България - Трета лига


Севлиево Първа атомна
Севлиево 3:1 Първа атомна 17 март 2019 (неделя) - 14:30 Сравни предишни срещи

Трета лига

Североизточна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Спартак Варна 24 18 6 0 92-16 76 60
2 Суворово 24 18 3 3 72-16 56 57
3 Светкавица Търговище 24 15 6 3 45-20 25 51
4 Хитрино 24 14 5 5 46-20 26 47
5 Септември Тервел 24 13 4 7 46-32 14 43
6 Ботев Нови пазар 24 12 3 9 35-46 -11 39
7 Локомотив Русе 24 9 5 10 29-37 -8 32
8 Тополи 24 7 6 11 25-31 -6 27
9 Кубрат 24 6 5 13 32-35 -3 23
10 Калиакра 24 5 4 15 28-44 -16 19
11 Бенковски Бяла 24 4 4 16 18-62 -44 16
12 Устрем-Д 24 4 2 18 19-71 -52 14
13 Волов Шумен 24 2 5 17 17-74 -57 11

Трета лига

Северозападна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Спартак Плевен 26 23 1 2 64-9 55 70
2 Янтра Габрово 26 19 3 4 73-27 46 60
3 Севлиево 26 17 5 4 47-20 27 56
4 Вихър Славяново 26 13 5 8 34-24 10 44
5 Павликени 26 12 5 9 38-38 0 41
6 Бдин 26 10 6 10 45-34 11 36
7 Ботев Луковит 26 9 8 9 37-31 6 35
8 Партизан Червен бряг 26 9 8 9 40-35 5 35
9 Академик Свищов 26 11 2 13 40-45 -5 35
10 Локомотив Мездра 26 10 4 12 44-51 -7 34
11 Първа атомна 26 10 2 14 45-42 3 32
12 Ком Берковица 26 9 5 12 27-36 -9 32
13 ОФК Левски 26 7 2 17 32-68 -36 23
14 Трявна 26 5 6 15 23-51 -28 21
15 Янтра Полски Тръмбеш 26 6 2 18 26-69 -43 20
16 Локомотив Дряново 26 5 2 19 25-60 -35 17

Трета лига

Югоизточна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Нефтохимик 29 24 3 2 73-19 54 75
2 Созопол 29 22 4 3 63-24 39 70
3 Загорец 29 19 5 5 65-21 44 62
4 Черноморец 1919 Бургас 29 17 5 7 66-31 35 56
5 Марица Пловдив 28 13 10 5 35-20 15 49
6 Миньор Раднево 29 14 5 10 38-27 11 47
7 Атлетик Куклен 29 12 6 11 45-37 8 42
8 Хасково 1957 29 11 7 11 46-42 4 40
9 Гигант Съединение 29 10 8 11 30-32 -2 38
10 Розова долина 29 10 6 13 42-47 -5 36
11 Борислав 2009 29 11 3 15 39-39 0 36
12 Сокол Марково 28 9 6 13 40-46 -6 33
13 Левски Карлово 29 8 9 12 22-35 -13 33
14 Карнобат 29 9 6 14 33-55 -22 33
15 Димитровград 29 8 4 17 24-40 -16 28
16 Свиленград 29 6 7 16 24-55 -31 25
17 Садово 29 5 1 23 14-79 -65 16
18 Асеновец 29 3 3 23 28-78 -50 12

Трета лига

Югозападна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Хебър 1918 30 25 3 2 59-17 42 78
2 Оборище 30 20 6 4 52-26 26 66
3 Банско 30 15 8 7 49-28 21 53
4 Вихрен 30 15 8 7 44-33 11 53
5 Миньор Перник 30 14 9 7 48-32 16 51
6 Сливнишки герой 30 14 8 8 49-30 19 50
7 Пирин Разлог 30 12 8 10 41-33 8 44
8 Беласица 30 10 10 10 37-30 7 40
9 Рилски спортист 30 10 9 11 36-38 -2 39
10 Чавдар Етрополе 30 11 5 14 53-44 9 38
11 Септември Симитли 30 9 9 12 28-31 -3 36
12 Надежда Доброславци 30 9 9 12 37-51 -14 36
13 Балкан Ботевград 30 9 7 14 38-50 -12 34
14 Марек 30 9 7 14 30-35 -5 34
15 Спортист Своге 30 9 6 15 39-49 -10 33
16 Германея 30 8 5 17 34-61 -27 29
17 Ботев Ихтиман 30 8 2 20 31-67 -36 26
18 Велбъжд 30 1 5 24 21-71 -50 8

Трета лига

North-East Promotion Round

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Спартак Варна 2 2 0 0 7-0 7 6
2 Хитрино 2 0 2 0 2-2 0 2
3 Светкавица Търговище 2 0 2 0 1-1 0 2
4 Септември Тервел 1 0 1 0 0-0 0 1
5 Ботев Нови пазар 2 0 1 1 1-5 -4 1
6 Суворово 1 0 0 1 0-3 -3 0

Трета лига

North-East Relegation Round

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Калиакра 2 2 0 0 8-1 7 6
2 Волов Шумен 2 2 0 0 6-3 3 6
3 Локомотив Русе 1 1 0 0 5-0 5 3
4 Устрем-Д 2 1 0 1 2-3 -1 3
5 Кубрат 2 0 0 2 3-5 -2 0
6 Бенковски Бяла 1 0 0 1 1-6 -5 0
7 Тополи 2 0 0 2 1-8 -7 0

Легенда

  Промоционална група
  Група на изпадащите
  Промоция
  Възможно изпадане
  Изпадащ
Изиграни мачове
Победи
Равни
Загуби
ВГ - ДГ Вкарани голове - Допуснати голове
ГР Голова разлика
Т Точки

Севлиево - последни 50 срещи

победи: 34
равенства: 8
загуби: 8
  • Средно отбелязани за среща: 1.94
  • Средно допуснати за среща: 0.80
  • Средно голове за среща: 2.74
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 23 от 50

Първа атомна - последни 50 срещи

победи: 19
равенства: 9
загуби: 22
  • Средно отбелязани за среща: 1.56
  • Средно допуснати за среща: 1.44
  • Средно голове за среща: 3.00
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 23 от 50

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация