Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРА 00:00
Коринтианс Коринтианс 1 - 0 Интернасионал Интернасионал
БРАД 00:00
Агуя Негра Агуя Негра 0 - 1 Апаресиденсе Апаресиденсе
БРАЦ 00:00
Пайсанду Пайсанду 1 - 1 Манаус Манаус
БРАБ 00:00
Операрио ПР Операрио ПР 0 - 0 Ботафого СП Ботафого СП
БРАД 00:00
Фаст Клубе Фаст Клубе 3 - 2 ЖИ Парана ЖИ Парана
БРАБ 00:00
Аваи Аваи 1 - 0 Америка Минейро Америка Минейро
БРА 00:00
Коритиба Коритиба 1 - 0 Атлетико ГО Атлетико ГО
УРУГВ 00:00
Депортиво Малдонадо Депортиво Малдонадо 1 - 2 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
БРАД 00:30
Сао Раймундо Сао Раймундо 1 - 0 Синоп Синоп
КРПД 00:30
Ередияно Ередияно 4 - 2 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
МЕК 01:00
Атлас Атлас 0 - 1 Пуебла Пуебла
ЕКВ 01:00
Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито 3 - 1 Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале
ПЕРУ 01:00
Аякучо Аякучо 2 - 0 Мелгар Мелгар
КОЛА 01:00
Мильонариос Мильонариос 3 - 0 Атлетико Насионал Атлетико Насионал
ПАР 01:30
Серо Портеньо Серо Портеньо 1 - 0 Либертад Либертад
БРА 02:00
Форталеза Форталеза 0 - 1 Флуминензе Флуминензе
БРАБ 02:00
ССА ССА 3 - 1 Наутико Наутико
САЩ 02:30
Нешвил СК Нешвил СК 1 - 1 Чикаго Файър Чикаго Файър
ХОНД 03:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 0 - 1 Маратон Маратон
ЕСАЛ 03:00
Санта Текла Санта Текла 1 - 3 Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор
ЕСАЛ 03:00
Сонсонате Сонсонате 0 - 1 Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал
МЕК 03:00
Пумас УНАМ Пумас УНАМ 2 - 2 Гуадалахара Гуадалахара
БРАБ 03:00
Куяба Куяба 3 - 0 КРБ КРБ
ВЕН 03:00
Карабобо Карабобо 0 - 2 Яракуянос Яракуянос
ХОНД 03:00
Хондурас Прогресо Хондурас Прогресо 1 - 1 Платенсе Платенсе
КОЛА 03:10
Депортиво Кали Депортиво Кали 1 - 2 Депортес Толима Депортес Толима
КРПД 04:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 2 - 3 Алахуеленсе Алахуеленсе
МЕК2 05:05
Венадос Венадос 2 - 1 Леонес Негрос УдеГ Леонес Негрос УдеГ
МЕК 05:06
Монтерей Монтерей 1 - 0 Крус Асул Крус Асул
АВНПЛ 06:00
Броудмедоу Меджик Броудмедоу Меджик 0 - 2 Мейтланд Мейтланд
ЯП2 06:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 2 - 1 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЮКОР2 06:30
Чеджу Юнайтед Чеджу Юнайтед 3 - 2 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП2 07:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 3 - 2 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
РУС1 07:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 1 - 1 Иртиш Омск Иртиш Омск
ЯП2 07:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 4 - 1 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП2 07:00
Киото Санга Киото Санга 3 - 0 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯП2 07:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 2 - 2 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 07:00
Точиги Точиги 0 - 0 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 07:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 1 - 4 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП2 07:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 0 - 3 Рюкю Рюкю
ЮКОР 08:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 3 - 1 Сангджу Сангму Сангджу Сангму
ЮКОР 08:00
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 3 - 0 Гвангджу Гвангджу
ЮКОР 08:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 2 - 0 Таегу Таегу
ЯП2 08:00
Джубило Ивата Джубило Ивата 2 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
КИТ1 08:30
Нантун Жиюн Нантун Жиюн 2 - 1 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню
КИТ1 09:00
Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан 1 - 1 Пекин Рене Пекин Рене
КИТ1 09:00
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 0 - 0 Джъдзян Грийнтаун Джъдзян Грийнтаун
ЯП2 09:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 1 - 2 Ехиме Ехиме
ЮКОР2 09:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 0 - 0 Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс
КИТ 09:30
Хенан Жануе Хенан Жануе 3 - 2 Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф
ЯП2 11:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 2 - 3 Токушима Вортис Токушима Вортис
БЪЛЖЛ 11:00
Етър ВТ (Ж) Етър ВТ (Ж) 7 - 0 Варна (Ж) Варна (Ж)
РУС 11:00
Уфа Уфа 1 - 2 Урал Урал
АВС1 11:30
Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау 0 - 1 Дорнбирн Дорнбирн
РУМ2 11:30
Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920 1 - 1 Миовени Миовени
СИНГ 11:30
Лайън Сити Сейлърс Лайън Сити Сейлърс 5 - 0 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
СИНГ 11:30
Танджонг Пагар Танджонг Пагар 0 - 0 Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед
РУС3 12:00
Зенит II Зенит II 3 - 1 Динамо Москва II Динамо Москва II
БЛР 12:00
Енергетик-БГУ Енергетик-БГУ 0 - 2 Слуцк Слуцк
РУС3 12:00
Луки-Енергия Луки-Енергия 2 - 3 Казанка Казанка
ТАЙЛ 12:00
Након Ратчасима Након Ратчасима 1 - 2 Прачуап Прачуап
РУС1 12:00
Енисей Енисей 0 - 1 Нижни Новгород Нижни Новгород
РУС1 12:00
Краснодар II Краснодар II 0 - 4 Алания Владикавказ Алания Владикавказ
РУС3 12:00
Знамя Труда Знамя Труда 3 - 0 Твер Твер
УЗБЕ 12:00
Сурхан Сурхан 1 - 0 Андижон Андижон
КИТ1 12:00
Хъйлундзян Лава Спринг Хъйлундзян Лава Спринг 0 - 0 Шънси Чанан Шънси Чанан
АЗР 12:00
Сумгаит Сумгаит 0 - 0 Нефтчи Баку Нефтчи Баку
ИСПСБ 12:30
Хетафе II Хетафе II 0 - 1 Навалкарнеро Навалкарнеро
ТУР1 12:30
Анкара Кечийоренгюджю Анкара Кечийоренгюджю 1 - 1 Истанбулспор Истанбулспор
ИСПСБ 12:30
Португалете Португалете 2 - 3 Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II
ТУР 12:30
Ризеспор Ризеспор 1 - 0 Кайсериспор Кайсериспор
ИСПСБ 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 0 - 0 Леванте II Леванте II
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 1 - 1 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИСПСБ 13:00
СС Рейес СС Рейес 2 - 1 Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид
ИСПСБ 13:00
Лас Розас Лас Розас 1 - 1 Побленсе Побленсе
ЛАТ 13:00
Йелгава Йелгава 0 - 5 Вентспилс Вентспилс
ЛАТ 13:00
БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс 1 - 2 Ригас ФШ Ригас ФШ
ИСПСБ 13:00
Мелила УД Мелила УД 1 - 0 Вилановенсе Вилановенсе
ИСПСБ 13:00
Сокуеламос Сокуеламос 1 - 2 Талавера КФ Талавера КФ
ИСПСБ 13:00
Дон Бенито Дон Бенито 1 - 0 Виляробледо Виляробледо
ИСПСБ 13:00
Ебро Ебро 1 - 1 Ехея Ехея
РУС1 13:00
Акрон Акрон 3 - 1 Текстилчик Текстилчик
РУС1 13:00
Шинник Шинник 2 - 1 Волгар Астрахан Волгар Астрахан
ИСПСБ 13:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 2 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 13:00
Кадис II Кадис II 1 - 2 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 13:00
Тамарачейте Тамарачейте 3 - 1 Марбеля Марбеля
РУС1 13:00
Оренбург Оренбург 3 - 1 Чертаново Чертаново
РУС 13:00
Химки Химки 0 - 2 Зенит Зенит
АРМ1 13:00
Арарат II Арарат II 1 - 0 Алашкерт II Алашкерт II
ИСПСБ 13:00
Леалтад Леалтад 1 - 0 Културал Леонеса Културал Леонеса
ИСПСБ 13:00
Коруксо Коруксо 0 - 0 Компостела Компостела
ЛАТ 13:00
Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала 2 - 4 Тукумс Тукумс
ИСПСБ 13:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 2 - 0 Олот Олот
ИСПСБ 13:00
Корнея Корнея 2 - 2 ФК Андора ФК Андора
ИСПСБ 13:00
Валенсия II Валенсия II 0 - 0 Еркулес Еркулес
ИСПСБ 13:00
Алхесирас Алхесирас 2 - 1 Марино Марино
РУС1 13:00
Велес Москва Велес Москва 2 - 1 Динамо Брянск Динамо Брянск
ТАЙЛ2 13:00
Чангмай Чангмай 1 - 1 Конкаен Конкаен
ЕСТЕА 13:00
Елва Елва 1 - 2 Маарду Маарду
ЕСТЕА 13:00
ФКИ Левадия II ФКИ Левадия II 2 - 0 К-Ярве ДжК Ярве К-Ярве ДжК Ярве
БЛР1 13:00
Арсенал Дзержинск Арсенал Дзержинск 1 - 2 Лида Лида
ТАЙЛ 13:00
Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити 3 - 2 Сухотай Сухотай
ТАЙЛ2 13:00
Лампанг Лампанг 0 - 3 Нонг Буа Пичая Нонг Буа Пичая
ПОР2 13:15
Лейшоеш Лейшоеш 3 - 2 Бенфика II Бенфика II
ХОЛ 13:15
Хераклес Хераклес 4 - 1 Утрехт Утрехт
ХОЛ1 13:15
Волендам Волендам 2 - 0 Айндховен Айндховен
ИРАК 13:30
Ал Карк Ал Карк 2 - 1 Ал Касим Ал Касим
ТАЙЛ 13:30
Чонбури Чонбури 3 - 2 Ратчабури Ратчабури
ИТА 13:30
Удинезе Удинезе 1 - 2 Милан Милан
БЪЛЖЛ 13:30
Левски Чепинци (Ж) Левски Чепинци (Ж) 0 - 3 НСА София (Ж) НСА София (Ж)
ИРАК 13:30
Нафт Майсан Нафт Майсан 0 - 0 Ал Дивания Ал Дивания
КИТ 13:35
Чонгяинг Дангдай Лифан Чонгяинг Дангдай Лифан 2 - 0 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
КИТ1 13:35
Ляонин Шънян Ляонин Шънян 0 - 0 Съчуан Цзюню Съчуан Цзюню
КИТ1 13:35
Чънду Бетър Сити Чънду Бетър Сити 2 - 1 Мейчжоу Хака Мейчжоу Хака
ГЕР3 14:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 2 - 4 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
АНГ 14:00
Астън Вила Астън Вила 3 - 4 Саутхямптън Саутхямптън
УКР 14:00
Минай Минай 0 - 0 Рух Виники Рух Виники
ДАН3 14:00
Тистед Тистед 2 - 0 Миделфарт Миделфарт
РУС3 14:00
Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург 1 - 1 Ленинградец Ленинградец
ШВЕЦ2 14:00
Боденс Боденс 3 - 0 Скилебо Скилебо
ТАЙЛ2 14:00
Самут Сахон Самут Сахон 2 - 5 Удон Тани Удон Тани
ТАЙЛ2 14:00
Кон Каен Юнайтед Кон Каен Юнайтед 4 - 1 Чянгмай Юнайтед Чянгмай Юнайтед
ШВЕЦ1 14:00
Карлстад Карлстад 4 - 0 Тим Торен Тим Торен
ФИН3 14:00
ДЖБК ДЖБК 0 - 0 ВИФК ВИФК
МОЛД 14:00
Дачия Буюкан Дачия Буюкан 0 - 4 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
ШОТ 14:00
Килмарнък Килмарнък 0 - 1 Рейнджърс Рейнджърс
ФРА 14:00
Сент Етиен Сент Етиен 0 - 1 Монпелие Монпелие
УЗБЕ 14:00
АГМК АГМК 0 - 6 Пахтакор Пахтакор
ЛАТ 14:00
Рига Рига 5 - 1 Метта/ЛУ Метта/ЛУ
АЗР 14:00
Карабах Карабах 6 - 1 Кешла Кешла
ДАН3 14:00
Слагелсе Б&И Слагелсе Б&И 0 - 1 ХИК ХИК
ЛИВ 14:15
Шабаб Ел Бурдж Шабаб Ел Бурдж 0 - 1 Триполи Триполи
ЛИВ 14:15
Тадамон Сур Тадамон Сур 0 - 2 Сафа Сафа
КОСОВ 14:30
Лапи Лапи 1 - 2 Дрита Гниляне Дрита Гниляне
ГЕРОЛ 14:30
Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт 2 - 1 ФФЛ Хале ФФЛ Хале
ДАН1 14:30
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 0 - 0 Скиве Скиве
БЪЛБ 14:30
Септември Симитли Септември Симитли 0 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
ГЕР2 14:30
Вюрцбургер Кикерс Вюрцбургер Кикерс 2 - 3 Бохум Бохум
БЪЛБ 14:30
Янтра 1919 Янтра 1919 1 - 3 Локомотив Горна Оряховица Локомотив Горна Оряховица
ГЕР2 14:30
Карлсруе ШК Карлсруе ШК 3 - 4 Дармщат 98 Дармщат 98
ГЕР2 14:30
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт 4 - 1 Хановер 96 Хановер 96
НОР2 14:30
Братвог Братвог 1 - 1 Тромсдален Тромсдален
ГЕРОЛ 14:30
1. ФК Мерзебург 1. ФК Мерзебург 1 - 0 Мартинрода Мартинрода
БEЛ 14:30
Андерлехт Андерлехт 1 - 0 Антверп Антверп
ГЕР4 14:30
ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 1 - 1 БФК Динамо БФК Динамо
ГЕР4 14:30
Германия Халберщат Германия Халберщат 2 - 2 Бабелсберг Бабелсберг
ГЕР4 14:30
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 2 - 0 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ГЕР4 14:30
Енерги Котбус Енерги Котбус 1 - 1 Люкенвалде Люкенвалде
ГЕР4 14:30
Алтглинике Алтглинике 5 - 2 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
ГЕР4 14:30
Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг 2 - 0 Кемницер Кемницер
УНГ2 14:30
Дьормот Дьормот 1 - 0 Шорокшар СК Шорокшар СК
УНГ2 14:30
Шиофок Шиофок 1 - 2 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус
УНГ2 14:30
Сентльоринц Сентльоринц 1 - 4 Чаквари ТК Чаквари ТК
ГЕРОЛ 14:30
БШК Сюд 05 БШК Сюд 05 1 - 4 ШФК Херта ШФК Херта
ГЕРОЛ 14:30
Щерн Щерн 4 - 2 Лок Щендал Лок Щендал
КОСОВ 14:30
Дреница Србица Дреница Србица 1 - 0 Прищина Прищина
СЪРБ1 14:30
Ягодина Ягодина 0 - 0 Графичар Графичар
СЪРБ1 14:30
Железничар Панчево Железничар Панчево 0 - 1 Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица
СЪРБ1 14:30
Будучност Добановци Будучност Добановци 2 - 1 ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд
РУС3 15:00
Смоленск Смоленск 2 - 1 Муром Муром
АРМ1 15:00
Урарту II Урарту II 1 - 1 Севан Севан
ДАН 15:00
ОБ ОБ 1 - 0 Хорсенс Хорсенс
ХЪР2 15:00
Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци 1 - 1 Цибалия Цибалия
НОР1 15:00
Стрьомен Стрьомен 1 - 1 Согндал Согндал
ЕСТ 15:00
Флора Флора 0 - 0 Нъме Калю Нъме Калю
БиХ1 15:00
Слога Добой Слога Добой 1 - 1 Рудар Приедор Рудар Приедор
ГЕР4 15:00
Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах 3 - 2 Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф
ДАН3 15:00
Нюкьобинг Нюкьобинг 3 - 2 Нествед Нествед
ГЕР3 15:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 1 - 1 Инголщат Инголщат
ГЕР4 15:00
Холщайн Кил II Холщайн Кил II 1 - 3 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ГЕР4 15:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 1 - 3 Обернойланд Обернойланд
ТУР1 15:00
Ескишехирспор Ескишехирспор 0 - 1 Акхисарспор Акхисарспор
ИСП 15:00
Реал Бетис Реал Бетис 3 - 1 Елче Елче
ИСП2 15:00
Леганес Леганес 1 - 0 Мирандес Мирандес
ГЕР4 15:00
Теутония Хамбург Теутония Хамбург 1 - 2 Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург
ГЕРОЛ 15:00
ШФГ Гьотинген ШФГ Гьотинген 0 - 2 Гифхорн Гифхорн
ГЕРОЛ 15:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 5 - 0 Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм
ГЕРОЛ 15:00
ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг 1 - 3 ХШК БВ Швалбе Тюндерн ХШК БВ Швалбе Тюндерн
ТУР 15:00
Коняспор Коняспор 1 - 2 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
МЛТ 15:00
Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс 3 - 1 Балзан Балзан
ИТАБ 15:00
Венеция Венеция 2 - 0 Емполи Емполи
ШВЕЦ2 15:00
Далсторпс Далсторпс 3 - 3 Одеволд Одеволд
БиХ1 15:00
Козара Градишка Козара Градишка 3 - 2 Слобода Нови град Слобода Нови град
ГЪР 15:00
Арис Арис 1 - 0 Астерас Триполи Астерас Триполи
ВЛ2ДЕ 15:00
Лийдс Юнайтед (23) Лийдс Юнайтед (23) 4 - 1 Кристъл Палас (23) Кристъл Палас (23)
БиХ 15:00
Слобода Тузла Слобода Тузла 1 - 0 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
ЮАР8 15:00
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 1 - 1 Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик
УНГ 15:05
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 2 - 3 Пакш СЕ Пакш СЕ
ИТАСД 15:30
Вис Нова Гисано Вис Нова Гисано 0 - 2 Реал Калепина Реал Калепина
ИТАСД 15:30
Белуно Белуно 1 - 1 Унион Клодиензе Унион Клодиензе
ИТАСД 15:30
Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо 1 - 4 Адрензе Адрензе
ИТАСД 15:30
Лорнано Бадесе Лорнано Бадесе 0 - 1 Трастевере Трастевере
ИТАСД 15:30
Гозано Гозано 1 - 0 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 15:30
Фанфула Фанфула 5 - 0 Десензано Калвина Десензано Калвина
АВС 15:30
Рапид Виена Рапид Виена 3 - 1 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
ИТАСД 15:30
Нибионоджионо Нибионоджионо 1 - 1 Касатезе Касатезе
ХОЛ 15:30
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 1 - 4 Хееренвеен Хееренвеен
ШВЕЦ 15:30
Мелбю Мелбю 3 - 0 Йостершунд Йостершунд
ШВЕЦ 15:30
Сириус Сириус 2 - 2 Калмар Калмар
ШВЕЦ 15:30
Елфсборг Елфсборг 2 - 1 Норшьопинг Норшьопинг
РУС 15:30
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 0 - 1 ЦСКА Москва ЦСКА Москва
ИТАСД 15:30
Сона Сона 4 - 0 Вила Вале Вила Вале
АВС 15:30
Адмира Адмира 1 - 3 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ИТАСД 15:30
Сканцорошате Сканцорошате 1 - 0 Брусапорто Брусапорто
ХОЛ 15:30
Емен Емен 2 - 3 Фейенорд Фейенорд
ИТАСД 15:30
Канара Канара 2 - 0 Пиянезе Пиянезе
ИТАСД 15:30
Делта Порто Теле Делта Порто Теле 1 - 0 Монтебелуна Монтебелуна
ИТАСД 15:30
Молфета Калчо Молфета Калчо 0 - 0 Пичерно Пичерно
ИТАСД 15:30
Франкавила Франкавила 2 - 1 Битонто Битонто
ИТАСД 15:30
Ликата Ликата 4 - 1 Датило Датило
ИТАСД 15:30
Савоя Савоя 0 - 0 Арзачена Арзачена
ИТАСД 15:30
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 1 - 2 Ачиреале Ачиреале
ИТАСД 15:30
Сан Лука Сан Лука 1 - 1 Патерно Патерно
ИТАСД 15:30
Санта Мария Чиленто Санта Мария Чиленто 2 - 0 Рочела Рочела
ИТАСД 15:30
Прогресо Калчо Прогресо Калчо 2 - 1 Баньолезе Баньолезе
ИТАСД 15:30
Тийм Алтамура Тийм Алтамура 0 - 2 Соренто Соренто
ИТАСД 15:30
Бианкавила Бианкавила 2 - 1 Читановезе Читановезе
РУС3 15:30
Олимп-Долгопрудний Олимп-Долгопрудний 2 - 1 Коломна Коломна
ИТАСД 15:30
Ренде Ренде 0 - 1 ФК Месина ФК Месина
ИТАСД 15:30
Вастоджиарди Вастоджиарди 0 - 0 Атлетико Терме Фиуджи Атлетико Терме Фиуджи
ИТАСД 15:30
Толентино Толентино 0 - 0 Пинето Пинето
ШВЕЦС 15:30
Люнгшиле Люнгшиле 0 - 0 Умея Умея
ИТАСД 15:30
Матезе Матезе 1 - 3 Кастелфидардо Калчо Кастелфидардо Калчо
ИТАСД 15:30
Кастелнуово Вомано Кастелнуово Вомано 3 - 1 Монтеджорджо Монтеджорджо
ИТАСД 15:30
Чита ди Сант Агата Чита ди Сант Агата 2 - 1 Ротонда Ротонда
ИТАСД 15:30
Лентиджионе Лентиджионе 3 - 0 Сасо Маркони Дзола Сасо Маркони Дзола
ШВЕЦ1 16:00
Фрей Фрей 1 - 1 ИФК Люлео ИФК Люлео
ШВЕЦ1 16:00
Бромапойкарна Бромапойкарна 1 - 2 Тебю Тебю
НОР1 16:00
Хам Кам Хам Кам 2 - 1 Осане Осане
ФИН3 16:00
Кийсто Кийсто 0 - 3 ДЖИППО ДЖИППО
НОР1 16:00
Уленсакер/Киса Уленсакер/Киса 3 - 0 Саннес Улф Саннес Улф
НОР1 16:00
Лилестрьом Лилестрьом 3 - 0 Тромсьо Тромсьо
ИТА 16:00
Торино Торино 3 - 4 Лацио Лацио
ИТЛП 16:00
Тернана Тернана 5 - 1 Катанзаро Катанзаро
ФРА 16:00
Анже СКО Анже СКО 0 - 3 Ница Ница
ХЪРВ 16:00
Шибеник Шибеник 2 - 0 Риека Риека
ИТЛП 16:00
Модена Модена 0 - 1 Перуджа Перуджа
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 0 - 0 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 16:00
Виртус Верона Виртус Верона 1 - 0 Мателика Калчо Мателика Калчо
ИТЛП 16:00
Мантова Мантова 0 - 0 Имолезе Имолезе
ИТЛП 16:00
Фермана Фермана 0 - 1 Карпи Карпи
ИТЛП 16:00
Ливорно Ливорно 3 - 2 Перголетезе Перголетезе
ИТАБ 16:00
Реджина Реджина 0 - 1 СПАЛ СПАЛ
ИТЛП 16:00
Ювентус II Ювентус II 1 - 1 Леко Леко
ИТА 16:00
Специя Специя 1 - 4 Ювентус Ювентус
КИП 16:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 1 - 0 Омония Никозия Омония Никозия
ФРА 16:00
Ним Ним 0 - 1 Метц Метц
ФРА 16:00
Дижон Дижон 0 - 0 Лориен Лориен
ФРА 16:00
Реймс Реймс 2 - 1 Страсбург Страсбург
РУС1 16:00
Торпедо Москва Торпедо Москва 3 - 1 Криля Советов Криля Советов
РУС1 16:00
Чайка Чайка 1 - 1 Том Томск Том Томск
ДАН1 16:00
Силкеборг Силкеборг 4 - 1 Вендсисел Вендсисел
АНГ 16:00
Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 2 - 1 Евертън Евертън
ПОР2 16:00
Каса Пия Каса Пия 3 - 3 Пенафиел Пенафиел
ИТЛП 16:00
Карарезе Карарезе 0 - 2 Алесандрия Алесандрия
НОР1 16:00
Стьордалс-Блинк Стьордалс-Блинк 2 - 3 Гроруд Гроруд
СЪРБ 16:00
Радник Сурдулица Радник Сурдулица 1 - 4 Цървена звезда Цървена звезда
СЪРБ 16:00
Младост Лучани Младост Лучани 0 - 0 Пролетер Нови Сад Пролетер Нови Сад
ШВЕЦ1 16:00
Ханинге Ханинге 2 - 2 Сандвикен Сандвикен
СЪРБ 16:00
Напредак Напредак 1 - 1 Спартак Суботица Спартак Суботица
РУС1 16:00
Факел Факел 1 - 1 Спартак Москва II Спартак Москва II
ИТАСД 16:00
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 3 - 0 Путеолана Путеолана
НОР 16:00
Мьондален Мьондален 1 - 3 Молде Молде
НОР1 16:00
Конгсвингер Конгсвингер 3 - 3 Рауфос Рауфос
НОР1 16:00
Йерв Йерв 0 - 1 КФУМ КФУМ
НОР1 16:00
Ейгарден Ейгарден 0 - 0 Ранхайм Ранхайм
СЪРБ 16:00
Явор Иваница Явор Иваница 1 - 0 Раднички Ниш Раднички Ниш
ЛИВ 16:05
Ал Ансар Бейрут Ал Ансар Бейрут 0 - 1 Шабаб Ал Сахел Шабаб Ал Сахел
ГЕР 16:30
Фрайбург Фрайбург 2 - 4 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ФАРО 16:30
ИФ ИФ 1 - 0 АБ Аргир АБ Аргир
ШОТК 16:30
Селтик Селтик 2 - 0 Абърдийн Абърдийн
БЪЛ 16:45
ЦСКА София ЦСКА София 1 - 0 Царско село Царско село
ОМАН 17:00
Оман Клуб Оман Клуб 0 - 1 Мускат Мускат
ОМАН 17:00
Ал Нахда Ал Нахда 4 - 1 Мирбат Мирбат
ФАРО 17:00
Викингур Гота Викингур Гота 1 - 3 Б36 Б36
ФАРО 17:00
ХБ ХБ 4 - 0 ТБ ТБ
ШВЕЦ1 17:00
Силвия Силвия 5 - 0 Нюшьопинг Нюшьопинг
ОМАН 17:00
Дофар Дофар 0 - 0 Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах
ИСП2 17:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 0 - 0 Майорка Майорка
ОМАН 17:00
Ал Рустая Ал Рустая 2 - 3 Ал Оруба Сур Ал Оруба Сур
ГИБ 17:00
Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед 1 - 1 Линкс Линкс
ОМАН 17:00
Ал Сееб Ал Сееб 2 - 0 Сахам Сахам
МОЛД 17:00
Петрокъб Петрокъб 1 - 0 Шериф Шериф
ШВЦР 17:00
Санкт Гален Санкт Гален 1 - 3 Базел Базел
ОМАН 17:00
Ал Сувая Ал Сувая 0 - 2 Бахла Бахла
ИСП 17:00
Селта де Виго Селта де Виго 1 - 4 Реал Сосиедад Реал Сосиедад
ПОР2 17:00
Академико Висеу Академико Висеу 0 - 1 Фейренсе Фейренсе
ПОР 17:00
Портимоненсе Портимоненсе 1 - 2 Санта Клара Санта Клара
УКР 17:00
Лвов Лвов 1 - 0 Ворскла Ворскла
БЕЛ2 17:00
Клуб Брюж II Клуб Брюж II 0 - 2 РУДМ РУДМ
ДАН 17:00
Копенхаген Копенхаген 4 - 2 Лингби Лингби
УНГ 17:00
Уйпещ Уйпещ 0 - 4 МТК МТК
ФАРО 17:00
НСИ НСИ 1 - 0 КИ КИ
НОР2 17:00
Егерсунд Егерсунд 1 - 1 Аскер Аскер
ИСПСБ 17:00
Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка 0 - 1 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
РУС1 17:00
Балтика Балтика 0 - 1 Нефтехимик Нефтехимик
ПОР2 17:00
Ароука Ароука 2 - 1 Визела Визела
ОМАН 17:00
Сохар Сохар 1 - 2 Фанджа Фанджа
ГЪР 17:15
Панайтоликос Панайтоликос 1 - 3 ПАОК ПАОК
ФИН 17:30
Мариехамн Мариехамн 0 - 5 ХЯК ХЯК
ХОЛ 17:45
ПСВ ПСВ 4 - 0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
УНГ2 18:00
Айка Айка 3 - 0 ДЕАК ДЕАК
ФРА 18:00
Монако Монако 4 - 0 Бордо Бордо
ИСПСБ 18:00
Расинг Ферол Расинг Ферол 2 - 2 Самора Кастилия и Леон Самора Кастилия и Леон
ИСПСБ 18:00
Кордоба Кордоба 0 - 0 УК Мурсия УК Мурсия
ИСПСБ 18:00
Бадалона Бадалона 0 - 2 Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу
УНГ2 18:00
Солнок МАВ Солнок МАВ 3 - 2 Дороги Дороги
УНГ2 18:00
Сегед 2011 Сегед 2011 0 - 1 Печ МФК Печ МФК
ТУР1 18:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 1 - 1 Самсунспор Самсунспор
ТУР 18:00
Бешикташ Бешикташ 1 - 0 Йени Малатияспор Йени Малатияспор
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 0 - 2 ЛАСК ЛАСК
РУС 18:00
Тамбов Тамбов 1 - 2 Динамо Москва Динамо Москва
СЛВК 18:00
Тренчин Тренчин 3 - 1 Ружомберок Ружомберок
УНГ2 18:00
Казинцбарцика Казинцбарцика 0 - 2 Будайорш Будайорш
УНГ2 18:00
Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш 5 - 0 Бекешчаба Бекешчаба
УНГ2 18:00
Вашаш Вашаш 1 - 0 Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци
ИСПСБ 18:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 1 - 1 Севиля II Севиля II
ИСПСБ 18:00
Тарасона Тарасона 0 - 0 Туделано Туделано
ИСПСБ 18:00
Ел Ехидо Ел Ехидо 2 - 0 Йеклано Йеклано
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 2 - 0 Салмантино УДС Салмантино УДС
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 2 - 1 Селта де Виго II Селта де Виго II
СЛВК 18:00
Слован Братислава Слован Братислава 0 - 1 Нитра Нитра
ИСПСБ 18:00
Харо Депортиво Харо Депортиво 0 - 1 Осасуна II Осасуна II
ИСПСБ 18:00
Изара Изара 1 - 1 СД Логронес СД Логронес
ХЪРВ 18:05
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 1 - 1 Динамо Загреб Динамо Загреб
ШВЕЦ 18:30
Хамарби Хамарби 1 - 1 Хекен Хекен
ШВЕЦ 18:30
Фалкенбери Фалкенбери 3 - 2 Юргорден Юргорден
ШВЕЦ 18:30
ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг 0 - 1 Йоребру Йоребру
ШВЕЦС 18:30
Вестерос СК Вестерос СК 3 - 1 Трелеборис Трелеборис
КИП 18:30
Кармиотиса Кармиотиса 1 - 1 Анортозис Анортозис
АНГ 18:30
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 0 - 1 Арсенал Арсенал
ИТЛП 18:30
Албинолефе Албинолефе 1 - 0 Пистойезе Пистойезе
ИТЛП 18:30
Про Сесто Про Сесто 3 - 0 Новара Новара
ИТЛП 18:30
Вис Песаро Вис Песаро 1 - 0 Губио Губио
ИТЛП 18:30
Понтедера Понтедера 0 - 0 Гросето Гросето
ИТЛП 18:30
Пиаченца Пиаченца 3 - 3 Ренате Ренате
ИТЛП 18:30
Леняго Салус Леняго Салус 1 - 1 ФералпиСало ФералпиСало
ИТЛП 18:30
Равена Равена 1 - 0 Фано Фано
ИТЛП 18:30
Фоджа Фоджа 1 - 0 Бари Бари
ИТЛП 18:30
Касертана Касертана 2 - 4 Турис Неаполис Турис Неаполис
ИТЛП 18:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 4 - 4 Кавезе Кавезе
ИСПСБ 18:30
Санлукеньо Санлукеньо 1 - 3 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ИСПСБ 18:30
Ла Нусия Ла Нусия 1 - 2 Виляреал II Виляреал II
САРБ 18:50
Ал Шабаб Рияд Ал Шабаб Рияд 2 - 1 Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд
ИТА 19:00
Рома Рома 2 - 0 Фиорентина Фиорентина
КРПД 19:00
Картахинес Картахинес 2 - 1 Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия
НОР 19:00
Сандефьор Сандефьор 3 - 3 Бран Бран
ИТА 19:00
Наполи Наполи 0 - 2 Сасуоло Сасуоло
ГВАТ 19:00
Ачуапа Ачуапа 2 - 3 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ГЕР 19:00
Херта БШК Херта БШК 1 - 1 Волфсбург Волфсбург
ДАН 19:00
Олборг Олборг 2 - 1 Брьондби Брьондби
НОР 19:00
Стабек Стабек 1 - 1 Викинг Викинг
НОР 19:00
Кристиансунд Кристиансунд 2 - 3 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
НОР 19:00
Розенборг Розенборг 1 - 0 Старт Старт
ИСПСБ 19:00
Барселона II Барселона II 0 - 0 Прат Прат
ИСПСБ 19:00
Расинг Сантандер Расинг Сантандер 3 - 0 Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II
ФАРО 19:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 1 - 1 Скала Скала
ИСПСБ 19:00
Реал Бетис II Реал Бетис II 0 - 0 Лорка Депортива Лорка Депортива
КРЛА 19:00
Консултантс Десампарадос Консултантс Десампарадос 2 - 0 Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо
ИСП2 19:15
Фуенлабрада Фуенлабрада 1 - 1 Тенерифе Тенерифе
ИСП2 19:15
Понферадина Понферадина 0 - 3 Сабадел Сабадел
МЛТ 19:15
Валета Валета 2 - 1 Сенглея Атлетик Сенглея Атлетик
БEЛ 19:15
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 1 - 0 КВ Остенде КВ Остенде
БЪЛ 19:15
Лудогорец Лудогорец 1 - 0 Левски Левски
ГИБ 19:30
Манчестър 62 Манчестър 62 3 - 1 Юроп Пойнт Юроп Пойнт
УКР 19:30
Ингулец Ингулец 1 - 1 Заря Заря
ПОР 19:30
Жил Висенте Жил Висенте 1 - 2 Витория Гимараеш Витория Гимараеш
ИСП 19:30
Гранада Гранада 1 - 1 Леванте Леванте
ИСПСБ 19:30
Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II 3 - 0 Ларедо Ларедо
ПОР2 19:30
Мафра Мафра 3 - 1 Варзим Варзим
УНГ 19:30
Кишварда Кишварда 1 - 0 Дьошгьор Дьошгьор
ГЪР 19:30
АЕК Атина АЕК Атина 2 - 1 ОФИ ОФИ
ИРЛ 19:45
Сейнт Патрикс Атлетик Сейнт Патрикс Атлетик 1 - 1 Дъндалк Дъндалк
НФЛ 20:00
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 24 - 28 Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс
УНГ2 20:00
Дебрецен Дебрецен 3 - 0 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
ЕКВ 20:00
Оренсе Оренсе 2 - 1 Олмедо Олмедо
КРЛА 20:00
АД Санта Роса АД Санта Роса 0 - 1 Пунтаренас Пунтаренас
НФЛ 20:00
Детройт Лайънс Детройт Лайънс 21 - 41 Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс
НФЛ 20:00
Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс 31 - 20 Тенеси Тайтънс Тенеси Тайтънс
БРАЦ 20:00
Волта Редонда Волта Редонда 3 - 4 ЕК Сао Жозе ЕК Сао Жозе
БРАД 20:00
Корурипи Корурипи 3 - 1 Жасиоба Жасиоба
НФЛ 20:00
Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс 6 - 16 Лас Вегас Райдърс Лас Вегас Райдърс
НФЛ 20:00
Бъфало Билс Бъфало Билс 24 - 21 Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс
БРАД 20:00
Бангу Бангу 0 - 0 Насионал Парана Насионал Парана
НФЛ 20:00
Маями Долфинс Маями Долфинс 28 - 17 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
НФЛ 20:00
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 22 - 28 Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс
НФЛ 20:00
Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс 35 - 9 Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс
БРАЦ 20:30
Феровиарио Феровиарио 0 - 1 Трезе Трезе
БРАД 20:30
Толедо Колония Уърк Толедо Колония Уърк 1 - 3 Каскавел Каскавел
ИЗР 20:30
Бней Йехуда Бней Йехуда 1 - 0 Ашдод Ашдод
БРАД 21:00
Индепенденте ПА Индепенденте ПА 3 - 2 Брагантино ПА Брагантино ПА
ЧИЛИ 21:00
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 1 - 1 Унион Еспаньола Унион Еспаньола
РУМ 21:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 - 2 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
БРАД 21:00
Гоянезия Гоянезия 1 - 1 Гояния Гояния
БРА 21:00
Фламенго Фламенго 1 - 4 Сао Пауло Сао Пауло
КОЛА 21:00
Ла Екидад Ла Екидад 0 - 0 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
БРАЦ 21:00
Боа Боа 0 - 0 Лондрина Лондрина
ХОЛ 21:00
АЗ АЗ 3 - 0 РКК Валвейк РКК Валвейк
БРАД 21:00
Ривър АК Ривър АК 1 - 2 Алтос Алтос
БРАД 21:00
Фрей Паулистано Фрей Паулистано 1 - 2 Итабаяна Итабаяна
БРАЦ 21:00
Крисиума Крисиума 0 - 1 Томбенсе Томбенсе
БРАД 21:00
Палмас Палмас 0 - 3 Бразилензе Бразилензе
БРАД 21:00
Вила Нова АК Вила Нова АК 1 - 1 Калденсе Калденсе
БРА 21:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 1 - 0 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе
БРАД 21:00
АБЦ АБЦ 3 - 1 Потигуар Мосоро Потигуар Мосоро
БРАД 21:00
Новоризонтино Новоризонтино 2 - 0 Сао Каетано Сао Каетано
АНГ 21:15
Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър 2 - 1 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ИТЛП 21:30
Юве Стабия Юве Стабия 1 - 0 Бишелие Бишелие
НОР 21:30
Стрьомгодсет Стрьомгодсет 0 - 2 Волеренга Волеренга
ИСП2 21:30
Луго Луго 1 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИТЛП 21:30
Монополи Монополи 1 - 3 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
БРАЦ 21:30
Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим 2 - 1 Сао Бенто Сао Бенто
ИРЛ 21:45
Фин Харпс Фин Харпс 0 - 2 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
ИТА 21:45
Сампдория Сампдория 1 - 1 Дженоа Дженоа
БEЛ 21:45
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  1 - 4 Гент Гент
ИСП2 22:00
Алмерия Алмерия 0 - 0 Херона Херона
ФРА 22:00
Лил Лил 1 - 1 Олимпик Лион Олимпик Лион
КРПД 22:00
Хикарал Хикарал 3 - 1 Гуадалупе Гуадалупе
ПОР 22:00
Спортинг КП Спортинг КП 4 - 0 Тондела Тондела
ИСП 22:00
Валенсия Валенсия 2 - 2 Хетафе Хетафе
ИТАБ 22:00
Фрозиноне Фрозиноне 1 - 0 Кремонезе Кремонезе
БРАД 22:00
Баре Баре 0 - 0 Сантос АП Сантос АП
ЕКВ 22:15
Аукас Аукас 1 - 1 Емелек Емелек
САЩ 22:30
Кълъмбъс Крю Кълъмбъс Крю 2 - 1 Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън
ЕСАЛ 22:30
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 1 - 0 Агила Агила
КОЛА 23:00
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 1 - 4 Хуниор Хуниор
ХОНД 23:00
Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа 1 - 6 Вида Вида
УРУГВ 23:00
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 2 - 1 Пенярол Пенярол
ВЕН 23:00
Самора Самора 0 - 1 Депортиво Тачира Депортиво Тачира
ВЕН 23:00
Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра 3 - 0 Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо
КРПД 23:00
Перес Селедон Перес Селедон 1 - 1 Лимон Лимон
ЕСАЛ 23:00
ФАС ФАС 4 - 0 Исидро Метапан Исидро Метапан
ЕСАЛ 23:00
Атлетико Марте Атлетико Марте 3 - 2 Чалатенанго Чалатенанго
ЕСАЛ 23:00
Фирпо Фирпо 0 - 1 Йокоро Йокоро
КРЛА 23:00
Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито 1 - 1 Гуанакастека Гуанакастека
БРАЦ 23:00
Вила Нова Вила Нова 0 - 0 Ремо Ремо
БРАЦ 23:00
Ботафого ПБ Ботафого ПБ 1 - 1 Жакуйпензе Жакуйпензе
НФЛ 23:05
Денвър Бронкос Денвър Бронкос 31 - 30 Лос Анджелис Чарджърс Лос Анджелис Чарджърс
БРАБ 23:15
Ювентуде Ювентуде 1 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ПАР 23:15
Ривър Плейт Асунсион Ривър Плейт Асунсион 1 - 0 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
БРА 23:15
Сантос Сантос 3 - 1 Бая Бая
НФЛ 23:25
Чикаго Беърс Чикаго Беърс 23 - 26 Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс
НФЛ 23:25
Сиатъл Сийхоукс Сиатъл Сийхоукс 37 - 27 Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс
ЧИЛИ 23:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 3 - 0 Ла Серена Ла Серена