Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОЛА 00:00
Мильонариос Мильонариос 1 - 0 Енвигадо Енвигадо
БРАБ 00:00
Ювентуде Ювентуде 1 - 0 Крузейро Крузейро
БРА 00:00
Флуминензе Флуминензе 1 - 0 Спорт Ресифе Спорт Ресифе
НБА 00:10
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 103 - 91 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
АРЖБ 00:10
Естудиантес Рио Куарто Естудиантес Рио Куарто 1 - 1 Сармиенто Сармиенто
МЕК 01:00
Гуадалахара Гуадалахара 1 - 1 Толука Толука
НБА 01:10
Бруклин Нетс Бруклин Нетс 122 - 115 Орландо Меджик Орландо Меджик
КРЛА 01:30
Кофутпа Кофутпа 1 - 1 Санта Ана Санта Ана
КОПСУ 01:30
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия 4 - 2 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
НЗЕЛ 02:00
Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед 2 - 2 Тим Уелингтън Тим Уелингтън
БРА 02:00
Васко да Гама Васко да Гама 0 - 1 Коритиба Коритиба
БРАБ 02:00
Оесте Оесте 0 - 1 АД Конфиянса АД Конфиянса
НХЛ 02:10
Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс 4 - 2 Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс
НХЛ 02:10
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 2 - 3 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НХЛ 02:10
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс 5 - 0 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НХЛ 02:10
Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс 1 - 5 Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс
КОЛА 02:30
Хуниор Хуниор 1 - 0 Индепендиенте Меделин Индепендиенте Меделин
НБА 02:40
Торонто Раптърс Торонто Раптърс 116 - 113 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
МЕК 03:00
Крус Асул Крус Асул 0 - 1 Пуебла Пуебла
НБА 03:10
Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис 106 - 104 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
НБА 03:10
Маями Хийт Маями Хийт 100 - 120 Детройт Пистънс Детройт Пистънс
НХЛ 03:10
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 5 - 2 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НФЛ 03:15
Бъфало Билс Бъфало Билс 17 - 3 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
КРПД 04:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 2 - 2 Хикарал Хикарал
НХЛ 04:10
ЛА Кингс ЛА Кингс 3 - 3 Минесота Уайлд Минесота Уайлд
НЗЕЛ 05:00
Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 1 - 1 Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед
МЕК 05:06
Монтерей Монтерей 1 - 0 Америка Америка
НБА 05:10
Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс 112 - 106 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НХЛ 05:10
Калгари Флеймс Калгари Флеймс 3 - 0 Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс
НХЛ 05:10
Вегас Голдън Найтс Вегас Голдън Найтс 1 - 1 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
АВЛ 07:05
Нюкасъл Джетс Нюкасъл Джетс 1 - 2 Макартър Макартър
ТУР4 12:00
Козан Спор Козан Спор 0 - 0 Силивриспор Силивриспор
ТУР3 12:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 1 - 1 Коджаели Бирликспор Коджаели Бирликспор
ТУР3 12:00
Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор 2 - 3 Чорум Чорум
ВИЕТ 12:00
Да Нанг Да Нанг 1 - 0 Хо Ши Мин Сити Хо Ши Мин Сити
АНДОР 12:30
Енгордани Енгордани 1 - 1 Атлетик Ескалдес Атлетик Ескалдес
ТУР 12:30
Денизлиспор Денизлиспор 0 - 2 Хатайспор Хатайспор
ИРАК 12:45
Нафт Ал Жанооб Нафт Ал Жанооб 0 - 3 Ал Наджаф Ал Наджаф
ПРС 13:00
Вейле Вейле 3 - 1 Орхус Фремад Орхус Фремад
ВИЕТ 13:00
Хонг Лин Ха Тин Хонг Лин Ха Тин 1 - 2 Тан Куанг Нин Тан Куанг Нин
ИСПСБ 13:00
Побленсе Побленсе 1 - 1 Атлетико Мадрид II Атлетико Мадрид II
ИРАК 13:00
Ал Худод Ал Худод 0 - 0 Ал Карк Ал Карк
ИСПК 13:00
Еспаньол Еспаньол 0 - 2 Осасуна Осасуна
ИСПК 13:00
Малага Малага 1 - 2 Гранада Гранада
ИСПСБ 13:00
Еркулес Еркулес 0 - 0 Алкояно Алкояно
ИСПСБ 13:00
Валенсия II Валенсия II 2 - 3 Аценета Аценета
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 1 - 0 Леванте II Леванте II
ИСПСБ 13:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 0 Санлукеньо Санлукеньо
ИСПСБ 13:00
Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД 1 - 0 Тамарачейте Тамарачейте
ИСПСБ 13:00
Гранада II Гранада II 0 - 1 Реал Мурсия Реал Мурсия
ИСПСБ 13:00
УК Мурсия УК Мурсия 2 - 3 Севиля II Севиля II
ИСПСБ 13:00
Лорка Депортива Лорка Депортива 0 - 1 Кордоба Кордоба
ИСПСБ 13:00
Прат Прат 0 - 0 Еспаньол II Еспаньол II
ИСПСБ 13:00
Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона 3 - 1 Барселона II Барселона II
ИСПСБ 13:00
Талавера КФ Талавера КФ 0 - 1 Мерида Мерида
ИСПСБ 13:00
Бадахос Бадахос 4 - 0 Сокуеламос Сокуеламос
ИСПСБ 13:00
Ковадонга Ковадонга 2 - 0 Леалтад Леалтад
ХОЛ 13:15
РКК Валвейк РКК Валвейк 1 - 1 Вилем II Вилем II
ПОР2 13:15
Академико Висеу Академико Висеу 1 - 2 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
ХОЛ1 13:15
НЕК НЕК 0 - 0 Камбюр Камбюр
ПОР2 13:15
Фейренсе Фейренсе 2 - 0 Порто II Порто II
ИТА 13:30
Наполи Наполи 6 - 0 Фиорентина Фиорентина
ИТЛП 13:30
Олбия Олбия 3 - 2 Гросето Гросето
ИТЛП 13:30
Ювентус II Ювентус II 1 - 1 Пиаченца Пиаченца
ИТЛП 13:30
Палермо Палермо 1 - 2 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ИНДСЛ 13:30
Джамшедпур Джамшедпур 1 - 2 Норт Ийст Юнайтед Норт Ийст Юнайтед
ФРА 14:00
Брест Брест 1 - 2 Рен Рен
ГЕР3 14:00
Юрдинген Юрдинген 1 - 1 Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм
КЕНИЯ 14:00
Леопардс Леопардс 2 - 1 ККБ ККБ
КЕНИЯ 14:00
Вихига Юнайтед Вихига Юнайтед 0 - 1 Поста Рейнджърс Поста Рейнджърс
ГЪP2 14:00
Ерготелис Ерготелис 0 - 1 Йоникос Йоникос
КЕНИЯ 14:00
Бидко Юнайтед Бидко Юнайтед 1 - 2 Уазито Уазито
ШОТ 14:00
Мъдъруел Мъдъруел 1 - 1 Рейнджърс Рейнджърс
ВИЕТ 14:15
Сайгон Сайгон 1 - 0 Хоанг Ан Жия Лай Хоанг Ан Жия Лай
РУМ 14:30
Арджеш Арджеш 1 - 1 Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш
ГЕР2 14:30
Хайденхайм Хайденхайм 3 - 0 Дармщат 98 Дармщат 98
ЕГИП 14:30
Ел Ентаг Ел Харби Ел Ентаг Ел Харби 1 - 1 Смуха Смуха
ГЕР2 14:30
Холщайн Кил Холщайн Кил 2 - 3 Карлсруе ШК Карлсруе ШК
ГЕР2 14:30
Ян Регенсбург Ян Регенсбург 3 - 1 Зандхаузен Зандхаузен
БEЛ 14:30
Гент Гент 0 - 1 Антверп Антверп
ГЪP2 14:45
Аполон Лариса Аполон Лариса 1 - 1 Ксанти Ксанти
ИТАСД 15:00
Джуляно Джуляно 2 - 1 Торес Торес
ГЪР 15:00
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 1 - 0 ПАС Янина ПАС Янина
ЧЕХ 15:00
Пардубице Пардубице 0 - 2 Чешке Будейовице Чешке Будейовице
ИРАК 15:00
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия 3 - 0 Арбил Арбил
ГЕР3 15:00
МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург 1 - 0 Мепен Мепен
ЧИЛИБ 15:00
Барнечея Барнечея 7 - 1 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
ЧИЛИБ 15:00
Пуерто Монт Пуерто Монт 1 - 0 Магалянеш Магалянеш
ЧИЛИБ 15:00
Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика 0 - 0 Нубленсе Нубленсе
ЧИЛИБ 15:00
Копияпо Копияпо 1 - 0 Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота
ЧИЛИБ 15:00
Депортес Темуко Депортес Темуко 1 - 0 Кобрелоа Кобрелоа
УРУГВ 15:00
Прогресо Прогресо 0 - 0 Торке Торке
МЛТ 15:00
Санта Лучия ФК Санта Лучия ФК 1 - 1 Зейтун Коринтианс Зейтун Коринтианс
ТУР 15:00
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 4 - 1 Ризеспор Ризеспор
ЧИЛИБ 15:00
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 3 - 2 Депортес Валдивия Депортес Валдивия
ЧИЛИБ 15:00
Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе 1 - 1 Мелипиля Мелипиля
ОМАН 15:05
Ал Нахда Ал Бурайми Ал Нахда Ал Бурайми 0 - 1 Дофар Дофар
ИТАСД 15:30
Синтиялбалонга Синтиялбалонга 1 - 0 Сан Николо Сан Николо
ИТАСД 15:30
Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 2 - 1 Пиянезе Пиянезе
ИТАСД 15:30
Пинето Пинето 1 - 1 Атлетико Терме Фиуджи Атлетико Терме Фиуджи
ИТАСД 15:30
Спортинг Трестина Спортинг Трестина 1 - 0 Синалунгезе Синалунгезе
ИТАСД 15:30
Гладиатор Гладиатор 1 - 1 Нола 1925 Нола 1925
ЮАР2 15:30
Ричардс Бей Ричардс Бей 0 - 0 ТС Спортинг ТС Спортинг
ИТАСД 15:30
Тийм Алтамура Тийм Алтамура 2 - 0 Чита ди Фасано Чита ди Фасано
ЮАР 15:30
Ама Зулу Ама Зулу 0 - 0 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед
ИТАСД 15:30
Реал Джулиянова Реал Джулиянова 0 - 1 Априлия Априлия
ЮАР2 15:30
Претория Калийс Претория Калийс 2 - 1 Полокване Сити Полокване Сити
ЮАР 15:30
Блек Леопардс Блек Леопардс 2 - 0 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ИТАСД 15:30
Скандичи Скандичи 0 - 0 Грасина Грасина
ИТАСД 15:30
Реканатезе Реканатезе 1 - 1 Кастелфидардо Калчо Кастелфидардо Калчо
ХОЛ 15:30
ВВВ ВВВ 1 - 1 Хееренвеен Хееренвеен
ИТАСД 15:30
Дертона Дертона 1 - 2 Кастеланзесе Кастеланзесе
ИТАСД 15:30
Лорнано Бадесе Лорнано Бадесе 1 - 0 Фламина Фламина
ИТАСД 15:30
Манзанезе Манзанезе 4 - 4 Унион Сан Джорджио-Седико Унион Сан Джорджио-Седико
ИТАСД 15:30
Картиляно Картиляно 1 - 1 Белуно Белуно
ИТАСД 15:30
Арзачена Арзачена 1 - 1 Карбония Карбония
ИТАСД 15:30
Афраголезе Афраголезе 1 - 5 Вис Артена Вис Артена
ИТАСД 15:30
Фолоника Гаворано Фолоника Гаворано 1 - 1 Остия Маре Остия Маре
ИТАСД 15:30
Канара Канара 2 - 1 Санджиованезе Санджиованезе
ИТАСД 15:30
Касино Касино 1 - 1 Савоя Савоя
ИТАСД 15:30
ФК Риети ФК Риети 3 - 0 Олимпия Аньонезе Олимпия Аньонезе
ХОЛ 15:30
Грьонинген Грьонинген 2 - 2 Твенте Твенте
ИТАСД 15:30
Караваджо Караваджо 0 - 3 Десензано Калвина Десензано Калвина
ИТАСД 15:30
Брено Брено 3 - 1 Вила Вале Вила Вале
ИТАСД 15:30
ПДОАЕ ПДОАЕ 1 - 0 Лаванезе Лаванезе
ИТАСД 15:30
Лентиджионе Лентиджионе 1 - 1 Форли Форли
ЮАР2 15:30
Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория 1 - 1 Утонгати Утонгати
ИТАСД 15:30
Тритиум Тритиум 1 - 2 Брусапорто Брусапорто
ИТАСД 15:30
Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано 0 - 1 Алянезе Алянезе
ИТАСД 15:30
Медзолара Медзолара 1 - 2 Баньолезе Баньолезе
ИТАСД 15:30
Нибионоджионо Нибионоджионо 2 - 2 Фанфула Фанфула
ИТАСД 15:30
Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро 1 - 2 Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо
ИТАСД 15:30
Сасо Маркони Дзола Сасо Маркони Дзола 1 - 3 Маринянезе Маринянезе
ИТАСД 15:30
Реал Калепина Реал Калепина 2 - 4 Сереньо Сереньо
ИТАСД 15:30
Сона Сона 1 - 1 Сканцорошате Сканцорошате
ИТАСД 15:30
Молфета Калчо Молфета Калчо 1 - 0 Гравина Гравина
ИТАСД 15:30
Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 1 - 0 Касале Касале
ИТАСД 15:30
Вис Нова Гисано Вис Нова Гисано 2 - 4 Касатезе Касатезе
ИТАСД 15:30
Кореджесе Кореджесе 4 - 0 Кортичела Кортичела
ИТАСД 15:30
Чита ди Варезе Чита ди Варезе 0 - 1 Гозано Гозано
ИТАСД 15:30
Каронезе Каронезе 5 - 3 Леняно Леняно
ИТАСД 15:30
Про Ливорно Про Ливорно 2 - 1 Прато Прато
ИТАСД 15:30
Прогресо Калчо Прогресо Калчо 1 - 4 Фиоренцола Фиоренцола
ИТАСД 15:30
Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета 0 - 0 Серавеца Серавеца
ИТАСД 15:30
Чита ди Сант Агата Чита ди Сант Агата 1 - 6 Датило Датило
ИТАСД 15:30
Лате Долче Лате Долче 0 - 1 Ланузей Ланузей
ИТАСД 15:30
Тийм Нуова Флорида Тийм Нуова Флорида 2 - 2 Латина Латина
ИТАСД 15:30
Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола 4 - 0 Бриндиси Бриндиси
ИТАСД 15:30
Адриезе Адриезе 0 - 1 Унион Фелтре Унион Фелтре
ИТАСД 15:30
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 0 - 0 Нардо Калчо Нардо Калчо
ИТАСД 15:30
Франкавила Франкавила 0 - 1 Реал Агро Аверса Реал Агро Аверса
ИТАСД 15:30
Лавело Лавело 2 - 2 Касарано Касарано
ИТАСД 15:30
Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса 0 - 0 Патерно Патерно
ИТАСД 15:30
Ликата Ликата 0 - 0 Тройна Тройна
ИТАСД 15:30
Месина Месина 2 - 0 Сан Лука Сан Лука
ФРА 16:00
Ница Ница 0 - 3 Бордо Бордо
ИТЛП 16:00
Про Сесто Про Сесто 1 - 1 Ливорно Ливорно
ИТА 16:00
Кротоне Кротоне 4 - 1 Беневенто Беневенто
ИТА 16:00
Сасуоло Сасуоло 1 - 1 Парма Парма
ИТЛП 16:00
Про Верчели Про Верчели 3 - 1 Карарезе Карарезе
ФРА 16:00
Нант Нант 1 - 1 Ланс Ланс
ИТЛП 16:00
Албинолефе Албинолефе 0 - 0 Леко Леко
ИТЛП 16:00
Перголетезе Перголетезе 2 - 0 Понтедера Понтедера
ГЕР4 16:00
Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II 2 - 1 Алемания Аахен Алемания Аахен
АНГ 16:00
Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 1 - 3 Тотнъм Хотспър Тотнъм Хотспър
ФРА 16:00
Страсбург Страсбург 1 - 0 Сент Етиен Сент Етиен
ИТАБ 16:00
Пескара Пескара 0 - 2 Кремонезе Кремонезе
КИП 16:00
Пафос Пафос 2 - 3 АПОЕЛ АПОЕЛ
ПОР2 16:00
Ароука Ароука 0 - 0 Мафра Мафра
ИТЛП 16:00
Комо Комо 1 - 0 Новара Новара
МАР2 16:00
УТС Рабат УТС Рабат 1 - 3 Шабаб Атлас Кенифра Шабаб Атлас Кенифра
МАР2 16:00
Видад Темара Видад Темара 0 - 0 Шабаб Бен Герир Шабаб Бен Герир
ПРС 16:00
Динамо Москва Динамо Москва 0 - 2 Лех Познан Лех Познан
ИТАСД 16:00
Империя Империя 1 - 1 Санремезе Санремезе
ПРС 16:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 0 - 0 Бачка Топола Бачка Топола
ИНДСЛ 16:00
Гоа Гоа 1 - 1 АТК Мохун Баган АТК Мохун Баган
ИТЛП 16:00
Катания Катания 2 - 1 Фоджа Фоджа
ИТЛП 16:00
Перуджа Перуджа 3 - 2 ФералпиСало ФералпиСало
ИТЛП 16:00
Самбенедетезе Самбенедетезе 0 - 1 Калчо Падова Калчо Падова
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 1 - 0 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 16:00
Монополи Монополи 1 - 1 Катанзаро Катанзаро
ГЕР 16:30
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 2 - 1 Фрайбург Фрайбург
РУМ 16:45
Сепси Сепси 0 - 1 ЧФР Клуж ЧФР Клуж
БEЛ 17:00
Серкъл Брюж Серкъл Брюж 0 - 1 Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж
ЕГИП 17:00
Национална банка на Египет Национална банка на Египет 0 - 0 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ПОР 17:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 0 - 1 Морейренсе Морейренсе
ЧЕХ 17:00
Пршибрам Пршибрам 0 - 0 Виктория Пилзен Виктория Пилзен
НПФЛ 17:00
Съншайн Старс Съншайн Старс 1 - 0 Уори Уулвс Уори Уулвс
ИСПСБ 17:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 0 - 0 Депортиво Ла Коруня Депортиво Ла Коруня
ШВЦР 17:00
Сион Сион 1 - 1 Лугано Лугано
НПФЛ 17:00
МФМ МФМ 1 - 1 Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс
НПФЛ 17:00
Ифеани Уба Ифеани Уба 1 - 1 Абия Уориърс Абия Уориърс
НПФЛ 17:00
Джигава Голдън Старс Джигава Голдън Старс  0 - 0 Квара Юнайтед Квара Юнайтед
НПФЛ 17:00
Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед 3 - 1 Хартленд Хартленд
НПФЛ 17:00
Енимба Енимба 2 - 1 Кано Пиларс Кано Пиларс
НПФЛ 17:00
Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед 1 - 0 Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед
НПФЛ 17:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 3 - 0 Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед
ИСПК 17:00
Навалкарнеро Навалкарнеро 3 - 1 Ейбар Ейбар
ГАНА 17:00
Карела Карела 4 - 1 Берекум Челси Берекум Челси
ИСПК 17:00
Спортинг Хихон Спортинг Хихон 0 - 2 Реал Бетис Реал Бетис
ГАНА 17:00
УАФА УАФА 1 - 1 Асанте Котоко Асанте Котоко
НПФЛ 17:00
Лоби Старс Лоби Старс 2 - 1 Аква Старлетс Аква Старлетс
ГАНА 17:00
Кинг Файзал Кинг Файзал 1 - 1 Елмина Шаркс Елмина Шаркс
ГАНА 17:00
Ашанти Голд Ашанти Голд 0 - 0 Медеама Медеама
ГАНА 17:00
Адуана Старс Адуана Старс 2 - 1 Легон Ситис Легон Ситис
ГАНА 17:00
Бечем Юнайтед Бечем Юнайтед 1 - 1 Дриймс Мадина Дриймс Мадина
ГЪР 17:15
ОФИ ОФИ 0 - 3 ПАОК ПАОК
ИРАК 17:15
Нафт Ал Уасат Нафт Ал Уасат 0 - 2 Ал Завраа Ал Завраа
ГЪР 17:15
Волос НФК Волос НФК 1 - 1 Ламия Ламия
ИСПСБ 17:30
Лангрео Лангрео 2 - 2 Реал Овиедо II Реал Овиедо II
ИСПСБ 17:30
Осасуна II Осасуна II 3 - 1 Тарасона Тарасона
ИСПСБ 17:30
Калаора Калаора 1 - 0 Аро Депортиво Аро Депортиво
АНДОР 17:30
Сант Хулия Сант Хулия 1 - 1 ФК Санта Колома ФК Санта Колома
ИСПСБ 17:30
Олот Олот 2 - 2 Корнея Корнея
ИСПСБ 17:30
Самора Кастилия и Леон Самора Кастилия и Леон 2 - 0 Коруксо Коруксо
ХОЛ 17:45
Аякс Аякс 1 - 0 Фейенорд Фейенорд
ТУР 18:00
Бешикташ Бешикташ 2 - 0 Галатасарай Галатасарай
ОМАН 18:00
Ал Сувая Ал Сувая 1 - 0 Сахам Сахам
ФРА 18:00
Лил Лил 2 - 1 Реймс Реймс
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 0 - 0 Щурм Грац Щурм Грац
ОМАН 18:00
Ал Итихад Салалах Ал Итихад Салалах 2 - 1 Ал Насър Салалах Ал Насър Салалах
ИСПСБ 18:00
Вилановенсе Вилановенсе 1 - 1 Виларубия Виларубия
ИСПСБ 18:00
Изара Изара 0 - 4 Мутилвера Мутилвера
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 0 - 1 Расинг Ферол Расинг Ферол
ИСПСБ 18:00
СД Логронес СД Логронес 3 - 0 Ебро Ебро
ИСПСБ 18:00
ФК Андора ФК Андора 2 - 0 Ягостера Ягостера
ИСПСБ 18:00
Марбеля Марбеля 0 - 0 Алхесирас Алхесирас
ИСПСБ 18:00
Йеклано Йеклано 1 - 1 Линарес Депортиво Линарес Депортиво
МАР2 18:15
Видад Фес Видад Фес 0 - 0 Стад Марокаин Стад Марокаин
КИП 18:30
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 2 - 1 Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия
ИТЛП 18:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 1 - 0 Терамо Терамо
ИТЛП 18:30
Паганезе Паганезе 1 - 3 Касертана Касертана
ИТЛП 18:30
Юве Стабия Юве Стабия 0 - 3 Тернана Тернана
ИТЛП 18:30
Модена Модена 0 - 1 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 18:30
Бишелие Бишелие 0 - 1 Бари Бари
ИТЛП 18:30
Карпи Карпи 4 - 2 Равена Равена
АНГ 18:30
Ливърпул Ливърпул 0 - 0 Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
ГЕР 19:00
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 3 - 1 Шалке 04 Шалке 04
ИСПСБ 19:00
Ла Оспиталет Ла Оспиталет 0 - 2 Бадалона Бадалона
РУМ 19:00
Академика Клинчени Академика Клинчени 0 - 0 Херманщат Херманщат
ИСПК 19:00
Тенерифе Тенерифе 0 - 1 Виляреал Виляреал
КРПД 19:00
Картахинес Картахинес 2 - 1 Гуадалупе Гуадалупе
ИСПК 19:00
Алкоркон Алкоркон 0 - 2 Валенсия Валенсия
ИТА 19:00
Аталанта Аталанта 0 - 0 Дженоа Дженоа
ПОР2 19:00
Варзим Варзим 0 - 1 Каса Пия Каса Пия
ХОНД 19:00
Маратон Маратон 0 - 1 Олимпия Тегусигалпа Олимпия Тегусигалпа
НХЛ 19:10
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 3 - 3 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
БEЛ 19:15
Беерсхот Беерсхот 0 - 3 Клуб Брюж Клуб Брюж
ИРАК 19:30
Ал Талаба Ал Талаба 0 - 1 Ал Шорта Багдад Ал Шорта Багдад
ГЪР 19:30
Арис Арис 0 - 1 Панатинайкос Панатинайкос
ПОР 19:30
Санта Клара Санта Клара 1 - 2 Фамаликао Фамаликао
ЧЕХ 19:30
Баник Острава Баник Острава 0 - 0 Спарта Прага Спарта Прага
ИСПСБ 19:30
Реал Бетис II Реал Бетис II 1 - 0 Ел Ехидо Ел Ехидо
МЕК 20:00
Пумас УНАМ Пумас УНАМ 3 - 0 Мазатлан Мазатлан
ГАНА 20:00
Хартс ъф Оак Хартс ъф Оак 2 - 0 Илевън Уондърс Илевън Уондърс
КРЛА 20:00
АД Санта Роса АД Санта Роса 0 - 3 Мюнисипал Либерия Мюнисипал Либерия
НБА 20:10
Бостън Селтикс Бостън Селтикс 75 - 105 Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс
БРА 21:00
Сантос Сантос 2 - 1 Ботафого Ботафого
БРАБ 21:00
Витория Витория 0 - 0 Шапекоенсе Шапекоенсе
БРАБ 21:00
Понте Прета Понте Прета 2 - 0 Наутико Наутико
БРА 21:00
Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 1 - 1 Сао Пауло Сао Пауло
КОЛА 21:00
Депортиво Пасто Депортиво Пасто 2 - 2 Ла Екидад Ла Екидад
БРАД 21:00
Мирасол Мирасол 4 - 0 Алтос Алтос
АНГ 21:15
Манчестър Сити Манчестър Сити 4 - 0 Кристъл Палас Кристъл Палас
КРЛА 21:30
Пуерто Голфито Пуерто Голфито 4 - 1 Асери Асери
ГЪР 21:30
АЕК Атина АЕК Атина 2 - 1 Атромитос Атромитос
БEЛ 21:45
Синт Тройден Синт Тройден 3 - 1 АХ Льовен АХ Льовен
ИТА 21:45
Интер Интер 2 - 0 Ювентус Ювентус
КОЛБ 22:00
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 1 - 1 Атлетико ФК Атлетико ФК
ИСПСК 22:00
Барселона Барселона 2 - 2 Атлетик Клуб Атлетик Клуб
УРУГВ 22:00
Феникс Монтевидео Феникс Монтевидео 1 - 1 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
ПОР 22:00
Жил Висенте Жил Висенте 0 - 1 Маритимо Маритимо
ФРА 22:00
Олимпик Лион Олимпик Лион 0 - 1 Метц Метц
ИТАБ 22:00
Емполи Емполи 5 - 0 Салернитана Салернитана
НФЛ 22:05
Канзас Сити Чийфс Канзас Сити Чийфс 22 - 17 Кливлънд Браунс Кливлънд Браунс
АРЖЦ 22:10
Мидланд Мидланд 2 - 2 Екскурсионистас Екскурсионистас
АРЖЦ 22:10
Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем 2 - 4 Депортиво Еспаньол Депортиво Еспаньол
АРЖЦ 22:10
КА Сентрал Кордоба КА Сентрал Кордоба 0 - 2 Итузайнго Итузайнго
АРЖЦ 22:10
Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако 2 - 0 Берасатеги Берасатеги
АРЖЦ 22:10
Луян Луян 2 - 1 Ел Порвенир Ел Порвенир
АРЖЦ 22:10
Викториано Аренас Викториано Аренас 0 - 2 Спортиво Италиано Спортиво Италиано
НБА 22:10
Далас Маверикс Далас Маверикс 101 - 117 Чикаго Булс Чикаго Булс
АРЖБ 22:10
Атланта Атланта 2 - 2 Сан Мартин Тукуман Сан Мартин Тукуман
АРЖБ 22:10
Депортиво Морон Депортиво Морон 2 - 1 Вила Далмине Вила Далмине
АРЖБ 22:10
Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса 1 - 4 Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте
АРЖБ 22:10
Дефенсорес де Белграно Дефенсорес де Белграно 2 - 0 Институто Институто
АРТФА 22:15
Дъглас Хайг Дъглас Хайг 2 - 1 Деф. де Пронунсиамиенто Деф. де Пронунсиамиенто
АРТФА 22:30
Депортиво Майпу Депортиво Майпу 1 - 0 Депортиво Камионерос Депортиво Камионерос
ЕСАЛ 22:30
Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 1 - 2 Йокоро Йокоро
КОЛБ 23:00
Депортес Киндио Депортес Киндио 1 - 2 Валедупар Валедупар
КРЛА 23:00
Консултантс Десампарадос Консултантс Десампарадос 1 - 0 Туриялба Туриялба
ЧИЛИ 23:00
Коло Коло Коло Коло 0 - 0 Универсидад Чили Универсидад Чили
БРАЦ 23:00
Санта Крус Санта Крус 3 - 1 Бруске Бруске
БРАЦ 23:00
Итуано Итуано 0 - 1 Вила Нова Вила Нова
ЕСАЛ 23:00
ФАС ФАС 2 - 2 Сонсонате Сонсонате
ЕСАЛ 23:00
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 3 - 1 Онсе Депортиво Онсе Депортиво
КРПД 23:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 2 - 0 Перес Селедон Перес Селедон
АРТФА 23:00
Сентрал Норте Сентрал Норте 3 - 3 Спортиво Белграно Спортиво Белграно
КРПД 23:00
Мюнисипал Гресия Мюнисипал Гресия 1 - 1 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
БРА 23:15
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 3 - 1 Атлетико ГО Атлетико ГО