Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАБ 00:00
Шапекоенсе Шапекоенсе 1 - 0 Куяба Куяба
БРАБ 00:15
КРБ КРБ 0 - 0 ССА ССА
КОПСУ 00:15
Унион Санта Фе Унион Санта Фе 0 - 0 Бая Бая
КОПЛИ 00:15
Ривър Плейт Ривър Плейт 1 - 0 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе
КОПЛИ 00:15
Сантос Сантос 0 - 1 ЛДУ Кито ЛДУ Кито
БРАБ 00:15
Наутико Наутико 2 - 0 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
БРАБ 00:15
АД Конфиянса АД Конфиянса 1 - 1 Фигейренсе Фигейренсе
БОЛ 01:30
Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 2 - 2 Роял Пари Роял Пари
ВЕН 02:00
Яракуянос Яракуянос 1 - 1 Карабобо Карабобо
КОПЛИ 02:30
Фламенго Фламенго 1 - 1 Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда
БРАБ 02:30
Парана Парана 1 - 4 Витория Витория
БРАБ 02:30
Понте Прета Понте Прета 1 - 1 Сампайо Корея Сампайо Корея
КОПСУ 02:30
Депортиво Кали Депортиво Кали 1 - 5 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд
КОЛА 02:40
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 2 - 2 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
САЩ 04:30
Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 1 - 0 Далас Далас
КИТК 09:00
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 0 - 3 Ухан Зал Ухан Зал
ЯП2 12:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 1 - 0 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 12:00
Мито Холихок Мито Холихок 2 - 1 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП2 12:00
Рюкю Рюкю 0 - 2 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 12:00
Токушима Вортис Токушима Вортис 4 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП2 12:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 3 - 3 Ехиме Ехиме
ЯП2 12:00
Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 2 - 2 Точиги Точиги
ЯП2 12:00
Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 0 - 2 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 12:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 3 - 2 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ГРУ 12:00
Мерани Тбилиси Мерани Тбилиси 1 - 6 Телави Телави
ЯП2 12:00
Киото Санга Киото Санга 2 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 12:00
Токио Верди Токио Верди 1 - 1 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
АРМ1 12:00
Ширак II Ширак II 0 - 3 Севан Севан
ЯП2 12:30
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 1 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
ТУР1 12:30
Алтай Алтай 1 - 1 Гиресунспор Гиресунспор
АРМЕ 12:30
Арарат-Армения Арарат-Армения 0 - 0 Арарат Арарат
ИРАК 13:00
Ал Талаба Ал Талаба 1 - 0 Ал Касим Ал Касим
ИРАК 13:00
Багдад Багдад 0 - 1 Ал Худод Ал Худод
УКРК 13:00
ВПК-Агро Шевченковка ВПК-Агро Шевченковка 0 - 5 Днипро-1 Днипро-1
УКРК 13:00
Верес Ривне Верес Ривне 1 - 0 Мариупол Мариупол
ПОЛ2 13:00
Шльонск Вроцлав II Шльонск Вроцлав II 2 - 1 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
ТАЙЛ 13:00
Порт Порт 2 - 0 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед
ПОЛ2 13:00
СКРА Честохова СКРА Честохова 0 - 1 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг
СЛВК2 13:30
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 1 - 2 Пучов Пучов
СЛВК2 13:30
Скалица Скалица 3 - 1 Шаморин Шаморин
СЛВК2 13:30
Славой Требишов Славой Требишов 5 - 1 Слован Братислава II Слован Братислава II
СЛВК2 13:30
Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 5 - 1 Комарно Комарно
СЛВК2 13:30
Дубница Дубница 0 - 0 Петржалка Петржалка
СЛВК2 13:30
Подбрезова Подбрезова 1 - 1 Партизан Бардейов Партизан Бардейов
СЛВК2 13:30
Жилина II Жилина II 2 - 1 ФК Кошице ФК Кошице
СИНГ 13:45
Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед 1 - 2 Балестиер Халса Балестиер Халса
СИНГ 13:45
Лайън Сити Сейлърс Лайън Сити Сейлърс 1 - 1 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
СИНГ 13:45
Йънг Лайънс Йънг Лайънс 1 - 2 Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл
СИНГ 13:45
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 3 - 0 Танджонг Пагар Танджонг Пагар
КИТК 14:00
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 2 - 2 Шандун Лунън Шандун Лунън
ЧГ 14:00
Йезеро Плав Йезеро Плав 2 - 0 Петровац Петровац
ЧГ 14:00
Рудар Плевля Рудар Плевля 0 - 4 Сутиеска Сутиеска
БиХ 14:00
Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 1 - 3 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
МАК 14:00
Шкендия Шкендия 5 - 0 Македония ГП Македония ГП
МАК 14:00
Силекс Силекс 1 - 0 Вардар Вардар
МАК 14:00
Академия Пандев Академия Пандев 0 - 1 Ренова Ренова
МАК 14:00
Борец Борец 2 - 1 Струга Струга
УКРК 14:00
Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 1 - 0 Ворскла Ворскла
МАК 14:00
Работнички Работнички 1 - 0 Пелистер Пелистер
ЧЕХ2 14:00
Дукла Прага Дукла Прага 1 - 1 Храдец Кралове Храдец Кралове
МАК 14:00
Шкупи Шкупи 3 - 1 Беласица Струмица Беласица Струмица
СЛВН 14:00
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 0 - 2 Домжале Домжале
БиХ 14:00
Олимпик Сараево Олимпик Сараево 0 - 2 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
ЧЕХ2 14:30
Влашим Влашим 3 - 0 Виктория Жижков Виктория Жижков
ЧЕХ2 14:30
Лишен Лишен 2 - 2 Простеев Простеев
ЧЕХ2 14:30
Варнсдорф Варнсдорф 1 - 0 Славой Вишеград Славой Вишеград
ЧЕХ2 14:30
Тринец Тринец 2 - 2 Хрудим Хрудим
ХЪР2 14:30
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 5 - 2 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ЧЕХ2 14:30
Бланско Бланско 0 - 1 Усти над Лабем Усти над Лабем
ЧЕХ2 14:30
Височина Ихлава Височина Ихлава 2 - 1 Таборско Таборско
ИРАН 14:40
Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 0 - 1 Трактор Сази Трактор Сази
БЪЛ 15:00
Славия Славия 0 - 0 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ЧГ 15:00
Искра Даниловград Искра Даниловград 0 - 2 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
КУВ 15:00
Хайтан Хайтан 0 - 0 Бурган Бурган
ИРАК 15:15
Ал Завраа Ал Завраа 2 - 2 Ал Кахраба Ал Кахраба
АРМЕ 15:30
Пюник Пюник 1 - 1 Лори Лори
ЧИЛИ 15:30
Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 1 - 1 Палестино Палестино
ИТАСД 15:30
Про Ливорно Про Ливорно 4 - 0 Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета
ЮАР2 15:30
ДжДР Старс ДжДР Старс 0 - 1 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория
ЮАР2 15:30
Кейп Юнайтед Кейп Юнайтед 2 - 0 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
ЮАР2 15:30
Ричардс Бей Ричардс Бей 2 - 2 Кейптаун Ол Старс Кейптаун Ол Старс
СЛВН 16:00
Мура Мура 0 - 0 Браво Браво
ИТЛП 16:00
Потенца Калчо Потенца Калчо 0 - 1 Авелино Авелино
ЧГ 16:00
Зета Зета 1 - 0 ОФК Титоград ОФК Титоград
ИТЛП 16:00
Палермо Палермо 3 - 3 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
ИНДСЛ 16:00
Хайдерабад Хайдерабад 1 - 1 Джамшедпур Джамшедпур
БиХ 16:00
Зрински Зрински 1 - 2 Железничар Железничар
ИТЛП 16:00
Перголетезе Перголетезе 1 - 3 Ювентус II Ювентус II
ИТЛП 16:00
Арецо Арецо 2 - 3 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 16:00
Касертана Касертана 0 - 2 Вибонезе Вибонезе
ИТЛП 16:00
Понтедера Понтедера 0 - 1 Лукезе Лукезе
УКРК 16:30
Александрия Александрия 3 - 0 Минай Минай
ЧГ 16:45
Дечич Дечич 0 - 3 Подгорица Подгорица
СЛВК 17:00
Серед Серед 1 - 0 ДАК ДАК
ПОЛ1 17:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 2 - 0 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
ГЪР 17:15
Лариса Лариса 0 - 3 Арис Арис
ИРАК 17:30
Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 1 - 0 Нафт Майсан Нафт Майсан
БЪЛ 17:30
Левски Левски 1 - 0 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
КУВ 17:30
Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт 0 - 1 Казма Казма
КУВ 17:30
Ал Тадамон Ал Тадамон 1 - 2 Ал Шабаб Кувейт Ал Шабаб Кувейт
ПОЛ1 18:00
Белхатов Белхатов 1 - 2 Хробри Глогов Хробри Глогов
БEЛ 18:00
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 0 - 2 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
ПЕРУ2 18:00
Унион Уарал Унион Уарал 3 - 0 Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП
ПОЛ2 18:00
Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 4 - 1 Хутник Краков Хутник Краков
ПОЛ2 18:00
Битовия Битов Битовия Битов 1 - 2 ГКС Катовице ГКС Катовице
БиХ 18:00
Сараево Сараево 2 - 1 Радник Биелина Радник Биелина
ХЪРВ 18:00
Горица Загреб Горица Загреб 0 - 1 Славен Копривница Славен Копривница
СЛВН 18:15
Копер Копер 1 - 0 Алуминий Алуминий
ПОЛ2 18:30
Мотор Любин Мотор Любин 1 - 0 Лех Познан II Лех Познан II
ДАНК 18:30
Ямербугт Ямербугт 3 - 4 Холстебро Холстебро
ПОЛК 18:40
Стал Мелец Стал Мелец 1 - 1 Пяст Гливице Пяст Гливице
ИЗР1 19:00
Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 1 - 0 Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион
НОР 19:00
Олесун Олесун 0 - 1 Сандефьор Сандефьор
ПОЛ2 19:00
Калиш Калиш 0 - 1 Погон Шедълце Погон Шедълце
НОР 19:00
Викинг Викинг 2 - 0 Бран Бран
НОР 19:00
Старт Старт 1 - 1 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
НОР 19:00
Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 1 - 1 Кристиансунд Кристиансунд
НОР 19:00
Хаугесунд Хаугесунд 1 - 1 Мьондален Мьондален
ИТАБ 19:00
Монца Монца 1 - 1 Виченца Виченца
НОР1 19:00
Лилестрьом Лилестрьом 2 - 0 КФУМ КФУМ
ПОЛ 19:00
Висла Плок Висла Плок 0 - 0 Погон Шчечин Погон Шчечин
ИТЛП 19:00
Катания Катания 3 - 0 Бишелие Бишелие
ГВАТ 19:00
Антигуа ГФК Антигуа ГФК 3 - 2 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
ШВЦР 19:15
Люцерн Люцерн 2 - 0 Сион Сион
ШВЦР 19:15
Сервет Сервет 2 - 1 Цюрих Цюрих
ШВЦР 19:15
Лозана Спорт Лозана Спорт 3 - 0 Вадуц Вадуц
ЕСТ 19:30
ФКИ Левадия ФКИ Левадия 0 - 2 Флора Флора
ГЕР4 19:30
Виденбрюк Виденбрюк 0 - 4 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ШЛ 19:55
Краснодар Краснодар 1 - 0 Рен Рен
ШЛ 19:55
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 3 - 4 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ИСПСБ 20:00
Лейоя Лейоя 1 - 0 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ГЕР3 20:00
Ханза Рощок Ханза Рощок 2 - 0 Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор
ГЕР3 20:00
Халешер Халешер 2 - 0 Унтерхахинг Унтерхахинг
АНГ1 20:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 2 - 1 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
ШВЕЦК 20:00
Лунд Лунд 0 - 3 Малмьо ФФ Малмьо ФФ
ИСП2 20:00
Картахена Картахена 1 - 3 Еспаньол Еспаньол
ИСП2 20:00
Леганес Леганес 1 - 0 Райо Валекано Райо Валекано
ИСП2 20:00
УД Логронес УД Логронес 1 - 2 Понферадина Понферадина
ШВЦ1 20:00
Винтертур Винтертур 2 - 0 Киасо Киасо
МЛТ 20:00
Биркиркара Биркиркара 3 - 0 Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус
ПЕРУ2 20:15
Пирата Пирата 1 - 1 Спорт Хавелинес Хуниорс Спорт Хавелинес Хуниорс
ГЕР4 20:30
Хомберг Хомберг 0 - 1 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 20:30
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 2 - 0 Алемания Аахен Алемания Аахен
ГЕР4 20:30
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 0 - 3 Щраелен Щраелен
ХОЛК 20:45
ДФЩ 33 ДФЩ 33 0 - 3 Вилем II Вилем II
ХОЛК 20:45
ТЕК ТЕК 0 - 3 Грьонинген Грьонинген
ХОЛК 20:45
ХХК ХХК 0 - 3 Витес Витес
ХОЛК 20:45
ХФ & КФ Куик ХФ & КФ Куик 0 - 3 НЕК НЕК
БОЛ2 21:00
ЕМ Хуануни ЕМ Хуануни 2 - 1 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
ГИБ 21:00
Юроп Пойнт Юроп Пойнт 1 - 6 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
КОНФ 21:00
Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 0 - 0 Нотс Каунти Нотс Каунти
АНГЧ 21:00
Мидълзбро Мидълзбро 2 - 1 Суонзи Сити Суонзи Сити
АНГ1 21:00
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 0 - 2 Джилингам Джилингам
НОР 21:00
Стабек Стабек 1 - 1 Волеренга Волеренга
АНГ1 21:00
Хъл Сити Хъл Сити 2 - 1 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
АНГ2 21:00
Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 2 - 1 Солфорд Сити Солфорд Сити
АНГ2 21:00
Уолсол Уолсол 1 - 1 Стивънидж Стивънидж
БОЛ2 21:30
Кочабамба Кочабамба 1 - 1 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо
БОЛ2 21:30
Фанчеса Фанчеса 2 - 1 Депортиво ФАТИК Депортиво ФАТИК
БОЛ2 21:30
Чако Петролеро Чако Петролеро 0 - 2 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БОЛ2 21:30
Торе Фуерте Торе Фуерте 1 - 3 Либертад Бени Либертад Бени
КОНСЮ 21:45
Саутпорт Саутпорт 0 - 1 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 21:45
Блайт Спартанс Блайт Спартанс 0 - 3 Йорк Сити Йорк Сити
АНГЧ 21:45
Нотингам Форест Нотингам Форест 0 - 0 Уотфорд Уотфорд
АНГЧ 21:45
Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 0 - 1 Стоук Сити Стоук Сити
АНГЧ 21:45
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 2 - 1 Милуол Милуол
УЕЛС 21:45
Цефн Друидс Цефн Друидс 0 - 4 Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс
КОНСЮ 21:45
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 2 - 3 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
АНГЧ 21:45
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 1 - 1 Рединг Рединг
КОНФ 21:45
Халифакс Таун Халифакс Таун 5 - 2 Барнет Барнет
АНГ2 21:45
Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 0 - 1 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
АНГ1 21:45
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 0 - 1 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГ1 21:45
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 2 - 2 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГЧ 21:45
Лутън Таун Лутън Таун 3 - 1 Норич Сити Норич Сити
ШЛ 22:00
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 1 - 1 Лацио Лацио
БОЛ2 22:00
Оруро Роял Оруро Роял 2 - 3 Вака Диес Вака Диес
ШЛ 22:00
Ференцварош Ференцварош 0 - 3 Барселона Барселона
ШЛ 22:00
Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 1 - 3 ПСЖ ПСЖ
ШЛ 22:00
Ювентус Ювентус 3 - 0 Динамо Киев Динамо Киев
ШЛ 22:00
Клуб Брюж Клуб Брюж 3 - 0 Зенит Зенит
ШЛ 22:00
Севиля Севиля 0 - 4 Челси Челси
ИСП2 22:00
Кастейон Кастейон 1 - 0 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
ПЕРУ2 22:30
Алианса Атлетико Алианса Атлетико 2 - 1 Сантос Ика Сантос Ика
ИСП2 22:30
Луго Луго 1 - 1 Лас Палмас Лас Палмас
НФЛ 22:40
Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 19 - 14 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
ВЕН 23:00
Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 1 - 1 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
КРПД 23:00
Лимон Лимон 1 - 4 Ередияно Ередияно