Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КОЛБ 00:00
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 1 - 2 Бояка Чико Бояка Чико
БРАБ 01:00
Итуано Итуано 4 - 1 Спорт Ресифе Спорт Ресифе
БОЛ 01:00
Реал Томаяпо Реал Томаяпо 1 - 0 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БРАБ 01:00
Гремио Гремио 5 - 1 Операрио ПР Операрио ПР
МЕК2 01:05
Селая Селая 1 - 0 Тепатитлан Тепатитлан
КОПСУ 01:15
Атлетико Гоянензе Атлетико Гоянензе 3 - 0 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
ОФЛ 02:00
Ню Йорк РБ II Ню Йорк РБ II 2 - 1 Атланта Юнайтед II Атланта Юнайтед II
БРАБ 02:30
ССА ССА 1 - 0 Бруске Бруске
БРАБ 02:30
Понте Прета Понте Прета 3 - 1 Васко да Гама Васко да Гама
ЧИЛИБ 03:00
Мелипиля Мелипиля 1 - 0 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
БРАБ 03:00
Лондрина Лондрина 1 - 2 Крузейро Крузейро
ЖНБА 03:00
Чикаго Скай Чикаго Скай 110 - 111 Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм
ЕКВ2 03:00
Бухос УЛВР Бухос УЛВР 0 - 1 Ел Насионал Ел Насионал
ОФКШЛ 03:00
Лае Сити Лае Сити 2 - 3 Сентрал Коуст Хониара Сентрал Коуст Хониара
МЕК2 03:05
Пумас Табаско Пумас Табаско 2 - 1 Алакранес де Дуранго Алакранес де Дуранго
АРЖБ 03:10
Алмиранте Браун Алмиранте Браун 2 - 0 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
БОЛ 03:15
Хорхе Вилстерман Хорхе Вилстерман 0 - 1 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
КОПСУ 03:30
Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале 4 - 1 Депортиво Тачира Депортиво Тачира
КОЛА 03:30
Америка де Кали Америка де Кали 2 - 0 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
БРАБ 03:30
Сампайо Корея Сампайо Корея 2 - 0 Бая Бая
КОПЛИ 03:30
Фламенго Фламенго 1 - 0 Коринтианс Коринтианс
БРАБ 03:30
Томбенсе Томбенсе 0 - 0 Вила Нова Вила Нова
ЖНБА 05:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 97 - 90 Атланта Дрийм Атланта Дрийм
КРПД 05:00
Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе 2 - 2 Алахуеленсе Алахуеленсе
КРПД 05:00
Ередияно Ередияно 1 - 1 Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес
МЕК2 05:05
КА Ла Пас КА Ла Пас 2 - 2 Тласкала Тласкала
ЖНБА 05:30
Лос Анджелис Спаркс Лос Анджелис Спаркс 71 - 97 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
ОФКШЛ 06:00
Венъс Венъс 0 - 1 АБМ Галакси АБМ Галакси
РУС3 09:00
СКА Хабаровск II СКА Хабаровск II 0 - 1 Калуга Калуга
КИТ1 11:00
Куншан Куншан 1 - 1 Шънян Ърбън Шънян Ърбън
КИТ1 11:00
Нантонг Жиюн Нантонг Жиюн 3 - 0 Синдзян Тяншан Синдзян Тяншан
КИТ1 11:00
Шънси Чанган Шънси Чанган 1 - 1 Кингдао Ют Айлънд Кингдао Ют Айлънд
МАЛВ 12:00
Келантан Келантан 1 - 2 Перак Перак
АФФАК 12:30
Модбъри Джетс Модбъри Джетс 0 - 4 Макартър Макартър
АФФАК 12:30
Бентлей Грийнс Бентлей Грийнс 1 - 2 Сидни Сидни
АВНПЛ 12:30
Бризбейн Сити Бризбейн Сити 1 - 2 Голд Коуст Найтс Голд Коуст Найтс
РУС3 13:00
Динамо Владивосток Динамо Владивосток 2 - 2 Салют-Белгород Салют-Белгород
РУС3 13:00
Химки II Химки II 0 - 0 Зенит Пенза Зенит Пенза
ЮКОР 13:00
Сувон ФК Сувон ФК 0 - 1 Чонбък Моторс Чонбък Моторс
ЯПКЛ 13:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 1 - 0 Висел Кобе Висел Кобе
ЯПКЛ 13:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 2 - 2 Серезо Осака Серезо Осака
ЯПКЛ 13:00
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 1 - 2 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
РУС3 13:00
Строгино Строгино 4 - 2 Сахалин Сахалин
ЮКОР 13:30
Кануън Кануън 1 - 0 Таегу Таегу
ЯПКЛ 13:30
Урава Редс Урава Редс 3 - 0 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
РУС3 14:00
Динамо Барнаул Динамо Барнаул 1 - 3 Амкар Перм Амкар Перм
РУС3 14:00
Звезда Санкт Петербург Звезда Санкт Петербург 3 - 0 Енисей II Енисей II
АФК 14:00
Виетел Виетел 0 - 0 Куала Лумпур Юнайтед Куала Лумпур Юнайтед
РУС3 14:00
Балтика БФУ Балтика БФУ 1 - 1 Зоркий Зоркий
СИНГ 14:45
Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 7 - 1 Йънг Лайънс Йънг Лайънс
МАЛС 16:00
Теренгану Теренгану 1 - 2 Джохор Дарул Такзим Джохор Дарул Такзим
РУС3 16:00
Иртиш Омск Иртиш Омск 0 - 2 Зенит Ижевск Зенит Ижевск
МАЛВ 16:00
ЮТМ ЮТМ 4 - 1 Скуад Проджек Скуад Проджек
АРМ1 16:30
Гандзасар Гандзасар 1 - 3 Пюник II Пюник II
АРМ1 16:45
БКМА II БКМА II 6 - 0 Урарту II Урарту II
АРМ1 16:45
Западна Армения Западна Армения 0 - 2 Арарат II Арарат II
РУС3 17:00
Знамя Ногинск Знамя Ногинск 1 - 2 Сатурн Раменское Сатурн Раменское
УЗБЕ 17:00
АГМК АГМК 4 - 0 Локомотив Ташкент Локомотив Ташкент
РУС3 17:00
Пересвет Подолск Пересвет Подолск 2 - 4 Арсенал Тула II Арсенал Тула II
КАТ 17:30
Ал Гарафа Ал Гарафа 1 - 1 Ал Вакрах Ал Вакрах
РУС3 18:00
Електрон Електрон 0 - 0 Родина Москва III Родина Москва III
РУС3 18:00
Луки-Енергия Луки-Енергия 3 - 2 Динамо Санкт Петербург Динамо Санкт Петербург
РУС3 18:00
Зенит II Зенит II 2 - 1 Ядро Санкт Петербург Ядро Санкт Петербург
РУС3 18:00
Муром Муром 1 - 0 Твер Твер
РУС3 18:00
Динамо Москва II Динамо Москва II 2 - 3 Торпедо Москва II Торпедо Москва II
ПОЛ2 18:00
Заглембе Любин II Заглембе Любин II 1 - 0 Лех Познан II Лех Познан II
ПОЛ2 18:00
Сиярка Тарнобжег Сиярка Тарнобжег 0 - 0 Ястшембе Ястшембе
ПОЛ2 18:00
Гарбарния Краков Гарбарния Краков 3 - 1 Шльонск Вроцлав II Шльонск Вроцлав II
РУС3 18:00
Авангард Курск Авангард Курск 0 - 0 Динамо Брянск Динамо Брянск
УЗБЕ 18:00
Буньодкор Буньодкор 1 - 2 Къзълкум Къзълкум
ЮАР 18:00
Ама Зулу Ама Зулу 2 - 1 СуперСпорт Юнайтед СуперСпорт Юнайтед
РУС3 18:00
Космос Долгопрудний Космос Долгопрудний 0 - 1 Сокол Саратов Сокол Саратов
ЛИТ1 18:00
Миния Миния 3 - 1 БФА БФА
РУС3 18:30
Рязан Рязан 0 - 0 Родина Москва II Родина Москва II
ФИН3 18:30
Вааякоски Вааякоски 0 - 2 Йиваскюла Йиваскюла
РУС3 18:30
Знамя Труда Знамя Труда 0 - 3 Торпедо Владимир Торпедо Владимир
ГЕР4 19:00
Липщат 08 Липщат 08 2 - 0 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ПОЛ2 19:00
Радуния Стежица Радуния Стежица 2 - 1 Хутник Краков Хутник Краков
ПОЛ1 19:00
Подбешкидзе Подбешкидзе 0 - 1 СКРА Честохова СКРА Честохова
ПОЛ1 19:00
Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 1 - 0 Тихи Тихи
НОРК 19:00
Йерв Йерв 2 - 2 Одд Одд
УЛК 19:00
Витория Гимараеш Витория Гимараеш 1 - 0 Хайдук Сплит Хайдук Сплит
ПОЛ2 19:00
Котвича Колобжег Котвича Колобжег 2 - 1 Висла Пулави Висла Пулави
ПОЛ2 19:00
Гурник Полковице Гурник Полковице 1 - 2 Погон Шедълце Погон Шедълце
ПОЛ1 19:00
Ресовия Жешов Ресовия Жешов 1 - 3 Арка Гдиня Арка Гдиня
РУС3 19:00
Текстилчик Текстилчик 2 - 2 Спартак Кострома Спартак Кострома
АВСРЛ 19:30
Рьотис Рьотис 2 - 1 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
ГЕРОЛ 19:30
Гунделфинген Гунделфинген 5 - 0 Тюркспор Аугсбург Тюркспор Аугсбург
АВСРЛ 19:30
Волфурт Волфурт 5 - 1 Егг Егг
ЕГИП 19:30
Ал Мокавлун Ал Мокавлун 0 - 0 Ел Гуна Ел Гуна
ЕГИП 19:30
Смуха Смуха 1 - 1 Фючър Фючър
ШВЕЦ1 19:30
Твякер Твякер 2 - 1 Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ
АВСРЛ 19:30
Адмира Дорнбирн Адмира Дорнбирн 1 - 1 Хохенемс Хохенемс
КАТ 19:40
Ал Сайлия Ал Сайлия 2 - 1 Ал Шамал Ал Шамал
ГЕРОЛ 20:00
Унион Ноймюнстер Унион Ноймюнстер 1 - 2 Килия Кил Килия Кил
ГЕРОЛ 20:00
Бордесхолм Бордесхолм 1 - 3 ТШБ Фленсбург ТШБ Фленсбург
ГЕРОЛ 20:00
Хайдер ШФ Хайдер ШФ 3 - 0 Вейхе Фленсбург II Вейхе Фленсбург II
ГЕР3 20:00
Динамо Дрезден Динамо Дрезден 2 - 0 Ферл Ферл
ГЕР3 20:00
Веен Висбаден Веен Висбаден 4 - 1 Байройт Байройт
ГЕР3 20:00
Оснабрюк Оснабрюк 0 - 1 Инголщат Инголщат
АВСРЛ 20:00
Шварц-Вайс Брегенц Шварц-Вайс Брегенц 3 - 1 Райндорф Алтах II Райндорф Алтах II
АВСРЛ 20:00
Лаутерах Лаутерах 0 - 0 Дорнбринер ШФ Дорнбринер ШФ
ГЕР3 20:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм 1 - 0 Ерцгебирге Ауе Ерцгебирге Ауе
ГЕРОЛ 20:00
Пансдорф Пансдорф 4 - 3 Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил
ИСЛ1 20:00
Селфос Селфос 2 - 1 Тор Тор
ШВЕЦ1 20:00
Солентуна Солентуна 2 - 0 Тим Торен Тим Торен
ШВЕЦ1 20:00
Одеволд Одеволд 0 - 2 ГАИС ГАИС
ПОЛ2 20:00
Мотор Любин Мотор Любин 0 - 3 Калиш Калиш
ШВЕЦ1 20:00
Торнс Торнс 3 - 2 Олимпик Малмьо Олимпик Малмьо
ШВЕЦ1 20:00
ИФК Малмьо ИФК Малмьо 0 - 3 Лунд Лунд
ШВЕЦ1 20:00
Тролхетан Тролхетан 1 - 1 Венершбори ИФ Венершбори ИФ
ШВЕЦ1 20:00
Йефле Йефле 4 - 1 Стокхолм Интер Стокхолм Интер
ШВЕЦ1 20:00
Силвия Силвия 1 - 2 Тебю Тебю
ШВЕЦ1 20:00
Питео Питео 3 - 1 Умея Умея
ШВЕЦ1 20:00
Васалунд Васалунд 0 - 0 Сандвикен Сандвикен
ШВЦР 20:00
Люцерн Люцерн 1 - 1 Грасхопър Грасхопър
ГВАТ 20:00
Малакатеко Малакатеко 3 - 1 Санта Лучия Коцумалгуапа Санта Лучия Коцумалгуапа
НОР3 20:00
Видар Видар 2 - 1 Саннес Улф II Саннес Улф II
ГЕР3 20:00
Саарбрюкен Саарбрюкен 1 - 0 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ПОЛ2 20:00
Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг 4 - 0 Щомил Олщин Щомил Олщин
ГЕРОЛ 20:15
Крей Крей 1 - 3 Хилден Хилден
ЮАР 20:30
Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 1 - 3 Роял АМ Роял АМ
ЮАР 20:30
Секукуне Юнайтед Секукуне Юнайтед 1 - 0 Голдън Ероус Голдън Ероус
ЮАР 20:30
Стеленбош Стеленбош 1 - 1 Орландо Пайрътс Орландо Пайрътс
ГЕРОЛ 20:30
МШФ Дюселдорф МШФ Дюселдорф 1 - 3 Мербуш Мербуш
НОР3 20:30
Сеня Сеня 3 - 1 Скетен Скетен
ЮАР 20:30
Мамелъди Съндаунс Мамелъди Съндаунс 0 - 1 ТС Галакси ТС Галакси
ГЕРОЛ 20:30
Меминген Меминген 0 - 1 1860 Мюнхен II 1860 Мюнхен II
ШВЕЦ2 20:30
Ескилсмине Ескилсмине 6 - 0 Уларед Уларед
ГЕРОЛ 20:30
Шонебек Шонебек 1 - 2 Теутония Сейнт Тьонис Теутония Сейнт Тьонис
ГЕРОЛ 20:30
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 0 - 1 ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт
ГЕРОЛ 20:30
ФШФ Дуисбург ФШФ Дуисбург 0 - 0 Унион Нететал Унион Нететал
ГЕРОЛ 20:30
Германия Ратинген Германия Ратинген 2 - 1 Хомберг Хомберг
ГЕРОЛ 20:30
ТФД Велберт ТФД Велберт 4 - 1 ШФ Баумберг ШФ Баумберг
ГЕРОЛ 20:30
Гонсенхайм Гонсенхайм 1 - 0 Шот Майнц Шот Майнц
ГЕРОЛ 20:30
Монхайм Монхайм 3 - 1 ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф
ГЕР4 20:30
Щраелен Щраелен 0 - 1 Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн
АРЖБ 21:00
Депортиво Мадрин Депортиво Мадрин 0 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
БиХ 21:00
Сараево Сараево 1 - 5 Тузла Сити Тузла Сити
ИСЛК 21:00
КА КА 3 - 0 Егир Егир
ШВЕЦ2 21:00
ИФК Йостерокер ИФК Йостерокер 0 - 3 Скилебо Скилебо
АРЖЦ 21:30
Леандро Никефоро Алем Леандро Никефоро Алем 0 - 0 Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере
ПОЛ1 21:30
ЛКС Лодз ЛКС Лодз 2 - 0 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
КК 21:45
Мидълзбро Мидълзбро 0 - 1 Барнзли Барнзли
КК 21:45
Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 4 - 0 Хартлипул Юнайтед Хартлипул Юнайтед
КК 21:45
Ковънтри Сити Ковънтри Сити 1 - 4 Бристол Сити Бристол Сити
КК 21:45
Плимът Аргайл Плимът Аргайл 0 - 2 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
КК 21:45
Шефилд Уензди Шефилд Уензди 2 - 0 Съндърланд Съндърланд
ЧК 21:45
Хибърниън II Хибърниън II 1 - 1 Брихин Сити Брихин Сити
ЧК 21:45
Спартанс Спартанс 0 - 1 Рейнджърс II Рейнджърс II
КК 21:45
Порт Вейл Порт Вейл 1 - 2 Родъръм Юнайтед Родъръм Юнайтед
ЧК 22:00
Хартс II Хартс II 2 - 3 Бъки Тистъл Бъки Тистъл
ЕГИП 22:00
Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро 2 - 0 Ал Масри Ал Масри
УЕФАК 22:00
Реал Мадрид Реал Мадрид 2 - 0 Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт
ГВАТ 22:00
Изтапа Изтапа 4 - 3 Кобан Империал Кобан Империал
БОЛ 22:00
Реал Санта Крус Реал Санта Крус 0 - 3 Дъ Стронгест Дъ Стронгест
ИСЛ1 22:15
ХК ХК 4 - 1 Тротур Вогар Тротур Вогар
ЕКВ2 23:00
Атлетико Санто Доминго Атлетико Санто Доминго 0 - 2 Индепендиенте Хуниорс Индепендиенте Хуниорс
КРЛА 23:00
Ескорпионес Белен Ескорпионес Белен 2 - 2 Туриялба Туриялба
КРЛА 23:00
Кариари Пококи Кариари Пококи 2 - 0 Асери Асери