Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРА 00:00
Гояс Гояс 0 - 3 Сао Пауло Сао Пауло
УРУ2 00:00
Суд Америка Суд Америка 2 - 0 Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас
КОПСУ 00:15
Унион Ла Калера Унион Ла Калера 2 - 1 Хуниор Хуниор
ПАР 00:30
Серо Портеньо Серо Портеньо 1 - 0 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
ЧИЛИ 01:00
Унион Еспаньола Унион Еспаньола 1 - 1 Универсидад де Консепсион Универсидад де Консепсион
БОЛ 02:00
Блууминг Блууминг 2 - 1 Реал Потоси Реал Потоси
ВЕН 02:00
Португеса ФК Португеса ФК 3 - 2 Монагас Монагас
АРЖБ 02:10
Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс 0 - 0 Браун де  Адрог Браун де Адрог
УРУ2 02:15
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 1 - 0 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
БРАБ 02:30
Операрио ПР Операрио ПР 1 - 1 Аваи Аваи
КОПЛИ 02:30
Гремио Гремио 2 - 0 Клуб Гуарани Клуб Гуарани
КОПСУ 02:30
Васко да Гама Васко да Гама 0 - 1 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
КОПСУ 02:30
Универсидад Католика Универсидад Католика 0 - 1 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
МЕК2 03:00
Пумас Табаско Пумас Табаско 1 - 1 Атланте Атланте
КОЛА 03:00
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба 0 - 0 Атлетико Букараманга Атлетико Букараманга
САЩ 03:30
Спортинг КС Спортинг КС 0 - 3 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
МЕК 05:00
Крус Асул Крус Асул 4 - 0 Пумас УНАМ Пумас УНАМ
ГРУ2 10:00
Динамо Зугдиди Динамо Зугдиди 3 - 0 Шевардени 1906 Шевардени 1906
АВНПЛ 11:00
Кембълтаун Сити Кембълтаун Сити 4 - 0 Аделаида Сити Аделаида Сити
КЕНИЯ 12:00
Уазито Уазито 3 - 1 Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед
АФКШЛ 12:00
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ 0 - 2 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
АФКШЛ 12:00
Сидни Сидни 1 - 1 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
БЪЛБ 13:00
Струмска слава Струмска слава 1 - 2 Пирин Благоевград Пирин Благоевград
КОСОВ 14:00
Прищина Прищина 0 - 0 Фероникели Фероникели
ГРУК 14:00
Самгурали Самгурали 0 - 0 Гагра Гагра
БЪЛБ 14:00
Септември Симитли Септември Симитли 3 - 0 Миньор Перник Миньор Перник
КЕНИЯ 14:00
ККБ ККБ 1 - 0 Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс
ХЪР2 14:30
Дугополье Дугополье 3 - 0 Солин Солин
ХЪР2 14:30
Интер Запрешич Интер Запрешич 3 - 1 Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II
ИЗР1 15:00
Бейтар Тел Авив Бат Ям Бейтар Тел Авив Бат Ям 2 - 1 Кфар Касим Кфар Касим
АЛЖ 15:00
КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж 1 - 1 УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес
УГАНД 15:00
Полис Кампала Полис Кампала 0 - 0 Уакисо Джайънтс Уакисо Джайънтс
УГАНД 15:00
БУЛ БУЛ 2 - 2 СК Вила СК Вила
УГАНД 15:00
Мбарара Сити Мбарара Сити 1 - 1 УРА УРА
АЛЖ 15:00
Аин М'Лила Аин М'Лила 2 - 1 НК Магра НК Магра
АФКШЛ 15:00
Висел Кобе Висел Кобе 0 - 2 Сувон Блууингс Сувон Блууингс
ИЗР1 15:00
Апоел Афула Апоел Афула 4 - 0 Апоел Иксал Апоел Иксал
ИЗР1 15:00
Апоел Ноф Ха Галил Апоел Ноф Ха Галил 0 - 0 Апоел Акре Апоел Акре
ИЗР1 15:00
Апоел Раанана Апоел Раанана 0 - 1 Апоел Петах Тиква Апоел Петах Тиква
ИЗР1 15:00
Апоел Йерусалим Апоел Йерусалим 1 - 0 Макаби Ахи Назарет Макаби Ахи Назарет
ТУР1 15:00
Тузласпор Тузласпор 2 - 0 Истанбулспор Истанбулспор
ВЛ2ДЕ 15:00
Манчестър Сити (23) Манчестър Сити (23) 2 - 1 Брайтън & Хоув Албиън (23) Брайтън & Хоув Албиън (23)
ЧИЛИ 15:30
Кобресал Кобресал 1 - 1 О'Хигинс О'Хигинс
МАР2 16:00
АС Сале АС Сале 1 - 1 Видад Темара Видад Темара
ЙОРД 16:00
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 0 - 1 Ал Хюсеин Ал Хюсеин
КИП 16:00
Докса Катокопия Докса Катокопия 2 - 1 Анортозис Анортозис
АЛЖ 16:00
Парадоу АК Парадоу АК 2 - 2 КС Константин КС Константин
МАР2 16:00
Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир 1 - 1 Видад Фес Видад Фес
МАР2 16:00
Хурибга Хурибга 0 - 1 Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра
ИНДСЛ 16:00
Ченайин Ченайин 0 - 1 Бенгалуру Бенгалуру
ГАНА 17:00
Кинг Файзал Кинг Файзал 1 - 0 Интер Алайс Интер Алайс
АЛЖ 17:00
МК Оран МК Оран 0 - 0 Кабилия Кабилия
БЪЛ 17:15
Черно море Черно море 0 - 1 Етър Етър
РУМ 17:15
Волунтари Волунтари 3 - 3 Академика Клинчени Академика Клинчени
КУВ 17:30
Ярмук Ярмук 3 - 3 Ал Кадисия Кувейт Ал Кадисия Кувейт
СП 18:00
Катар Катар 5 - 0 Бангладеш Бангладеш
КИП 18:00
Кармиотиса Кармиотиса 0 - 1 Неа Саламис Неа Саламис
ТУР1 18:00
Бурсаспор Бурсаспор 1 - 3 Юмранийеспор Юмранийеспор
МЛТ 18:00
Лия Атлетик Лия Атлетик 2 - 2 Хамрън Спартанс Хамрън Спартанс
ЙОРД 18:30
Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман 0 - 0 Сахаб Сахаб
МАР 18:30
Могреб Тетуан Могреб Тетуан 0 - 2 Шабаб Мохамедия Шабаб Мохамедия
ТУР 18:30
Бешикташ Бешикташ 3 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ПОЛ1 18:40
Медж Легница Медж Легница 2 - 2 Щомил Олщин Щомил Олщин
AЛБ 19:00
Тирана Тирана 0 - 0 Партизани Тирана Партизани Тирана
ЧЕХ 19:00
Злин Злин 0 - 2 Яблонец Яблонец
ФРНА 19:00
Вилфранше Вилфранше 1 - 0 Орлеан Орлеан
ФРНА 19:00
Бург ан Брес Бург ан Брес 0 - 0 Авранше Авранше
ФРНА 19:00
Кевийи Руан Кевийи Руан 4 - 0 Бастия-Боржо Бастия-Боржо
ФРНА 19:00
Сете Сете 0 - 0 Кретей Кретей
ГЕР4 19:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 1 - 0 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен
СЪРБ 19:00
Напредак Напредак 3 - 1 Вождовац Вождовац
АВС1 19:30
Амщететн Амщететн 3 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
АНГЧ 19:30
Барнзли Барнзли 0 - 4 АФК Борнемут АФК Борнемут
АВС1 19:30
Рапид Виена II Рапид Виена II 0 - 3 Капфенбергер ШФ Капфенбергер ШФ
АВС1 19:30
Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо 2 - 1 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
ГЕР2 19:30
Холщайн Кил Холщайн Кил 3 - 1 Бохум Бохум
ГЕР2 19:30
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 3 - 2 Дармщат 98 Дармщат 98
ХОЛ1 19:45
МВВ МВВ 2 - 3 Де Граафшап Де Граафшап
ХОЛ1 19:45
Телстар Телстар 1 - 2 Камбюр Камбюр
ДАН 20:00
ОБ ОБ 2 - 1 Олборг Олборг
ГАНА 20:00
Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 0 - 0 Карела Карела
ДАН1 20:00
ХБ Кьоге ХБ Кьоге 2 - 1 Хелсингор Хелсингор
ДАН1 20:00
Скиве Скиве 2 - 2 Хобро Хобро
ГЕР3 20:00
Магдебург Магдебург 0 - 0 Мепен Мепен
МАР 20:30
Магреб Фес Магреб Фес 2 - 1 ФАР Рабат ФАР Рабат
ГЕР4 20:30
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 2 - 0 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
РУМ 20:30
Арджеш Арджеш 0 - 1 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
ФРНА 21:00
Булон Булон 1 - 1 Лион Душер Лион Душер
ВЛ2ДЕ 21:00
Челси (23) Челси (23) 2 - 1 Лестър Сити (23) Лестър Сити (23)
ШВЦ1 21:00
Грасхопър Грасхопър 2 - 0 Криенс Криенс
БЕЛ2 21:00
Клуб Брюж II Клуб Брюж II 0 - 4 РФК Сераинг РФК Сераинг
ШВЦ1 21:00
Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс 2 - 4 Аарау Аарау
БРАБ 21:00
Оесте Оесте 0 - 1 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас
ГИБ 21:00
Юръп Юръп 3 - 1 Линкс Линкс
ФРНА 21:00
Конкарно Конкарно 1 - 1 Лавал Лавал
ХОЛ 21:00
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 2 - 1 Емен Емен
ФРНА 21:00
Льо Ман Льо Ман 1 - 1 Стад Бриошин Стад Бриошин
БОЛ 21:00
Аурора Аурора 1 - 1 Олуейс Реди Олуейс Реди
ВЛ2ДЕ 21:00
Манчестър Юнайтед (23) Манчестър Юнайтед (23) 3 - 1 Саутхямптън (23) Саутхямптън (23)
ФРНА 21:15
Ред Стар Ред Стар 2 - 1 Анеси Анеси
УНГ 21:15
Будафоки МТЕ Будафоки МТЕ 1 - 1 Уйпещ Уйпещ
АВС1 21:25
Грацер АК Грацер АК 3 - 0 Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук
ПОЛ 21:30
Краковия Краков Краковия Краков 1 - 1 Висла Краков Висла Краков
ГЕР 21:30
Херта БШК Херта БШК 3 - 1 Унион Берлин Унион Берлин
СИРЛ 21:30
Дънганън Суифтс Дънганън Суифтс 2 - 0 Колърейн Колърейн
ШОТФЛ 21:45
Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър 3 - 0 Каледониън Брейвс Каледониън Брейвс
РАНГП 21:45
Бристол Ръгби Бристол Ръгби 18 - 17 Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс
ШОТФЛ 21:45
Къмбърнаулд Колтс Къмбърнаулд Колтс 2 - 6 Спартанс Спартанс
УЕЛС 21:45
Абъристуит Таун Абъристуит Таун 1 - 3 Конас Кий Конас Кий
ШОТ1 21:45
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 0 - 3 Инвърнес КТ Инвърнес КТ
БEЛ 21:45
Зулте Варегем Зулте Варегем 2 - 2 Андерлехт Андерлехт
АРТФА 22:00
Дефенсорес Белграно ВР Дефенсорес Белграно ВР 0 - 3 Хувентуд Унида Г. Хувентуд Унида Г.
АРТФА 22:00
Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин 1 - 0 Уракан Лас Ерас Уракан Лас Ерас
ХОЛ1 22:00
Алмере Сити Алмере Сити 4 - 1 Утрехт II Утрехт II
БОЛ 22:00
Боливар Боливар 2 - 0 Сан Хосе Сан Хосе
ИТАБ 22:00
Асколи Асколи 0 - 2 Пескара Пескара
ИСП 22:00
Атлетик Клуб Атлетик Клуб 0 - 2 Селта де Виго Селта де Виго
ХОЛ1 22:00
Хелмонд Спорт Хелмонд Спорт 0 - 2 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ФРА 22:00
Ним Ним 0 - 2 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
ЧИЛИ 22:00
Ла Серена Ла Серена 1 - 0 Депортес Икике Депортес Икике
АРТФА 22:10
Сан Телмо Сан Телмо 0 - 2 Депортиво Арменио Депортиво Арменио
МЛТ 22:15
Гуджа Юнайтед Гуджа Юнайтед 3 - 2 Балзан Балзан
ПОР2 22:30
Пенафиел Пенафиел 1 - 0 Лейшоеш Лейшоеш
ВЕН 23:00
Депортиво Тачира Депортиво Тачира 1 - 1 Арагуа Арагуа
ЕКВ 23:30
Олмедо Олмедо 0 - 0 Текнико Университарио Текнико Университарио