ПАР2
Парагвай
|
00:00 |
Ривър Плейт Асунсион
|
|
1 - 2 |
|
Пасторео
|
|
ВЕН
Венецуела
|
00:00 |
Сулия
|
|
0 - 0 |
|
Арагуа
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Талерес де Кордоба
|
|
3 - 3 |
|
Патронато
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
01:00 |
Уачипато
|
|
1 - 0 |
|
Кокимбо Унидо
|
|
МЕК2
Мексико
|
01:00 |
Тепатитлан
|
|
3 - 0 |
|
Корекаминос УАТ
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
01:00 |
Реал Еспаня
|
|
2 - 0 |
|
Картахинес
|
|
АРЖ
Аржентина
|
01:00 |
Унион Санта Фе
|
|
0 - 2 |
|
Химнасия Ла Плата
|
|
КОЛК
Колумбия
|
01:30 |
Унион Магдалена
|
|
1 - 1 |
|
Ла Екидад
|
|
БРАБ
Бразилия
|
02:00 |
ССА
|
|
2 - 0 |
|
Васко да Гама
|
|
ПАР2
Парагвай
|
02:15 |
Индепендиенте ФБК
|
|
1 - 0 |
|
2 май
|
|
ВЕН
Венецуела
|
02:15 |
Минерос де Гуаяна
|
|
2 - 2 |
|
Самора
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
03:00 |
Алахуеленсе
|
|
5 - 0 |
|
Алианса Чилибре
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
03:00 |
Манта
|
|
1 - 2 |
|
Индепендиенте Хуниорс
|
|
БРАК
Бразилия
|
03:00 |
Америка Минейро
|
|
2 - 2 |
|
Сао Пауло
|
|
МЕК2
Мексико
|
03:00 |
Пумас Табаско
|
|
1 - 1 |
|
Атланте
|
|
ЖНБА
САЩ
|
03:00 |
Кънектикът Сън
|
|
93 - 68 |
|
Далас Уингс
|
|
НФЛ
САЩ
|
03:00 |
Сиатъл Сийхоукс
|
|
11 - 27 |
|
Чикаго Беърс
|
|
МЕК
Мексико
|
03:05 |
Сантос Лагуна
|
|
2 - 1 |
|
Леон
|
|
БРАБ
Бразилия
|
03:30 |
Томбенсе
|
|
1 - 0 |
|
Спорт Ресифе
|
|
ЧИЛКУ
Чили
|
03:30 |
Кобресал
|
|
1 - 1 |
|
Универсидад де Чили
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:30 |
Архентинос Хуниорс
|
|
1 - 0 |
|
Естудиантес
|
|
АРЖ
Аржентина
|
03:30 |
Банфийлд
|
|
0 - 2 |
|
Расинг Клуб де Авелянеда
|
|
ЕКВ2
Еквадор
|
03:30 |
КА Либертад
|
|
0 - 1 |
|
Бухос УЛВР
|
|
КОЛК
Колумбия
|
04:00 |
Атлетико Насионал
|
|
1 - 1 |
|
Хуниор
|
|
КИТ1
Китай
|
05:00 |
Шъдзяджуан Кунг Фу
|
|
2 - 0 |
|
Синдзян Тяншан
|
|
КОНКЛ
КОНКАКАФ лига
|
05:00 |
Мюнисипал
|
|
2 - 2 |
|
Олимпия Тегусигалпа
|
|
ЖНБА
САЩ
|
05:00 |
Сиатъл Сторм
|
|
86 - 83 |
|
Вашингтон Мистикс
|
|
МЕК
Мексико
|
05:05 |
Атлетико Сан Луис
|
|
3 - 2 |
|
Пумас УНАМ
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
11:00 |
БГ Патум Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Китчее
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
11:30 |
Бхаянгкара
|
|
0 - 1 |
|
Персис Соло
|
|
МАЛВ
Малайзия
|
11:45 |
Келантан Юнайтед
|
|
4 - 0 |
|
Селангор II
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
12:00 |
Борнео
|
|
2 - 1 |
|
Персебая Сурабая
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
13:00 |
Хоанг Ан Гия Лай
|
|
1 - 2 |
|
Хай Пхонг
|
|
РКНЛ
Република Корея
|
13:00 |
Даежеон Корайл
|
|
1 - 0 |
|
Чангуон Сити
|
|
ЯП
Япония
|
13:30 |
Нагоя Грампус
|
|
1 - 0 |
|
Джубило Ивата
|
|
ТАЙЛ2
Тайланд
|
14:00 |
Къстъмс Ладкрабанг
|
|
3 - 2 |
|
Чайнат Хорнбил
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
14:00 |
Хонг Линх Ха Тинх
|
|
2 - 0 |
|
Нам Динх
|
|
АФКШЛ
АФК Шампионска лига
|
14:00 |
Джохор Дарул Такзим
|
|
0 - 5 |
|
Урава Редс
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
14:15 |
Мадура Юнайтед
|
|
1 - 0 |
|
Деуа Юнайтед
|
|
СИНГ
Сингапур
|
14:45 |
Албирекс Нийгата С
|
|
4 - 2 |
|
Тампайнс Роувърс
|
|
КИТ
Китай
|
15:00 |
Хъбей
|
|
1 - 7 |
|
Чанчун Ятай
|
|
ТАЙЛ
Тайланд
|
15:00 |
Бурирам Юнайтед
|
|
6 - 1 |
|
Сухотай
|
|
ВИЕТ
Виетнам
|
15:15 |
Виетел
|
|
2 - 0 |
|
Сонг Лам Нгхе Ан
|
|
АЗР
Азербайджан
|
15:30 |
Шамахи
|
|
1 - 1 |
|
Сабаил
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:00 |
Алашкерт
|
|
1 - 1 |
|
Арарат-Армения
|
|
АРМЕ
Армения
|
16:00 |
Лернаин Арцах
|
|
1 - 1 |
|
БКМА
|
|
АРМ1
Армения
|
16:00 |
Мика Ереван
|
|
3 - 2 |
|
Урарту II
|
|
ТАНЗ
Танзания
|
16:00 |
Ихефу
|
|
0 - 1 |
|
Намунго
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
16:30 |
ПСС Слеман
|
|
0 - 1 |
|
Персиб
|
|
ИНДЗ1
Индонезия
|
16:30 |
Персита
|
|
5 - 3 |
|
Персикабо 1973
|
|
ОМАН
Оман
|
16:55 |
Бахла
|
|
0 - 2 |
|
Ал Рустая
|
|
ОМАН
Оман
|
17:00 |
Ал Нахда Ал Бурайми
|
|
0 - 0 |
|
Дхофар
|
|
ИРАН
Иран
|
17:00 |
Трактор Сази
|
|
1 - 1 |
|
Зоб Ахан
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
17:00 |
Фулъм (21)
|
|
2 - 2 |
|
Кристъл Палас (21)
|
|
ИРАН
Иран
|
18:00 |
Мес Керман
|
|
3 - 0 |
|
Пейкан
|
|
СЪРБ1
Сърбия
|
18:00 |
ОФК Вършац
|
|
2 - 0 |
|
РФК Нови Сад
|
|
РУМ
Румъния
|
18:00 |
Миовени
|
|
0 - 1 |
|
Арджеш
|
|
ИРАН
Иран
|
18:00 |
Хавадар
|
|
1 - 1 |
|
Нафт Масейд Сюлейман
|
|
ПОЛ2
Полша
|
18:00 |
Гарбарния Краков
|
|
0 - 1 |
|
Лех Познан II
|
|
БЛР
Беларус
|
18:00 |
Торпедо БелАЗ
|
|
1 - 1 |
|
Минск
|
|
СЛВК2
Словакия
|
18:00 |
Слован Братислава II
|
|
1 - 2 |
|
Долни Кубин
|
|
AЛБ
Албания
|
18:00 |
Кукъс
|
|
1 - 1 |
|
Тирана
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:30 |
Кустошия
|
|
1 - 4 |
|
Дугополье
|
|
ФИН3
Финландия
|
18:30 |
КааПо
|
|
2 - 1 |
|
МуСа
|
|
БЪЛБ
България
|
18:30 |
Витоша Бистрица
|
|
1 - 1 |
|
Миньор Перник
|
|
ХЪР2
Хърватия
|
18:30 |
Хрватски Драговоляц
|
|
0 - 0 |
|
Цибалия
|
|
ИРАН
Иран
|
19:00 |
Санат Нафт
|
|
0 - 1 |
|
Алуминум Арак
|
|
ДАН3
Дания
|
19:00 |
ХИК
|
|
1 - 3 |
|
Б 93
|
|
РУС
Русия
|
19:00 |
Криля Советов
|
|
1 - 1 |
|
Факел
|
|
ЧЕХ2
Чехия
|
19:00 |
Опава
|
|
0 - 1 |
|
Вишков
|
|
ПОЛ1
Полша
|
19:00 |
Хойничанка Хойнице
|
|
2 - 1 |
|
Гурник Ленчна
|
|
ПОЛ
Полша
|
19:00 |
Ягелония Бялисток
|
|
2 - 1 |
|
Медж Легница
|
|
ФИН3
Финландия
|
19:00 |
ППЮ
|
|
3 - 0 |
|
НДЖС
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:00 |
Пипинсрайд
|
|
4 - 1 |
|
Айхщет
|
|
ЛИТ1
Литва
|
19:00 |
Атмосфера
|
|
3 - 1 |
|
Банга II
|
|
ИРАН
Иран
|
19:00 |
Персеполис
|
|
0 - 0 |
|
Фолад
|
|
ФИН3
Финландия
|
19:00 |
ВИФК
|
|
2 - 1 |
|
Крафт
|
|
АВС1
Австрия
|
19:10 |
Аустрия Виена II
|
|
3 - 3 |
|
Рапид Виена II
|
|
АВС1
Австрия
|
19:10 |
Амщететн
|
|
1 - 0 |
|
Лиеферинг
|
|
АВС1
Австрия
|
19:10 |
Хорн
|
|
1 - 1 |
|
Флоридсдорфер АК
|
|
АВС1
Австрия
|
19:10 |
Санкт Пьолтен
|
|
2 - 0 |
|
Капфенбергер ШФ
|
|
ГЕР2
Германия
|
19:30 |
Магдебург
|
|
0 - 4 |
|
Хановер 96
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Диткирхен
|
|
3 - 2 |
|
ТШФ Щайнбах II
|
|
МЛТ
Малта
|
19:30 |
Биркиркара
|
|
2 - 0 |
|
Сайрънс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Айленбург
|
|
3 - 1 |
|
Айнхайт Вернигероде
|
|
ЕГИП
Египет
|
19:30 |
Фарко
|
|
0 - 1 |
|
Замалек
|
|
ГЕР4
Германия
|
19:30 |
Вюрцбургер Кикерс
|
|
2 - 1 |
|
Филцинг
|
|
ГЕР2
Германия
|
19:30 |
Хамбургер
|
|
1 - 2 |
|
Дармщат
|
|
ЕГИП
Египет
|
19:30 |
Мисър Лел Макаса
|
|
0 - 3 |
|
Ал Мокавлун
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Арминия Лудвигсхафен
|
|
0 - 5 |
|
Дуденхофен
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
19:30 |
Тьольо
|
|
2 - 0 |
|
Асириска БК
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
19:30 |
Гросбардорф
|
|
0 - 1 |
|
Айнтрахт Бамберг
|
|
ДАН1
Дания
|
19:30 |
Хвидовре
|
|
1 - 0 |
|
ХБ Кьоге
|
|
ДАН
Дания
|
20:00 |
Лингби
|
|
0 - 3 |
|
Копенхаген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Елтерсдорф
|
|
1 - 0 |
|
Корнбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Кам
|
|
3 - 2 |
|
Ян Регенсбург II
|
|
ПОР2
Португалия
|
20:00 |
Тондела
|
|
1 - 1 |
|
Спортинг Ковиля
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Зюдерелбе
|
|
7 - 0 |
|
Хамбургер III
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Хаймщетен
|
|
0 - 3 |
|
Илертисен
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Кемницер
|
|
1 - 0 |
|
БФК Динамо
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Ален
|
|
1 - 2 |
|
Балинген
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Хофенхайм II
|
|
5 - 4 |
|
Астория Валдорф
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
20:00 |
Одеволд
|
|
2 - 1 |
|
Линдоме
|
|
ПОР3
Португалия
|
20:00 |
Спортинг Брага II
|
|
1 - 1 |
|
Варзим
|
|
ШВЦК
Швейцария
|
20:00 |
Бюле
|
|
0 - 4 |
|
Тюн
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
САК Клагенфурт
|
|
3 - 2 |
|
Волфсбергер АК II
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Шейблингкирхен
|
|
2 - 2 |
|
Щрипфинг
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Кайзерслаутерн II
|
|
0 - 1 |
|
Морлаутерн
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Хал
|
|
0 - 2 |
|
ШФГ Рейхенау
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Швайнфурт
|
|
2 - 0 |
|
Байерн Мюнхен II
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Вакер Бургхаузен
|
|
2 - 2 |
|
Бухбах
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Драсбург
|
|
1 - 1 |
|
Винер Виктория
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
1. СК Фойхт
|
|
0 - 3 |
|
АТШФ Ерланген
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Мархфелд
|
|
2 - 1 |
|
Зигендорф
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Вуперталер ШФ
|
|
0 - 0 |
|
Алемания Аахен
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Люкенвалде
|
|
2 - 2 |
|
Хеми Лайпциг
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Зеекирхен
|
|
2 - 2 |
|
Аустрия Залцбург
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Ауербах
|
|
1 - 3 |
|
Плауен
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
20:00 |
Ландветер ИС
|
|
0 - 1 |
|
Онсала
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
20:00 |
Кристиандстадс
|
|
3 - 2 |
|
Есльовс
|
|
ШВЕЦ1
Швеция
|
20:00 |
Твякер
|
|
1 - 2 |
|
Венершбори ИФ
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
20:00 |
Умея ФК Академи
|
|
4 - 0 |
|
Сандвикс
|
|
ШВЕЦ2
Швеция
|
20:00 |
Херестад
|
|
2 - 1 |
|
Ангеред БК
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Калсдорф
|
|
1 - 5 |
|
Леобен
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Ерлбах
|
|
2 - 0 |
|
1860 Розенхайм
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Трайбах
|
|
1 - 1 |
|
Глайсдорф 09
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Рийд II
|
|
0 - 3 |
|
ЛАСК II
|
|
ГЕР3
Германия
|
20:00 |
1860 Мюнхен
|
|
3 - 1 |
|
Халешер
|
|
ДАН1
Дания
|
20:00 |
Хелсингор
|
|
4 - 0 |
|
Фремад Амагер
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:00 |
Бабелсберг
|
|
2 - 2 |
|
Алтглинике
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Алерхайлиген
|
|
0 - 2 |
|
ВСПГ Велс
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:00 |
Вейден
|
|
2 - 0 |
|
АШФ Ноймаркт
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Гуртен
|
|
1 - 1 |
|
Бад Глайхенберг
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:00 |
Дойчландсбергер СК
|
|
2 - 1 |
|
Унион Вьокламаркт
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Мартиг
|
|
2 - 1 |
|
Шоле
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Льо Пюи Фут
|
|
2 - 0 |
|
Версай
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
20:30 |
Чърк ААА
|
|
0 - 0 |
|
Гресфорд Атлетик
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Гютерслох
|
|
2 - 3 |
|
Виктория Клархолц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Харкшайде
|
|
3 - 0 |
|
Палома
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Вьоргл
|
|
1 - 3 |
|
Фюген
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Блау-Вайс Кьонигсдорф
|
|
2 - 2 |
|
Фрехен
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Бург ан Брес
|
|
1 - 1 |
|
Борго
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Германия Ратинген
|
|
1 - 3 |
|
Хилден
|
|
ШВЦК
Швейцария
|
20:30 |
Стад Нион
|
|
1 - 4 |
|
Сервет
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Валс-Грюнау
|
|
4 - 0 |
|
Халейн
|
|
ГЕР4
Германия
|
20:30 |
Ватеншайд 09
|
|
0 - 0 |
|
Виденбрюк
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Винер СК
|
|
3 - 1 |
|
Леобендорф
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Винер Нойщат
|
|
2 - 3 |
|
Фах-Донауфелд
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Унион Фюрстенвалде
|
|
0 - 0 |
|
Нойстерлитц
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Пампов
|
|
2 - 3 |
|
Ханза Рощок II
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Виктория Хамбург
|
|
2 - 1 |
|
Дасендорф
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
20:30 |
Кундл
|
|
1 - 1 |
|
Зилц/Мьотц
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Дюнкерк
|
|
0 - 1 |
|
Конкарно
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Ред Стар
|
|
1 - 0 |
|
Вилфранше Божоле
|
|
ЮАР
ЮАР
|
20:30 |
Суолоус
|
|
2 - 3 |
|
Ама Зулу
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Меминген
|
|
2 - 3 |
|
Дахау
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Париж 13 Атлетико
|
|
1 - 1 |
|
Стад Бриошин
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Авранш
|
|
1 - 2 |
|
Шатору
|
|
ФРНА
Франция
|
20:30 |
Орлеан
|
|
0 - 0 |
|
Нанси
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:30 |
Осдорф
|
|
1 - 3 |
|
Хам Юнайтед
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
20:45 |
Херта Зелендорф
|
|
2 - 0 |
|
Айнтрахт Малсдорф
|
|
БиХ
Босна и Херцеговина
|
21:00 |
Сараево
|
|
1 - 1 |
|
Слобода Тузла
|
|
ШВЦК
Швейцария
|
21:00 |
Льо Шо дьо Фон
|
|
1 - 0 |
|
Солотурн
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
21:00 |
Стандарт Лиеж II
|
|
2 - 2 |
|
Беерсхот
|
|
БЕЛ2
Белгия
|
21:00 |
Дайнзе
|
|
3 - 2 |
|
Генк II
|
|
УРУГВ
Уругвай
|
21:00 |
Данубио
|
|
3 - 2 |
|
Сити Торке
|
|
СЪРБ
Сърбия
|
21:00 |
Нови Пазар
|
|
2 - 1 |
|
Напредак
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
НАК Бреда
|
|
1 - 0 |
|
ТОП Ос
|
|
БЪЛ
България
|
21:00 |
Ботев Пловдив
|
|
3 - 4 |
|
Черно море
|
|
ХЪРВ
Хърватия
|
21:00 |
Славен Копривница
|
|
2 - 1 |
|
Горица Загреб
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Ден Бош
|
|
0 - 3 |
|
Рода ЮК
|
|
ТУР
Турция
|
21:00 |
Юмранийеспор
|
|
0 - 1 |
|
Галатасарай
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Вилем II
|
|
2 - 1 |
|
Телстар
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Дордрехт
|
|
2 - 1 |
|
Утрехт II
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
Хелмонд Спорт
|
|
0 - 1 |
|
Айндховен
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
21:00 |
Лестър Сити (21)
|
|
3 - 1 |
|
Уест Хям Юнайтед (21)
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
21:00 |
Кремс
|
|
0 - 1 |
|
ТВЛ Електра
|
|
ВЛ2ДЕ
Англия
|
21:00 |
Евертън (21)
|
|
2 - 2 |
|
Манчестър Юнайтед (21)
|
|
ТУР1
Турция
|
21:00 |
Болуспор
|
|
1 - 2 |
|
Генчлербирлиги
|
|
АВСРЛ
Австрия
|
21:00 |
Нойзидъл
|
|
0 - 2 |
|
Трайшкирхен/Трибусвинкел
|
|
УНГ
Унгария
|
21:00 |
Пушкаш
|
|
1 - 1 |
|
Кечкемет ТЕ
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
21:00 |
Айнтрахт Франкфурт II
|
|
5 - 0 |
|
Гисен
|
|
ХОЛ1
Нидерландия
|
21:00 |
МВВ
|
|
3 - 1 |
|
АДО Ден Хааг
|
|
ИСП
Испания
|
21:00 |
Еспаньол
|
|
0 - 2 |
|
Райо Валекано
|
|
ИСП2
Испания
|
21:00 |
Виляреал II
|
|
2 - 2 |
|
Ейбар
|
|
РУМ
Румъния
|
21:00 |
У Крайова 1948
|
|
0 - 1 |
|
Петролул 52
|
|
СЛВН2
Словения
|
21:00 |
Нафта
|
|
3 - 0 |
|
Илирия Любляна
|
|
СЛВН2
Словения
|
21:00 |
Триглав
|
|
2 - 2 |
|
Кръшко
|
|
ШЦ1ЛК
Швейцария
|
21:15 |
Конкордия Базел
|
|
1 - 1 |
|
Басекур
|
|
ГЕРОЛ
Германия
|
21:15 |
Еймсбютелер ТФ
|
|
1 - 1 |
|
Унион Торнеш
|
|
СЛВН
Словения
|
21:15 |
Радомлье
|
|
0 - 0 |
|
Табор Сежана
|
|
АРЖБ
Аржентина
|
21:30 |
Естудиантес Касерос
|
|
1 - 0 |
|
Депортиво Сантамарина
|
|
АВС1
Австрия
|
21:30 |
Фърст Виена
|
|
1 - 1 |
|
Адмира
|
|
ГЪР
Гърция
|
21:30 |
Волос НФК
|
|
3 - 3 |
|
Астерас Триполи
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Ландудно
|
|
4 - 0 |
|
Цефн Друидс
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Бритън Фери
|
|
1 - 1 |
|
Ланели Таун
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Рътин Таун
|
|
0 - 1 |
|
Гуйлсфийлд
|
|
ПОЛ1
Полша
|
21:30 |
ЛКС Лодз
|
|
2 - 0 |
|
Рух Хожов
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Гойтри Юнайтед
|
|
2 - 3 |
|
Кармартън Таун
|
|
ГЕР
Германия
|
21:30 |
Борусия Мьонхенгладбах
|
|
1 - 0 |
|
Херта Берлин
|
|
ПОЛ
Полша
|
21:30 |
Легия Варшава
|
|
2 - 2 |
|
Гурник Забже
|
|
СЛВК
Словакия
|
21:30 |
Подбрезова
|
|
3 - 1 |
|
Дукла Банска Бистрица
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Аманфорд
|
|
0 - 5 |
|
Тафс Уел
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Афан Лидо
|
|
2 - 2 |
|
Лантуит Мейджър
|
|
УЕЛС2
Уелс
|
21:30 |
Суонзи Юнивърсити
|
|
2 - 4 |
|
Трефелин
|
|
ИТАБ
Италия
|
21:45 |
Бари
|
|
1 - 1 |
|
Палермо
|
|
БEЛ
Белгия
|
21:45 |
АШ Ойпен
|
|
1 - 3 |
|
РФК Серен
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:45 |
Нютаун
|
|
0 - 2 |
|
Флинт Таун Юнайтед
|
|
УЕЛС
Уелс
|
21:45 |
Конас Кий
|
|
1 - 0 |
|
Еърбъс ЮК
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Шелбърн
|
|
1 - 1 |
|
Бохемианс
|
|
СИРЛ
Северна Ирландия
|
21:45 |
Гленторан
|
|
3 - 1 |
|
Крусейдърс
|
|
СИРЛ2
Северна Ирландия
|
21:45 |
Ардс
|
|
0 - 5 |
|
Лафгал
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
ЮКД
|
|
1 - 2 |
|
Сейнт Патрикс Атлетик
|
|
ШОТ1
Шотландия
|
21:45 |
Партик Тисъл
|
|
4 - 1 |
|
Инвърнес КТ
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Голуей Юнайтед
|
|
1 - 2 |
|
Брей Уондърърс
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Коб Рамблърс
|
|
1 - 2 |
|
Корк Сити
|
|
ИРЛ1
Република Ирландия
|
21:45 |
Атлон Таун
|
|
2 - 0 |
|
Трийти Юнайтед
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
21:45 |
Дрогхеда Юнайтед
|
|
1 - 1 |
|
Дери Сити
|
|
МЛТ
Малта
|
21:45 |
Балзан
|
|
3 - 1 |
|
Зебуг Рейнджърс
|
|
ФРА
Франция
|
22:00 |
Олимпик Лион
|
|
4 - 1 |
|
Троа
|
|
КРЛА
Коста Рика
|
22:00 |
Кармелита
|
|
1 - 0 |
|
Кепос Камбуте
|
|
АНГЧ
Англия
|
22:00 |
Норич Сити
|
|
2 - 0 |
|
Милуол
|
|
ИРЛ
Република Ирландия
|
22:00 |
Фин Харпс
|
|
3 - 2 |
|
Слиго Роувърс
|
|
ЕГИП
Египет
|
22:00 |
Пирамидс
|
|
5 - 1 |
|
Смуха
|
|
БОЛ
Боливия
|
22:00 |
Университарио де Винто
|
|
3 - 1 |
|
Насионал Потоси
|
|
ПОР
Португалия
|
22:15 |
Ещорил
|
|
2 - 2 |
|
Рио Аве
|
|
ПЕРУ
Перу
|
23:00 |
УТК Кахамарка
|
|
2 - 1 |
|
Аякучо
|
|
ИСЛК
Исландия
|
23:00 |
ХК
|
|
0 - 1 |
|
Брейдаблик
|
|
ИСП2
Испания
|
23:00 |
Алавес
|
|
1 - 0 |
|
Мирандес
|
|
ИСП
Испания
|
23:00 |
Севиля
|
|
1 - 1 |
|
Реал Валядолид
|
|
УРУ2
Уругвай
|
23:30 |
Серо
|
|
1 - 1 |
|
Вила Еспаньола
|
|