Срещи

Предстоящи срещи

Лига 1 X 2 още
КРЛА Барио Мексико Барио Мексико 21:05 Есказусена Есказусена 2.15 3.50 2.80
БОЛ2 Реал Санта Крус Реал Санта Крус 21:30 Мюнисипал Винто Мюнисипал Винто 2.13 3.65 3.14
БОЛ2 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо 21:30 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
ПАР2 3 февруари 3 февруари 21:45 Спортиво Триниденсе Спортиво Триниденсе 1.85 3.40 3.60
ПАР2 Атира Атира 21:45 Гуайреня Гуайреня 2.40 3.20 2.60
ПАР2 Фернандо де ла Мора Фернандо де ла Мора 21:45 Оветенсе Оветенсе 2.11 3.59 3.24
ПАР2 Ресистенция Ресистенция 21:45 2 май 2 май 3.00 3.30 2.10
ПАР2 Спортиво Итеньо Спортиво Итеньо 21:45 Рубио Ню Рубио Ню 2.05 3.30 3.10
ПАР2 12 октомври 12 октомври 21:45 РИ 3 Коралес РИ 3 Коралес 1.46 4.10 6.10
КРЛА Пума Генералена Пума Генералена 22:00 Кармелита Кармелита 2.55 3.10 2.55
ЯМК Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 22:00 Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 1.89 3.40 4.19
ЯМК Молинес Юнайтед Молинес Юнайтед 22:00 ЮУИ ЮУИ 1.97 3.00 4.55
ЯМК Дънбехолдън Дънбехолдън 22:00 Вере Юнайтед Вере Юнайтед 2.15 2.84 4.12
ЯМК Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 22:00 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед 2.74 2.94 2.82
АРЖЦ Екскурсионистас Екскурсионистас 22:00 Депортиво Лаферере Депортиво Лаферере 2.64 3.06 2.91
КОЛБ Реал Картахена Реал Картахена 22:00 Богота Богота 2.24 3.16 3.49
АРЖЦ Сан Мартин Бурзако Сан Мартин Бурзако 22:00 Луян Луян 2.87 2.77 2.94
АРЖЦ Реал Пилар Реал Пилар 22:00 Депортиво Мерло Депортиво Мерло 2.71 3.17 2.74
УРУ2 Вила Еспаньола Вила Еспаньола 23:00 Рентистас Рентистас
ЕСАЛ Индепендиенте Сан Висенте Индепендиенте Сан Висенте 23:15 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено 2.65 3.54 2.57
НФЛ Оуклънд Райдърс Оуклънд Райдърс 23:20 Синсинати Бенгалс Синсинати Бенгалс 1.16 5.50
НФЛ Филаделфия Ийгълс Филаделфия Ийгълс 23:20 Ню Инглънд Пейтриътс Ню Инглънд Пейтриътс 2.55 1.53
КОЛА Америка де Кали Америка де Кали 23:30 Депортиво Кали Депортиво Кали 2.19 3.28 3.58
БРАБ Фигейренсе Фигейренсе 23:30 Куяба Куяба 1.59 3.74 6.69

Срещи на живо

Лига още
НФЛ Тампа Бей Бъканиърс Тампа Бей Бъканиърс - Ню Орлиънс Сейнтс Ню Орлиънс Сейнтс
НФЛ Минесота Вайкингс Минесота Вайкингс - Денвър Бронкос Денвър Бронкос
НФЛ Маями Долфинс Маями Долфинс - Бъфало Билс Бъфало Билс
НФЛ Вашингтон Редскинс Вашингтон Редскинс - Ню Йорк Джетс Ню Йорк Джетс
НФЛ Индианаполис Колтс Индианаполис Колтс - Джаксънвил Джагуарс Джаксънвил Джагуарс
НФЛ Детройт Лайънс Детройт Лайънс - Далас Каубойс Далас Каубойс
НФЛ Каролина Пантърс Каролина Пантърс - Атланта Фалкънс Атланта Фалкънс
БОЛ2 Вака Диес Вака Диес - Депортиво ФАТИК Депортиво ФАТИК
ССИО Джуд Тръмп Джуд Тръмп - Рони О'Съливан Рони О'Съливан
АЦБ Баскония Баскония - БК Фуенлабрада БК Фуенлабрада
КОЛА Санта Фе Санта Фе - Алианса Петролера Алианса Петролера
ГББЛ Баскетс Бамберг Баскетс Бамберг - Ратиофарм Улм Ратиофарм Улм
ЕПКФ Андора Андора - Турция Турция
ЕПКФ Албания Албания - Франция Франция
ЕПКФ Молдова Молдова - Исландия Исландия
ИТЛП Катанзаро Катанзаро - Катания Катания
ЛБСА Виртус Рома Виртус Рома - БК ВЛ Песаро БК ВЛ Песаро
НБА Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс - Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
ВЕН Депортиво Лара Депортиво Лара - Янерос де Гуанаре Янерос де Гуанаре
ИСП2 Тенерифе Тенерифе - Кадис Кадис
АРЖБ Химнасия Мендоса Химнасия Мендоса - Институто Институто
ПЕРУ УТК Кахамарка УТК Кахамарка - Университарио де Депортес Университарио де Депортес
НБА Сакраменто Кингс Сакраменто Кингс - Бостън Селтикс Бостън Селтикс
ЕСАЛ Ел Венседор Ел Венседор - Йокоро Йокоро
БРА Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе - Ботафого Ботафого
БРА Коринтианс Коринтианс - Интернасионал Интернасионал
БРА Шапекоенсе Шапекоенсе - Сеара Сеара
НФЛ Сан Франциско Фортинайнърс Сан Франциско Фортинайнърс - Аризона Кардиналс Аризона Кардиналс

Изминали срещи

лига час среща/резултат
БРАБ 00:00
Лондрина Лондрина 1 - 1 Ботафого Рибейрао Ботафого Рибейрао
БРА 00:00
Флуминензе Флуминензе 1 - 1 Атлетико Минейро Атлетико Минейро
НАССФ 00:00
Южна Алабама Южна Алабама 27 - 37 ЮЛ-Лафайет ЮЛ-Лафайет
АРЖБ 00:10
Атлетико Рафаела Атлетико Рафаела 1 - 1 Сармиенто Сармиенто
ПЕРУ 00:45
Академия Кантолао Академия Кантолао 0 - 1 Карлос Манучи Карлос Манучи
ЛПФ 01:00
Сан Франциско Сан Франциско 0 - 0 Университарио Сиудад де Панама Университарио Сиудад де Панама
ЛПФ 01:00
Спортинг Сан Мигелито Спортинг Сан Мигелито 1 - 0 Индепендиенте Ла Чорера Индепендиенте Ла Чорера
ЛПФ 01:00
Коста дел Есте Коста дел Есте 2 - 2 Плаза Амадор Плаза Амадор
КРПД 01:00
Перес Селедон Перес Селедон 1 - 0 Ередияно Ередияно
НБА 01:00
Чикаго Булс Чикаго Булс 111 - 117 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
ЛПФ 01:00
Тауро Тауро 0 - 0 Арабе Унидо Арабе Унидо
НАССФ 01:00
Тексас-Сан Антонио Тексас-Сан Антонио 17 - 36 Саутърн Мис Саутърн Мис
МЕК2 01:00
Атланте Атланте 2 - 0 Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас
АВЛМЛ 01:30
Канбера Юнайтед (21) Канбера Юнайтед (21) 1 - 3 Сентрал Коуст Маринърс (21) Сентрал Коуст Маринърс (21)
КОЛБ 02:00
Депортес Киндио Депортес Киндио 3 - 3 Кортулуа Кортулуа
НХЛ 02:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 3 - 3 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
НАССФ 02:00
Оле Мис Оле Мис 37 - 58 ЛСЮ ЛСЮ
НХЛ 02:00
Флорида Пантърс Флорида Пантърс 4 - 3 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
НХЛ 02:00
Бостън Бруинс Бостън Бруинс 2 - 2 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 02:00
Филаделфия Флайърс Филаделфия Флайърс 3 - 3 Ню Йорк Айлъндърс Ню Йорк Айлъндърс
НХЛ 02:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 4 - 2 Отава Сенатърс Отава Сенатърс
КОЛБ 02:00
Тигрес Сипакира Тигрес Сипакира 0 - 5 Депортиво Перейра Депортиво Перейра
НАССФ 02:00
Южна Флорида Южна Флорида 17 - 20 Синсинати Синсинати
НАССФ 02:00
Колорадо Стейт Колорадо Стейт 21 - 38 Еър Форс Еър Форс
НХЛ 02:00
Питсбърг Пенгуинс Питсбърг Пенгуинс 6 - 1 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НБА 02:00
Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс 83 - 102 Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс
НАССФ 02:30
Орегон Стейт Орегон Стейт 35 - 34 Аризона Стейт Аризона Стейт
НАССФ 02:30
Северна Каролина Стейт Северна Каролина Стейт 20 - 34 Луисвил Луисвил
НБА 02:30
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 102 - 103 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
НАССФ 02:30
Бейлър Бейлър 31 - 34 Оклахома Оклахома
НАССФ 02:30
Джорджия Стейт Джорджия Стейт 27 - 56 Апалачиън Стейт Апалачиън Стейт
НАССФ 02:30
Тексас А&М Тексас А&М 30 - 6 Южна Каролина Южна Каролина
НХЛ 03:00
Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс 2 - 7 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НБА 03:00
Маями Хийт Маями Хийт 109 - 94 Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс
НАССФ 03:00
Юта Юта 49 - 3 ЮКЛА ЮКЛА
НБА 03:00
Минесота Тимбърулвс Минесота Тимбърулвс 105 - 125 Хюстън Рокетс Хюстън Рокетс
ПЕРУ 03:00
Спорт Бойс Каляо Спорт Бойс Каляо 2 - 1 Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал
НХЛ 03:00
Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус 1 - 4 Анахайм Дъкс Анахайм Дъкс
НБА 03:30
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 116 - 121 Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс
НБА 03:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 110 - 102 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
МЕК2 04:00
Тампико Мадеро Тампико Мадеро 0 - 0 Селая Селая
КРПД 04:00
Депортиво Саприса Депортиво Саприса 0 - 2 Гресия Гресия
АВЛМЛ 04:30
Пърт Глори (21) Пърт Глори (21) 0 - 3 Аделаида Юнайтед (20) Аделаида Юнайтед (20)
НХЛ 05:00
Ванкувър Канъкс Ванкувър Канъкс 4 - 4 Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч
НАССФ 05:15
Бойзи Стейт Бойзи Стейт 42 - 9 Ню Мексико Ню Мексико
НАССФ 05:30
Орегон Орегон 34 - 6 Аризона Аризона
НБА 05:30
ЛА Клипърс ЛА Клипърс 150 - 101 Атланта Хоукс Атланта Хоукс
НХЛ 05:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 3 - 3 Детройт Ред Уингс Детройт Ред Уингс
ЯП3 06:00
Блаублитц Акита Блаублитц Акита 3 - 0 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП3 06:00
Парсейро Нагано Парсейро Нагано 1 - 0 Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу
АНБЛ 06:00
Сидни Кингс Сидни Кингс 92 - 87 Илавара Хоукс Илавара Хоукс
НАССФ 06:00
Калифорния Калифорния 17 - 41 ЮСК ЮСК
ЯП3 06:00
Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе 2 - 0 Каталер Тояма Каталер Тояма
ЯП3 06:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 1 - 2 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП3 06:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 0 Сагамихара Сагамихара
ЯП3 06:00
Фуджиеда МФК Фуджиеда МФК 0 - 1 Серезо Осака (23) Серезо Осака (23)
АВЛЖ 07:00
Канбера Юнайтед (Ж) Канбера Юнайтед (Ж) 2 - 0 Пърт Глори (Ж) Пърт Глори (Ж)
АВЛ 07:00
Бризбейн Роар Бризбейн Роар 4 - 3 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ЯП3 07:00
Токио (23) Токио (23) 2 - 0 ЙССЦ ЙССЦ
РККБЛ 08:00
Анянг КЖК Анянг КЖК 73 - 86 Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум
РККБЛ 08:00
Вонджу Донгу Проми Вонджу Донгу Проми 83 - 77 Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс
АНБЛ 08:00
Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс 88 - 77 НЗ Брейкърс НЗ Брейкърс
КХЛ 09:00
Амур Хабаровск Амур Хабаровск 4 - 1 Йокерит Йокерит
КХЛ 09:00
Адмирал Владивосток Адмирал Владивосток 1 - 1 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
АВЛЖ 09:00
Нюкасъл Джетс (Ж) Нюкасъл Джетс (Ж) 1 - 1 Мелбърн Сити (Ж) Мелбърн Сити (Ж)
АВЛ 09:30
Сидни Сидни 2 - 1 Мелбърн Виктори Мелбърн Виктори
РККБЛ 10:00
Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис 65 - 68 Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс
РККБЛ 10:00
Гоянг Орионс Гоянг Орионс 70 - 88 Улсан Мобис Фоебъс Улсан Мобис Фоебъс
РУМ2 11:00
Конкордия Кяжна Конкордия Кяжна 1 - 1 Миовени Миовени
РУС1 11:00
Енисей Енисей 3 - 0 Том Томск Том Томск
КХЛ 11:30
Кунлун Ред Стар Кунлун Ред Стар 3 - 1 Металург Магнитогорск Металург Магнитогорск
РУС1 12:00
Текстилчик Текстилчик 1 - 2 Нефтехимик Нефтехимик
ЯП3 12:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 0 - 1 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ТУР3 12:00
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 0 - 4 Саръйер Саръйер
ТУР3 12:00
Хекимоглу Трабзон Хекимоглу Трабзон 0 - 5 Самсунспор Самсунспор
ТУР3 12:00
Амед Амед 1 - 0 Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор
ТУР3 12:00
Байбурт ИЙОИ Байбурт ИЙОИ 1 - 1 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ТУР3 12:00
Елязъгспор Елязъгспор 2 - 1 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ТУР3 12:00
Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор 2 - 3 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ГЕРОЛ 12:00
Геестемюнде Геестемюнде 0 - 2 Бремер ШФ Бремер ШФ
ЯП3 12:00
Роасо Кумамото Роасо Кумамото 2 - 0 Грула Мориока Грула Мориока
РУС3 12:00
Краснодар III Краснодар III 0 - 1 Спартак Налчик Спартак Налчик
РУМ2 12:00
Арджеш Арджеш 1 - 1 Петролул 52 Петролул 52
РУС1 12:30
Спартак Москва II Спартак Москва II 0 - 2 Луч Владивосток Луч Владивосток
ТУР3 12:30
Йени Чорумспор Йени Чорумспор 0 - 2 Маниса Маниса
ТУР3 12:30
Къркларелиспор Къркларелиспор 1 - 0 Тарсус Идман Юрду Тарсус Идман Юрду
ТУР3 12:30
Инегьолспор Инегьолспор 1 - 1 Башкент Академи Башкент Академи
ТУР3 12:30
Кършехир Беледийеспор Кършехир Беледийеспор 1 - 0 Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор
ТУР3 12:30
Бандърмаспор Бандърмаспор 2 - 1 Ергене Велимешеспор Ергене Велимешеспор
ТУР3 12:30
Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор 0 - 1 Гюмушанеспор Гюмушанеспор
ТУР3 12:30
Нигде Анадолу Нигде Анадолу 0 - 1 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР3 12:30
Кастамонюспор 1966 Кастамонюспор 1966 0 - 3 Ванспор Ванспор
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 1 - 1 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
РУС3 13:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 1 - 2 Урожай Урожай
РУС1 13:00
Авангард Курск Авангард Курск 2 - 2 Шинник Шинник
ИСП2 13:00
Понферадина Понферадина 1 - 1 Херона Херона
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 1 - 0 Хетафе II Хетафе II
РУС3 13:00
Интер Черкеск Интер Черкеск 0 - 1 Дружба Дружба
РУС3 13:00
Махачкала Махачкала 2 - 1 Биолог Биолог
РУС3 13:00
Спартак Владикавказ Спартак Владикавказ 1 - 0 Анжи Анжи
ИСПСБ 13:00
Расинг Ферол Расинг Ферол 3 - 3 Мелила УД Мелила УД
ИСПСБ 13:00
СС Рейес СС Рейес 1 - 2 Пеня Депортива Пеня Депортива
ИСПСБ 13:00
ФК Андора ФК Андора 2 - 1 Ебро Ебро
ИСПСБ 13:00
Райо Махадаонда Райо Махадаонда 0 - 2 Лангрео Лангрео
ИСПСБ 13:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 0 - 0 Реал Мурсия Реал Мурсия
ИСПСБ 13:00
Гранада II Гранада II 0 - 0 Виларубия Виларубия
ИСПСБ 13:00
Прат Прат 0 - 2 Еспаньол II Еспаньол II
ИСПСБ 13:00
Лягостера Лягостера 1 - 0 Лейда Еспортиу Лейда Еспортиу
ИСПСБ 13:00
Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид 6 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ЛБСА 13:00
Тренто Баскет Тренто Баскет 79 - 89 БК Ваноли БК Ваноли
ИСПСБ 13:00
Туделано Туделано 0 - 0 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
ИСПСБ 13:00
Леванте II Леванте II 3 - 1 Ла Нусия Ла Нусия
ХОЛ1 13:15
Телстар Телстар 0 - 2 Гоу Ахед Ийгълс Гоу Ахед Ийгълс
ПОР2 13:15
Мафра Мафра 2 - 2 Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля
АЦБ 13:30
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 94 - 72 БК Естудиантес БК Естудиантес
ТУР3 13:30
Сакаряспор Сакаряспор 1 - 0 Еюпспор Еюпспор
ПОЛ1 13:40
Варта Познан Варта Познан 0 - 2 Стал Мелец Стал Мелец
ПРС 14:00
Гьозтепе Гьозтепе 5 - 2 Алтънорду Алтънорду
АЦБ 14:00
БК Гран Канария БК Гран Канария 85 - 79 БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия
КХЛ 14:00
ХК Трактор ХК Трактор 2 - 4 ХК Автомобилист ХК Автомобилист
ПОЛ2 14:00
Погон Шедълце Погон Шедълце 2 - 1 Стал Ржешов Стал Ржешов
РУМ2 14:00
Металоглобус Металоглобус 1 - 1 УТА Арад УТА Арад
АНГ1 14:00
Транмиър Роувърс Транмиър Роувърс 0 - 2 Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс
ПРС 14:00
Арсенал Тула Арсенал Тула 1 - 1 Химик-Арсенал Химик-Арсенал
РУС1 14:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 0 - 0 Краснодар II Краснодар II
РУС1 14:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 1 - 2 Чайка Чайка
РУС1 14:00
Мордовия Саранск Мордовия Саранск 1 - 1 Факел Факел
РУС3 14:00
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 1 - 1 Легион Динамо Легион Динамо
ПОЛ2 14:05
Жнич Пръжков Жнич Пръжков 2 - 1 ГКС Катовице ГКС Катовице
АНГЖЕ 14:30
Манчестър Сити (Ж) Манчестър Сити (Ж) 5 - 0 Уест Хям Юнайтед (Ж) Уест Хям Юнайтед (Ж)
СЛВН2 14:30
Белтинци Белтинци 1 - 1 Брежице Брежице
БУНХ 14:45
ТХВ Кил ТХВ Кил 32 - 23 Хановер-Бургдорф Хановер-Бургдорф
ДАН1 14:45
Нествед Нествед 0 - 1 Фремад Амагер Фремад Амагер
ГЪP2 14:45
Платанияс Платанияс 0 - 1 Аполон Смирни Аполон Смирни
КАНКФ 15:00
ЮАР ЮАР 1 - 0 Судан Судан
ГЕРОЛ 15:00
Амертал Амертал 1 - 3 Вилзинг Вилзинг
ГЕРОЛ 15:00
Берсенбрюк Берсенбрюк 0 - 5 Борусия Хилдсхайм Борусия Хилдсхайм
ИСП2 15:00
Алкоркон Алкоркон 1 - 0 Малага Малага
ГЕРОЛ 15:00
ФФЛ Олденбург ФФЛ Олденбург 4 - 1 Гифхорн Гифхорн
РУС1 15:00
Армавир Армавир 2 - 1 Торпедо Москва Торпедо Москва
ГЪP2 15:00
Керкира Керкира 0 - 2 Кисамикос Кисамикос
ГЪP2 15:00
Ерготелис Ерготелис 4 - 2 Караискакис Караискакис
ГЪP2 15:00
Левадиакос Левадиакос 2 - 0 Аполон Лариса Аполон Лариса
ГЕРОЛ 15:00
ФТ Брауншвайг ФТ Брауншвайг 0 - 0 Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст
РШК 15:00
Конахт Конахт 23 - 20 Монпелие Ръгби Монпелие Ръгби
ГЕР4 15:00
Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт 1 - 0 ЛШК Ханза ЛШК Ханза
ГЕРОЛ 15:00
Унион Торнеш Унион Торнеш 1 - 1 Найндорфер ТШФ Найндорфер ТШФ
КАНКФ 15:00
Чад Чад 0 - 2 Мали Мали
КАНКФ 15:00
Уганда Уганда 2 - 0 Малави Малави
КАНКФ 15:00
Южен Судан Южен Судан 1 - 2 Буркина Фасо Буркина Фасо
ГЕР4 15:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 2 - 1 Холщайн Кил II Холщайн Кил II
ГЕР4 15:00
Хавелс Хавелс 1 - 2 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ГЕРОЛ 15:00
Ейшеде Ейшеде 1 - 1 Фьоникс Любек Фьоникс Любек
ФРАК 15:00
Гравелине Гравелине 2 - 2 Руан Руан
ГЕРОЛ 15:00
Тодесфелде Тодесфелде 2 - 1 Бордесхолм Бордесхолм
КАНКФ 15:00
Есватини Есватини 1 - 4 Сенегал Сенегал
КАНКФ 15:00
Бенин Бенин 1 - 0 Сиера Леоне Сиера Леоне
РШК 15:00
Нортхямптън Сейнтс Нортхямптън Сейнтс 25 - 14 Лион ОУ Лион ОУ
ГЕРОЛ 15:00
ТБ Упхузен ТБ Упхузен 1 - 1 Волфенбютел Волфенбютел
ГЕРОЛ 15:00
Лупо-Мартини Лупо-Мартини 2 - 1 Кикерс Емден Кикерс Емден
ПРС 15:00
Аланияспор Аланияспор 2 - 1 Адана Демирспор Адана Демирспор
ПРС 15:00
Краснодар Краснодар 1 - 0 Ростов Ростов
ГЕРОЛ 15:00
Арминия Хановер Арминия Хановер 0 - 1 Шпеле-Венахус Шпеле-Венахус
ГЕРОЛ 15:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 3 - 2 Айнтрахт Нортхайм Айнтрахт Нортхайм
ГЕР4 15:00
Фортуна Кьолн Фортуна Кьолн 0 - 2 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕРОЛ 15:00
Хаген/Утледе Хаген/Утледе 2 - 5 Хееслингер ШК Хееслингер ШК
ИТАСД 15:30
Тройна Тройна 0 - 3 ФК Месина ФК Месина
ИТАСД 15:30
Кастровилари Кастровилари 2 - 0 Читановезе Читановезе
ИТАСД 15:30
Марсала Марсала 0 - 0 Марина ди Рагуса Марина ди Рагуса
ИТАСД 15:30
Месина Месина 2 - 0 Бианкавила Бианкавила
ИТАСД 15:30
Ачиреале Ачиреале 0 - 1 Ликата Ликата
ИТАСД 15:30
Джуляно Джуляно 5 - 1 Кориляно Калабро Кориляно Калабро
ИТАСД 15:30
Тим Алтамура Тим Алтамура 4 - 0 Бриндиси Бриндиси
ИТАСД 15:30
Фиделис Андрия Фиделис Андрия 1 - 2 Фоджа Фоджа
ИТАСД 15:30
Франкавила Франкавила 0 - 4 Таранто Таранто
ИТАСД 15:30
Гелбисон Гелбисон 0 - 0 Казарано Казарано
ИТАСД 15:30
Гладиатор Гладиатор 0 - 3 Аудаче Чериньола Аудаче Чериньола
ИТАСД 15:30
Соренто Соренто 1 - 0 Нардо Калчо Нардо Калчо
ИТАСД 15:30
Агрополи Агрополи 4 - 2 Ночерина Ночерина
ИТАСД 15:30
Сан Томазо Сан Томазо 0 - 2 Рочела Рочела
ХОЛ1 15:30
Ден Бош Ден Бош 3 - 3 Екселсиор Екселсиор
ИТАСД 15:30
Прато Прато 1 - 0 Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета
ИТАСД 15:30
Лигорна Лигорна 1 - 1 Касале Касале
ИТАСД 15:30
Фосано Фосано 2 - 1 Боргосезия Боргосезия
ИТАСД 15:30
Каронезе Каронезе 4 - 1 Вадо Вадо
ИТАСД 15:30
Сканцорошате Сканцорошате 2 - 1 Понте Сан Пиетро Понте Сан Пиетро
ИТАСД 15:30
Нибионоджионо Нибионоджионо 0 - 2 Виртус Чисерано Бергамо Виртус Чисерано Бергамо
ИТАСД 15:30
Левико Левико 1 - 1 Вила Вале Вила Вале
ИТАСД 15:30
Леняно Леняно 3 - 1 Виртус Болцано Виртус Болцано
ИТАСД 15:30
Инверуно Инверуно 0 - 1 Сондрио Сондрио
ИТАСД 15:30
Фолгоре Каратезе Фолгоре Каратезе 0 - 0 Дро Алто Гарда Дро Алто Гарда
ИТАСД 15:30
Кастеланзесе Кастеланзесе 1 - 2 Арконатезе Арконатезе
ИТАСД 15:30
Караваджо Караваджо 2 - 3 Про Сесто Про Сесто
ИТАСД 15:30
Тритиум Тритиум 1 - 1 Брусапорто Брусапорто
ИТАСД 15:30
Савона Савона 3 - 0 Гивизано Борго Моцано Гивизано Борго Моцано
ИТАСД 15:30
Серавеца Серавеца 2 - 2 Лукезе Лукезе
ГЕРОЛ 15:30
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 2 - 0 ФФЛ Вихтал ФФЛ Вихтал
ШВЦР2 15:30
Белинзона Белинзона 6 - 2 Кьониц Кьониц
НИД3 15:30
Амстердамше ФК Амстердамше ФК 2 - 1 Спарта Ротердам II Спарта Ротердам II
ГЕРОЛ 15:30
ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт 3 - 0 Мербуш Мербуш
ГЕРОЛ 15:30
Клеве Клеве 1 - 1 Бохолт Бохолт
ГЕРОЛ 15:30
Каан-Мариенборн Каан-Мариенборн 1 - 2 Виденбрюк Виденбрюк
ГЕРОЛ 15:30
Вестфалия Ринерн Вестфалия Ринерн 1 - 1 АШК Дортмунд АШК Дортмунд
ГЕРОЛ 15:30
Айнтрахт Райне Айнтрахт Райне 2 - 1 Шпрокхьофел Шпрокхьофел
ГЕРОЛ 15:30
Пройсен Мюнстер II Пройсен Мюнстер II 1 - 1 Майнерцхаген Майнерцхаген
ГЕРОЛ 15:30
Холцвикедер ШК Холцвикедер ШК 7 - 1 Ерндтебрюк Ерндтебрюк
ГЕРОЛ 15:30
Шермбек Шермбек 2 - 2 Хамер ШФ Хамер ШФ
ГЕРОЛ 15:30
Падерборн 07 II Падерборн 07 II 1 - 1 Шпортфройнде Зиген Шпортфройнде Зиген
ГЕРОЛ 15:30
Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен 2 - 3 Ньотинген Ньотинген
ГЕРОЛ 15:30
Унион Бремен Унион Бремен 1 - 1 БТШ Нойщат БТШ Нойщат
ГЕРОЛ 15:30
Хемелинген Хемелинген 5 - 2 Лехер ТШ Лехер ТШ
ГЕРОЛ 15:30
Дюрен Мерзеник Дюрен Мерзеник 4 - 1 Дойц Дойц
ИТАСД 15:30
Априлия Априлия 0 - 0 Касино Касино
ИТАСД 15:30
Арзачена Арзачена 0 - 3 Латина Латина
ИТАСД 15:30
Лупарензе Лупарензе 2 - 3 Леняго Салус Леняго Салус
ИТАСД 15:30
Делта Порто Теле Делта Порто Теле 1 - 1 Унион Фелтре Унион Фелтре
ИТАСД 15:30
Джарлинс Муцане Джарлинс Муцане 4 - 3 Вилафранка Вилафранка
ИТАСД 15:30
Камподарседжо Камподарседжо 2 - 1 Адриезе Адриезе
ИТАСД 15:30
Вигазио Вигазио 1 - 4 Есте Есте
ИТАСД 15:30
Монтеварки Калчо Монтеварки Калчо 2 - 2 Фламина Фламина
ИТАСД 15:30
Бастия Калчо Бастия Калчо 1 - 1 Албалонга Албалонга
ИТАСД 15:30
Помеция Помеция 2 - 1 Грасина Грасина
ИТАСД 15:30
Понсако Понсако 1 - 4 Нуова Монтероси Нуова Монтероси
ИТАСД 15:30
Сан Донато Таварнеле Сан Донато Таварнеле 0 - 0 Алянезе Алянезе
ИТАСД 15:30
Спортинг Трестина Спортинг Трестина 2 - 1 Канара Канара
ИТАСД 15:30
Тутокуойо Тутокуойо 1 - 1 Санджиованезе Санджиованезе
ИТАСД 15:30
Форли Форли 1 - 0 Савинанезе Савинанезе
ИТАСД 15:30
Калвина Калвина 2 - 1 Пол. Чиливерге Мадзано Пол. Чиливерге Мадзано
ИТАСД 15:30
Мантова Мантова 3 - 3 Фиоренцола Фиоренцола
ИТАСД 15:30
Медзолара Медзолара 1 - 1 Крема Крема
ИТАСД 15:30
Сан Луиджи Сан Луиджи 1 - 2 Местре Местре
ИТАСД 15:30
Чита ди Кампобасо Чита ди Кампобасо 4 - 4 Атлетико Фрегене Атлетико Фрегене
ИТАСД 15:30
Вастезе Вастезе 1 - 1 Порто Сант'Елпидио Порто Сант'Елпидио
ИТАСД 15:30
Йези Йези 1 - 0 Реал Джулиянова Реал Джулиянова
ИТАСД 15:30
Пинето Пинето 1 - 1 Мателика Калчо Мателика Калчо
ИТАСД 15:30
Сан Николо Сан Николо 2 - 0 Католика Католика
ИТАСД 15:30
Сангистезе Сангистезе 1 - 1 Реканатезе Реканатезе
ИТАСД 15:30
Амброзияна Амброзияна 1 - 1 Калдиеро Терме Калдиеро Терме
ИТАСД 15:30
Клодиензе Клодиензе 3 - 2 Кионс Кионс
ИТАСД 15:30
Вис Артена Вис Артена 2 - 1 Чита ди Анани Чита ди Анани
ИТАСД 15:30
Тамай Тамай 0 - 2 Монтебелуна Монтебелуна
ИТАСД 15:30
Турис Неаполис Турис Неаполис 3 - 2 Торес Торес
ИТАСД 15:30
Трастевере Трастевере 2 - 0 Портичи Портичи
ИТАСД 15:30
Авезано Авезано 1 - 1 Монтеджорджо Монтеджорджо
ГЕРОЛ 15:45
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 3 - 0 ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах
ГЕРОЛ 15:45
ШФ Брейниг ШФ Брейниг 1 - 1 Борусия Фрайалденхофен Борусия Фрайалденхофен
ГЕРОЛ 15:45
Веселинг-Урфелд Веселинг-Урфелд 1 - 1 Пеш Пеш
ГЕРОЛ 15:45
Нойхоф Нойхоф 1 - 1 Едерсхайм Едерсхайм
ГББЛ 16:00
БК Байерн Мюнхен БК Байерн Мюнхен 91 - 79 БК Байройт БК Байройт
ИТААЖ 16:00
Милан (Ж) Милан (Ж) 2 - 2 Ювентус (Ж) Ювентус (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Брайтън & Хоув Албиън (Ж) Брайтън & Хоув Албиън (Ж) 3 - 0 Бирмингам Сити (Ж) Бирмингам Сити (Ж)
АНГЖЕ 16:00
Рединг (Ж) Рединг (Ж) 3 - 3 Бристол Сити (Ж) Бристол Сити (Ж)
ГББЛ 16:00
с. Оливер Вюрцбург с. Оливер Вюрцбург 68 - 67 Скайлайнърс Франкфурт Скайлайнърс Франкфурт
РУС1 16:00
Балтика Балтика 1 - 0 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
ИТЛП 16:00
Касертана Касертана 2 - 0 Авелино Авелино
РУС1 16:00
Химки Химки 3 - 1 Чертаново Чертаново
ЕПКФ 16:00
Сърбия Сърбия 2 - 2 Украйна Украйна
ИТЛП 16:00
Виченца Виртус Виченца Виртус 1 - 0 Равена Равена
ИТЛП 16:00
Пистойезе Пистойезе 0 - 1 Монца Монца
ИТЛП 16:00
Ренате Ренате 1 - 1 Пиянезе Пиянезе
ИТЛП 16:00
Олбия Олбия 1 - 2 Новара Новара
ИТАСД 16:00
Савоя Савоя 2 - 0 Нола 1925 Нола 1925
ИТАСД 16:00
Фезанесе Фезанесе 2 - 0 Лаванезе Лаванезе
ГЕРОЛ 16:00
Хенеф 05 Хенеф 05 1 - 1 Фрехен Фрехен
ГЕРОЛ 16:00
Енепетал Енепетал 2 - 2 Гютерслох Гютерслох
МЖД 16:00
Литва Литва 1 - 0 Нова Зеландия Нова Зеландия
ГЕРОЛ 16:00
Сасел Сасел 1 - 2 Виктория Хамбург Виктория Хамбург
ИТЛП 16:00
Фано Фано 2 - 4 Пиаченца Пиаченца
ГЕРОЛ 16:00
Хилден Хилден 0 - 3 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ИТЛП 16:00
Сикула Леонцио Сикула Леонцио 1 - 1 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ИТЛП 16:00
ФК Риети ФК Риети 0 - 3 Реджина Реджина
ИТЛП 16:00
Сюдтирол Сюдтирол 3 - 0 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 16:00
Комо Комо 1 - 3 Про Верчели Про Верчели
ГЕРОЛ 16:00
Ейлендорф Ейлендорф 2 - 3 Виктория Арнолдсвилер Виктория Арнолдсвилер
ИТЛП 16:00
Ренде Ренде 1 - 0 Пичерно Пичерно
ГЕРОЛ 16:00
Боргфелд Боргфелд 1 - 1 Блументхалер ШФ Блументхалер ШФ
ГЕРОЛ 16:00
Германия Ратинген Германия Ратинген 2 - 2 Крей Крей
ИТЛП 16:00
Паганезе Паганезе 0 - 1 Бари Бари
ДАН1 16:00
Скиве Скиве 0 - 2 Колдинг ИФ Колдинг ИФ
ЕПКФ 16:05
Люксембург Люксембург 0 - 2 Португалия Португалия
ГЕРОЛ 16:15
Унион Нететал Унион Нететал 1 - 1 ШК Велберт ШК Велберт
ГЕРОЛ 16:15
Вестфалия Херне Вестфалия Херне 0 - 1 Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален
КХЛ 16:30
ХК Торпедо Нижни ХК Торпедо Нижни 6 - 2 ХК Витяз ХК Витяз
ИСПСБ 16:30
Реал Валядолид II Реал Валядолид II 1 - 1 Калаора Калаора
РУМ2 16:30
Турис-Олтул Т. Мъгуреле Турис-Олтул Т. Мъгуреле 1 - 1 Университатея Клуж Университатея Клуж
ГЕРОЛ 16:30
ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн 0 - 1 Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК
ИТАСД 16:30
Чита ди Фасано Чита ди Фасано 1 - 0 Гравина Гравина
ГЕРОЛ 16:30
Блау-Вайс Фрисдорф Блау-Вайс Фрисдорф 3 - 2 Зигбургер ШФ Зигбургер ШФ
НПФЛ 17:00
Делта Форс Делта Форс 4 - 1 Джигава Голдън Старс  Джигава Голдън Старс
КХЛ 17:00
ХК Динамо Рига ХК Динамо Рига 1 - 2 ХК Сочи ХК Сочи
ШОТФЛ 17:00
Стърлинг Юнивърсити Стърлинг Юнивърсити 1 - 3 Ийст Стърлингшър Ийст Стърлингшър
БУНХ 17:00
ФА Гьопинген ФА Гьопинген 26 - 32 ХБВ Балинген-Вайлщетен ХБВ Балинген-Вайлщетен
БУНХ 17:00
ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт 25 - 31 Бергишер ХК 06 Бергишер ХК 06
ИСП2 17:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 0 - 0 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
ИТЛП 17:00
Терамо Терамо 1 - 1 Тернана Тернана
НПФЛ 17:00
Платеу Юнайтед Платеу Юнайтед 2 - 1 Уики Турист Уики Турист
НПФЛ 17:00
Кано Пиларс Кано Пиларс 0 - 1 Лоби Старс Лоби Старс
НПФЛ 17:00
Ифеани Уба Ифеани Уба 1 - 0 Ривърс Юнайтед Ривърс Юнайтед
НПФЛ 17:00
Хартленд Хартленд 1 - 1 Аква Старлетс Аква Старлетс
БУНХ 17:00
Дий Ойлен Лудвигсхафен Дий Ойлен Лудвигсхафен 19 - 12 ХШГ Нордхорн-Линген ХШГ Нордхорн-Линген
НПФЛ 17:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 0 - 1 МФМ МФМ
НПФЛ 17:00
Уори Уулвс Уори Уулвс 2 - 0 Адамава Юнайтед Адамава Юнайтед
НПФЛ 17:00
Абия Уориърс Абия Уориърс 1 - 1 Съншайн Старс Съншайн Старс
НПФЛ 17:00
Кацина Юнайтед Кацина Юнайтед 1 - 0 Насарава Юнайтед Насарава Юнайтед
НПФЛ 17:00
Енимба Енимба 3 - 1 Аква Юнайтед Аква Юнайтед
ЕП21 17:00
Германия (21) Германия (21) 2 - 3 Белгия (21) Белгия (21)
АНГЖЕ 17:00
Ливърпул (Ж) Ливърпул (Ж) 0 - 1 Евертън (Ж) Евертън (Ж)
ГЕРОЛ 17:00
Ян Регенсбург II Ян Регенсбург II 3 - 3 Ханкофен-Хайлинг Ханкофен-Хайлинг
БЕЛ2 17:00
Унион Сейнт Жило Унион Сейнт Жило 2 - 0 Екселсиор Виртон Екселсиор Виртон
АНГЖЕ 17:00
Тотнъм Хотспър (Ж) Тотнъм Хотспър (Ж)	 0 - 2 Арсенал (Ж) Арсенал (Ж)
РШК 17:15
Расинг 92 Расинг 92 30 - 10 Сарацини Сарацини
ИСПСБ 17:30
Санлукеньо Санлукеньо 1 - 2 Севиля II Севиля II
ИСПСБ 17:30
Марбеля Марбеля 2 - 1 Йеклано Йеклано
ХОЛ1 17:45
Камбюр Камбюр 3 - 1 Алмере Сити Алмере Сити
АЦБ 18:00
БК Валенсия БК Валенсия 92 - 74 БК Сарагоса БК Сарагоса
ЕХФШЛ 18:00
Еврофарм Работник Еврофарм Работник 32 - 31 ИК Савехов ИК Савехов
ИСПСБ 18:00
Мерида АД Мерида АД 4 - 2 Алхесирас Алхесирас
ЕХФШЛ 18:00
Рийхимаен Кокс Рийхимаен Кокс 18 - 28 КД Бидасоа Ирун КД Бидасоа Ирун
ИСПСБ 18:00
УК Мурсия УК Мурсия 1 - 1 Кордоба Кордоба
ИСПСБ 18:00
Сабадел Сабадел 2 - 0 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 18:00
Картахена Картахена 2 - 2 Талавера КФ Талавера КФ
КАНКФ 18:00
Гвинея Гвинея 2 - 0 Намибия Намибия
КАНКФ 18:00
Руанда Руанда 0 - 1 Камерун Камерун
КАНКФ 18:00
Конго Конго 3 - 0 Гвинея-Бисау Гвинея-Бисау
КАНКФ 18:00
Лесото Лесото 2 - 4 Нигерия Нигерия
ИСПСБ 18:00
Дон Бенито Дон Бенито 1 - 1 Кадис II Кадис II
ЛБСА 18:00
БК Варезе БК Варезе 93 - 91 БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция
ЕХФШЛ 18:00
ПСЖ (хандбал) ПСЖ (хандбал) 32 - 30 Фленсбург-Хандевит Фленсбург-Хандевит
ИСПСБ 18:00
Понтеведра Понтеведра 3 - 0 Марино де Луанко Марино де Луанко
ИСПСБ 18:00
Културал Леонеса Културал Леонеса 2 - 0 Харо Депортиво Харо Депортиво
ИСПСБ 18:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 1 - 0 Депортиво Алавес II Депортиво Алавес II
ПЕРУ 18:00
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 2 - 1 Алианса Универсидад Алианса Универсидад
ИСПСБ 18:00
Ориуела Ориуела 2 - 2 Кастейон Кастейон
ИСПСБ 18:00
УД Логронес УД Логронес 3 - 0 Бургос Бургос
ИСПСБ 18:00
Линенсе Линенсе 1 - 0 Бадахос Бадахос
ИТЛП 18:30
Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 0 - 1 Кавезе Кавезе
ИТЛП 18:30
Римини Римини 0 - 2 Арциняно Валчямпо Арциняно Валчямпо
ИТЛП 18:30
Реджио Аудаче Реджио Аудаче 2 - 1 Вис Песаро Вис Песаро
ИТЛП 18:30
Модена Модена 1 - 0 Виртус Верона Виртус Верона
ИТЛП 18:30
Карпи Карпи 4 - 0 Фермана Фермана
ИТЛП 18:30
Губио Губио 0 - 2 Чезена Чезена
ИТЛП 18:30
Гозано Гозано 2 - 2 Про Патрия Про Патрия
ИТЛП 18:30
Карарезе Карарезе 2 - 2 Арецо Арецо
ИТЛП 18:30
Джана Ермино Джана Ермино 1 - 2 Робур Сиена Робур Сиена
ЛБСА 18:30
БК Тревизо БК Тревизо 72 - 68 БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса
ИТЛП 18:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 1 - 0 Вибонезе Вибонезе
ЕПКФ 19:00
България България 1 - 0 Чехия Чехия
ГББЛ 19:00
Баскетс Олденбург Баскетс Олденбург 88 - 83 БК Бон БК Бон
ГББЛ 19:00
БК Лудвигсбург БК Лудвигсбург 81 - 77 АЛБА Берлин АЛБА Берлин
ЛБСА 19:00
Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте 85 - 89 БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня
ИТСЛЕ 19:00
Волей Милано Волей Милано 1 - 3 Трентино Волей Трентино Волей
ИСПСБ 19:00
Барселона II Барселона II 3 - 3 Корнея Корнея
ИСПСБ 19:00
Еркулес Еркулес 1 - 1 Валенсия II Валенсия II
ИСПСБ 19:00
Реал Унион Реал Унион 2 - 1 Гихуело Гихуело
ЕПКФ 19:00
Косово Косово 0 - 4 Англия Англия
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 0 - 3 Волей Равена Волей Равена
ИТСЛЕ 19:00
Волей Лубе Волей Лубе 3 - 0 Палаволо Модена Палаволо Модена
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Пиаченца Палаволо Пиаченца 3 - 2 Волей Монца Волей Монца
ИТСЛЕ 19:00
Палаволо Падова Палаволо Падова 0 - 3 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИТСЛЕ 19:00
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 0 Вибо Валентия Вибо Валентия
ПРС 19:30
Урал Урал 3 - 1 Родина Москва Родина Москва
ЛБСА 19:30
Фортитудо Болоня Фортитудо Болоня 85 - 80 Олимпия Милано Олимпия Милано
ИСП2 19:30
Мирандес Мирандес 2 - 1 Лас Палмас Лас Палмас
ИСП2 19:30
Луго Луго 1 - 1 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
АЦБ 19:30
БК Билбао БК Билбао 82 - 81 БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид
АЛЖ 19:45
МК Алжир МК Алжир 1 - 0 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
МЕК2 20:00
Универсидад Гуадалахара Универсидад Гуадалахара 0 - 1 Атлетико Сакатепек Атлетико Сакатепек
НФЛ 20:00
Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс 41 - 6 Хюстън Тексънс Хюстън Тексънс
ПЕРУ 20:00
Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал 1 - 2 Универсидад Сан Мартин Универсидад Сан Мартин
ЛБСА 20:00
Пистоя Баскет Пистоя Баскет 77 - 69 БК Канту БК Канту
КРЛА 20:00
Кофутпа Кофутпа 3 - 2 Спортинг Сан Хосе Спортинг Сан Хосе
ЕХФШЛ 20:00
Елверум ИЛ Елверум ИЛ 25 - 26 СК Сегед СК Сегед
ЕХФШЛ 20:00
Монпелие АХ Монпелие АХ 34 - 30 ХК Мотор ХК Мотор
ЕХФШЛ 20:00
Кадетен ШХ Кадетен ШХ 24 - 27 ХК Висла Плок ХК Висла Плок
ТААТП 20:15
Стефанос Циципас Стефанос Циципас 2 - 1 Доминик Тийм Доминик Тийм
БЕЛ2 21:00
СФ Руселаре СФ Руселаре 3 - 5 Вестерло Вестерло
УРУГВ 21:00
Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео 0 - 0 Пенярол Пенярол
БРА 21:00
Гремио Гремио 0 - 1 Фламенго Фламенго
БРАБ 21:00
Спорт Ресифе Спорт Ресифе 0 - 0 Вила Нова Вила Нова
БРА 21:00
Бая Бая 1 - 1 Палмейрас Палмейрас
БРАБ 21:00
Сао Бенто Сао Бенто 3 - 1 Бразил де Пелотас Бразил де Пелотас
КАНКФ 21:00
Габон Габон 2 - 1 Ангола Ангола