Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАБ 00:15
Витория Витория 0 - 0 Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас
КОЛБ 01:00
Богота Богота 1 - 1 Форталеза СЕИФ Форталеза СЕИФ
ПАР 01:00
Насионал Асунсион Насионал Асунсион 1 - 1 12 октомври 12 октомври
ЕКВ 02:00
Депортиво Куенка Депортиво Куенка 0 - 0 Ел Насионал Ел Насионал
ВЕН 02:00
Арагуа Арагуа 1 - 0 Португеса ФК Португеса ФК
БРАБ 02:30
Крузейро Крузейро 2 - 0 Парана Парана
КОЛБ 03:00
Унион Магдалена Унион Магдалена 0 - 1 Валедупар Валедупар
ФИЛИП 03:00
Сталион Сталион 1 - 2 Махарлика Махарлика
МЕК 03:30
Некакса Некакса 3 - 2 Толука Толука
МЕК 05:06
Тихуана Тихуана 0 - 2 Пачука Пачука
МЕК 05:30
Хуарес Хуарес 1 - 0 Керетаро Керетаро
ЯП 06:00
Вегалта Сендай Вегалта Сендай 0 - 0 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП3 06:00
ЙССЦ ЙССЦ 2 - 2 Грула Мориока Грула Мориока
ЯП3 06:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 2 - 1 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе
ЯП3 06:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 0 - 1 Серезо Осака II Серезо Осака II
ЮКОР2 06:30
Сувон ФК Сувон ФК 2 - 1 Кьоннам Кьоннам
РКНЛ 07:00
Чеонан Сити Чеонан Сити 0 - 1 Янджу Ситизън Янджу Ситизън
РКНЛ 07:00
Чангуон Сити Чангуон Сити 1 - 0 Чонджу Чонджу
РКНЛ 07:00
Пионгтек Ситизън Пионгтек Ситизън 3 - 0 Чонгжу Чонгжу
РКНЛ 07:00
Хвасон Хвасон 0 - 1 Пусан Транспортейшън Пусан Транспортейшън
РКНЛ 07:00
Каннин Сити Каннин Сити 1 - 0 Даежеон Корайл Даежеон Корайл
РКНЛ 07:00
Кимхае Сити Кимхае Сити 2 - 1 Гимпо Ситизен Гимпо Ситизен
ЯП 07:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 0 Урава Редс Урава Редс
РКНЛ 07:00
Чунчон Чунчон 1 - 2 Дженджу Ситизън Дженджу Ситизън
РКНЛ 07:00
Кьонджу ХНП Кьонджу ХНП 0 - 2 Мокпо Сити Мокпо Сити
ЯП3 08:00
Нагано Парсейро Нагано Парсейро 0 - 1 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП 08:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 1 - 0 Йокохама Йокохама
ЮКОР 08:00
Кануън Кануън 1 - 2 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ЮКОР 08:00
Сеул Сеул 0 - 1 Инчеон Юнайтед Инчеон Юнайтед
ЮКОР 08:00
Съннам Съннам 2 - 1 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
ЯП3 08:00
Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед 0 - 1 Имабари Имабари
ЯП3 08:00
Гифу Гифу 1 - 1 Сагамихара Сагамихара
КИТ1 09:00
Тайчжоу Юанда Тайчжоу Юанда 0 - 2 Куншан Куншан
ЮКОР2 09:00
Бучеон 1995 Бучеон 1995 0 - 0 Чунгнам Асан Чунгнам Асан
ЯП 09:00
Кашива Рейсол Кашива Рейсол 0 - 0 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
АВНПЛ 09:30
Бризбейн Сити Бризбейн Сити 5 - 1 Капалаба Капалаба
КИТ 09:30
Тиендзин Теда Тиендзин Теда 1 - 2 Далян Про Далян Про
ЯП 10:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 0 - 2 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
КАЗХ 10:00
Окжетпес Окжетпес 0 - 0 Тараз Тараз
РУС3 10:00
Урал II Урал II 2 - 2 Лада Димитровград Лада Димитровград
ФИЛИП 10:30
Мендиола Мендиола 0 - 6 Юнайтед Сити Юнайтед Сити
АВНПЛ 10:30
Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити 2 - 1 Модбъри Джетс Модбъри Джетс
АВНПЛ 10:30
Аделаида Райдърс Аделаида Райдърс 2 - 0 Кройдън Кингс Кройдън Кингс
АВНПЛ 10:30
Аделаида Блу Ийгълс Аделаида Блу Ийгълс 2 - 1 Метро Старс Метро Старс
АВНПЛ 10:30
Аделаида Кометс Аделаида Кометс 1 - 1 Аделаида Сити Аделаида Сити
АВНПЛ 10:30
Пара Хилс Найтс Пара Хилс Найтс 0 - 1 Къмбърланд Юнайтед Къмбърланд Юнайтед
АВНПЛ 10:30
Аделаида Юнайтед II Аделаида Юнайтед II 0 - 0 Аделаида Олимпик Аделаида Олимпик
АВНПЛ 10:30
Бризбейн Страйкърс Бризбейн Страйкърс 2 - 4 Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър
РУМ2 10:57
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 1 - 0 Металоглобус Металоглобус
РУМ2 11:00
Комуна Реча Комуна Реча 3 - 3 АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара
РУС3 11:00
Тюмен Тюмен 1 - 1 Носта Носта
РУМ2 11:00
Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара 4 - 2 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
ЯП 11:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 2 - 1 Токио Токио
РУМ2 11:00
Слатина Слатина 0 - 2 СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу
РУМ2 11:00
Виторул П. Търгу Жиу Виторул П. Търгу Жиу 3 - 1 Унирея Слобозия Унирея Слобозия
АВНПЛ 11:30
Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс 2 - 1 Моретън Бей Юнайтед Моретън Бей Юнайтед
СИНГ 11:30
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс 2 - 0 Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С
ТУР3 12:00
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 0 - 0 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ЯП 12:00
Гамба Осака Гамба Осака 2 - 1 Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро
ТУР3 12:00
Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 0 - 0 24 Ерзинджанспор 24 Ерзинджанспор
РУС3 12:00
Челябинск Челябинск 7 - 0 Лада Толяти Лада Толяти
ТУР3 12:00
Хаджеттепе Хаджеттепе 0 - 3 Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон
ТУР3 12:00
Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор 1 - 1 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ЯП3 12:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 1 - 0 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
ТУР3 12:00
Пендикспор Пендикспор 1 - 0 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
ТУР3 12:00
Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор 4 - 0 Тургутлуспор Тургутлуспор
ТУР3 12:00
Мамак Мамак 1 - 0 Къркларелиспор Къркларелиспор
ТУР3 12:00
Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор 0 - 3 Сакаряспор Сакаряспор
ТУР3 12:00
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 1 - 2 Пазарспор Пазарспор
АЗР 12:00
Габала Габала 2 - 1 Сабах Баку Сабах Баку
ТУР3 12:00
Байбурт Байбурт 0 - 2 1922 Коняспор 1922 Коняспор
ТАЙЛ 12:00
Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед 0 - 1 БГ Патхум Юнайтед БГ Патхум Юнайтед
ТУР3 12:00
Маниса Маниса 2 - 0 Санджактепе Санджактепе
ТУР3 12:00
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 2 - 1 Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор
КИТ1 12:00
Суджоу Донгву Суджоу Донгву 2 - 1 Дзянси Ляншен Дзянси Ляншен
ВИЕТ 12:00
Да Нанг Да Нанг 3 - 3 Тан Хоа Тан Хоа
ВИЕТ 12:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 1 - 1 Нам Дин Нам Дин
БЛР 12:00
Славия Мозир Славия Мозир 1 - 1 Динамо Брест Динамо Брест
ВИЕТ 12:00
Хай Фонг Хай Фонг 2 - 4 Куанг Нам Куанг Нам
ТУР3 12:00
Саръйер Саръйер 2 - 0 Амед Амед
ТУР3 12:00
Чорум Чорум 2 - 3 Анкара Демирспор Анкара Демирспор
ТУР3 12:00
Елязъгспор Елязъгспор 2 - 3 Еюпспор Еюпспор
ТУР3 12:00
Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор 1 - 0 Ванспор Ванспор
РУМ 12:30
Академика Клинчени Академика Клинчени 2 - 0 Сепси Сепси
ТУР 12:30
Генчлербирлиги Генчлербирлиги 1 - 1 Газиантеп ФК Газиантеп ФК
ТУР1 12:30
Гиресунспор Гиресунспор 0 - 1 Юмранийеспор Юмранийеспор
БЪЛБ 12:45
Септември София Септември София 0 - 0 Кариана Ерден Кариана Ерден
РУС3 13:00
Кубан Павловская Кубан Павловская 1 - 1 Дружба Дружба
ЛИТ1 13:00
Хегелман Литауен Хегелман Литауен 3 - 0 ФА Шяуляй ФА Шяуляй
ЕСТ 13:00
Тулевик Тулевик 0 - 0 Легион Легион
ЛИТ1 13:00
Джугас Телшай Джугас Телшай 1 - 0 Дайнава Дайнава
ЛИТ1 13:00
Невежис Невежис 2 - 0 Йонава Йонава
ПОР2 13:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 4 - 0 Порто II Порто II
АВС1 13:00
Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц 3 - 1 Рапид Виена II Рапид Виена II
ИРАК 13:00
Ал Наджаф Ал Наджаф 0 - 3 Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат
РУС3 13:00
Оренбург II Оренбург II 0 - 3 Звезда Перм Звезда Перм
РУС3 13:00
Анжи Анжи 1 - 2 Кубан Краснодар Кубан Краснодар
РУС3 13:00
Биолог Биолог 5 - 1 Машук КМВ Машук КМВ
РУС 13:00
Рубин Казан Рубин Казан 3 - 1 Арсенал Тула Арсенал Тула
ЕСТ 13:00
Талина Калев Талина Калев 4 - 1 Транс Транс
ЕСТЕА 13:00
Вьондра Вьондра 1 - 4 Пярну Пярну
БЛР1 13:00
Нафтан Нафтан 2 - 0 Волна Волна
ИРАК 13:00
Алсинат Алхарабая Алсинат Алхарабая 0 - 3 Ал Талаба Ал Талаба
КАЗХ 13:00
Кизил-Жар Кизил-Жар 2 - 1 Жетису Жетису
ТАЙЛ2 13:00
Касетсарт Касетсарт 1 - 0 Ранонг Юнайтед Ранонг Юнайтед
ТАЙЛ2 13:00
Чайнат Хорнбил Чайнат Хорнбил 4 - 2 Къстъмс Юнайтед Къстъмс Юнайтед
ТАЙЛ 13:00
Районг Районг 2 - 1 Трат Трат
ТАЙЛ 13:00
Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед 2 - 3 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед
ЛИТ1 13:00
Паневежис II Паневежис II 3 - 1 Вилняюс Вютис Вилняюс Вютис
АВСРЛ 13:15
Ротенберг Ротенберг 0 - 3 Рьотис Рьотис
БЛР1 13:15
Химик Светлогорск Химик Светлогорск 0 - 0 Гранит Гранит
БЪЛЖЛ 13:30
Супер Спорт (Ж) Супер Спорт (Ж) 0 - 1 Пирин Лейдис Пирин Лейдис
УКРП 13:30
Полеся Полеся 3 - 1 ВПК-Агро Шевченковка ВПК-Агро Шевченковка
БЪЛЖЛ 13:30
Енко Пловдив (Ж) Енко Пловдив (Ж) 1 - 0 Пълдин (Ж) Пълдин (Ж)
БЛР1 13:30
Локомотив Гомел Локомотив Гомел 2 - 1 Сморгон Сморгон
АРМЕ 13:30
Гандзасар Гандзасар 1 - 3 Ван Чаренцаван Ван Чаренцаван
ТАЙЛ 13:30
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 0 - 1 Порт Порт
КИТ 13:35
Шандун Лунън Шандун Лунън 2 - 2 Хъбей КФФК Хъбей КФФК
КИТ1 13:35
Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен 2 - 1 Пекин СЮ Пекин СЮ
ГЕРОЛ 14:00
Блау-Вайс 90 Берлин Блау-Вайс 90 Берлин 3 - 0 Ханза Рощок II Ханза Рощок II
ШВЕЦС 14:00
Дегерфорш Дегерфорш 3 - 2 Акрополис Акрополис
ФИН3 14:00
ГрИФК ГрИФК 3 - 4 Атлантис Атлантис
ФИН3 14:00
ПККУ ПККУ 2 - 5 ПЕПО ПЕПО
ГЕР2 14:00
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 1 - 1 Холщайн Кил Холщайн Кил
ФИН3 14:00
Рейпас Рейпас 1 - 2 Викингит Викингит
ГЕР2 14:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 3 - 2 Нюрнберг Нюрнберг
ГЕР2 14:00
Оснабрюк Оснабрюк 2 - 1 Зандхаузен Зандхаузен
ФИН3 14:00
Култсу Култсу 1 - 2 Хонка Академия Хонка Академия
ШВЕЦ1 14:00
Солентуна Солентуна 5 - 0 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска
ГЕР2 14:00
Падерборн Падерборн 3 - 1 Ян Регенсбург Ян Регенсбург
ШВЕЦ1 14:00
Асириска Турабдин Асириска Турабдин 5 - 2 Тролхетан Тролхетан
ФИН3 14:00
ЕПС ЕПС 1 - 2 ПК-35 ПК-35
ФИН3 14:00
ДжаПС ДжаПС 3 - 0 МиПК МиПК
ШВЕЦ1 14:00
Лунд Лунд 3 - 1 Вернаму Вернаму
ДАН1 14:00
Есбер Есбер 3 - 1 Фредериция Фредериция
ХЪР2 14:00
Осиек II Осиек II 1 - 1 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
МОЛД 14:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 1 - 1 Милсами Милсами
ФИН3 14:00
КааПо КааПо 7 - 0 П-Лирот П-Лирот
ДАН3 14:00
Ванльозе Ванльозе 0 - 2 АБ АБ
ФИН3 14:00
ХДЖС Академия ХДЖС Академия 2 - 1 СалПа СалПа
ПОЛК 14:00
Уния Яниково Уния Яниково 0 - 2 ЛКС Лодз ЛКС Лодз
ТАЙЛ2 14:00
Сисакет Сисакет 0 - 0 Након Патом Након Патом
СЪРБ 14:00
Инджия Инджия 0 - 1 Металац ГМ Металац ГМ
УЗБЕ 14:00
Насаф Насаф 1 - 0 Коканд-1912 Коканд-1912
НОР2 14:00
Квик Халден Квик Халден 2 - 4 Фредрикстад Фредрикстад
ГЕРОЛ 14:00
ТБ Упхузен ТБ Упхузен 0 - 0 БВ Лохне БВ Лохне
ФИН3 14:00
Джаз Джаз 6 - 0 ТПВ ТПВ
ФИН3 14:00
ПИФ ПИФ 2 - 0 Еспоо Еспоо
УКР 14:00
Колос Ковальовка Колос Ковальовка 1 - 2 Олимпик Донецк Олимпик Донецк
ФИЛИП 14:00
Кая Кая 1 - 0 Азкалс Азкалс
БЛР 14:00
Белшина Белшина 1 - 5 Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск
БЛР1 14:00
Крумкачи Крумкачи 2 - 1 Слоним Слоним
ТАЙЛ2 14:00
Утай Тани Утай Тани 2 - 2 Аутая Юнайтед Аутая Юнайтед
КЕН12 14:00
Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 1 - 2 Кисуму Ол Старс Кисуму Ол Старс
УКРП 14:00
Кристал Кристал 2 - 3 Верес Ривне Верес Ривне
УКРП 14:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 3 - 0 Прикарпатия Прикарпатия
УКРП 14:00
Нива Тернопил Нива Тернопил 2 - 2 Кремин Кремин
БЪЛЖЛ 14:00
Риал Ковачевци (Ж) Риал Ковачевци (Ж) 0 - 0 Севлиево (Ж) Севлиево (Ж)
АЗР 14:00
Зира Зира 0 - 0 Сабаил Сабаил
РУС3 14:00
Спартак Налчик Спартак Налчик 3 - 0 Интер Черкеск Интер Черкеск
ТАЙЛ2 14:00
Неви Сатахип Неви Сатахип 1 - 2 Прае Юнайтед Прае Юнайтед
ЛИВ 14:15
Шабаб Ал Газиех Шабаб Ал Газиех 0 - 1 Ал Ахед Ал Ахед
ЛИВ 14:15
Салам Згарта Салам Згарта 0 - 1 Ал Акха Ал Ахли Ал Акха Ал Ахли
ЧГ2 14:30
Бокел Бокел 3 - 2 Арсенал Тиват Арсенал Тиват
ЧГ2 14:30
Морнар Морнар 0 - 0 Игало Игало
ЧГ2 14:30
Дрезга Дрезга 3 - 0 Ибар Ибар
AНГЧ 14:30
Бристол Сити Бристол Сити 1 - 3 Норич Сити Норич Сити
АНГ 14:30
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0 - 1 Манчестър Сити Манчестър Сити
КИП2 14:30
Агия Напа Агия Напа 0 - 1 АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси
КИП2 14:30
Анагениси Деринея Анагениси Деринея 0 - 1 Курис Ерими Курис Ерими
КИП2 14:30
Онисилос Онисилос 1 - 1 АЕ Закакиу АЕ Закакиу
КИП2 14:30
ПАЕЕК ПАЕЕК 1 - 2 Омония Псевда Омония Псевда
КИП2 14:30
Ксилотимву Ксилотимву 5 - 0 ЕН ТОИ Лакатамия ЕН ТОИ Лакатамия
ЧГ2 14:30
Беране Беране 2 - 1 Ком Подгорица Ком Подгорица
ЧГ2 14:30
Грбал Грбал 1 - 1 Йединство Биело поле Йединство Биело поле
КОСОВ 14:30
Арберия Арберия 1 - 2 Трепча 89 Трепча 89
БиХ1 14:30
Посушие Посушие 1 - 0 Звезда Градачац Звезда Градачац
БиХ1 14:30
Чаплина Чаплина 1 - 3 ТОШК Тешан ТОШК Тешан
БиХ1 14:30
Радник Хаджици Радник Хаджици 3 - 0 Будучност Бановици Будучност Бановици
БиХ1 14:30
Игман Кониц Игман Кониц 0 - 2 Братство Грачаница Братство Грачаница
БиХ1 14:30
Рудар Какан Рудар Какан 4 - 0 Славен Живинице Славен Живинице
БиХ1 14:30
Горажде Горажде 1 - 0 Орашие Орашие
БиХ1 14:30
Травник Травник 1 - 0 ГОШК Габела ГОШК Габела
БиХ1 14:30
Вис Косова Вис Косова 3 - 0 Йединство Бихач Йединство Бихач
КОСОВ 14:30
Гиляни Гиляни 0 - 0 Фероникели Фероникели
КОСОВ 14:30
Балкани Сува река Балкани Сува река 4 - 1 Беса Печ Беса Печ
КИП2 14:30
Отело Отело 0 - 0 Ахиронас Ахиронас
КИП2 14:30
Дигенис Ипсонас Дигенис Ипсонас 0 - 4 Омония Арадипу Омония Арадипу
ГЕРОЛ 14:30
Интер Лайпциг Интер Лайпциг 1 - 2 Плауен Плауен
ГЕРОЛ 14:30
Блау-Вайс Зорбау Блау-Вайс Зорбау 2 - 2 Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф
ГЕР4 14:30
Лихтенберг Лихтенберг 1 - 1 Херта БШК II Херта БШК II
СЪРБ1 14:30
Дубочица Дубочица 0 - 0 Слога Кралево Слога Кралево
БЪЛБ 14:30
Хебър 1918 Хебър 1918 1 - 1 Нефтохимик Нефтохимик
ГЕРОЛ 14:30
Унион Сандерсдорф Унион Сандерсдорф 3 - 1 Ан Дер Фанер Хьохе Ан Дер Фанер Хьохе
СЪРБ1 14:30
Борац Чачак Борац Чачак 0 - 1 Динамо Враня Динамо Враня
ГЕРОЛ 14:30
Карл Цайс Йена II Карл Цайс Йена II 0 - 0 Айленбург Айленбург
СЪРБ1 14:30
Лозница Лозница 3 - 1 Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац
СЪРБ1 14:30
Земун Земун 0 - 1 Жарково Жарково
РУС3 14:30
Черноморец Новоросийск Черноморец Новоросийск 1 - 0 Туапсе Туапсе
БЪЛБ 14:30
Струмска слава Струмска слава 1 - 0 Миньор Перник Миньор Перник
ДАН3 14:45
ФА 2000 ФА 2000 2 - 1 Роскилде Роскилде
ГЕР3 15:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 0 - 2 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
КОНСЮ 15:00
Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню 0 - 0 Чорли Чорли
ГЕР3 15:00
Юрдинген Юрдинген 1 - 0 Саарбрюкен Саарбрюкен
ГЕР3 15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 5 - 2 Магдебург Магдебург
ГЕР3 15:00
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 3 - 0 Мепен Мепен
АНГ1 15:00
Джилингам Джилингам 0 - 2 Съндърланд Съндърланд
ГЕРОЛ 15:00
Рамлинген/Елерсхаузен Рамлинген/Елерсхаузен 2 - 2 Волфенбютел Волфенбютел
ДАН3 15:00
Фрем Фрем 0 - 0 ВСК Орхус ВСК Орхус
ДАН3 15:00
Холбек Б&И Холбек Б&И 3 - 0 Холстебро Холстебро
ДАН3 15:00
Сковсхьовед Сковсхьовед 1 - 2 КФУМ Роскилде КФУМ Роскилде
ДАН3 15:00
АБ Тярнби АБ Тярнби 0 - 0 Аварта Аварта
AHГ2 15:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 1 - 0 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 3 - 3 Виденбрюк Виденбрюк
МЛТ 15:00
Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс 2 - 2 Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед
БЪЛЖЛ 15:00
Локомотив Стара Загора (Ж) Локомотив Стара Загора (Ж) 0 - 0 Бароко (Ж) Бароко (Ж)
УКРП 15:00
Алианс Липова долина Алианс Липова долина 0 - 1 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
ЕГИП 15:00
Смуха Смуха 2 - 0 Маср Маср
БЪЛЖЛ 15:00
Локомотив Пловдив (Ж) Локомотив Пловдив (Ж) 14 - 0 Янтра Габрово (Ж) Янтра Габрово (Ж)
ЮАР8 15:00
Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс 3 - 0 Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс
МАЛВ 15:00
Куала Лумпур Куала Лумпур 0 - 2 Кучинг ФА Кучинг ФА
МАЛС 15:00
Сабах Сабах 0 - 3 ЮТМ ЮТМ
НОР2 15:00
Сотра Сотра 2 - 3 Вард Вард
ГЪР 15:00
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 2 - 0 Аполон Смирни Аполон Смирни
ТУР1 15:00
Бурсаспор Бурсаспор 4 - 2 Болуспор Болуспор
ИСП 15:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 4 - 1 Уеска Уеска
ИТАБ 15:00
Читадела Читадела 1 - 2 Монца Монца
МЛТ 15:00
Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус 0 - 5 Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед
БиХ 15:00
Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 0 - 1 Тузла Сити Тузла Сити
БиХ1 15:00
Борац Козарска Дубица Борац Козарска Дубица 2 - 1 Модрича Модрича
РУС3 15:00
Волна Нижегородская Волна Нижегородская 1 - 3 КАМАЗ КАМАЗ
БиХ1 15:00
Текстилац Дервента Текстилац Дервента 1 - 0 Славия Източно Сараево Славия Източно Сараево
БиХ1 15:00
Леотар Леотар 2 - 2 Дрина Зворник Дрина Зворник
ХОЛ1 15:00
Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс 0 - 0 Екселсиор Екселсиор
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 3 - 0 Пирмасенс Пирмасенс
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 2 - 0 ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц
ГЕР4 15:00
Ален Ален 2 - 2 Елверсберг Елверсберг
ГЕР4 15:00
Майнц 05 II Майнц 05 II 1 - 1 Хомбург Хомбург
БиХ1 15:00
Йединство Бръчко Йединство Бръчко 0 - 2 Звезда 09 Звезда 09
БиХ1 15:00
Любич Пърнявор Любич Пърнявор 2 - 2 Сутиеска Фоча Сутиеска Фоча
АВСРЛ 15:00
Сваровски Тирол II Сваровски Тирол II 0 - 5 Китцбюел Китцбюел
БЛР1 15:00
Гомел Гомел 2 - 0 Ошмяни Ошмяни
ШВЕЦ1 15:00
Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК 3 - 2 Линдоме Линдоме
ШВЕЦ1 15:00
Твякер Твякер 2 - 1 Мотала Мотала
ГЕР4 15:00
Бахлингер СК Бахлингер СК 5 - 4 Хесен Касел Хесен Касел
АВСРЛ 15:00
Хохенемс Хохенемс 3 - 0 Аустрия Лустенау II Аустрия Лустенау II
БиХ1 15:00
Подрине Яня Подрине Яня 1 - 1 Железничар Баня Лука Железничар Баня Лука
ГЕР4 15:00
ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах 1 - 1 Улм Улм
ХЪР2 15:00
Юнак Юнак 2 - 2 Бьело Бърдо Бьело Бърдо
ДАН3 15:00
Брабранд Брабранд 4 - 1 Сфб-Оуре Сфб-Оуре
ДАН3 15:00
Орхус Фремад Орхус Фремад 1 - 1 Ямербугт Ямербугт
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 2 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 4 - 1 Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален
ГЕР4 15:00
Липщат 08 Липщат 08 1 - 2 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
ГЕРОЛ 15:00
Рощокер Рощокер 3 - 2 Нойстерлитц Нойстерлитц
ГЕРОЛ 15:00
Щаакен Щаакен 2 - 0 Щраусберг Щраусберг
ГЕР4 15:00
Рьодингхаусен Рьодингхаусен 4 - 2 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР4 15:00
Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах 2 - 2 Кьолн II Кьолн II
ГЕР4 15:00
Хомберг Хомберг 2 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ДАН3 15:00
Несби Несби 1 - 2 Далум Далум
ИРАК 15:15
Арбил Арбил 1 - 1 Зако Зако
ИТАСД 15:30
Амброзияна Амброзияна 1 - 2 Местре Местре
ИТАСД 15:30
Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 2 - 1 Лупарензе Лупарензе
ИТАСД 15:30
Есте Есте 2 - 2 Унион Сан Джорджио-Седико Унион Сан Джорджио-Седико
РУС 15:30
Ахмат Грозни Ахмат Грозни 2 - 0 Краснодар Краснодар
РУС 15:30
Спартак Москва Спартак Москва 0 - 1 Ростов Ростов
ИТАСД 15:30
Камподарседжо Камподарседжо 0 - 2 Калдиеро Терме Калдиеро Терме
АВС1 15:30
Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт 3 - 0 Амщететн Амщететн
УНГ 15:45
Пушкаш Пушкаш 1 - 2 Залаегерсег Залаегерсег
ИТА 16:00
Кротоне Кротоне 1 - 2 Аталанта Аталанта
СЪРБ 16:00
Чукарички Чукарички 4 - 0 Нови Пазар Нови Пазар
ЧГ 16:00
Подгорица Подгорица 1 - 3 Петровац Петровац
ШОТФЛ 16:00
Вали ъф Лейден Вали ъф Лейден 0 - 7 Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър
ИТАСД 16:00
Санремезе Санремезе 2 - 2 Дертона Дертона
ИТАСД 16:00
Империя Империя 1 - 0 Киери Киери
УКРП 16:00
Волин Волин 0 - 1 Авангард Краматорск Авангард Краматорск
СЪРБ 16:00
Вождовац Вождовац 2 - 0 Бачка Топола Бачка Топола
СЪРБ 16:00
Рад Белград Рад Белград 0 - 2 Златибор Чайетина Златибор Чайетина
ЧИЛИ 16:00
Коло Коло Коло Коло 0 - 2 Депортес Икике Депортес Икике
АРМЕ 16:00
Пюник Пюник 1 - 1 Арарат Арарат
ФИН 16:00
ТПС ТПС 1 - 0 СДЖК СДЖК
ЙОРД 16:00
Ал Рамта Ал Рамта 3 - 1 Ал Сареех Ал Сареех
ФИН1 16:00
СДЖК Академия СДЖК Академия 2 - 0 МИПА МИПА
ФИН1 16:00
КТП КТП 1 - 4 Каяни Каяни
ФИН1 16:00
МуСа МуСа 3 - 1 Яро Яро
ФИН1 16:00
Гнистан Гнистан 5 - 0 КПВ КПВ
ФИН1 16:00
ЕИФ ЕИФ 1 - 2 Оулу Оулу
ФИН1 16:00
МП МП 2 - 2 ВПС ВПС
КИП 16:00
АЕЛ АЕЛ 2 - 1 Ермис Арадипу Ермис Арадипу
ШВЕЦ1 16:00
Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити 0 - 1 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
ФРА2 16:00
Париж Париж 3 - 1 Каен Каен
ДАН1 16:00
Хобро Хобро 0 - 4 Фремад Амагер Фремад Амагер
ДАН3 16:00
Б 93 Б 93 3 - 1 Сидвест Сидвест
ДАН3 16:00
Брьоншьой Брьоншьой 1 - 1 Хилерьод Хилерьод
ШВЕЦ1 16:00
Йефле Йефле 1 - 3 Васалунд Васалунд
ШВЕЦС 16:00
Далкурд Далкурд 1 - 1 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ХЪРВ 16:00
Славен Копривница Славен Копривница 0 - 1 Осиек Осиек
ШВЕЦ1 16:00
Утсиктен Утсиктен 4 - 0 Торнс Торнс
ШВЕЦ1 16:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 2 - 3 Ескилсмине Ескилсмине
РУС3 16:00
Волга Уляновск Волга Уляновск 2 - 0 Зенит Ижевск Зенит Ижевск
ЕСТ 16:00
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 3 - 2 Тамека Тамека
ЛИВ 16:05
Ал Неджмех Ал Неджмех 2 - 0 Бурдж Бурдж
ИЗР 16:15
Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква 2 - 0 Апоел Хайфа Апоел Хайфа
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 1 - 2 Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 Вердер Бремен Вердер Бремен
ГЕР 16:30
Аугсбург Аугсбург 3 - 1 Майнц 05 Майнц 05
ГЕР 16:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 0 - 2 Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд
АВСРЛ 16:30
Швац Швац 3 - 4 Куфщайн Куфщайн
ГЕР4 16:30
Шалке 04 II Шалке 04 II 1 - 1 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ИСПСБ 16:45
Аморебиета Аморебиета 2 - 0 Баракалдо Баракалдо
ИСПСБ 16:45
Спортинг Хихон II Спортинг Хихон II 1 - 0 Нумансия Нумансия
САРБ 16:50
Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд 2 - 0 Дамак Дамак
КОНСЮ 17:00
Билерикей Таун Билерикей Таун 1 - 2 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун 3 - 4 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
ИТАБ 17:00
Виченца Виченца 4 - 4 Пиза Пиза
ИТАБ 17:00
Киево Киево 2 - 0 Козенца Козенца
ИТАБ 17:00
Бреша Бреша 2 - 2 Виртус Ентела Виртус Ентела
ШОТФЛ 17:00
БСК Глазгоу БСК Глазгоу 0 - 0 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс
ШОТФЛ 17:00
Каледониън Брейвс Каледониън Брейвс 0 - 1 Келти Хартс Келти Хартс
ШОТФЛ 17:00
Сивил Сървис Стролърс Сивил Сървис Стролърс 1 - 0 Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити
ИТАБ 17:00
Асколи Асколи 0 - 1 Порденоне Порденоне
ИРЛФА 17:00
Атлон Таун Атлон Таун 4 - 1 Шелбърн Шелбърн
ИРЛ1 17:00
Брей Уондърърс Брей Уондърърс 0 - 1 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Дартфорд Дартфорд 2 - 1 Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил
КОНСЮ 17:00
Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет 0 - 0 Челмсфорд Сити Челмсфорд Сити
КОНСЮ 17:00
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 0 - 1 Алфретън Таун Алфретън Таун
КОНСЮ 17:00
Филди Филди 2 - 0 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 17:00
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 2 - 0 Блайт Спартанс Блайт Спартанс
КОНСЮ 17:00
Саутпорт Саутпорт 0 - 1 Бостън Юнайтед Бостън Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 2 - 1 Бат Сити Бат Сити
КОНСЮ 17:00
Оксфорд Сити Оксфорд Сити 0 - 2 Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд
КОНСЮ 17:00
Мейдстоун Юнайтед Мейдстоун Юнайтед 6 - 0 Конкорд Рейнджърс Конкорд Рейнджърс
КОНСЮ 17:00
Сейнт Албънс Сити Сейнт Албънс Сити 3 - 0 Чипънхям Таун Чипънхям Таун
КОНСЮ 17:00
Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун 2 - 0 Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс
КОНСЮ 17:00
Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу 2 - 1 Уелинг Юнайтед Уелинг Юнайтед
ШОТФЛ 17:00
Бонириг Роуз Атлетик Бонириг Роуз Атлетик 1 - 1 Къмбърнаулд Колтс Къмбърнаулд Колтс
ШОТФЛ 17:00
Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд 2 - 0 Спартанс Спартанс
УКРП 17:00
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков 0 - 1 Оболон Киев Оболон Киев
УКРП 17:00
Черноморец Одеса Черноморец Одеса 2 - 0 Николаев Николаев
ЛИТ 17:00
Паневежис Паневежис 1 - 1 Банга Банга
AHГ2 17:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 2 - 0 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
СИРЛ 17:00
Ларн Ларн 2 - 0 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед
ИСПСБ 17:00
Реал Овиедо II Реал Овиедо II 2 - 1 Марино де Луанко Марино де Луанко
ЧГ 17:00
Сутиеска Сутиеска 0 - 1 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
ЧГ 17:00
Зета Зета 1 - 0 Йезеро Плав Йезеро Плав
ЛИТ 17:00
Кауно Жалгирис Кауно Жалгирис 1 - 0 Ритериай Ритериай
ИРЛ1 17:00
ЮКД ЮКД 1 - 1 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
ШОТФЛ 17:00
Единбург Юнивърсити Единбург Юнивърсити 1 - 0 Гретна 2008 Гретна 2008
СИРЛ 17:00
Гленавон Гленавон 0 - 0 Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс
СИРЛ 17:00
Колърейн Колърейн 2 - 1 Гленторан Гленторан
СИРЛ 17:00
Клифтънвил Клифтънвил 3 - 0 Карик Рейнджърс Карик Рейнджърс
СИРЛ 17:00
Уорънпойнт Таун Уорънпойнт Таун 1 - 1 Портадаун Портадаун
НОР2 17:00
Алта Алта 0 - 1 Шайд Шайд
ГИБ 17:00
Юръп Юръп 2 - 2 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
ИРЛ1 17:00
ЮКД ЮКД 1 - 1 Лонгфорд Таун Лонгфорд Таун
ИРЛ1 17:00
Брей Уондърърс Брей Уондърърс 0 - 1 Гелуей Юнайтед Гелуей Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Кързън Аштън Кързън Аштън 0 - 3 Дарлингтън Дарлингтън
ШОТ 17:00
Ливингстън Ливингстън 0 - 2 Мъдъруел Мъдъруел
ШОТ2 17:00
Фолкърк Фолкърк 2 - 0 Ийст Файв Ийст Файв
ШОТ2 17:00
Еърдриониънс Еърдриониънс 0 - 2 Дъмбартън Дъмбартън
ШОТ2 17:00
Кови Рейнджърс Кови Рейнджърс 1 - 0 Партик Тисъл Партик Тисъл
ШОТ2 17:00
Клайд Клайд 0 - 2 Питърхед Питърхед
ШОТ3 17:00
Странрар Странрар 0 - 1 Куинс Парк Куинс Парк
ШОТ3 17:00
Стърлинг Албиън Стърлинг Албиън 1 - 0 Анан Атлетик Анан Атлетик
ШОТ3 17:00
Единбург Сити Единбург Сити 1 - 0 Елгин Сити Елгин Сити
ШОТ3 17:00
Каудънбийт Каудънбийт 1 - 1 Стенхаусмюър Стенхаусмюър
ШОТ3 17:00
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 0 - 2 Брихин Сити Брихин Сити
ДАН 17:00
Нордселанд Нордселанд 4 - 1 Мидтиланд Мидтиланд
РУС3 17:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 1 - 1 Махачкала Махачкала
УКР 17:00
Александрия Александрия 2 - 2 Десна Десна
АНГ 17:00
Бърнли Бърнли 0 - 3 Челси Челси
AНГЧ 17:00
Лутън Таун Лутън Таун 0 - 3 Брентфорд Брентфорд
AНГЧ 17:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 1 - 1 Дарби Каунти Дарби Каунти
AНГЧ 17:00
Барнзли Барнзли 1 - 0 Уотфорд Уотфорд
ШОТ2 17:00
Форфар Атлетик Форфар Атлетик 2 - 3 Монтроуз Монтроуз
ШОТ1 17:00
Дънди Дънди 1 - 1 Рейт Роувърс Рейт Роувърс
ШОТ 17:00
Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед 2 - 1 Рос Каунти Рос Каунти
АВСРЛ 17:00
Имст Имст 3 - 2 Телфс Телфс
АВСРЛ 17:00
Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 0 - 1 Лаутерах Лаутерах
ШОТ1 17:00
Грийнок Мортън Грийнок Мортън 3 - 2 Еър Юнайтед Еър Юнайтед
ШОТ1 17:00
Инвърнес КТ Инвърнес КТ 3 - 1 Арброут Арброут
ШОТ1 17:00
Дънфърмлин Атлетик Дънфърмлин Атлетик 3 - 2 Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут
AНГЧ 17:00
Мидълзбро Мидълзбро 1 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
AНГЧ 17:00
Милуол Милуол 0 - 3 Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун
КОНСЮ 17:00
Глостър Сити Глостър Сити 2 - 1 Честър Честър
AHГ2 17:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 0 - 2 Порт Вейл Порт Вейл
AHГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 0 - 0 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 17:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 0 - 1 Моркамб Моркамб
ШВЕЦ1 17:00
Карлслунд Карлслунд 1 - 0 Берга Берга
AHГ2 17:00
Бароу Бароу 1 - 0 Брадфорд Сити Брадфорд Сити
AHГ2 17:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 2 - 1 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
AHГ2 17:00
Кроули Таун Кроули Таун 2 - 1 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
МОЛД 17:00
Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени 3 - 0 Кодру Лозова Кодру Лозова
AHГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 2 - 1 Харогейт Таун Харогейт Таун
ПОР2 17:00
Академика Академика 3 - 0 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
КОНФ 17:00
Кингс Лин Таун Кингс Лин Таун 3 - 2 Уокинг Уокинг
КОНФ 17:00
Мейдънхед Юнайтед Мейдънхед Юнайтед 3 - 1 Солихъл Муурс Солихъл Муурс
КОНФ 17:00
Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти 1 - 2 Уеймът Уеймът
КОНФ 17:00
Йоувил Таун Йоувил Таун 0 - 1 Честърфийлд Честърфийлд
КОНФ 17:00
Довър Атлетик Довър Атлетик 0 - 1 Алтринчам Алтринчам
КОНФ 17:00
Бромли Бромли 1 - 2 Ийстлий Ийстлий
ИСП2 17:00
Картахена Картахена 3 - 1 Албасете Албасете
AHГ2 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 4 - 0 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
AHГ2 17:00
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 1 - 1 Уолсол Уолсол
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 5 - 1 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
АНГ1 17:00
Портсмут Портсмут 0 - 2 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 17:00
Рочдейл Рочдейл 1 - 1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
AНГЧ 17:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 3 - 2 Кардиф Сити Кардиф Сити
AНГЧ 17:00
Суонзи Сити Суонзи Сити 2 - 0 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс
AНГЧ 17:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 1 - 2 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
AНГЧ 17:00
Стоук Сити Стоук Сити 1 - 0 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
AНГЧ 17:00
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 1 - 0 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
АНГ1 17:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 1 - 1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
АНГ1 17:00
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 1 - 0 Крю Александра Крю Александра
АНГ1 17:00
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 2 - 3 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
АНГ1 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 2 - 1 Хъл Сити Хъл Сити
АНГ1 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 1 - 2 Блекпул Блекпул
АНГ1 17:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 1 - 0 Линкълн Сити Линкълн Сити
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 2 - 0 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
ИСП 17:15
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 2 - 1 Севиля Севиля
САРБ 17:15
Абха Абха 3 - 2 Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам
ГЪР 17:15
Атромитос Атромитос 0 - 2 ПАС Янина ПАС Янина
ГЪР 17:15
Волос НФК Волос НФК 1 - 1 Лариса Лариса
ИЗР 17:15
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 3 - 0 Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба
БEЛ 17:15
Беерсхот Беерсхот 4 - 2 АХ Льовен АХ Льовен
ЕГИП 17:30
Пирамидс Пирамидс 2 - 2 Ал Мокавлун Ал Мокавлун
ИСПСБ 17:30
Аценета Аценета 0 - 1 Ориуела Ориуела
ИСПСБ 17:30
Мутилвера Мутилвера 0 - 1 Калаора Калаора
ИТЛП 17:30
Арецо Арецо 2 - 2 Триестина Триестина
ХОЛ1 17:30
Рода ЮК Рода ЮК 0 - 0 Ден Бош Ден Бош
ПОР 17:30
Белененсеш Белененсеш 1 - 1 Фаренсе Фаренсе
ЕКВ2 17:45
Манта Манта 3 - 2 Гуаласео Гуаласео
РУС 18:00
Сочи Сочи 2 - 1 Локомотив Москва Локомотив Москва
БиХ 18:00
Широки брег Широки брег 1 - 0 Олимпик Сараево Олимпик Сараево
СЪРБ 18:00
Партизан Партизан 2 - 0 Мачва Шабац Мачва Шабац
БиХ 18:00
Зрински Зрински 3 - 1 Вележ Вележ
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 4 - 0 Рийд Рийд
СЛВК 18:00
Жилина Жилина 3 - 1 Сеница Сеница
СЛВК 18:00
Похроние Похроние 2 - 2 Злате Моравце Злате Моравце
ПОЛК 18:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 0 - 1 Радомяк Радом Радомяк Радом
АВС 18:00
Хартберг Хартберг 2 - 1 Аустрия Виена Аустрия Виена
ЧГ 18:00
ОФК Титоград ОФК Титоград 0 - 2 Рудар Плевля Рудар Плевля
ПЕРУ 18:00
Сиенсиано Сиенсиано 1 - 1 УТК Кахамарка УТК Кахамарка
УНГ 18:00
Хонвед Хонвед 1 - 1 Мезьокьовешд-Жори Мезьокьовешд-Жори
ФРА 18:00
Рен Рен 2 - 1 Брест Брест
СЛВК 18:00
Спартак Търнава Спартак Търнава 1 - 2 Земплин Михайловце Земплин Михайловце
АВС 18:00
Залцбург Залцбург 5 - 0 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
ТУР3 18:00
Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор 2 - 1 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ТУР3 18:00
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 2 - 1 Нигде Анадолу Нигде Анадолу
ТУР 18:00
Галатасарай Галатасарай 1 - 0 Анкарагюджю Анкарагюджю
ИРАК 18:00
Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб 1 - 2 Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия
ХЪРВ 18:05
Истра 1961 Истра 1961 1 - 0 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ИЗР 18:15
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 1 - 1 Апоел Хадера Апоел Хадера
ШВЦ1 18:30
Киасо Киасо 1 - 1 Вил Вил
КИП 18:30
АПОЕЛ АПОЕЛ 1 - 1 Аполон Лимасол Аполон Лимасол
ЧИЛИ 18:30
Уачипато Уачипато 2 - 0 О'Хигинс О'Хигинс
ШВЕЦС 18:30
Йостерс Йостерс 0 - 3 Халмстад Халмстад
ЙОРД 18:30
Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман 2 - 0 Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман
ШВЕЦС 18:30
ГИФ Сундсвал ГИФ Сундсвал 4 - 1 Йоргрите Йоргрите
БЪЛ 18:45
Берое Берое 0 - 1 Арда Арда
САРБ 18:50
Ал Итихад Джеда Ал Итихад Джеда 2 - 0 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
ШОТК 19:00
Хартс Хартс 1 - 1 Хибърниън Хибърниън
НОР2 19:00
Арендал Арендал 3 - 0 Флекерьой Флекерьой
ЕКВ2 19:00
Атлетико Санто Доминго Атлетико Санто Доминго 1 - 0 Чакаритас Чакаритас
АВСРЛ 19:00
Тийм Винер Линиен Тийм Винер Линиен 4 - 0 Винер Виктория Винер Виктория
ИСПСБ 19:00
Виларубия Виларубия 2 - 1 Мерида Мерида
ИСПСБ 19:00
Екстремадура УД Екстремадура УД 0 - 1 Бадахос Бадахос
ИТА 19:00
Интер Интер 2 - 2 Парма Парма
НОР 19:00
Одд Одд 1 - 1 Сарпсборг 08 Сарпсборг 08
КРЛА 19:00
Туриялба Туриялба 1 - 1 Асери Асери
ГВАТ 19:00
Комуникасьонес Комуникасьонес 0 - 0 Малакатеко Малакатеко
ЧГ 19:00
Дечич Дечич 2 - 0 Искра Даниловград Искра Даниловград
РУМ 19:15
Ботошани Ботошани 2 - 3 УТА Арад УТА Арад
УЕЛС 19:15
Хавърфордуест Каунти Хавърфордуест Каунти 1 - 1 Бала Таун Бала Таун
ИСП2 19:15
Лас Палмас Лас Палмас 1 - 2 Реал Овиедо Реал Овиедо
КОНФ 19:20
Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед 0 - 5 Торки Юнайтед Торки Юнайтед
ГЪР 19:30
Ламия Ламия 0 - 2 Панатинайкос Панатинайкос
ПОР2 19:30
Шавеш Шавеш 0 - 0 Вилафранкензе Вилафранкензе
АНГ 19:30
Ливърпул Ливърпул 2 - 1 Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед
УКР 19:30
Днипро-1 Днипро-1 1 - 2 Динамо Киев Динамо Киев
ГЕР 19:30
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 1 - 0 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ИСП 19:30
Осасуна Осасуна 1 - 3 Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид
ГИБ 19:30
Магпис Магпис 1 - 0 Бока Хуниорс Гибралтар Бока Хуниорс Гибралтар
БEЛ 19:30
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 3 - 0 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
ХОЛ 19:45
Твенте Твенте 5 - 1 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
ИЗР 19:50
Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 1 - 1 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим
ФРА2 20:00
Гингам Гингам 0 - 0 Сошо Сошо
ФРА2 20:00
Шамбли Шамбли 0 - 1 Дюнкерк Дюнкерк
БРАД 20:00
Витория ЕС Витория ЕС 1 - 1 Реал Нороесте Реал Нороесте
БРАД 20:00
Португеса Рио де Жанейро Португеса Рио де Жанейро 2 - 2 Кабофриензе Кабофриензе
ФРА2 20:00
Льо Авър Льо Авър 1 - 0 По По
БРАД 20:00
Пелотас Пелотас 1 - 2 Сао Луис Сао Луис
ФРА2 20:00
Нанси Нанси 2 - 1 Шатору Шатору
КРЛА 20:00
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 3 - 0 Маринерос де Пунтаренас Маринерос де Пунтаренас
ФРА2 20:00
Валансиен Валансиен 1 - 3 Клермон Клермон
БРАД 20:00
Америка РН Америка РН 0 - 0 Глобо Глобо
ФРА2 20:00
Роде Роде 2 - 2 Оксер Оксер
БиХ 20:00
Железничар Железничар 3 - 1 Радник Биелина Радник Биелина
ПОР 20:00
Рио Аве Рио Аве 2 - 0 Морейренсе Морейренсе
ФРА2 20:00
Аячо Аячо 0 - 4 Троа Троа
ШВЦ1 20:00
Шафхаузен Шафхаузен 3 - 1 Криенс Криенс
ЕГИП 20:00
Ел Геиш Ел Геиш 0 - 3 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ЕКВ 20:15
Мушук Руна Мушук Руна 0 - 1 Текнико Университарио Текнико Университарио
ПЕРУ 20:15
Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин 0 - 2 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
УНГ 20:30
Фехервар Фехервар 1 - 1 Ференцварош Ференцварош
БРАД 20:30
Мото Клуб МА Мото Клуб МА 2 - 0 Ювентуде МА Ювентуде МА
БРАД 20:30
Флореста Флореста 1 - 1 Гуарани де Собрал Гуарани де Собрал
ЧИЛИ 21:00
Курико Унидо Курико Унидо 1 - 0 Палестино Палестино
УРУ2 21:00
Роча Роча 1 - 0 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
БРАД 21:00
Витория да Конкиста Витория да Конкиста 1 - 1 Сентрал СК Сентрал СК
БРАД 21:00
Марсилио Диас Марсилио Диас 3 - 0 Атлетико Тубарао Атлетико Тубарао
ХОЛ 21:00
Аякс Аякс 5 - 2 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
ХОЛ 21:00
Грьонинген Грьонинген 2 - 1 ВВВ ВВВ
БРАД 21:00
КЕОВ Операрио КЕОВ Операрио 2 - 2 Униао Рондонополис Униао Рондонополис
БРАД 21:00
Кампиненсе Кампиненсе 2 - 1 Атлетико Кажазейрас Атлетико Кажазейрас
БРАД 21:00
Вилененсе Вилененсе 0 - 0 Рио Бранко Рио Бранко
БРАД 21:00
Кашиас Кашиас 1 - 0 Жойнвили Жойнвили
ГВАТ 21:05
Изтапа Изтапа 1 - 1 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
БРАБ 21:30
АД Конфиянса АД Конфиянса 0 - 2 Шапекоенсе Шапекоенсе
БРАБ 21:30
Оесте Оесте 0 - 3 Сампайо Корея Сампайо Корея
НОР 21:30
Хаугесунд Хаугесунд 0 - 1 Олесун Олесун
САЩ 21:30
Далас Далас 3 - 0 Хюстън Динамо Хюстън Динамо
ИТЛП 21:30
Паганезе Паганезе 1 - 2 Терамо Терамо
ИТА 21:45
Болоня Болоня 3 - 2 Каляри Каляри
БЕЛ2 21:45
Вестерло Вестерло 1 - 4 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило
БEЛ 21:45
Клуб Брюж Клуб Брюж 2 - 2 Мехелен Мехелен
РУМ 21:45
Херманщат Херманщат 0 - 1 Университатя Крайова Университатя Крайова
ЕКВ2 22:00
9 октомври 9 октомври 1 - 0 Фуерца Амариля Фуерца Амариля
ЕКВ2 22:00
Санта Рита Винсес Санта Рита Винсес 0 - 0 Атлетико Портеньо Атлетико Портеньо
ИСП 22:00
Депортиво Алавес Депортиво Алавес 1 - 1 Барселона Барселона
ХОЛ 22:00
Вилем II Вилем II 1 - 3 Витес Витес
ФРА 22:00
Нант Нант 0 - 3 ПСЖ ПСЖ
БРАД 22:00
Гама Гама 1 - 3 Тупинамбас Тупинамбас
БРАД 22:00
Бая де Фейра Бая де Фейра 3 - 3 Атлетико Алагоиняс Атлетико Алагоиняс
БРАЦ 22:00
Императриц Императриц 1 - 6 Санта Крус Санта Крус
БРА 22:00
Ботафого Ботафого 2 - 2 Сеара Сеара
ПЕРУ 22:30
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 0 - 1 Университарио де Депортес Университарио де Депортес
ПОР 22:30
Маритимо Маритимо 0 - 0 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
БРАД 22:30
Галвес Галвес 2 - 0 Атлетико Акреано Атлетико Акреано
КОЛА 22:30
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 0 - 0 Енвигадо Енвигадо
ЕКВ 22:30
Делфин Делфин 4 - 2 ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо
ХОНД 23:00
Реал де Минас Реал де Минас 1 - 1 УПНФМ УПНФМ
ВЕН 23:00
Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна 2 - 3 Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида
ПАР 23:15
Генерал Диас Генерал Диас 0 - 1 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
ЧИЛИ 23:30
Аудакс Италиано Аудакс Италиано 1 - 2 Евертън Виня дел Мар Евертън Виня дел Мар
ГВАТ 23:30
Кобан Империал Кобан Империал 3 - 1 Гуастатоя Гуастатоя