ЧИЛИБ
Чили
|
01:00 |
Сантяго Уондърърс
|
|
3 - 0 |
|
Депортес Темуко
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
01:00 |
Аудакс Италиано
|
|
0 - 2 |
|
Универсидад Католика
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
01:00 |
Атлетико Уила
|
|
1 - 1 |
|
Бояка Чико
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Сан Лоренцо
|
|
2 - 0 |
|
КА Платенсе
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
01:00 |
Спортинг Сан Мигелито
|
|
0 - 1 |
|
Тауро
|
|
МЕК2
Мексико
|
01:05 |
Минерос де Сакатекас
|
|
2 - 1 |
|
КА Ла Пас
|
|
БРАБ
Бразилия
|
02:30 |
Лондрина
|
|
1 - 1 |
|
Бая
|
|
МЕК
Мексико
|
03:00 |
Мазатлан
|
|
1 - 1 |
|
Керетаро
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
03:00 |
Комуникасьонес
|
|
0 - 1 |
|
Дирианген
|
|
МЕК
Мексико
|
03:00 |
Атлас
|
|
0 - 1 |
|
Хуарес
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
03:00 |
Ел Насионал
|
|
0 - 0 |
|
Атлетико Санто Доминго
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:05 |
Канкун
|
|
0 - 0 |
|
Алебриес де Оахака
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
03:10 |
Агропекуарио
|
|
2 - 0 |
|
Клуб Атлетико Гюемес
|
|
КОЛБ
Колумбия
|
03:15 |
Реал Картахена
|
|
2 - 2 |
|
Реал Сантандер
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:30 |
Индепендиенте
|
|
1 - 1 |
|
Уракан
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
03:30 |
Универсидад Консепсион
|
|
0 - 2 |
|
Магалянеш
|
|
ОФКШЛ
ОФК Шампионска лига
|
05:00 |
Венъс
|
|
0 - 3 |
|
Оклънд Сити
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
05:00 |
Пасифик ФК
|
|
0 - 1 |
|
Ередияно
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Пуебла
|
|
2 - 2 |
|
Некакса
|
|
МЕК2
Мексико
|
05:05 |
Рая 2
|
|
1 - 2 |
|
Венадос
|
|
САЩ
САЩ
|
05:30 |
Лос Анджелис
|
|
1 - 0 |
|
ДС Юнайтед
|
|
КИТ1
Китай
|
11:00 |
Куншан
|
|
0 - 0 |
|
Нантонг Жиюн
|
|
КИТ1
Китай
|
11:00 |
Шънджън Пенг Сити
|
|
0 - 3 |
|
Шънси Чанган
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
11:45 |
О'Конърс Найтс
|
|
0 - 1 |
|
Канбера Олимпик
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Аделаида Сити
|
|
1 - 1 |
|
Аделаида Юнайтед
|
|
КИТ
Китай
|
12:30 |
Шанхай Шънхуа
|
|
0 - 2 |
|
Чънду Рончен
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
12:30 |
Пенинсула Пауър
|
|
1 - 2 |
|
Логан Лайтнинг
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Мелбърн Сити
|
|
1 - 2 |
|
Уелингтън Финикс
|
|
АВНПЛ
Австралия
|
12:30 |
Бризбейн Роар II
|
|
1 - 3 |
|
Голд Коуст Найтс
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Оклей Канонс
|
|
3 - 3 |
|
Бризбейн Сити
|
|
АФФАК
Австралия
|
12:30 |
Ейвъндейл
|
|
1 - 1 |
|
Бризбейн Роар
|
|
ПОР2
Португалия
|
13:00 |
Бенфика II
|
|
1 - 2 |
|
Ещрела
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Гвангджу
|
|
1 - 1 |
|
Чоннам Драгънс
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:00 |
Кьоннам
|
|
2 - 1 |
|
Теджън Хана Ситизън
|
|
ЯП2
Япония
|
13:00 |
ДЖЕФ Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Вентфорет Кофу
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
13:00 |
Чунгбук Чонгжу
|
|
0 - 1 |
|
Чеонан Сити
|
|
ЮКОР2
Република Корея
|
13:30 |
Чунгнам Асан
|
|
0 - 1 |
|
Гимпо Ситизен
|
|
АФК
АФК къп
|
13:30 |
Худжанд
|
|
0 - 4 |
|
Согдияна
|
|
КИТ
Китай
|
14:30 |
Хънан Сонгшан Лонгмен
|
|
0 - 3 |
|
Ухан Три Таунс
|
|
КИТ
Китай
|
14:30 |
Ухан
|
|
1 - 4 |
|
Пекин Гуоан
|
|
КИТ
Китай
|
14:30 |
Мейжоу Хака
|
|
2 - 1 |
|
Гуанджоу Сити
|
|
КИТ1
Китай
|
14:30 |
Циндао Хайню
|
|
2 - 1 |
|
Суджоу Донгу
|
|
МАЛС
Малайзия
|
15:15 |
Саравак Юнайтед
|
|
0 - 0 |
|
Петалинг Джая Сити
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
Кедах
|
|
1 - 1 |
|
Сабах
|
|
ТАНЗ
Танзания
|
16:00 |
Додома Джиджи
|
|
1 - 3 |
|
Мбея Сити
|
|
МАЛС
Малайзия
|
16:00 |
Селангор
|
|
0 - 2 |
|
Теренгану
|
|
ТАНЗ
Танзания
|
16:00 |
Коустал Юниън
|
|
1 - 0 |
|
КМК
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
17:00 |
Пахтакор
|
|
1 - 1 |
|
Олимпик Ташкент
|
|
КАТ
Катар
|
17:25 |
Ал Сад
|
|
3 - 2 |
|
Ал Ахли Доха
|
|
МАК
Северна Македония
|
18:00 |
Шкендия
|
|
2 - 0 |
|
Скопие
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Модрича
|
|
0 - 1 |
|
Славия Източно Сараево
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Текстилац Дервента
|
|
0 - 2 |
|
Рудар Приедор
|
|
ЧГ2
Черна гора
|
18:00 |
Отрант-Олимпик
|
|
0 - 0 |
|
Подгорица
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Крупа на Врбашу
|
|
3 - 1 |
|
Звезда 09
|
|
УЗБЕ
Узбекистан
|
18:00 |
Насаф
|
|
0 - 0 |
|
АГМК
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Козара Градишка
|
|
0 - 1 |
|
Подрине Яня
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Омарска
|
|
1 - 3 |
|
Слобода Нови град
|
|
ЕСТ
Естония
|
18:00 |
Пайде
|
|
4 - 2 |
|
Вапрус
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Лакташи
|
|
4 - 0 |
|
Слобода Мърконич град
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
18:00 |
Фамос Войковичи
|
|
1 - 0 |
|
Дрина Зворник
|
|
БЪЛК
България
|
18:00 |
Локомотив Горна Оряховица
|
|
2 - 1 |
|
Академик Свищов
|
|
БЪЛК
България
|
18:00 |
Гигант Съединение
|
|
3 - 1 |
|
Атлетик Куклен
|
|
БЪЛК
България
|
18:00 |
Сокол Марково
|
|
1 - 1 |
|
Спартак Пловдив
|
|
БЪЛК
България
|
18:00 |
СФК Раковски
|
|
1 - 4 |
|
Асеновец
|
|
БЪЛК
България
|
18:00 |
Ботев Ихтиман
|
|
0 - 0 |
|
Рилски спортист
|
|
ЧГ2
Черна гора
|
18:00 |
Игало
|
|
1 - 0 |
|
ОФК Никшич
|
|
ТАНЗ
Танзания
|
18:15 |
Симба
|
|
3 - 0 |
|
Гейта Голд
|
|
БЪЛК
България
|
18:30 |
Спартак Пещера
|
|
3 - 1 |
|
Левски Паталеница
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:30 |
Шомбатели Халадаш
|
|
0 - 1 |
|
Сегед-Чанад
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:30 |
Чаквари ТК
|
|
1 - 1 |
|
Тисакечке
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:30 |
Ниредхаза Спартакус
|
|
4 - 2 |
|
Шорокшар СК
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:30 |
МТЕ 1904
|
|
1 - 2 |
|
Казинцбарцика
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:30 |
Дороги
|
|
2 - 1 |
|
Сентльоринц
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:30 |
Тузла Сити
|
|
3 - 0 |
|
Посушие
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
18:30 |
Вележ
|
|
1 - 1 |
|
Игман Кониц
|
|
УНГ2
Унгария
|
18:45 |
Дьор ЕТО
|
|
4 - 1 |
|
Шиофок
|
|
НОРК
Норвегия
|
19:00 |
Хам Кам
|
|
0 - 0 |
|
Тромсьо
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:00 |
Любек
|
|
4 - 1 |
|
Хановер 96 II
|
|
ФИН3
Финландия
|
19:00 |
КаПа
|
|
3 - 1 |
|
ПККУ
|
|
ДАН1
Дания
|
19:00 |
Хилерьод
|
|
2 - 1 |
|
Фредериция
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Равенсбург
|
|
0 - 1 |
|
Рилазинген-Арлен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Холенбах
|
|
2 - 2 |
|
Некарсулмер СУ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Мютцелбах
|
|
5 - 0 |
|
Офенбургер ФФ
|
|
ЕГИП
Египет
|
19:30 |
ЕНППИ
|
|
0 - 1 |
|
Ел Гаиш
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Вейхе Фленсбург
|
|
1 - 3 |
|
Борусия Хилдсхайм
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Санкт Паули II
|
|
3 - 1 |
|
Дрохтершен/Асел
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Шварц-вайс Реден
|
|
1 - 1 |
|
Холщайн Кил II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Бакнанг
|
|
1 - 2 |
|
Зоненхоф Гросашпах
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Хавелс
|
|
1 - 1 |
|
Бремер ШФ
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Фьоникс Любек
|
|
0 - 1 |
|
Теутония Хамбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Битигхайм-Бисинген
|
|
0 - 1 |
|
Щутгартер Кикерс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Оберахерн
|
|
2 - 2 |
|
Гьопингер ШФ
|
|
КАТ
Катар
|
19:35 |
Ал Шамал
|
|
2 - 1 |
|
Ал Гарафа
|
|
УЛК
УЕФА Лига на конференциите
|
19:45 |
Юргорден
|
|
3 - 0 |
|
АПОЕЛ
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
19:45 |
Карабах
|
|
0 - 0 |
|
Виктория Пилзен
|
|
УНГ2
Унгария
|
20:00 |
Бекешчаба
|
|
1 - 4 |
|
МТК
|
|
УНГ2
Унгария
|
20:00 |
Будафоки МТЕ
|
|
0 - 0 |
|
Дьормот
|
|
ЧГ2
Черна гора
|
20:00 |
Ком Подгорица
|
|
3 - 0 |
|
Бокел
|
|
ЧГ2
Черна гора
|
20:00 |
Младост Доня Горица
|
|
2 - 1 |
|
Зета
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Ньотинген
|
|
3 - 1 |
|
Фрейбургер
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
КфР Пфорцхайм
|
|
2 - 4 |
|
Ройтлинген
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
20:00 |
Б36
|
|
1 - 1 |
|
НСИ
|
|
УНГ2
Унгария
|
20:00 |
Дьошгьор
|
|
3 - 1 |
|
Айка
|
|
УНГ2
Унгария
|
20:00 |
Козармишлен
|
|
0 - 0 |
|
Печ МФК
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
20:00 |
Колубара
|
|
1 - 0 |
|
Раднички Ниш
|
|
ДАН1
Дания
|
20:00 |
Вайле
|
|
6 - 0 |
|
Нествед
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
БВ Лохне
|
|
1 - 2 |
|
Вердер Бремен II
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
20:00 |
Уцвил
|
|
0 - 0 |
|
Винтертур II
|
|
УРУ2
Уругвай
|
20:00 |
Серо
|
|
3 - 0 |
|
Ла Луж
|
|
ТАНЗ
Танзания
|
20:15 |
Азам
|
|
2 - 1 |
|
Кагера Шугър
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Роял АМ
|
|
0 - 1 |
|
Орландо Пайрътс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
ФФ Енгерс 07
|
|
2 - 0 |
|
Ейсбахтал
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Йеделох
|
|
4 - 0 |
|
Кикерс Емден
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
20:30 |
Вьормболс
|
|
0 - 4 |
|
Карлберг
|
|
БиХ1
Босна и Херцеговина
|
21:00 |
Радник Биелина
|
|
2 - 0 |
|
Любич Пърнявор
|
|
ЧГ2
Черна гора
|
21:00 |
Беране
|
|
0 - 1 |
|
Грбал
|
|
ФАРО
Фарьорски острови
|
21:00 |
Скала
|
|
1 - 3 |
|
Викингур Гота
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
21:00 |
Баунатал
|
|
0 - 0 |
|
Ханау 93
|
|
НОР3
Норвегия
|
21:00 |
Нардо
|
|
1 - 1 |
|
Розенборг II
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Крей Уондърърс
|
|
2 - 2 |
|
Богнор Реджис Таун
|
|
КОНФ
Англия
|
21:45 |
Солихъл Муурс
|
|
1 - 1 |
|
Йорк Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
21:45 |
Стоук Сити
|
|
2 - 2 |
|
Мидълзбро
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Госпорт Бъроу
|
|
3 - 1 |
|
Суиндън Супермарин
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Кингстониън
|
|
2 - 2 |
|
Уингейт & Финчли
|
|
НЛП
Англия
|
21:45 |
Труро Сити
|
|
1 - 1 |
|
Пуул Таун
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Динамо Киев
|
|
0 - 2 |
|
Бенфика
|
|
ЕГИП
Египет
|
22:00 |
Ел Шаркия Дохан
|
|
0 - 0 |
|
Ал Ахли Кайро
|
|
ШЛ
УЕФА Шампионска лига
|
22:00 |
Макаби Хайфа
|
|
3 - 2 |
|
Цървена звезда
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Шефилд Юнайтед
|
|
2 - 1 |
|
Съндърланд
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Уест Бромич Албиън
|
|
0 - 0 |
|
Кардиф Сити
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Рединг
|
|
3 - 0 |
|
Блекбърн Роувърс
|
|
АРЖ
Аржентина
|
22:30 |
Тигре
|
|
0 - 0 |
|
Атлетико Тукуман
|
|
АРЖ
Аржентина
|
22:30 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2 - 0 |
|
Ланус
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
23:00 |
Чакаритас
|
|
0 - 0 |
|
Олмедо
|
|