Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОПЛИ 00:15
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 1 - 2 Сантос Сантос
БРАБ 00:15
АД Конфиянса АД Конфиянса 2 - 0 Куяба Куяба
КОПЛИ 00:15
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 1 - 1 Ривър Плейт Ривър Плейт
БРАБ 00:15
ССА ССА 1 - 0 Операрио ПР Операрио ПР
КОПСУ 00:15
Бая Бая 1 - 0 Унион Санта Фе Унион Санта Фе
ЧИЛИБ 00:15
Нубленсе Нубленсе 4 - 2 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
БРАБ 00:15
Понте Прета Понте Прета 1 - 0 Оесте Оесте
УРУ2 00:30
Вила Тереса Вила Тереса 1 - 1 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
МЕК2 01:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 1 - 0 Тепатитлан Тепатитлан
САЩ 01:00
Торонто Торонто 0 - 0 Нешвил СК Нешвил СК
ВЕН 02:00
Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 2 - 2 Атлетико Венецуела Атлетико Венецуела
КОПЛИ 02:30
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 1 - 1 Фламенго Фламенго
ЧИЛИ 02:30
Аудакс Италиано Аудакс Италиано 1 - 1 Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс
КОПСУ 02:30
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд 2 - 0 Депортиво Кали Депортиво Кали
БРАБ 02:30
Шапекоенсе Шапекоенсе 0 - 1 Крузейро Крузейро
БРАБ 02:30
Америка Минейро Америка Минейро 2 - 1 Ювентуде Ювентуде
БРАБ 02:30
Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас 2 - 1 КРБ КРБ
УРУ2 02:45
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 0 - 2 Атенас Атенас
САЩ 03:00
Филаделфия Юниън Филаделфия Юниън 0 - 2 Ню Инглънд Ню Инглънд
МЕК2 03:10
Тампико Мадеро Тампико Мадеро 0 - 0 Тапатио Тапатио
КРЛА 04:00
Консултантс Десампарадос Консултантс Десампарадос 0 - 0 Ескасусена Ескасусена
МЕК2 05:10
Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора 2 - 3 Пумас Табаско Пумас Табаско
САЩ 05:30
Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 3 - 1 Лос Анджелис Лос Анджелис
ГРУ2 10:00
Шевардени 1906 Шевардени 1906 2 - 0 Шукура Шукура
УЗБЕ 10:00
Насаф Насаф 3 - 0 Пахтакор Пахтакор
ЯП2 11:00
Токио Верди Токио Верди 1 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ЯП 11:30
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 5 - 0 Гамба Осака Гамба Осака
УЗБЕ 11:30
Сурхан Сурхан 1 - 1 Бухоро Бухоро
УЗБЕ 11:30
Коканд-1912 Коканд-1912 0 - 1 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
ЯП2 12:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 2 - 3 Точиги Точиги
ЯП2 12:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 4 - 0 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 12:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 0 - 3 Ехиме Ехиме
ЯП2 12:00
Киото Санга Киото Санга 1 - 1 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЮКОР2 12:00
Кьоннам Кьоннам 1 - 1 Теджън Хана Ситизън Теджън Хана Ситизън
ЯП2 12:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 3 - 0 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ТУРК 12:00
Бандърмаспор Бандърмаспор 0 - 1 Дариджа Генчлербирлиги Дариджа Генчлербирлиги
ТУРК 12:00
Тузласпор Тузласпор 5 - 1 Султанбейли Беледийеспор Султанбейли Беледийеспор
ТУРК 12:00
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 2 - 0 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ЯП2 12:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 2 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП2 12:00
В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки 1 - 1 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 12:00
Мито Холихок Мито Холихок 2 - 2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
АФКШЛ 12:00
Гуанджоу Евъргранд Гуанджоу Евъргранд 1 - 3 Висел Кобе Висел Кобе
ПОРТК 12:00
Каса Пия Каса Пия 1 - 1 Насионал Мадейра Насионал Мадейра
АФКШЛ 12:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 1 - 0 Сидни Сидни
ЯП 12:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 1 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП2 12:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 1 - 2 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП 12:00
Йокохама Йокохама 1 - 3 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП 12:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 1 - 4 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ТУРК 12:00
Анкара Кечийоренгюджю Анкара Кечийоренгюджю 1 - 1 Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор
ЯП 12:30
Саган Тосу Саган Тосу 0 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
ЯП2 12:30
Джубило Ивата Джубило Ивата 3 - 0 Рюкю Рюкю
ЯП 12:30
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 1 - 1 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
УКРП 13:00
Кремин Кремин 0 - 2 Алианс Липова долина Алианс Липова долина
УКРП 13:00
ВПК-Агро Шевченковка ВПК-Агро Шевченковка 0 - 1 Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков
УКРП 13:00
Нива Тернопил Нива Тернопил 2 - 0 Кристал Кристал
УКРП 13:00
Николаев Николаев 0 - 2 Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск
УКРП 13:00
Верес Ривне Верес Ривне 3 - 0 Горняк-Спорт Горняк-Спорт
ИСПСБ 13:00
Реал Мадрид II Реал Мадрид II 1 - 1 Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес
МОЛД 13:00
Сфинтул Георге Сфинтул Георге 0 - 2 Шериф Шериф
РУС1 13:00
Нефтехимик Нефтехимик 0 - 1 Нижни Новгород Нижни Новгород
ТУРК 13:30
Ескишехирспор Ескишехирспор 2 - 0 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
СЛВК2 13:30
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 2 - 1 Славой Требишов Славой Требишов
ПОЛ1 13:30
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 0 - 0 Нечеча Нечеча
ТУРК 13:30
Истанбулспор Истанбулспор 0 - 1 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
СИНГ 13:45
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 2 - 0 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
СИНГ 13:45
Балестиер Халса Балестиер Халса 2 - 2 Танджонг Пагар Танджонг Пагар
СИНГ 13:45
Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед 0 - 2 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
СИНГ 13:45
Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл 0 - 3 Лайън Сити Сейлърс Лайън Сити Сейлърс
УЗБЕ 13:45
Буньодкор Буньодкор 1 - 0 Согдияна Согдияна
СМВЛ 14:00
Тиквеш Тиквеш 1 - 4 Пехчево Пехчево
СМВЛ 14:00
Влазрими 77 Влазрими 77 1 - 0 Кадино Кадино
РУМ2 14:00
Дунарея Кълъраш Дунарея Кълъраш 1 - 0 Миовени Миовени
РУМ2 14:00
Виторул П. Търгу Жиу Виторул П. Търгу Жиу 1 - 0 Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна
СМВЛ 14:00
Плачковица Плачковица 0 - 0 Победа Победа
РУС1 14:00
Текстилчик Текстилчик 0 - 2 Оренбург Оренбург
РУМ2 14:00
Аеростар Бакъу Аеростар Бакъу 2 - 2 АСУ Поли Тимишоара АСУ Поли Тимишоара
РУМ2 14:00
Слатина Слатина 2 - 1 Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле
УНГ2 14:00
Шиофок Шиофок 2 - 1 Чаквари ТК Чаквари ТК
РУМ2 14:00
Комуна Реча Комуна Реча 2 - 0 Пандури Търгу Жиу Пандури Търгу Жиу
АРМ1 14:00
Урарту II Урарту II 3 - 1 Арарат-Армения II Арарат-Армения II
РУС1 14:00
Алания Владикавказ Алания Владикавказ 3 - 0 Енисей Енисей
УНГ2 14:00
Солнок МАВ Солнок МАВ 0 - 0 Бекешчаба Бекешчаба
СМВЛ 14:00
Кожув Гевгелия Кожув Гевгелия 0 - 0 Слога Виница Слога Виница
СМВЛ 14:00
Осогово Осогово 1 - 3 Брегалница Щип Брегалница Щип
СМВЛ 14:00
Саса Саса 5 - 0 Росоман Росоман
СМВЛ 14:00
Велеща Велеща 2 - 1 КФ Гостивар КФ Гостивар
СМВЛ 14:00
Вардари Форино Вардари Форино 0 - 1 Кораб Дебър Кораб Дебър
СМВЛ 14:00
Дрита Боговинье Дрита Боговинье 0 - 0 Тетекс Тетекс
СМВЛ 14:00
Скопие Скопие 2 - 1 Охрид Охрид
КОСОВ 14:00
Трепча 89 Трепча 89 4 - 2 Беса Печ Беса Печ
ЧЕХ2 14:00
Бланско Бланско 1 - 2 Храдец Кралове Храдец Кралове
СЪРБ1 14:00
Борац Чачак Борац Чачак 1 - 0 Земун Земун
УНГ2 14:00
Будайорш Будайорш 4 - 0 Шомбатели Халадаш Шомбатели Халадаш
УНГ2 14:00
Капошвар Ракоци Капошвар Ракоци 0 - 4 Шорокшар СК Шорокшар СК
КОСОВ 14:00
Лапи Лапи 0 - 2 Прищина Прищина
ТУРК 14:00
Хатайспор Хатайспор 2 - 2 Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор
ХЪР2 14:30
Опатия Опатия 3 - 2 Интер Запрешич Интер Запрешич
ЧЕХ2 14:30
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 3 Виктория Жижков Виктория Жижков
ХЪР2 14:30
Дугополье Дугополье 1 - 0 Динамо Загреб II Динамо Загреб II
ЧЕХ2 14:30
Влашим Влашим 0 - 1 Височина Ихлава Височина Ихлава
ЧЕХ2 14:30
Простеев Простеев 0 - 1 Усти над Лабем Усти над Лабем
ЧЕХ2 14:30
Тринец Тринец 2 - 0 Таборско Таборско
ХЪР2 14:30
Рудеш Загреб Рудеш Загреб 4 - 2 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
ЧЕХ2 14:30
Лишен Лишен 4 - 2 Славой Вишеград Славой Вишеград
ЧЕХ2 14:30
Дукла Прага Дукла Прага 0 - 2 Хрудим Хрудим
СЛВН 14:30
Табор Сежана Табор Сежана 1 - 1 Домжале Домжале
ИРАН 14:40
Гол Гохар Гол Гохар 1 - 1 Фолад Фолад
ИРАН 14:45
Естеглал Естеглал 1 - 0 Машин Сази Табриз Машин Сази Табриз
AЛБ 14:45
Тирана Тирана 0 - 0 Бюлис Бюлис
AЛБ 14:45
Аполония Фиер Аполония Фиер 0 - 3 Партизани Тирана Партизани Тирана
AЛБ 14:45
Скендербеу Корча Скендербеу Корча 1 - 2 Кастриоти Круя Кастриоти Круя
ИРАН 14:50
Сайпа Сайпа 1 - 0 Насаджи Мазандаран Насаджи Мазандаран
РУС1 15:00
Иртиш Омск Иртиш Омск 1 - 0 Том Томск Том Томск
РУС1 15:00
Динамо Брянск Динамо Брянск 1 - 2 Чертаново Чертаново
РУС1 15:00
Акрон Акрон 0 - 0 Спартак Москва II Спартак Москва II
ИРАН 15:00
Алуминум Арак Алуминум Арак 0 - 0 Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан
АФКШЛ 15:00
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ 0 - 1 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
РУС1 15:00
Факел Факел 0 - 0 Велес Москва Велес Москва
ЧИЛИБ 15:00
Барнечея Барнечея 2 - 1 Магалянеш Магалянеш
КУВ 15:00
Ярмук Ярмук 0 - 0 Ал Джахра Ал Джахра
ИТАК 15:30
Парма Парма 2 - 1 Козенца Козенца
ЧИЛИБ 15:30
Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 0 - 0 Кобрелоа Кобрелоа
ИТЛП 15:30
Бишелие Бишелие 1 - 1 Монополи Монополи
ИТЛП 16:00
Палермо Палермо 0 - 1 Турис Неаполис Турис Неаполис
ИТЛП 16:00
Перголетезе Перголетезе 1 - 2 Про Верчели Про Верчели
ИТЛП 16:00
Лукезе Лукезе 4 - 5 Албинолефе Албинолефе
ИТЛП 16:00
Губио Губио 1 - 0 Триестина Триестина
ИТЛП 16:00
Джана Ермино Джана Ермино 2 - 0 Пиаченца Пиаченца
ИТЛП 16:00
Комо Комо 2 - 2 Олбия Олбия
ИТЛП 16:00
Вибонезе Вибонезе 1 - 1 Фоджа Фоджа
МОЛД 16:00
Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени 2 - 2 Зимбру Зимбру
ИТЛП 16:00
Ювентус II Ювентус II 2 - 0 Гросето Гросето
ИНДСЛ 16:00
Гоа Гоа 0 - 1 Мумбай Сити Мумбай Сити
ТУРК 16:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 3 - 0 Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор
ИТЛП 16:00
Мантова Мантова 2 - 0 Арецо Арецо
ГЕР4 16:30
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 2 - 1 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
РУС1 16:30
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 0 - 1 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
РУС1 17:00
Криля Советов Криля Советов 2 - 1 Чайка Чайка
КИПК 17:00
АЕК Ларнака АЕК Ларнака 0 - 2 АЕЛ АЕЛ
РУМ2 17:00
Петролул 52 Петролул 52 1 - 1 СКМ Глория Бузъу СКМ Глория Бузъу
КИП 17:00
АПОЕЛ АПОЕЛ 2 - 0 Докса Катокопия Докса Катокопия
КИПК 17:00
Ермис Арадипу Ермис Арадипу 1 - 2 Неа Саламис Неа Саламис
ГЪР 17:15
Астерас Триполи Астерас Триполи 0 - 0 Аполон Смирни Аполон Смирни
ИСПСБ 17:30
Олот Олот 2 - 1 Барселона II Барселона II
ИСПСБ 17:30
Реал Бетис II Реал Бетис II 2 - 1 Реал Мурсия Реал Мурсия
РУС1 17:30
Шинник Шинник 1 - 3 Балтика Балтика
КУВ 17:30
Ал Салмия Ал Салмия 3 - 2 Ал Кувейт Ал Кувейт
AЛБ 17:45
Теута Драч Теута Драч 0 - 0 Влазня Шкодра Влазня Шкодра
AЛБ 17:45
Кукъс Кукъс 1 - 0 Лячи Лячи
СЛВН 18:00
Целе Целе 0 - 2 Марибор Марибор
УКРП 18:00
Оболон Киев Оболон Киев 3 - 0 Полеся Полеся
ТУРК 18:00
Анталияспор Анталияспор 2 - 0 Пендикспор Пендикспор
ХЪРВ 18:00
Истра 1961 Истра 1961 1 - 4 Осиек Осиек
ЕСТЕА 18:00
Маарду Маарду 2 - 2 Тамека II Тамека II
ИСПСБ 18:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 0 - 1 Реал Валядолид II Реал Валядолид II
ИСПСБ 18:00
Виляреал II Виляреал II 3 - 0 Алкояно Алкояно
ИЗР 18:00
Апоел Хадера Апоел Хадера 4 - 0 Бней Сахнин Бней Сахнин
БEЛ 18:00
Серкъл Брюж Серкъл Брюж 1 - 2 Ексел Мускрон Ексел Мускрон
ЕСТЕА 18:00
Флора II Флора II 3 - 5 Елва Елва
РУС1 18:00
Торпедо Москва Торпедо Москва 4 - 2 Краснодар II Краснодар II
ТУРК 18:00
Адана Демирспор Адана Демирспор 4 - 1 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ЕСТЕА 18:00
Вапрус Вапрус 4 - 1 Нъме Юнайтед Нъме Юнайтед
ЧЕХ 18:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 2 - 1 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
АВСК 18:15
Аустрия Виена Аустрия Виена 5 - 3 Хартберг Хартберг
ИТАК 18:30
Удинезе Удинезе 0 - 0 Фиорентина Фиорентина
ИТАК 18:30
Болоня Болоня 2 - 2 Специя Специя
ИТАК 18:30
Каляри Каляри 2 - 1 Елас Верона Елас Верона
ГЕР4 18:30
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 1 - 2 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ПОЛК 18:40
Видзев Лодз Видзев Лодз 0 - 1 Легия Варшава Легия Варшава
ГЕР4 19:00
Липщат 08 Липщат 08 1 - 1 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен
ИЗР 19:00
Ашдод Ашдод 4 - 0 Макаби Нетаня Макаби Нетаня
ГВАТ 19:00
Мюнисипал Мюнисипал 4 - 0 Антигуа ГФК Антигуа ГФК
ГВАТ 19:00
Кобан Империал Кобан Империал 2 - 0 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
УНГ2 19:00
Печ МФК Печ МФК 2 - 1 ДЕАК ДЕАК
УНГ2 19:00
Вашаш Вашаш 1 - 0 Ниредхаза Спартакус Ниредхаза Спартакус
УНГ2 19:00
Дебрецен Дебрецен 4 - 1 Сентльоринц Сентльоринц
УНГ2 19:00
Айка Айка 2 - 0 Дороги Дороги
УНГ2 19:00
Дьормот Дьормот 2 - 1 Казинцбарцика Казинцбарцика
ГЕР4 19:00
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 1 - 0 Алемания Аахен Алемания Аахен
ГЕР4 19:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 2 - 0 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
УНГ2 19:00
Сегед 2011 Сегед 2011 0 - 4 Дьор ЕТО Дьор ЕТО
ШВЦР 19:15
Сион Сион 2 - 0 Сервет Сервет
ШВЦР 19:15
Базел Базел 2 - 1 Лозана Спорт Лозана Спорт
ЮАР 19:30
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 1 - 0 Блек Леопардс Блек Леопардс
ШЛ 19:55
Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах 4 - 0 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
ШЛ 19:55
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 0 - 1 Манчестър Сити Манчестър Сити
ИСП2 20:00
Лас Палмас Лас Палмас 0 - 2 Мирандес Мирандес
ИСП2 20:00
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 3 - 1 Сабадел Сабадел
ИСП2 20:00
Реал Сарагоса Реал Сарагоса 1 - 2 Райо Валекано Райо Валекано
ГЕР3 20:00
Магдебург Магдебург 1 - 1 Ханза Рощок Ханза Рощок
ГЕР3 20:00
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 2 - 0 Унтерхахинг Унтерхахинг
ГЕР3 20:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн 1 - 0 Любек Любек
ГЕР3 20:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 1 - 3 Инголщат Инголщат
ИСПСБ 20:00
Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу 1 - 0 Ягостера Ягостера
ИСПСБ 20:00
Линарес Депортиво Линарес Депортиво 1 - 0 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 20:00
Аренас де Гечо Аренас де Гечо 1 - 0 Лейоя Лейоя
ФРА 20:00
Ланс Ланс 1 - 1 Нант Нант
ГЕР3 20:00
Виктория Кьолн Виктория Кьолн 1 - 1 Цвикау Цвикау
ИЗР 20:00
Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим 1 - 2 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ТУРК 20:00
Ризеспор Ризеспор 6 - 0 Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор
ПОР2 20:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 2 - 3 Бенфика II Бенфика II
ГЕР4 20:30
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 0 - 4 Кьолн II Кьолн II
ГЕР4 20:30
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 1 - 1 Шалке 04 II Шалке 04 II
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 6 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ГЕР4 20:30
Бон СК Бон СК 0 - 1 Щраелен Щраелен
ГЕР4 20:30
Виденбрюк Виденбрюк 0 - 0 Хомберг Хомберг
БОЛ2 21:00
ЕМ Хуануни ЕМ Хуануни 3 - 1 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо
КОЛБ 21:00
Богота Богота 2 - 2 Леонес Леонес
БОЛ2 21:00
Росарио Сентрал Потоси Росарио Сентрал Потоси 1 - 1 Оруро Роял Оруро Роял
ГИБ 21:00
Манчестър 62 Манчестър 62 0 - 2 Глейсис Юнайтед Глейсис Юнайтед
AНГЧ 21:00
Мидълзбро Мидълзбро 3 - 0 Дарби Каунти Дарби Каунти
ШОТ 21:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 1 - 1 Абърдийн Абърдийн
AНГЧ 21:00
Милуол Милуол 1 - 1 Рединг Рединг
АВСК 21:25
Фирст Виена Фирст Виена 2 - 1 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
БОЛ2 21:30
Сателит Норте Сателит Норте 1 - 1 Либертад Бени Либертад Бени
БОЛ2 21:30
Кебрачо Вила Монтес Кебрачо Вила Монтес 3 - 2 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БОЛ2 21:30
Фанчеса Фанчеса 3 - 1 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
ИРЛФА 21:30
Слиго Роувърс Слиго Роувърс 0 - 0 Дери Сити Дери Сити
КРЛА 21:30
Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия 2 - 1 Кариари Пококи Кариари Пококи
БОЛ2 21:30
Мюнисипал Тикипая Мюнисипал Тикипая 2 - 3 Депортиво ФАТИК Депортиво ФАТИК
БОЛ2 21:30
Чако Петролеро Чако Петролеро 2 - 0 Кочабамба Кочабамба
AНГЧ 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 0 Кардиф Сити Кардиф Сити
ШОТФЛ 21:45
БСК Глазгоу БСК Глазгоу 5 - 1 Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър
ШОТФЛ 21:45
Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити 3 - 1 Бонес Юнайтед Бонес Юнайтед
AНГЧ 21:45
Суонзи Сити Суонзи Сити 1 - 1 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
AНГЧ 21:45
Бристол Сити Бристол Сити 0 - 0 Уотфорд Уотфорд
КОЛК 22:00
Реал Сан Андрес Реал Сан Андрес 1 - 1 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
ШОТФЛ 22:00
Къмбърнаулд Колтс Къмбърнаулд Колтс 0 - 2 Келти Хартс Келти Хартс
ШЛ 22:00
Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 0 - 0 Локомотив Москва Локомотив Москва
ШЛ 22:00
Интер Интер 0 - 2 Реал Мадрид Реал Мадрид
ШЛ 22:00
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 3 - 1 Залцбург Залцбург
ПЕРУ 22:00
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 2 - 5 Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба
ШЛ 22:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 0 - 2 Порто Порто
ШЛ 22:00
Ливърпул Ливърпул 0 - 2 Аталанта Аталанта
ШЛ 22:00
Аякс Аякс 3 - 1 Мидтиланд Мидтиланд
ПЕРУ 22:30
Карлос Манучи Карлос Манучи 1 - 0 Алианса Лима Алианса Лима
ИСП2 22:30
Картахена Картахена 1 - 2 Майорка Майорка
ИСП2 22:30
Фуенлабрада Фуенлабрада 1 - 1 Понферадина Понферадина
ГВАТ 23:00
Кселаху Кселаху 3 - 1 Комуникасьонес Комуникасьонес
ХОНД 23:00
Реал Сосиедад Токоа Реал Сосиедад Токоа 2 - 3 Платенсе Платенсе
КОЛБ 23:00
Валедупар Валедупар 0 - 0 Кортулуа Кортулуа
ЕСАЛ 23:00
ФАС ФАС 2 - 0 Фирпо Фирпо
ВЕН 23:00
Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида 3 - 2 Карабобо Карабобо
ЧИЛИ 23:00
Коло Коло Коло Коло 0 - 2 Курико Унидо Курико Унидо
ЕСАЛ 23:00
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 1 - 0 Онсе Мюнисипал Онсе Мюнисипал