щайн Карлос Щайн
ВЕН 23:00
Гран Валенсия Гран Валенсия 0 - 4 Каракас Каракас
ГВАТ 23:00
Сакачиспас Сакачиспас 1 - 3 Мюнисипал Мюнисипал
УРУ2 23:45
Такуарембо Такуарембо 1 - 2 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас