borita

Потребител borita
Точки 141.79 т.
Регистриран(а) на 06 октомври 2006

Статистика

Краен победител (1X2)

 • Познати срещи: 3783/11342
 • Обща успеваемост: 33.35%
 • Успеваемост за месеца: 35.02%

Комбинации

 • Познати срещи: 7/145
 • Обща успеваемост: 4.83%
 • Успеваемост за месеца: 16.67%

Над/Под Голове

 • Познати срещи: 38/114
 • Обща успеваемост: 33.33%
 • Успеваемост за месеца: 57.14%

Двоен шанс

 • Познати срещи: 3/6
 • Обща успеваемост: 50.00%
 • Успеваемост за месеца: -

Двата отбора да отбележат гол

 • Познати срещи: 1/2
 • Обща успеваемост: 50.00%
 • Успеваемост за месеца: -

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
02 август Комбинация 10.27 1 +9.27
02 август Райка Бабол Райка Бабол 1 - 2 Сорхпошан Пакдещ Сорхпошан Пакдещ 2 3.80 3 +8.4
02 август АБ Аргир АБ Аргир 0 - 0 ТБ ТБ X 3.64 3 +7.92

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус