Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЧИЛИ 00:15
Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион 0 - 1 Уачипато Уачипато
БРА 01:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 0 - 1 Атлетико ГО Атлетико ГО
БРАЦ 01:00
Ботафого ПБ Ботафого ПБ 0 - 0 Ремо Ремо
ЕКВ 01:00
Макара Макара 1 - 0 ЛДУ Портовиехо ЛДУ Портовиехо
БРАБ 01:00
Ботафого СП Ботафого СП 0 - 1 Аваи Аваи
УРУГВ 01:15
Уондърърс Уондърърс 3 - 0 Прогресо Прогресо
ВЕН 02:00
Португеса ФК Португеса ФК 1 - 2 Арагуа Арагуа
ЧИЛИ 02:30
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 0 - 2 О'Хигинс О'Хигинс
НФЛ 03:15
Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс 24 - 27 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс
КАЗХ 09:00
Астана Астана 3 - 1 Кайсар Кайсар
КАЗХ 10:00
Тараз Тараз 0 - 1 Каспий Каспий
ГРУ2 10:00
Мерани Мартвили Мерани Мартвили 1 - 0 Сиони Сиони
УЗБЕ 10:00
Машал Машал 3 - 0 Навбахор Навбахор
КАЗХ 10:00
Кизил-Жар Кизил-Жар 0 - 0 Ордабаси Ордабаси
ТУРК 12:00
Генчлербирлиги Генчлербирлиги 1 - 0 Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор
АФКШЛ 12:00
Токио Токио 0 - 1 Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа
АФКШЛ 12:00
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 3 - 1 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
УЗБЕ 13:00
АГМК АГМК 4 - 0 Андижон Андижон
ИРАК 13:00
Ал Карк Ал Карк 0 - 1 Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат
ТУРК 13:30
Гиресунспор Гиресунспор 0 - 0 Нигде Анадолу Нигде Анадолу
ТУРК 13:30
Болуспор Болуспор 1 - 1 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУРК 13:30
Анкараспор Анкараспор 1 - 1 Мугласпор Мугласпор
СЛВК2 13:30
Попрад Попрад 0 - 4 Подбрезова Подбрезова
СЛВК2 13:30
Слован Братислава II Слован Братислава II 1 - 2 Жилина II Жилина II
УЗБЕ 14:00
Къзълкум Къзълкум 1 - 0 Металург Бекабад Металург Бекабад
КАЗХ 14:00
Шахтьор Караганда Шахтьор Караганда 1 - 2 Жетису Жетису
КАЗХ 14:00
Окжетпес Окжетпес 0 - 2 Тобол Тобол
БЪЛБ 14:00
Лудогорец II Лудогорец II 1 - 1 Спортист Своге Спортист Своге
ТУРК 14:00
Денизлиспор Денизлиспор 1 - 2 Тургутлуспор Тургутлуспор
КОСОВ 14:00
Арберия Арберия 1 - 0 Гиляни Гиляни
КОСОВ 14:00
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 1 - 1 Фероникели Фероникели
КУВ 15:00
Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт 1 - 0 Ал Фахахеел Ал Фахахеел
АФКШЛ 15:00
Пърт Глори Пърт Глори 1 - 2 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
АФКШЛ 15:00
Сеул Сеул 5 - 0 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
УРУ2 15:30
Такуарембо Такуарембо 0 - 3 Роча Роча
ЧИЛИБ 15:30
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 0 - 1 Мелипиля Мелипиля
ИТАК 15:30
СПАЛ СПАЛ 2 - 0 Монца Монца
ИНДСЛ 16:00
Джамшедпур Джамшедпур 1 - 2 Ченайин Ченайин
ТУРК 16:00
Фатих Карагюмрюк Фатих Карагюмрюк 0 - 3 Есенлер Ерокспор Есенлер Ерокспор
САРБ 16:50
Ал Таавон Ал Таавон 1 - 0 Ал Вахда Мека Ал Вахда Мека
СЛВН 17:00
Копер Копер 2 - 1 Браво Браво
РУМ2 17:00
У Крайова 1948 У Крайова 1948 1 - 0 Металоглобус Металоглобус
МОЛД 17:00
Кодру Лозова Кодру Лозова 2 - 1 Флорещ Флорещ
КУВ 17:30
Ал Сулайбихат Ал Сулайбихат 0 - 1 Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт
УРУ2 17:45
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 0 - 0 Сентрал Еспаньол Сентрал Еспаньол
ЕСТ 18:00
Легион Легион 0 - 1 Куресааре Куресааре
ПЕРУ 18:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 0 - 1 Аякучо Аякучо
ЕСТ 18:00
Транс Транс 1 - 1 Талина Калев Талина Калев
ХЪРВ 18:00
Локомотива Загреб Локомотива Загреб 1 - 2 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ТУРК 18:00
Бурсаспор Бурсаспор 1 - 0 1922 Коняспор 1922 Коняспор
БEЛ 18:00
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  2 - 0 КВ Остенде КВ Остенде
ИЗР 18:00
Апоел Хайфа Апоел Хайфа 2 - 1 Бней Йехуда Бней Йехуда
ТУРК 18:00
Аданаспор Аданаспор 1 - 1 Сакаряспор Сакаряспор
ФРНА 18:30
Шоле Шоле 3 - 1 Бастия-Боржо Бастия-Боржо
САРБ 18:30
Ал Итифак Дамам Ал Итифак Дамам 0 - 4 Ал Фатех Ал Фатех
АВС1 19:00
Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ 0 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
СЛВН 19:00
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 0 - 1 Мура Мура
ПОЛ 19:00
Подбешкидзе Подбешкидзе 2 - 1 Заглембе Любин Заглембе Любин
ФРНА 19:00
Вилфранше Вилфранше 0 - 1 Сете Сете
ФРНА 19:00
Ред Стар Ред Стар 1 - 0 Авранше Авранше
ФРНА 19:00
Кевийи Руан Кевийи Руан 2 - 1 Стад Бриошин Стад Бриошин
ИЗР 19:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 1 - 0 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив
ЮАР 19:30
Суолоус Суолоус 1 - 0 Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс
ХОЛ1 19:45
ПСВ II ПСВ II 1 - 1 Утрехт II Утрехт II
ШЛ 19:55
Рен Рен 1 - 2 Челси Челси
ШЛ 19:55
Краснодар Краснодар 1 - 2 Севиля Севиля
ИЗР 20:00
Апоел Кфар Саба Апоел Кфар Саба 3 - 2 Макаби Хайфа Макаби Хайфа
ГЕР3 20:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 2 - 2 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ГАНА 20:00
Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 2 - 2 Ашанти Голд Ашанти Голд
ФРНА 20:00
Анеси Анеси 1 - 1 Лион Душер Лион Душер
ФРА2 20:00
Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38 1 - 0 Нанси Нанси
УРУ2 20:00
Черито Черито 1 - 1 Вила Еспаньола Вила Еспаньола
ШВЦ1 20:00
Винтертур Винтертур 2 - 1 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ШВЦ1 20:00
Киасо Киасо 3 - 2 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ТУРК 20:00
Фенербахче Фенербахче 4 - 0 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ГЕР3 20:00
Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор 1 - 1 Саарбрюкен Саарбрюкен
ИСП2 20:00
Кастейон Кастейон 0 - 2 Алкоркон Алкоркон
ИСП2 20:00
Херона Херона 0 - 1 Малага Малага
АНГ1 20:00
Джилингам Джилингам 2 - 1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън
НОР 20:00
Розенборг Розенборг 2 - 3 Бран Бран
ГЕР3 20:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 1 - 0 Мепен Мепен
ГЕР3 20:00
Юрдинген Юрдинген 0 - 1 Халешер Халешер
ПЕРУ 20:15
Университарио де Депортес Университарио де Депортес 0 - 2 Карлос Щайн Карлос Щайн
МЛТ 20:30
Валета Валета 1 - 1 Сайрънс Сайрънс
БРАД 20:30
Ювентуде МА Ювентуде МА 1 - 0 Сао Раймундо Сао Раймундо
ГЕР3 20:30
Ферл Ферл 1 - 1 1860 Мюнхен 1860 Мюнхен
АНГ1 21:00
Уигън Атлетик Уигън Атлетик 0 - 0 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
АНГ1 21:00
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 2 - 2 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун
ШОТ2 21:00
Дъмбартън Дъмбартън 0 - 3 Фолкърк Фолкърк
AНГЧ 21:00
Лутън Таун Лутън Таун 1 - 1 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
АНГ1 21:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 4 - 2 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 21:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 1 - 0 Плимут Аргайл Плимут Аргайл
AHГ2 21:00
Ексетър Сити Ексетър Сити 6 - 1 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
AHГ2 21:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 1 - 0 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
АНГ1 21:00
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 0 - 3 Хъл Сити Хъл Сити
АНГ1 21:00
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 3 - 2 Блекпул Блекпул
АНГ1 21:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 0 - 1 Линкълн Сити Линкълн Сити
АНГ1 21:00
Рочдейл Рочдейл 1 - 1 Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун
AHГ2 21:00
Стивънидж Стивънидж 2 - 1 Порт Вейл Порт Вейл
AHГ2 21:00
Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед 0 - 1 Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс
AHГ2 21:00
Солфорд Сити Солфорд Сити 2 - 1 Моркамб Моркамб
AHГ2 21:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 1 - 1 Уолсол Уолсол
AHГ2 21:00
Кроули Таун Кроули Таун 1 - 2 Гримзби Таун Гримзби Таун
AHГ2 21:00
Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед 0 - 1 Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс
АНГ1 21:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 1 - 0 Крю Александра Крю Александра
AHГ2 21:00
Бароу Бароу 3 - 4 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
AHГ2 21:00
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 1 - 1 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
AHГ2 21:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 1 - 0 Брадфорд Сити Брадфорд Сити
AHГ2 21:00
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 0 - 1 Харогейт Таун Харогейт Таун
АНГ1 21:00
Портсмут Портсмут 1 - 1 Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед
AНГЧ 21:00
Стоук Сити Стоук Сити 2 - 3 Норич Сити Норич Сити
КОНФ 21:00
Алтринчам Алтринчам 0 - 1 Бромли Бромли
AНГЧ 21:00
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 0 - 0 Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун
ШОТ 21:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 2 Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън
ШОТ1 21:00
Хартс Хартс 3 - 0 Алоа Атлетик Алоа Атлетик
КОНФ 21:00
Барнет Барнет 0 - 0 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КОНСЮ 21:00
Гейтсхед Гейтсхед 1 - 0 Глостър Сити Глостър Сити
AНГЧ 21:00
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс 3 - 2 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
АВСК 21:25
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 0 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
КРЛА 21:30
Кофутпа Кофутпа 1 - 2 Гуанакастека Гуанакастека
БРАБ 21:30
Парана Парана 1 - 2 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
КОНСЮ 21:45
Кидърминстър Хариърс Кидърминстър Хариърс 3 - 0 Алфретън Таун Алфретън Таун
ШОТФЛ 21:45
Бонириг Роуз Атлетик Бонириг Роуз Атлетик 5 - 0 Вали ъф Лейден Вали ъф Лейден
ШОТФЛ 21:45
Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд 4 - 1 Каледониън Брейвс Каледониън Брейвс
ШОТФЛ 21:45
Сивил Сървис Стролърс Сивил Сървис Стролърс 1 - 0 Берик Рейнджърс Берик Рейнджърс
СИРЛ 21:45
Клифтънвил Клифтънвил 0 - 4 Балимена Юнайтед Балимена Юнайтед
СИРЛ 21:45
Линфийлд Линфийлд 3 - 3 Гленторан Гленторан
ФРНА 21:45
Орлеан Орлеан 1 - 0 Булон Булон
КОНСЮ 21:45
Лиймингтън Лиймингтън 1 - 1 Филди Филди
КОНСЮ 21:45
Бат Сити Бат Сити 1 - 4 Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет
КОНФ 21:45
Рексъм Рексъм 4 - 0 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
КОНСЮ 21:45
Тонбридж Ейнджълс Тонбридж Ейнджълс 0 - 2 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
КОНСЮ 21:45
Фарзли Селтик Фарзли Селтик 2 - 2 Честър Честър
КОНСЮ 21:45
Доркинг Уондърърс Доркинг Уондърърс 3 - 2 Оксфорд Сити Оксфорд Сити
КОНСЮ 21:45
Дарлингтън Дарлингтън 0 - 1 Брадфорд Парк Авеню Брадфорд Парк Авеню
ШОТФЛ 21:45
Единбург Юнивърсити Единбург Юнивърсити 1 - 6 Спартанс Спартанс
AНГЧ 21:45
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 0 - 3 Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс
AНГЧ 21:45
Барнзли Барнзли 0 - 1 Брентфорд Брентфорд
КОНСЮ 21:45
Кетъринг Таун Кетъринг Таун 1 - 1 Гайзли Гайзли
ШЛ 22:00
Динамо Киев Динамо Киев 0 - 4 Барселона Барселона
AНГЧ 22:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 2 - 0 Нотингам Форест Нотингам Форест
ШЛ 22:00
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 3 - 0 Клуб Брюж Клуб Брюж
ПЕРУ 22:00
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 1 - 3 Атлетико Грау Атлетико Грау
ШЛ 22:00
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 4 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ШЛ 22:00
ПСЖ ПСЖ 1 - 0 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ШЛ 22:00
Лацио Лацио 3 - 1 Зенит Зенит
ШЛ 22:00
Ювентус Ювентус 2 - 1 Ференцварош Ференцварош
УРУ2 22:15
Суд Америка Суд Америка 0 - 2 Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео
ИСП2 22:30
Луго Луго 0 - 0 Реал Овиедо Реал Овиедо
ПЕРУ 22:30
Куско Куско 1 - 1 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
ЧИЛИБ 23:00
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 0 - 2 Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика
ВЕН 23:00
Депортиво Лара Депортиво Лара 1 - 0 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра