Германия - Регионална лига


Фортуна Дюселдорф II Кьолн II
Фортуна Дюселдорф II 0:5 Кьолн II 06 май 2019 (понеделник) - 20:00 Сравни предишни срещи

Регионална лига

Байерн

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Гройтер Фюрт II 7 6 1 0 13-3 10 19
2 Швайнфурт 7 5 1 1 15-8 7 16
3 Тюркгюджю-Атаспор 7 5 0 2 15-9 6 15
4 Нюрнберг II 7 4 2 1 15-9 6 14
5 Байройт 7 3 2 2 16-13 3 11
6 Бухбах 7 3 2 2 9-10 -1 11
7 Айхщет 6 3 1 2 16-4 12 10
8 Аубщадт 7 3 1 3 14-11 3 10
9 Вакер Бургхаузен 7 3 1 3 11-8 3 10
10 Виктория Ашафенбург 7 3 1 3 11-11 0 10
11 1860 Розенхайм 7 3 0 4 12-19 -7 9
12 Аугсбург II 7 2 2 3 11-14 -3 8
13 Илертисен 7 2 1 4 12-19 -7 7
14 Хаймщетен 6 2 0 4 12-12 0 6
15 Рейн/Лех 7 2 0 5 5-11 -6 6
16 Шалдинг-Хайнинг 7 2 0 5 9-19 -10 6
17 Гаршинг 7 2 0 5 8-18 -10 6
18 Меминген 7 1 1 5 6-12 -6 4

Регионална лига

Югозападна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Кикерс Офенбах 5 4 1 0 9-4 5 13
2 Саарбрюкен 4 4 0 0 11-3 8 12
3 ТШФ Щайнбах 5 4 0 1 9-3 6 12
4 Елверсберг 5 3 2 0 15-5 10 11
5 Астория Валдорф 5 3 2 0 12-4 8 11
6 Байерн Алзенау 5 3 1 1 10-7 3 10
7 Майнц 05 II 5 2 2 1 4-4 0 8
8 Хомбург 4 2 1 1 7-5 2 7
9 Ален 5 1 3 1 10-10 0 6
10 ФСВ Франкфурт 5 1 3 1 7-9 -2 6
11 Хофенхайм II 5 2 0 3 7-10 -3 6
12 Фрайбург II 5 1 2 2 4-6 -2 5
13 Бахлингер СК 5 1 1 3 10-13 -3 4
14 Гисен 5 1 1 3 2-10 -8 4
15 Улм 4 1 0 3 3-5 -2 3
16 ТуШ РВ Кобленц 4 0 1 3 1-8 -7 1
17 Балинген 5 0 0 5 5-11 -6 0
18 Пирмасенс 5 0 0 5 1-10 -9 0

Регионална лига

Север

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Любек 5 5 0 0 14-4 10 15
2 Волфсбург II 5 4 1 0 13-4 9 13
3 Холщайн Кил II 5 3 1 1 10-11 -1 10
4 Дрохтершен/Асел 5 3 0 2 11-7 4 9
5 Вейхе Фленсбург 5 3 0 2 6-5 1 9
6 Хамбургер ШФ II 4 2 2 0 15-5 10 8
7 ФФБ Олденбург 6 2 2 2 7-7 0 8
8 Айнтрахт Нордерщедт 5 2 1 2 16-11 5 7
9 Вердер Бремен II 5 2 1 2 6-9 -3 7
10 Шварц-вайс Реден 6 1 3 2 5-7 -2 6
11 Хановер 96 II 5 2 0 3 4-12 -8 6
12 Хавелс 5 1 2 2 7-10 -3 5
13 Йеделох 5 1 1 3 10-10 0 4
14 Санкт Паули II 4 1 1 2 8-8 0 4
15 ЛШК Ханза 5 1 1 3 6-8 -2 4
16 Алтона 93 5 1 1 3 6-10 -4 4
17 ХСК Хановер 5 0 3 2 2-6 -4 3
18 Хайдер ШФ 5 1 0 4 4-16 -12 3

Регионална лига

Запад

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Рьодингхаусен 4 3 1 0 12-2 10 10
2 Рот-Вайс Есен 4 3 1 0 7-4 3 10
3 Вуперталер ШФ 3 3 0 0 6-2 4 9
4 Кьолн II 4 2 0 2 6-5 1 6
5 Шпортфройнде Лоте 4 2 0 2 5-4 1 6
6 ТШФ Халтерн 3 2 0 1 3-3 0 6
7 Рот-Вайс Оберхаузен 3 1 2 0 9-5 4 5
8 Верл 3 1 1 1 6-3 3 4
9 Алемания Аахен 3 1 1 1 5-3 2 4
10 Бон СК 3 1 1 1 3-2 1 4
11 Ватеншайд 09 4 1 1 2 4-4 0 4
12 Фортуна Дюселдорф II 4 1 1 2 3-6 -3 4
13 Липщат 08 4 1 1 2 2-7 -5 4
14 Борусия Дортмунд II 3 1 0 2 3-4 -1 3
15 Хомберг 4 1 0 3 3-6 -3 3
15 0 0 0 0 0-0 0 0
16 Борусия Мьонхенгладбах II 3 1 0 2 4-9 -5 3
17 Бергиш Гладбах 4 1 0 3 1-8 -7 3
18 Шалке 04 II 2 0 2 0 1-1 0 2
19 Фортуна Кьолн 4 0 2 2 4-9 -5 2

Регионална лига

Североизточна

Отбор ВГ-ДГ ГР Т
1 Локомотиве Лайпциг 4 3 1 0 9-5 4 10
2 БФК Динамо 4 3 1 0 6-2 4 10
3 Херта БШК II 4 3 0 1 17-5 12 9
4 БAK'07 4 3 0 1 8-4 4 9
5 ЗФК Мойзелвитц 5 2 2 1 7-6 1 8
6 Вакер Нордхаузен 3 2 1 0 10-1 9 7
7 Алтглинике 4 2 1 1 8-5 3 7
8 Енерги Котбус 4 2 0 2 12-12 0 6
9 Лихтенберг 3 2 0 1 2-2 0 6
10 Германия Халберщат 4 1 2 1 7-6 1 5
11 Виктория Берлин 4 1 2 1 2-2 0 5
12 Хеми Лайпциг 4 0 4 0 1-1 0 4
13 Рот-Вайс Ерфурт 5 1 1 3 8-12 -4 4
14 Бабелсберг 3 0 2 1 2-4 -2 2
15 Унион Фюрстенвалде 4 0 1 3 2-6 -4 1
16 Оптик Ратенов 3 0 1 2 2-10 -8 1
17 Бишофсверда ФФ 4 0 1 3 2-13 -11 1
18 Ауербах 4 0 0 4 3-12 -9 0

Фортуна Дюселдорф II - последни 50 срещи

победи: 14
равенства: 14
загуби: 22
  • Средно отбелязани за среща: 1.26
  • Средно допуснати за среща: 1.80
  • Средно голове за среща: 3.06
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 32 от 50

Кьолн II - последни 50 срещи

победи: 19
равенства: 12
загуби: 19
  • Средно отбелязани за среща: 1.60
  • Средно допуснати за среща: 1.32
  • Средно голове за среща: 2.92
  • Срещи, в които и двата тима са отбелязали: 26 от 50

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация