Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
МЕК2 01:00
Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас 1 - 0 Тепатитлан Тепатитлан
БРАК 01:00
КРБ КРБ 1 - 0 Ювентуде Ювентуде
КОПЛИ 01:15
Естудиантес де Мерида Естудиантес де Мерида 1 - 3 Насионал Монтевидео Насионал Монтевидео
КОПЛИ 01:15
Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил 1 - 2 Фламенго Фламенго
КОПЛИ 01:15
Тигре Тигре 1 - 1 Боливар Боливар
БРАБ 02:00
Операрио ПР Операрио ПР 1 - 1 Куяба Куяба
ЖНБА 02:00
Лас Вегас Ейсес Лас Вегас Ейсес 83 - 75 Кънектикът Сън Кънектикът Сън
КАНД 02:15
Брантфорд Галакси Брантфорд Галакси 1 - 3 Хамилтън Сити Хамилтън Сити
МЕК2 03:05
Корекаминос УАТ Корекаминос УАТ 2 - 1 Симаронес де Сонора Симаронес де Сонора
КОЛА 03:30
Кукута Депортиво Кукута Депортиво 3 - 3 Депортиво Кали Депортиво Кали
КОПЛИ 03:30
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 4 - 2 Сао Пауло Сао Пауло
КОПЛИ 03:30
Депортиво Бинасионал Депортиво Бинасионал 0 - 6 Ривър Плейт Ривър Плейт
БРАК 03:30
Америка Минейро Америка Минейро 3 - 1 Понте Прета Понте Прета
КОПЛИ 03:30
Хуниор Хуниор 4 - 1 Индепендиенте дел Вале Индепендиенте дел Вале
ОФЛ 04:00
Остин Болд Остин Болд 4 - 0 Суоп Парк Рейнджърс Суоп Парк Рейнджърс
ЖНБА 04:00
Сиатъл Сторм Сиатъл Сторм 88 - 86 Минесота Линкс Минесота Линкс
НБА 04:10
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 114 - 106 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
МЕК2 05:05
Дорадос Дорадос 1 - 1 Канкун Канкун
ЯПК 08:00
Мизушима Мизушима 0 - 0 Мацуе Сити Мацуе Сити
ЯПК 09:00
Иваки Иваки 0 - 3 Райнмеер Аомори Райнмеер Аомори
ХК 10:00
Саутърн Дистрикт Саутърн Дистрикт 0 - 1 Ийстърн Ийстърн
ЯПК 10:00
Токушима Токушима 5 - 0 Мацуяма Юнивърсити Мацуяма Юнивърсити
КИТ1 10:30
Гуейджоу Чжичен Гуейджоу Чжичен 1 - 0 Шънси Чанан Шънси Чанан
КИТ1 10:30
Чанчун Ятай Чанчун Ятай 0 - 1 Куншан Куншан
ЯПК 11:00
Фукуока Юнивърсити Фукуока Юнивърсити 1 - 1 НИФС Каноя НИФС Каноя
ЯПК 11:00
ВОНДС Ичихара ВОНДС Ичихара 0 - 0 Токио Мусашино Сити Токио Мусашино Сити
ЯПК 11:00
Нийгата ЮХУ Нийгата ЮХУ 3 - 0 Артиста Асама Артиста Асама
КИТ1 11:00
Пекин СЮ Пекин СЮ 0 - 2 Тайчжоу Юанда Тайчжоу Юанда
КАЗХ 12:00
Каспий Каспий 0 - 2 Тараз Тараз
ЯПК 12:15
Артериво Уакаяма Артериво Уакаяма 1 - 0 Бивако Шига Бивако Шига
ЯП2 12:30
Киото Санга Киото Санга 3 - 2 Точиги Точиги
ЯП 12:30
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 0 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
АВНПЛ 12:45
Голд Коуст Юнайтед Голд Коуст Юнайтед 1 - 1 Пенинсула Пауър Пенинсула Пауър
ЯПК 13:00
Цукуба Юнивърсити Цукуба Юнивърсити 4 - 3 Тоин Юнивърсити Тоин Юнивърсити
ЯПК 13:00
Хонда Хонда 2 - 1 Токоха Юнивърсити Токоха Юнивърсити
ЯП2 13:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 2 - 1 Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата
ЯПК 13:00
Нагара Клуб Нагара Клуб 0 - 4 Маруясу Оказаки Маруясу Оказаки
ЯПК 13:00
Кочи Юнайтед Кочи Юнайтед 2 - 1 Такамацу Хай Скуул Такамацу Хай Скуул
ЯПК 13:00
МД Нагазаки МД Нагазаки 0 - 2 Верспах Ойта Верспах Ойта
ЯПК 13:00
Фуджи Юнивърсити Фуджи Юнивърсити 3 - 2 Сони Сендай Сони Сендай
ЯПК 13:00
ТИАМО Хираката ТИАМО Хираката 1 - 0 Нара Клуб Нара Клуб
ЯП 13:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 3 - 2 Йокохама Йокохама
ЯП 13:00
Кашима Антлърс Кашима Антлърс 1 - 0 Шонан Белмаре Шонан Белмаре
ЯП2 13:00
Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока 1 - 0 Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма
РКФАК 13:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 1 - 0 Съннам Съннам
ЯП2 13:00
Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу 0 - 3 Мито Холихок Мито Холихок
ЯП2 13:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 0 - 0 Токио Верди Токио Верди
ЯП2 13:00
Мацумото Ямага Мацумото Ямага 1 - 6 Рюкю Рюкю
ЯП2 13:00
Ехиме Ехиме 0 - 0 Албирекс Нийгата Албирекс Нийгата
ЯПК 13:00
Фукуи Юнайтед Фукуи Юнайтед 1 - 1 Тояма Шинджо Тояма Шинджо
ЯП2 13:00
Мачида Зелвия Мачида Зелвия 1 - 1 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 13:00
ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед 1 - 2 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
ЯП 13:00
Гамба Осака Гамба Осака 2 - 1 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЯП 13:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 0 - 2 Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима
ЯП2 13:00
Омия Ардиджа Омия Ардиджа 1 - 2 Токушима Вортис Токушима Вортис
ЯП 13:00
Висел Кобе Висел Кобе 4 - 3 Саган Тосу Саган Тосу
ЯП 13:00
Токио Токио 2 - 0 Серезо Осака Серезо Осака
ЯП 13:30
Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос 3 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
РКФАК 13:30
Улсан Хюндай Улсан Хюндай 1 - 1 Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс
ЯП 13:30
Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс 1 - 2 Урава Редс Урава Редс
ЯП2 13:30
Джубило Ивата Джубило Ивата 1 - 1 Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу
КИТ1 14:00
Нантун Жиюн Нантун Жиюн 1 - 1 Съчуан Цзюню Съчуан Цзюню
КИТ1 14:35
Пекин Рене Пекин Рене 1 - 2 Ней Монгол Чжуню Ней Монгол Чжуню
КИТ1 14:35
Ляонин Шънян Ляонин Шънян 0 - 1 Дзянси Ляншен Дзянси Ляншен
ГЕР4 15:00
Кьолн II Кьолн II 0 - 0 Фортуна Дюселдорф II Фортуна Дюселдорф II
ГРУ2 15:00
Шевардени 1906 Шевардени 1906 0 - 4 Сиони Сиони
ГРУ2 15:00
Динамо Зугдиди Динамо Зугдиди 0 - 2 Гагра Гагра
АРМЕ 15:15
Лори Лори 1 - 0 Пюник Пюник
АРМЕ 15:15
Гандзасар Гандзасар 5 - 0 Ширак Ширак
РУС1 15:30
Краснодар II Краснодар II 1 - 1 Оренбург Оренбург
ГРУ2 16:00
Арагви Душети Арагви Душети 2 - 0 ВИТ Грузия ВИТ Грузия
БЛР 16:00
Смолевичи-СТИ Смолевичи-СТИ 0 - 4 Минск Минск
ГЕР4 16:00
Фрайбург II Фрайбург II 1 - 0 ФСВ Франкфурт ФСВ Франкфурт
СЛВК2 16:30
Шаморин Шаморин 0 - 1 Комарно Комарно
СЛВК2 16:30
Партизан Бардейов Партизан Бардейов 1 - 1 Петржалка Петржалка
СЛВК2 16:30
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш 2 - 1 Скалица Скалица
СЛВК2 16:30
Жилина II Жилина II 2 - 2 Славой Требишов Славой Требишов
ИТАК 16:30
Пиаченца Пиаченца 1 - 2 Терамо Терамо
СЛВК2 16:30
Пучов Пучов 0 - 3 Дукла Банска Бистрица Дукла Банска Бистрица
СЛВК2 16:30
ФК Кошице ФК Кошице 3 - 0 Слован Братислава II Слован Братислава II
СЪРБ1 17:00
Раднички Крагуевац Раднички Крагуевац 2 - 1 Раднички Пирот Раднички Пирот
ЧИЛИБ 17:00
Кобрелоа Кобрелоа 0 - 2 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
СЪРБ1 17:00
Земун Земун 0 - 3 Раднички Сремска Митровица Раднички Сремска Митровица
ТУНК 17:00
КС Сфаксен КС Сфаксен 0 - 0 Монастир Монастир
ЧЕХК 17:00
Колин Колин 0 - 3 Виктория Жижков Виктория Жижков
ЙОРД 17:00
Ал Джазира Аман Ал Джазира Аман 3 - 0 Маан Маан
СЪРБ1 17:00
Лозница Лозница 2 - 1 Слога Кралево Слога Кралево
СЪРБ1 17:00
Кабел Нови Сад Кабел Нови Сад 2 - 1 Динамо Враня Динамо Враня
СЪРБ1 17:00
Будучност Добановци Будучност Добановци 3 - 0 Ягодина Ягодина
РУСК 17:00
Салют-Белгород Салют-Белгород 1 - 1 Арсенал Тула Арсенал Тула
ТУНК 17:00
Чеба Чеба 0 - 2 ЕС Тунис ЕС Тунис
ЧЕХК 17:00
Карлови Вари Карлови Вари 3 - 0 Славой Вишеград Славой Вишеград
ШВЕЦ1 17:00
ИФК Люлео ИФК Люлео 4 - 1 Йоребру Сюрианска Йоребру Сюрианска
СЪРБ1 17:00
Жарково Жарково 1 - 3 ИМТ Нови Београд ИМТ Нови Београд
КОСОВ 17:00
Лапи Лапи 0 - 1 Гниляне Гниляне
КОСОВ 17:00
Балкани Сува река Балкани Сува река 3 - 2 Фероникели Фероникели
ИТАК 17:00
Карпи Карпи 1 - 1 Казарано Казарано
ГЕР4 17:30
Хеми Лайпциг Хеми Лайпциг 0 - 2 Карл Цайс Йена Карл Цайс Йена
ЧГ2 17:30
Дрезга Дрезга 3 - 3 Морнар Морнар
ГЕР4 17:30
Лихтенберг Лихтенберг 3 - 2 Ауербах Ауербах
РУС1 17:30
Волгар Астрахан Волгар Астрахан 1 - 1 Иртиш Омск Иртиш Омск
ИТАК 17:30
Новара Новара 3 - 1 Гелбисон Гелбисон
ЧГ2 17:30
Ибар Ибар 1 - 2 Бокел Бокел
ИТАК 17:30
Алесандрия Алесандрия 3 - 2 Самбенедетезе Самбенедетезе
ХЪР2 17:30
Ориент 1919 Ориент 1919 1 - 2 Юнак Юнак
ХЪР2 17:30
Опатия Опатия 1 - 1 Солин Солин
ЧГ2 17:30
Йединство Биело поле Йединство Биело поле 1 - 2 Ком Подгорица Ком Подгорица
ЧГ2 17:30
Игало Игало 2 - 1 Беране Беране
ЧИЛИБ 17:30
Копияпо Копияпо 3 - 1 Сан Маркос де Арика Сан Маркос де Арика
ХЪР2 17:30
Осиек II Осиек II 0 - 1 Кроатия Змиявци Кроатия Змиявци
ГЕР4 18:00
Атлас Делменхорст Атлас Делменхорст 1 - 6 Хавелс Хавелс
ГЕР4 18:00
ФФБ Олденбург ФФБ Олденбург 1 - 1 Йеделох Йеделох
ГЕР4 18:00
Хайдер ШФ Хайдер ШФ 0 - 3 Фьоникс Любек Фьоникс Любек
ГЕР4 18:00
ХСК Хановер ХСК Хановер 1 - 3 Хановер 96 II Хановер 96 II
ГЕР4 18:00
ЛШК Ханза ЛШК Ханза 3 - 1 Санкт Паули II Санкт Паули II
РУС1 18:00
Криля Советов Криля Советов 7 - 0 Динамо Брянск Динамо Брянск
ПОР2 18:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 0 - 0 Академика Академика
ПОР2 18:00
УД Оливейренсе УД Оливейренсе 2 - 2 Порто II Порто II
ИТАК 18:00
Карарезе Карарезе 4 - 0 Амброзияна Амброзияна
ПОР2 18:00
Бенфика II Бенфика II 3 - 4 Шавеш Шавеш
ИТАК 18:00
Катанзаро Катанзаро 2 - 1 Виртус Франкавила Виртус Франкавила
ИТАК 18:00
Ливорно Ливорно 1 - 2 Про Патрия Про Патрия
ИТАК 18:00
Понтедера Понтедера 1 - 2 Арецо Арецо
РУС1 18:00
Нефтехимик Нефтехимик 4 - 0 Текстилчик Текстилчик
ШВЕЦ1 18:00
Нюшьопинг Нюшьопинг 2 - 6 Ханинге Ханинге
ГЕРОЛ 18:00
Карл Цайс Йена II Карл Цайс Йена II 0 - 3 Рот-Вайс Ерфурт Рот-Вайс Ерфурт
АФКШЛ 18:00
Естеглал Естеглал 3 - 0 Ал Ахли Джеда Ал Ахли Джеда
ГЕРОЛ 18:15
Бакнанг Бакнанг 1 - 1 Оберахерн Оберахерн
ФИН 18:30
Мариехамн Мариехамн 0 - 2 Илвес Илвес
ФИН 18:30
Хака Хака 0 - 2 РоПС РоПС
РУС1 18:30
Шинник Шинник 1 - 1 Чертаново Чертаново
ФИН 18:30
Интер Турку Интер Турку 0 - 0 Хонка Хонка
АВСРЛ 18:30
Дорнбринер Дорнбринер 6 - 2 Рот-Вайс Ранквейл Рот-Вайс Ранквейл
ИТАК 18:30
Бари Бари 4 - 0 Трастевере Трастевере
ФАРО 18:30
ТБ ТБ 0 - 1 НСИ НСИ
ФИН 18:30
СДЖК СДЖК 0 - 1 Лахти Лахти
ГЕРОЛ 19:00
Рилазинген-Арлен Рилазинген-Арлен 0 - 0 Шпортфройнде Дорфмеркинген Шпортфройнде Дорфмеркинген
КИПК 19:00
Ермис Арадипу Ермис Арадипу 3 - 0 Акритас Акритас
ЛЕ 19:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 0 - 5 Лех Познан Лех Познан
КИПК 19:00
Олимпиакос Никозия Олимпиакос Никозия 4 - 0 Ксилотимву Ксилотимву
КИПК 19:00
Курис Ерими Курис Ерими 0 - 11 АЕК Ларнака АЕК Ларнака
ИТАК 19:00
Ренате Ренате 2 - 1 Авелино Авелино
РУСК 19:00
Динамо Ставропол Динамо Ставропол 3 - 0 Ротор Волгоград Ротор Волгоград
ИТАК 19:00
Юве Стабия Юве Стабия 2 - 1 Тритиум Тритиум
РУС1 19:00
Велес Москва Велес Москва 1 - 0 СКА Хабаровск СКА Хабаровск
РУС1 19:00
Алания Владикавказ Алания Владикавказ 2 - 1 Спартак Москва II Спартак Москва II
РУС1 19:00
Факел Факел 0 - 0 Том Томск Том Томск
ПЕРУ 19:00
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 1 - 0 Куско Куско
МОЛД 19:00
Зимбру Зимбру 0 - 2 Сперанца Ниспорени Сперанца Ниспорени
ЕСТ 19:00
Тамека Тамека 0 - 0 Нъме Калю Нъме Калю
ШВЕЦ1 19:00
Васалунд Васалунд 3 - 0 Карлстад Карлстад
УКР 19:00
Рух Виники Рух Виники 1 - 1 Шахтьор Донецк Шахтьор Донецк
РУС1 19:30
Торпедо Москва Торпедо Москва 0 - 2 Нижни Новгород Нижни Новгород
ИТАК 19:30
Потенца Калчо Потенца Калчо 0 - 2 Триестина Триестина
ИТАК 19:30
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 0 Пинето Пинето
ЙОРД 19:30
Сахаб Сахаб 0 - 1 Ал Вихдат Аман Ал Вихдат Аман
ЧИЛИБ 19:30
Нубленсе Нубленсе 2 - 0 Пуерто Монт Пуерто Монт
АВСРЛ 19:30
ШФГ Рейхенау ШФГ Рейхенау 1 - 1 Телфс Телфс
ГЕРОЛ 20:00
Нойхоф Нойхоф 3 - 4 Баунатал Баунатал
ГЕРОЛ 20:00
Рот-Вайс Валдорф Рот-Вайс Валдорф 6 - 2 Ханау 93 Ханау 93
ГЕРОЛ 20:00
Бухония Флиден Бухония Флиден 0 - 2 ШФ Щайнбах ШФ Щайнбах
ГЕРОЛ 20:00
Рот-Вайс Хадамар Рот-Вайс Хадамар 2 - 0 Диткирхен Диткирхен
ГЕРОЛ 20:00
Германия Егесторф Германия Егесторф 2 - 0 Лупо-Мартини Лупо-Мартини
ГЕР4 20:00
Айнтрахт Нордерщедт Айнтрахт Нордерщедт 3 - 2 Хамбургер ШФ II Хамбургер ШФ II
ГЕР4 20:00
Алтона 93 Алтона 93 2 - 1 Холщайн Кил II Холщайн Кил II
ГЕР4 20:00
Обернойланд Обернойланд 1 - 0 Волфсбург II Волфсбург II
ИТАК 20:00
Калчо Падова Калчо Падова 2 - 0 Брено Брено
ГЕРОЛ 20:00
Любек II Любек II 2 - 3 Ойтинер ШФ Ойтинер ШФ
ДАНК 20:00
ФА 2000 ФА 2000 0 - 3 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ГЕРОЛ 20:00
Айленбург Айленбург 4 - 0 Плауен Плауен
ШВЕЦ1 20:00
Линшьопинг Сити Линшьопинг Сити 2 - 1 Оскаршхамн АИК Оскаршхамн АИК
ШВЕЦ1 20:00
Сандвикен Сандвикен 1 - 0 Бромапойкарна Бромапойкарна
ШВЕЦ1 20:00
Тим Торен Тим Торен 2 - 1 Тебю Тебю
ШВЕЦ1 20:00
Йефле Йефле 6 - 2 Солентуна Солентуна
СЪРБ1 20:00
Борац Чачак Борац Чачак 0 - 1 Графичар Графичар
ГЕРОЛ 20:00
Интер Тюркспор Кил Интер Тюркспор Кил 0 - 1 Алтенхолц Алтенхолц
ГЕРОЛ 20:00
Тодесфелде Тодесфелде 4 - 0 Дорнбрайте Любек Дорнбрайте Любек
СЪРБ1 20:00
Траял Крушевац Траял Крушевац 2 - 1 Железничар Панчево Железничар Панчево
СЪРБ1 20:00
Колубара Колубара 1 - 0 Дубочица Дубочица
ШВЕЦ1 20:00
Ескилсмине Ескилсмине 3 - 1 Карлскрона Карлскрона
ШВЕЦ1 20:00
Квидинг ФИФ Квидинг ФИФ 0 - 0 Лунд Лунд
ШВЕЦ1 20:00
Твякер Твякер 0 - 2 Ландскруна Ландскруна
РУС1 20:00
Балтика Балтика 0 - 1 Чайка Чайка
ГЕР4 20:00
Алтглинике Алтглинике 1 - 1 Бабелсберг Бабелсберг
ГЕР4 20:00
Енерги Котбус Енерги Котбус 3 - 1 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде
ГЕР4 20:00
Оптик Ратенов Оптик Ратенов 2 - 2 Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг
ГЕР4 20:00
Кемницер Кемницер 0 - 1 БФК Динамо БФК Динамо
ГЕР4 20:00
Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ 1 - 1 Херта БШК II Херта БШК II
ГЕР4 20:00
ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 0 - 3 Виктория Берлин Виктория Берлин
ШВЕЦ1 20:00
Берга Берга 1 - 1 Силвия Силвия
ШВЕЦ1 20:00
Мотала Мотала 5 - 3 Вернаму Вернаму
ШВЕЦ1 20:00
Шьовде АИК Шьовде АИК 3 - 2 Асириска Турабдин Асириска Турабдин
ИТАК 20:25
Катания Катания 1 - 1 Сан Николо Сан Николо
ГЕРОЛ 20:30
ШФ Нидервенигерн ШФ Нидервенигерн 1 - 2 ШШФГ Велберт ШШФГ Велберт
ГЕР4 20:30
Вейхе Фленсбург Вейхе Фленсбург 1 - 0 Дрохтершен/Асел Дрохтершен/Асел
ПОР2 20:30
Пенафиел Пенафиел 1 - 2 Вилафранкензе Вилафранкензе
ШВЕЦ2 20:30
Рьопе Рьопе 1 - 1 Кристиандстадс Кристиандстадс
ГЕРОЛ 20:30
Пансдорф Пансдорф 0 - 3 Ейшеде Ейшеде
ГЕРОЛ 20:30
Айнтрахт Целе Айнтрахт Целе 1 - 3 Хаген/Утледе Хаген/Утледе
ГЕРОЛ 20:30
Клеве Клеве 4 - 1 Крей Крей
ГЕРОЛ 20:30
ШФ Баумберг ШФ Баумберг 2 - 3 Бохолт Бохолт
ГЕР4 20:30
Тенис Борусия Тенис Борусия 1 - 1 Германия Халберщат Германия Халберщат
ГЕР4 20:30
Рот-Вайс Есен Рот-Вайс Есен 3 - 2 Рот Вайс Ален Рот Вайс Ален
ГЕР4 20:30
Виденбрюк Виденбрюк 1 - 4 Борусия Дортмунд II Борусия Дортмунд II
ГЕР4 20:30
Бергиш Гладбах Бергиш Гладбах 1 - 1 Шалке 04 II Шалке 04 II
ГЕРОЛ 20:30
Виктория Грисхайм Виктория Грисхайм 0 - 2 Едерсхайм Едерсхайм
ГЕРОЛ 20:30
Фернвалд Фернвалд 0 - 4 Гинсхайм Гинсхайм
ГЕРОЛ 20:30
Бад Вилбел Бад Вилбел 1 - 1 Хюнфелдер ШФ Хюнфелдер ШФ
ГЕР4 20:30
Вегберг-Беек Вегберг-Беек 0 - 2 Рьодингхаусен Рьодингхаусен
ГЕР4 20:30
Щраелен Щраелен 1 - 1 Рот-Вайс Оберхаузен Рот-Вайс Оберхаузен
ГЕР4 20:30
Шпортфройнде Лоте Шпортфройнде Лоте 2 - 2 Липщат 08 Липщат 08
ГЕР4 20:30
Вуперталер ШФ Вуперталер ШФ 1 - 1 Пройсен Мюнстер Пройсен Мюнстер
ГЕР4 20:30
Люкенвалде Люкенвалде 1 - 1 БAK'07 БAK'07
ГЕР4 20:30
Хомберг Хомберг 2 - 2 Борусия Мьонхенгладбах II Борусия Мьонхенгладбах II
ГЕРОЛ 20:30
Германия Ратинген Германия Ратинген 5 - 1 ТуРУ 1880 Дюселдорф ТуРУ 1880 Дюселдорф
ГЕРОЛ 20:30
Кроненбергер ШК Кроненбергер ШК 4 - 0 Ян Динслакен-Хисфелд Ян Динслакен-Хисфелд
ГЕРОЛ 20:30
Шонебек Шонебек 2 - 2 Щеркраде-Север Щеркраде-Север
ГЕРОЛ 20:30
Тюрк Гюджу Фридберг Тюрк Гюджу Фридберг 3 - 1 1906 Eрлензе 1906 Eрлензе
ШВЦР2 20:30
Бавой Бавой 0 - 3 Хам Хам
ГЕРОЛ 20:30
ШК Велберт ШК Велберт 1 - 0 Шварц-Вайс Есен Шварц-Вайс Есен
ЕГИП 21:00
Маср Маср 0 - 3 Ал Ахли Кайро Ал Ахли Кайро
ФАРО 21:00
Скала Скала 4 - 4 ИФ ИФ
ФАРО 21:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 1 - 5 ХБ ХБ
АФКШЛ 21:00
Шахр Кодру Шахр Кодру 0 - 1 Пахтакор Пахтакор
КК 21:00
Фулъм Фулъм 2 - 0 Шефилд Уензди Шефилд Уензди
КК 21:00
Милуол Милуол 0 - 2 Бърнли Бърнли
ШЦ1ЛК 21:00
Ред Стар Цюрих Ред Стар Цюрих 1 - 1 Ветсвил-Бонщетен Ветсвил-Бонщетен
КК 21:00
Стоук Сити Стоук Сити 1 - 0 Джилингам Джилингам
ЧИЛИБ 21:00
Магалянеш Магалянеш 5 - 5 Рейнджърс Талка Рейнджърс Талка
КК 21:00
Престън Норт Енд Престън Норт Енд 0 - 2 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ШВЕЦ1 21:00
Фрей Фрей 3 - 2 Карлслунд Карлслунд
ШЦ1ЛК 21:00
Мутенц Мутенц 0 - 5 Лангентал Лангентал
ЛЮКС 21:00
Прогрес Нидеркорн Прогрес Нидеркорн 3 - 2 УТ Петанж УТ Петанж
ЛЮКС 21:00
Фола Еш Фола Еш 4 - 0 РМ Хам Бенфика РМ Хам Бенфика
ЛЮКС 21:00
Суифт Есперанж Суифт Есперанж 1 - 2 Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж
ЛЮКС 21:00
Виктория Роспорт Виктория Роспорт 2 - 0 УНА Щрасен УНА Щрасен
ЛЮКС 21:00
Мондорф льо Бен Мондорф льо Бен 3 - 2 Расинг Юнион Расинг Юнион
ЛЮКС 21:00
Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк 1 - 1 Жьонес Еш Жьонес Еш
ШЦ1ЛК 21:00
Басекур Басекур 1 - 3 Солотурн Солотурн
ГЕРОЛ 21:00
Барокщат Фулда-Лехнерц Барокщат Фулда-Лехнерц 3 - 1 Хесен Драйайх Хесен Драйайх
ГЕРОЛ 21:00
ШФ Зейлсхайм ШФ Зейлсхайм 1 - 3 Валдгирмес Валдгирмес
ЛЮКС 21:00
Хостерт Хостерт 4 - 5 Диферданж 03 Диферданж 03
ШВЕЦ1 21:00
Тролхетан Тролхетан 1 - 2 Утсиктен Утсиктен
ЛЮКС 21:00
Роданж Роданж 1 - 0 Вилтц Вилтц
ШВЕЦ1 21:00
Линдоме Линдоме 2 - 0 Торнс Торнс
ШВЦР2 21:00
Кьониц Кьониц 2 - 0 Мюнсинген Мюнсинген
ИТАК 21:10
Монополи Монополи 1 - 0 Модена Модена
МАР 21:15
Итихад Танжер Итихад Танжер 0 - 0 Ренесанс Земамра Ренесанс Земамра
ФАК 21:45
Кидлингтън Кидлингтън 1 - 1 Солсбъри Солсбъри
ФАК 21:45
Ларкхол Атлетик Ларкхол Атлетик 3 - 2 Битън Битън
ФАК 21:45
Тависток Тависток 2 - 2 Госпорт Бъроу Госпорт Бъроу
ФАК 21:45
Тивертън Таун Тивертън Таун 2 - 0 Бидефорд Бидефорд
ФАК 21:45
Хайуърт Таун Хайуърт Таун 1 - 1 Мелксхям Таун Мелксхям Таун
КК 21:45
Челси Челси 6 - 0 Барнзли Барнзли
КК 21:45
Лестър Сити Лестър Сити 0 - 2 Арсенал Арсенал
ФАК 21:45
Грейс Атлетик Грейс Атлетик 3 - 1 Потън Юнайтед Потън Юнайтед
ФАК 21:45
Крей Уондърърс Крей Уондърърс 3 - 1 Фишер ФК Фишер ФК
ФАК 21:45
Крей Вали ПМ Крей Вали ПМ 3 - 1 Бърджис Хил Таун Бърджис Хил Таун
ФАК 21:45
Сътън Комън Роувърс Сътън Комън Роувърс 1 - 3 Метрополитън Полис Метрополитън Полис
КК 21:45
Флийтууд Таун Флийтууд Таун 2 - 5 Евертън Евертън
КК 21:45
Моркамб Моркамб 0 - 7 Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед
ФАК 21:45
Уингейт & Финчли Уингейт & Финчли 1 - 4 Фолкестън Инвикта Фолкестън Инвикта
ФАК 21:45
Уорчестър Сити Уорчестър Сити 2 - 3 Стафорд Рейнджърс Стафорд Рейнджърс
УЕЛС 21:45
Цефн Друидс Цефн Друидс 1 - 2 Флинт Таун Юнайтед Флинт Таун Юнайтед
ЧИЛИБ 22:00
Сантяго Морнинг Сантяго Морнинг 1 - 1 Депортес Валдивия Депортес Валдивия
ЧИЛИБ 22:00
Сан Луис де Килота Сан Луис де Килота 0 - 0 Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус
ПОР2 22:00
Лейшоеш Лейшоеш 0 - 2 Мафра Мафра
ШЛ 22:00
Олимпиакос Пирея Олимпиакос Пирея 2 - 0 Омония Никозия Омония Никозия
ШЛ 22:00
Гент Гент 1 - 2 Динамо Киев Динамо Киев
ШЛ 22:00
Молде Молде 3 - 3 Ференцварош Ференцварош
ПЕРУ 23:00
Сиенсиано Сиенсиано 3 - 1 Мелгар Мелгар
МАР 23:30
РСБ Беркан РСБ Беркан 2 - 1 ФАР Рабат ФАР Рабат
ПЕРУ 23:30
Депортиво Лакуабамба Депортиво Лакуабамба 1 - 4 Спортинг Кристал Спортинг Кристал