Срещи

Изминали срещи

лига час среща/резултат
КРПД 00:00
УКР УКР 2 - 1 Гресия Гресия
НАССБ 00:00
Юта Стейт Агис Юта Стейт Агис 64 - 57 Сан Диего Стейт Ацтекс Сан Диего Стейт Ацтекс
ЛПФ 00:00
Алианса Чилибре Алианса Чилибре 0 - 1 Арабе Унидо Арабе Унидо
НАССБ 00:00
Преър Вю Пантърс Преър Вю Пантърс 92 - 86 Тексас Саутърн Тайгърс Тексас Саутърн Тайгърс
НАССБ 00:00
Канзас Джейхоукс Канзас Джейхоукс 66 - 78 Айова Стейт Сайклонс Айова Стейт Сайклонс
НАССБ 00:00
Норфолк Стейт Спартанс Норфолк Стейт Спартанс 75 - 69 Хауърд Бизон Хауърд Бизон
КОЛА 00:00
Депортиво Кали Депортиво Кали 0 - 1 Америка де Кали Америка де Кали
ЕКВ 00:15
Универсидад Католика Кито Универсидад Католика Кито 2 - 1 Делфин Делфин
УРУГВ 00:30
Серо Ларго Серо Ларго 4 - 1 Серо Серо
КОЛА 00:30
Ла Екидад Ла Екидад 2 - 2 Патриотас Бояка Патриотас Бояка
НАССБ 00:30
Виланова Уайлдкетс Виланова Уайлдкетс 74 - 72 Сетън Хол Пайрътс Сетън Хол Пайрътс
НАССБ 00:30
ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс 67 - 58 Джорджия Саутърн Ийгълс Джорджия Саутърн Ийгълс
ПЕРУ 00:45
Спорт Уанкайо Спорт Уанкайо 2 - 2 Аякучо Аякучо
МЖД 01:00
Бахами Бахами 6 - 1 Търкс и Кайкос Търкс и Кайкос
ЛПФ 01:00
Санта Джема Санта Джема 1 - 3 Сан Франциско Сан Франциско
БАРБ 01:00
Бритънс Хил Бритънс Хил 6 - 0 Порей Спрингс Порей Спрингс
НБА 01:00
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс 122 - 122 Финикс Сънс Финикс Сънс
НБА 01:00
Вашингтон Уизърдс Вашингтон Уизърдс 135 - 128 Мемфис Гризлис Мемфис Гризлис
НХЛ 01:00
Тампа Бей Лайтнинг Тампа Бей Лайтнинг 6 - 3 Вашингтон Кепитълс Вашингтон Кепитълс
НХЛ 01:00
Отава Сенатърс Отава Сенатърс 6 - 2 Торонто Мейпъл Лийвс Торонто Мейпъл Лийвс
НХЛ 01:00
Монреал Кънейдиънс Монреал Кънейдиънс 0 - 2 Чикаго Блекхоукс Чикаго Блекхоукс
НХЛ 01:00
Бостън Брюинс Бостън Брюинс 1 - 1 Кълъмбъс Блу Джакетс Кълъмбъс Блу Джакетс
НХЛ 01:00
Уинипег Джетс Уинипег Джетс 2 - 1 Калгари Флеймс Калгари Флеймс
МЕК 01:00
Крус Асул Крус Асул 4 - 1 Пачука Пачука
АРЖ 01:00
Расинг Клуб де Авелянеда Расинг Клуб де Авелянеда 1 - 0 Белграно Белграно
АИБ 01:00
Суитис Суитис 2 - 3 Астън Вила Сейнт Джонс Астън Вила Сейнт Джонс
НХЛ 01:00
Каролина Хърикейнс Каролина Хърикейнс 4 - 2 Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс
ПАР 01:15
Либертад Либертад 4 - 0 Депортиво Сантани Депортиво Сантани
ОФЛ 01:30
Витлеем Стийл Витлеем Стийл 0 - 1 Северна Каролина ФК Северна Каролина ФК
ЧИЛИ 01:30
Аудакс Италиано Аудакс Италиано 2 - 2 О'Хигинс О'Хигинс
НАССБ 01:30
Бъфало Булс Бъфало Булс 87 - 73 Боулинг Грийн Фалкънс Боулинг Грийн Фалкънс
ОФЛ 01:30
Чарлстън Батери Чарлстън Батери 2 - 1 Хартфорд Атлетик Хартфорд Атлетик
ОФЛ 01:30
Тампа Бей Роудайс Тампа Бей Роудайс 2 - 0 Питсбърг Ривърхаундс Питсбърг Ривърхаундс
ОФЛ 02:00
Нешвил Нешвил 0 - 1 Сейнт Луис Сейнт Луис
САЩ 02:00
ДС Юнайтед ДС Юнайтед 5 - 0 Реал Солт Лейк Реал Солт Лейк
ХОНД 02:00
УПНФМ УПНФМ 1 - 1 Вида Вида
ОФЛ 02:00
Колорадо Спрингс Колорадо Спрингс 0 - 1 Сакраменто Републик Сакраменто Републик
ОФЛ 02:00
Бирмингам Легион Бирмингам Легион 0 - 1 Отава Фюри Отава Фюри
ЧИЛИБ 02:00
Депортес Санта Крус Депортес Санта Крус 2 - 0 Унион Сан Фелипе Унион Сан Фелипе
ОФЛ 02:00
Мемфис 901 Мемфис 901 1 - 1 Лаудун Юнайтед Лаудун Юнайтед
КРПД 02:00
Сантос де Гуапилес Сантос де Гуапилес 1 - 2 Гуадалупе Гуадалупе
НХЛ 02:00
Минесота Уайлд Минесота Уайлд 5 - 2 Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс
ЛПФ 02:00
Тауро Тауро 2 - 1 Плаза Амадор Плаза Амадор
НАССБ 02:00
Монтана Гризлис Монтана Гризлис 68 - 62 Ийстърн Вашингтон Ийгълс Ийстърн Вашингтон Ийгълс
НБА 02:30
Далас Маверикс Далас Маверикс 121 - 116 Кливлънд Кавалиърс Кливлънд Кавалиърс
ЕКВ 02:30
Америка де Кито Америка де Кито 0 - 1 Макара Макара
НБА 02:30
Оклахома Сити Тъндър Оклахома Сити Тъндър 88 - 110 Голдън Стейт Уориърс Голдън Стейт Уориърс
ОФЛ 02:30
Сан Антонио ФК Сан Антонио ФК 1 - 3 Портланд Тимбърс II Портланд Тимбърс II
НАССБ 02:30
Олд Доминън Монархс Олд Доминън Монархс 62 - 56 Уестърн Кентъки Хилтопърс Уестърн Кентъки Хилтопърс
ОФЛ 02:30
Рио Гранде Вали Рио Гранде Вали 0 - 2 Фресно ФК Фресно ФК
ОФЛ 02:30
ОКС Енерджи ОКС Енерджи 2 - 1 Лас Вегас Лайтс Лас Вегас Лайтс
НАССБ 02:30
Дюк Блу Девилс Дюк Блу Девилс 73 - 63 Флорида Стейт Семинолес Флорида Стейт Семинолес
НБА 02:30
Сан Антонио Спърс Сан Антонио Спърс 108 - 103 Портланд Трейл Блейзърс Портланд Трейл Блейзърс
ЕСАЛ 02:30
Чалатенанго Чалатенанго 1 - 1 Мюнисипал Лимено Мюнисипал Лимено
КОЛА 02:45
Енвигадо Енвигадо 1 - 1 Рионегро Агилас Рионегро Агилас
ЕСАЛ 03:00
Фирпо Фирпо 0 - 4 ФАС ФАС
НЗЕЛ 03:00
Хамилтън Уондърърс Хамилтън Уондърърс 2 - 4 Тим Уелингтън Тим Уелингтън
ПЕРУ 03:00
Алианса Лима Алианса Лима 2 - 2 Депортиво Мюнисипал Депортиво Мюнисипал
НЗЕЛ 03:00
Тазман Юнайтед Тазман Юнайтед 0 - 0 Кентърбъри Юнайтед Кентърбъри Юнайтед
БАРБ 03:00
Сейнт Андрю Лайънс Сейнт Андрю Лайънс 1 - 2 БДФ БДФ
НЗЕЛ 03:00
Уелингтън Финикс (р) Уелингтън Финикс (р) 3 - 1 Хоукс Бей Юнайтед Хоукс Бей Юнайтед
МЕК2 03:00
Алебриес де Оахака Алебриес де Оахака 0 - 0 Венадос Венадос
МЕК 03:00
Гуадалахара Гуадалахара 0 - 2 Америка Америка
НБА 03:00
Денвър Нъгетс Денвър Нъгетс 102 - 100 Индиана Пейсърс Индиана Пейсърс
НИКРГ 03:00
Реал Мадрис Реал Мадрис 0 - 1 Реал Естели Реал Естели
НИКРГ 03:00
УНАН Манагуа УНАН Манагуа 1 - 3 Манагуа Манагуа
НБА 03:00
Юта Джаз Юта Джаз 114 - 98 Бруклин Нетс Бруклин Нетс
ЕСАЛ 03:15
Исидро Метапан Исидро Метапан 2 - 1 Аудац Аудац
ЕСАЛ 03:15
Алианса Сан Салвадор Алианса Сан Салвадор 3 - 0 Сонсонате Сонсонате
КРПД 03:30
Алауеленсе Алауеленсе 2 - 2 Картахинес Картахинес
НАССБ 03:30
Абилън Крисчън Уайлдкетс Абилън Крисчън Уайлдкетс 77 - 60 Ню Орлиънс Прайвътийрс Ню Орлиънс Прайвътийрс
НХЛ 04:00
Аризона Койотис Аризона Койотис 2 - 2 Едмънтън Ойлърс Едмънтън Ойлърс
ГВАТ 04:00
Кселаху Кселаху 2 - 0 Комуникасьонес Комуникасьонес
ОФЛ 04:00
Такома Дефианс Такома Дефианс 0 - 3 ЛА Галакси II ЛА Галакси II
НАССБ 04:00
Ню Мексико Стейт Агис Ню Мексико Стейт Агис 89 - 57 Гранд Каньон Антилопърс Гранд Каньон Антилопърс
ОФЛ 04:00
Ориндж Каунти Ориндж Каунти 3 - 5 Тълса Рафнекс Тълса Рафнекс
КРПД 04:00
Перес Селедон Перес Селедон 1 - 0 Сан Карлос Сан Карлос
НХЛ 04:30
Сан Хосе Шаркс Сан Хосе Шаркс 2 - 4 Нешвил Предатърс Нешвил Предатърс
САЩ 04:30
ЛА Галакси ЛА Галакси 3 - 2 Минесота Юнайтед Минесота Юнайтед
ОФЛ 04:30
Финикс Райзинг Финикс Райзинг 3 - 3 Ню Мексико Юнайтед Ню Мексико Юнайтед
НАССБ 04:30
Вашингтон Хъскис Вашингтон Хъскис 48 - 68 Орегон Дъкс Орегон Дъкс
МЕК2 05:00
Дорадос Дорадос 1 - 1 Минерос де Сакатекас Минерос де Сакатекас
МЕК 05:00
Тигрес УАНЛ Тигрес УАНЛ 4 - 1 Керетаро Керетаро
МЕК 05:06
Тихуана Тихуана 1 - 0 Монтерей Монтерей
АНБЛ 05:20
Мелбърн Юнайтед Мелбърн Юнайтед 84 - 97 Пърт Уайлдкетс Пърт Уайлдкетс
НЗЕЛ 05:35
Оклънд Сити Оклънд Сити 5 - 2 Уайтакере Юнайтед Уайтакере Юнайтед
ЯП 06:00
Саган Тосу Саган Тосу 1 - 0 Джубило Ивата Джубило Ивата
ЯП3 06:00
Каматамаре Сануки Каматамаре Сануки 1 - 0 Блаублитц Акита Блаублитц Акита
НАССБ 06:00
ЮК Ървайн Антийтърс ЮК Ървайн Антийтърс 92 - 64 КСЮ Фулъртън Тайтънс КСЮ Фулъртън Тайтънс
ЯП3 06:00
Парсейро Нагано Парсейро Нагано 0 - 2 Ванрауре Хачинохе Ванрауре Хачинохе
ЯП3 06:00
Теспакусацу Гунма Теспакусацу Гунма 2 - 1 Сагамихара Сагамихара
ЮКОР2 06:00
Теджън Ситизън Теджън Ситизън 0 - 0 Сеул Е-Ленд Сеул Е-Ленд
ЯП3 06:00
Азул Кларо Нумазу Азул Кларо Нумазу 0 - 0 Гамба Осака (23) Гамба Осака (23)
ЯП3 06:00
Гайнаре Тотори Гайнаре Тотори 0 - 2 Гираванц Китакюшу Гираванц Китакюшу
ЯП 06:30
Токио Токио 1 - 0 Нагоя Грампус Нагоя Грампус
ЮКОР 07:00
Чонбък Моторс Чонбък Моторс 0 - 1 Кануън Кануън
ЯП2 07:00
Монтедио Ямагата Монтедио Ямагата 1 - 0 Омия Ардиджа Омия Ардиджа
ЯП2 07:00
Мито Холихок Мито Холихок 1 - 1 ДЖЕФ Юнайтед ДЖЕФ Юнайтед
ЯП2 07:00
Вентфорет Кофу Вентфорет Кофу 2 - 0 В-Варен Нагазаки В-Варен Нагазаки
ЯП2 07:00
Цвайген Каназава Цвайген Каназава 6 - 1 Мачида Зелвия Мачида Зелвия
ЮКОР 07:00
Тегу Тегу 1 - 1 Улсан Хюндай Улсан Хюндай
ЯП2 07:00
Гифу Гифу 0 - 0 Кагошима Юнайтед Кагошима Юнайтед
ЯП3 07:00
Каталер Тояма Каталер Тояма 1 - 3 Фукушима Юнайтед Фукушима Юнайтед
ЯП2 07:00
Фагияно Окаяма Фагияно Окаяма 2 - 1 Ависпа Фукуока Ависпа Фукуока
РУС1 07:00
СКА Хабаровск СКА Хабаровск 1 - 0 Том Томск Том Томск
ЯП2 07:00
Киото Санга Киото Санга 0 - 1 Кашива Рейсол Кашива Рейсол
ЯП 07:00
Висел Кобе Висел Кобе 1 - 1 Шимизу С-Пулс Шимизу С-Пулс
ЯП 07:00
Консадоле Сапоро Консадоле Сапоро 1 - 3 Кашима Антлърс Кашима Антлърс
АВЛ 08:00
Уелингтън Финикс Уелингтън Финикс 3 - 1 Уестърн Сидни Уондърърс Уестърн Сидни Уондърърс
РУСР 08:00
Уфа (21) Уфа (21) 1 - 0 Ахмат Грозни (21) Ахмат Грозни (21)
ЮКОР2 08:00
Гвангджу Гвангджу 1 - 1 Пусан Ай Парк Пусан Ай Парк
РККБЛ 08:00
Анянг КЖК Анянг КЖК 89 - 88 Сеул Тъндърс Сеул Тъндърс
ЯП 08:00
Санфрече Хирошима Санфрече Хирошима 1 - 0 Мацумото Ямага Мацумото Ямага
ЯП 08:00
Серезо Осака Серезо Осака 1 - 2 Урава Редс Урава Редс
ЮКОР2 08:00
Чоннам Драгънс Чоннам Драгънс 1 - 0 Анянг Анянг
РККБЛ 08:00
Пусан КТ Соникбуум Пусан КТ Соникбуум 87 - 96 Сеул СК Найтс Сеул СК Найтс
ЯП 08:00
Кавазаки Фронтале Кавазаки Фронтале 0 - 1 Гамба Осака Гамба Осака
ХК 08:30
Хой Кинг Хой Кинг 0 - 5 Ийстърн Ийстърн
ЮКОР 09:00
Поханг Стийлърс Поханг Стийлърс 4 - 1 Кьоннам Кьоннам
ЯП 09:00
Ойта Тринита Ойта Тринита 2 - 0 Йокохама Ф. Маринос Йокохама Ф. Маринос
ЯП2 09:00
Ехиме Ехиме 2 - 1 Ренофа Ямагучи Ренофа Ямагучи
РККБЛ 10:00
Чангуон ЛД Сакърс Чангуон ЛД Сакърс 77 - 77 Чонджу ККК Егис Чонджу ККК Егис
АВЛ 10:00
Сидни Сидни 0 - 2 Мелбърн Сити Мелбърн Сити
ЯП 10:00
Шонан Белмаре Шонан Белмаре 2 - 1 Вегалта Сендай Вегалта Сендай
РУСР 10:30
Локомотив Москва (21) Локомотив Москва (21) 1 - 3 Краснодар (21) Краснодар (21)
РУС1 11:00
Сибир Сибир 0 - 2 Тамбов Тамбов
БНЛХ 11:00
Осъм Ловеч Осъм Ловеч 34 - 30 ХК Левски ХК Левски
ЧЕХ21 11:15
Дукла Прага (21) Дукла Прага (21) 1 - 6 Млада Болеслав (21) Млада Болеслав (21)
ЧЕХ2 11:15
Виктория Жижков Виктория Жижков 0 - 1 Усти над Лабем Усти над Лабем
ХК 11:30
Юен Лонг Юен Лонг 2 - 2 Уориърс Хонг Конг Уориърс Хонг Конг
СИНГ 11:30
Хоум Юнайтед Хоум Юнайтед 0 - 0 Балестиер Халса Балестиер Халса
АВС1 11:30
Ватенс Ватенс 5 - 1 Флоридсдорфер АК Флоридсдорфер АК
ИПДЖ 12:00
Еспаньол (Ж) Еспаньол (Ж) 2 - 0 Севиля (Ж) Севиля (Ж)
АРМЕ 12:00
Алашкерт Алашкерт 0 - 1 Арарат-Армения Арарат-Армения
ГЕР19 12:00
ФСВ Франкфурт (19) ФСВ Франкфурт (19) 1 - 6 Майнц 05 (19) Майнц 05 (19)
ИПДЖ 12:00
Малага (Ж) Малага (Ж) 0 - 1 Леванте (Ж) Леванте (Ж)
АРМЕ 12:00
Бананц Бананц 3 - 1 Арарат Арарат
УКРР 12:00
Арсенал Киев (21) Арсенал Киев (21) 1 - 2 Ворскла (21) Ворскла (21)
РУС1 12:00
Ротор Волгоград Ротор Волгоград 1 - 0 Химки Химки
ЧЕХ21 12:00
Карвина (21) Карвина (21) 0 - 2 Баник Острава (21) Баник Острава (21)
ГЕРЖ 12:00
Вердер Бремен (Ж) Вердер Бремен (Ж) 1 - 1 Хофенхайм (Ж) Хофенхайм (Ж)
ИСПСБ 12:30
Севиля II Севиля II 2 - 1 УК Мурсия УК Мурсия
ТУР 12:30
Йени Малатияспор Йени Малатияспор 3 - 1 Анкарагюджю Анкарагюджю
ИСПСБ 12:30
Атлетик Клуб II Атлетик Клуб II 2 - 1 Аренас де Гечо Аренас де Гечо
ТУР3 12:30
Саръйер Саръйер 3 - 1 ББ Бодрумспор ББ Бодрумспор
ТУР1 12:30
Алтай Алтай 4 - 0 Карадемир Карабюкспор Карадемир Карабюкспор
БЪЛ 12:30
Витоша Бистрица Витоша Бистрица 0 - 3 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив
ТУР1 12:30
Афжет Афйонспор Афжет Афйонспор 1 - 3 Денизлиспор Денизлиспор
РУС 13:00
Уфа Уфа 0 - 1 Ахмат Грозни Ахмат Грозни
РУС1 13:00
Нижни Новгород Нижни Новгород 0 - 1 Шинник Шинник
ГЕР4 13:00
Байерн Мюнхен II Байерн Мюнхен II 3 - 2 Гаршинг Гаршинг
МОЛД 13:00
Динамо-Ауто Динамо-Ауто 3 - 0 Кодру Лозова Кодру Лозова
ТАЙЛ 13:00
Порт Порт 1 - 1 ПАТ Районг ПАТ Районг
ИСПСБ 13:00
Фуенлабрада Фуенлабрада 0 - 0 Реал Мадрид II Реал Мадрид II
ИСПСБ 13:00
Мелия Мелия 2 - 0 Хумиля Хумиля
ИСПСБ 13:00
Атлетико Балеарес Атлетико Балеарес 1 - 0 Виляреал II Виляреал II
ИПДЖ 13:00
Валенсия (Ж) Валенсия (Ж) 6 - 0 Спортинг де Уелва (Ж) Спортинг де Уелва (Ж)
АНДОР 13:00
Ордино Ордино 4 - 0 Енкамп Енкамп
ЕСТ 13:00
Пайде Пайде 0 - 1 Флора Флора
ИПДЖ 13:00
Реал Сосиедад (Ж) Реал Сосиедад (Ж) 2 - 0 Райо Валекано (Ж) Райо Валекано (Ж)
ИСП 13:00
Ейбар Ейбар 1 - 2 Реал Валядолид Реал Валядолид
ЛБСА 13:00
БК Торино БК Торино 64 - 80 БК Виртус Болоня БК Виртус Болоня
ИСПСБ 13:00
Конкензе Конкензе 0 - 1 Ебро Ебро
ИСПСБ 13:00
Ибиса Ибиса 1 - 0 Талавера КФ Талавера КФ
ИСП2 13:00
Реал Овиедо Реал Овиедо 2 - 0 Химнастик Тарагона Химнастик Тарагона
ИСПСБ 13:00
Интернасионал Мадрид Интернасионал Мадрид 1 - 1 Културал Леонеса Културал Леонеса
ТАЙЛ 13:00
Самут Пракан Сити Самут Пракан Сити 0 - 0 Сухотай Сухотай
ИПДЖ 13:00
Логроно (Ж) Логроно (Ж) 2 - 1 Мадрид (Ж) Мадрид (Ж)
ИСПСБ 13:00
Бургос Бургос 3 - 0 Лас Палмас II Лас Палмас II
ИСПСБ 13:00
Унион Адарве Унион Адарве 1 - 2 СС Рейес СС Рейес
ПОР2 13:15
Пасош де Ферейра Пасош де Ферейра 1 - 1 Ещорил Ещорил
ХОЛ 13:15
ВВВ ВВВ 0 - 1 ПСВ ПСВ
АЦБ 13:30
БК УКАМ Мурсия БК УКАМ Мурсия 116 - 94 БК Сарагоса БК Сарагоса
ТУР3 13:30
Амед СК Амед СК 2 - 1 Санджактепе Беледийе Санджактепе Беледийе
ИТААЖ 13:30
Милан (Ж) Милан (Ж) 1 - 0 Флоренция (Ж) Флоренция (Ж)
ТУР3 13:30
Шанлъурфаспор Шанлъурфаспор 3 - 0 Бандърмаспор Бандърмаспор
АЦБ 13:30
БК Реал Мадрид БК Реал Мадрид 91 - 57 Баскет Манреса Баскет Манреса
ИТА 13:30
Дженоа Дженоа 2 - 0 Ювентус Ювентус
БКБА 13:35
Фудзиен Сюнсин Фудзиен Сюнсин 111 - 105 Дзилин Нортийст Тайгърс Дзилин Нортийст Тайгърс
БКБА 13:35
Шандун Голдън Старс Шандун Голдън Старс 101 - 103 Дзянсу Драгънс Дзянсу Драгънс
ГЕР3 14:00
Енерги Котбус Енерги Котбус 0 - 2 Карлсруе ШК Карлсруе ШК
ГРУ 14:00
Сиони Сиони 1 - 0 ВИТ Грузия ВИТ Грузия
ТУР3 14:00
Анадолу Селчуклуспор Анадолу Селчуклуспор 1 - 3 Пендикспор Пендикспор
ТУР3 14:00
Тарсус Идманюрду Тарсус Идманюрду 3 - 0 Кахраманмарашспор Кахраманмарашспор
ТУР3 14:00
Фетхиеспор Фетхиеспор 2 - 1 Сивас Беледиеспор Сивас Беледиеспор
ТУР3 14:00
Тузласпор Тузласпор 3 - 1 Зонгулдак Кьомюрспор Зонгулдак Кьомюрспор
ТУР3 14:00
Самсунспор Самсунспор 2 - 0 Байрампашаспор Байрампашаспор
ТУР3 14:00
Менемен Беледийеспор Менемен Беледийеспор 1 - 0 Къркларелиспор Къркларелиспор
ТУР3 14:00
Нигде Беледийеспор Нигде Беледийеспор 0 - 3 Гюмушанеспор Гюмушанеспор
ТУР3 14:00
Сакаряспор Сакаряспор 2 - 0 Еюпспор Еюпспор
ТУР3 14:00
Уташ Ушакспор Уташ Ушакспор 1 - 2 Инегьолспор Инегьолспор
ТУР3 14:00
Дариджа Генчлербирлиги Дариджа Генчлербирлиги 1 - 2 Етимесгют Беледийеспор Етимесгют Беледийеспор
ТУР3 14:00
Манисаспор Манисаспор 1 - 2 Анкара Демирспор Анкара Демирспор
ИПДЖ 14:00
Грандила Тенерифе (Ж) Грандила Тенерифе (Ж) 3 - 1 Атлетик Клуб (Ж) Атлетик Клуб (Ж)
КЕНИЯ 14:00
Хоумбойс Хоумбойс 2 - 1 Матаре Юнайтед Матаре Юнайтед
ЧЕХ21 14:00
Сигма Оломоуц (21) Сигма Оломоуц (21) 4 - 2 Тринец (21) Тринец (21)
ТУР3 14:00
Токатспор Токатспор 2 - 1 Бугсашспор Бугсашспор
ГЕР19 14:00
Рьодингхаусен (19) Рьодингхаусен (19) 1 - 3 Рот-Вайс Оберхаузен (19) Рот-Вайс Оберхаузен (19)
ИПДЖ 14:00
Атлетико Мадрид (Ж) Атлетико Мадрид (Ж) 0 - 2 Барселона (Ж) Барселона (Ж)
ТАЙЛ 14:00
Банкок Юнайтед Банкок Юнайтед 0 - 1 Бурирам Юнайтед Бурирам Юнайтед
ЛИВ 14:15
Триполи Триполи 2 - 0 Бекаа Бекаа
БЪЛ19 14:30
Монтана (19) Монтана (19) 3 - 1 Сливен (19) Сливен (19)
ШОТ 14:30
Дънди Дънди 0 - 1 Селтик Селтик
БЪЛ3 14:30
Спартак Плевен Спартак Плевен 5 - 1 Локомотив Мездра Локомотив Мездра
МОЛД 14:30
Милсами Милсами 0 - 3 Сфинтул Георге Сфинтул Георге
ГЕР4 14:30
БAK'07 БAK'07 2 - 0 Кемницер Кемницер
БЪЛ19 14:30
Марек (19) Марек (19) 0 - 7 ЦСКА София (19) ЦСКА София (19)
ГЕР4 14:30
ЗФК Мойзелвитц ЗФК Мойзелвитц 2 - 0 Бишофсверда ФФ Бишофсверда ФФ
ГЕР 14:30
Байер Леверкузен Байер Леверкузен 1 - 3 Вердер Бремен Вердер Бремен
БУНХ 14:30
ТБВ Лемго ТБВ Лемго 23 - 25 Райн-Некар Льовен Райн-Некар Льовен
ГЕР2 14:30
Арминия Билефелд Арминия Билефелд 3 - 1 Бохум Бохум
ГЕР2 14:30
Падерборн Падерборн 3 - 1 Инголщат Инголщат
БЪЛ3 14:30
Локомотив Дряново Локомотив Дряново 1 - 2 Янтра Габрово Янтра Габрово
БЪЛ3 14:30
Ком Берковица Ком Берковица 1 - 0 Вихър Славяново Вихър Славяново
БЪЛ3 14:30
Янтра Полски Тръмбеш Янтра Полски Тръмбеш 2 - 0 Бдин Бдин
ГЕР4 14:30
Херта БШК II Херта БШК II 3 - 1 Бабелсберг Бабелсберг
БЪЛ3 14:30
Севлиево Севлиево 3 - 1 Първа атомна Първа атомна
БЪЛ3 14:30
Павликени Павликени 3 - 1 ОФК Левски ОФК Левски
БЪЛ3 14:30
Ботев Луковит Ботев Луковит 1 - 1 Трявна Трявна
ГЕР4 14:30
Локомотиве Лайпциг Локомотиве Лайпциг 3 - 1 Ауербах Ауербах
ГЕР4 14:30
Будиса Баутцен Будиса Баутцен 0 - 1 Германия Халберщат Германия Халберщат
БЪЛ3 14:30
Партизан Червен бряг Партизан Червен бряг 4 - 0 Академик Свищов Академик Свищов
ГЕР4 14:30
Оберлаусиц Нойгерсдорф Оберлаусиц Нойгерсдорф 0 - 0 Унион Фюрстенвалде Унион Фюрстенвалде
ДАН1 14:45
Тистед Тистед 2 - 3 Нествед Нествед
ДАН1 14:45
Силкеборг Силкеборг 2 - 1 Фредериция Фредериция
ДАН1 14:45
Хвидовре Хвидовре 0 - 2 Роскилде Роскилде
ДАН1 14:45
Хелсингор Хелсингор 0 - 2 ХБ Кьоге ХБ Кьоге
ДАН1 14:45
Нюкьобинг Нюкьобинг 1 - 1 Лингби Лингби
ДАН1 14:45
Фремад Амагер Фремад Амагер 0 - 1 Виборг Виборг
КАФКК 15:00
Отохо д'Ойо Отохо д'Ойо 1 - 4 Раджа Казабланка Раджа Казабланка
ГЪP2 15:00
Ираклис Ираклис 2 - 1 Атитос Спарта Атитос Спарта
БЪЛ3 15:00
Бенковски Бяла Бенковски Бяла 2 - 0 Устрем-Д Устрем-Д
БЪЛ3 15:00
Кубрат Кубрат 0 - 1 Светкавица Търговище Светкавица Търговище
ТУР1 15:00
Аданаспор Аданаспор 0 - 1 Генчлербирлиги Генчлербирлиги
ТУР 15:00
Кайсериспор Кайсериспор 1 - 1 Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир
ДАН3 15:00
Рингкьобинг Рингкьобинг 0 - 3 Брабранд Брабранд
ЕСТ 15:00
Маарду Маарду 0 - 5 Нъме Калю Нъме Калю
ГЪP2 15:00
Волос НФК Волос НФК 3 - 0 АУ Спарта АУ Спарта
ФИНК 15:00
ДжС Херкулес ДжС Херкулес 0 - 2 Интер Турку Интер Турку
БЪЛ 15:00
Дунав 2010 Дунав 2010 1 - 1 Черно море Черно море
ПРС 15:00
Хелзингборг Хелзингборг 3 - 0 Вернаму Вернаму
КОСОВ 15:00
Гниляне Гниляне 2 - 0 КЕК-у КЕК-у
КОСОВ 15:00
Фероникели Фероникели 5 - 0 Трепча 89 Трепча 89
КАФКК 15:00
Хасания Агадир Хасания Агадир 1 - 0 РСБ Беркан РСБ Беркан
КАФКК 15:00
Етоaл дьо Сахел Етоaл дьо Сахел 1 - 0 Салитас Салитас
БЪЛ3 15:00
Левски Карлово Левски Карлово 0 - 0 Атлетик Куклен Атлетик Куклен
ГЪP2 15:00
Аполон Понту Аполон Понту 1 - 0 Айгинякос Айгинякос
АНДОР 15:00
Сант Хулия Сант Хулия 2 - 1 УЕ Санта Колома УЕ Санта Колома
ИРАН 15:00
Зоб Ахан Зоб Ахан 2 - 0 Естеглал Хузестан Естеглал Хузестан
ГЪP2 15:00
Панахайки Панахайки 2 - 2 Докса Драма Докса Драма
ГЪP2 15:00
Аполон Лариса Аполон Лариса 0 - 1 Караискакис Караискакис
ЛАТ 15:00
Валмиера/БСШ Валмиера/БСШ 2 - 0 Даугавпилс/Прогрес Даугавпилс/Прогрес
ГЕР3 15:00
Айнтрахт Брауншвайг Айнтрахт Брауншвайг 3 - 0 Мепен Мепен
КАФКК 15:00
Енугу Рейнджърс Енугу Рейнджърс 0 - 1 КС Сфаксен КС Сфаксен
РУС1 15:00
Зенит II Зенит II 1 - 0 Факел Факел
AЛБ 15:00
Лячи Лячи 0 - 0 Фламуртари Фламуртари
AЛБ 15:00
Кастриоти Круя Кастриоти Круя 1 - 0 Тирана Тирана
ЛИТ 15:00
Паланга Паланга 1 - 1 Паневежис Паневежис
ИРАН 15:00
Пейкан Пейкан 1 - 1 Санат Нафт Санат Нафт
БЪЛ3 15:00
Свиленград Свиленград 1 - 1 Сокол Марково Сокол Марково
ТУР1 15:00
Болуспор Болуспор 1 - 0 Балъкесирспор Балъкесирспор
ГЕР4 15:00
Щутгарт II Щутгарт II 1 - 1 Майнц 05 II Майнц 05 II
ГЕР4 15:00
Кикерс Офенбах Кикерс Офенбах 2 - 0 Фрайбург II Фрайбург II
ЛИВ 15:00
Тадамон Сур Тадамон Сур 0 - 0 Ал Ахед Ал Ахед
ГЕРЖ 15:00
Фрайбург (Ж) Фрайбург (Ж) 2 - 3 Волфсбург (Ж) Волфсбург (Ж)
ГЕРЖ 15:00
Байерн Мюнхен (Ж) Байерн Мюнхен (Ж) 5 - 0 Турбине Потсдам (Ж) Турбине Потсдам (Ж)
ГЪР 15:00
ОФИ ОФИ 2 - 0 Левадиакос Левадиакос
РУС 15:30
Локомотив Москва Локомотив Москва 1 - 0 Краснодар Краснодар
ИТАСД 15:30
Франкавила Франкавила 0 - 0 Мателича Калчо Мателича Калчо
ИТАСД 15:30
Санремо Санремо 0 - 0 Лигорна Лигорна
ХОЛ 15:30
Грьонинген Грьонинген 1 - 0 АДО Ден Хааг АДО Ден Хааг
ШВЦ1 15:30
Киасо Киасо 3 - 1 Вил Вил
ФРА 15:30
Олимпик Лион Олимпик Лион 3 - 2 Монпелие Монпелие
ХОЛ 15:30
АЗ АЗ 1 - 0 Аякс Аякс
ИТЛП 15:30
Касертана Касертана 3 - 4 Витербесе Кастрензе Витербесе Кастрензе
РУАН 15:30
Полис Кибунго Полис Кибунго 1 - 0 Кирехе Кирехе
ИТЛП 15:30
Вис Песаро Вис Песаро 0 - 1 Сюдтирол Сюдтирол
РУАН 15:30
Амагаджу Амагаджу 0 - 0 Мусанзе Мусанзе
ЮАР 15:30
Чипа Юнайтед Чипа Юнайтед 1 - 1 Хайлендс Парк Хайлендс Парк
БЪЛБ 15:30
ОФК Пирин ОФК Пирин 1 - 2 Кариана Ерден Кариана Ерден
БЪЛБ 15:30
Лудогорец II Лудогорец II 0 - 1 ЦСКА 1948 София ЦСКА 1948 София
ИТЛП 15:30
Сикула Леонцио Сикула Леонцио 1 - 0 Монополи Монополи
ИТЛП 15:30
ФК Риети ФК Риети 1 - 0 Катанзаро Катанзаро
ИТЛП 15:30
Виртус Франкавила Виртус Франкавила 4 - 1 Трапани Трапани
ИТЛП 15:30
Катания Катания 1 - 0 Юве Стабия Юве Стабия
ИТЛП 15:30
Бишелие Бишелие 0 - 0 Сиракуза Сиракуза
ИТЛП 15:30
Кавезе Кавезе 4 - 0 Паганезе Паганезе
РУС1 16:00
Армавир Армавир 0 - 0 Авангард Курск Авангард Курск
РУС1 16:00
Мордовия Саранск Мордовия Саранск 0 - 0 Луч Владивосток Луч Владивосток
САНМА 16:00
СС Космос СС Космос 5 - 1 Сан Джовани Сан Джовани
САНМА 16:00
Тре Пене Тре Пене 2 - 1 Фаетано Фаетано
ИНДСЛ 16:00
Бенгалуру Бенгалуру 0 - 0 Гоа Гоа
БиХ 16:00
Широки брег Широки брег 1 - 0 Тузла Сити Тузла Сити
БиХ 16:00
Зрински Зрински 1 - 0 ГОШК Габела ГОШК Габела
ЧГ 16:00
Грбал Грбал 1 - 1 Будучност Подгорица Будучност Подгорица
БиХ 16:00
Сараево Сараево 0 - 0 Крупа на Врбашу Крупа на Врбашу
ПРС 16:00
Фредрикста Фредрикста 3 - 4 Стрьомен Стрьомен
ЧГ 16:00
Сутиеска Сутиеска 1 - 0 Зета Зета
ЧГ 16:00
Ловчен Ловчен 1 - 2 Искра Даниловград Искра Даниловград
ГЪР 16:00
Атромитос Атромитос 0 - 1 АЕК Атина АЕК Атина
ЧГ 16:00
Петровац Петровац 3 - 2 Рудар Плевля Рудар Плевля
САНМА 16:00
Ювенес/Догана Ювенес/Догана 7 - 1 СС Виртус СС Виртус
ПРС 16:00
Олесун Олесун 2 - 1 Хьод Хьод
ЧГ 16:00
Морнар Морнар 0 - 3 ОФК Титоград ОФК Титоград
КИП 16:00
Пафос Пафос 0 - 1 Анортозис Анортозис
ХЪРВ 16:00
Горица Загреб Горица Загреб 1 - 2 Динамо Загреб Динамо Загреб
АЛЖ 16:00
Олимпик Медея Олимпик Медея 1 - 0 Кабилия Кабилия
ИТА 16:00
Аталанта Аталанта 1 - 1 Киево Киево
ИТА 16:00
Емполи Емполи 2 - 1 Фрозиноне Фрозиноне
ФАК 16:00
Милуол Милуол 2 - 2 Брайтън & Хоув Албиън Брайтън & Хоув Албиън
ЧЕХ 16:00
Бохемианс 1905 Бохемианс 1905 0 - 0 Опава Опава
ДАН3 16:00
АБ АБ 1 - 1 Аварта Аварта
СЛВК 16:00
ДАК ДАК 1 - 1 Ружомберок Ружомберок
ИТАБ 16:00
Венеция Венеция 1 - 1 Кремонезе Кремонезе
ИТА 16:00
Лацио Лацио 4 - 1 Парма Парма
ФРА 16:00
Реймс Реймс 1 - 0 Нант Нант
ЧЕХ2 16:00
Храдец Кралове Храдец Кралове 3 - 0 Простеев Простеев
ЧЕХ2 16:00
Варнсдорф Варнсдорф 0 - 0 Витковице Витковице
ЧЕХ2 16:00
Влашим Влашим 2 - 3 Таборско Таборско
КХЛ 16:00
ХК Динамо Москва ХК Динамо Москва 0 - 4 ХК ЦСКА Москва ХК ЦСКА Москва
ШВЦ1 16:00
Винтертур Винтертур 0 - 1 Аарау Аарау
КХЛ 16:00
Локомотив Ярославъл Локомотив Ярославъл 3 - 1 СКА Санкт Петербург СКА Санкт Петербург
ИТАБ 16:00
Палермо Палермо 4 - 1 Карпи Карпи
АЛЖ 16:00
Аин М'Лила Аин М'Лила 1 - 0 КА Бордж Бу Ареридж КА Бордж Бу Ареридж
АРЖ 16:00
Патронато Патронато 2 - 0 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия
АНГ 16:15
Фулъм Фулъм 1 - 2 Ливърпул Ливърпул
ХЪР2 16:30
Хайдук Сплит II Хайдук Сплит II 1 - 1 Кустошия Кустошия
ПРС 16:30
Зенит Ижевск Зенит Ижевск 2 - 0 Динамо Брянск Динамо Брянск
ХЪР2 16:30
Динамо Загреб II Динамо Загреб II 2 - 0 Лучко Лучко
ПОЛ 16:30
Заглембе Любин Заглембе Любин 0 - 0 Арка Гдиня Арка Гдиня
ГЕР 16:30
Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 Нюрнберг Нюрнберг
ПОЛ 16:30
Пяст Гливице Пяст Гливице 2 - 1 Медж Легница Медж Легница
ШВЦР 17:00
Тюн Тюн 1 - 1 Люцерн Люцерн
ПОР 17:00
Деспортиво Авеш Деспортиво Авеш 0 - 1 Шавеш Шавеш
ШВЦР 17:00
Цюрих Цюрих 2 - 1 Нюшател Ксамакс Нюшател Ксамакс
ИСПСБ 17:00
Селта де Виго II Селта де Виго II 2 - 1 Юнионистас де Саламанка Юнионистас де Саламанка
ПОР 17:00
Насионал Мадейра Насионал Мадейра 0 - 1 Рио Аве Рио Аве
ПОР2 17:00
Спортинг Ковиля Спортинг Ковиля 2 - 0 Фамаликао Фамаликао
ПРС 17:00
Тромсьо Тромсьо 0 - 0 Мьолнер Мьолнер
ПОР2 17:00
Кова Пиедаде Кова Пиедаде 1 - 1 Порто II Порто II
ПОР2 17:00
Варзим Варзим 1 - 1 УД Оливейренсе УД Оливейренсе
АЛЖ2 17:00
ЖСМ Беджая ЖСМ Беджая 0 - 2 АСО Шлеф АСО Шлеф
АНДОР 17:00
ФК Санта Колома ФК Санта Колома 1 - 1 Енгордани Енгордани
ИСПСБ 17:00
Пералда Пералда 0 - 0 Теруел Теруел
ЛЮКС 17:00
Етцела Eтцелбрюк Етцела Eтцелбрюк 0 - 0 Виктория Роспорт Виктория Роспорт
АЛЖ 17:00
ЕС Сетиф ЕС Сетиф 4 - 1 МК Оран МК Оран
ШВЦР 17:00
Базел Базел 2 - 2 Йънг Бойс Йънг Бойс
УКР 17:00
Десна Десна 0 - 1 Лвов Лвов
ИСП2 17:00
Кордоба Кордоба 1 - 2 Спортинг Хихон Спортинг Хихон
ФАРО 17:00
ЕБ/Стреймур ЕБ/Стреймур 1 - 2 Б36 Б36
ГЪP2 17:00
Ерготелис Ерготелис 4 - 1 Иродотос Иродотос
ЧИЛИ 17:00
Коло Коло Коло Коло 2 - 3 Универсидад Католика Универсидад Католика
БУНХ 17:00
ББМ Битигхайм ББМ Битигхайм 19 - 28 ТФБ 1898 Щутгарт ТФБ 1898 Щутгарт
БУНХ 17:00
ФФЛ Гумерсбах ФФЛ Гумерсбах 20 - 25 ГВД Минден ГВД Минден
БУНХ 17:00
ХШГ Вецлар ХШГ Вецлар 27 - 28 ХК Ерланген ХК Ерланген
ФАРО 17:00
Скала Скала 2 - 0 ТБ ТБ
ФАРО 17:00
ХБ ХБ 1 - 1 НСИ НСИ
МАР 17:00
Молудия Уджда Молудия Уджда 0 - 0 Рапиде Уед Зем Рапиде Уед Зем
УКР 17:00
Карпати Карпати 1 - 1 Мариупол Мариупол
АЛЖ2 17:00
Мостаганем Мостаганем 0 - 0 Аннаба Аннаба
ГРУ 17:00
Локомотиви Тбилиси Локомотиви Тбилиси 0 - 4 Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси
ФАРО 17:00
Викингур Гота Викингур Гота 2 - 2 КИ КИ
ГЕРЖ 17:00
Байер Леверкузен (Ж) Байер Леверкузен (Ж) 1 - 1 СК Санд (Ж) СК Санд (Ж)
ИСП 17:15
Еспаньол Еспаньол 0 - 1 Севиля Севиля
ИТЛП 17:30
Джана Ермино Джана Ермино 4 - 0 Губио Губио
ИТЛП 17:30
Тернана Тернана 0 - 3 Имолезе Имолезе
ИТЛП 17:30
Римини Римини 0 - 1 Равена Равена
ИТЛП 17:30
ФералпиСало ФералпиСало 1 - 1 Самбенедетезе Самбенедетезе
ИТЛП 17:30
ЛР Виченца Виртус ЛР Виченца Виртус 0 - 2 Триестина Триестина
ИТЛП 17:30
Терамо Терамо 1 - 2 Виртус Верона Виртус Верона
БЪЛ 17:30
Славия Славия 0 - 1 Етър Етър
КУВ 17:30
Ал Насър Кувейт Ал Насър Кувейт 0 - 4 Ал Кувейт Ал Кувейт
РУМ 17:30
Газ Метан Медиаш Газ Метан Медиаш 2 - 1 Динамо Букурещ Динамо Букурещ
ИСПСБ 17:30
Олот Олот 0 - 0 Онтениенте Онтениенте
ХОЛ 17:45
Екселсиор Екселсиор 0 - 2 ПЕК Зволе ПЕК Зволе
ИСПСБ 18:00
Туделано Туделано 1 - 1 Мирандес Мирандес
ФРА 18:00
Бордо Бордо 1 - 1 Рен Рен
РУС 18:00
Спартак Москва Спартак Москва 1 - 1 Зенит Зенит
ДАН 18:00
Есбер Есбер 2 - 1 Вейле Вейле
ДАН 18:00
Хорсенс Хорсенс 1 - 3 Брьондби Брьондби
ДАН 18:00
Копенхаген Копенхаген 3 - 1 Хобро Хобро
СЛВН 18:00
Алуминий Алуминий 4 - 0 Рудар Велене Рудар Велене
АЦБ 18:00
БК Баскония БК Баскония 85 - 68 КБ Тенерифе КБ Тенерифе
ЛБСА 18:00
БК Олимпия Милано БК Олимпия Милано 86 - 87 БК Рейер Венеция БК Рейер Венеция
НАССБ 18:00
Харвард Кримсън Харвард Кримсън 85 - 97 Йейл Булдогс Йейл Булдогс
НБА 18:00
Ню Йорк Никс Ню Йорк Никс 124 - 123 ЛА Лейкърс ЛА Лейкърс
ДАН 18:00
ОБ ОБ 1 - 0 Рандерс Рандерс
КАФКК 18:00
ЗЕСКО Юнайтед ЗЕСКО Юнайтед 2 - 1 Асанте Котоко Асанте Котоко
КАФКК 18:00
Ал Хилал Омдурман Ал Хилал Омдурман 4 - 1 Нкана Нкана
АВС 18:00
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук 0 - 2 Залцбург Залцбург
АВС 18:00
Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен 0 - 1 Матерсбург Матерсбург
АВС 18:00
Волфсбергер АК Волфсбергер АК 2 - 2 Адмира Адмира
АВС 18:00
Райндорф Алтах Райндорф Алтах 1 - 2 ЛАСК Линц ЛАСК Линц
АВС 18:00
Рапид Виена Рапид Виена 2 - 2 Хартберг Хартберг
АВС 18:00
Щурм Грац Щурм Грац 1 - 0 Аустрия Виена Аустрия Виена
ДАН 18:00
Олборг Олборг 3 - 1 ОГФ ОГФ
ДАН 18:00
Вендсисел Вендсисел 0 - 1 Нордселанд Нордселанд
ДАН 18:00
Мидтиланд Мидтиланд 2 - 1 Сьонерюск Сьонерюск
AЛБ 18:00
Партизани Тирана Партизани Тирана 3 - 0 Теута Драч Теута Драч
КАФКК 18:00
НА Хюсеин Дей НА Хюсеин Дей 0 - 0 Замалек Замалек
КАФКК 18:00
Гор Махия Гор Махия 1 - 0 Петро де Луанда Петро де Луанда
ТУР 18:00
Бурсаспор Бурсаспор 2 - 3 Галатасарай Галатасарай
ИСПСБ 18:00
Гихуело Гихуело 1 - 0 Рапидо Бузас Рапидо Бузас
ИСПСБ 18:00
Сабадел Сабадел 1 - 1 Корнея Корнея
ИСПСБ 18:00
Реал Мурсия Реал Мурсия 0 - 2 Линенсе Линенсе
ИСПСБ 18:00
Лангрео Лангрео 0 - 2 Баракалдо Баракалдо
ИСПСБ 18:00
Химнастика де Торелавега Химнастика де Торелавега 1 - 0 Реал Сосиедад II Реал Сосиедад II
ИСПСБ 18:00
Бадахос Бадахос 1 - 0 Гранада II Гранада II
ИСПСБ 18:00
Вилановенсе Вилановенсе 1 - 1 Дон Бенито Дон Бенито
ИСПСБ 18:00
Калаора Калаора 0 - 1 Расинг Сантандер Расинг Сантандер
ИСПСБ 18:00
Рекреативо Уелва Рекреативо Уелва 1 - 1 Сан Фернандо КД Сан Фернандо КД
ИСПСБ 18:00
Салмантино УДС Салмантино УДС 3 - 0 Понтеведра Понтеведра
ИСПСБ 18:00
Депортиво Ла Коруня II Депортиво Ла Коруня II 1 - 1 Коруксо Коруксо
ИСПСБ 18:00
Алкояно Алкояно 1 - 1 Валенсия II Валенсия II
ЕГИП 18:00
Ал Итихад Ал Сакандари Ал Итихад Ал Сакандари 1 - 1 Харас Ел Ходоод Харас Ел Ходоод
ЧЕХ2 18:00
Чешке Будейовице Чешке Будейовице 3 - 2 Збройовка Бърно Збройовка Бърно
КИП 18:00
Алки Ороклини Алки Ороклини 1 - 4 Докса Катокопия Докса Катокопия
КИП 18:00
Аполон Лимасол Аполон Лимасол 1 - 3 АПОЕЛ АПОЕЛ
СЪРБ 18:00
Рад Белград Рад Белград 0 - 3 Цървена звезда Цървена звезда
ИСПСБ 18:00
Реал Унион Реал Унион 0 - 4 Изара Изара
ИСПСБ 18:00
Ел Ехидо Ел Ехидо 0 - 0 Марбеля Марбеля
ПОЛ1 18:00
Пуща Неполомице Пуща Неполомице 0 - 0 Одра Ополе Одра Ополе
ЛБСА 18:10
БК Варезе БК Варезе 83 - 64 БК Ваноли БК Ваноли
ПЕРУ 18:15
Спортинг Кристал Спортинг Кристал 4 - 1 Сесар Вайехо Сесар Вайехо
АРЖ 18:15
Талерес Кордоба Талерес Кордоба 1 - 3 Тигре Тигре
ИСПСБ 18:15
Кастейон Кастейон 2 - 1 Бадалона Бадалона
ЛБСА 18:30
БК ВЛ Песаро БК ВЛ Песаро 72 - 80 БК Канту БК Канту
ЧЕХ 18:30
Прибрам Прибрам 0 - 2 Славия Прага Славия Прага
ХЪРВ 18:30
Риека Риека 3 - 1 Осиек Осиек
ИСПСБ 18:30
Малага II Малага II 2 - 0 Алмерия II Алмерия II
АНГ 18:30
Евертън Евертън 2 - 0 Челси Челси
ФАРО 18:30
АБ Аргир АБ Аргир 2 - 1 ИФ ИФ
БиХ 19:00
Железничар Железничар 1 - 0 Звезда 09 Бргуле Звезда 09 Бргуле
ИЗР 19:00
Ирони Кирят Шмона Ирони Кирят Шмона 0 - 1 Макаби Петах Тиква Макаби Петах Тиква
ИТА 19:00
Наполи Наполи 4 - 2 Удинезе Удинезе
ИТСЛЕ 19:00
Волей Равена Волей Равена 2 - 3 Палаволо Падова Палаволо Падова
НАССБ 19:00
Сейнт Бонавенчър Сейнт Бонавенчър 53 - 55 Сейнт Луис Биликънс Сейнт Луис Биликънс
НБА 19:00
Маями Хийт Маями Хийт 93 - 75 Шарлът Хорнетс Шарлът Хорнетс
НАССБ 19:00
Тенеси Волънтийърс Тенеси Волънтийърс 64 - 84 Оубърн Тайгърс Оубърн Тайгърс
ЛБСА 19:00
Тренто Баскет Тренто Баскет 82 - 75 Палаканестро Триесте Палаканестро Триесте
ИТСЛЕ 19:00
Ню Матер Волей Ню Матер Волей 0 - 3 Волей Лубе Волей Лубе
ИТСЛЕ 19:00
Латина Волей Латина Волей 1 - 3 БлуВолей Верона БлуВолей Верона
ИТСЛЕ 19:00
Волей Перуджа Волей Перуджа 3 - 1 Аргос Волей Аргос Волей
ПОЛ 19:00
Висла Краков Висла Краков 3 - 2 Краковия Краков Краковия Краков
ИСП2 19:00
Осасуна Осасуна 3 - 0 Райо Махадаонда Райо Махадаонда
ИСП2 19:00
Алмерия Алмерия 0 - 0 Гранада Гранада
ГЕР 19:00
Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 6 - 0 Майнц 05 Майнц 05
ИТСЛЕ 19:00
Вибо Валентия Вибо Валентия 2 - 3 Волей Милано Волей Милано
БEЛ 19:00
Зулте Варегем Зулте Варегем 3 - 3 Генк Генк
ЕКВ 19:00
ЛДУ Кито ЛДУ Кито 0 - 1 Аукас Аукас
БEЛ 19:00
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж 4 - 3 Ваасланд-Беверен  Ваасланд-Беверен
ПОР2 19:00
Витория Гимараеш II Витория Гимараеш II 1 - 0 Фаренсе Фаренсе
ПОЛ1 19:00
Раков Ченстохова Раков Ченстохова 1 - 0 Нечеча Нечеча
БEЛ 19:00
Локерен Локерен 3 - 1 Серкъл Брюж Серкъл Брюж
БEЛ 19:00
Спортинг Шарлероа Спортинг Шарлероа 1 - 2 АШ Ойпен АШ Ойпен
БEЛ 19:00
КВ Остенде КВ Остенде 0 - 2 Андерлехт Андерлехт
ПРС 19:00
Конгсвингер Конгсвингер 0 - 1 КФУМ КФУМ
БEЛ 19:00
Клуб Брюж Клуб Брюж 1 - 2 Роял Ексел Мускрон Роял Ексел Мускрон
ПРС 19:00
Викинг Викинг 4 - 0 Айерсун Айерсун
АНДОР 19:00
Интер Ескалдес Интер Ескалдес 2 - 1 Луситанос Луситанос
СЪРБ 19:00
Младост Лучани Младост Лучани 3 - 1 Вождовац Вождовац
БEЛ 19:00
Кортрейк Кортрейк 2 - 0 Антверп Антверп
БEЛ 19:00
Синт Тройден Синт Тройден 0 - 2 Гент Гент
ШВЕЦК 19:15
АИК АИК 1 - 1 АФК Ескилстуна АФК Ескилстуна
ПОР 19:30
Морейренсе Морейренсе 0 - 4 Бенфика Бенфика
ИСП 19:30
Виляреал Виляреал 3 - 1 Райо Валекано Райо Валекано
ИСП 19:30
Валенсия Валенсия 0 - 0 Хетафе Хетафе
ГЪР 19:30
Паниониос Паниониос 1 - 0 Ксанти Ксанти
УКР 19:30
Олимпик Донецк Олимпик Донецк 1 - 2 Динамо Киев Динамо Киев
АЦБ 19:30
ФК Барселона (баскетбол) ФК Барселона (баскетбол) 90 - 76 БК Естудиантес БК Естудиантес
ИТЛП 19:30
Вибонезе Вибонезе 1 - 0 Ренде Ренде
ЛБСА 19:30
Пистоя Баскет Пистоя Баскет 78 - 78 БК Динамо Сасари БК Динамо Сасари
ИТСЛЕ 20:00
Палаволо Модена Палаволо Модена 0 - 3 Трентино Волей Трентино Волей
НАССБ 20:00
Джорджия Стейт Пантърс Джорджия Стейт Пантърс 73 - 64 ЮТ-Арлингтън Маверикс ЮТ-Арлингтън Маверикс
СЪРБ 20:00
Войводина Войводина 0 - 0 Чукарички Чукарички
ЛБСА 20:00
БК Авелино БК Авелино 91 - 59 БК Реджиана БК Реджиана
МЕК 20:00
Толука Толука 2 - 0 Атлас Атлас
АРЖБ 20:05
Нуева Чикаго Нуева Чикаго 1 - 1 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс
ИЗР 20:15
Макаби Нетаня Макаби Нетаня 0 - 1 Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева
ЛБСА 20:15
БК Бреша Леонеса БК Бреша Леонеса 77 - 77 Баскет Бриндиси Баскет Бриндиси
АРЖ 20:30
Росарио Сентрал Росарио Сентрал 0 - 1 Сан Лоренсо Сан Лоренсо
ПЕРУ 20:30
Карлос Манучи Карлос Манучи 3 - 2 Молинос Ел Пирата Молинос Ел Пирата
РУМ 20:30
Астра Астра 0 - 2 ФКСБ ФКСБ
БОЛ 21:00
Роял Пари Роял Пари 4 - 1 Реал Потоси Реал Потоси
АРЖБ 21:00
Браун де Адрог Браун де  Адрог 1 - 0 Индепендиенте Ривадавия Индепендиенте Ривадавия
НХЛ 21:00
Колорадо Аваланч Колорадо Аваланч 3 - 0 Ню Джърси Девилс Ню Джърси Девилс
АРЖБ 21:00
Феро Карил Оесте Феро Карил Оесте 5 - 1 Депортиво Морон Депортиво Морон
КОЛА 21:00
Онсе Калдас Онсе Калдас 0 - 1 Депортиво Пасто Депортиво Пасто
АРЖБ 21:00
Гилермо Браун Гилермо Браун 3 - 0 Клуб Атлетико Митре Клуб Атлетико Митре
КОЛБ 21:00
Богота Богота 3 - 2 Кортулуа Кортулуа
АРЖБ 21:00
Олимпо Олимпо 0 - 2 Темперлей Темперлей
БОЛ 21:00
Аурора Аурора 3 - 2 Ориенте Петролеро Ориенте Петролеро
АРЖБ 21:00
Лос Андес Лос Андес 2 - 0 Депортиво Сантамарина Депортиво Сантамарина
ИЗР 21:00
Апоел Хайфа Апоел Хайфа 0 - 0 Бейтар Йерусалим Бейтар Йерусалим
САЩ 21:00
Ню Йорк Сити Ню Йорк Сити 2 - 2 Лос Анджелис ФК Лос Анджелис ФК
СЛВН 21:00
НД Горица НД Горица 2 - 1 Домжале Домжале
БНППО 21:00
Анджелик Кербер Анджелик Кербер 1 - 2 Биянка Ванеса Андреску Биянка Ванеса Андреску
ИСП2 21:00
Лас Палмас Лас Палмас 1 - 2 Майорка Майорка
ЧИЛИ 21:00
Депортес Икике Депортес Икике 3 - 3 Палестино Палестино
АИБ 21:00
Пархам Пархам 0 - 3 Либерта Либерта
НАССБ 21:15
Хюстън Кугарс Хюстън Кугарс 57 - 69 Синсинати Беъркетс Синсинати Беъркетс
УРУГВ 21:30
Плаза Колония Плаза Колония 1 - 0 Ривър Плейт Монтевидео Ривър Плейт Монтевидео
НАССБ 21:30
Мичиган Стейт Спартанс Мичиган Стейт Спартанс 65 - 60 Мичиган Уулвърийнс Мичиган Уулвърийнс
ГВАТ 21:30
Депортиво Чиянтла Депортиво Чиянтла 0 - 1 Малакатеко Малакатеко
ИТА 21:30
Милан Милан 2 - 3 Интер Интер
УРУГВ 21:30
Ювентуд Лас Пиедрас Ювентуд Лас Пиедрас 1 - 1 Рампла Хуниорс Рампла Хуниорс
УРУГВ 21:30
Расинг Монтевидео Расинг Монтевидео 3 - 0 Атлетико Прогресо Атлетико Прогресо
НБА 21:40
Милуоки Бъкс Милуоки Бъкс 125 - 130 Филаделфия 76-ърс Филаделфия 76-ърс
ИСП 21:45
Реал Бетис Реал Бетис 1 - 4 Барселона Барселона
НБА 22:00
Детройт Пистънс Детройт Пистънс 110 - 107 Торонто Раптърс Торонто Раптърс
ИТАБ 22:00
Кротоне Кротоне 2 - 2 Лече Лече
ЕКВ 22:00
Фуерца Амариля Фуерца Амариля 0 - 3 Барселона Гуаякил Барселона Гуаякил
КОЛБ 22:00
Янерос Янерос 0 - 2 Реал Картахена Реал Картахена
ПОР 22:00
Тондела Тондела 1 - 1 Фейренсе Фейренсе
ФРА 22:00
ПСЖ ПСЖ 3 - 1 Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия
БОЛ 22:00
Боливар Боливар 4 - 1 Спорт Бойс Варнес Спорт Бойс Варнес
ЯМК 22:30
Тиволи Гардънс Тиволи Гардънс 2 - 4 Уотърхаус Уотърхаус
ЯМК 22:30
Монтего Бей Юнайтед Монтего Бей Юнайтед 1 - 5 Портмор Юнайтед Портмор Юнайтед
ЯМК 22:30
Хъмбъл Лайънс Хъмбъл Лайънс 1 - 1 Кавалиър Кавалиър
КОЛА 22:30
Унион Магдалена Унион Магдалена 1 - 1 Хуниор Хуниор
ПЕРУ 22:30
Алианса Универсидад Алианса Универсидад 2 - 1 Реал Гарсиласо Реал Гарсиласо
ЯМК 22:30
Харбър Вю Харбър Вю 1 - 1 Рено Рено
ГВАТ 22:30
Гуастатоя Гуастатоя 1 - 0 Депортиво Санарате Депортиво Санарате
ЯМК 22:30
Дънбехолдън Дънбехолдън 0 - 2 ЮУИ ЮУИ
ЯМК 22:30
Маунт Плезънт Академи Маунт Плезънт Академи 1 - 0 Арнет Гардънс Арнет Гардънс
АРЖ 22:45
Ривър Плейт Ривър Плейт 3 - 0 Индепендиенте Индепендиенте
ПЕРУ 23:00
Мелгар Мелгар 2 - 1 Университарио де Депортес Университарио де Депортес
ЧИЛИБ 23:00
Депортес Валдивия Депортес Валдивия 2 - 1 Барнечея Барнечея
ПАР 23:00
Гуарани Гуарани 1 - 5 Олимпия Асунсион Олимпия Асунсион
НХЛ 23:00
Бъфало Сейбърс Бъфало Сейбърс 3 - 3 Сейнт Луис Блус Сейнт Луис Блус
ЧИЛИБ 23:00
Нубленсе Нубленсе 2 - 3 Магалянеш Магалянеш
ХОНД 23:00
Реал де Минас Реал де Минас 1 - 1 Ютикалпа Ютикалпа
ЕСАЛ 23:00
Пасакина Пасакина 0 - 3 Санта Текла Санта Текла
ЕСАЛ 23:00
Йокоро Йокоро 0 - 0 Агила Агила
ЧИЛИБ 23:00
Кобрелоа Кобрелоа 0 - 0 Копияпо Копияпо
АИБ 23:00
Гренейдс Гренейдс 1 - 0 Олд Роуд Олд Роуд
НИКРГ 23:00
Чинандега Чинандега 0 - 1 Депортиво Окотал Депортиво Окотал
НИКРГ 23:00
Ялапа Ялапа 2 - 4 Дирианген Дирианген
САЩ 23:00
ФК Синсинати ФК Синсинати 3 - 0 Портланд Тимбърс Портланд Тимбърс
КОЛА 23:00
Атлетико Уила Атлетико Уила 1 - 5 Депортес Толима Депортес Толима
БОЛ 23:15
Сан Хосе Сан Хосе 3 - 1 Гуабира Гуабира
ЧИЛИ 23:15
Кокимбо Унидо Кокимбо Унидо 1 - 1 Унион Ла Калера Унион Ла Калера