УРУГВ
Уругвай
|
00:00 |
Серо Ларго
|
|
0 - 1 |
|
Пенярол
|
|
ПАР2
Парагвай
|
00:00 |
Спортиво Сан Лоренцо
|
|
2 - 1 |
|
Депортиво Капията
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
00:00 |
Реал Картахена
|
|
0 - 1 |
|
Форталеза СЕИФ
|
|
БРА
Бразилия
|
01:00 |
Спорт Ресифе
|
|
0 - 0 |
|
РБ Брагантино
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Сармиенто
|
|
1 - 0 |
|
Росарио Сентрал
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:00 |
Гуарани де Кампинас
|
|
2 - 0 |
|
Бразил де Пелотас
|
|
БРАБ
Бразилия
|
01:30 |
Коритиба
|
|
1 - 1 |
|
Гояс
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Лаудун Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Шарлът Индипендънс
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
02:00 |
Алтос
|
|
1 - 1 |
|
Феровиарио
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:00 |
Ню Йорк РБ II
|
|
1 - 2 |
|
Тампа Бей Роудайс
|
|
ПЕРУ2
Перу
|
02:00 |
Пирата
|
|
2 - 2 |
|
Хуан Аурих
|
|
ВЕН
Венецуела
|
02:00 |
Самора
|
|
1 - 1 |
|
Интер де Баринас
|
|
ПАР
Парагвай
|
02:30 |
Клуб Гуарани
|
|
3 - 1 |
|
Олимпия Асунсион
|
|
ОФЛ
САЩ
|
02:30 |
Чарлстън Батери
|
|
2 - 3 |
|
Питсбърг Ривърхаундс
|
|
МЕК
Мексико
|
03:00 |
Мазатлан
|
|
1 - 1 |
|
Монтерей
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
03:00 |
Депортиво Куенка
|
|
1 - 0 |
|
Манта
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:15 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
1 - 0 |
|
КА Платенсе
|
|
КРПД
Коста Рика
|
04:00 |
Сан Карлос
|
|
1 - 1 |
|
Перес Селедон
|
|
КОЛА
Колумбия
|
04:05 |
Атлетико Уила
|
|
0 - 0 |
|
Депортес Киндио
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Некакса
|
|
1 - 2 |
|
Крус Асул
|
|
МЕК
Мексико
|
05:06 |
Тихуана
|
|
0 - 2 |
|
Толука
|
|
ОББ
Олимпийски игри
|
05:30 |
Франция (баскетбол)
|
|
82 - 87 |
|
САЩ (баскетбол)
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
07:15 |
Девънпорт Сити
|
|
1 - 1 |
|
Гленорчи Найтс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
07:30 |
Ривърсайд Олимпик
|
|
0 - 4 |
|
Южен Хобарт
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
07:30 |
Лонсестън Сити
|
|
2 - 0 |
|
Кларънс Зибрас
|
|
ОВБ
Олимпийски игри
|
07:30 |
Аржентина (волейбол)
|
|
3 - 2 |
|
Бразилия (волейбол)
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
08:00 |
Канбера Олимпик
|
|
2 - 3 |
|
Гънгалин Юнайтед
|
|
ОБОКС
Олимпийски игри
|
08:15 |
Бусе Наз Чакъроглу
|
|
0 - 1 |
|
Стойка Кръстева
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
08:30 |
Аделаида Кометс
|
|
1 - 0 |
|
Кройдън Кингс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
08:30 |
Къмбърланд Юнайтед
|
|
0 - 4 |
|
Южна Аделаида Пантърс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
08:30 |
Стърт Лайънс
|
|
4 - 1 |
|
Кроейша Райдърс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
09:30 |
Олимпия Уориърс
|
|
1 - 2 |
|
Кингбъроу Лайънс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Пърт СК
|
|
2 - 0 |
|
Армадейл
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Бейсуотър Сити
|
|
4 - 3 |
|
Кокбърн Сити
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Балката
|
|
2 - 2 |
|
Соренто ФК
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Рокингам Сити
|
|
2 - 1 |
|
Ингълуд Юнайтед
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Пърт Глори II
|
|
3 - 0 |
|
Пърт Ред Стар
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:00 |
Флорийт Атина
|
|
2 - 1 |
|
Гвелъп Кроейша
|
|
ОББЖ
Олимпийски игри
|
10:00 |
Сърбия (баскетбол, Ж)
|
|
76 - 91 |
|
Франция (баскетбол, Ж)
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
10:30 |
Монаро Пантърс
|
|
1 - 0 |
|
Белконен Юнайтед
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Политехника Яши
|
|
0 - 1 |
|
Конкордия Кяжна
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Рипенсия Тимишоара
|
|
0 - 0 |
|
Унирея Деж
|
|
ОХБ
Олимпийски игри
|
11:00 |
Египет (хандбал)
|
|
31 - 33 |
|
Испания (хандбал)
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Унирея Слобозия
|
|
2 - 0 |
|
1599 Шелимбър
|
|
РУМ2
Румъния
|
11:00 |
Дачия Унирея Браила
|
|
0 - 0 |
|
Брашов Стегул Ренаце
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
11:15 |
Хрудим
|
|
3 - 0 |
|
Тринец
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
11:30 |
Аделаида Олимпик
|
|
4 - 2 |
|
Аделаида Блу Ийгълс
|
|
РУС3
Русия
|
12:00 |
Оренбург II
|
|
1 - 1 |
|
Иртиш Омск
|
|
КИТ1
Китай
|
12:30 |
Шънси Чанган
|
|
4 - 1 |
|
Гуейджоу
|
|
ПОР2
Португалия
|
12:45 |
Академико Висеу
|
|
2 - 1 |
|
Каса Пия
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
13:00 |
Шелефтео
|
|
2 - 1 |
|
Фрьосьо
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
13:00 |
Аделаида Юнайтед II
|
|
2 - 4 |
|
Аделаида Сити
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Строгино
|
|
4 - 0 |
|
Коломна
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Квант
|
|
3 - 0 |
|
СКА Хабаровск II
|
|
РУС3
Русия
|
13:00 |
Химки II
|
|
3 - 0 |
|
Родина Москва
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
13:00 |
Мокпо Сити
|
|
1 - 1 |
|
Кьонджу ХНП
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
13:00 |
Чонбък Моторс
|
|
2 - 1 |
|
Таегу
|
|
РУМ2
Румъния
|
13:00 |
Металоглобус
|
|
1 - 0 |
|
Петролул 52
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
13:00 |
Сторфорс
|
|
1 - 2 |
|
ИФК Йостершунд
|
|
СИНГ
Сингапур
|
13:30 |
Йънг Лайънс
|
|
0 - 1 |
|
Хуганг Юнайтед
|
|
ПОЛ1
Полша
|
13:40 |
Медж Легница
|
|
1 - 0 |
|
ГКС Катовице
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Бабрунгас
|
|
2 - 3 |
|
Кауно Жалгирис II
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Йонава
|
|
2 - 2 |
|
Банга II
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Хьоганас
|
|
3 - 0 |
|
Торшланда
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:00 |
Мелбо ИЛ
|
|
1 - 2 |
|
Локомотив Осло
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Колдинг ИФ
|
|
0 - 1 |
|
Тистед
|
|
ДАН3
Дания
|
14:00 |
Б 93
|
|
0 - 1 |
|
Брабранд
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Исхьой
|
|
4 - 1 |
|
Херстедьостер
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:00 |
Фредериксунд
|
|
3 - 0 |
|
БК Юнион
|
|
ПРС
Клубни
|
14:00 |
Утрехт
|
|
2 - 3 |
|
Фортуна Ситард
|
|
ОББ
Олимпийски игри
|
14:00 |
Словения (баскетбол)
|
|
93 - 107 |
|
Австралия (баскетбол)
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Новосибирск
|
|
1 - 2 |
|
Челябинск
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Кайрат Москва
|
|
3 - 0 |
|
Луки-Енергия
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
14:00 |
Сувон Блууингс
|
|
0 - 0 |
|
Чеджу Юнайтед
|
|
РУС3
Русия
|
14:00 |
Знамя Ногинск
|
|
0 - 5 |
|
Саранск
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
14:00 |
Ахлафорс
|
|
6 - 0 |
|
ИФК Тидахолм
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
14:00 |
Съннам
|
|
1 - 0 |
|
Поханг Стийлърс
|
|
ЮКОР
Република Корея
|
14:00 |
Улсан Хюндай
|
|
2 - 1 |
|
Кануън
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
ЕИФ
|
|
3 - 2 |
|
РоПС
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
14:00 |
Сеул Е-Ленд
|
|
1 - 3 |
|
Чунгнам Асан
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
14:00 |
Анянг
|
|
1 - 1 |
|
Пусан Ай Парк
|
|
ЛИТ1
Литва
|
14:00 |
Жалгирис II
|
|
1 - 0 |
|
БФА
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Унион Фюрстенвалде
|
|
1 - 4 |
|
БАК '07
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
14:00 |
Будиса Баутцен
|
|
0 - 2 |
|
Ан Дер Фанер Хьохе
|
|
ГЕР4
Германия
|
14:00 |
Оптик Ратенов
|
|
1 - 1 |
|
Айленбург
|
|
ФИН1
Финландия
|
14:00 |
Клуби-04
|
|
4 - 0 |
|
МуСа
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:15 |
Лисенг
|
|
3 - 4 |
|
Далум
|
|
ОФБ
Олимпийски игри
|
14:30 |
Бразилия (23)
|
|
1 - 1 |
|
Испания (23)
|
|
ДАНДС
Дания
|
14:30 |
ВСК Орхус
|
|
1 - 0 |
|
КФУМ Роскилде
|
|
НОР3
Норвегия
|
14:30 |
НТНУИ
|
|
2 - 4 |
|
Стриндхайм
|
|
ШОТ
Шотландия
|
14:30 |
Дънди Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Рейнджърс
|
|
КИТ1
Китай
|
14:35 |
Зибо Куджу
|
|
1 - 3 |
|
Куншан
|
|
ПОР
Португалия
|
14:45 |
Арука
|
|
0 - 2 |
|
Ещорил
|
|
ПРС
Клубни
|
14:45 |
Уулвърхямптън Уондърърс
|
|
0 - 1 |
|
Селта де Виго
|
|
ПРС
Клубни
|
14:45 |
Манчестър Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Евертън
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Солрьод
|
|
1 - 2 |
|
Греве
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Ос Турн
|
|
2 - 1 |
|
ИФ Реди
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Хина
|
|
1 - 1 |
|
Окра
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Асиден ИФ
|
|
0 - 8 |
|
Порс Гренланд
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Хеми Лайпциг
|
|
2 - 0 |
|
Тасмания Берлин
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Дон
|
|
2 - 1 |
|
Брод
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Флинт
|
|
1 - 1 |
|
Хьонефос
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Матаре Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Найроби Сити Старс
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Бидко Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Юлинзи Старс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Русенгорд
|
|
7 - 0 |
|
Сьолвесборг
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Брьоншьой
|
|
2 - 2 |
|
Алерьод
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Стрьомгодсет II
|
|
4 - 2 |
|
Кракерьой
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:00 |
Херлев
|
|
2 - 4 |
|
Роскилде
|
|
ДАН3
Дания
|
15:00 |
Миделфарт
|
|
1 - 1 |
|
Орхус Фремад
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Олесун II
|
|
3 - 0 |
|
Тилер
|
|
ОХБ
Олимпийски игри
|
15:00 |
Франция (хандбал)
|
|
25 - 23 |
|
Дания (хандбал)
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Колстад
|
|
5 - 1 |
|
Тинсет
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Тьонсберг
|
|
2 - 0 |
|
Халсен
|
|
НОР3
Норвегия
|
15:00 |
Фриг
|
|
6 - 1 |
|
Фана
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Софапака
|
|
1 - 2 |
|
Тъскър
|
|
КИТ1
Китай
|
15:00 |
Ухан Три Таунс
|
|
2 - 2 |
|
Нандзин Сити
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Боденс
|
|
1 - 1 |
|
Фриска Вильор
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Кунгсенген
|
|
3 - 0 |
|
Сандвикенс АИК
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Стокхолм Интер
|
|
4 - 0 |
|
Кварнсведенс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Труса-Вагнхерад
|
|
4 - 2 |
|
Рининге
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Илертисен
|
|
1 - 1 |
|
Байерн Мюнхен II
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Худинге
|
|
2 - 1 |
|
Сюрианска
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Есльовс
|
|
1 - 4 |
|
Хьослехолм ИФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Шпортфройнде Дорфмеркинген
|
|
0 - 3 |
|
КфР Пфорцхайм
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Кришов
|
|
3 - 2 |
|
Мартинрода
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Карл Цайс Йена II
|
|
1 - 2 |
|
Блау-Вайс Зорбау
|
|
КЕНИЯ
Кения
|
15:00 |
Леопардс
|
|
3 - 1 |
|
Вихига Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Оберлаусиц Нойгерсдорф
|
|
0 - 0 |
|
1. ФК Мерзебург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Торгеловер ШФ Грейф
|
|
1 - 1 |
|
Нойстерлитц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ханза Рощок II
|
|
4 - 1 |
|
ШФК Херта
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ландсберг
|
|
1 - 2 |
|
Дайсенхофен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Ансбах
|
|
0 - 2 |
|
Филцинг
|
|
ФИН3
Финландия
|
15:00 |
Илвес II
|
|
2 - 1 |
|
ЕПС
|
|
ГЕР4
Германия
|
15:00 |
Швайнфурт
|
|
1 - 1 |
|
Нюрнберг II
|
|
ФИН
Финландия
|
15:00 |
Оулу
|
|
1 - 0 |
|
Мариехамн
|
|
ФИН1
Финландия
|
15:00 |
Гнистан
|
|
0 - 1 |
|
Яро
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Пулах
|
|
3 - 2 |
|
Донаущауф
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Бергньосетс
|
|
0 - 1 |
|
Тим Торен
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Ангеред БК
|
|
3 - 1 |
|
Кумла
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Гребестад
|
|
0 - 1 |
|
Форуърд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Илсхофен
|
|
0 - 1 |
|
Рилазинген-Арлен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:00 |
Щутгартер Кикерс
|
|
0 - 1 |
|
Астория Валдорф II
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
15:00 |
Преспа Бирлик
|
|
3 - 1 |
|
Карлскрона
|
|
ДАНДС
Дания
|
15:15 |
Несби
|
|
0 - 2 |
|
Фрем
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
15:15 |
Саравак Юнайтед
|
|
3 - 1 |
|
Келантан
|
|
ОВБ
Олимпийски игри
|
15:15 |
Франция (волейбол)
|
|
3 - 2 |
|
Русия (волейбол)
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
15:30 |
Фрейбургер
|
|
2 - 3 |
|
Некарсулмер СУ
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
15:30 |
ЦСКА Памир
|
|
2 - 1 |
|
Хатлон
|
|
АВС1
Австрия
|
15:30 |
Джуниорс Ойо
|
|
5 - 2 |
|
Дорнбирн
|
|
ДАН3
Дания
|
15:45 |
Скиве
|
|
0 - 1 |
|
Нествед
|
|
ТАДЖ
Таджикистан
|
15:45 |
Истаравшан
|
|
2 - 0 |
|
Ескхата
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
ЮТМ
|
|
2 - 0 |
|
Перак
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Утрехт
|
|
7 - 0 |
|
Фортуна Ситард
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Мандалскамеранте
|
|
5 - 3 |
|
Експрес Февик
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Бърнли
|
|
0 - 2 |
|
Кадис
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Тюмен
|
|
4 - 3 |
|
Спартак Туймази
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Нордвьормланд
|
|
0 - 4 |
|
Одеволд
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
16:00 |
Селангор II
|
|
0 - 1 |
|
Перак II
|
|
НОР3
Норвегия
|
16:00 |
Мадла
|
|
3 - 4 |
|
Виндабярт
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
1. СК Фойхт
|
|
2 - 1 |
|
Байерн Хоф
|
|
ДАНДС
Дания
|
16:00 |
Слагелсе Б&И
|
|
3 - 1 |
|
Йънг Бойс ФД
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Носта
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Барнаул
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Зенит Пенза
|
|
2 - 1 |
|
Факел II
|
|
ПОЛ
Полша
|
16:00 |
Ягелония Бялисток
|
|
1 - 0 |
|
Нечеча
|
|
ЕСТ
Естония
|
16:00 |
ФКИ Левадия
|
|
3 - 0 |
|
Куресааре
|
|
ПОЛ2
Полша
|
16:00 |
Гарбарния Краков
|
|
1 - 0 |
|
Радуния Стежица
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
ИФК Хеслехолм
|
|
3 - 2 |
|
Берга
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Химик Дзержинск
|
|
2 - 0 |
|
Олимп-Долгопрудний II
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Мьолбю
|
|
1 - 2 |
|
Ескилстюна Сити
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Асарум
|
|
1 - 4 |
|
Балкан Малмьо
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
16:00 |
Уотърфорд Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Бохемианс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:00 |
Интер Лайпциг
|
|
0 - 1 |
|
Айнхайт Рудолщадт
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
16:00 |
Джохор Дарул Такзим II
|
|
5 - 1 |
|
Скуад Проджек
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Далсторпс
|
|
0 - 3 |
|
Торд
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
Теренгану
|
|
2 - 0 |
|
Сри Паханг
|
|
ФРА2
Франция
|
16:00 |
Каен
|
|
1 - 2 |
|
Сошо
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:00 |
Волфсбергер АК II
|
|
1 - 1 |
|
Ст. Анна
|
|
ДАН1
Дания
|
16:00 |
Лингби
|
|
5 - 0 |
|
Есбер
|
|
ПРС
Клубни
|
16:00 |
Нюкасъл Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Норич Сити
|
|
ПОР2
Португалия
|
16:00 |
Варзим
|
|
2 - 2 |
|
Шавеш
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Лада Толяти
|
|
2 - 1 |
|
Зенит Ижевск
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Ютерхогдал
|
|
0 - 2 |
|
Готне
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
Пулау Пинанг
|
|
2 - 1 |
|
Мелака Юнайтед
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
Куала Лумпур Сити
|
|
1 - 0 |
|
Петалинг Джая Сити
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
16:00 |
Сандвикс
|
|
1 - 2 |
|
Тьофтея
|
|
РУС3
Русия
|
16:00 |
Звезда Перм
|
|
1 - 0 |
|
Торпедо Миас
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Зандхаузен
|
|
0 - 4 |
|
РБ Лайпциг
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
16:30 |
Аниф
|
|
1 - 1 |
|
Пинзгау Шаалфелден
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Грайфсвалдер
|
|
2 - 4 |
|
Аугсбург
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Локомотиве Лайпциг
|
|
0 - 3 |
|
Байер Леверкузен
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Оснабрюк
|
|
2 - 0 |
|
Вердер Бремен
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Байройт
|
|
3 - 6 |
|
Арминия Билефелд
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Вуперталер ШФ
|
|
1 - 1 |
|
Бохум
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Вейхе Фленсбург
|
|
0 - 0 |
|
Холщайн Кил
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
БФК Динамо
|
|
0 - 6 |
|
Щутгарт
|
|
ГЕРК
Германия
|
16:30 |
Айнтрахт Нордерщедт
|
|
0 - 4 |
|
Хановер 96
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Брухзал
|
|
0 - 2 |
|
Линкс 1949
|
|
УКРП
Украйна
|
16:30 |
Горняк-Спорт
|
|
1 - 2 |
|
Кривбас КР
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Льорах-Бромбах
|
|
0 - 2 |
|
Бакнанг
|
|
УКРП
Украйна
|
16:30 |
Кремин
|
|
0 - 3 |
|
Полеся
|
|
БЛР1
Беларус
|
16:30 |
Слоним
|
|
1 - 2 |
|
Дняпро Могилев
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Оберахерн
|
|
1 - 1 |
|
ШГФ Фрейберг
|
|
ГРУ
Грузия
|
16:30 |
Самгурали
|
|
1 - 3 |
|
Дила
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
16:30 |
Ньотинген
|
|
2 - 0 |
|
Ройтлинген
|
|
ГРУ2
Грузия
|
16:30 |
Шевардени 1906
|
|
0 - 1 |
|
Сиони
|
|
ГРУ2
Грузия
|
16:30 |
Гагра
|
|
1 - 1 |
|
ВИТ Грузия
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Уест Хям Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Аталанта
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
Джаз
|
|
1 - 0 |
|
КааПо
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
Хонка Академия
|
|
3 - 0 |
|
ГрИФК
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
Ротенберг
|
|
1 - 1 |
|
Аустрия Лустенау II
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
ОТП
|
|
3 - 2 |
|
ДЖБК
|
|
ШОТ
Шотландия
|
17:00 |
Сейнт Мирън
|
|
1 - 2 |
|
Хартс
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Куинс Парк Рейнджърс
|
|
1 - 1 |
|
Милуол
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Биолог
|
|
0 - 0 |
|
Легион Динамо
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Туапсе
|
|
3 - 0 |
|
Дружба
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
АТШФ Ерланген
|
|
0 - 3 |
|
Амертал
|
|
ПАР2
Парагвай
|
17:00 |
Фулгенсио Йегрос
|
|
0 - 1 |
|
Спортиво Триниденсе
|
|
ПАР2
Парагвай
|
17:00 |
Рубио Ню
|
|
1 - 1 |
|
Ресистенция
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Фолкърк
|
|
2 - 1 |
|
Питърхед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Гебенбах
|
|
5 - 2 |
|
Ватан Спор Ашафенбург
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Лидшьопинг
|
|
2 - 0 |
|
ИФ Карлстад II
|
|
УКР
Украйна
|
17:00 |
Рух Виники
|
|
2 - 1 |
|
Верес Ривне
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Монтроуз
|
|
2 - 2 |
|
Клайд
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
17:00 |
Венершбори ФК
|
|
2 - 0 |
|
ИФК Шьовде
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Треф
|
|
5 - 0 |
|
Оркла
|
|
РУС
Русия
|
17:00 |
Зенит
|
|
3 - 2 |
|
Краснодар
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Баликлеър Комрадс
|
|
5 - 1 |
|
Балинамалард Юнайтед
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Дергвю
|
|
5 - 0 |
|
Институт
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Лафгал
|
|
3 - 0 |
|
Дъндела
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Нюри Сити АФК
|
|
3 - 0 |
|
Нокбреда
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
17:00 |
Куинс Юнивърсити
|
|
0 - 5 |
|
Х&У Уелдърс
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Кристъл Палас
|
|
3 - 1 |
|
Уотфорд
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
17:00 |
ТВЛ Електра
|
|
2 - 1 |
|
Брюк/Лейта
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:00 |
Чешке Будейовице
|
|
1 - 3 |
|
Баник Острава
|
|
ЛИТ
Литва
|
17:00 |
Хегелман Литауен
|
|
1 - 1 |
|
Дайнава
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Ранхайм II
|
|
1 - 5 |
|
Биосен
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Бонес Юнайтед
|
|
0 - 2 |
|
Селтик II
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
КаПа
|
|
2 - 3 |
|
МИПА
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Дарби Каунти
|
|
1 - 1 |
|
Хъдърсфийлд Таун
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Лутън Таун
|
|
3 - 0 |
|
Питърбъро Юнайтед
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Престън Норт Енд
|
|
1 - 4 |
|
Хъл Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Стоук Сити
|
|
3 - 2 |
|
Рединг
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Блекбърн Роувърс
|
|
2 - 1 |
|
Суонзи Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Кардиф Сити
|
|
1 - 1 |
|
Барнзли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Крю Александра
|
|
1 - 1 |
|
Челтнъм Таун
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Кеймбридж Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Оксфорд Юнайтед
|
|
АНГЧ
Англия
|
17:00 |
Бристол Сити
|
|
1 - 1 |
|
Блекпул
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Гросбардорф
|
|
2 - 0 |
|
ДЮК Бамберг
|
|
ЛИТ1
Литва
|
17:00 |
Миния
|
|
2 - 3 |
|
Атмосфера
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
Атлантис
|
|
0 - 1 |
|
МиПК
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Кам
|
|
0 - 1 |
|
Карлбург
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
ВДжС
|
|
2 - 0 |
|
ПИФ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Абтсвинд
|
|
3 - 3 |
|
Айнтрахт Бамберг
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Алоа Атлетик
|
|
3 - 1 |
|
Ийст Файв
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Дъмбартън
|
|
2 - 2 |
|
Еърдриониънс
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Еър Юнайтед
|
|
2 - 2 |
|
Арброут
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Хераклес
|
|
3 - 1 |
|
ПЕК Зволе
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Болтън Уондърърс
|
|
3 - 3 |
|
Милтън Кийнс Донс
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Джилингам
|
|
1 - 1 |
|
Линкълн Сити
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Уикъмб Уондърърс
|
|
2 - 1 |
|
Акрингтън Стенли
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Съндърланд
|
|
2 - 1 |
|
Уигън Атлетик
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Шрюсбъри Таун
|
|
0 - 1 |
|
Бъртън Албиън
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Родъръм Юнайтед
|
|
2 - 0 |
|
Плимът Аргайл
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Ипсуич Таун
|
|
2 - 2 |
|
Моркамб
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Стивънидж
|
|
1 - 0 |
|
Бароу
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Олдъм Атлетик
|
|
0 - 1 |
|
Нюпорт Каунти
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Транмиър Роувърс
|
|
1 - 0 |
|
Уолсол
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Карлайл Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Колчестър Юнайтед
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Ексетър Сити
|
|
0 - 0 |
|
Брадфорд Сити
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Форест Грийн Роувърс
|
|
2 - 1 |
|
Сътън Юнайтед
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Флийтууд Таун
|
|
0 - 1 |
|
Портсмут
|
|
АНГ1
Англия
|
17:00 |
Донкастър Роувърс
|
|
1 - 2 |
|
АФК Уимбълдън
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Скънторп Юнайтед
|
|
1 - 3 |
|
Суиндън Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Солфорд Сити
|
|
1 - 1 |
|
Лейтън Ориент
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Нортхямптън Таун
|
|
1 - 0 |
|
Порт Вейл
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Мансфийлд Таун
|
|
2 - 1 |
|
Бристол Роувърс
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Хартлипул Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Кроули Таун
|
|
АНГ2
Англия
|
17:00 |
Харогейт Таун
|
|
3 - 2 |
|
Рочдейл
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Формартин Юнайтед
|
|
3 - 0 |
|
Форт Уилям
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Джерв
|
|
2 - 0 |
|
Старт II
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Хамилтън Академикъл
|
|
0 - 1 |
|
Грийнок Мортън
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Уик Академи
|
|
2 - 2 |
|
Клачнакъдин
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Ротхес
|
|
2 - 2 |
|
Найрн Каунти
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Инверъри Локо Уъркс
|
|
2 - 1 |
|
Търиф Юнайтед
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Хънтли
|
|
2 - 1 |
|
Лосимаут
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Фрейзърбърг
|
|
6 - 2 |
|
Брора Рейнджърс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Форес Механикс
|
|
4 - 2 |
|
Стратспей Тисъл
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Девъронвейл
|
|
1 - 4 |
|
Брихин Сити
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Бъки Тистъл
|
|
10 - 0 |
|
Кейт
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Гретна 2008
|
|
2 - 2 |
|
Ийст Стърлингшър
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Фунефос/Вормсунд
|
|
0 - 1 |
|
Елверум
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
17:00 |
Ипиранга Ерешим
|
|
1 - 0 |
|
Мирасол
|
|
ПРС
Клубни
|
17:00 |
Саутхямптън
|
|
1 - 3 |
|
Атлетик Билбао
|
|
ИСЛ1
Исландия
|
17:00 |
Викингур Олафсвик
|
|
0 - 2 |
|
ИБВ
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Дънфърмлин Атлетик
|
|
0 - 3 |
|
Партик Тисъл
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:00 |
Злин
|
|
3 - 0 |
|
Теплице
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:00 |
Спарта Прага
|
|
2 - 0 |
|
Карвина
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Зелигенпортен
|
|
1 - 2 |
|
Санд
|
|
БРАБ
Бразилия
|
17:00 |
Бруске
|
|
1 - 2 |
|
Крузейро
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Котерн
|
|
1 - 1 |
|
1880 Васербург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Ян Регенсбург II
|
|
4 - 0 |
|
Швабен Аугсбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Ханкофен-Хайлинг
|
|
2 - 1 |
|
Халбергмоос-Голдах
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
17:00 |
Кирханшьоринг
|
|
1 - 1 |
|
Исманинг
|
|
ФИН
Финландия
|
17:00 |
КТП
|
|
0 - 1 |
|
ХЯК
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Единбург Юнивърсити
|
|
1 - 1 |
|
Гала Фейридийн Роувърс
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
СС Стролърс
|
|
7 - 1 |
|
Вали ъф Лейден
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
КПВ
|
|
1 - 0 |
|
МП
|
|
ФИН3
Финландия
|
17:00 |
ПККУ
|
|
3 - 1 |
|
НДЖС
|
|
ФИН1
Финландия
|
17:00 |
ТПС
|
|
2 - 1 |
|
ПК-35
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Твер
|
|
3 - 0 |
|
Ленинградец
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Нюбергсунд
|
|
2 - 2 |
|
Конгсвингер II
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Лилестрьом II
|
|
4 - 3 |
|
Брумундал
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Согндал II
|
|
0 - 7 |
|
Лисеклостер
|
|
ЧЕХ
Чехия
|
17:00 |
Храдец Кралове
|
|
1 - 1 |
|
Слован Либерец
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Динамо Санкт Петербург
|
|
2 - 0 |
|
Зенит II
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Опсал
|
|
0 - 0 |
|
Фольо
|
|
НОР3
Норвегия
|
17:00 |
Сола
|
|
1 - 1 |
|
Стаал Йорпеланд
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Странрар
|
|
0 - 3 |
|
Анан Атлетик
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Волга Уляновск
|
|
0 - 0 |
|
Амкар Перм
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Каледониън Брейвс
|
|
1 - 2 |
|
Бонириг Роуз
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Берик Рейнджърс
|
|
1 - 0 |
|
Далбийти Стар
|
|
ШОТФЛ
Шотландия
|
17:00 |
Спартанс
|
|
2 - 0 |
|
Броомхил
|
|
РУС3
Русия
|
17:00 |
Красава Одинцово
|
|
2 - 0 |
|
Балтика БФУ
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Куин ъф дъ Саут
|
|
0 - 1 |
|
Килмарнък
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
17:00 |
Инвърнес КТ
|
|
1 - 0 |
|
Рейт Роувърс
|
|
ШОТ2
Шотландия
|
17:00 |
Куинс Парк
|
|
2 - 0 |
|
Коув Рейнджърс
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Албиън Роувърс
|
|
2 - 2 |
|
Стенхаусмюър
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Каудънбийт
|
|
3 - 1 |
|
Елгин Сити
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Форфар Атлетик
|
|
2 - 0 |
|
Единбург
|
|
ШОТ3
Шотландия
|
17:00 |
Стърлинг Албиън
|
|
1 - 3 |
|
Келти Хартс
|
|
БEЛ
Белгия
|
17:15 |
Беерсхот
|
|
0 - 3 |
|
Юнион Сен Жилоаз
|
|
РУС
Русия
|
17:30 |
Арсенал Тула
|
|
2 - 1 |
|
Криля Советов
|
|
ПРС
Клубни
|
17:30 |
РКК Валвейк
|
|
4 - 2 |
|
Ломел Юнайтед
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
17:30 |
Де Граафшап
|
|
0 - 3 |
|
Рода ЮК
|
|
РУС3
Русия
|
17:30 |
Динамо Махачкала
|
|
1 - 1 |
|
Кубан Павловская
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:00 |
ВИФК
|
|
0 - 3 |
|
Йиваскюла
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Хумене
|
|
3 - 1 |
|
Шаморин
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:00 |
Пипинсрайд
|
|
1 - 2 |
|
Меминген
|
|
ФРА
Франция
|
18:00 |
Олимпик Лион
|
|
1 - 1 |
|
Брест
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:00 |
Бухбах
|
|
1 - 1 |
|
Аубщадт
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:00 |
Рейн/Лех
|
|
2 - 2 |
|
Гройтер Фюрт II
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Дукла Банска Бистрица
|
|
2 - 3 |
|
Подбрезова
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Наместово
|
|
0 - 0 |
|
Скалица
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Лех Познан II
|
|
4 - 1 |
|
Висла Пулави
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Сатурн Раменское
|
|
2 - 1 |
|
Пересвет Подолск
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:00 |
Металург Бекабад
|
|
0 - 1 |
|
Сурхан Термез
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:00 |
Локомотив Ташкент
|
|
1 - 1 |
|
АГМК
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:00 |
Вернаму
|
|
1 - 1 |
|
АФК Ескилстуна
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:00 |
Андижон
|
|
1 - 1 |
|
Къзълкум
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Вакер Инсбрук II
|
|
3 - 1 |
|
Вьоргл
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:00 |
Шварц-Вайс Брегенц
|
|
2 - 4 |
|
Волфурт
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Белхатов
|
|
3 - 2 |
|
Жнич Пръжков
|
|
ГЕР4
Германия
|
18:00 |
Шалдинг-Хайнинг
|
|
1 - 3 |
|
Айхщет
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
18:00 |
Гуте
|
|
1 - 3 |
|
Гамла Упсала
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Партизан Бардейов
|
|
1 - 4 |
|
Комарно
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Шинник
|
|
3 - 0 |
|
Динамо Москва II
|
|
ШВЕЦС
Швеция
|
18:00 |
Фалкенбери
|
|
1 - 1 |
|
ГИФ Сундсвал
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Погон Гроджиск Мазовски
|
|
1 - 3 |
|
Стал Ржешов
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Знамя Труда
|
|
2 - 2 |
|
Муром
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Сокол Саратов
|
|
3 - 1 |
|
Авангард Курск
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Динамо Ставропол
|
|
1 - 1 |
|
Чайка
|
|
РУС3
Русия
|
18:00 |
Салют-Белгород
|
|
0 - 2 |
|
Динамо Брянск
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Леотар
|
|
0 - 2 |
|
Тузла Сити
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Опава
|
|
1 - 0 |
|
Вишков
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Славой Требишов
|
|
1 - 1 |
|
Дубница
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Лишен
|
|
0 - 0 |
|
Усти над Лабем
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
18:00 |
Простеев
|
|
2 - 0 |
|
Збройовка Бърно
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
18:00 |
Гунделфинген
|
|
3 - 2 |
|
Тюркспор Аугсбург
|
|
НОР3
Норвегия
|
18:00 |
Будьо/Глимт II
|
|
1 - 0 |
|
Сконлан
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Аустрия Клагенфурт
|
|
4 - 3 |
|
Хартберг
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Щурм Грац
|
|
3 - 1 |
|
Райндорф Алтах
|
|
АВС
Австрия
|
18:00 |
Рийд
|
|
2 - 1 |
|
Адмира
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
18:30 |
Жарково
|
|
3 - 0 |
|
Железничар Панчево
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:30 |
Декани
|
|
1 - 2 |
|
НШ Драва
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:30 |
Рогашка
|
|
1 - 0 |
|
Рудар Велене
|
|
УКРП
Украйна
|
18:30 |
Прикарпатия
|
|
1 - 4 |
|
Металист Харков
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
18:30 |
Адмира II
|
|
3 - 1 |
|
Мауерверк
|
|
РУМ
Румъния
|
18:30 |
Академика Клинчени
|
|
1 - 2 |
|
У Крайова 1948
|
|
БЛР1
Беларус
|
18:30 |
Крумкачи
|
|
1 - 0 |
|
Нафтан
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
18:30 |
Йоребру
|
|
2 - 2 |
|
Мелбю
|
|
ШВЕЦ
Швеция
|
18:30 |
Халмстад
|
|
0 - 0 |
|
Малмьо ФФ
|
|
СЛВН2
Словения
|
18:30 |
Белтинци
|
|
0 - 0 |
|
Приморие
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
18:30 |
Инджия
|
|
3 - 0 |
|
Кабел Нови Сад
|
|
ПОЛ
Полша
|
18:30 |
Гурник Забже
|
|
1 - 0 |
|
Стал Мелец
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
ТПВ
|
|
0 - 2 |
|
СалПа
|
|
УКРП
Украйна
|
18:30 |
Агробизнес Волочиск
|
|
2 - 0 |
|
Краматорск
|
|
УНГ
Унгария
|
18:45 |
Мезьокьовешд-Жори
|
|
3 - 2 |
|
Залаегерсег
|
|
БЪЛ
България
|
18:45 |
Ботев Пловдив
|
|
1 - 0 |
|
Славия
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Леобендорф
|
|
1 - 1 |
|
Винер СК
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Адмира Дорнбирн
|
|
4 - 3 |
|
Рьотис
|
|
ШВЦ1
Швейцария
|
19:00 |
Вил
|
|
3 - 0 |
|
Ивердон Спорт
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
19:00 |
Сион
|
|
1 - 0 |
|
Йънг Бойс
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:00 |
Кухл
|
|
3 - 2 |
|
Аустрия Залцбург
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Черноморец Новоросийск
|
|
1 - 1 |
|
Спартак Налчик
|
|
ПРС
Клубни
|
19:00 |
Сасуоло
|
|
3 - 1 |
|
Виченца
|
|
СЛВК
Словакия
|
19:00 |
Земплин Михаловце
|
|
1 - 2 |
|
Тренчин
|
|
ГРУ
Грузия
|
19:00 |
Локомотиви Тбилиси
|
|
1 - 0 |
|
Шукура
|
|
ПОЛ2
Полша
|
19:00 |
Калиш
|
|
1 - 0 |
|
Вигри Сувалки
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Гурник Полковице
|
|
0 - 2 |
|
Сандеця Нови Сонч
|
|
ЛИТ
Литва
|
19:00 |
Судува
|
|
3 - 0 |
|
Паневежис
|
|
РУС3
Русия
|
19:00 |
Ротор Волгоград II
|
|
1 - 1 |
|
Алания Владикавказ II
|
|
ЕСТ
Естония
|
19:00 |
Пайде
|
|
3 - 1 |
|
Тулевик
|
|
ЕСТЕА
Естония
|
19:00 |
Талина Калев
|
|
1 - 1 |
|
Флора II
|
|
ПРС
Клубни
|
19:00 |
Удинезе
|
|
1 - 0 |
|
Емполи
|
|
АРМЕ
Армения
|
19:00 |
Урарту
|
|
4 - 1 |
|
Севан
|
|
ФАКШ
Англия
|
19:15 |
Лестър Сити
|
|
1 - 0 |
|
Манчестър Сити
|
|
УКР
Украйна
|
19:30 |
Днипро-1
|
|
2 - 1 |
|
Мариупол
|
|
ПРС
Клубни
|
19:30 |
Хееренвеен
|
|
1 - 1 |
|
Лече
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
19:30 |
Копияпо
|
|
1 - 1 |
|
Барнечея
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
19:30 |
Имст
|
|
3 - 2 |
|
ШФ Инсбрук
|
|
ЧИЛИБ
Чили
|
19:30 |
Депортес Икике
|
|
2 - 2 |
|
Депортес Темуко
|
|
АРЖ
Аржентина
|
19:30 |
Банфийлд
|
|
0 - 1 |
|
Талерес де Кордоба
|
|
СЛВН2
Словения
|
19:30 |
Горица Нова Горица
|
|
3 - 2 |
|
Билье
|
|
ПРС
Клубни
|
19:30 |
Брентфорд
|
|
2 - 1 |
|
Валенсия
|
|
БEЛ
Белгия
|
19:30 |
Синт Тройден
|
|
1 - 3 |
|
Зьолте Варегем
|
|
УКР
Украйна
|
19:30 |
Шахтьор Донецк
|
|
1 - 2 |
|
Олександрия
|
|
БEЛ
Белгия
|
19:30 |
Мехелен
|
|
1 - 3 |
|
АШ Ойпен
|
|
АНГ1
Англия
|
19:30 |
Чарлтън Атлетик
|
|
0 - 0 |
|
Шефилд Уензди
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
19:30 |
Санта Лучия Коцумалгуапа
|
|
1 - 1 |
|
Мюнисипал
|
|
ГЕРК
Германия
|
19:30 |
Магдебург
|
|
2 - 3 |
|
Санкт Паули
|
|
ГЕРК
Германия
|
19:30 |
Улм
|
|
0 - 1 |
|
Нюрнберг
|
|
ГЕРК
Германия
|
19:30 |
Бабелсберг
|
|
2 - 2 |
|
Гройтер Фюрт
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
19:55 |
Младост Лучани
|
|
1 - 2 |
|
Спартак Суботица
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
19:55 |
Славен Копривница
|
|
1 - 1 |
|
Шибеник
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Валансиен
|
|
0 - 3 |
|
Ним
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
По
|
|
0 - 1 |
|
Тулуза
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Льо Авър
|
|
1 - 2 |
|
Париж
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Дижон
|
|
1 - 1 |
|
Роде
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Амиен СК
|
|
1 - 3 |
|
Кевийи Руан
|
|
МОЛД
Молдова
|
20:00 |
Шериф
|
|
7 - 1 |
|
Динамо-Ауто
|
|
РУС
Русия
|
20:00 |
Спартак Москва
|
|
1 - 2 |
|
Нижни Новгород
|
|
ПРС
Клубни
|
20:00 |
Сампдория
|
|
1 - 0 |
|
Верона
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Гренобъл Фут 38
|
|
0 - 0 |
|
Гингам
|
|
ЕГИП
Египет
|
20:00 |
Замалек
|
|
3 - 0 |
|
Газъл Ел Махала
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Оксер
|
|
0 - 0 |
|
Аячо
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:00 |
Порто II
|
|
2 - 2 |
|
Трофенсе
|
|
ПОР
Португалия
|
20:00 |
Морейренсе
|
|
1 - 2 |
|
Бенфика
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
20:00 |
Слобода Тузла
|
|
0 - 0 |
|
Широки брег
|
|
ПРС
Клубни
|
20:00 |
Фиорентина
|
|
0 - 0 |
|
Еспаньол
|
|
ПРС
Клубни
|
20:00 |
Леганес
|
|
1 - 1 |
|
Райо Валекано
|
|
МОЛД
Молдова
|
20:00 |
КСФ Белци
|
|
2 - 4 |
|
Петрокуб
|
|
ФРА2
Франция
|
20:00 |
Дюнкерк
|
|
1 - 2 |
|
Ниор
|
|
ИТАК
Италия
|
20:05 |
Комо
|
|
2 - 2 |
|
Катандзаро
|
|
ЛЮКС
Люксембург
|
20:30 |
Расинг Юнион
|
|
0 - 3 |
|
Суифт Есперанж
|
|
ПРС
Клубни
|
20:30 |
Твенте
|
|
0 - 1 |
|
Лацио
|
|
ПОЛ2
Полша
|
20:45 |
Олимпия Елблаг
|
|
1 - 0 |
|
Хутник Краков
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:00 |
УАИ Уркуиза
|
|
0 - 2 |
|
Кануелас
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:00 |
Комуникасьонес Буенос Айрес
|
|
1 - 0 |
|
Акасусо
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Марсилио Диас
|
|
1 - 1 |
|
Ювентус СК
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Санто Андре
|
|
2 - 1 |
|
Интер де Лимейра
|
|
ЯМК
Ямайка
|
21:00 |
Харбър Вю
|
|
1 - 3 |
|
Тиволи Гардънс
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
21:00 |
Томбенсе
|
|
3 - 0 |
|
Жакуйпензе
|
|
ПРС
Клубни
|
21:00 |
Хетафе
|
|
2 - 0 |
|
Брайтън & Хоув Албиън
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:00 |
Химнасия Хухуй
|
|
1 - 1 |
|
Клуб Атлетико Гюемес
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:00 |
Генерал Ламадрид
|
|
1 - 1 |
|
Архентино Мерло
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
21:00 |
Мачва Шабац
|
|
1 - 0 |
|
Будучност Добановци
|
|
ХОЛСК
Нидерландия
|
21:00 |
Аякс
|
|
0 - 4 |
|
ПСВ
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:00 |
Феро Карил Оесте ГП
|
|
0 - 1 |
|
Сол де Майо
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:00 |
Бока Унидос
|
|
2 - 3 |
|
Сентрал Норте
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Ривър Плейт Монтевидео
|
|
3 - 3 |
|
Сити Торке
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:00 |
Викториано Аренас
|
|
3 - 0 |
|
Леандро Никефоро Алем
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:00 |
Ел Порвенир
|
|
1 - 1 |
|
Спортиво Италиано
|
|
АРЖЦ
Аржентина
|
21:00 |
Депортиво Еспаньол
|
|
0 - 0 |
|
Сан Мартин Бурзако
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Муриси
|
|
2 - 2 |
|
Итабаяна
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
21:00 |
Рад Белград
|
|
0 - 0 |
|
Раднички Сремска Митровица
|
|
БЪЛ
България
|
21:00 |
Берое
|
|
0 - 2 |
|
Черно море
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:00 |
Браун де Адрог
|
|
1 - 0 |
|
Сан Мартин Сан Хуан
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Гама
|
|
0 - 1 |
|
Бразилензе
|
|
ЧГ
Черна гора
|
21:00 |
Искра Даниловград
|
|
2 - 1 |
|
Будучност Подгорица
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Жойнвили
|
|
3 - 0 |
|
Рио Бранко СК
|
|
АВС1
Австрия
|
21:00 |
Вакер Инсбрук
|
|
0 - 0 |
|
Лафнитц
|
|
ПРС
Клубни
|
21:00 |
Виляреал
|
|
2 - 2 |
|
Лийдс Юнайтед
|
|
ЧГ
Черна гора
|
21:00 |
Петровац
|
|
2 - 2 |
|
Зета
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:00 |
Тристан Суарес
|
|
2 - 0 |
|
Депортиво Морон
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:00 |
Килмес
|
|
0 - 0 |
|
Естудиантес Рио Куарто
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:00 |
Атлетико Сеаренсе
|
|
0 - 2 |
|
Америка РН
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:00 |
Коб Рамблърс
|
|
0 - 0 |
|
Атлон Таун
|
|
ЧГ
Черна гора
|
21:00 |
Дечич
|
|
3 - 0 |
|
Рудар Плевля
|
|
УНГ
Унгария
|
21:00 |
МТК
|
|
1 - 0 |
|
Хонвед
|
|
ПЕРУ
Перу
|
21:15 |
Депортиво Бинасионал
|
|
1 - 0 |
|
УТК Кахамарка
|
|
СЛВН
Словения
|
21:15 |
Радомлье
|
|
1 - 2 |
|
Марибор
|
|
ПОЛ1
Полша
|
21:30 |
Арка Гдиня
|
|
0 - 2 |
|
Хробри Глогов
|
|
РУМ
Румъния
|
21:30 |
Арджеш
|
|
0 - 1 |
|
Рапид Букурещ
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:30 |
Химнасия и Тиро
|
|
2 - 0 |
|
Унион Сунчалес
|
|
ПОР2
Португалия
|
21:30 |
Фейренсе
|
|
1 - 2 |
|
Спортинг Ковиля
|
|
ШВЦР
Швейцария
|
21:30 |
Грасхопър
|
|
3 - 1 |
|
Лозана Спорт
|
|
ЧГ
Черна гора
|
21:30 |
Морнар
|
|
3 - 1 |
|
Подгорица
|
|
ПРС
Клубни
|
21:30 |
Майорка
|
|
1 - 0 |
|
Каляри
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:30 |
Депортиво Арменио
|
|
0 - 0 |
|
Сакачиспас
|
|
БРАД
Бразилия
|
21:30 |
Палмас
|
|
2 - 1 |
|
Токантинополис
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Гилермо Браун
|
|
1 - 1 |
|
Вила Далмине
|
|
АРТФА
Аржентина
|
21:30 |
Вила Сан Карлос
|
|
3 - 1 |
|
ХХ Уркуиза
|
|
ПАР2
Парагвай
|
21:45 |
Гуарани де Тринидад
|
|
1 - 0 |
|
Генерал Диас
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Слиго Роувърс
|
|
0 - 1 |
|
Фин Харпс
|
|
ГЕРК
Германия
|
21:45 |
Веен Висбаден
|
|
0 - 3 |
|
Борусия Дортмунд
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:45 |
Кортрейк
|
|
1 - 2 |
|
Генк
|
|
АРЖ
Аржентина
|
21:45 |
Унион Санта Фе
|
|
4 - 0 |
|
Сан Лоренцо
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
22:00 |
Зрински
|
|
3 - 0 |
|
Железничар
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Униао Рондонополис
|
|
0 - 1 |
|
Нова Мутум ЕК
|
|
ПРС
Клубни
|
22:00 |
Елче
|
|
1 - 2 |
|
Леванте
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Уберландия
|
|
0 - 0 |
|
Боа
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
22:00 |
Металац ГМ
|
|
3 - 0 |
|
РФК Нови Сад
|
|
БОЛ
Боливия
|
22:00 |
Реал Санта Крус
|
|
0 - 0 |
|
Ориенте Петролеро
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
22:00 |
Горица Загреб
|
|
1 - 3 |
|
Хайдук Сплит
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
22:00 |
Тигрес Сипакира
|
|
1 - 2 |
|
Орсомарсо
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
4 юли
|
|
0 - 2 |
|
Гуарани де Собрал
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Сао Бенто
|
|
2 - 3 |
|
Португеса де Деспортос
|
|
ГВАТ
Гватемала
|
22:00 |
Ахуапа
|
|
0 - 0 |
|
Малакатеко
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Калденсе
|
|
0 - 0 |
|
КА Патросиненсе
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Императриц
|
|
0 - 1 |
|
Мото Клуб МА
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Еспортиво
|
|
2 - 2 |
|
Каскавел
|
|
ЧИЛИ
Чили
|
22:00 |
О'Хигинс
|
|
1 - 3 |
|
Универсидад де Чили
|
|
ФРА
Франция
|
22:00 |
Троа
|
|
1 - 2 |
|
ПСЖ
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Шефилд Юнайтед
|
|
0 - 1 |
|
Бирмингам Сити
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:00 |
Гоянезия
|
|
0 - 1 |
|
Ярагуа ЕК
|
|
ЕГИП
Египет
|
22:00 |
Ал Ахли Кайро
|
|
4 - 0 |
|
Керамика Клеопатра
|
|
ПОР
Португалия
|
22:30 |
Маритимо
|
|
0 - 2 |
|
Спортинг Брага
|
|
БРАД
Бразилия
|
22:30 |
Порто Велхо
|
|
0 - 2 |
|
Апаресиденсе
|
|
БРАБ
Бразилия
|
22:30 |
Наутико
|
|
0 - 4 |
|
Конфиянса
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Новоризонтино
|
|
0 - 0 |
|
Итуано
|
|
ЕКВ
Еквадор
|
23:00 |
Мушук Руна
|
|
0 - 2 |
|
Индепендиенте Вале
|
|
КРПД
Коста Рика
|
23:00 |
Гуанакастека
|
|
0 - 1 |
|
Гуадалупе
|
|
БРАЦ
Бразилия
|
23:00 |
Флореста
|
|
0 - 2 |
|
Санта Крус
|
|
ПРС
Клубни
|
23:00 |
Реал Бетис
|
|
5 - 2 |
|
Рома
|
|
КОЛА
Колумбия
|
23:00 |
Америка де Кали
|
|
1 - 0 |
|
Онсе Калдас
|
|
УРУ2
Уругвай
|
23:15 |
Расинг Монтевидео
|
|
2 - 0 |
|
Вила Тереса
|
|
ЯМК
Ямайка
|
23:30 |
Хъмбъл Лайънс
|
|
0 - 1 |
|
Молинес Юнайтед
|
|
ПЕРУ
Перу
|
23:30 |
Сесар Вайехо
|
|
0 - 1 |
|
Карлос Манучи
|
|