PAROV

Потребител PAROV
Точки 206.40 т.
Регистриран(а) на 09 август 2006

Статистика

Краен победител (1X2)

  • Познати срещи: 3292/6253
  • Обща успеваемост: 52.65%
  • Успеваемост за месеца: 66.67%

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
08 март Ювентус Ювентус 2 - 0 Интер Интер 1 2.28 5 +6.4
08 март Грьонинген Грьонинген 0 - 1 ПСВ ПСВ 2 2.22 5 +6.1
08 март Рандерс Рандерс 0 - 2 Мидтиланд Мидтиланд 2 1.68 5 +3.4

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус