Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
ЧИЛИ 00:30
Уачипато Уачипато 3 - 4 Унион Ла Калера Унион Ла Калера
КОЛБ 01:00
Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира 2 - 0 Депортес Киндио Депортес Киндио
АРЖ 02:00
Тигре Тигре 3 - 1 Росарио Сентрал Росарио Сентрал
БРА 02:00
Коритиба Коритиба 1 - 2 Сантос Сантос
БРАЦ 02:00
Ботафого ПБ Ботафого ПБ 1 - 1 Фигейренсе Фигейренсе
ПАР2 02:30
Индепендиенте ФБК Индепендиенте ФБК 0 - 1 Спортиво Лукеньо Спортиво Лукеньо
ЖНБА 03:00
Далас Уингс Далас Уингс 86 - 77 Ню Йорк Либърти Ню Йорк Либърти
ЕКВ 03:00
Гуаласео Гуаласео 1 - 0 9 октомври 9 октомври
АРЖБ 03:10
Атланта Атланта 1 - 1 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс
КОЛБ 03:15
Баранкила Баранкила 3 - 1 Леонес Леонес
ЧИЛИБ 03:30
Депортес Икике Депортес Икике 3 - 1 Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг
ЧИЛИБ 03:30
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 0 - 0 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
КИТ1 11:00
Съчуан Джиуниу Съчуан Джиуниу 1 - 0 Гуанси Пингуо Халиао Гуанси Пингуо Халиао
КИТ1 11:00
Нандзин Сити Нандзин Сити 2 - 0 Пекин СУ Пекин СУ
КИТ1 11:00
Хъбей Кунгфу Хъбей Кунгфу 2 - 1 Дзянси Бейдамен Дзянси Бейдамен
АВНПЛ 12:30
Ийстърн Събърбс СК Ийстърн Събърбс СК 3 - 1 Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед
АФК 14:00
ПСМ ПСМ 2 - 1 Кедах Кедах
КИТ1 14:30
Хъйлундзян Айс Сити Хъйлундзян Айс Сити 3 - 1 Пекин Технолъджи Пекин Технолъджи
МАЛВ 15:15
Кучинг ФА Кучинг ФА 0 - 0 Джохор Дарул Такзим II Джохор Дарул Такзим II
МАЛС 15:15
Сабах Сабах 1 - 0 Саравак Юнайтед Саравак Юнайтед
МАЛС 16:00
Петалинг Джая Сити Петалинг Джая Сити 0 - 3 Сри Паханг Сри Паханг
МАЛС 16:00
Негери Семблиян Негери Семблиян 3 - 2 Пулау Пинанг Пулау Пинанг
МАЛВ 16:00
ПДРМ ПДРМ 1 - 0 Селангор II Селангор II
ЮАР 16:00
Ричардс Бей Ричардс Бей 0 - 0 Марумо Галантс Марумо Галантс
АРМ1 16:30
Сюник Сюник 2 - 0 Ширак II Ширак II
АРМ1 16:45
Арарат-Армения II Арарат-Армения II 3 - 1 Алашкерт II Алашкерт II
АРМ1 16:45
Мика Ереван Мика Ереван 3 - 1 Лернаин Арцах II Лернаин Арцах II
ПРС 17:15
Унион Берлин Унион Берлин 1 - 1 Хановер 96 Хановер 96
КАТ 17:30
Ум Салал Ум Салал 1 - 1 Ал Сад Ал Сад
ЮАР 18:00
Суолоус Суолоус 3 - 2 Кейптаун Сити Кейптаун Сити
НОР3 18:00
Старт II Старт II 1 - 2 Фредрикстад II Фредрикстад II
БЪЛБ 18:00
Созопол Созопол 2 - 1 Дунав Дунав
ПОЛ1 19:00
Одра Ополе Одра Ополе 4 - 2 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч
ШЛ 19:00
Жалгирис Жалгирис 1 - 1 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
УЛК 19:00
Гзира Юнайтед Гзира Юнайтед 0 - 4 Волфсбергер АК Волфсбергер АК
ФИН3 19:00
Атлантис Атлантис 1 - 0 КуПС Акатемия КуПС Акатемия
ГЕРОЛ 19:30
Котерн Котерн 1 - 0 Ньордлинген Ньордлинген
ГЕРОЛ 19:30
Инголщат II Инголщат II 2 - 0 Дахау Дахау
ГЕРОЛ 19:30
Исманинг Исманинг 5 - 1 Дайсенхофен Дайсенхофен
ГЕРОЛ 19:30
Ландсберг Ландсберг 3 - 2 Швабен Аугсбург Швабен Аугсбург
ЕГИП 19:30
Газъл Ел Махала Газъл Ел Махала 0 - 2 Пирамидс Пирамидс
ГЕР3 19:30
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 2 - 3 Елверсберг Елверсберг
ГЕРОЛ 19:30
Кирханшьоринг Кирханшьоринг 1 - 0 1860 Розенхайм 1860 Розенхайм
КАТ 19:40
Катар СК Катар СК 1 - 1 Ал Маркия Ал Маркия
РУМ2 20:00
КСА Стяуа Букурещ КСА Стяуа Букурещ 1 - 1 Металоглобус Металоглобус
ГЕР3 20:00
Фрайбург II Фрайбург II 2 - 0 Халешер Халешер
ШЛ 20:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 2 - 0 Макаби Хайфа Макаби Хайфа
ШЛ 20:00
Виктория Пилзен Виктория Пилзен 2 - 1 Шериф Шериф
ГЕР3 20:00
1860 Мюнхен 1860 Мюнхен 4 - 0 Мепен Мепен
ШЛ 20:00
Пюник Пюник 0 - 2 Цървена звезда Цървена звезда
НОР3 20:00
Лилехамер Лилехамер 1 - 2 Рауфос II Рауфос II
ШВЕЦС 20:00
Утсиктен Утсиктен 0 - 0 Трелеборис Трелеборис
ШВЕЦС 20:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 0 - 0 Йостерс Йостерс
ШВЕЦ1 20:00
Отвидаберг Отвидаберг 2 - 0 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
ШВЕЦ1 20:00
Енгелхолм Енгелхолм 1 - 1 Фалкенбери Фалкенбери
ШВЕЦ1 20:00
Люнгшиле Люнгшиле 2 - 0 Линдоме Линдоме
ГЕР3 20:00
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 1 - 4 Виктория Кьолн Виктория Кьолн
ГЕР3 20:00
Цвикау Цвикау 0 - 1 МШФ Дуисбург МШФ Дуисбург
ШВЕЦС 20:00
Норби Норби 2 - 2 Браге Браге
ШВЕЦ1 20:00
ИФ Карлстад ИФ Карлстад 0 - 1 Форуърд Форуърд
ГЕР4 20:00
Илертисен Илертисен 4 - 3 Швайнфурт Швайнфурт
ГЕРОЛ 20:30
Халбергмоос-Голдах Халбергмоос-Голдах 1 - 5 Шалдинг-Хайнинг Шалдинг-Хайнинг
ГЕРОЛ 20:30
Ерлбах Ерлбах 2 - 1 Гаршинг Гаршинг
ЮАР 20:30
Кайзер Чийфс Кайзер Чийфс 3 - 0 Марицбург Юнайтед Марицбург Юнайтед
ШЛ 20:45
Мидтиланд Мидтиланд 1 - 3 Бенфика Бенфика
ШЛ 21:00
Динамо Загреб Динамо Загреб 4 - 2 Лудогорец Лудогорец
УЛК 21:00
Б36 Б36 1 - 2 Виборг Виборг
ШЛ 21:00
Ференцварош Ференцварош 1 - 3 Карабах Карабах
ЧК 21:30
Брора Рейнджърс Брора Рейнджърс 2 - 0 Абърдийн II Абърдийн II
ПОЛ1 21:30
Висла Краков Висла Краков 2 - 1 ГКС Катовице ГКС Катовице
ШЛ 21:30
ПСВ ПСВ 2 - 2 Монако Монако
ШЛ 21:30
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 0 Динамо Киев Динамо Киев
КК 21:30
Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 3 - 2 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед
КК 21:45
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 1 - 0 Уигън Атлетик Уигън Атлетик
ШЛ 21:45
Рейнджърс Рейнджърс 3 - 0 Унион Сент Жилоаз Унион Сент Жилоаз
КК 21:45
Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 1 - 1 Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс
ЧК 21:45
Елгин Сити Елгин Сити 1 - 0 Дънди Юнайтед II Дънди Юнайтед II
ЧК 21:45
Сейнт Мирън II Сейнт Мирън II 0 - 0 Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър
ЧК 21:45
Албиън Роувърс Албиън Роувърс 2 - 3 Селтик II Селтик II
ЧК 21:45
Мъдъруел II Мъдъруел II 1 - 2 Ийст Килбрайд Ийст Килбрайд
ЧК 21:45
Фрейзърбърг Фрейзърбърг 0 - 2 Сейнт Джонстън II Сейнт Джонстън II
ЧК 21:45
Килмарнък II Килмарнък II 3 - 0 Каудънбийт Каудънбийт
ЧК 21:45
Бонириг Роуз Бонириг Роуз 0 - 0 Ливингстън II Ливингстън II
КК 21:45
Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс 0 - 3 Линкълн Сити Линкълн Сити
КК 21:45
Лутън Таун Лутън Таун 2 - 3 Нюпорт Каунти Нюпорт Каунти
КК 21:45
АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 0 - 2 Джилингам Джилингам
КК 21:45
Хъдърсфийлд Таун Хъдърсфийлд Таун 1 - 4 Престън Норт Енд Престън Норт Енд
КК 21:45
Харогейт Таун Харогейт Таун 0 - 1 Стокпорт Каунти Стокпорт Каунти
КК 21:45
Форест Грийн Роувърс Форест Грийн Роувърс 2 - 0 Лейтън Ориент Лейтън Ориент
КК 21:45
Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс 1 - 0 Сътън Юнайтед Сътън Юнайтед
КК 21:45
Уолсол Уолсол 2 - 0 Суиндън Таун Суиндън Таун
КК 21:45
Челтнъм Таун Челтнъм Таун 0 - 7 Ексетър Сити Ексетър Сити
КК 21:45
Норич Сити Норич Сити 2 - 2 Бирмингам Сити Бирмингам Сити
КК 21:45
Оксфорд Юнайтед Оксфорд Юнайтед 2 - 2 Суонзи Сити Суонзи Сити
КК 21:45
Кардиф Сити Кардиф Сити 0 - 3 Портсмут Портсмут
КК 21:45
Ипсуич Таун Ипсуич Таун 0 - 1 Колчестър Юнайтед Колчестър Юнайтед
КК 21:45
Нортхямптън Таун Нортхямптън Таун 1 - 2 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
КК 21:45
Болтън Уондърърс Болтън Уондърърс 5 - 1 Солфорд Сити Солфорд Сити
КК 21:45
Моркамб Моркамб 0 - 0 Стоук Сити Стоук Сити
КК 21:45
Блекпул Блекпул 0 - 0 Бароу Бароу
КК 21:45
Рочдейл Рочдейл 2 - 0 Бъртън Албиън Бъртън Албиън
КК 21:45
Брадфорд Сити Брадфорд Сити 2 - 1 Хъл Сити Хъл Сити
КК 21:45
Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли 2 - 2 Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс
КК 21:45
Кроули Таун Кроули Таун 1 - 0 Бристол Роувърс Бристол Роувърс
КК 21:45
Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун 1 - 2 Дарби Каунти Дарби Каунти
КК 21:45
Гримзби Таун Гримзби Таун 4 - 0 Крю Александра Крю Александра
ЛЕ 22:00
Шкупи Шкупи 1 - 2 Шамрок Роувърс Шамрок Роувърс
ЕГИП 22:00
Национална банка на Египет Национална банка на Египет 0 - 1 Фарко Фарко
ЕГИП 22:00
Замалек Замалек 5 - 0 Мисър Лел Макаса Мисър Лел Макаса
КК 22:00
Рединг Рединг 1 - 2 Стивънидж Стивънидж
АРЖК 22:10
Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата 1 - 2 Патронато Патронато