Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЧИЛИ 00:15
Курико Унидо Курико Унидо 1 - 3 О'Хигинс О'Хигинс
БРАБ 00:15
Сампайо Корея Сампайо Корея 2 - 1 Парана Парана
КОЛБ 01:00
Унион Магдалена Унион Магдалена 1 - 2 Янерос Янерос
НХЛ 02:10
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 5 - 2 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 02:10
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 5 - 2 Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс
НХЛ 02:10
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 1 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 02:10
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 5 - 3 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
ЧИЛИ 02:30
Уачипато Уачипато 4 - 0 Сантяго Уондърърс Сантяго Уондърърс
БРА 02:30
Палмейрас Палмейрас 1 - 1 Гремио Гремио
БРАБ 02:30
Америка Минейро Америка Минейро 1 - 1 Ботафого СП Ботафого СП
НБА 02:40
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 124 - 97 Орландо Меджик Орландо Меджик
НБА 02:40
Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс 106 - 103 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
НБА 02:40
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 112 - 109 Далас Маверикс Далас Маверикс
КОЛБ 03:00
Реал Картахена Реал Картахена 2 - 1 Кортулуа Кортулуа
КРЛА 03:00
Ескасусена Ескасусена 1 - 2 Кармелита Кармелита
НЗЕЛ 03:00
Оклънд Сити Оклънд Сити 2 - 1 Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс
НБА 03:10
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 118 - 118 Чикаго Булс Чикаго Булс
МЕК 03:30
Некакса Некакса 1 - 0 Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис
НЗЕЛ 04:00
Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед 1 - 0 Ийстърн Събърбс Ийстърн Събърбс
НБА 04:10
Юта Джаз Юта Джаз 116 - 92 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НХЛ 04:10
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 8 - 0 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
НБА 05:10
Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс 100 - 138 ЛА Клипърс ЛА Клипърс
НБА 05:10
ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс 112 - 95 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
МЕК 05:30
Хуарес Хуарес 0 - 0 Тихуана Тихуана
АВЛ 08:05
Сидни Сидни 1 - 1 Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс
АВЛ 10:10
Мелбърн Сити Мелбърн Сити 2 - 1 Уестърн Юнайтед Уестърн Юнайтед
ИРАК 11:45
Ал Кахраба Ал Кахраба 1 - 0 Нафт Майсан Нафт Майсан
ВИЕТ 12:00
Бин Дуонг Бин Дуонг 1 - 0 Тан Хоа Тан Хоа
ВИЕТ 12:00
Сонг Лам Нге Ан Сонг Лам Нге Ан 1 - 1 Бин Дин Бин Дин
ПРС 12:30
Залцбург Залцбург 6 - 0 Форвертс Щайр Форвертс Щайр
ТУР 12:30
Коняспор Коняспор 2 - 3 Гьозтепе Гьозтепе
ПРС 13:00
Нордселанд Нордселанд 4 - 2 Хелсингор Хелсингор
ПОР2 13:00
Лейшоеш Лейшоеш 1 - 0 Шавеш Шавеш
ИСПК 13:00
Пеня Депортива Пеня Депортива 1 - 1 Реал Валядолид Реал Валядолид
ИРАК 13:00
Багдад Багдад 1 - 1 Ал Дивания Ал Дивания
ИРАК 13:00
Ал Симауа Ал Симауа 2 - 0 Алсинат Алхарабая Алсинат Алхарабая
ИСПК 13:00
Алмерия Алмерия 5 - 0 Депортиво Алавес Депортиво Алавес
ПРС 13:05
Лингби Лингби 5 - 2 ХИК ХИК
ИРАК 13:45
Зако Зако 1 - 1 Ал Касим Ал Касим
КЕНИЯ 14:00
Нзоия Юнайтед Нзоия Юнайтед 2 - 1 Софапака Софапака
ГЕР2 14:00
Хановер 96 Хановер 96 2 - 3 Санкт Паули Санкт Паули
ГЕР2 14:00
Бохум Бохум 3 - 1 Нюрнберг Нюрнберг
КЕНИЯ 14:00
Бандари Бандари 4 - 3 Хоумбойс Хоумбойс
ГЕР2 14:00
Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе 0 - 3 Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф
ЮАР2 14:00
Йомо Космос Йомо Космос 0 - 1 Роял АМ Роял АМ
КЕНИЯ 14:00
Тъскър Тъскър 4 - 2 Кариобанги Шаркс Кариобанги Шаркс
КЕНИЯ 14:00
Найроби Сити Старс Найроби Сити Старс 1 - 1 Юлинзи Старс Юлинзи Старс
ПРС 14:05
Йънг Бойс Йънг Бойс 5 - 1 Стад Лозана-Уши Стад Лозана-Уши
ПРС 14:05
Брьондби Брьондби 1 - 2 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ПРС 14:05
Рандерс Рандерс 5 - 3 Есбер Есбер
ВИЕТ 14:15
Виетел Виетел 0 - 1 Хай Фонг Хай Фонг
АНГЧ 14:30
Мидълзбро Мидълзбро 0 - 1 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
ЮАР2 14:30
Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс 1 - 2 Секукуне Юнайтед Секукуне Юнайтед
АНГ 14:30
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс 2 - 3 Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън
AЛБ 14:45
Тирана Тирана 2 - 1 Кастриоти Круя Кастриоти Круя
AЛБ 14:45
Аполония Фиер Аполония Фиер 1 - 0 Лячи Лячи
AЛБ 14:45
Скендербеу Корча Скендербеу Корча 1 - 2 Партизани Тирана Партизани Тирана
ГЪP2 14:45
ОФ Иерапетра ОФ Иерапетра 1 - 1 Диагорас Диагорас
ГЪP2 14:45
Панахайки Панахайки 1 - 1 Трикала Трикала
ГЪP2 14:45
Караискакис Караискакис 0 - 2 Левадиакос Левадиакос
МЛТ 15:00
Хибърниънс Хибърниънс 1 - 0 Слиема Уондърърс Слиема Уондърърс
АЛЖ 15:00
НК Магра НК Магра 0 - 0 Парадоу АК Парадоу АК
АНГ1 15:00
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 0 - 3 Съндърланд Съндърланд
МЛТ 15:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 4 - 1 Флориана Флориана
ТУР 15:00
Газиантеп ФК Газиантеп ФК 2 - 1 Кайсериспор Кайсериспор
ЮАР 15:00
СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед 0 - 0 Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс
ТУР 15:00
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1 - 1 Сивасспор Сивасспор
ИТАБ 15:00
Порденоне Порденоне 2 - 0 Венеция Венеция
ИТАБ 15:00
Пиза Пиза 1 - 0 Бреша Бреша
ЮАР 15:00
Голдън Ероус Голдън Ероус 1 - 0 ТТМ ТТМ
ИТАБ 15:00
Монца Монца 2 - 2 Козенца Козенца
ИТАБ 15:00
Читадела Читадела 1 - 0 Асколи Асколи
АЛЖ 15:00
ВА Тлемсен ВА Тлемсен 0 - 2 Кабилия Кабилия
ГЕР4 15:00
Астория Валдорф Астория Валдорф 1 - 0 Ален Ален
ГЕР4 15:00
Хесен Касел Хесен Касел 2 - 2 Хофенхайм II Хофенхайм II
ГЕР4 15:00
Елверсберг Елверсберг 4 - 0 Зоненхоф Гросашпах Зоненхоф Гросашпах
ГЕР4 15:00
ТуШ РВ Кобленц ТуШ РВ Кобленц 1 - 0 Бахлингер СК Бахлингер СК
ГЕР4 15:00
ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт 2 - 1 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
Гисен Гисен 1 - 0 Байерн Алзенау Байерн Алзенау
ГЕР4 15:00
Улм Улм 4 - 0 Пирмасенс Пирмасенс
ПРС 15:00
Рийд Рийд 3 - 1 Джуниорс Ойо Джуниорс Ойо
УРУГВ 15:00
Данубио Данубио 0 - 3 Серо Ларго Серо Ларго
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Щадталендорф Айнтрахт Щадталендорф 0 - 3 Балинген Балинген
ГЕР3 15:00
Халешер Халешер 0 - 4 Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II
ГЕР4 15:00
Шот Майнц Шот Майнц 1 - 3 ТШФ Щайнбах ТШФ Щайнбах
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 3 - 0 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ПРС 15:00
Залцбург Залцбург 1 - 3 Сваровски Тирол Сваровски Тирол
ХОЛ1 15:00
ТОП Ос ТОП Ос 1 - 4 Телстар Телстар
ЙОРД 15:00
Ал Ахли Аман Ал Ахли Аман 2 - 5 Маан Маан
ГЕР4 15:00
Виденбрюк Виденбрюк 0 - 0 Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен
ГЕР4 15:00
Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер 2 - 0 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ПРС 15:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 0 - 1 Блау-Вайс Линц Блау-Вайс Линц
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 1 - 2 Фрайбург II Фрайбург II
ГЕР4 15:00
Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 0 - 2 Щраелен Щраелен
ГЕР3 15:00
Ферл Ферл 1 - 1 Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн
ЧЕХ 15:00
Опава Опава 0 - 0 Злин Злин
ЧЕХ 15:00
Млада Болеслав Млада Болеслав 1 - 1 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
ОАЕ 15:00
Ал Дафра Ал Дафра 1 - 1 Ал Васл Ал Васл
ОАЕ 15:00
Хорфакан Хорфакан 3 - 0 Ал Джазира Абу Даби Ал Джазира Абу Даби
ГЕР3 15:00
Унтерхахинг Унтерхахинг 0 - 2 Магдебург Магдебург
ГЕР4 15:00
Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен 5 - 0 Вегберг-Беек Вегберг-Беек
ГЕР4 15:00
Бон СК Бон СК 0 - 1 Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте
ГЕР4 15:00
Липщат 08 Липщат 08 3 - 1 Хомберг Хомберг
ГЕР4 15:00
Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален 0 - 1 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ
ПРС 15:05
Андерлехт Андерлехт 0 - 1 Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило
ИТАСД 15:30
Кионс Кионс 2 - 3 Амброзияна Амброзияна
ЮАР2 15:30
ДжДР Старс ДжДР Старс 1 - 2 Кейптаун Спърс Кейптаун Спърс
ИТАСД 15:30
Виртус Болзано Виртус Болзано 2 - 2 Тренто Тренто
ЮАР 15:30
ТС Галакси ТС Галакси 0 - 1 Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед
ЮАР 15:30
Блумфонтейн Селтик Блумфонтейн Селтик 1 - 1 Стеленбош Стеленбош
ИТАСД 15:30
Лупарензе Лупарензе 1 - 3 Местре Местре
ИТАСД 15:30
Бра Бра 0 - 0 Салуцо Салуцо
ИТАСД 15:30
Киери Киери 2 - 1 Боргосезия Боргосезия
АЛЖ 15:30
Белуиздад Белуиздад 1 - 1 МК Оран МК Оран
ИТАСД 15:30
Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 0 - 0 АКН Сиена АКН Сиена
ПРС 15:30
Хартберг Хартберг 1 - 3 Аустрия Клагенфурт Аустрия Клагенфурт
АЛЖ 15:30
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 0 - 1 МК Алжир МК Алжир
ИТАСД 15:30
Вастезе Вастезе 0 - 1 Кастелнуово Вомано Кастелнуово Вомано
ИТАСД 15:30
Монтебелуна Монтебелуна 0 - 0 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
ЮАР2 15:30
Стийнберг Юнайтед Стийнберг Юнайтед 2 - 0 Кейптаун Ол Старс Кейптаун Ол Старс
БАХР 15:35
Ал Наджма Ал Наджма 1 - 2 Ал Рифа Ал Рифа
ПРС 16:00
Санкт Гален Санкт Гален 2 - 0 Райндорф Алтах Райндорф Алтах
ИТАСД 16:00
Фосано Фосано 2 - 0 Вадо Вадо
ИТАСД 16:00
Сестри Леванте Сестри Леванте 2 - 1 Арконатезе Арконатезе
ИТЛП 16:00
Имолезе Имолезе 2 - 0 Мателика Калчо Мателика Калчо
ПРС 16:00
Грасхопър Грасхопър 3 - 2 Аустрия Лустенау Аустрия Лустенау
ПРС 16:00
ЛАСК ЛАСК 5 - 0 Лафнитц Лафнитц
ИТЛП 16:00
Про Патрия Про Патрия 0 - 0 Алесандрия Алесандрия
ИТА 16:00
Болоня Болоня 1 - 0 Елас Верона Елас Верона
ФРА2 16:00
Троа Троа 2 - 1 Сошо Сошо
КИП 16:00
Омония Никозия Омония Никозия 2 - 0 Етникос Ахна Етникос Ахна
ИТЛП 16:00
Пистойезе Пистойезе 1 - 1 Джана Ермино Джана Ермино
ИТЛП 16:00
Лукезе Лукезе 1 - 1 Ренате Ренате
ФРА2 16:00
Тулуза Тулуза 2 - 0 Гренобъл Фут 38 Гренобъл Фут 38
МАР2 16:00
Раджа Бени Мелал Раджа Бени Мелал 1 - 0 Олимпик Дчейра Олимпик Дчейра
МАР2 16:00
АС Сале АС Сале 2 - 2 Хурибга Хурибга
ИНДСЛ 16:00
Мумбай Сити Мумбай Сити 0 - 0 Хайдерабад Хайдерабад
АЛЖ 16:00
УСМ Алжир УСМ Алжир 3 - 1 Релизане Релизане
ИТЛП 16:00
Турис Неаполис Турис Неаполис 1 - 1 Вибонезе Вибонезе
ИТЛП 16:00
Арецо Арецо 0 - 2 Чезена Чезена
ИТЛП 16:00
Фермана Фермана 2 - 1 Леняго Салус Леняго Салус
ИТЛП 16:00
Фано Фано 1 - 1 Губио Губио
ИРАК 16:15
Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 0 - 1 Нафт Багдад Нафт Багдад
ГЕР 16:30
Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 1 - 1 Майнц 05 Майнц 05
ГЕР 16:30
Кьолн Кьолн 0 - 0 Херта БШК Херта БШК
ГЕР 16:30
Волфсбург Волфсбург 2 - 2 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ГЕР 16:30
Хофенхайм Хофенхайм 0 - 0 Арминия Билефелд Арминия Билефелд
ГЕР 16:30
Вердер Бремен Вердер Бремен 2 - 0 Аугсбург Аугсбург
ИСПСБ 16:45
Лейоя Лейоя 1 - 1 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
ИСПСБ 16:45
Линенсе Линенсе 1 - 0 Марино Марино
БАХР 17:00
Мухарак Мухарак 0 - 1 Ийст Рифа Ийст Рифа
АНГЧ 17:00
АФК Борнемут АФК Борнемут 0 - 1 Лутън Таун Лутън Таун
АНГ 17:00
Уест Хям Юнайтед Уест Хям Юнайтед 1 - 0 Бърнли Бърнли
АНГЧ 17:00
Бристол Сити Бристол Сити 2 - 0 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
ИСПК 17:00
Херона Херона 2 - 0 Кадис Кадис
АНГЧ 17:00
Дарби Каунти Дарби Каунти 0 - 1 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
ИСПСБ 17:00
Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II 0 - 1 Реал Унион Реал Унион
ГАНА 17:00
Либърти Профешънълс Либърти Профешънълс 1 - 2 Ебусуа Дуорфс Ебусуа Дуорфс
ЮАР 17:00
Кейптаун Сити Кейптаун Сити 1 - 2 Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс
ЮАР 17:00
Барока Барока 0 - 1 Суолоус Суолоус
АНГЧ 17:00
Нотингам Форест Нотингам Форест 3 - 1 Милуол Милуол
ШОТ1 17:00
Куин ъф дъ Саут Куин ъф дъ Саут 2 - 2 Арброут Арброут
ШОТ 17:00
Селтик Селтик 0 - 0 Ливингстън Ливингстън
ШОТ 17:00
Хамилтън Академикъл Хамилтън Академикъл 0 - 0 Дънди Юнайтед Дънди Юнайтед
ШОТ 17:00
Хибърниън Хибърниън 2 - 0 Килмарнък Килмарнък
ШОТ 17:00
Рос Каунти Рос Каунти 4 - 1 Абърдийн Абърдийн
ШОТ 17:00
Сейнт Джонстън Сейнт Джонстън 1 - 0 Сейнт Мирън Сейнт Мирън
ПРС 17:00
Йънг Бойс Йънг Бойс 3 - 2 Аарау Аарау
КОНСЮ 17:00
Чорли Чорли 3 - 2 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
КОНСЮ 17:00
АФК Телфорд Юнайтед АФК Телфорд Юнайтед 1 - 1 Кързън Аштън Кързън Аштън
КОНСЮ 17:00
Дартфорд Дартфорд 1 - 1 Хънгърфорд Таун Хънгърфорд Таун
КОНФ 17:00
Рексъм Рексъм 3 - 1 Довър Атлетик Довър Атлетик
КОНСЮ 17:00
Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 1 - 2 Ийстбърн Бъроу Ийстбърн Бъроу
ШОТ1 17:00
Алоа Атлетик Алоа Атлетик 1 - 3 Хартс Хартс
БНБЛ 17:00
БК Черно море БК Черно море 66 - 77 БК Спартак Плевен БК Спартак Плевен
АНГ 17:00
Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 0 - 1 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ЧЕХ 17:00
Словачко Словачко 2 - 0 Карвина Карвина
ЧЕХ 17:00
Слован Либерец Слован Либерец 1 - 1 Бохемианс 1905 Бохемианс 1905
ЙОРД 17:00
Ал Файсали Аман Ал Файсали Аман 1 - 2 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
АНГЧ 17:00
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 1 - 1 Стоук Сити Стоук Сити
АНГ2 17:00
Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти 0 - 0 Солфорд Сити Солфорд Сити
АНГ2 17:00
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 1 - 1 Порт Вейл Порт Вейл
АНГ2 17:00
Гримзби Таун Гримзби Таун 0 - 0 Саутенд Юнайтед Саутенд Юнайтед
АНГ1 17:00
Суиндън Таун Суиндън Таун 1 - 2 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
АНГ1 17:00
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 0 - 1 Джилингам Джилингам
АНГ1 17:00
Бристол Роувърс Бристол Роувърс 0 - 1 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик
АНГ1 17:00
Бъртън Албиън Бъртън Албиън 0 - 1 Ипсуич Таун Ипсуич Таун
АНГ1 17:00
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 0 - 1 Портсмут Портсмут
АНГ1 17:00
Хъл Сити Хъл Сити 1 - 1 Блекпул Блекпул
АНГ1 17:00
Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед 3 - 0 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
АНГЧ 17:00
Кардиф Сити Кардиф Сити 1 - 2 Норич Сити Норич Сити
АНГ1 17:00
Рочдейл Рочдейл 3 - 3 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
АНГ2 17:00
Лейтън Ориент Лейтън Ориент 2 - 0 Моркамб Моркамб
АНГ2 17:00
Стивънидж Стивънидж 0 - 0 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
АНГ2 17:00
Уолсол Уолсол 1 - 1 Олдъм Атлетик Олдъм Атлетик
АНГ2 17:00
Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед 1 - 1 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед
АНГ2 17:00
Бароу Бароу 1 - 0 Скънторп Юнайтед Скънторп Юнайтед
АНГ2 17:00
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 1 - 1 Челтнъм Таун Челтнъм Таун
АНГ1 17:00
Плимут Аргайл Плимут Аргайл 1 - 1 Крю Александра Крю Александра
АНГЧ 17:00
Уотфорд Уотфорд 2 - 0 Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун
КОНСЮ 17:00
Слоу Таун Слоу Таун 3 - 2 Брейнтрий Таун Брейнтрий Таун
ИТАБ 17:00
Реджина Реджина 0 - 1 Лече Лече
КОНСЮ 17:00
Хемптън & Ричмънд Хемптън & Ричмънд 2 - 1 Ебсфлийт Юнайтед Ебсфлийт Юнайтед
КОНСЮ 17:00
Билерикей Таун Билерикей Таун 2 - 0 Дълуич Хамлет Дълуич Хамлет
ГЪР 17:15
Астерас Триполи Астерас Триполи 2 - 0 Панайтоликос Панайтоликос
БEЛ 17:15
КВ Остенде КВ Остенде 2 - 1 Кортрейк Кортрейк
ХОЛ 17:30
Емен Емен 1 - 4 Витес Витес
ПОР 17:30
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 2 - 0 Спортинг Брага Спортинг Брага
ИСПСБ 17:30
Компостела Компостела 0 - 0 Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка
ИСПСБ 18:00
Португалете Португалете 0 - 1 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ИСПСБ 18:00
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 1 - 1 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
ОАЕ 18:00
Ал Вахда Абу Даби Ал Вахда Абу Даби 0 - 2 Банияс Банияс
ПОР2 18:00
Бенфика II Бенфика II 2 - 2 Академика Академика
ИСПСБ 18:00
Марино де Луанко Марино де Луанко 1 - 0 Нумансия Нумансия
ФРА 18:00
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия 1 - 2 Ним Ним
ТУР 18:00
Анталияспор Анталияспор 1 - 1 Трабзонспор Трабзонспор
БАХР 18:05
Манама Манама 2 - 2 Ал Хид Ал Хид
МАР2 18:15
Кавкаб Маракеш Кавкаб Маракеш 1 - 2 ЖС Суалем ЖС Суалем
ИТЛП 18:30
Авелино Авелино 1 - 0 Кавезе Кавезе
ИТЛП 18:30
Мантова Мантова 0 - 0 Триестина Триестина
КИП 18:30
Анортозис Анортозис 2 - 0 Неа Саламис Неа Саламис
ИСПСБ 18:30
Ларедо Ларедо 1 - 3 Аморебиета Аморебиета
КОНСЮ 19:00
Гейтсхед Гейтсхед 1 - 0 Гайзли Гайзли
ПОР2 19:00
Визела Визела 3 - 1 Пенафиел Пенафиел
ПРС 19:00
Цюрих Цюрих 1 - 1 Винтертур Винтертур
ИТА 19:00
Торино Торино 0 - 0 Специя Специя
ИСПК 19:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 1 - 1 Леванте Леванте
МЛТ 19:00
Балзан Балзан 0 - 1 Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус
БНБЛ 19:00
БК Академик Бултекс БК Академик Бултекс 97 - 89 БК Берое БК Берое
ЧЕХ 19:30
Славия Прага Славия Прага 3 - 1 Сигма Оломоуц Сигма Оломоуц
ГЪР 19:30
Лариса Лариса 0 - 1 Аполон Смирни Аполон Смирни
БEЛ 19:30
Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен  1 - 5 Зулте Варегем Зулте Варегем
ГЕР 19:30
Щутгарт Щутгарт 2 - 2 Борусия Мьонхенгладбах Борусия Мьонхенгладбах
АНГ 19:30
Фулъм Фулъм 0 - 1 Челси Челси
БEЛ 19:30
Ексел Мускрон Ексел Мускрон 2 - 0 Генк Генк
ХОЛ 19:45
Спарта Ротердам Спарта Ротердам 3 - 5 ПСВ ПСВ
ФРА2 20:00
Роде Роде 1 - 0 По По
ФРА2 20:00
Клермон Клермон 5 - 0 Дюнкерк Дюнкерк
РУМ 20:00
Динамо Букурещ Динамо Букурещ 0 - 1 Киндия Търговище Киндия Търговище
ФРА2 20:00
Аячо Аячо 1 - 0 Каен Каен
ФРА2 20:00
Оксер Оксер 4 - 1 Шатору Шатору
ФРА2 20:00
Амиен СК Амиен СК 0 - 0 Льо Авър Льо Авър
ФРА2 20:00
Гингам Гингам 0 - 0 Нанси Нанси
НХЛ 20:10
Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс 1 - 1 Бостън Бруинс Бостън Бруинс
ХОЛ 21:00
Утрехт Утрехт 2 - 0 Хераклес Хераклес
ИСПК 21:00
Леганес Леганес 0 - 0 Севиля Севиля
КРЛА 21:00
Барио Мексико Барио Мексико 2 - 1 Уругвай де Коронадо Уругвай де Коронадо
ХОЛ 21:00
ПЕК Зволе ПЕК Зволе 0 - 2 Фортуна Ситард Фортуна Ситард
БРАБ 21:30
ССА ССА 1 - 1 Аваи Аваи
БEЛ 21:45
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 0 - 1 Мехелен Мехелен
АНГЧ 21:45
Барнзли Барнзли 0 - 2 Суонзи Сити Суонзи Сити
ИТА 21:45
Сампдория Сампдория 2 - 1 Удинезе Удинезе
КРЛА 22:00
Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито 0 - 1 Пунтаренас Пунтаренас
КРЛА 22:00
Гуанакастека Гуанакастека 2 - 0 Маринерос де Пунтаренас Маринерос де Пунтаренас
КОЛБ 22:00
Орсомарсо Орсомарсо 2 - 2 Баранкила Баранкила
БРАЦ 22:00
Ремо Ремо 0 - 1 Лондрина Лондрина
БРАЦ 22:00
Ипиранга Ерешим Ипиранга Ерешим 1 - 0 Пайсанду Пайсанду
ХОЛ 22:00
АЗ АЗ 2 - 1 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
ФРА 22:00
Анже СКО Анже СКО 0 - 1 ПСЖ ПСЖ
АНГ 22:00
Лестър Сити Лестър Сити 2 - 0 Саутхямптън Саутхямптън
УРУГВ 22:00
Серо Серо 1 - 1 Пенярол Пенярол
ПОР 22:30
Тондела Тондела 3 - 1 Боависта Боависта
КРПД 23:00
Лимон Лимон 0 - 2 Алахуеленсе Алахуеленсе
БРАД 23:00
Флореста Флореста 1 - 1 Новоризонтино Новоризонтино
ИСПК 23:00
Райо Валекано Райо Валекано 2 - 0 Елче Елче
НХЛ 23:10
Аризона Койотис Аризона Койотис 5 - 3 Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс
ЕСАЛ 23:30
Агила Агила 1 - 0 Фирпо Фирпо
НФЛ 23:35
Грийн Бей Пакърс Грийн Бей Пакърс 32 - 18 Лос Анджелис Рамс Лос Анджелис Рамс