okto

Потребител okto
Точки 8.24 т.
Регистриран(а) на 15 октомври 2010

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 8239/18500
  • Обща успеваемост: 44.54%
  • Успеваемост за месеца: 46.90%

Комбинации

  • Познати срещи: 3/32
  • Обща успеваемост: 9.38%
  • Успеваемост за месеца: 0.00%

Двоен шанс

  • Познати срещи: 0/2
  • Обща успеваемост: 0.00%
  • Успеваемост за месеца: 0.00%

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
10 декември Интер Интер 1 - 2 Барселона Барселона 2 5.77 1 +4.77
01 декември ЛАСК Линц ЛАСК Линц 0 - 4 Рапид Виена Рапид Виена 2 5.07 10 +40.7
10 декември Аякс Аякс 0 - 1 Валенсия Валенсия 2 4.91 1 +3.91

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус