dido_cskara

Потребител dido_cskara
Точки 200.00 т.
Регистриран(а) на 24 април 2010

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 8773/15980
  • Обща успеваемост: 54.90%
  • Успеваемост за месеца: -

Над/Под Голове

  • Познати срещи: 17/27
  • Обща успеваемост: 62.96%
  • Успеваемост за месеца: -