Срещи

Предстоящи срещи

Лига 1 X 2 още
БРАБ Шапекоенсе Шапекоенсе 00:00 Куяба Куяба 1.78 3.33 5.52
КОПСУ Унион Санта Фе Унион Санта Фе 00:15 Бая Бая 1.92 3.44 4.17
БРАБ КРБ КРБ 00:15 ССА ССА 3.16 2.83 2.71
БРАБ АД Конфиянса АД Конфиянса 00:15 Фигейренсе Фигейренсе 1.64 3.56 6.59
БРАБ Наутико Наутико 00:15 Гуарани де Кампинас Гуарани де Кампинас 2.83 3.13 2.73
КОПЛИ Сантос Сантос 00:15 ЛДУ Кито ЛДУ Кито 1.84 3.67 4.42
КОПЛИ Ривър Плейт Ривър Плейт 00:15 Атлетико Параненсе Атлетико Параненсе 1.29 5.56 11.33
БОЛ Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро 01:30 Роял Пари Роял Пари 2.75 3.40 2.25
ВЕН Яракуянос Яракуянос 02:00 Карабобо Карабобо
БРАБ Понте Прета Понте Прета 02:30 Сампайо Корея Сампайо Корея
БРАБ Парана Парана 02:30 Витория Витория
КОПЛИ Фламенго Фламенго 02:30 Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 1.40 4.94 7.77
КОПСУ Депортиво Кали Депортиво Кали 02:30 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд 2.05 2.94 4.48
КОЛА Депортиво Перейра Депортиво Перейра 02:40 Агилас Дорадос Агилас Дорадос
НФЛ Питсбърг Стийлърс Питсбърг Стийлърс 03:00 Балтимор Рейвънс Балтимор Рейвънс
САЩ Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 04:30 Далас Далас 1.68 4.02 5.38
КИТК Пекин Гуоан Пекин Гуоан 09:00 Ухан Зал Ухан Зал
ЯП2 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 12:00 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
АРМ1 Ширак II Ширак II 12:00 Севан Севан
ЯП2 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 12:00 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП2 Мито Холихок Мито Холихок 12:00 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП2 Рюкю Рюкю 12:00 Цвайген Каназава Цвайген Каназава
ЯП2 Токушима Вортис Токушима Вортис 12:00 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП2 Омия Ардиджа Омия Ардиджа 12:00 Ехиме Ехиме
ЯП2 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата 12:00 Точиги Точиги
ЯП2 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи 12:00 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
ЯП2 Токио Верди Токио Верди 12:00 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ГРУ Мерани Тбилиси Мерани Тбилиси 12:00 Телави Телави
ЯП2 Киото Санга Киото Санга 12:00 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 12:30 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
АРМЕ Арарат-Армения Арарат-Армения 12:30 Арарат Арарат
ТУР1 Алтай Алтай 12:30 Гиресунспор Гиресунспор
ИРАК Ал Талаба Ал Талаба 13:00 Ал Касим Ал Касим
ПОЛ2 Гарбарния Краков Гарбарния Краков 13:00 Жнич Пръжков Жнич Пръжков
ПОЛ2 Шльонск Вроцлав II Шльонск Вроцлав II 13:00 Олимпия Груджьондз Олимпия Груджьондз
УКРК Верес Ривне Верес Ривне 13:00 Мариупол Мариупол
ПОЛ2 СКРА Честохова СКРА Честохова 13:00 Олимпия Елблаг Олимпия Елблаг
УКРК ВПК-Агро Шевченковка ВПК-Агро Шевченковка 13:00 Днипро-1 Днипро-1
ТАЙЛ Порт Порт 13:00 Муангтонг Юнайтед Муангтонг Юнайтед 2.00 3.58 3.74
ПОЛ1 Ресовия Жешов Ресовия Жешов 13:00 Радомяк Радом Радомяк Радом
ПОЛ1 Сандеця Нови Сонч Сандеця Нови Сонч 13:00 Ястшембе Ястшембе
ИРАК Багдад Багдад 13:00 Ал Худод Ал Худод
СЛВК2 Дубница Дубница 13:30 Петржалка Петржалка
СЛВК2 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица 13:30 Комарно Комарно
СЛВК2 Скалица Скалица 13:30 Шаморин Шаморин
СЛВК2 Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 13:30 Пучов Пучов
СЛВК2 Славой Требишов Славой Требишов 13:30 Слован Братислава II Слован Братислава II
СЛВК2 Жилина II Жилина II 13:30 ФК Кошице ФК Кошице
ПОЛ1 Одра Ополе Одра Ополе 13:30 Нечеча Нечеча
СЛВК2 Подбрезова Подбрезова 13:30 Партизан Бардейов Партизан Бардейов
СИНГ Лайън Сити Сейлърс Лайън Сити Сейлърс 13:45 Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс
СИНГ Хуганг Юнайтед Хуганг Юнайтед 13:45 Балестиер Халса Балестиер Халса
СИНГ Йънг Лайънс Йънг Лайънс 13:45 Гейланг Интернешънъл Гейланг Интернешънъл
СИНГ Албирекс Нийгата С Албирекс Нийгата С 13:45 Танджонг Пагар Танджонг Пагар
ЧГ Рудар Плевля Рудар Плевля 14:00 Сутиеска Сутиеска
МАК Шкендия Шкендия 14:00 Македония ГП Македония ГП
ЧГ Йезеро Плав Йезеро Плав 14:00 Петровац Петровац
МАК Борец Борец 14:00 Струга Струга
МАК Работнички Работнички 14:00 Пелистер Пелистер
МАК Академия Пандев Академия Пандев 14:00 Ренова Ренова
МАК Силекс Силекс 14:00 Вардар Вардар
БиХ Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу 14:00 Борац Баня Лука Борац Баня Лука
БиХ Олимпик Сараево Олимпик Сараево 14:00 Младост Добой Какан Младост Добой Какан
КИТК Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф 14:00 Шандун Лунън Шандун Лунън
ЧЕХ2 Дукла Прага Дукла Прага 14:00 Храдец Кралове Храдец Кралове
СЛВН Горица Нова Горица Горица Нова Горица 14:00 Домжале Домжале
МАК Шкупи Шкупи 14:00 Беласица Струмица Беласица Струмица
РУМ2 Рипенсия Тимишоара Рипенсия Тимишоара 14:00 Миовени Миовени
УКРК Агробизнес Волочиск Агробизнес Волочиск 14:00 Ворскла Ворскла
ХЪР2 Юнак Юнак 14:30 Сесвете Сесвете 2.55 3.20 2.45
ЧЕХ2 Височина Ихлава Височина Ихлава 14:30 Таборско Таборско
ЧЕХ2 Лишен Лишен 14:30 Простеев Простеев
КИП2 АСИЛ Лиси АСИЛ Лиси 14:30 Акритас Акритас
ЧЕХ2 Бланско Бланско 14:30 Усти над Лабем Усти над Лабем
ЧЕХ2 Тринец Тринец 14:30 Хрудим Хрудим
ЧЕХ2 Варнсдорф Варнсдорф 14:30 Славой Вишеград Славой Вишеград
ЧЕХ2 Влашим Влашим 14:30 Виктория Жижков Виктория Жижков
ХЪР2 Динамо Загреб II Динамо Загреб II 14:30 Меджимурие Чаковец Меджимурие Чаковец
ИРАН Мес Рефсенджан Мес Рефсенджан 14:40 Трактор Сази Трактор Сази
КУВ Хайтан Хайтан 15:00 Бурган Бурган
БЪЛ Славия Славия 15:00 Ботев Пловдив Ботев Пловдив
ЧГ Искра Даниловград Искра Даниловград 15:00 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
ИРАК Ал Завраа Ал Завраа 15:15 Ал Кахраба Ал Кахраба
ЧИЛИ Депортиво Антофагаста Депортиво Антофагаста 15:30 Палестино Палестино
АРМЕ Пюник Пюник 15:30 Лори Лори
ЮАР2 Кейп Умоя Юнайтед Кейп Умоя Юнайтед 15:30 Фрий Стейт Старс Фрий Стейт Старс
ЮАР2 ДжДР Старс ДжДР Старс 15:30 Юнивърсити ъф Претория Юнивърсити ъф Претория
ИТАСД Про Ливорно Про Ливорно 15:30 Реал Форте Керчета Реал Форте Керчета
ЮАР2 Ричардс Бей Ричардс Бей 15:30 Кейптаун Ол Старс Кейптаун Ол Старс
ИТЛП Касертана Касертана 16:00 Вибонезе Вибонезе 2.83 2.39 3.30
ИТЛП Понтедера Понтедера 16:00 Лукезе Лукезе
ИТЛП Катания Катания 16:00 Бишелие Бишелие
ИТЛП Перголетезе Перголетезе 16:00 Ювентус II Ювентус II
ИНДСЛ Хайдерабад Хайдерабад 16:00 Джамшедпур Джамшедпур
ИТЛП Потенца Калчо Потенца Калчо 16:00 Авелино Авелино 2.80 2.90 2.38
СЛВН Мура Мура 16:00 Браво Браво
ИТЛП Палермо Палермо 16:00 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе 2.04 3.24 3.59
ЧГ Зета Зета 16:00 ОФК Титоград ОФК Титоград
БиХ Зрински Зрински 16:00 Железничар Железничар
ИТЛП Арецо Арецо 16:00 Самбенедетезе Самбенедетезе 1.68 2.60 1.12
УКРК Александрия Александрия 16:30 Минай Минай
ЧГ Дечич Дечич 16:45 Подгорица Подгорица
РУМ2 Университатея Клуж Университатея Клуж 16:45 Фарул Констанца 1920 Фарул Констанца 1920
СЛВК Серед Серед 17:00 ДАК ДАК
ПОЛ1 Заглембе Сосновец Заглембе Сосновец 17:00 Пуща Неполомице Пуща Неполомице
ГЪР Лариса Лариса 17:15 Арис Арис 2.38 3.00 3.20
ИРАК Ал Минаа Басра Ал Минаа Басра 17:30 Нафт Майсан Нафт Майсан
КУВ Ал Араби Кувейт Ал Араби Кувейт 17:30 Казма Казма
БЪЛ Левски Левски 17:30 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
КУВ Ал Тадамон Ал Тадамон 17:30 Ал Шабаб Кувейт Ал Шабаб Кувейт
ПОЛ1 Белхатов Белхатов 18:00 Хробри Глогов Хробри Глогов
ПОЛ2 Хойничанка Хойнице Хойничанка Хойнице 18:00 Хутник Краков Хутник Краков
ПОЛ2 Битовия Битов Битовия Битов 18:00 ГКС Катовице ГКС Катовице
ПЕРУ2 Унион Уарал Унион Уарал 18:00 Санта Роса ПНП Санта Роса ПНП
БиХ Сараево Сараево 18:00 Радник Биелина Радник Биелина
ХЪРВ Горица Загреб Горица Загреб 18:00 Славен Копривница Славен Копривница
БEЛ Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 18:00 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
УКРК Десна Десна 18:00 Заря Заря
СЛВН Копер Копер 18:15 Алуминий Алуминий
ПОЛ2 Мотор Любин Мотор Любин 18:30 Лех Познан II Лех Познан II
ДАНК Ямербугт Ямербугт 18:30 Холстебро Холстебро
ПОЛК Стал Мелец Стал Мелец 18:40 Пяст Гливице Пяст Гливице
ПОЛ2 Калиш Калиш 19:00 Погон Шедълце Погон Шедълце
ГВАТ Антигуа ГФК Антигуа ГФК 19:00 Санта Лусия Коцумалгуапа Санта Лусия Коцумалгуапа
ПОЛ Висла Плок Висла Плок 19:00 Погон Шчечин Погон Шчечин
НОР Викинг Викинг 19:00 Бран Бран
НОР Старт Старт 19:00 Будьо/Глимт Будьо/Глимт
НОР Сарпсборг 08 Сарпсборг 08 19:00 Кристиансунд Кристиансунд
НОР Олесун Олесун 19:00 Сандефьор Сандефьор
НОР Хаугесунд Хаугесунд 19:00 Мьондален Мьондален
НОР1 Лилестрьом Лилестрьом 19:00 КФУМ КФУМ
ИЗР1 Апоел Рамат Ган Апоел Рамат Ган 19:00 Апоел Ришон ле Цион Апоел Ришон ле Цион
ПОЛ2 Вигри Сувалки Вигри Сувалки 19:00 Гурник Полковице Гурник Полковице
ИТАБ Монца Монца 19:00 Виченца Виртус Виченца Виртус
ПОЛ2 Сокол Острода Сокол Острода 19:00 Стал Ржешов Стал Ржешов
ШВЦР Люцерн Люцерн 19:15 Сион Сион
ШВЦР Лозана Спорт Лозана Спорт 19:15 Вадуц Вадуц
ШВЦР Сервет Сервет 19:15 Цюрих Цюрих 1.72 4.20 4.75
ГЕР4 Виденбрюк Виденбрюк 19:30 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ЕСТ ФКИ Левадия ФКИ Левадия 19:30 Флора Флора 3.10 3.36 2.28
ШЛ Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 19:55 РБ Лайпциг РБ Лайпциг
ШЛ Краснодар Краснодар 19:55 Рен Рен
МЛТ Биркиркара Биркиркара 20:00 Тарксиен Рейнбоус Тарксиен Рейнбоус
ГЕР3 Ханза Рощок Ханза Рощок 20:00 Тюркгюджю-Атаспор Тюркгюджю-Атаспор
ГЕР3 Халешер Халешер 20:00 Унтерхахинг Унтерхахинг
АНГ1 АФК Уимбълдън АФК Уимбълдън 20:00 Питърбъро Юнайтед Питърбъро Юнайтед
ИСП2 УД Логронес УД Логронес 20:00 Понферадина Понферадина
ИСП2 Леганес Леганес 20:00 Райо Валекано Райо Валекано
ИСП2 Картахена Картахена 20:00 Еспаньол Еспаньол
ПЕРУ2 Пирата Пирата 20:15 Спорт Хавелинес Хуниорс Спорт Хавелинес Хуниорс
ГЕР4 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II 20:30 Алемания Аахен Алемания Аахен 2.27 3.55 3.10
ГЕР4 Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 20:30 Щраелен Щраелен 1.90 3.50 3.30
ГЕР4 Хомберг Хомберг 20:30 Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах
ГЕР4 Алтона 93 Алтона 93 20:30 Хайдер ШФ Хайдер ШФ
AHГ2 Уолсол Уолсол 21:00 Стивънидж Стивънидж
ГИБ Юроп Пойнт Юроп Пойнт 21:00 Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс
КОНФ Дагенъм & Редбридж Дагенъм & Редбридж 21:00 Нотс Каунти Нотс Каунти
НОР Стабек Стабек 21:00 Волеренга Волеренга
AНГЧ Мидълзбро Мидълзбро 21:00 Суонзи Сити Суонзи Сити
АНГ1 Бристол Роувърс Бристол Роувърс 21:00 Джилингам Джилингам
АНГ1 Шрюсбъри Таун Шрюсбъри Таун 21:00 Акрингтън Стенли Акрингтън Стенли
АНГ1 Хъл Сити Хъл Сити 21:00 Донкастър Роувърс Донкастър Роувърс
AHГ2 Карлайл Юнайтед Карлайл Юнайтед 21:00 Солфорд Сити Солфорд Сити
ПОЛ1 Арка Гдиня Арка Гдиня 21:30 Корона Келце Корона Келце
КОНСЮ Блайт Спартанс Блайт Спартанс 21:45 Йорк Сити Йорк Сити
КОНСЮ Саутпорт Саутпорт 21:45 Фарзли Селтик Фарзли Селтик
AНГЧ Нотингам Форест Нотингам Форест 21:45 Уотфорд Уотфорд
УЕЛС Цефн Друидс Цефн Друидс 21:45 Дъ Ню Сейнтс Дъ Ню Сейнтс
КОНСЮ Дарлингтън Дарлингтън 21:45 Гейтсхед Гейтсхед
КОНСЮ Хавант & Уотърлуувил Хавант & Уотърлуувил 21:45 Хемел Хемпстед Таун Хемел Хемпстед Таун
AНГЧ Лутън Таун Лутън Таун 21:45 Норич Сити Норич Сити
AНГЧ Шефилд Уензди Шефилд Уензди 21:45 Рединг Рединг
AНГЧ Уикъмб Уондърърс Уикъмб Уондърърс 21:45 Стоук Сити Стоук Сити
КОНФ Халифакс Таун Халифакс Таун 21:45 Барнет Барнет
AHГ2 Кембридж Юнайтед Кембридж Юнайтед 21:45 Мансфийлд Таун Мансфийлд Таун
АНГ1 Чарлтън Атлетик Чарлтън Атлетик 21:45 Милтън Кийнс Донс Милтън Кийнс Донс
AНГЧ Блекбърн Роувърс Блекбърн Роувърс 21:45 Милуол Милуол
ШЛ Севиля Севиля 22:00 Челси Челси
ШЛ Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 22:00 Лацио Лацио
ШЛ Ювентус Ювентус 22:00 Динамо Киев Динамо Киев
ИСП2 Кастейон Кастейон 22:00 Реал Сарагоса Реал Сарагоса
ШЛ Клуб Брюж Клуб Брюж 22:00 Зенит Зенит
ШЛ Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 22:00 ПСЖ ПСЖ
ШЛ Ференцварош Ференцварош 22:00 Барселона Барселона
ПЕРУ2 Алианса Атлетико Алианса Атлетико 22:30 Сантос Ика Сантос Ика
ИСП2 Луго Луго 22:30 Лас Палмас Лас Палмас
БОЛ2 Оруро Роял Оруро Роял 23:00 Вака Диес Вака Диес
БОЛ2 Торе Фуерте Торе Фуерте 23:00 Либертад Бени Либертад Бени
БОЛ2 Фанчеса Фанчеса 23:00 Депортиво ФАТИК Депортиво ФАТИК
БОЛ2 Чако Петролеро Чако Петролеро 23:00 Индепендиенте Петролеро Индепендиенте Петролеро
БОЛ2 ЕМ Хуануни ЕМ Хуануни 23:00 Реал Томаяпо Реал Томаяпо
БОЛ2 Кочабамба Кочабамба 23:00 Стормърс Сан Лоренцо Стормърс Сан Лоренцо
ВЕН Академия Пуерто Кабельо Академия Пуерто Кабельо 23:00 Депортиво Ла Гуайра Депортиво Ла Гуайра
ГВАТ Депортиво Санарате Депортиво Санарате 23:10 Комуникасьонес Комуникасьонес