Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ВЕН 00:00
ЮСВ ЮСВ 0 - 1 Сулия Сулия
ГВАТ 00:00
Мюнисипал Мюнисипал 1 - 0 Изтапа Изтапа
ГВАТ 00:00
Гуастатоя Гуастатоя 1 - 0 Ксинабахул Ксинабахул
БРА 00:00
Форталеза Форталеза 3 - 0 Интернасионал Интернасионал
МЕК 00:00
Атлетико Сан Луис Атлетико Сан Луис 1 - 2 Некакса Некакса
БОЛ 00:15
Дъ Стронгест Дъ Стронгест 3 - 2 Университарио де Винто Университарио де Винто
ЕКВ 00:30
Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито 0 - 2 Депортиво Куенка Депортиво Куенка
УРУГВ 00:30
Дефенсор Спортинг Дефенсор Спортинг 2 - 3 Пенярол Пенярол
КРЛА 01:00
Мюнисипал Гарабито Мюнисипал Гарабито 2 - 3 Кепос Камбуте Кепос Камбуте
БРАД 01:00
Рио Бранко Рио Бранко 0 - 0 АСА АСА
БРАЦ 01:00
Мирасол Мирасол 1 - 2 Витория Витория
БРА 01:00
Атлетико Минейро Атлетико Минейро 2 - 3 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе
ЧИЛИ 01:15
Коло Коло Коло Коло 1 - 0 Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста
ПАР 01:30
Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион 2 - 0 Спортиво Амелияно Спортиво Амелияно
АРЖ 02:00
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс 0 - 0 Колон Колон
ЖНБА 02:00
Минесота Линкс Минесота Линкс 81 - 71 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
АРЖБ 02:00
Белграно Белграно 1 - 3 Митре Сантяго д. Естеро Митре Сантяго д. Естеро
ХОНД 02:00
Реал Еспаня Реал Еспаня 1 - 1 Мотагуа Мотагуа
БРАЦ 02:00
Волта Редонда Волта Редонда 2 - 1 Феровиарио Феровиарио
МЕК 02:05
Пачука Пачука 2 - 0 Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ
КОЛА 02:10
Хуниор Хуниор 1 - 2 Онсе Калдас Онсе Калдас
ВЕН 02:30
Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида 1 - 1 Португеса ФК Португеса ФК
УРУ2 02:30
Суд Америка Суд Америка 1 - 0 Уругвай Монтевидео Уругвай Монтевидео
БОЛ 02:30
Аурора Аурора 1 - 1 Университарио де Сукре Университарио де Сукре
ЕКВ 03:00
Барселона СК Барселона СК 4 - 1 Мушук Руна Мушук Руна
КРПД 03:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 0 - 1 Гуанакастека Гуанакастека
ОФКШЛ 03:00
Рева Рева 0 - 3 Оклънд Сити Оклънд Сити
ЧИЛИ 03:45
Нубленсе Нубленсе 2 - 1 Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо
МЕК 04:05
Америка Америка 2 - 1 Хуарес Хуарес
КОЛА 04:15
Депортиво Перейра Депортиво Перейра 0 - 1 Индепендиенте Санта Фе Индепендиенте Санта Фе
МЕК2 05:00
Леонес Негрос УдеГ Леонес Негрос УдеГ 4 - 0 Венадос Венадос
ОФКШЛ 06:00
Никао Никао 0 - 1 Хиенгене Спорт Хиенгене Спорт
КИТ1 10:30
Шанхай Джиадинг Хуйлонг Шанхай Джиадинг Хуйлонг 0 - 0 Суджоу Донгу Суджоу Донгу
МАЛВ 11:45
Келантан Юнайтед Келантан Юнайтед 2 - 3 Теренгану II Теренгану II
ЮКОР2 13:00
Кьоннам Кьоннам 2 - 3 Анянг Анянг
ЮКОР2 13:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 1 - 1 Бучеон 1995 Бучеон 1995
КИТ1 14:30
Зибо Куджу Зибо Куджу 1 - 1 Кингдао Манатий Кингдао Манатий
АЗР 16:00
Туран Туран 0 - 2 Габала Габала
АРМЕ 16:30
Ширак Ширак 0 - 2 Урарту Урарту
РУС3 17:00
Алания Владикавказ II Алания Владикавказ II 0 - 1 Есентуки Есентуки
АРЖ 17:00
Сентрал Кордоба СДЕ Сентрал Кордоба СДЕ 1 - 0 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
НОР3 17:30
Флоя Флоя 2 - 1 Стрьомгодсет II Стрьомгодсет II
ЕСТЕА 18:00
Пайде II Пайде II 1 - 2 Флора II Флора II
БЪЛБ 18:00
Ботев Пловдив II Ботев Пловдив II 1 - 1 Миньор Перник Миньор Перник
РУС1 18:00
Нефтехимик Нефтехимик 2 - 2 Рубин Казан Рубин Казан
ЛАТ 18:00
Спартакс Юрмала Спартакс Юрмала 2 - 1 БФЦ Даугавпилс БФЦ Даугавпилс
ФИН 18:00
Лахти Лахти 0 - 0 ХИФК ХИФК
НОР3 18:00
Фрам Ларвик Фрам Ларвик 2 - 0 Сарпсборг 08 II Сарпсборг 08 II
РУМ 18:00
Херманщат Херманщат 2 - 1 Волунтари Волунтари
БЪЛ 18:30
Септември София Септември София 0 - 3 Локомотив София Локомотив София
ФИН3 18:30
Клуби-04 Клуби-04 1 - 1 Тампере Юнайтед Тампере Юнайтед
ФИН3 18:30
Хонка Академия Хонка Академия 1 - 2 ГрИФК ГрИФК
СЪРБ1 18:30
РФК Нови Сад РФК Нови Сад 0 - 1 Железничар Панчево Железничар Панчево
ИТАК 18:45
Дженоа Дженоа 3 - 2 Беневенто Беневенто
НОР3 19:00
Стриндхайм Стриндхайм 2 - 2 Розенборг II Розенборг II
ИТАК 19:00
Модена Модена 3 - 2 Сасуоло Сасуоло
НОР1 19:00
Гроруд Гроруд 1 - 2 Конгсвингер Конгсвингер
НОР1 19:00
Ранхайм Ранхайм 2 - 1 Мьондален Мьондален
НОР1 19:00
Саннес Улф Саннес Улф 0 - 0 Шайд Шайд
НОР1 19:00
Старт Старт 6 - 0 Брюне Брюне
НОР1 19:00
Осане Осане 4 - 3 Фредрикстад Фредрикстад
ПОЛ1 19:00
Стал Ржешов Стал Ржешов 2 - 3 Рух Хожов Рух Хожов
ТУР 19:15
Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 4 - 0 Касъмпаша Касъмпаша
ЧИЛИБ 19:30
Барнечея Барнечея 2 - 0 Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус
ЕГИП 19:30
Керамика Клеопатра Керамика Клеопатра 0 - 0 ЕНППИ ЕНППИ
ЕГИП 19:30
Ел Геиш Ел Геиш 1 - 1 Ел Шаркия Дохан Ел Шаркия Дохан
СЪРБ 20:00
Явор Иваница Явор Иваница 2 - 1 Младост Нови Сад Младост Нови Сад
ПОЛ 20:00
Висла Плок Висла Плок 4 - 1 Медж Легница Медж Легница
ДАН 20:00
Силкеборг Силкеборг 3 - 1 Олборг Олборг
ПОР2 20:00
Пенафиел Пенафиел 0 - 0 Лейшоеш Лейшоеш
НОР2 20:00
Аскер Аскер 1 - 4 Волеренга II Волеренга II
ШВЕЦС 20:00
АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна 0 - 2 Йоншьопингс Сьодра Йоншьопингс Сьодра
ШВЕЦС 20:00
Йоребру Йоребру 0 - 1 Йоргрите Йоргрите
ШВЕЦС 20:00
Вестерос СК Вестерос СК 0 - 1 Бромапойкарна Бромапойкарна
РУС1 20:00
Балтика Балтика 1 - 0 Арсенал Тула Арсенал Тула
ДАНК 20:00
Кулпа Кулпа 2 - 0 Марибо Марибо
ШВЕЦ 20:00
Хекен Хекен 5 - 0 Хелзингборг Хелзингборг
ШВЕЦ 20:00
Варберг Варберг 0 - 4 ИФК Гьотеборг ИФК Гьотеборг
ЛЮКС 20:30
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 5 - 0 Жьонес Еш Жьонес Еш
БЪЛ 20:45
Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 1 - 0 Арда Арда
ПРС 21:00
Албасете Албасете 1 - 0 Хетафе Хетафе
ВЛ2ДЕ 21:00
Лестър Сити (21) Лестър Сити (21) 2 - 2 Тотнъм Хотспър (21) Тотнъм Хотспър (21)
ВЛ2ДЕ 21:00
Уулвърхямптън Уондърърс (21) Уулвърхямптън Уондърърс (21) 1 - 7 Челси (21) Челси (21)
АРЖБ 21:00
Химнасия Хухуй Химнасия Хухуй 3 - 1 Килмес Килмес
ВЛ2ДЕ 21:00
Кристъл Палас (21) Кристъл Палас (21) 3 - 2 Брайтън & Хоув Албиън (21) Брайтън & Хоув Албиън (21)
ХОЛ1 21:00
АЗ II АЗ II 3 - 1 МВВ МВВ
РУМ 21:00
Ботошани Ботошани 1 - 1 ФКВ Фарул Констанца ФКВ Фарул Констанца
ХОЛ1 21:00
Аякс II Аякс II 1 - 1 Телстар Телстар
УРУГВ 21:00
Албиън Монтевидео Албиън Монтевидео 1 - 1 Ливърпул Монтевидео Ливърпул Монтевидео
УНГ2 21:15
Дьошгьор Дьошгьор 1 - 2 Шорокшар СК Шорокшар СК
СЛВН 21:15
Горица Нова Горица Горица Нова Горица 1 - 2 Копер Копер
АРТФА 21:30
Док Суд Док Суд 0 - 1 Дефенсорес Унидос Дефенсорес Унидос
АРЖЦ 21:30
Луян Луян 0 - 1 Мидланд Мидланд
АРТФА 21:30
Лос Андес Лос Андес 4 - 1 Архентино Килмес Архентино Килмес
АРЖЦ 21:30
Генерал Ламадрид Генерал Ламадрид 2 - 1 Ел Порвенир Ел Порвенир
ПАР2 21:30
Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо 1 - 1 Мартин Ледесма Мартин Ледесма
АРЖБ 21:30
Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан 3 - 2 Браун де  Адрог Браун де Адрог
ФРА2 21:45
Каен Каен 1 - 0 Метц Метц
ТУР 21:45
Анкарагюджю Анкарагюджю 0 - 0 Коняспор Коняспор
ТУР 21:45
Фенербахче Фенербахче 3 - 3 Юмранийеспор Юмранийеспор
АНГЧ 22:00
Уест Бромич Албиън Уест Бромич Албиън 1 - 1 Уотфорд Уотфорд
ИТАК 22:00
Кремонезе Кремонезе 3 - 2 Тернана Тернана
СЪРБ1 22:00
ГФК Слобода Ужице ГФК Слобода Ужице 2 - 1 Мачва Шабац Мачва Шабац
ПОР 22:15
Жил Висенте Жил Висенте 1 - 0 Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра
ИСЛ 22:15
ИА ИА 1 - 2 Валур Валур
ИСЛ 22:15
Лейкнир Рейкявик Лейкнир Рейкявик 1 - 2 Кефлавик Кефлавик
ИТАК 22:15
Болоня Болоня 1 - 0 Козенца Козенца
КОЛБ 23:00
Бока Хуниорс де Кали Бока Хуниорс де Кали 2 - 0 Валедупар Валедупар
КОЛБ 23:00
Реал Сантандер Реал Сантандер 2 - 0 Богота Богота
КОЛБ 23:00
Янерос Янерос 1 - 0 Атлетико ФК Атлетико ФК
АРЖБ 23:10
Клуб Атлетико Гюемес Клуб Атлетико Гюемес 1 - 1 Институто Институто