porcheto

Потребител porcheto
Точки 34.50 т.
Регистриран(а) на 27 октомври 2009

Статистика

Краен победител (1X2)

 • Познати срещи: 24779/57326
 • Обща успеваемост: 43.22%
 • Успеваемост за месеца: 41.56%

Комбинации

 • Познати срещи: 28/586
 • Обща успеваемост: 4.78%
 • Успеваемост за месеца: 0.00%

Над/Под Голове

 • Познати срещи: 11/18
 • Обща успеваемост: 61.11%
 • Успеваемост за месеца: -

Двата отбора да отбележат гол

 • Познати срещи: 1/2
 • Обща успеваемост: 50.00%
 • Успеваемост за месеца: -

Топ прогнози

дата П К ИТ СТ С
02 август Монако Монако 1 - 1 ПСВ ПСВ X 3.60 10 +26
07 август Серо Портеньо Серо Портеньо 0 - 0 Насионал Асунсион Насионал Асунсион X 3.50 10 +25
03 август Карабах Карабах 1 - 1 Ференцварош Ференцварош X 3.30 10 +23

Легенда

П Прогноза
К Коефициент
ИТ Играни точки
СТ Спечелени точки
С Статус