Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАБ 00:00
Ботафого СП Ботафого СП 1 - 1 Ювентуде Ювентуде
КОПСУ 00:15
Ланус Ланус 6 - 2 Боливар Боливар
КОПЛИ 00:15
Палмейрас Палмейрас 5 - 0 Делфин Делфин
КОПЛИ 00:15
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 0 - 0 Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале
БОЛ 01:00
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 4 - 2 Реал Санта Крус Реал Санта Крус
МЕК2 01:00
Тласкала Тласкала 0 - 2 Атлетико Морелия Атлетико Морелия
ВЕН 02:00
Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида 3 - 2 Минерос де Гуаяна Минерос де Гуаяна
КОПСУ 02:30
Индепендиенте Индепендиенте 1 - 0 Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео
КОПЛИ 02:30
Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман 0 - 2 Либертад Либертад
БРАБ 02:30
Америка Минейро Америка Минейро 1 - 2 Крузейро Крузейро
КОПСУ 02:30
Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо 0 - 2 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
КОПЛИ 02:30
Интернасионал Интернасионал 0 - 1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс
БРА 02:30
Форталеза Форталеза 0 - 0 Коринтианс Коринтианс
МЕК2 03:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 2 - 1 Тампико Мадеро Тампико Мадеро
КОЛА 03:00
Енвигадо Енвигадо 0 - 3 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
МЕК 05:05
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 1 Леон Леон
УЗБЕ 11:00
Коканд-1912 Коканд-1912 1 - 1 Навбахор Навбахор
УЗБЕ 11:00
Машал Машал 1 - 0 Металург Бекабад Металург Бекабад
УЗБЕ 11:00
Насаф Насаф 0 - 0 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
УЗБЕ 11:00
Къзълкум Къзълкум 1 - 1 Буньодкор Буньодкор
УЗБЕ 11:00
Сурхан Сурхан 1 - 2 Согдияна Согдияна
УЗБЕ 11:00
Пахтакор Пахтакор 2 - 0 Андижон Андижон
УЗБЕ 11:00
АГМК АГМК 3 - 1 Бухоро Бухоро
ТУР3 12:00
Караджабей Беледийеспор Караджабей Беледийеспор 1 - 0 Пендикспор Пендикспор
ТУР3 12:00
Ванспор Ванспор 2 - 2 Серик Беледийеспор Серик Беледийеспор
ТУР3 12:00
Еюпспор Еюпспор 4 - 1 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ТУР3 12:00
Пазарспор Пазарспор 4 - 0 Байбурт Байбурт
ТУР3 12:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 2 - 1 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ТУР3 12:00
Анкара Демирспор Анкара Демирспор 3 - 3 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ТУР3 12:00
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 1 - 1 Саръйер Саръйер
ТУР3 12:00
Амед Амед 3 - 1 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 12:00
Хаджеттепе Хаджеттепе 3 - 0 Гюмушанеспор Гюмушанеспор
ТУР3 12:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 0 - 2 Маниса Маниса
ТУР3 12:00
Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон 1 - 0 Чорум Чорум
ТУР3 12:00
Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду 4 - 0 Тургутлуспор Тургутлуспор
ТУР3 12:00
1922 Коняспор 1922 Коняспор 1 - 0 Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966
ТУР3 12:00
ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор 7 - 2 Мамак Мамак
АФКШЛ 12:00
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа 1 - 4 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
АФКШЛ 12:00
Пърт Глори Пърт Глори 0 - 1 Токио Токио
ТУР3 12:00
Къркларелиспор Къркларелиспор 0 - 0 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор
ТУР3 12:00
Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор 3 - 1 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ПОЛ1 13:00
Арка Гдиня Арка Гдиня 1 - 0 Корона Келце Корона Келце
ИРАК 13:00
Зако Зако 1 - 0 Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия
ИРАК 13:00
Арбил Арбил 2 - 0 Ал Симауа Ал Симауа
ИРАК 13:00
Алсинат Алхарабая Алсинат Алхарабая 1 - 0 Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб
КОСОВ 14:00
Дрита Гниляне Дрита Гниляне 1 - 0 Лапи Лапи
ЧГ2 14:00
Морнар Морнар 2 - 0 Грбал Грбал
ЧГ2 14:00
Бокел Бокел 3 - 3 Беране Беране
ЧГ2 14:00
Игало Игало 2 - 0 Йединство Биело поле Йединство Биело поле
ЧГ2 14:00
Ибар Ибар 1 - 3 Арсенал Тиват Арсенал Тиват
САРБ 14:35
Абха Абха 2 - 1 Ал Насър Рияд Ал Насър Рияд
КУВ 15:00
Ал Сахел Ал Сахел 0 - 1 Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт
УГАНД 15:00
Брайт Старс Брайт Старс 1 - 2 КСКА КСКА
АФКШЛ 15:00
Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори 2 - 1 Сеул Сеул
АФКШЛ 15:00
Пекин Гуоан Пекин Гуоан 1 - 1 Чянграй Юнайтед Чянграй Юнайтед
ИРАК 15:15
Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад 1 - 1 Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат
ЧИЛИ 15:30
Курико Унидо Курико Унидо 4 - 1 Аудакс Италиано Аудакс Италиано
ИНДСЛ 16:00
АТК Мохун Баган АТК Мохун Баган 1 - 0 Одиша Одиша
ЙОРД 16:00
Ал Сареех Ал Сареех 1 - 2 Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман
ИТЛП 16:00
Про Сесто Про Сесто 0 - 1 Комо Комо
ПОРТК 16:30
Ещрела Ещрела 2 - 0 Фаренсе Фаренсе
САРБ 16:40
Ал Хилал Рияд Ал Хилал Рияд 3 - 0 Ал Фатех Ал Фатех
СЪРБ 17:00
Рад Белград Рад Белград 1 - 1 Металац ГМ Металац ГМ
КУВ 17:30
Ал Кувейт Ал Кувейт 1 - 0 Ал Фахахеел Ал Фахахеел
КУВ 17:30
Ал Джахра Ал Джахра 0 - 0 Ал Сулайбихат Ал Сулайбихат
СЛВН 17:45
Олимпия Любляна Олимпия Любляна 2 - 0 Марибор Марибор
ШВЕЦ1 18:00
Лунд Лунд 1 - 1 Карлслунд Карлслунд
БEЛ 18:00
АШ Ойпен АШ Ойпен 1 - 1 Мехелен Мехелен
ЙОРД 18:30
Ал Салт Ал Салт 2 - 4 Шабаб Ал Ордон Шабаб Ал Ордон
НОР1 19:00
Йерв Йерв 2 - 0 Гроруд Гроруд
ПОЛ1 19:00
Тихи 71 Тихи 71 2 - 1 Видзев Лодз Видзев Лодз
ДАН3 19:30
Роскилде Роскилде 1 - 1 АБ АБ
ЛЕ 19:55
Гент Гент 1 - 2 Слован Либерец Слован Либерец
ЛЕ 19:55
Цървена звезда Цървена звезда 0 - 0 Хофенхайм Хофенхайм
ЛЕ 19:55
Фейенорд Фейенорд 0 - 2 Динамо Загреб Динамо Загреб
ЛЕ 19:55
Сивасспор Сивасспор 0 - 1 Виляреал Виляреал
ЛЕ 19:55
Карабах Карабах 1 - 1 Макаби Тел Авив Макаби Тел Авив
ЛЕ 19:55
Лил Лил 2 - 1 Спарта Прага Спарта Прага
ЛЕ 19:55
Милан Милан 4 - 2 Селтик Селтик
ЛЕ 19:55
Заря Заря 1 - 0 Лестър Сити Лестър Сити
ЛЕ 19:55
АЕК Атина АЕК Атина 2 - 4 Спортинг Брага Спортинг Брага
ЛЕ 19:55
ЛАСК ЛАСК 3 - 3 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ЛЕ 19:55
ЦСКА Москва ЦСКА Москва 0 - 1 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ЛЕ 19:55
Антверп Антверп 3 - 1 Лудогорец Лудогорец
ШВЕЦ2 20:00
Вьостра Фролюнда Вьостра Фролюнда 2 - 0 Отвидаберг Отвидаберг
ДАН1 20:00
Есбер Есбер 2 - 0 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ИСП2 20:00
Алмерия Алмерия 0 - 1 Майорка Майорка
ИСП2 20:00
Тенерифе Тенерифе 1 - 2 Сабадел Сабадел
ИСП2 20:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 1 - 1 Алкоркон Алкоркон
ГАНА 20:00
Елмина Шаркс Елмина Шаркс 1 - 0 Адуана Старс Адуана Старс
БОЛ 21:00
Роял Пари Роял Пари 3 - 1 Атлетико Палмафлор Атлетико Палмафлор
ЛЕ 22:00
АЗ АЗ 1 - 1 Наполи Наполи
ЛЕ 22:00
Омония Никозия Омония Никозия 2 - 1 ПАОК ПАОК
ЛЕ 22:00
Рома Рома 3 - 1 Йънг Бойс Йънг Бойс
ЛЕ 22:00
ЧФР Клуж ЧФР Клуж 0 - 0 ЦСКА София ЦСКА София
ЛЕ 22:00
Арсенал Арсенал 4 - 1 Рапид Виена Рапид Виена
ЛЕ 22:00
Молде Молде 3 - 1 Дъндалк Дъндалк
ЛЕ 22:00
Славия Прага Славия Прага 3 - 0 Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева
ЛЕ 22:00
Ница Ница 2 - 3 Байер Леверкузен Байер Леверкузен
ЛЕ 22:00
Бенфика Бенфика 4 - 0 Лех Познан Лех Познан
ЛЕ 22:00
Рейнджърс Рейнджърс 3 - 2 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ЛЕ 22:00
Гранада Гранада 0 - 1 ПСВ ПСВ
ЛЕ 22:00
Реал Сосиедад Реал Сосиедад 2 - 2 Риека Риека
ИСП2 22:30
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 0 - 0 Албасете Албасете
ЧИЛИБ 23:00
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 2 - 1 Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика
ВЕН 23:00
Гран Валенсия Гран Валенсия 1 - 0 Самора Самора
БОЛ 23:15
Насионал Потоси Насионал Потоси 2 - 1 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро