Asen.Diana.Asenovi

Потребител Asen.Diana.Asenovi
Точки 200.00 т.
Регистриран(а) на 15 март 2017

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 24/48
  • Обща успеваемост: 50.00%
  • Успеваемост за месеца: -

Над/Под Голове

  • Познати срещи: 1/1
  • Обща успеваемост: 100.00%
  • Успеваемост за месеца: -